Відкритий недержавний пенсійний фонд «Покрова»

НПФ "Покрова". Сучасний стан та перспективи розвитку, зауваги та пропозиції

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Відкритий недержавний пенсійний фонд «Покрова»

Повідомлення samael » 23 лютого 2009, 16:15

У жовтні 2007 року відбулася зустріч представників Української Греко-Католицької Церкви, провідних діячів Українського суспільства з Головою Патріаршої курії УГКЦ Блаженнішим Любомиром (Гузаром), Верховним Архиєпископом Києво-Галицьким.

Результатом цієї зустрічі стало рішення Засновника, «Керівного центру «Патріярша курія» УГКЦ про створення недержавного пенсійного фонду «Покрова». Відкритий недержавний пенсійний фонд «Покрова» зареєстровано 7 квітня 2008 року. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи: серія ПФ № 110 від 28 липня 2008 року.


http://www.pokrova.in.ua/

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Відкритий недержавний пенсійний фонд «Покрова»

Повідомлення Igor » 23 лютого 2009, 17:44

samael писав:
У жовтні 2007 року відбулася зустріч представників Української Греко-Католицької Церкви, провідних діячів Українського суспільства з Головою Патріаршої курії УГКЦ Блаженнішим Любомиром (Гузаром), Верховним Архиєпископом Києво-Галицьким.

Результатом цієї зустрічі стало рішення Засновника, «Керівного центру «Патріярша курія» УГКЦ про створення недержавного пенсійного фонду «Покрова». Відкритий недержавний пенсійний фонд «Покрова» зареєстровано 7 квітня 2008 року. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи: серія ПФ № 110 від 28 липня 2008 року.


http://www.pokrova.in.ua/


Усі пенсійні фонди (в тому числі і недержавні) оббирають працівника і забирають в нього і без того незначний кусень хліба.

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Повідомлення Sotnik » 23 лютого 2009, 18:09

Ви знаєте кращі механізми заощаджень для пенсії? Поділіться, будь ласка.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 23 лютого 2009, 19:42

Sotnik писав:Ви знаєте кращі механізми заощаджень для пенсії? Поділіться, будь ласка.


Депозит в надійному банку
Інвестиція в бізнес

Розрахувати Вам прибутковість кожного напрямку?

П.С. Взагалі найкраща інвестиція це діти...
Востаннє редагувалось 23 лютого 2009, 19:44 користувачем Igor, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
ihor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 78
З нами з: 22 червня 2005, 09:26
Звідки: м. Київ

Re: Відкритий недержавний пенсійний фонд «Покрова»

Повідомлення ihor » 23 лютого 2009, 19:43

Igor писав:Усі пенсійні фонди (в тому числі і недержавні) оббирають працівника і забирають в нього і без того незначний кусень хліба.

А як поясните ці слова:
"НПФ – це не комерційне товариство, тому весь дохід розподіляється між його учасниками", – сказав голова Наглядової ради НПФ "Покрова".

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Відкритий недержавний пенсійний фонд «Покрова»

Повідомлення Igor » 23 лютого 2009, 19:47

ihor писав:А як поясните ці слова:
"НПФ – це не комерційне товариство, тому весь дохід розподіляється між його учасниками", – сказав голова Наглядової ради НПФ "Покрова".


Хочете я Вам приведу методи відмивання коштів в неприбуткових організаціях(цілком офіційні).

Питання в тому, що хтось користується коштами - не сплачуючи за це гідної винагороди власнику коштів, ось це і є найбільше проблема(якщо не рахувати ймовірність неповрнення вкладу і відмову від виконання зобовязань)

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Недержавний пенсійний фонд "Покрова"

Повідомлення natalija » 18 березня 2009, 11:52

Щодо використання пенсійних активів пенсійним фондом, раджу почитати ст.48 Закону України"Про недержавне пенсійне забезпечення", у якій власне і йдеться про використання пенсійних активів: куди, скільки, як може компанія по управлінню активами фонду вкладати пенсійні активи. Такі строгі обмеження максимально захищають гроші учасників пенсійного фонду.

Оплата послуг обслуговуючих компаній зрештою теж чітко регламентується і в договорі про співробітництво і в законах про пенсійне забезпечення.

закон України "Про недержавне пенсійне забезпечення" вважають "драконівським" по рівню захисту учасників пенсійних фондів.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Недержавний пенсійний фонд "Покрова"

Повідомлення Igor » 18 березня 2009, 12:06

natalija писав:Щодо використання пенсійних активів пенсійним фондом, раджу почитати ст.48 Закону України"Про недержавне пенсійне забезпечення", у якій власне і йдеться про використання пенсійних активів: куди, скільки, як може компанія по управлінню активами фонду вкладати пенсійні активи. Такі строгі обмеження максимально захищають гроші учасників пенсійного фонду.

Оплата послуг обслуговуючих компаній зрештою теж чітко регламентується і в договорі про співробітництво і в законах про пенсійне забезпечення.

закон України "Про недержавне пенсійне забезпечення" вважають "драконівським" по рівню захисту учасників пенсійних фондів.


Захист особистого майна громадян записано в Конституції України.
Ваш депозит - це Ваше особисте майно, і багато людей його уже втратили через проблеми з банками. І що?

Другий випадок. Майчи заборгованість по кредиту перед банком і не маючи змоги його гасити банк МАЄ ПРАВО! вимагати крім заставного майна додаткове майно громадян!

Ще випадок.
Держава чітко регламентує (регламентувала донедавна) виплату компенсації по безробіттю, з людей справно стягували внески, а зараз, коли необхідно виконувати зобовязання створюються перешкоди і видумуються правила лиш би людині не виплачувати.

Треба ще приклади?

Ще раз наголошу: будь-яке недержавне пенсійне страхування (та і державне теж) це є ОББИРАННЯ ГРОМАДЯН!

П.С. Назвіть мені банк який договори виконує? Ну хоч один? Зате я на конктретних прикладах можу назвати десятки фактів невиконання або неналежного виконання банками своїх зобовязань.

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Повідомлення natalija » 18 березня 2009, 13:27

пенсійний фонд та банк- це зовсім різні фінансові установи. я згідна з вами, що в сьогоднішній час важко знайти надійний банк, а тим більше мати можливість контролювати його діяльність.
недержавний пенсіний фонд - це не банк. виключним видом діяльності його є збереження пенсійних активів та забезпечення пенсійних виплат. Якщо активи фонду і йдуть на депозити, до тільки до 40% від суми та не більше 10% в одному банку. Така диверсифікація коштів забезпечує стабільний дохід

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 19 березня 2009, 10:21

natalija писав:пенсійний фонд та банк- це зовсім різні фінансові установи. я згідна з вами, що в сьогоднішній час важко знайти надійний банк, а тим більше мати можливість контролювати його діяльність.
недержавний пенсіний фонд - це не банк. виключним видом діяльності його є збереження пенсійних активів та забезпечення пенсійних виплат. Якщо активи фонду і йдуть на депозити, до тільки до 40% від суми та не більше 10% в одному банку. Така диверсифікація коштів забезпечує стабільний дохід


Давайте я на прикладах розпишу

www.pokrova.in.ua писав:У нашому фонді немає штрафних санкцій за несвоєчасну або не повну сплату внесків. Тобто навіть якщо Ви самі вирішили що будете, наприклад, сплачувати 50 грн. щомісячно, а потім в якийсь місяць не сплатили, то ніяких штрафних санкцій не буде.


А було би кумендно ще і штрафні санкції ввести, тобто платиш фонду, платиш, а потім ти ще фонду і винен виявляєшся.
В даному випадку мова про відсутність штрафів це реклама, договори можна змінити у бідь-який момент(зі сторони фінустанови звичайно), і у будь-який бік. Наприклад ввести комісію за поповнення фонду, або плату за послуги(фінансові наприклад) і т.д.
Питання в тому що в Україні мало яка фінансова установа рахується з законодавством, дле гарантія, що цей фонд буде робити правильно? Нема такої гарантії.

www.pokrova.in.ua писав:Інвестиційний прибуток – все, що заробив фонд:


Який розмір іевестиційного прибутку?
Якщо інвестиція невдала і не повернулась, це за рахунок клієнтів?
Яка схема розподілу прибутку фонду між учасниками?

www.pokrova.in.ua писав:Починати отримувати недержавну пенсію можна на 10 років раніше, ніж державну, або на 10 років пізніше – тоді, коли Вам це зручно. Так, жінки можуть почати отримувати пенсію з 45 років, а чоловіки з 50 років. Якщо ж Ви хочете більше накопичити за рахунок інвестиційного доходу, наприклад, якщо Ви ще працюєте, то жінки можуть починати отримувати пенсію напередодні досягненням ними віку 65 років, а чоловіки – 70 років.

Учасник фонду може отримати разові виплати, в не залежності від віку: якщо від’їжджає на постійне місце проживання за кордон, у разі критичного стану здоров’я, у разі настання інвалідності ( в цьому випадку людина може за бажанням отримувати як разову виплату, так і пенсію на певний термін). Також разову виплату по досягненню пенсійного віку можна отримати, якщо сума накопичень менше половини прожиткового мінімуму для непрацездатної особи помноженого на 120 (на даний момент ця сума дорівнює 24 360 грн.).


Отут ще цікаві моменти прослідковуються.
Отже, хто визначає критичність мого стану здоровя, а може в мене насморк, я не ходжу на роботу і хочу використати частину грошей?
А якщо мені треба квартиру купити вигідно, можу я зняти частину грошей з фонду?
А як у мене мама(баба, дідо, дружина) заслабли можу я зняти гроші?

www.pokrova.in.ua писав:Адміністратором НПФ «Покрова» виступає Товариство з обмеженою відповідальністю «Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів», професійний адміністратор з виключним видом діяльності – адміністрування недержавних пенсійних фондів.

Дозволю собі нагадати, що ТзОВ несе відповідальність перед кредиторами в розмірі активів і статуного фонду. І ще таке питання, якщо цей адміністратор неправильно проадмініструє хто несе відповідальність і чи люди отримають кошти назад?

www.pokrova.in.ua писав:Компанією з управління активами – Товариство з обмеженою відповідальнісю «Компанія з управління активами «Всесвіт», професійна КУА з виключним видом діяльності – управління активами недержавних пенсійних фондів.


При управлінні активами виявилось, що за 2 роки управляти уже немає чим. Що далі? Хто несе відповідальність?

www.pokrova.in.ua писав:Банком-зберігачем - ВАТ «Державний ощадний банк України»


Бан Україна теж був державний, і де він тепер?

Додатмо до цього те, що сплата в пенсійний фонд лягає додатковим тягарем на і без того невелику ЗП. Ну то навіщо воно узагалі потрібно?
Особисто мені недержавний пенсійний фонд дуже нагадує наші страхові фірми: ви нам зараз заплатітть, а як щось то ми подивимось, як будуть гроші - щось дамо, як не буде - мастіть собі голову самі.

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Повідомлення natalija » 19 березня 2009, 11:28

Ви підготували таку грунтовну відповідь. Дякую.

А я запропоную Вам зробити такий простий експеримент.
цілком очевидно Ви людина амбітна, цікава та любите досліджувати, знаходити нову інформацію, тому Вам це сподобається.

Взагалі раджу зробити такий експеримент кожному українцю.

Наступного тижня звертайте увагу на всіх людей, старших 65 років. Кожен раз, коли зустрінетесь з такою особою поставте собі запитання: "Ось так я буду виглядати у 65 років. Чи хочу я таким бути?"

Якщо відповісте "позитивно" - не треба Вам нічого міняти у своєму житті, держава подасть Вам крихту на виживання

якщо ж не хочете такої старості - значить щось треба міняти у своєму житті

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 19 березня 2009, 13:00

natalija писав:Ви підготували таку грунтовну відповідь. Дякую.

А я запропоную Вам зробити такий простий експеримент.
цілком очевидно Ви людина амбітна, цікава та любите досліджувати, знаходити нову інформацію, тому Вам це сподобається.

Взагалі раджу зробити такий експеримент кожному українцю.

Наступного тижня звертайте увагу на всіх людей, старших 65 років. Кожен раз, коли зустрінетесь з такою особою поставте собі запитання: "Ось так я буду виглядати у 65 років. Чи хочу я таким бути?"

Якщо відповісте "позитивно" - не треба Вам нічого міняти у своєму житті, держава подасть Вам крихту на виживання

якщо ж не хочете такої старості - значить щось треба міняти у своєму житті


У Вас зарплата 1000 грн (офіційна!) + в чоловіка ще 2000
- черевички дівчачі (до 10 років) - від 200 до 400 грн.
- за хату заплатити (добре що взагалі є хата!) - до 400 грн.
- з ЗП державі перераховується ~200 грн + роботодавець ще зверху 400 грн.
- їжу купити
літр молока - 5-6 грн
сирочок дитині(бо не відстане) 4-6 грн
йогурт 3 - 6 грн
- самому одітися (хоч щось)
жіночі штанці 150 - ... грн.
кофтинка 100 - ... грн.
взуття від 200 грн.
- чоловіка одіти.
сорочка секонд-хенд від 20 грн
штанці секонд-хенд від 50 грн
взуття секонд-хенд від 100 грн

Ну а тепер погнали:
- витрати по кредитам(якщо не дай бог є, особисто у мене їх 6)
дрібні кредити до уваги не беремо
машина в кредиті - 200$ в місяць вийми постав.
квартира в кредиті - від 400$ вийми постав
- витрати по машині(якщо вона у вас є)
з місця зїхав - 20 грн в трубу вилетіло. при середньоденному пробігу до 100 км - 50 грн в день на бензин. Ремонти і т.д. не рахуємо. Машина на убій.
штрафи теж не рахуємо (будемо вважати що ви ангел воплоті на дорозі)

Може що забув, то хай поправлять.

Отже накладаємо на це все зверху:
- Банки заморозили підприємству обігові кошти, внаслідок чого підприємство продукцію випустило, а гроші не поступили. Зарплата до-побачення, дали по 200 грн.
- були депозити в банку на чорний день, прийшли (навіть не достроково!) забирати, а менеджер вам листом в писок: грошей немає, і не буде, у нас свої проблеми.
- прострочили кредит? в тому ж банку? той самий менеджер Вам звонить в 4 годині ранку і каже, що у вас крім вашої заставної хати заберуть ще і батьківську, бо ваша хата подешевшала і їм грошей не хватить.


І тут на арену виходить недержавне пенсійне страхування і всіх рятує!
Заплатіть нам по 500 грн з Вашої зарплати і через 30 років ми вам вернемо(ну або не вернемо, це як у нас буде виходити) по 600 грн!
Актуально?

Тепер стосовно "Інвестиційний дохід".....
Давайте уявимо ситуацію, що Ви знайшли банк, якому Ви впринципі можете довіряти(або є користувачем потижневої депозитної програми), або принаймі можете в будь-який момент забрати кошти. Уявімо собі ситуацію, що у вас є можливість(гіпотетично) відкладати 100 грн в місяць і не забирати відсотки. будемо мати приблизно таку ситуацію

1 рік внесено 1200 грн + відсотки 180 грн(15 грн / міс) = 1380 грн
2 рік внесено 1200 грн + відсотки 207 грн(17 грн / міс) = 2787 грн
.....
5 рік внесено 1200 грн + відсотки 940 грн(78 грн / міс) = 8400 грн

основні переваги: ваші кошти завжди доступні(будемо вважати, що Ви знайшли супернадійний банк, той самий ощад, якщо вже на то пішло)
уже за 5 років, сума нарахованих відсотків ненабагато менша за суму вашого внеску.

А тепер зробіть мені такий же розрахунок від фонду недержавного пенсійного страхування, на тих же умовах.

Стосовно вашого експерименту, то я узагалі вважає його недоречним, оскільки це принижує гідність в тому числі моїх дідів і бабів. Вони зробилои свою інвестицію в моїх батьків, мої батьки в мене, я в своїх дітей. І повірте мені, я добре живу, добре буде жити і моя родина (включно з тими, хто уже не може на себе заробляти).
А Ви пропонуєте мені відібрати в моєї дитини частину майбутнього, обіцяючи віддати бог зна коли?
На чому мені зекономити:
на харчуванні? нашому чи дитини?
на одягу? моя дитина має ходити в синтетиці?
на майбутньому?(на пенсії собі квартиру купиш і будеш мати сімю)
на освіті?(нашо їй того інституту, 8 класів цілком досить)

Наведіть мені аргументи чому я повинен віддати гроші в фонд?

П.С Наразі сфера моє діяльності дозволяє мені працювати і понад вік у 65 років, чим я з радістю і скористаюсь. Особисто я хочу бути корисним і самодостатнім до самого кінця, і вважаю що це можливо.

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Повідомлення natalija » 19 березня 2009, 13:28

У мене є питання: звідкіля ви взяли ці цифри по нарахуванні "Інвестиційного доходу?"

питання участі у системі недержавного пенсійного забезпечення - це вибір кожного особисто. Ви самі маєте вирішити це питання. Те, як ви думаєте, що робите і визначає, як ви живете.

Є такі 3 прості закони грошей:
1. гроші треба відкладати
2. гроші мають працювати
3. гроші треба берегти

Візьміть гроші під контроль. Чому гроші мають контролювати нашою свідомістю та поведінкою, якщо вони є лише засобом?

планування витрат - перший крок. Хочете розповім, що це таке?

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Повідомлення natalija » 19 березня 2009, 13:40

[quote=Стосовно вашого експерименту, то я узагалі вважає його недоречним, оскільки це принижує гідність в тому числі моїх дідів і бабів. Вони зробилои свою інвестицію в моїх батьків, мої батьки в мене, я в своїх дітей. І повірте мені, я добре живу, добре буде жити і моя родина (включно з тими, хто уже не може на себе заробляти). "]

То невже вони не варті жити краще, а ніж пропонує їм держава?
Ви теж хочете, аби ваша старість була залежною від ваших дітей?
Невже так подобається все життя робити те, що кажуть, залежати від інших?
Може пора взяти відповідальність принаймі за себе?

Який би не був дохід сім'ї, вона завжди зможе 10% - відкласти

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 19 березня 2009, 14:06

natalija писав:У мене є питання: звідкіля ви взяли ці цифри по нарахуванні "Інвестиційного доходу?"

З екселя.
Спрощена схема нарахування відсотків по депозиту за схемою капіталізації відсотків.

natalija писав:питання участі у системі недержавного пенсійного забезпечення - це вибір кожного особисто. Ви самі маєте вирішити це питання. Те, як ви думаєте, що робите і визначає, як ви живете.

Безумовно, поки що принаймі, як колись обовязкове страхування цивільної відповідальності. Правда?

natalija писав:Є такі 3 прості закони грошей:

Закони Божі уже відмінили? по законам грошей живемо?

natalija писав:1. гроші треба відкладати

За умови наявності вільного капіталу, безумовно погоджуюсь з Вами.

natalija писав:2. гроші мають працювати

Ви повністю праві. Якщо в когось є надлишок коштів, то він може передати цей надлишок тому, хто їх потребує і отримати за це плату у вигляді відсотків.

natalija писав:3. гроші треба берегти

Берегти треба людей, гроші не варті нашої уваги, їх треба використовувати з розумом.

natalija писав:Візьміть гроші під контроль.

Уже взяв. усі 5 гривень на контролі. :D

natalija писав:Чому гроші мають контролювати нашою свідомістю та поведінкою, якщо вони є лише засобом?

Я думав Ви мені скажете? Чи Ви мене підводите до думки, що Ви їх краще за мене проконтролюєте, тому я повинен Вам (фонду) їх віддати у вигляді недержавного пенсійного внеску.

natalija писав:планування витрат - перший крок. Хочете розповім, що це таке?

Хочу! хочу! хочу! Будь-ласка!

І заодно розкажіть як спланувати дворазове зростання курсу долара, блокування кредитних лімітів і овердрафних коштів, зміну банками умов договору, що призводить до суттєвого збільшення витрат і відповідно нарахування штрафних санкцій, зменшення клієнтських поступлень і зменшення платоспроможності клієнтів.

П.С. У моєї машини витрата палива становить в переважно міському циклі 7 л А95, і 7.5 м.куб. метану, що в перерахунку становить приблизно 0.45 грн. / км. на бензині і 0.25 грн. на метані. Середньоденний пробіг 70 км переважаючого міського циклу, відповідно витрати на паливо становлять 0.25 * 70 = 17.5 грн./ день
і враховуючи стабільність денного пробігу 17.5 * 30 = 525 грн / місця. Додамо сюди 15 л. палива, яке спалюється машиною як технологічне, для розігріву протягом місяця і отримаємо 525 + 15 * 5.38 (ціна палива) = 605.7. Розрахунки інженерні (приблизні). Ну Ви вже вибачайте, то Ви мені на прикладі своєї машини покажіть де помилка.

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Повідомлення natalija » 19 березня 2009, 15:57

Песиміст бачить трудність у кожній можливості, а оптиміст знаходить можливість у будь- якій трудності.
Уінстон Черчіль

Якщо ви не заробляєте стільки, скільки хочете, не живете так, як хочете, витрачаєте стільки, скільки б не хотіли, - то це лише тому, що Ви самі прийняли таке рішення

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 20 березня 2009, 11:27

natalija писав:Песиміст бачить трудність у кожній можливості, а оптиміст знаходить можливість у будь- якій трудності.
Уінстон Черчіль

Зробіть мені будь-ласка розрахунок суми пенсії на основі таких даних: людина щомісяця протягом 10 років платить рівно 100 грн. і виходить на пенсію.
Скільки за цей час у неї буде грошей на особистому пенсійному рахунку і на який розмір пенсії вона може розраховувати. Крім того не забудьте вказати спосіб одержання пенсії(кредитка, готівка, переказ)
Не забудьте врахуваи в розрахунках усі коміїї банків і інших "неприбуткових" організацій.
А після цього будемо дискутувати про мжливості.

natalija писав:Якщо ви не заробляєте стільки, скільки хочете,

Я не живу щоб заробляти, я заробляю щоб жити,і мене це поки влаштовує. Постійно працюю над збільшення дохідної частини і інвестую в розширення бізнесу в міру можливостей.

natalija писав:не живете так, як хочете,

По великому рахунку я живу так як хочу, тльки багато часу треба відгавкуватись від тих кому це не подобається.

natalija писав:витрачаєте стільки, скільки б не хотіли,

Не завжди мої витрати залежать від мене, але я намагаюся їх адмініструвати і не дти їм можливості впливати на моє життя негативно.

natalija писав: - то це лише тому, що Ви самі прийняли таке рішення

Ага, і ціну на бензин я теж регулюю з офіса.

Не намагайтесь переконати оточуючих, що я бовдур і безвідповідальна особа, спробуйте навести аргументи, які неможливо заперечити, якщо Вони є звичайно. Я би не хотів переходити на особистості, але якщо доведеться....
Почнемо з відповідей на прості питання:
1. Зробіть будь-ласка розрахунок за вказаними параметрами, це вирішить багато питань
2. Ви уже не хочет показати мені як правильно планувати витрати? Шкода, думав щось нове скажете.

Тепере деякі відповіді від мене
natalija писав:То невже вони не варті жити краще, а ніж пропонує їм держава?

Поки я живий моя родина буде жити не гірше ніж я, і я докладу до цього зусиль незалежно від того, що робить держава.

natalija писав:Ви теж хочете, аби ваша старість була залежною від ваших дітей?

Так, дуже хочу. Тому що в мене є(і ще будуть) дуже виховані, гарні і розумні діти.

natalija писав:Невже так подобається все життя робити те, що кажуть, залежати від інших?

Крмще я буду залежати від своїх дітей, ніж від банку чи фонду.

natalija писав:Може пора взяти відповідальність принаймі за себе?

:ROFL:
Я разів зо 5 перечитував.
В чому відповідальність? Відібрати в дитини майбутнє щоб віддати Вам у фонд? Це по Вашому відповідальність?
Я уже 15 років не був у лікарняному, і відпуск у мене триває 4-7 днів.
Зате моя дитина має все що їй необхідно, росте здоровою і красивою, і мене тішить кожен її день, кожен її успіх.

natalija писав:Який би не був дохід сім'ї, вона завжди зможе 10% -
відкласти


А чого по 10, можна і все віддавати.
Навчитися не їсти, до школи не ходити, і кожну копійку зразу до Вас.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 20 березня 2009, 13:20

Дуже активна дискусія, проте Igor не вірить в недерж. Пенс. Забезп. взагалі, а не конкретно в НПФ"Покрова"

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 20 березня 2009, 13:45

Починаю нову тему!!!
Розділ "Недержавне пенсійне забезпечення"
"Що це таке, для чого воно і як працює"

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 20 березня 2009, 15:08

j_kop21 писав:Дуже активна дискусія, проте Igor не вірить в недерж. Пенс. Забезп. взагалі, а не конкретно в НПФ"Покрова"


Я і в державне не вірю.
Але питання не про те.
Я хочу отримати інформацію про те, що я буду мати з того, що я розміщу кошти в недержавному пенсійному фонді, ось і все.
А нам усім тут лапшу вішають типу заплати гроші і всім буде добре.

Стосовно покрови поки сказати нічого не можу, але я думаю, що вони не сильно відрізняються від загальної системи.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 20 березня 2009, 15:32

Я і в державне не вірю.


:cry: Звідки береться віра, на Вашу думку?

Я хочу отримати інформацію про те, що я буду мати з того, що я розміщу кошти в недержавному пенсійному фонді, ось і все.


Діяльність НПФ - збереження коштів на індивід. накопич. рахунку і отримання інвест. доходу. Сам інвест.дохід дає КУА і весь розподіляє між учасниками. Тому жоден НПФ не має права гарантувати якісь цифри, мже тільки давати звіт за попередні періоди.

Стосовно покрови поки сказати нічого не можу, але я думаю, що вони не сильно відрізняються від загальної системи.


Закон один для всіх. Різниця тільки в засновниках і обслуговуючих компаніях. В НПФ "Покрова" є ще створена (додатково до загальної структури) наглядова рада з єпископів.

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Повідомлення natalija » 20 березня 2009, 15:48

Виховуючи дитину, потрібно думати про майбутню її старість
Жозеф Жубер

Є дуже один гарний вислів: "Найкраще, що ви можете зробити для своїх дітей - подбайте про свою старість".

У Законі України "Про недержавне пенсійне забезпечення", розділ 6, ст.51 сказано: "розподіл прибутку (збитку) між учасниками фонду здійснюється пропорційно сумам, відображеним на їх індивідуальних рахунках, на дату здійснення розподілу. встановлення мінімально гарантованої норми прибутку за будь-якою пенсійною схемою забороняється."
Жоден фонд не може сказати, скільки точно ви отримаєте в кінцевому результаті.
Є така програмка, яка називається пенсійний калькулятор. Там можна самому закласти собі %, розмір внеску, періодичність проплати та термін. Можливо, саме звідти Ви і отримали такі розрахунки.

Ви можете закласти собі %, який фонд дав минулого місяця, середній місячний відсоток за останній квартал чи рік.
дані, які ви отримаєте, покажуть, як працює система нарахування складного %, по якій нараховується інвестиційний дохід у фонді та можливість, якою можете скористатись

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 20 березня 2009, 21:03

j_kop21 писав:Звідки береться віра, на Вашу думку?

Віра не береться, вона або є, або її немає.
А довіру треба заслуговувати....
Хоча наші фінансові установи питання довіри не цікавить....

j_kop21 писав:Діяльність НПФ - збереження коштів на індивід. накопич. рахунку і отримання інвест. доходу. Сам інвест.дохід дає КУА і весь розподіляє між учасниками. Тому жоден НПФ не має права гарантувати якісь цифри, мже тільки давати звіт за попередні періоди.

Я не знаходжу на вашому сайті цих даних, може я погано шукаю? Отже де знайти публічний звіт за попередні періоди?

j_kop21 писав:Закон один для всіх. Різниця тільки в засновниках і обслуговуючих компаніях. В НПФ "Покрова" є ще створена (додатково до загальної структури) наглядова рада з єпископів.

Серйозна структура....
А які її функції?
І який вклад церкви в цю схему?

natalija писав:Виховуючи дитину, потрібно думати про майбутню її старість
Жозеф Жубер

Є дуже один гарний вислів: "Найкраще, що ви можете зробити для своїх дітей - подбайте про свою старість".


У Вас доволі багато вільного часу і під руками філософська бібіліотека?

natalija писав:У Законі України "Про недержавне пенсійне забезпечення", розділ 6, ст.51 сказано: "розподіл прибутку (збитку) між учасниками фонду здійснюється пропорційно сумам, відображеним на їх індивідуальних рахунках, на дату здійснення розподілу. встановлення мінімально гарантованої норми прибутку за будь-якою пенсійною схемою забороняється."

В законі про обовязкове страхування на випадок безробіття була сказано, що кожна людина має право після звільнення стати на біржу і отримувати компенсацію, або роботу. І що?
А ще в конституції написано, що кожна людина має право на освіту і окреме житло. І що?

natalija писав:Жоден фонд не може сказати, скільки точно ви отримаєте в кінцевому результаті.

А кого цікавить точно, Ви хоч якось скажіть.
Де цифри по відсоткам за попередні періоди?

natalija писав:Є така програмка, яка називається пенсійний калькулятор. Там можна самому закласти собі %, розмір внеску, періодичність проплати та термін. Можливо, саме звідти Ви і отримали такі розрахунки.

Ви можете закласти собі %, який фонд дав минулого місяця, середній місячний відсоток за останній квартал чи рік.
дані, які ви отримаєте, покажуть, як працює система нарахування складного %, по якій нараховується інвестиційний дохід у фонді та можливість, якою можете скористатись


Не в програмках проблема, у вихідних даних.
Де відсотки інвестиційного доходу за минулі періоди?

П.С. А Вам, шановним опонентам j_kop21 і natalija не здається, що доречним було би представитись і назвати підрозділ і посаду(принаймі).

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Повідомлення natalija » 21 березня 2009, 10:36

Якщо людина хоче бути успішною, вона ніколи не перестає вчитись. Ви ж знаєте, що сказав Сократ про свої знання.

Я живу у Трускавці.

Якщо бажаєте подивитись на мою філософську бібліотеку, буду рада познайомитись

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Повідомлення natalija » 21 березня 2009, 10:51

Як дізнатись про діяльність фонду "Покрова"
1. заходите на сайт www.pokrova.in.ua
2.вибираєте "нас обслуговують"
3.вибираєте "компанія з управління активами "Всесвіт"
4.заходите на сайт www.vseswit.com.ua
5.вибираєте НПФ "Покрова"
6.результати діяльності

ціную людей, що вміють думати!

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 21 березня 2009, 15:57

Серйозна структура....
А які її функції?
І який вклад церкви в цю схему?


Див:
http://www.pokrova.in.ua/ua/about-us.html

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 22 березня 2009, 20:38

natalija писав:Як дізнатись про діяльність фонду "Покрова"
1. заходите на сайт www.pokrova.in.ua
2.вибираєте "нас обслуговують"
3.вибираєте "компанія з управління активами "Всесвіт"
4.заходите на сайт www.vseswit.com.ua
5.вибираєте НПФ "Покрова"
6.результати діяльності

ціную людей, що вміють думати!


Якщо Ви маєте на увазі ЧС ЕПВ (у відсотках), то згідно графіку він становить за лютий місяць ~6%. Якщо я помиляюсь поправте мене.
Виходячи з того, що єдиним заявленим джерелом доходів є депозит, дозвольте Вас запитати: скільки часу треба вчитися і скільки дипломів з економіки отримати, щоб в період системної фінансової кризи розмістити депозит під 6% річних?
Зауважу, що на ринку мінімальні відсоткова ставка по гривневих депозитах становить не менше 12% річних!, це при тому, що така ставка нараховується на залишок коштів на кредитних картках.
Крім того, заявлений розмір інфляції на цей рік буде становити не менше 20%, як і за минулий. Тому в кінцевому підсумку ми будемо мати чисте здешевлення ресурсів на суму не менше 15% за рік.


До речі, я так і не знайшов інформації про вартість послуг фірм і комісійні збори за виконувані роботи. Яка їх частка від загального обігу коштів, чи від залишку?
Ще одне важливе питання: наскільки я знаю ощадбанк навіть клієнт-банку немає, я вже мовчу про систему банкоматів, чи внутрібанківську інформаційну мережу. Яким це чином вони будуть забезпечувати фугкціонування даного проекту? з яким ресурсом?

Стосовно інформаційної сторінки - хоча б з поваги до своїх громадян можна перекласти сторінку на українську мову повністю?

j_kop21 писав:
Серйозна структура....
А які її функції?
І який вклад церкви в цю схему?


Див:
http://www.pokrova.in.ua/ua/about-us.html


Добре, сформулюємо питання інакше.
Скільки священників, монахів і інших, для кого церква є роботою, є учасниками даного проекту і скільки у відсотковому відношенні вони становлять від загального числа учасників.

П.С. Ніхто не відміняв питання про місце роботи і займану посаду.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 23 березня 2009, 09:54

Якщо Ви маєте на увазі ЧС ЕПВ (у відсотках), то згідно графіку він становить за лютий місяць ~6%.


ЧС ЕПВ формується кожного місяця. З часом ми плануємо вираховувати кожного дня. Тому на сьогод. день, якщо говорити про відсотки, дохід становить 20-24% річних.
овою банківського депозиту, - кожного місяця йде капіталізація.

скільки часу треба вчитися і скільки дипломів з економіки отримати, щоб в період системної фінансової кризи розмістити депозит під 6% річних?


А скільки часу потрібно не вчитися. щоб бути таким скептиком?

До речі, я так і не знайшов інформації про вартість послуг фірм і комісійні збори за виконувані роботи.


Згідно закону обслуговуючі компанії можуть брати до 6% від активів фонду. Оплата обумовлюється договорами. На сьогн. день це значно менше, з огляду розвитку фонду.

хоча б з поваги до своїх громадян можна перекласти сторінку на українську мову повністю?


До адміністратора сайту. Контакт на сайті.

Скільки священників, монахів і інших, для кого церква є роботою, є учасниками даного проекту і скільки у відсотковому відношенні вони становлять від загального числа учасників.


НПФ "Покрова" - Відкритий фонд, тому важко визначити кількість духовенства, оскільки у формуванні котракту немає графи, де вказується така інформація.
Важливо те, якщо я павильно зрозумів птання, що Засновником є УГКЦ, отже Вона взяла на себе таку відповідальність і готова нести її.

про місце роботи і займану посаду


Аналогічну бесіду Ви можете провести у будь-якуму КОнсульт. Центрі, або по гарячій лінії, тому це не має значення. Всі консультанти НПФ "Покрова" є достатньо компететними і пройшли відповідне навчання.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 23 березня 2009, 09:59

Яким це чином вони будуть забезпечувати фугкціонування даного проекту?


Ощадбанк є Банком зберігачем. Згідно Закону пенс. активи є васністю виключно учасника, тому не можуть бути на балансі жодної з обслуг. компаній. Ощадбанк має найбільшу сітку відділень в Україні, тому навіть в кожному селі можна робити внески. Він не бере коісії за внески. А одо виплат, - вони не мусять бути в Ощадбанку. Виплата проводиться за вимогою учасника в те місце, яке обумолено.

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Повідомлення natalija » 23 березня 2009, 10:52

Я сьогодні прочитала дуже цікаву фразу:

"Інколи люди настільки зайняті пошуком нових можливостей, що не помічають, як можливості приходять до них самих."

Бути бідним чи багатим - це також можливість, яку ми вибираємо


Повернутись до “НПФ "Покрова"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей