Статут фонду

НПФ "Покрова". Сучасний стан та перспективи розвитку, зауваги та пропозиції

Модератори: Artur, ihor

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Статут фонду

Повідомлення Igor » 24 березня 2009, 10:38

www.pokrova.in.ua писав:http://www.pokrova.in.ua/ua/dokumenty/statut.html


www.pokrova.in.ua писав:8.7. Пенсійні активи, що накопичуються у Фонді, можуть бути використані виключно для цілей інвестиційної діяльності Фонду, виконання зобов’язань Фонду перед учасниками та оплати витрат, пов'язаних із здійсненням недержавного пенсійного забезпечення, а саме:

8.7.1. інвестування з метою отримання доходу на користь учасників Фонду;

Взагалі цікава сама схема відповідальності. Хто є власником інвестиції з точки зору договору? Чи має право інвестор(він же пенсіонер) визначати пріорітет інвестування його частки і ін.

www.pokrova.in.ua писав:8.7.2. виконання договорів виплати пенсії на визначений строк, укладених з учасниками Фонду, та для здійснення одноразових пенсійних виплат, передбачених законодавством;

Ну це типово, тут підвоху немає, ніби.

www.pokrova.in.ua писав:8.7.3. оплати договорів страхування довічної пенсії та договорів страхування ризику настання інвалідності або смерті учасників Фонду, укладених зі страховою організацією;

А тут є! Який ризик фонду від смерті інвестора чи його інвалідності?
Для чого узагалі потрібно страхування, якщо Ви гарантуєте 100% збереження ативів? Хто є страховиком? тЯкий страховий тариф? Умови страхування? Страхується весь актив, чи окремий інвестор(пенсіонер)?

www.pokrova.in.ua писав:8.7.4. оплати послуг Адміністратора Фонду, включаючи оплату рекламних та агентських послуг, пов’язаних із функціонуванням Фонду, та витрат на оприлюднення інформації про його діяльність, передбачену законодавством та цим Статутом;

О! Адміністратор сам собі визначає скільки кому заплатити і де рекламу давати. Адміністратор уже відкрив рекламну фірму на свою родину?

www.pokrova.in.ua писав:8.7.5. сплати винагороди за надання послуг з управління активами Фонду;

А в якому розмірі? А що треба сильно напрягатись, щоб управляти депозитом?

www.pokrova.in.ua писав:8.7.6. оплати послуг банківської установи-зберігача Фонду;

Це окремий пунк договору.
Наприклад Приват за платіжку бере 50 грн!
Укрексімбанк до обіду 5 гнр, з обіду 50 грн.
Але прикольне не це, саме кумедне що банк має право міняти тарифи коли захоче і як захоче. Тобто цілком ймовірна ситуація, що за видачу пенсійних коштів банк буде вимагати 20% комісії, і саме головне, що це цілком законно!

www.pokrova.in.ua писав:8.7.7. оплати послуг з проведення планових аудиторських перевірок стану пенсійних активів Фонду;

Година роботи аудитора починається з кількасот грн.

www.pokrova.in.ua писав:8.7.8. оплати послуг торговців цінними паперами (посередників), витрат на ведення обліку та перереєстрацію прав власності на активи Фонду;

Переєстрація права власності на машину коштує як півмашини, на житло теж немалі втрати. А до речі хто що хоче там перереєстровувати?

www.pokrova.in.ua писав:8.7.9. оплати інших послуг та витрат, здійснення яких передбачено законодавством з питань недержавного пенсійного забезпечення та на оплату яких можуть бути використані пенсійні активи.

Ви собі раз і назавжди запамятайте: АКТИВИ ІНВЕСТОРА МАЮТЬ БУТИ НЕДОТОРКАНІ! ЖОДНОЇ КОПІЙКИ ВИ НЕ МОЖЕТЕ ВИКОРИСТАТИ З АКТИВІВ ІНВЕСТОРА! УСЯ ДІЯЛЬНІСТЬ ПОСЕРЕДНИКІВ ПОВИННА БУТИ ЗАБЕЗПЕЧЕНА ЧАСТКОЮ ДОХОДУ ВІД ІНВЕСТИЦІЙ, І ІНВЕСТОР ПОВИНЕН ОТРИМАТИ ПРИНАЙМІ ТІ ГРОШІ ЯКІ ВІН ВКЛАВ (принаймі, знехтувавши інфляцією). Якщо будь-хто отримує право розпоряжатися частиною активу - це шахрайство.

www.pokrova.in.ua писав:8.8. Викладений у п. 8.7 перелік напрямків використання пенсійних активів Фонду є виключним.

На мою думку цей перелік є достатнім для виведення активів з балансу фонду.

www.pokrova.in.ua писав:8.9. Особливості порядку обчислення та обліку прибутку (збитку) від інвестування активів Фонду встановлюються законодавством та цим Статутом.

А Ви ще і збиток хочете між учасниками ділити? Тобто інвестор який дав гроші високопрофесійній команді (як Ви стверджуєте в рекламі) повинен оплачувати їх помилки?

www.pokrova.in.ua писав:8.10. Сукупний прибуток (збиток) від інвестування активів Фонду складається з:

8.10.1. прибутку (збитку) від здійснення операцій з активами Фонду;

А уточніть мені будь-ласка який може бути збиток від операцій з активами?

www.pokrova.in.ua писав:8.10.2. пасивних доходів, отриманих на активи Фонду (відсотки, які нараховуються та виплачуються на грошові кошти, розміщені на депозитних банківських рахунках; прибуток, який отримується на активи Фонду, розміщені у цінні папери, тощо).


www.pokrova.in.ua писав:8.11. Розподіл прибутку (збитку) між учасниками Фонду здійснюється пропорційно сумам, відображеним на їх індивідуальних пенсійних рахунках, на дату здійснення розподілу, якщо інше не встановлено законодавством.

Я от ніяк не можу зрозуміти, Ви що збитки теж збираєтесь між учасниками розподіляти?

www.pokrova.in.ua писав:8.12. Облік прибутку (збитку) та його розподіл між учасниками Фонду здійснюється Адміністратором не рідше ніж один раз на місяць, якщо інше не встановлено законодавством.

А до речі, яка відповідальність Адміністратора за непавильний розподіл? Часом не штраф в розмірі 185 грн?

www.pokrova.in.ua писав:8.13. Використання прибутку, отриманого від пенсійних активів для цілей, не передбачених законодавством та цим Статутом, забороняється.

В цьому статуті уже достатньо дірок для вимивання не тільки прибутку, але і активів.

www.pokrova.in.ua писав:9. ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНІЧНЕ ТА МАТЕРІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ФОНДУ

9.1. Організаційно-технічне та матеріальне забезпечення діяльності Фонду, у тому числі витрати на проведення зборів засновників Фонду, забезпечення роботи ради Фонду здійснюється Адміністратором за рахунок коштів, сплачених йому відповідно до умов договору про адміністрування Фонду.

МАТЕРІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ФОНДУ МОЖЛИВЕ ТІЛЬКИ ЗА РАХУНОК ЧАСТКИ ДОХОДУ, ОДЕРЖАНОГО ВНАЛІДОК ВИКОРИСТАННЯ АКТИВІВ ІНВЕСТОРІВ!

www.pokrova.in.ua писав:9.2. Дозволеними витратами на організаційно-технічне, матеріальне та інше забезпечення діяльності Фонду є:

9.2.1. виплата винагороди членам ради Фонду. Такі витрати здійснюються за рахунок засновників Фонду;

9.2.2. оплата витрат на проведення зборів засновників Фонду, забезпечення роботи ради Фонду;

9.2.3. оплата витрат на оприлюднення інформації про діяльність Фонду;

9.2.4. інші витрати, необхідні для забезпеченням роботи Фонду та досягнення мети його діяльності, що не заборонені чинним законодавством.

Після того, як Ви написали, що Ви маєте право використовувати частину активів інвесторів для покриття своїх витрат, немає сенсу аналізувати детальний склад витрат.

А от у мене ще питання по суті: чому учасник фонду не має таких самих прав як і засновник? Він що менше грошей інвестував?

www.pokrova.in.ua писав:10.5.3. не розголошувати комерційну таємницю та конфіденційну інформацію про діяльність Фонду;

Оцей пунк не міг оминути. А що це у нас за комерційні таємниці можуть бути в неприбуткових організаціях? Чи ци спосіб приховування інформації від учасників?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 24 березня 2009, 14:29

Знову більше питань, ніж відповідей... :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Наталка
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 21 грудня 2008, 17:30
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Наталка » 24 березня 2009, 16:24

mmm82 писав:Знову більше питань, ніж відповідей... :D


На мою думку п. Ігор правий. На його питання відповіді навряд чи будуть. А цими питаннями може поцікавитися будь-яка компетентна людина-інвестор. Мої гроші, я маю право знати
Коли хтось тобі каже: "Життя таке важке", - запитай: "У порівнянні з чим?"

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 24 березня 2009, 18:01

mmm82 писав:Знову більше питань, ніж відповідей... :D


Давайте будемо відповідати.
Хоча розуміє що це може стати моїм останнім дописом на цьому форумі :D

На сьогодні я можу констатувати, що даний фонд не є чимось новим і не стане (в принципі) корисним для людей, які вирішать розмістити там свої кошти. Крім втрат від інфляційного знецінення коштів люди ризикують нарватись на неповернення коштів, або на невиконання зобовязань перед ними з боку фонду. Ба більше, вони навіть не зможуть довести своє право власності на інвестовані кошти.
Я би щиро хотів повірити в інше, але договора свідчать про зворотнє.
Прикро.

П.С. Може я помиляюсь, але щось давно не видно моїх опонентів. Сподіваюсь хоч хтось мені аргументовано заперечить.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 25 березня 2009, 12:42

Взагалі цікава сама схема відповідальності. Хто є власником інвестиції з точки зору договору?


Власником є виключно учасник.

Чи має право інвестор(він же пенсіонер) визначати пріорітет інвестування його частки і ін.


Для цього є Рада Фонду. Якщо ж учасник вбачає доцільність змінити фонд, він може це зробити в будь-який момент.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 25 березня 2009, 13:12

А тут є! Який ризик фонду від смерті інвестора чи його інвалідності?
Для чого узагалі потрібно страхування, якщо Ви гарантуєте 100% збереження ативів? Хто є страховиком? тЯкий страховий тариф? Умови страхування? Страхується весь актив, чи окремий інвестор(пенсіонер)?


Фонд не має ризикових навантажень. За бажанням учасника він може відносити до 1% від внесків на страхування, яке бажає учасник і в компанію, яку так само обирає учасник.

О! Адміністратор сам собі визначає скільки кому заплатити і де рекламу давати. Адміністратор уже відкрив рекламну фірму на свою родину?


Нажаль для Вас, в нас це не практикується. Тому з пропозиціями про створення підручних фірм в іншу організацію.

А в якому розмірі? А що треба сильно напрягатись, щоб управляти депозитом?


Ви не можете бути успішним інвестором, якщо мислите одним днем.

Тобто цілком ймовірна ситуація, що за видачу пенсійних коштів банк буде вимагати 20% комісії, і саме головне, що це цілком законно!


Банк для отримання пенсії Вам вибирати

Година роботи аудитора починається з кількасот грн.


про оплату послуг я вже відповів в іншій темі

Переєстрація права власності на машину коштує як півмашини, на житло теж немалі втрати. А до речі хто що хоче там перереєстровувати?


любите робити передчасні висновки, - шкідливо для Вас

Ви собі раз і назавжди запамятайте: АКТИВИ ІНВЕСТОРА МАЮТЬ БУТИ НЕДОТОРКАНІ! ЖОДНОЇ КОПІЙКИ ВИ НЕ МОЖЕТЕ ВИКОРИСТАТИ З АКТИВІВ ІНВЕСТОРА! УСЯ ДІЯЛЬНІСТЬ ПОСЕРЕДНИКІВ ПОВИННА БУТИ ЗАБЕЗПЕЧЕНА ЧАСТКОЮ ДОХОДУ ВІД ІНВЕСТИЦІЙ, І ІНВЕСТОР ПОВИНЕН ОТРИМАТИ ПРИНАЙМІ ТІ ГРОШІ ЯКІ ВІН ВКЛАВ (принаймі, знехтувавши інфляцією). Якщо будь-хто отримує право розпоряжатися частиною активу - це шахрайство.


Було б добре переглянути Закон про недержавне забезпечення. А шахрайством займаються ті, хто депозити не повертає.

На мою думку цей перелік є достатнім для виведення активів з балансу фонду.


Принаймні все чітко і доступно. А виводити активи може тільки той, хто їх має.

А Ви ще і збиток хочете між учасниками ділити? Тобто інвестор який дав гроші високопрофесійній команді (як Ви стверджуєте в рекламі) повинен оплачувати їх помилки?


А я вже майже повірив, що спілкуюся з тим. хто щось розуміє в інвестиціях.

А уточніть мені будь-ласка який може бути збиток від операцій з активами?


Збиток, як і прибуток може бути різним в кожному періоді.

А до речі, яка відповідальність Адміністратора за непавильний розподіл? Часом не штраф в розмірі 185 грн?


Інвестуванням займається КУА. При невідповідному обслуговуванні Рада Фонду може змінювати обслуговуючі компанії.

МАТЕРІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ФОНДУ МОЖЛИВЕ ТІЛЬКИ ЗА РАХУНОК ЧАСТКИ ДОХОДУ, ОДЕРЖАНОГО ВНАЛІДОК ВИКОРИСТАННЯ АКТИВІВ ІНВЕСТОРІВ!


Читате закон, правила інвестування, а тоді робіть висновки. Мені вже не цікаво.

чому учасник фонду не має таких самих прав як і засновник? Він що менше грошей інвестував?


Засновник не інвестує гроші, бо фонд не може мати статутного капіталу. адже всі активи належать учасникам.

А що це у нас за комерційні таємниці можуть бути в неприбуткових організаціях? Чи ци спосіб приховування інформації від учасників?


А Ви любите додати від себе ще пару слів. Де написано "від учасників"?

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Повідомлення natalija » 25 березня 2009, 13:34

у ст.60 Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення" читаємо:"пенсіні фонди відповідно до цього Закону можуть здійснювати

такі види пенсійних виплат:
1. пенсія на визначений термін
2.одноразова пенсійна виплата"

пенсійні фонди не мають права здійснювати довічні пенсії. Якщо ж учасник хоче отримувати довічну пенсію, то згідно

ст.62 "учасник фонду повідомляє адміністратора про обрану ним страхову організацію та подає письмову заяву про перерахування до цієї страхової організації належних йому пенсійних коштів. Страхова організація розраховує розмір довічної пенсії ..."
smile and love

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 25 березня 2009, 14:40

j_kop21 писав:Фонд не має ризикових навантажень. За бажанням учасника він може відносити до 1% від внесків на страхування, яке бажає учасник і в компанію, яку так само обирає учасник.

Наразі я розумію, що для отримання пенсії з недержавного фонду я повинен порахувати доки я збираюсь жити? А у випадку довічного утримання я повинен платити з відрахувань до страхової, яка окремо буде мені виплачувати?

j_kop21 писав:Ви не можете бути успішним інвестором, якщо мислите одним днем.

О! цифри скінчились.
А я десь писав, що я успішний інвестор? Чи від кожного учасника фонду вимагається це знання?
Я інженер-механік, волею долі працюю з обліком(не за спеціальністю).
В міру своїх скудних можливостей намагаюсь розібратись з запропонованою Вами схемою і визначити її переваги.

j_kop21 писав:Було б добре переглянути Закон про недержавне забезпечення. А шахрайством займаються ті, хто депозити не повертає.

А якщо Укргазбанк "ляже", що Ви інвесторам скажете? Я розумію, що це впринципі не можливо, але ...
Та було би добре закон переглянути, а ще краще би було, якщо би його не міняв ніхто років з 30. У нас же є закон про обовязкове спрахування від безробіття? і що?

j_kop21 писав:
А Ви ще і збиток хочете між учасниками ділити? Тобто інвестор який дав гроші високопрофесійній команді (як Ви стверджуєте в рекламі) повинен оплачувати їх помилки?


А я вже майже повірив, що спілкуюся з тим. хто щось розуміє в інвестиціях.

А уточніть мені будь-ласка який може бути збиток від операцій з активами?


Збиток, як і прибуток може бути різним в кожному періоді.

Та Ви уже може вибачите мою недолугість і опуститесь до мого рівня (ненадовго) і поясните, що буде, якщо внаслідок інвестиційної діяльності ми отримаємо збиток за підсумками періоду?

j_kop21 писав:
А до речі, яка відповідальність Адміністратора за непавильний розподіл? Часом не штраф в розмірі 185 грн?


Інвестуванням займається КУА. При невідповідному обслуговуванні Рада Фонду може змінювати обслуговуючі компанії.

Тобто навіть штрафу не буде?

j_kop21 писав:
МАТЕРІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ФОНДУ МОЖЛИВЕ ТІЛЬКИ ЗА РАХУНОК ЧАСТКИ ДОХОДУ, ОДЕРЖАНОГО ВНАЛІДОК ВИКОРИСТАННЯ АКТИВІВ ІНВЕСТОРІВ!


Читате закон, правила інвестування, а тоді робіть висновки. Мені вже не цікаво.

Вибачте за різкість, але чого Вам має бути цікаво? Ви ж на роботі і просуваєте свій проект? Чи не так?

natalija писав:1. пенсія на визначений термін

Це як порахувати скільки я планую жити і написати розпорядження?

natalija писав:2.одноразова пенсійна виплата"

А можна усі гроші забрати?

natalija писав:пенсійні фонди не мають права здійснювати довічні пенсії. Якщо ж учасник хоче отримувати довічну пенсію, то згідно

ст.62 "учасник фонду повідомляє адміністратора про обрану ним страхову організацію та подає письмову заяву про перерахування до цієї страхової організації належних йому пенсійних коштів. Страхова організація розраховує розмір довічної пенсії ..."

Це Ви тут стільки часу голову морочите і навіть довічної пенсії не платите? А заради чого тоді оця уся розмова? Може тоді краще іти зі страховиками говорити?

П.С. До речі про роботу. Ви так і не представились. Як Ви думаєте, буде довіра до фонду, який представляють аноніми. Чи Ви соромитесь свого місця роботи? Чи посади?

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Повідомлення natalija » 25 березня 2009, 15:24

[quoteНаразі я розумію, що для отримання пенсії з недержавного фонду я повинен порахувати доки я збираюсь жити? А у випадку довічного утримання я повинен платити з відрахувань до страхової, яка окремо буде мені виплачувати? ]

Ви визначаєте, скільки часу ви хочете отримувати пенсійні виплати з пенсійного фонду. у випадку смерті - гроші успадковуються, згідно законодавства України.

розрахування пенсійних виплат у фонді здійснюється виходячи із суми на індивідуальному рахунку. під час виплат на залишок продовжує нараховуватись інвестиційний дохід, тому найменший розмір пенсійної виплати - перший, найбільший - останній.

страхові компанії при розрахунку довічної пенсії враховують середню тривалість життя для чоловіків та жінок.

[/quote]
smile and love

natalija
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 18 березня 2009, 11:26
Звідки: Трускавець

Повідомлення natalija » 25 березня 2009, 15:31

я консультант інформаційно-консультаційного центру в м. Трускавець

Для мене місце роботи та посада не є критеріями визначення довіри.

якщо для Вас це важливо, будь-ласка.
:roll:
smile and love

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 25 березня 2009, 16:30

Наразі я розумію, що для отримання пенсії з недержавного фонду я повинен порахувати доки я збираюсь жити? А у випадку довічного утримання я повинен платити з відрахувань до страхової, яка окремо буде мені виплачувати?


Майже так, тільки рахувати треба не час до смерті, а скільки часу отримувати пенсію. Фонд не має резервного капіталу, як страховики, а тільки гроші учасників. Тому якщо учасник живе менше, ніж визначено термін довічної пенсії, гроші йдуть у спадок, а якщо ж довше, ніж передбачено довічну пенсію, звідки брати гроші? А за рахунок активів інших учасників це неможливо, хто б на це погодився?

О! цифри скінчились.
А я десь писав, що я успішний інвестор? Чи від кожного учасника фонду вимагається це знання?
Я інженер-механік, волею долі працюю з обліком(не за спеціальністю).
В міру своїх скудних можливостей намагаюсь розібратись з запропонованою Вами схемою і визначити її переваги.


Вибачте за різкість. Просто щоб успішно запустити якийсь проект треба певний час на розкрутку. Не секрет скільки активів зараз має наш фонд. Як Ви вважаєте їх можна диверсифікувати? Маємо 18 місяців, щоб набрати силу, а тоді, звичайно.

А якщо Укргазбанк "ляже", що Ви інвесторам скажете? Я розумію, що це впринципі не можливо, але ...


УКРГАЗПРОМБАНК. Підприємства, де розміщуємо активи зобов'зані надавати нам первинну документацію. Тому ~3 місяці наперед, на сьогоднішній день, ми можемо визначити їх стан.

що буде, якщо внаслідок інвестиційної діяльності ми отримаємо збиток за підсумками періоду?


Цього року і був збиток. за рахунок того, що ЧС ЕПВ визначається щомісяця, а в перспективі щотижня і щодня, зменшується ризик. Також збитки мінімізуються за рахунок диверсифікації активів. Якщо ЧС ЕПВ буде менше 1-ці, тоді будуть втрачатися кошти, але з 2004р. такого ще не було.

Тобто навіть штрафу не буде?


Це не передбачено. Взагалі, укр. закон по цій темі є одним з найкращих і найжорсткіших по відношенню до захисту і прав учасників. Див. тему Недерж. Пенс. Забезпеч. Там я дав деяку інформацію про світ і Україну.

Вибачте за різкість, але чого Вам має бути цікаво? Ви ж на роботі і просуваєте свій проект? Чи не так?


Я на роботі і намагаюся просувати проект, це правда, але коли стає не цікаво, - не зобов'язаний приймати участь у форумі. Це вільна зона і кожен має право тут бути чи не бути.

А можна усі гроші забрати?


Можна при настанні пенсійного віку, який наступає на 10 років швидше від державного. Є три випадки, коли можна забрати не залежно від віку:
1. Інвалідність
2. Важка хвороба не сумісна з життям.
3. Виїзд на ПМЖ ха кордон.
У разі передчасної смерті буде успадкування згідно Закону чи Заповіту.

Може тоді краще іти зі страховиками говорити?


Страхові Компанії приймають участь в НПЗ тільки з огляду виплати довічної пенсії. Вони не займаються пенсійними програмами. Хоч і є програми з накопиченням, все ж головним аспектом є страхування, що, відповідно, коштує гроші.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 25 березня 2009, 18:58

j_kop21 писав:Майже так, тільки рахувати треба не час до смерті, а скільки часу отримувати пенсію. Фонд не має резервного капіталу, як страховики, а тільки гроші учасників. Тому якщо учасник живе менше, ніж визначено термін довічної пенсії, гроші йдуть у спадок, а якщо ж довше, ніж передбачено довічну пенсію, звідки брати гроші? А за рахунок активів інших учасників це неможливо, хто б на це погодився?

А чи є схума при якій учасник отримує тільки суму доходу, не зменшуючи суму активу?

j_kop21 писав:Вибачте за різкість. Просто щоб успішно запустити якийсь проект треба певний час на розкрутку. Не секрет скільки активів зараз має наш фонд. Як Ви вважаєте їх можна диверсифікувати? Маємо 18 місяців, щоб набрати силу, а тоді, звичайно.

Вашим співзасновником є греко-католицька церква. Священники як відомо податки не сплачують і внесками в загальнодержавне пенсійне забезпечення не обтяжені, хоча на пенсію за віком претендують в повній мірі. Чому не залучити їх до проекту?Заодно і довіру би підняли.

j_kop21 писав:УКРГАЗПРОМБАНК. Підприємства, де розміщуємо активи зобов'зані надавати нам первинну документацію. Тому ~3 місяці наперед, на сьогоднішній день, ми можемо визначити їх стан.

Ви ж розумієте, що між зобовязано надавати і надає прірва. Про порядність в сучасній банківській системі говорити вкрай важко.

j_kop21 писав:Цього року і був збиток. за рахунок того, що ЧС ЕПВ визначається щомісяця, а в перспективі щотижня і щодня, зменшується ризик. Також збитки мінімізуються за рахунок диверсифікації активів. Якщо ЧС ЕПВ буде менше 1-ці, тоді будуть втрачатися кошти, але з 2004р. такого ще не було.

Добре, сформулюємо питання інакше....
Чи можливе в принципі зменшення активів учасника за рахунок втрат від інвестиційної діяльності?

j_kop21 писав:Це не передбачено. Взагалі, укр. закон по цій темі є одним з найкращих і найжорсткіших по відношенню до захисту і прав учасників. Див. тему Недерж. Пенс. Забезпеч. Там я дав деяку інформацію про світ і Україну.

Ну про закони це до інвесторів Еліта-центру.

j_kop21 писав:Я на роботі і намагаюся просувати проект, це правда, але коли стає не цікаво, - не зобов'язаний приймати участь у форумі. Це вільна зона і кожен має право тут бути чи не бути.

Ви на окладі, Вам легше. А мені цікаво, нецікаво - ставайта й роби, інакше без грошей будеш сидіти.

j_kop21 писав:Можна при настанні пенсійного віку, який наступає на 10 років швидше від державного. Є три випадки, коли можна забрати не залежно від віку:
1. Інвалідність
2. Важка хвороба не сумісна з життям.
3. Виїзд на ПМЖ ха кордон.
У разі передчасної смерті буде успадкування згідно Закону чи Заповіту.

А як у мене дитина захворіла(не дай Бог нікому)? Але ж для Вас це не буде вагомою підставою? правда?
Я взагалі не можу зрозуміти, гроші на рахунку ніби мої, але як їх використовувати і куда, і коли - визначаю не я, які вони тоді мої?

j_kop21 писав:Страхові Компанії приймають участь в НПЗ тільки з огляду виплати довічної пенсії. Вони не займаються пенсійними програмами. Хоч і є програми з накопиченням, все ж головним аспектом є страхування, що, відповідно, коштує гроші.

Страховики - це без розбору шахраї, з ними і говорити нема про що.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 26 березня 2009, 11:04

А чи є схума при якій учасник отримує тільки суму доходу, не зменшуючи суму активу?

Як це? Активи формуються із внесків і доходу. І кожного місяця з'єднуються. Так відбувається капіталізація. Ми взагалі будемо це робити кожного дня. Якщо окремо внески, а окремо дохід - це депозит, а не пенс. рахунок.

Вашим співзасновником є греко-католицька церква. Священники як відомо податки не сплачують і внесками в загальнодержавне пенсійне забезпечення не обтяжені, хоча на пенсію за віком претендують в повній мірі. Чому не залучити їх до проекту?Заодно і довіру би підняли.

УГКЦ є єдиним засновником. Священики залучаються до проекту в першу чергу, але програма НПЗ є добровільною, тому вони самі приймають рішення. Якби Фонд був корпоративним, то так, але тоді інші громадяни не малиб права бути учасниками.

Ви ж розумієте, що між зобовязано надавати і надає прірва. Про порядність в сучасній банківській системі говорити вкрай важко.

Він не може не надавати, бо тоді просто порущується договір. Якщо таке стається просто виводяться активи і все.

Чи можливе в принципі зменшення активів учасника за рахунок втрат від інвестиційної діяльності?

Як і в будь-якій інвестиційній діяльності. Відмінність у тому, що Фонд не може вкладати у ризикові проекти, що дають великий прибуток.

Ну про закони це до інвесторів Еліта-центру.

Яка аналогія? Не зрозумів
:ROFL:


Ви на окладі, Вам легше. А мені цікаво, нецікаво - ставайта й роби, інакше без грошей будеш сидіти.


Знову передчасні висновки.

А як у мене дитина захворіла(не дай Бог нікому)? Але ж для Вас це не буде вагомою підставою? правда?
Я взагалі не можу зрозуміти, гроші на рахунку ніби мої, але як їх використовувати і куда, і коли - визначаю не я, які вони тоді мої?


Не буде, проте якщо у вас матеріальна скрута ви можете не робити внески.
Це пенсійний рахунок, тому забирати гроші можна у вище перелічених випадках.
Взагалі-то є різні вклади. Треба мати гроші швидкого реагування, довгі гроші, ризикові, інвестувати, просто витрачати, але це вже планування.


Страховики - це без розбору шахраї, з ними і говорити нема про що.


Шкода, що у Вас такий досвід. У мене інший. І вважаю, що страхування також корисна справа.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 26 березня 2009, 14:27

j_kop21 писав:Як це? Активи формуються із внесків і доходу. І кожного місяця з'єднуються. Так відбувається капіталізація. Ми взагалі будемо це робити кожного дня. Якщо окремо внески, а окремо дохід - це депозит, а не пенс. рахунок.

А це коли я сам визначаю, скільки коштів забрати в наступному періоді, можете це називати депозитом, якщо Вам так зрічніше.

j_kop21 писав:УГКЦ є єдиним засновником. Священики залучаються до проекту в першу чергу, але програма НПЗ є добровільною, тому вони самі приймають рішення. Якби Фонд був корпоративним, то так, але тоді інші громадяни не малиб права бути учасниками.

Як ми вже говорили десь на цьому форумі церква не є демократичною установою, і для блага справи могло би бути прийняте рішення про "настійну рекомендацію" (назвемо це так) страхування у Вашому фонді священників і інших людей, зайнятих в церкві. Чи було таке рішення?

j_kop21 писав:
Ви ж розумієте, що між зобовязано надавати і надає прірва. Про порядність в сучасній банківській системі говорити вкрай важко.

Він не може не надавати, бо тоді просто порущується договір. Якщо таке стається просто виводяться активи і все.

Постанову нацбанку №319 памятаєте?
А тепер ще один приклад: банк запрошує до себе тимчасову адміністрацію, і блокує функціонування інормаційної системи(типу не знаю, у мне сервер завис, а я нічого зробити не можу). Тим часом оформляється і видається кредит на фірму одноденку, або на фізособу в дуууже великому розмірі. Після появи в банку тимчасовий адміністратор констатує, що активів банку не достатньо для покриття зобовязань (не в останню чергу завдяки останньому кредиту, але це ж законно?) і оголошую банк банкрутом, ввівши мораторій на задоволення вимог кредиторів (так це у них називається).
Ваші дії?

j_kop21 писав:
Чи можливе в принципі зменшення активів учасника за рахунок втрат від інвестиційної діяльності?

Як і в будь-якій інвестиційній діяльності. Відмінність у тому, що Фонд не може вкладати у ризикові проекти, що дають великий прибуток.

Ну добре, сформулюємо наступним чином: чи можливе в принципі зменшення активів інвестора згідно договорів? Одразу дозволю собі нагадати, що Ваші договори це передбачають.

j_kop21 писав:
Ну про закони це до інвесторів Еліта-центру.

Яка аналогія? Не зрозумів
:ROFL:


Є інвестори які інвестували гроші в житло, є виконавець, який це житло будував, тільки от житла немає. А в іншому схема цілком законна і дуже стабільна з точки зору захисту капіталу.

j_kop21 писав:
Ви на окладі, Вам легше. А мені цікаво, нецікаво - ставайта й роби, інакше без грошей будеш сидіти.


Знову передчасні висновки.

Не на окладі?
Відрядно-преміальна?

j_kop21 писав:
А як у мене дитина захворіла(не дай Бог нікому)? Але ж для Вас це не буде вагомою підставою? правда?
Я взагалі не можу зрозуміти, гроші на рахунку ніби мої, але як їх використовувати і куда, і коли - визначаю не я, які вони тоді мої?


Не буде, проте якщо у вас матеріальна скрута ви можете не робити внески.
Це пенсійний рахунок, тому забирати гроші можна у вище перелічених випадках.
Взагалі-то є різні вклади. Треба мати гроші швидкого реагування, довгі гроші, ризикові, інвестувати, просто витрачати, але це вже планування.

:ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL:
Спасибі!!!!!
Довго так не сміявся!
Я обовязково поділю свої заробітки згідно цих категорій!
Але судячи з балансу моїх витрат і доходів, результат скоріше буде на користь грошей швидкого реагування.

j_kop21 писав:
Страховики - це без розбору шахраї, з ними і говорити нема про що.


Шкода, що у Вас такий досвід. У мене інший. І вважаю, що страхування також корисна справа.

Простий приклад.
Машина перебуває в заставі банку за кредит. Кредит валютний. Обовязкова страховка, страхова сума визначається від гривневої вартості машини на момент оформлення (і уже тоді тарифи не радують).
Ріст курсу валют становить більше 60%, стається страховий випадок на повне знищення машини. Банку виплачується компенсація від страхової, але коштів не достатньо, тому банк подає до суду на позичальника і намагається забрати інше майно (квартира в першу чергу).
Тепер суть питання: чому усім добре, позичальник зробив по закону, а в кінцевому підсумку винен усім купу грошей.
До речі наведений приклад є ідеальним з точки зору чесності і порядності установ.
Згадайте що творилось після повені на Прикарпатті, і що витворяли страхові, лиш би не виконати свої зобовязання.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 26 березня 2009, 16:36

А це коли я сам визначаю, скільки коштів забрати в наступному періоді, можете це називати депозитом, якщо Вам так зрічніше.

При настанні пенсійного віку забирайте гроші як Вам подобається. При цьому на залишок буде нараховіватись інвест. дохід.

Як ми вже говорили десь на цьому форумі церква не є демократичною установою, і для блага справи могло би бути прийняте рішення про "настійну рекомендацію" (назвемо це так) страхування у Вашому фонді священників і інших людей, зайнятих в церкві. Чи було таке рішення?

Рішення не було, тільки рекомендація.

Ваші дії?

Пенсійні активи не є активами Банку.

чи можливе в принципі зменшення активів інвестора згідно договорів? Одразу дозволю собі нагадати, що Ваші договори це передбачають.


гіпотетично

А в іншому схема цілком законна і дуже стабільна з точки зору захисту капіталу.

Ми не можемо вкладати в ризикові проекти. А коли вкладаємо вивчаємо стан заздалегідь, а не після того як фірма пропала. Будівельна піраміда такого типу заздалегідь була приречена, як і будь-яка піраміда. Постраждали люди через незнання, жадність і лінивство вникнути в суть.

Але судячи з балансу моїх витрат і доходів, результат скоріше буде на користь грошей швидкого реагування.

"Классика жанра" :lol:

Простий приклад.
Машина перебуває в заставі банку за кредит. Кредит валютний. Обовязкова страховка, страхова сума визначається від гривневої вартості машини на момент оформлення (і уже тоді тарифи не радують).
Ріст курсу валют становить більше 60%, стається страховий випадок на повне знищення машини. Банку виплачується компенсація від страхової, але коштів не достатньо, тому банк подає до суду на позичальника і намагається забрати інше майно (квартира в першу чергу).
Тепер суть питання: чому усім добре, позичальник зробив по закону, а в кінцевому підсумку винен усім купу грошей.
До речі наведений приклад є ідеальним з точки зору чесності і порядності установ.
Згадайте що творилось після повені на Прикарпатті, і що витворяли страхові, лиш би не виконати свої зобовязання.


Є такий момент. Все рівно не можна узагальнювати.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 26 березня 2009, 19:29

j_kop21 писав:При настанні пенсійного віку забирайте гроші як Вам подобається.

Якщо буде що забирати, або не приймуть інші закони.

j_kop21 писав:При цьому на залишок буде нараховіватись інвест. дохід.

Або не буде, це уже як у Вас буде получатись, причому всі витрати на ведення фонду вираховуються в повному обсязі, незалежно від результатів Вашої інвестиційної діяльності.

j_kop21 писав:Пенсійні активи не є активами Банку.

А це ніхто не заперечує.
І коли нацбанк видавав заборону на розірвання депозитів, теж ніхто цього не заперечував. Так, дійсно, гроші Ваші, але ми Вам їх не дамо, бо нам самим треба - Ваші дії?

j_kop21 писав:
чи можливе в принципі зменшення активів інвестора згідно договорів? Одразу дозволю собі нагадати, що Ваші договори це передбачають.


гіпотетично

Ну добре хоч до чогось домовились.
А тепер наступне питання. Якщо Ви такі надійні, чому навіть гіпотетично Ви допускаєте в угоді можливість бути збитковими?
Чому в угоді не написати чорним по білому, що активи інвестора не можуть знижуватись за жодних результатів Вашої діяльності?
Бо тоді доведеться шевелитися, і добре думати, як і для інвестора заробити, і на своє утримання. І перед відкриттям філії добре би думали: самим відкривати, чи банк агентом найняти.
А так нащо? Ми за Ваші гроші усе зробимо, а там як доживемо до часу виплат, може щось і трафиться, а ні, то ні.

j_kop21 писав:
А в іншому схема цілком законна і дуже стабільна з точки зору захисту капіталу.

Ми не можемо вкладати в ризикові проекти. А коли вкладаємо вивчаємо стан заздалегідь, а не після того як фірма пропала. Будівельна піраміда такого типу заздалегідь була приречена, як і будь-яка піраміда. Постраждали люди через незнання, жадність і лінивство вникнути в суть.

Серйозно? А як люди мали в суть вникнути? От я хочу вникнути у суть Вашого фонду, і не бачу відмінності від Еліта-центру, і що?

j_kop21 писав:
Але судячи з балансу моїх витрат і доходів, результат скоріше буде на користь грошей швидкого реагування.

"Классика жанра" :lol:

ну друге питання, що більшість витрат виникли внаслідок недобросовісного виконання різного роду фінансовими установами типу Вашої своїх зобовязань, але то пусте. Лох він і є лох. Не всім щастить як Вам: Зарплата з соціальним пакетом більше 10 000 грн, машина за рахунок фірми, інтернет і компютер за рахунок фірми, квартира хоч своя, чи теж за рахунок фірми?
Поправте де помилився.

j_kop21 писав:
Простий приклад.
Машина перебуває в заставі банку за кредит. Кредит валютний. Обовязкова страховка, страхова сума визначається від гривневої вартості машини на момент оформлення (і уже тоді тарифи не радують).
Ріст курсу валют становить більше 60%, стається страховий випадок на повне знищення машини. Банку виплачується компенсація від страхової, але коштів не достатньо, тому банк подає до суду на позичальника і намагається забрати інше майно (квартира в першу чергу).
Тепер суть питання: чому усім добре, позичальник зробив по закону, а в кінцевому підсумку винен усім купу грошей.
До речі наведений приклад є ідеальним з точки зору чесності і порядності установ.
Згадайте що творилось після повені на Прикарпатті, і що витворяли страхові, лиш би не виконати свої зобовязання.


Є такий момент. Все рівно не можна узагальнювати.

А це не узагальнення, це правило. Виключенням з правила якраз є виплата страхівки в повному обсязі і без затримок, але це дууууже рідкісне правило. Ну якщо немає знайомих в керівництві, звичайно.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 26 березня 2009, 19:42

Якщо буде що забирати, або не приймуть інші закони.


Ну звичайно :D . Як постелиш, так і виспишся.

Або не буде, це уже як у Вас буде получатись, причому всі витрати на ведення фонду вираховуються в повному обсязі, незалежно від результатів Вашої інвестиційної діяльності.


Засновник визначає стратегію.

І коли нацбанк видавав заборону на розірвання депозитів, теж ніхто цього не заперечував. Так, дійсно, гроші Ваші, але ми Вам їх не дамо, бо нам самим треба - Ваші дії?

Коли Ви кладете гроші на депозит, - це гроші Банку. Ви їх, немов би, продаєте йому на визначений термін.

Ну добре хоч до чогось домовились.
А тепер наступне питання. Якщо Ви такі надійні, чому навіть гіпотетично Ви допускаєте в угоді можливість бути збитковими?
Чому в угоді не написати чорним по білому, що активи інвестора не можуть знижуватись за жодних результатів Вашої діяльності?

Треба бути чесними.

Бо тоді доведеться шевелитися, і добре думати, як і для інвестора заробити, і на своє утримання. І перед відкриттям філії добре би думали: самим відкривати, чи банк агентом найняти.


Втрачати невигідно нікому. Адміністратор, КУА, Банк Зберігач - обслуговуючі компанії. Рада Фонду може їх змінювати.

Серйозно? А як люди мали в суть вникнути? От я хочу вникнути у суть Вашого фонду, і не бачу відмінності від Еліта-центру, і що?


Щоб вникнути - треба бажання. Від Вас я такого бажання поки-що не бачу.

Поправте де помилився.


Щоб виправити, треба видалити повідомлення. Я цього не можу зробити.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 27 березня 2009, 10:26

j_kop21 писав:
Якщо буде що забирати, або не приймуть інші закони.


Ну звичайно :D . Як постелиш, так і виспишся.

Як варіант можу запропонувати Закон України про обовязкове страхування на випадок безробіття, який виконуввся рівно доти, поки сума поступлень у фонб переважала над виплатами, а далі всім цьом па па, кожен рятується як може.

j_kop21 писав:
Або не буде, це уже як у Вас буде получатись, причому всі витрати на ведення фонду вираховуються в повному обсязі, незалежно від результатів Вашої інвестиційної діяльності.


Засновник визначає стратегію.

Стратегію чого?
Поки що, згідно публічних матеріалів, я можу констатувати, що турбота про інвестора відсутня як клас. Основна турбота по вашим договорам направлена на гроші. Це Ваша стратегія? Зберегти гроші, ціною людей?

j_kop21 писав:
І коли нацбанк видавав заборону на розірвання депозитів, теж ніхто цього не заперечував. Так, дійсно, гроші Ваші, але ми Вам їх не дамо, бо нам самим треба - Ваші дії?

Коли Ви кладете гроші на депозит, - це гроші Банку. Ви їх, немов би, продаєте йому на визначений термін.

... по завершенню якого банк повинен би ці гроші повернути, але оскільки існує заборона на розірвання джепозитів достроково у банку є маса можливостей залишити ці гроші в банку, але то відступ.
Надійність Вашого фонду визначається надійністю банку з яким Ви співпрацюєте, і Ви в жодному разі не візьмете на себе відповідальність за помилкові інвестиції, або безвідповідальність банку, хоча людям Ви кажете що вони повинні бути відповідальні. А в чому Ваша відповідальність?

j_kop21 писав:
Ну добре хоч до чогось домовились.
А тепер наступне питання. Якщо Ви такі надійні, чому навіть гіпотетично Ви допускаєте в угоді можливість бути збитковими?
Чому в угоді не написати чорним по білому, що активи інвестора не можуть знижуватись за жодних результатів Вашої діяльності?

Треба бути чесними.

Фінансист і чесність, поняття не сумісні. Не обдуриш - не заробиш.
Ви ж не кажете людям що тільки одна виписка з вашого фонду є безкоштовною, а решта за гроші?

j_kop21 писав:
Бо тоді доведеться шевелитися, і добре думати, як і для інвестора заробити, і на своє утримання. І перед відкриттям філії добре би думали: самим відкривати, чи банк агентом найняти.


Втрачати невигідно нікому. Адміністратор, КУА, Банк Зберігач - обслуговуючі компанії. Рада Фонду може їх змінювати.

Ми не годні, але ми будемо з усіх сил намагатися. Ви це маєте на увазі?

j_kop21 писав:
Серйозно? А як люди мали в суть вникнути? От я хочу вникнути у суть Вашого фонду, і не бачу відмінності від Еліта-центру, і що?


Щоб вникнути - треба бажання. Від Вас я такого бажання поки-що не бачу.

Бажання бути обманутим?
і не побачите, в мене ще від ваших попередників шрами не затягнулись.

j_kop21 писав:
Поправте де помилився.


Щоб виправити, треба видалити повідомлення. Я цього не можу зробити.

А хочеться?
Ви мене виправте аргументами в дискусії.
Я знаю що це Важко, але це демократія.
Але аргументів бракує...

ivtern
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 26 березня 2009, 14:54

Повідомлення ivtern » 27 березня 2009, 10:39

але це демократія


ПРивіт Всім! Демократія- це тільки ссилка на правду.
А львів п'э каву! :Yahoo!:

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 27 березня 2009, 16:11

Як варіант можу запропонувати Закон України про обовязкове страхування на випадок безробіття

Варіант Чого?

Зберегти гроші, ціною людей?

Ви ще й закінчили курси по демагогії?

Надійність Вашого фонду визначається надійністю банку з яким Ви співпрацюєте, і Ви в жодному разі не візьмете на себе відповідальність за помилкові інвестиції, або безвідповідальність банку, хоча людям Ви кажете що вони повинні бути відповідальні. А в чому Ваша відповідальність?

Не перекручуйте інформацію. Цим вже до Вас комуністи займалися. Все якраз навпаки.

Фінансист і чесність, поняття не сумісні. Не обдуриш - не заробиш.


Це також з досвіду роботи? Браво!!!

Ви ж не кажете людям що тільки одна виписка з вашого фонду є безкоштовною, а решта за гроші?

Якщо у Вас є така інформація, значить кажемо.

Ми не годні, але ми будемо з усіх сил намагатися. Ви це маєте на увазі?


Ми вже сьогодні забезпечуємо надійність пенс. заощаджень.
Намагається той, хто хоче, а не може.

в мене ще від ваших попередників шрами не затягнулись.


Ну то не треба зганяти злість на офіційних форумах. Є багато сміттєзвалищ де можете говорити все, що влізе в голову.

Ви мене виправте аргументами в дискусії.
Я знаю що це Важко, але це демократія.
Але аргументів бракує...

Які можуть бути аргументи, коли вас цікавить хіба моя зарплата.

Наталка
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 21 грудня 2008, 17:30
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Наталка » 27 березня 2009, 21:24

j_kop21 писав:
Фінансист і чесність, поняття не сумісні. Не обдуриш - не заробиш.


Це також з досвіду роботи? Браво!!!



:evil: Припніть язика. Я знайома з п.Ігорем - чеснішої і поряднішої людини я не зустрічала. З цим без вагань погодяться всі хто його знає.
Коли хтось тобі каже: "Життя таке важке", - запитай: "У порівнянні з чим?"

ivtern
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 26 березня 2009, 14:54

Повідомлення ivtern » 27 березня 2009, 22:43

Я знайома з п.Ігорем - чеснішої і поряднішої людини я не зустрічала


:ROFL: Смішно!!! Залогінитися можна навіть як президент. Цікаво чи всі будуть захищити його думку? І я знайомий з ігоре тільки яким? В моїй мобілі штук 20 :wink:

Наталка
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 21 грудня 2008, 17:30
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Наталка » 28 березня 2009, 11:05

ivtern писав:
Я знайома з п.Ігорем - чеснішої і поряднішої людини я не зустрічала


:ROFL: Смішно!!! Залогінитися можна навіть як президент. Цікаво чи всі будуть захищити його думку? І я знайомий з ігоре тільки яким? В моїй мобілі штук 20 :wink:


З`їж лимон, коли смішно. Я його знаю, бо в нас один на двох комп`ютер 8)
Коли хтось тобі каже: "Життя таке важке", - запитай: "У порівнянні з чим?"

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 28 березня 2009, 11:53

:evil: Припніть язика

А Ви, напевно, найвихованіша людина, яку хто-небудь зустрічав? :Rose:

Наталка
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 21 грудня 2008, 17:30
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Наталка » 28 березня 2009, 11:58

j_kop21 писав::evil: Припніть язика

А Ви, напевно, найвихованіша людина, яку хто-небудь зустрічав? :Rose:


Сама за себе не скажу :oops: , просто розгнівалась, коли почитала такі закиди про Ігора
Коли хтось тобі каже: "Життя таке важке", - запитай: "У порівнянні з чим?"

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 28 березня 2009, 12:18

просто розгнівалась, коли почитала такі закиди про Ігора

Не біда. Якщо перечитали всю дискусію, скажіть де було більше закидів?

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 28 березня 2009, 13:19

j_kop21 писав:просто розгнівалась, коли почитала такі закиди про Ігора

Не біда. Якщо перечитали всю дискусію, скажіть де було більше закидів?


Ви закиди на ситему теж на свій рахунок відносите?

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 28 березня 2009, 13:34

Ви закиди на ситему теж на свій рахунок відносите?

Вибачте, не зрозумів?

Наталка
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 21 грудня 2008, 17:30
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Наталка » 28 березня 2009, 14:07

j_kop21 писав:просто розгнівалась, коли почитала такі закиди про Ігора

Не біда. Якщо перечитали всю дискусію, скажіть де було більше закидів?


В Ігора немає закидів щодо конкретної людини, а щодо системи. А що поганого в тому, що він просто хоче знати на що розраховувати вклавши гроші до того чи іншого фонду.
І якщо загалом - то невже знайшлися люди, які сказали: "А давайте створимо НПФ, без власної для того вигоди". Ну не вірю я в таке. В першу чергу - це не вигода для людей, а для створювачів подібних фондів 8)
Коли хтось тобі каже: "Життя таке важке", - запитай: "У порівнянні з чим?"

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 30 березня 2009, 09:29

невже знайшлися люди, які сказали: "А давайте створимо НПФ, без власної для того вигоди". Ну не вірю я в таке. В першу чергу - це не вигода для людей, а для створювачів подібних фондів

Вигода буває різна. Благо вірниз для Церкви також вигода. Тому давайте будемо думати ширше. А згідно Закону Засновник не має доступу до активів Фонду (і доходів в тому числі).


Повернутись до “НПФ "Покрова"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей