Моє ставлення до недержавного пенсійного забезпечення

НПФ "Покрова". Сучасний стан та перспективи розвитку, зауваги та пропозиції

Модератори: Artur, ihor

Тарас_Sh
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 25 березня 2009, 15:48

Моє ставлення до недержавного пенсійного забезпечення

Повідомлення Тарас_Sh » 25 березня 2009, 16:33

Я позитивно ставлюся до недержавного пенсійного забезпечення, бо розумію що це дуже потрібна річ особливо для молодих людей, які бачать що надіятисмя на державу є марно, потрібно покладатись на Бога і на свої власні сили, і вдповідно замолоду подумати про своє майбутнє. Бо роки біжать ох як скоро. Фонд "Покрова" - це справді те що потрібно.
А як думаєте Ви?

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 25 березня 2009, 16:48

Тут вже чуть до бійки не дойшло :evil: , а Ти собі нову тему відрив. Приєднуйся.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Моє ставлення до недержавного пенсійного забезпечення

Повідомлення Igor » 25 березня 2009, 19:59

Тарас_Sh писав:Я позитивно ставлюся до недержавного пенсійного забезпечення,

Я теж, але в прнципі.
На практиці, якщо придивитись, то недержавне пенсійне забезпечення уже і не таке хороше. Вся проблема в деталях, таких маленьких і таких дорогих.

Тарас_Sh писав:бо розумію що це дуже потрібна річ особливо для молодих людей,

А ще для молодих людей важливо мати окреме житло.
Он хай інвестор скаже чи доречно відкладати в пенсійний фонд гроші під 20% річних, і платити кредит по житлу під 30% річних?

Тарас_Sh писав:які бачать що надіятисмя на державу є марно,

А що Вам держава винна?
Як постелиш - так і будеш мати.

Тарас_Sh писав:потрібно покладатись на Бога і на свої власні сили, і вдповідно замолоду подумати про своє майбутнє.

От я і думаю. Гарна освіта для дитини, базовий капітал, і співвласність у фірмі. Будемо порівнювати з Покровою по прибутковості? чи по надійності?

Тарас_Sh писав:Бо роки біжать ох як скоро. Фонд "Покрова" - це справді те що потрібно.

Ваші слова та й до Бога у вуха...

Тарас_Sh писав:А як думаєте Ви?

Особисто я думаю, що краще дам раду зі своїми заощадженнями сам.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 26 березня 2009, 11:14

Он хай інвестор скаже чи доречно відкладати в пенсійний фонд гроші під 20% річних, і платити кредит по житлу під 30% річних?

А скажіть: що вдома краще мати холодильник, чи пральну машину? :o

А що Вам держава винна?
Як постелиш - так і будеш мати.

В тому, думаю, і вся проблема. 70 років нас вчили, що ти працюй. а держава заплатить. Тому замість того, щоб самому щось думати ми ходимо і нарікаємо, що держава нічого не дає.

співвласність у фірмі. Будемо порівнювати з Покровою по прибутковості? чи по надійності?

Ну звичайно, не будемо. І так все зрозуміло.

Особисто я думаю, що краще дам раду зі своїми заощадженнями сам.

Сам- це під матрасом, або під плінтусом. А якщо Ви інвестуєте чи вкладаєте, завжди присутні інші люди, так що добре думайте куди вкладати.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 26 березня 2009, 14:08

j_kop21 писав:А скажіть: що вдома краще мати холодильник, чи пральну машину? :o


Холодильник класу А (по класу енергоспоживання) коштує від 2500 грн і має термін гарантії 3 роки. Термін служби ~10 років. Наявні програи кредитування, так звані безвідсоткові(на рік наприклад) збільшують вартість холодильника до
1% страхівки в місяць х 12 місяців терміну кредиту х 2500 грн вартість товару = 2800 грн.
При цьому місячний платіж становить
2800 грн / 12 місяців = 233,33 грн / місяць

середня вартість закупки продуктів харчування становить для нашої сімї 1500 грн / міс.
Наявність холодильника дозволяє придбавати продукти харчування більшими партіями (на тиждень, або більше), що дозволяє робити закупки в оптових магазинах, за нижчими цінами. Відсоток економії становить ~20%.
Економія в грошовому виразі становить
1500 грн. х 20% = 300 грн./ місяць.

Експлуатаційні витрати холодильника(на електроенергію) становлять ~ 50 грн. / місяць.

Зводимо баланс
Сукупні витрати: 233.33 грн (кредит) + 50 грн(електроенергія) = 283.33 грн. / місяць
Дохід від економії на продуктах: 300 грн / місяць
Різниця 300 - 283.33 = 16.67 грн доходу в місяць.
Але це перший рік експлуатації.
За наступні роки експлуатації у нас не буде кредиту і відповідно сума витрат буде ще менша.

Тепер стосовно пральної машинки.
Основна економія полягає тут в економії часу, тому тут ми починаємо розрахунок з вартості години роботи. Для прикладу візьмемо середній заробіток людини за місяць рівним 10000 грн, тоді вартість роботи за 1 календарний день буде становити
10 000 грн / 30 днів в місяці(в середньому!) = 330 грн / день.

Виходячи з того, що вартість правльної сашинки становить приблизно однакову суму з вартістю холодильника, приймаємо, що витрати в місяць на правльну машинку становлять 233.33 грн / місяць.
Визначаємся з частотою прання. ВВажаємо, що без машинки правти треба кожен тиждень по півдня, отже втрати в випадку ручного прання становлять
4 * 0.5 * 330 = 660 грн / місяць

Експлуатаціна вартість на пральний порошок і воду приймемо рівними в обох випадках, а витрати електроенергії на рівні 50 грн / місяць.

Знову ж складаємо баланс:
Витрати 233.33 грн (кредит) + 50 грн електроенергія = 283.33 грн / місяць
Економія 660 грн (економія на робочий час)
Баланс = 660 - 283.33 = 376.67 грн / місяць.
Це знову ж за перший рік експлуатації.

Ви мене вже вибачайте, я не інвестор і спеціальної освіти не маю, то може десь і помилився, то підправте.

j_kop21 писав:В тому, думаю, і вся проблема. 70 років нас вчили, що ти працюй. а держава заплатить. Тому замість того, щоб самому щось думати ми ходимо і нарікаємо, що держава нічого не дає.

Держава Вам дала освіту (базову, безкоштовну, обовязкову), забезпечує Вам охорону і можливість усводомлювати себе громадянином. Що Вам ще треба? Я наприклад не нарікаю. Хоча звичайно є зауваги, але те все вирішується, поступово.

j_kop21 писав:
співвласність у фірмі. Будемо порівнювати з Покровою по прибутковості? чи по надійності?

Ну звичайно, не будемо. І так все зрозуміло.

Ну чого Ви так, давайте уточнимо.
За основу візьмемо інформацію, наведену вище.
Тобто, дохід за місяць при веденні власного бізнесу становить 10 000 грн, поточні витрати на ведення бізнесу приймемо на рівні 5 000 грн.
Тоді прибутковість у нас виходить на рівні 5 000 грн. / місяць.
Причому людина має повний доступ до коштів і може самостійно ними розпоряджатись.
До такого рівня прибутковості підприємство з 0 (без початкових інвестицій) виходить за 5 років.
Яка прибутковість Вашого фонду за 5 років, якщо відкладати від мінімальної зарплати і нічого не отримувати?

j_kop21 писав:
Особисто я думаю, що краще дам раду зі своїми заощадженнями сам.

Сам- це під матрасом, або під плінтусом. А якщо Ви інвестуєте чи вкладаєте, завжди присутні інші люди, так що добре думайте куди вкладати.
[/quote]
Я інвестую в свою родину, сімю, себе, користуюся депозитами і кредитами. Якщо в цій схемі і є посередники (банки наприклад), то уже точно менше ніж у Вашій схемі. А якщо говорити про надійність і можливість доступу до активів....
Хоча у Вашому випадку про це краще змовчати.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 26 березня 2009, 16:56

на рахунок холодильника і пр. машинки потішили. Як в анекдоті: "Нащо мені холодильник, як я не палю, краще купити кілограм цвяхів."

:ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL:
Вибачте, що змусив Вас витрачати свій час. Суть в тому, що вибору немає. Треба і те і інше. Тому гроші все ж потрібно розподіляти. І я нізащо не повірю, що на протязі місяця Ви тратите менше ніж 10% від свого доходу на непотріб.

Держава Вам дала освіту (базову, безкоштовну, обовязкову), забезпечує Вам охорону і можливість усводомлювати себе громадянином. Що Вам ще треба? Я наприклад не нарікаю. Хоча звичайно є зауваги, але те все вирішується, поступово.

Чому ж Ви тоді не по спеціальності працюєте? Чому ж тоді так роблять більш ніж 90% випускників ВУЗів? Якщо Ваш коментар розуміти як тонкий натяк на жарт, прошу не відповідати.

Тобто, дохід за місяць при веденні власного бізнесу становить 10 000 грн, поточні витрати на ведення бізнесу приймемо на рівні 5 000 грн.
Тоді прибутковість у нас виходить на рівні 5 000 грн. / місяць.
Причому людина має повний доступ до коштів і може самостійно ними розпоряджатись.
До такого рівня прибутковості підприємство з 0 (без початкових інвестицій) виходить за 5 років.


Ви ще вірите в такі казки? Наведу європейську статистику. Потім саммі зрозумієте чому не нашу. Із 100 підприємств, які починають, за перший рік зникають 70. А в наступні 5 років ще 20. До 10-го року доживає 1-не.

Яка прибутковість Вашого фонду за 5 років, якщо відкладати від мінімальної зарплати і нічого не отримувати?


Прочитайте в Законі і Статуті яка ціль Фонду. Це ефективне зберігання.

Я інвестую в свою родину, сімю, себе, користуюся депозитами і кредитами.

Успіху!! Але коли прийде Вам 60 років прошу не приходити до мене з протягнутою рукою. Інвестиція в себе - самообман. Тепер мовчу.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 26 березня 2009, 19:03

j_kop21 писав:на рахунок холодильника і пр. машинки потішили. Як в анекдоті: "Нащо мені холодильник, як я не палю, краще купити кілограм цвяхів."

:ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL: :ROFL:
Вибачте, що змусив Вас витрачати свій час. Суть в тому, що вибору немає. Треба і те і інше. Тому гроші все ж потрібно розподіляти. І я нізащо не повірю, що на протязі місяця Ви тратите менше ніж 10% від свого доходу на непотріб.

Навіть більше ніж 10%, я наприклад відпочиваю з сімєю, плачу за підготовку дитини в гуртках, дружина вчиться на аудитора в інституті, і багато інших непотрібних речей.

j_kop21 писав:
Держава Вам дала освіту (базову, безкоштовну, обовязкову), забезпечує Вам охорону і можливість усводомлювати себе громадянином. Що Вам ще треба? Я наприклад не нарікаю. Хоча звичайно є зауваги, але те все вирішується, поступово.

Чому ж Ви тоді не по спеціальності працюєте? Чому ж тоді так роблять більш ніж 90% випускників ВУЗів? Якщо Ваш коментар розуміти як тонкий натяк на жарт, прошу не відповідати.

Як це не по спеціальності? Інженерна освіта, інженерна робота.
Спеціалізація трохи інша, а так відсотків на 60% інституцький досвід, технічний напрямок.

j_kop21 писав:
Тобто, дохід за місяць при веденні власного бізнесу становить 10 000 грн, поточні витрати на ведення бізнесу приймемо на рівні 5 000 грн.
Тоді прибутковість у нас виходить на рівні 5 000 грн. / місяць.
Причому людина має повний доступ до коштів і може самостійно ними розпоряджатись.
До такого рівня прибутковості підприємство з 0 (без початкових інвестицій) виходить за 5 років.


Ви ще вірите в такі казки? Наведу європейську статистику. Потім саммі зрозумієте чому не нашу. Із 100 підприємств, які починають, за перший рік зникають 70. А в наступні 5 років ще 20. До 10-го року доживає 1-не.

Та чого казки, в першому наближенні це цифри з моєї декларації.
Виходячи з Вашої європейської статистики виникає одне запитання: Чого Ви себе до того 1 відсотка відносите?

j_kop21 писав:
Яка прибутковість Вашого фонду за 5 років, якщо відкладати від мінімальної зарплати і нічого не отримувати?


Прочитайте в Законі і Статуті яка ціль Фонду. Це ефективне зберігання.

Ну згідно статуту його ефективність зберігання якраз і полягає в тому, що людина до своїх грошей немає доступу. Це дійсно гідний спосіб вкладання коштів. :ROFL:

j_kop21 писав:
Я інвестую в свою родину, сімю, себе, користуюся депозитами і кредитами.

Успіху!! Але коли прийде Вам 60 років прошу не приходити до мене з протягнутою рукою. Інвестиція в себе - самообман. Тепер мовчу.

Я? До Вас? А з чого Ви взяли, що Ваш фонд буде до того часу існувати?
Я скоріше ноги простягну, ніж до Вас у фонд прийду.
До речі, основна специфіка моєї роботи - це досвід, тобто чим я старший - тим більше моя робота коштує. Маю надію працювати до кінця, і не бачу для цього перепон.

П.С. А якщо не секрет, скільки Ви перераховуєте щомісяця до цього фонду. Хоча би приблизно? і на що Ви розраховуєте після виходу на пенсію?

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 26 березня 2009, 19:28

Навіть більше ніж 10%, я наприклад відпочиваю з сімєю, плачу за підготовку дитини в гуртках, дружина вчиться на аудитора в інституті, і багато інших непотрібних речей.


Якщо Ви вважаєте це непотрібом для чого витрачаєте на це гроші? :o

Чого Ви себе до того 1 відсотка відносите?


найбільша Ваша біда - передчасні висновка. Подумайте над цим.

Ну згідно статуту його ефективність зберігання якраз і полягає в тому, що людина до своїх грошей немає доступу. Це дійсно гідний спосіб вкладання коштів.


Спосіб збереження, Ви хотіли сказати?

Я? До Вас? А з чого Ви взяли, що Ваш фонд буде до того часу існувати?

:) Передчасні висновки.

Я скоріше ноги простягну, ніж до Вас у фонд прийду.


НПФ є багато не обов'язково в наш.

До речі, основна специфіка моєї роботи - це досвід,


Досвід - вміння виходити з ситуації, яка може ніколи не повторитися.

тобто чим я старший - тим більше моя робота коштує.


:lol: :lol: :lol: :lol: Скажіть це пенсіонерам

Маю надію працювати до кінця, і не бачу для цього перепон.


А це можете розповісти тим, кого сьогодні скоротили. Ну дуже самовпевнено. наймана робота завжди ризик.


А якщо не секрет, скільки Ви перераховуєте щомісяця до цього фонду. Хоча би приблизно? і на що Ви розраховуєте після виходу на пенсію?

Перераховую 10%. Я розраховую на 10% річних. Контракт на 20 років. Але це особиста позиція, бо сьогоднішній дохід Фонду є більшим.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 26 березня 2009, 19:42

j_kop21 писав:
Навіть більше ніж 10%, я наприклад відпочиваю з сімєю, плачу за підготовку дитини в гуртках, дружина вчиться на аудитора в інституті, і багато інших непотрібних речей.


Якщо Ви вважаєте це непотрібом для чого витрачаєте на це гроші? :o

Сарказм не проходить....
Добре, це не я вважає непотребом, а Ви, як мені здається.
Назвіть мені непотрібні витрати, на вашу думку, які би у мене мали бути.


j_kop21 писав:
Чого Ви себе до того 1 відсотка відносите?


найбільша Ваша біда - передчасні висновка. Подумайте над цим.

Віра в себе це добре, а аргументи?

j_kop21 писав:
Ну згідно статуту його ефективність зберігання якраз і полягає в тому, що людина до своїх грошей немає доступу. Це дійсно гідний спосіб вкладання коштів.


Спосіб збереження, Ви хотіли сказати?

Ні, зберігати їх можна вдома, а у Вас мова йде саме про інвестування коштів, з метою знизити хоча б інфляційні ризики.

j_kop21 писав:
Я? До Вас? А з чого Ви взяли, що Ваш фонд буде до того часу існувати?

:) Передчасні висновки.

Віра в себе - це сила!

j_kop21 писав:
Я скоріше ноги простягну, ніж до Вас у фонд прийду.


НПФ є багато не обов'язково в наш.

А різниця в чому - головне відібрати гроші в інвестора, правильно? а далі можна лохів по колу ганяти, нікуди вони уже не дінуться?

j_kop21 писав:
До речі, основна специфіка моєї роботи - це досвід,


Досвід - вміння виходити з ситуації, яка може ніколи не повторитися.

Нєєєє, досвід не попадати в таку ситуацію.

j_kop21 писав:
тобто чим я старший - тим більше моя робота коштує.


:lol: :lol: :lol: :lol: Скажіть це пенсіонерам


Смійтесь далі. Мій дід був професійним юристом і до кінця працівав в судах. Хто на що вчився.

j_kop21 писав:
Маю надію працювати до кінця, і не бачу для цього перепон.


А це можете розповісти тим, кого сьогодні скоротили. Ну дуже самовпевнено. наймана робота завжди ризик

А я десь казав, що я найманий працівник?
Я собі сам робоче місце створюю.

j_kop21 писав:
А якщо не секрет, скільки Ви перераховуєте щомісяця до цього фонду. Хоча би приблизно? і на що Ви розраховуєте після виходу на пенсію?

Перераховую 10%. Я розраховую на 10% річних. Контракт на 20 років. Але це особиста позиція, бо сьогоднішній дохід Фонду є більшим.
[/quote]
Цих 10% мало би становити хоча б 500 грн, щоб можна було розраховувати на пристойну пенсію? Чи ви після пенсії хочете тільки 5 років жити?

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 26 березня 2009, 19:52

Добре, це не я вважає непотребом, а Ви, як мені здається.


Я теж.

Назвіть мені непотрібні витрати, на вашу думку, які би у мене мали бути.


Самі порахуйте. Я ж не Ви :)

Віра в себе це добре, а аргументи?

Хто шукає, той знаходить.

Ні, зберігати їх можна вдома,
а

Після всього сказаного і майже необмеженого досвіду ви вважаєте, що вдома гроші зберігаються?

у Вас мова йде саме про інвестування коштів, з метою знизити хоча б інфляційні ризики.


саме так

Віра в себе - це сила!


Згідний, але це більше схоже на самонадію.

Нєєєє, досвід не попадати в таку ситуацію.


Ну, може й так, все одно.

Смійтесь далі. Мій дід був професійним юристом і до кінця працівав в судах. Хто на що вчився.


Скажіть це тим, хто не юрист, а має 40 років стажу і пенсію в 600 грн.


А я десь казав, що я найманий працівник?
Я собі сам робоче місце створюю.


Це вже інша справа, якщо дійсно правда.


Цих 10% мало би становити хоча б 500 грн, щоб можна було розраховувати на пристойну пенсію? Чи ви після пенсії хочете тільки 5 років жити?


А Ви скільки відкладаєте?

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 27 березня 2009, 10:05

j_kop21 писав:
Добре, це не я вважає непотребом, а Ви, як мені здається.


Я теж.

Назвіть мені непотрібні витрати, на вашу думку, які би у мене мали бути.


Самі порахуйте. Я ж не Ви :)

Тоді скажіть будь-ласка від чого Ви відмовились, щоб відкладати кошти в пенсійний фонд?

j_kop21 писав:
Віра в себе це добре, а аргументи?

Хто шукає, той знаходить.

Для чого займатись самообманом і переконувати в тому чого немає?
Ваші договори не відповідають Вашим заявам (пізніше я це винесу в окремі теми, потезово), відкоригуйте договри, а не розказуйте, що Ви на це уваги звертати не будете.

j_kop21 писав:
Ні, зберігати їх можна вдома,
а

Після всього сказаного і майже необмеженого досвіду ви вважаєте, що вдома гроші зберігаються?

Як показує досвід постанови №319, в дома вони краще зберігаються ніж на довготерміновому депозиті в банку.
Особисто в мене на кінеь кожного дня в гаманці не більше 50 грн.

j_kop21 писав:
у Вас мова йде саме про інвестування коштів, з метою знизити хоча б інфляційні ризики.


саме так

А обовязково при цьому позбавляти інвестора права доступу до своїх коштів?

j_kop21 писав:
Нєєєє, досвід не попадати в таку ситуацію.


Ну, може й так, все одно.

Та не все одно, у Вас договрі на 20 років, один раз попав 20 років вигрібати.

j_kop21 писав:
Смійтесь далі. Мій дід був професійним юристом і до кінця працівав в судах. Хто на що вчився.


Скажіть це тим, хто не юрист, а має 40 років стажу і пенсію в 600 грн.

А дітей у нас ніхто не має? Як виховаєш - така і старість. Ви що намагаєтесь заперечити тисячолітні закони?

j_kop21 писав:
А я десь казав, що я найманий працівник?
Я собі сам робоче місце створюю.


Це вже інша справа, якщо дійсно правда.

Я Вас уже не цікавлю як потенційний клієнт?

j_kop21 писав:
Цих 10% мало би становити хоча б 500 грн, щоб можна було розраховувати на пристойну пенсію? Чи ви після пенсії хочете тільки 5 років жити?


А Ви скільки відкладаєте?

Завдяки нашим "любим" фінансовим установам, я ще не скоро зможу відкладати, тому що вони спромоглися запропонувати ряд антикризових заходів для "підтримання" клієнта:
- заблокували видачу депозитів;
- пообрізали (без попередження звичайно) кредитні лінії;
- збільшили відсоткові ставки по уже діючих кредитах;
- валютними спекуляціями штучно зависили курси валют;
- збільшили плату за послуги
- змінили умови договорів таким чином, що часто попадаєш на штрафні санкції
- і ще багато "приємних" дрібниць

Усе це не дає мені можливості зараз запропонувати їм свої кошти в користування для подальшого розведення лохів, оскільки всі вільні кошти йдуть на погашення уже діючих зобовязань, які за останній час, стараннями цих же фінустанов, зросли більше ніж удвічі.

Зараз Ви мені напишете, що очі бачили що купували...
Ні шановний, більшість вищеперерахованого суперечить укладеним доворам і чинному законодавству, але о чудо, виявляється банківський договір має більшу юридичну силу ніж, конституція України. :o

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 27 березня 2009, 16:00

Як показує досвід постанови №319, в дома вони краще зберігаються ніж на довготерміновому депозиті в банку.
Особисто в мене на кінеь кожного дня в гаманці не більше 50 грн.


Хтось тут розпинався, що накопичувати треба в банку :crazy:

А обовязково при цьому позбавляти інвестора права доступу до своїх коштів?

Менше тратиш, більше лишиться.

Та не все одно, у Вас договрі на 20 років, один раз попав 20 років вигрібати.

Це краще ніж все життя вигрібати, а потім клянчити.

А дітей у нас ніхто не має? Як виховаєш - така і старість.


Хочете сказати, що 99% сьогоднішніх пенсіонерів мали погане виховання?


Я Вас уже не цікавлю як потенційний клієнт?


В нас нема клієнтів є учасники.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 27 березня 2009, 21:06

j_kop21 писав:
Як показує досвід постанови №319, в дома вони краще зберігаються ніж на довготерміновому депозиті в банку.
Особисто в мене на кінеь кожного дня в гаманці не більше 50 грн.


Хтось тут розпинався, що накопичувати треба в банку :crazy:

Кошти на кредитниій карті.
Доступ до коштів цілодобовий в режимі реального часу, безсвят і вихідних.
Виписка і інформація про рух коштів по карті доступна через веб-інтерфейс безкоштовно за будь-який період.Поповнення без комісії в будь-якому відділенні банку емітента картки, або в терміналі IBox(хоч цілодобово). На залишок коштів нараховується 16% річних.
(Це приблизно 44 ком. щодня з кожної тисячі грн). Суми у мене незначні ~кілька тисяч грн.
Відсоктвоа ставка безумовно невисока, але це дозволяє мені зекономити принаймі хоч щось, тому що я не можу спланувати потребу в цих коштах принаймі на тиждень. Основною перевагою даного методу зберігання є швидкий доступ до коштів.
Якщо у мене буде така можливість - існують депозитні програми на тиждень під 20 - 25% річних.
Я ніколи не був прихильником зберігання коштів вдома, але дії банків відбили бажання інвестувати кошти в фінансовий сектор. Особисто для мене дії банків стали додатковою підставою лишній раз перечитати угоди. Банками можна користуватись, але дууже уважно і акуратно.

j_kop21 писав:
А обовязково при цьому позбавляти інвестора права доступу до своїх коштів?

Менше тратиш, більше лишиться.

А може йому тоді уже і не треба буде?
Читаєте пресу, люди через неповернені депозити вішаються. Не боїтесь що з Вашим фондом буде теж саме?

j_kop21 писав:
Та не все одно, у Вас договрі на 20 років, один раз попав 20 років вигрібати.

Це краще ніж все життя вигрібати, а потім клянчити.

У нас кожна людина, працюючи на роботі тяген на собі ще 2-3 державні службовці, Ви теж хочете на шию до трударя?

j_kop21 писав:
А дітей у нас ніхто не має? Як виховаєш - така і старість.


Хочете сказати, що 99% сьогоднішніх пенсіонерів мали погане виховання?

Я хочу сказати, що хто зміг виконати свій громадянський обовязок і виховати справжніх людей, той за своє старість не переживає і має достатньо гідності щоб ні в кого і нічого не клянчити. Але Вам такі люди мабудь рідко зустрічались?

j_kop21 писав:
Я Вас уже не цікавлю як потенційний клієнт?


В нас нема клієнтів є учасники.

А я забув, клієнт хоч якісьправа має, а Ви учаснику залишили тільки право вчасно гроші в касу вносити.
Хоча мені здається можна назвати клієнтом, ту людину, яка Вам зарплату платить?

ivtern
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 26 березня 2009, 14:54

Повідомлення ivtern » 27 березня 2009, 22:48

Пане Ігор в вас поклонники на форумі!!!!!!!!
Мені б таких захисників, а то приходиться пкладатися тільки на себе 8)

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 28 березня 2009, 11:49

дії банків відбили бажання інвестувати кошти в фінансовий сектор


Неробгрунтовано і знову передчасні висновки.

А може йому тоді уже і не треба буде?

А якщо не повезе і прийдеться дожити до старості?

Читаєте пресу, люди через неповернені депозити вішаються. Не боїтесь що з Вашим фондом буде теж саме?

Демагогія.

Я хочу сказати, що хто зміг виконати свій громадянський обовязок і виховати справжніх людей, той за своє старість не переживає і має достатньо гідності щоб ні в кого і нічого не клянчити. Але Вам такі люди мабудь рідко зустрічались?

Зустрічались, нажаль. Висіти на шиї в рідних дітей, які самі тяжко заробляють. По Вашому це ідеал громадянського обов'язку?

А я забув, клієнт хоч якісьправа має, а Ви учаснику залишили тільки право вчасно гроші в касу вносити.

Демагогія.

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 28 березня 2009, 13:29

j_kop21 писав:
дії банків відбили бажання інвестувати кошти в фінансовий сектор


Неробгрунтовано і знову передчасні висновки.

- збільшення відсоткової ставки в односторонньому порядку
- вилучення заставного майна і спонукання позичальника до повернення коштів незаконними методами
- замороження депозитів під будь-яким приводом
- блокування рахунків клієнтів
- валютні спекуляції

Звичайно необгрунтовано, звичайно безпідставно. Банки насправді усе роблять для клієнта, навіть на збитки йдуть заради добробуту людей. А це я один такий дурний на чесні банки бочку кочу.

Я хочу сказати, що хто зміг виконати свій громадянський обовязок і виховати справжніх людей, той за своє старість не переживає і має достатньо гідності щоб ні в кого і нічого не клянчити. Але Вам такі люди мабудь рідко зустрічались?

Зустрічались, нажаль. Висіти на шиї в рідних дітей, які самі тяжко заробляють. По Вашому це ідеал громадянського обов'язку?
А що на ВАшу думку є ідеалом громадянського обовязку. Я завжди думав, що за тисячі років людство уже змогло розробити прийнятну модель взаємовідносин між поколіннями. Вона якраз і полягає в тому, що батьки турбуються про дітей, а діти про батьків. Чи Ви з цим не погоджуєтесь?
Напевно для Вас є більш прийнятною американська чи німецька модель, коли батьки платять гроші за те, що прийшли погостювати до дітей, а діти платять гроші батькам за те, що ті сидять з онуками?

j_kop21 писав:
А я забув, клієнт хоч якісьправа має, а Ви учаснику залишили тільки право вчасно гроші в касу вносити.

Демагогія.

Я не хочу виглядати дурнем, тому ближчим часом підготую більш детальний аналіз Ваших договорів, і їх наслідки для людей.

j_kop21
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 20 березня 2009, 13:11

Повідомлення j_kop21 » 28 березня 2009, 13:57

А це я один такий дурний на чесні банки бочку кочу.


Просто Банки є різні і лише одним сектором, котрий належить до фін. установ. Навіть якщо говорити про банківські послуги це відноситься до т. зв. коротких грошей. НПФ пропонує послуги по "довгих грошах" і тут діють зовсім інакші правила.

А що на ВАшу думку є ідеалом громадянського обовязку. Я завжди думав, що за тисячі років людство уже змогло розробити прийнятну модель взаємовідносин між поколіннями.

Змогло, але це не означає, що ми не можемо її вдосконалювати. Погодьтеся, мати на старості власні заощодження значно краще ніж чекати їх від дітей і надіятись, що ми їх правильно виховали: "Я тебе виховав, - плати тепер гроші" Так краще?

ближчим часом підготую більш детальний аналіз Ваших договорів, і їх наслідки для людей.

Якщо Ви щиро хочете це зробити, дійсно допомогти людям розібратися і зробити об'єктивний аналіз, почніть з позитивних аспектів, а то це більш схоже на критиканство, а не на бажання розібратись.


Повернутись до “НПФ "Покрова"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей