Відкритий недержавний пенсійний фонд «Покрова»

НПФ "Покрова". Сучасний стан та перспективи розвитку, зауваги та пропозиції

Модератори: Artur, ihor

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 24 березня 2009, 10:03

j_kop21 писав:ЧС ЕПВ формується кожного місяця. З часом ми плануємо вираховувати кожного дня. Тому на сьогод. день, якщо говорити про відсотки, дохід становить 20-24% річних.
овою банківського депозиту, - кожного місяця йде капіталізація.

Ви можете навести табличний приклад(дуже простий) порівняння прибутковості вкладу у Ваш фонд на основі показників діяльності фонду за останній місяць і простий депозит з капіталізацією відсотків на невизначений термін під 16% річних з сумою щомісячного поповнення рівною сумі внесків у фонд.

j_kop21 писав:А скільки часу потрібно не вчитися. щоб бути таким скептиком?

Не вчитись не знаю, але мій короткий життєвий шлях включає наступні етапи:
1. навчання в школі.
2. навчання в унівеситеті. спеціальність інженер-механік
3. робота програмістом(не по профілі, програміування займався з 3 курсу універститету)
4. Сертифікація по 1С
5. Сертифікація по R3(це така німецька система управлінського обліку), по модулю фінанси в Москві.
6. Керівник відділу програмістів (18 чоловік в підпорядкуванні)
7. самостійне плавання, співпраця з аудиторскою фірмою. Спеціалізація роботи: управлінський і оперативний облік на виробничих підприємствах, організація документообігу і обліку.
Клієнтська база: постійних клієнтів ~20, з них 3 виробництва з кількістю працюючих більше 50 чоловік. Періодичних - до 40.

Початковог капіталу не мав, тому починати доводилось без грошей і формувати капітал самому. Тому більше 20 кредитів успішно погашено, більше 6 діючих кредитів, зараз активно працюю більш як з 5 банками. Неодноразово стикався з банківською "порядністю", тому дуже добре вичитую банківські договори.


j_kop21 писав:Згідно закону обслуговуючі компанії можуть брати до 6% від активів фонду. Оплата обумовлюється договорами. На сьогн. день це значно менше, з огляду розвитку фонду.

Взагалі то я питав про відсоток прибутку, який забирає за обслуговування компанія-посередник. А що згідно закону Вони ще і можуть цілком офіційно вкрасти і 6% активів? Я чогось думав, що активи мають бути недоторкані?

j_kop21 писав:
хоча б з поваги до своїх громадян можна перекласти сторінку на українську мову повністю?

До адміністратора сайту. Контакт на сайті.

Сказати Вам куда він мене пошле?

j_kop21 писав:НПФ "Покрова" - Відкритий фонд, тому важко визначити кількість духовенства, оскільки у формуванні котракту немає графи, де вказується така інформація.
Важливо те, якщо я павильно зрозумів птання, що Засновником є УГКЦ, отже Вона взяла на себе таку відповідальність і готова нести її.

Але ж у Вашому контракті обовязково є графа про місце роботи?
А відповідальність у Вашому розумінні це доступ до активів фонду?
Чи в чому на Вашу думку є відповідальність церкви?
До речі, священник не платить внесків у державний пенсійний фонд, але отримує пенсію за віком. Як Ви вважаєте було би правильно, щомісяця сплачувати до фонду (державного чи Вашого) бодай якийсь мізер?

j_kop21 писав:Аналогічну бесіду Ви можете провести у будь-якуму КОнсульт. Центрі, або по гарячій лінії, тому це не має значення. Всі консультанти НПФ "Покрова" є достатньо компететними і пройшли відповідне навчання.

А чого по телефону, хотілося би особисто поспілкуватися з представником Вашого фонду. Де Ваша мережа, в якій Ви будете обслуговувати клієнтів? Як може учасник отримати інформацію про свій вклад, якщо фонд не володіє інформаційною мережею?
В який місятах є філії фонду?

j_kop21 писав:Ощадбанк є Банком зберігачем. Згідно Закону пенс. активи є васністю виключно учасника, тому не можуть бути на балансі жодної з обслуг. компаній. Ощадбанк має найбільшу сітку відділень в Україні, тому навіть в кожному селі можна робити внески. Він не бере коісії за внески. А одо виплат, - вони не мусять бути в Ощадбанку. Виплата проводиться за вимогою учасника в те місце, яке обумолено.

В ощадбанку філії між якими 200 метрів поняття не мають що між ними робиться, тому що між ними не створено сучасної інформаційно мережі, яка функціонує в реальному режимі часу.
З комісії за внески я довго сміявся, у нас таким тільки приватбанк займається - платити комісію за те що даєш банку свої гроші - це нонсенс.
А от з виплатами цікавіше. Яким чином філія ощадбанку буде знати скільки мені треба дати грошей? Який відсоток за видачу грошей бере банк. Скільки буде коштувати виплата в те місце яке обумволено(нагадаю, зо за тарифами банків це коштує до 20% від суми переказу)

natalija писав:Я сьогодні прочитала дуже цікаву фразу:

"Інколи люди настільки зайняті пошуком нових можливостей, що не помічають, як можливості приходять до них самих."

Бути бідним чи багатим - це також можливість, яку ми вибираємо

Жодним чином не ображаючи Вас, дозволю собі нагадати, що ця гілка форуму призначенна не для філософського виховання опонента, а для аргументованого переконання цифрами і цитатами з договорів і законів. Тому від Вас я надалі очікую цифрової аналітичної інформації.

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Повідомлення natalija » 25 березня 2009, 10:57

Історично так склалось, що в Україні довший час існував тільки один вид пенсійної системи - загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. незважаючи на те, що пенсійна реформа почалась ще у 2004 році, багато-хто не готовий прийняти у ній участь через неусвідомлення важливості для нього ж самого такої участі.

Вчора розрахувала на пенсійному калькуляторі, що може отримати особа, відкладаючи 30 років по 50 грн кожного місяця при дохідності 1,6% (дохід НПФ "Покрова" за січень 2009 рік).

сам назбирає - 18 000
на індивідуальному пенсійному рахунку - 959 498

Інформаційно-консультаційний центр в м. Трускавець знаходиться:
вул. С.Бандери,19
оф. 117 (управління Самбірсько-Дрогобицької Єпархії)

тел. гарячої лінії 8 800 503 63 90
(вам порекомендують найближчий до Вас консультаційний центр)

Зрештою, якщо Ви києвлянин, зайдіть в головний офіс:
вул. Білоруська 23 "А"

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 25 березня 2009, 12:19

Ви можете навести табличний приклад(дуже простий) порівняння прибутковості вкладу у Ваш фонд на основі показників діяльності фонду за останній місяць і простий депозит з капіталізацією відсотків на невизначений термін під 16% річних з сумою щомісячного поповнення рівною сумі внесків у фонд.


Ну, банківські відсотки Ви й самі, напевно, зможете порахувати, а дохід фонду за останній місяць був 1,67%. Врахуйте, також, що банки , в основному, дають квартальну капіталізацію.

Початковог капіталу не мав, тому починати доводилось без грошей і формувати капітал самому.


Нарешті хоть хтось говорить про те, в чому сам переконався, а не з пустого уявлення. Респект.

Взагалі то я питав про відсоток прибутку, який забирає за обслуговування компанія-посередник. А що згідно закону Вони ще і можуть цілком офіційно вкрасти і 6% активів? Я чогось думав, що активи мають бути недоторкані?


Навпаки, коли йдеться про активи, - все прозоро. Розмір оплати регулює Держ. Ком. з Цін. Пап. і Фонд. Ринку, а реальну оплату приймає Рада Фонду. Макс. розмір для Адмін. - 6% від внесків, для КУА - 4% річних від розміру активів, для Банку зберігача - 0,5% від сер. розміру активів на зберіганні.
В нашому фонді так: Адмін - 1,01%, КУА - 0,01%, Банк - 0,35%

Сказати Вам куда він мене пошле?


:D

Але ж у Вашому контракті обовязково є графа про місце роботи?


Немає такої графи, тим більше, що участь у фонді є добровільною

А відповідальність у Вашому розумінні це доступ до активів фонду?


Засновник не має доступу до активів. Церква - авторитетна організація, тому максимально обиежує участь в сумнівних проектах.

До речі, священник не платить внесків у державний пенсійний фонд, але отримує пенсію за віком. Як Ви вважаєте було би правильно, щомісяця сплачувати до фонду (державного чи Вашого) бодай якийсь мізер?


По закону всі працюючі громадяни мають платити в держ. фонд. Проте Солідарна система, Ви самі це знаєте, не зможе забезпечити гідно старість. Я вважаю, що треба сплачувати в Державний і в Добровільний.

А чого по телефону, хотілося би особисто поспілкуватися з представником Вашого фонду. Де Ваша мережа, в якій Ви будете обслуговувати клієнтів?


По гарячій лінії Ви можете взнати найближчий до Вас Консульт. Центр і звернутися до бредставника особисто.

В ощадбанку філії між якими 200 метрів поняття не мають що між ними робиться, тому що між ними не створено сучасної інформаційно мережі, яка функціонує в реальному режимі часу.
З комісії за внески я довго сміявся, у нас таким тільки приватбанк займається - платити комісію за те що даєш банку свої гроші - це нонсенс.


ОщадБанк є для того, щоб робити внески. Він має найбільше філій в Україні. Гроші попадають на пенс. рахунок учасника, а не лежать в банку.

Яким чином філія ощадбанку буде знати скільки мені треба дати грошей?


Виплачує фонд, а не банк. Адміністратор веде повний облік, тому знає кому, що, скільки і куда.




[/quote]

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 25 березня 2009, 14:08

О! Перші цифри!

natalija писав:Історично так склалось, що в Україні довший час існував тільки один вид пенсійної системи - загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. незважаючи на те, що пенсійна реформа почалась ще у 2004 році, багато-хто не готовий прийняти у ній участь через неусвідомлення важливості для нього ж самого такої участі.

І я Вам скажу чому: коли протягом багатьох років народ тільки зігіняють у фінансові афери і ніхто не несе відповідальності за наслідки, важко довірити комусь свої кошти на термін більше кількох місяців.

natalija писав:Вчора розрахувала на пенсійному калькуляторі, що може отримати особа, відкладаючи 30 років по 50 грн кожного місяця при дохідності 1,6% (дохід НПФ "Покрова" за січень 2009 рік).

А можете усім запропонувати посилання на пенсійний калькулятор і таблицю дохідності? Чи може я погано дивився?

natalija писав:сам назбирає - 18 000


50 грн. х 12 місяців в році х 30 років = 600 грн в рік х 30 років = 18 000 грн.

natalija писав:на індивідуальному пенсійному рахунку - 959 498

А якщо на 100 років рахувати?
Я сподіваюсь, що показник в 1.6% це уже чистий відсоток, після вирахуваних затрат?
Для більшості людей актуальним є питання найближчих 5-10 років.
Десь так і виходить.
І що далі людина може зробити з цими грошима, при виході на пенсію? Їх можна отримати в касі?

natalija писав:Інформаційно-консультаційний центр в м. Трускавець знаходиться:
вул. С.Бандери,19
оф. 117 (управління Самбірсько-Дрогобицької Єпархії)

тел. гарячої лінії 8 800 503 63 90
(вам порекомендують найближчий до Вас консультаційний центр)


Зрештою, якщо Ви києвлянин, зайдіть в головний офіс:
вул. Білоруська 23 "А"

А на сайті важко вивісити?

j_kop21 писав:Ну, банківські відсотки Ви й самі, напевно, зможете порахувати, а дохід фонду за останній місяць був 1,67%. Врахуйте, також, що банки , в основному, дають квартальну капіталізацію.

З тими, що я працював, давли помісячну, але то тонкощі...

j_kop21 писав:Навпаки, коли йдеться про активи, - все прозоро. Розмір оплати регулює Держ. Ком. з Цін. Пап. і Фонд. Ринку, а реальну оплату приймає Рада Фонду. Макс. розмір для Адмін. - 6% від внесків, для КУА - 4% річних від розміру активів, для Банку зберігача - 0,5% від сер. розміру активів на зберіганні.
В нашому фонді так: Адмін - 1,01%, КУА - 0,01%, Банк - 0,35%

А можна на прикладі того ж січня місяця показати повний заробіток і після вирахування відсотків комісійних?

j_kop21 писав:По закону всі працюючі громадяни мають платити в держ. фонд. Проте Солідарна система, Ви самі це знаєте, не зможе забезпечити гідно старість. Я вважаю, що треба сплачувати в Державний і в Добровільний.

Ми зараз якраз дискутуємо про те, чи зможе недержавна пенсійна система забезпечити гідну старість. Особисто в мене з цього приводу є сумніви.

j_kop21 писав:ОщадБанк є для того, щоб робити внески. Він має найбільше філій в Україні. Гроші попадають на пенс. рахунок учасника, а не лежать в банку.

Стосовно зібрат гроші проблем немає...
Мене більше цікавить питання про те, якими засобами особа може контролювати стан свого особистого рахунку(наприклад).

j_kop21 писав:Виплачує фонд, а не банк. Адміністратор веде повний облік, тому знає кому, що, скільки і куда.

От я і питаю, де та інформаційна мережа, яка це все забезпечить?

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Повідомлення natalija » 25 березня 2009, 15:08

[ А на сайті важко вивісити? ]
Інформаційно-консультаційні центри - це не представництва, але у кожному є така програмка, яка дає можливість людині закласти розмір внеску, періодичність проплати та час проплати внесків виходячи з особистих потреб та можливостей.

у фонді нема:
1. розмір мінімальної суми внеску
2. обмеження максимальної величини пенсійної виплати
3.штрафних санкцій щодо невиконання умов договору

на початку кожного року кожному учаснику фонду безоплатно приходить довідка із випискою його індивідуального пенсійного рахунку, де помісячно показано, як пропрацювали гроші у фонді.

учасник може замовити собі таку довідку будь-який час і таким чином проконтролювати діяльність фонду та стан свого пенсійного рахунку.

[/quote]
smile and love

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 25 березня 2009, 16:47

А можете усім запропонувати посилання на пенсійний калькулятор і таблицю дохідності? Чи може я погано дивився?


Ні, Ви добре дивилися на сайті нема. Пенс. Калькулятор є в Консульт. Центрах. Якщо скажете де живете, скажу який до Вас найближчий.
на сайті також буде. не все відразу. Тільки почали працювати недавно :)

А якщо на 100 років рахувати?


В більш економічно розвинутих країнах людина на пенсію відкладає з першого робочого дня, тому 30 років не так і багато. Починаємо в 20 працювати і в 50 на пенсію. Контрактом можна визначити будь-який термін - 3, 5, 10, 40 скільки бажає учасник. Крім того можна пролонговувати. А якщо учасник вже пенсійного віку, тобто чоловік 50, а жінка 45, - може паралельно і забирати гроші, якщо їх так багато.

А можна на прикладі того ж січня місяця показати повний заробіток і після вирахування відсотків комісійних?


ЧВ ОПВ - чиста вартість одиниці пенсійних внесків.

А можна на прикладі того ж січня місяця показати повний заробіток і після вирахування відсотків комісійних?

Ми зараз якраз дискутуємо про те, чи зможе недержавна пенсійна система забезпечити гідну старість. Особисто в мене з цього приводу є сумніви


У Вас сумніви щодо фонду, але якщо не відкладати, то звідки будемо отримувати. НПФ - найкращий варіант щодо пенсії, хоч відкладати можна в різних місцях, навіть в тому ж банку, якщо Ви вважаєте, він Вам запропонує кращі можливості.

Мене більше цікавить питання про те, якими засобами особа може контролювати стан свого особистого рахунку(наприклад).


Щороку учасник отримує виписку стану пенсійного рахунку, яку він може попросити і підчас року. Також ON-LINE визначається ЧВ ОПВ. розробляємо програму, де можна було б залогінитись і відкрити власний рахунок. Тоді контроль робити навіть цілодобово :)

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 25 березня 2009, 18:04

natalija писав:Інформаційно-консультаційні центри - це не представництва, але у кожному є така програмка, яка дає можливість людині закласти розмір внеску, періодичність проплати та час проплати внесків виходячи з особистих потреб та можливостей.

Відповідальність - це можливість особистого спілкування з представником структури, яка користується твоїми грошима.

natalija писав:у фонді нема:
1. розмір мінімальної суми внеску

www.pokrova.in.ua писав:3.5. Зміни розміру, строків, періодичності та форми сплати пенсійних внесків за цією Пенсійною схемою передбачаються шляхом внесення відповідних змін до пенсійних контрактів, укладених за нею, в межах обмежень, встановлених цією Пенсійною схемою.

3.6. Рада Фонду має право встановлювати мінімальний розмір пенсійних внесків - 10 процентів
мінімальної заробітної плати у розрахунку на 1 місяць.

Як бачимо фонд заклав собі таку можливість в пенсійній схемі.
А пенсійного контракту я до речі не знайшов. Може погано шукав?

natalija писав:2. обмеження максимальної величини пенсійної виплати

:ROFL:
Хіба би зовсім дурні були...
Хто ж верхню межу обмежує?

natalija писав:3.штрафних санкцій щодо невиконання умов договору

Ви контракту бачили? А я ні.
Давайте контракт - поговоримо.

natalija писав:на початку кожного року кожному учаснику фонду безоплатно приходить довідка із випискою його індивідуального пенсійного рахунку, де помісячно показано, як пропрацювали гроші у фонді.

:ROFL:
Оце оперативність! Ви хоч заказним листом відправляєте?
Ащо робити, якщо гроші людиною заплачені, а на пенсійний рахунок не поступили? Який зворотній контроль?

natalija писав:учасник може замовити собі таку довідку будь-який час і таким чином проконтролювати діяльність фонду та стан свого пенсійного рахунку.

Після якої довідки по рахунку довідки Ви його пошлете?
І скільки часу буде йти довідка до клієнта? А чи дойде?

j_kop21 писав:Ні, Ви добре дивилися на сайті нема. Пенс. Калькулятор є в Консульт. Центрах. Якщо скажете де живете, скажу який до Вас найближчий.
на сайті також буде. не все відразу. Тільки почали працювати недавно :)

в.Івано-Франківську.
А що банк не можна було нагрузити бути Вашим клієнтом і використовувати його мережу(в тому числі і інформаційну). Для чого велосипед видумувати?

j_kop21 писав:В більш економічно розвинутих країнах людина на пенсію відкладає з першого робочого дня, тому 30 років не так і багато. Починаємо в 20 працювати і в 50 на пенсію. Контрактом можна визначити будь-який термін - 3, 5, 10, 40 скільки бажає учасник. Крім того можна пролонговувати. А якщо учасник вже пенсійного віку, тобто чоловік 50, а жінка 45, - може паралельно і забирати гроші, якщо їх так багато.

В більш економічно розвинутих країнах банки банкрутують, а не люди вішаються, через невиплату депозитів.

j_kop21 писав:У Вас сумніви щодо фонду, але якщо не відкладати, то звідки будемо отримувати. НПФ - найкращий варіант щодо пенсії, хоч відкладати можна в різних місцях, навіть в тому ж банку, якщо Ви вважаєте, він Вам запропонує кращі можливості.

НПФ не кращий варіант пенсії через те, що я маю суттєві обмеження в доступі до своїх ресурсів. А може я з 30 років на пенсію недержавну хочу? Вам яка різниця, якщо коштів досить? Чи наприклад мені кошти уже потрібні (частина принаймі), кошти мої - а забрати не можна, кумедно. А так лежать в банку - чекають, і відсотки набігають, якщо постаратись то і не менше ніж у Вас буде.

j_kop21 писав:Щороку учасник отримує виписку стану пенсійного рахунку, яку він може попросити і підчас року. Також ON-LINE визначається ЧВ ОПВ. розробляємо програму, де можна було б залогінитись і відкрити власний рахунок. Тоді контроль робити навіть цілодобово :)

Ви плануєте мати таку ж інфраструктуру як банк?
Востаннє редагувалось 25 березня 2009, 18:25 користувачем Igor, всього редагувалось 1 раз.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 25 березня 2009, 18:17

Відповідальність - це можливість особистого спілкування з представником структури, яка користується твоїми грошима.

Така можливість є в Консульт. Центрі. Люди, що там працюють представляють Фонд.

А пенсійного контракту я до речі не знайшов. Може погано шукав?

Може і нема. Дайте e-mail я вам вишлю.

Хто ж верхню межу обмежує?

Логічно, але я знаю страхові, які Страхові обмежують


Ащо робити, якщо гроші людиною заплачені, а на пенсійний рахунок не поступили? Який зворотній контроль?

Були і такі випадки, але проблем з цим немає.

Після якої довідки по рахунку довідки Ви його пошлете?
І скільки часу буде йти довідка до клієнта?

Даєте заявку з даними контракту і робимо довідку. А скільки часу йде це вже до Укрпошти. З досвіду ~3-4 дні. Можна і в електронному вигляді. Так швидше.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 25 березня 2009, 18:18

Якщо цікавить особиста інформація пишіть на приват.
Востаннє редагувалось 31 березня 2009, 10:30 користувачем j_kop21, всього редагувалось 1 раз.

olena
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 30 березня 2009, 17:48
Звідки: Украина

Re: Відкритий недержавний пенсійний фонд «Покрова»

Повідомлення olena » 30 березня 2009, 17:58

:)

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Повідомлення natalija » 12 травня 2009, 09:42

Христос Воскрес!
Зі світлим празником Христового Воскресіння Вас!
:wink:
smile and love

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 12 травня 2009, 21:33

natalija писав:Христос Воскрес!
Зі світлим празником Христового Воскресіння Вас!
:wink:

Воістинну Воскрес!
Ви що три тижні були поза зоною досяжності :)
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Повідомлення natalija » 13 травня 2009, 13:41

я ж Українка!
Як святкувати-то святкувати.
маю новину-відкрито ще один інформаційно-консультаційний центр НПФ "Покрова" у м. Стрий.
Празники вже скінчились! виходьте на зв'язок
smile and love

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Повідомлення Tornado » 16 травня 2009, 00:12

Перечитував все і я повністю підтримую Ігора з Івано-Франківська. Я теж не розумію як цей фонд працює. Але почитавши питання, які ставив Ігор Наталі та j_kop21, відразу зробив висновок: щось тут нечисто... Шановні працівники, ви як Свідки Єгови, вас питають одне, а ви про друге. Не маю я ніякої довіри до таких організацій. І Церква ще в цьому замішана. Бачу що гроші беруть верх всюди, навіть там, де б не мали...
Ігор, дивуюся Вашому терпінню при дискусії з такими некомпетентними людьми. Це гра в одні ворота.
Вибачте за гостру критику, але інакше я не можу.

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Повідомлення natalija » 18 травня 2009, 09:27

Не кожен, хто їздить на ровері, є інженером.
Запрошую Всіх на офіційний сайт НПФ "Покрова" www.pokrova.in.ua. у Вашому розпорядженні: обслуговуючі компанії, звітність про діяльність фонду, а також зв'язок з "компетентними людьми".
Читайте, дзвоніть, питайтесь.

"Не знаю як, але не так"- це вияв чого?
smile and love

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 10 червня 2009, 08:28

natalija писав:Не кожен, хто їздить на ровері, є інженером.

Це Ви так скопом усіх клієнтів в лохів записали?
Якщо це про мене, то перед тим, як обзивати ене на ровері, треба було поцікавитись, що за моїми плечима вища технічна освіта, незакінчена аспірантура(залишив, бо треба було вибирати між роботою і сімєю), і більше 10 років роботи з управлінським і бухгалтерським обліком.
А який у Вас досвід роботи?

natalija писав:Запрошую Всіх на офіційний сайт НПФ "Покрова" www.pokrova.in.ua. у Вашому розпорядженні: обслуговуючі компанії, звітність про діяльність фонду, а також зв'язок з "компетентними людьми".
Читайте, дзвоніть, питайтесь.

Вам треба, а ми ще до Вас маємо бігати?
А де Ваша рекламна компанія, відкриті інформаційні джерела, обговорення через телебачення, радіо, безкоштовні брошурки на вулиці, повідомлення на стовпах?

natalija писав:"Не знаю як, але не так"- це вияв чого?

Я знаю як, але воно Вам не підійде.
Я уже давав деякі тези, можу повторити, але для початку треба усунути невідповідність декларованої інформації і договорів, потім переписати договора для захисту вкладника, а тоді можна і про деталі говорити.
Поки що фонд є типовою фінансовою пірамідою, без будь-яких відхилень в кращий бік. Нажаль.
Душу - Богові, життя - Батьківщині, честь - собі...

ivtern
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 26 березня 2009, 14:54

Повідомлення ivtern » 10 липня 2009, 11:23

Tornado писав:Перечитував все і я повністю підтримую Ігора з Івано-Франківська. Я теж не розумію як цей фонд працює. Але почитавши питання, які ставив Ігор Наталі та j_kop21, відразу зробив висновок: щось тут нечисто... Шановні працівники, ви як Свідки Єгови, вас питають одне, а ви про друге. Не маю я ніякої довіри до таких організацій. І Церква ще в цьому замішана. Бачу що гроші беруть верх всюди, навіть там, де б не мали...
Ігор, дивуюся Вашому терпінню при дискусії з такими некомпетентними людьми. Це гра в одні ворота.
Вибачте за гостру критику, але інакше я не можу.


Теорія заговору? перш ніж зробити висновок варто почитати ЗУ про НПЗ тоді щось ляпати :) п. Ігор на своїй хвилі. Наталю та j_kop21 я знаю це люди які страраються коректно відповісти на питання.

Не маю я ніякої довіри до таких організацій


Які ще "такі" організації ви знаєте?

Шановні працівники, ви як Свідки Єгови, вас питають одне, а ви про друге. Не маю я ніякої довіри до таких організацій. І Церква ще в цьому замішана.


наведу простий приклад для чайників:
надра, приват,альфа, аваль та ін.- суть однакова але відмінність не в назві. Ауді, мерседес, бмв, лада, таврія -- всі автомобілі, але між ними є різниця?

Я перепрошую але не можна зливати в один казан церкви та секти. І за накле краще висповідатись.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 20 липня 2009, 15:05

Наталю та j_kop21 я знаю це люди які страраються коректно відповісти на питання.

Мерсі за компілман :D

Tornado молодець. Треба мати здоровя то всьо вичитувати :Rose:

Мені просто цікаво з якою метою людина виходить на форум, щоб все зганити.

Дуже мало цікавих запитань.
[/quote]

ivtern
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 26 березня 2009, 14:54

Re: Відкритий недержавний пенсійний фонд «Покрова»

Повідомлення ivtern » 22 березня 2011, 15:23

Все що стосуэться НПФ "Покрова" http://vsipokrovalviv.blogspot.com/

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Відкритий недержавний пенсійний фонд «Покрова»

Повідомлення о.Олег » 22 березня 2011, 15:28

ivtern писав:Все що стосуэться НПФ "Покрова" http://vsipokrovalviv.blogspot.com/

залишаю Ваше повідомлення лише у цій гілочці дописів. У інших витираю. Вам попередження і бан на 1 день
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “НПФ "Покрова"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей