Злі казки

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Максим Борець
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 208
З нами з: 31 грудня 2011, 23:14

Re: мультики для дітей?

Повідомлення Максим Борець » 18 січня 2012, 17:24

Наразі - досить неприродно - поки дитина не усвідомлює гріховності власної поведінки. Але через кілька років - хіба щось зміниться? Вона ж росте з усвідомленням того, що так одягатися - нормально. Вона буде одягатися ще розгнузданіше. І весь інститут сім’ї і т.д. - коту під хвіст :(

Я не звинувачую бідну дитину-лише тих .хто цей виступ організував, а також батьків цієї дитини, що погодилися на таку наругу над своєю донькою.

Така моя думка. Хтось має щось проти - ображатися не буду.
Востаннє редагувалось 18 січня 2012, 17:26 користувачем Максим Борець, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: мультики для дітей?

Повідомлення о.Олег » 18 січня 2012, 17:25

Максим Борець писав:Наразі - досить неприродно - поки дитина не усвідомлює гріховності власної поведінки. Але через кілька років - хіба щось зміниться? Вона ж росте з усвідомленням того, що так одягатися - нормально. Вона буде одягатися ще розгнузданіше. І весь інститут материнства і т.д. - коту під хвіст :(

Я не звинувачую бідну дитину-лише тих .хто цей виступ організував, а також батьків цієї дитини, що погодилися на таку наругу над своєю донькою.

Така моя думка. Хтось має щось проти - ображатися не буду.

точно така сама і моя
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: мультики для дітей?

Повідомлення Bohdan_ » 18 січня 2012, 20:51

так так і я з вами згідний. і тому відкрив тему з мультиками які показують багато. то якраз і воно що батьки на дітей немають час і таке роблять. але то є системна проблема держава таке робить на роботу ходиш? ходи всім паралельно чи в когось діти чи ні. ми роботи а діти залишаються без дитинства де їм навязують доросле життя. що і вони мають бути роботами потім. :/


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей