Злі казки

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 08 травня 2009, 09:52

7-9 травня у Львові відбувається форум дитячої літератури.
Будьте обережні!
До речі, недавно вийшла така казка з хулою на Святого Духа (назви казати не буду, бо говорить сама за себе) в одній з книг 24-томного збірника: Українські народні казки:Книга 5: Казки Гуцульщини/М. Зінчук, 2006. [/url]

Сумно, що доводиться таке писати... :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 08 травня 2009, 11:30

ShMariam писав:7-9 травня у Львові відбувається форум дитячої літератури.
Будьте обережні!
До речі, недавно вийшла така казка з хулою на Святого Духа (назви казати не буду, бо говорить сама за себе) в одній з книг 24-томного збірника: Українські народні казки:Книга 5: Казки Гуцульщини/М. Зінчук, 2006. [/url]

Сумно, що доводиться таке писати... :(



Чому???? Напишіть щоби знати! а то потратиш гроші і......

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 08 травня 2009, 11:55

Щоб знати, доводиться перечитувати зміст книжечок... Хто зна, скільки ще таких є? А то дійсно, втрачені гроші
А про диски і касети взагалі мовчу: не будеш же передивлятися весь мультик. До речі, а можливо вирізати деякі кадри?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 04 грудня 2009, 16:50

Чула, що хула проти Святого Духа це лише:
1. Надмірна надія на Боже милосердя
2. Безнадія на Боже милосердя
3. Завидування ближньому Божої ласки
4. Нерозкаяність аж до смерті
5. Спротив пізнаній правді християнської віри
6. Закам'янілість на спасенні упімнення
А насмішка над Святим Духом не є хулою.
Хоча, може я неправильно зрозуміла. Хто що думає з цього приводу? Що каже Церква?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 12 грудня 2009, 15:39

ТО ЩО КАЖЕ ЦЕРКВА?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Злі казки

Повідомлення прочанка » 01 квітня 2010, 11:44

Батьки відповідають, за те, що читають їхні діти, які передачі дивляться, як формується їхній світогляд. Перш, ніж дати книжку дитині, я читаю її сама або раніше читала, фільтрую, що добре, що зле, потім з дитиною це обговорюємо. Мультфільми цікавлять, бачу, класичні, красиві, з музикою і щасливим закінченням.Звичайно, діти дивляться сучасні передачі по інтересах, але коли це починає шкодити, просто забороняєм то дивитись.
Але якщо батько жаліється, що 6-на дитина дивиться Букіних, нікого не слухає, а батьки не мають впливу... :o
Не бійтеся!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Злі казки

Повідомлення Олюнька » 07 травня 2010, 15:24

А як вам отаке:
Comedy Central оголосив про плани на найближче майбутнє. Серед 22 заявлених проектів - мультсеріал "JC", присвячений Ісусу Христу.
Новий серіал розповість про життя Христа, який хоче вибратися з тіні свого могутнього, але апатичного батька і спокійно зажити в Нью-Йорку, повідомляє Lenta.ru з посиланням на Hollywood Reporter.

:o
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Злі казки

Повідомлення прочанка » 11 травня 2010, 11:24

ті американські мультики-фільми, типу "Південного парку" -це відкрита богозневага. Їхні антирелігійні фільми явного чи скритого характеру останнім часом множаться з геометричною прогресією... А що хотіти - вільна країна з вільною сатанинською церквою... Сумно, що наші такі речі купують і навіть не шкодують грошей, що українською перекласти...
Не бійтеся!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Злі казки

Повідомлення Олюнька » 11 травня 2010, 11:30

прочанка писав:ті американські мультики-фільми, типу "Південного парку" -це відкрита богозневага. Їхні антирелігійні фільми явного чи скритого характеру останнім часом множаться з геометричною прогресією... А що хотіти - вільна країна з вільною сатанинською церквою... Сумно, що наші такі речі купують і навіть не шкодують грошей, що українською перекласти...

То не дивно, бо такі напади на Церкву не є рідкістю.
Найбільше прикро те, що мусульмани свого добились і в тому мультику їхнього Аллаха не згадували, а ми... :sorry:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Злі казки

Повідомлення прочанка » 11 травня 2010, 11:46

Олюнька писав:
прочанка писав:ті американські мультики-фільми, типу "Південного парку" -це відкрита богозневага. Їхні антирелігійні фільми явного чи скритого характеру останнім часом множаться з геометричною прогресією... А що хотіти - вільна країна з вільною сатанинською церквою... Сумно, що наші такі речі купують і навіть не шкодують грошей, що українською перекласти...

То не дивно, бо такі напади на Церкву не є рідкістю.
Найбільше прикро те, що мусульмани свого добились і в тому мультику їхнього Аллаха не згадували, а ми... :sorry:


Бий своїх, щоб чужі боялись :(
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Злі казки

Повідомлення romanm » 12 травня 2010, 07:17

Бий своїх, щоб чужі боялись :(

Та які тут " свої"? Немає своїх. Просто когось можна добивати знаючи, що не отримаєш здачі. А мусульманів страшно. Бо якщо зроблять таке з аллахом, що роблять з християнством, то на слідуючий день ті творці мультика прокинулися би без голови. В своїй суті вони боягузи.І як усі шавки знають, на кого можуть гавкати, а на кого, ні.

http://www.corriere.it/esteri/10_maggio ... aabe.shtml
Он, в університеті Швеції "дістали" художника який малював карикатури на Магомета. Під час свого виступу отримав удар головоюв ніс, тепер буде знати. Чи можливе щось подібне з "християнами"? Згадайте що творилося, коли папа хотів приїхали в італійський університет "Ла Сапієнца"?!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Злі казки

Повідомлення прочанка » 12 травня 2010, 09:55

У великопосних реколєкціях нам власне наголосував священик, що мусульмани за свою віру - горою стоять, а ми,християни, ніби й стидаємося свого. Не те, щоб відстоювати на весь світ. Зайвий раз біля церкви хреста на себе не накладемо. Що є то є
Не бійтеся!

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Злі казки

Повідомлення Yur » 13 травня 2010, 22:58

Стояти за віру, -- насамперед жити за вірою. Не вказувати комусь й не виказувати себе, а сповняти Слово Боже.
До речі, саме мусульмани якось закидали християнам, що ті не виконують того, що в Євангелії.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Злі казки

Повідомлення o.Mykil » 14 травня 2010, 06:18

Yur писав:До речі, саме мусульмани якось закидали християнам, що ті не виконують того, що в Євангелії.


Які саме християни? Варто уточняти, бо нині теж є маса нових сект, що звуть себе християнськими...
Це вже як хто... Серед мусульман теж є немало таких, що не дотримуються Корану чи трактують його на свій лад, але тема про них, як відомо, є тут viewtopic.php?f=8&t=1615
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Злі казки

Повідомлення Yur » 14 травня 2010, 13:13

o.Mykil писав:
Yur писав:До речі, саме мусульмани якось закидали християнам, що ті не виконують того, що в Євангелії.

Які саме християни? Варто уточняти, бо нині теж є маса нових сект, що звуть себе християнськими...


Нажаль не володію достеменою інформацією, напевно для мусульман усі християни в тій чи іншій мірі сектанти, раз вважають Благу Вістку перекрученою.
В даному випадку хотів лиш зауважити, що не можемо у методах відстоювання своєї віри рівнятися на віруючих інших релігій. Рівнятися маємо лише на Христа, тим і здобуватимемо повагу до християнства.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Злі казки

Повідомлення o.Mykil » 20 травня 2010, 09:24

Yur писав:
В даному випадку хотів лиш зауважити, що не можемо у методах відстоювання своєї віри рівнятися на віруючих інших релігій. Рівнятися маємо лише на Христа, тим і здобуватимемо повагу до християнства.


Як на мене, було би непогано здобути якусь богословську освіту перед тим, як тут проповідувати... Буде більша користь. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Злі казки

Повідомлення прочанка » 21 травня 2010, 12:51

Нарешті кілька слів про злі книжки Пулмана:

У 1993 році Філіп Пуллман розпочав писати трилогію «Темні матерії».

У 1995 році перша книга серії «Північне сяйво» (Northern Lights) (The Golden Compass у США) була опублікована. Книга отримала одну з найпрестижніших британських нагород у дитячій літературі Carnegie Medal, та щорічну премію газети Guardian - Guardian Children's Fiction Award. Друга книга трилогії «Чарівний ніж» (The Subtle Knife) опублікована у 1997 році. У 2000 вийшла третя, завершальна, книга трилогії «Янтарний телескоп» (The Amber Spyglass). Книга отримала премію Вайтбреда як найкраща книга 2001 року, і стала першою дитячою книгою, що виборола цю престижну нагороду.

У 2004 році Пуллман став командором Ордена Британської імперії.

"Ангел Метатрон, що правив царством Божим від імені Господа( неймовірно немічної істоти з покритим зморшками обличчям, тремтячими руками, ротом, який щось беззубо шамкав та сльозавими очима...) - думаю, цієї цитати достатньо, щоб зрозуміти суть трилогії..., але цього виявилось мало:

Британський письменник випускає книгу "Хороша людина Ісус і Христос-негідник"

http://newsru.ua/rest/09sep2009/iisys.html
Британський дитячий письменник Філіп Пулман заявив про те, що до великодня 2010 вийде його новий роман Хороша людина Ісус і Христос-негідник, у якому він спробує представити новозавітну історію без впливу версії апостола Павла, повідомляє NEWSru.com. Пулман збирається довести читачам, що фігуру Христа в Новому Заповіті в значній мірі сформовано апостолом Павлом.

"Ще до того, як Біблія була написана, Павло вже почав створювати свою, нову і видатну історію Христа. Його версія певною мірою вплинула на творців Нового Заповіту", - впевнений письменник.

"Павло був письменником і творчим генієм першого порядку, і, можливо, він вплинув на історію людства більш ніж будь-хто, включаючи, звичайно, Ісуса, а шкода, - пояснює письменник.

Пулман зазначає, що його книгу слід читати "іноді як роман, іноді як історичну книжку, часом як казку".

Раніше письменник (автор трилогії "Темні початки: Золотий компас", "Чудовий ніж", "Янтарний телескоп") викликав на себе гнів багатьох релігійних конфесій за вільне трактування Біблії. Його трилогія була вельми антиклерикальною, навіть богоборчою книгою, яку засудили кілька релігійних організацій.Хороша людина Ісус і Христос-негідник. Пулмана вийде в шотландському видавництві Canongate, в серії Міфи.
Не бійтеся!

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Злі казки

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 11 березня 2011, 15:13

Йосип Вісаріонович

Християнство (церковне) це, єдина відома мені релігія, де живуть за принципом індивідуальної свободи. А згадане вище мусульманство живе кируючись відомим приписом "один за всіх і всі за одного". Тому порівняння тут є принаймні некоректними.

Проблему "злих казок" ми можимо вирішити лише через державу; говорячи конкретніше, через відродження цензури. Попередній історичний досвід є цьому підтвердженням.

Держава християнського народу без цензури подібна до людини без розуму.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Злі казки

Повідомлення andrey s. » 11 березня 2011, 19:38

Злі казки...
Що тут скажиш,,це проблема не одного автора,,і цензура тут звичайно потрібна...
Но треба розглянути саме поняття "цензура",,,і взагалі чи потрібне воно...
Звичайно потрібне,,
Но..Но завжди є ці "но"....
Головне без фанатизму,,це я не тільки про державний,а і про церкву..
На державному рівні,,це повинно бути,,але при теперішньому прагненні до "свободи слова",вплив самої держави нікчемно маленький...
А часто складається враження,що наміренно ігнорований,,це я про уявлення що до моральних цінностей,,,
І головна сила(цензура) в цьому сенсі,,це релігія...
Зараз я скажу про Християнство,,бо я Християнин..
Казати щось за інші релігії я небуду,бо це буде трохи нечесно,,хоч я вважаю що не тільки Християни бачать в таких"казках" проблему..а тому я непроти союзників в цій бородьбі.Звичайно поки є спільний ворог(все що породжує і плодить зло),до тих пір поки не буде відкритої ненависті між ними(союзниками).,но цей спільний ворог вічний на землі,,тому можна з цього користати...
То що Християнство це релігія яка пропугує індивідуальну свободу,,в контексті сам за себе...
Це брєд,,і доводити протележне тому хто таке твердить,,рахую безцільною тратою часу,,на такі нехитрі провокації часу не трачу...
Боротись з таким(Злі казки) просто забороняючи це,на державному рівні,,мало ефективно,,а порою спрацьовує поняття"заборонений плід",особливо коли є загальне незадоволення(вороже ставлення) людей,що до держави...
І тому часто бачу....Проти чого боролися,,на то і напоролися...а точніше помножили..
Це як полоти бурян(траву),,якщо корінь залишати то є тільки тимчасовий ефект,,і кожний наступній раз буряну все більше і більше,навіть таким чином буряну краще,,бо він отримує ще кращі умови для зросту...
Треба боротися з корнем,,це часом довше і вашче,,Але лінивий робить в два-три рази більше(народна мудрість)
Але така суть,,що проти зла сама людина нікчемно слабка,хоч і вважає навпаки.
А людина з Богом в серці,це реальна сила,яку зло просто боїться..
Тому головна цензура,,це Бог..
А церква це місце Його перебування,,це місце вдосконалиння людини в Бозі,,
Де людина стає справді свобідною і сильною...
Но тільки при умові...НА СЛАВУ БОЖУ...
Тому особисто я вважаю,,що тільки релігія є головним цензором...
Там де нема Бога-нема майбутнього..та і теперішнє надто туманне..
Тільки так можна підняти моральність нації,,зважаючи на сторонній,посилиний вплив "тих хто несе свободу"
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Злі казки

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 19 березня 2011, 16:21

Релігія не може "стати головним цензором" і заміними цензуру не може (в середовищі самої церкви є чомусь своя цензура, котра визначає яка книга має статус церковної), бо суспільство у нас не є тотально воцерковлене, ніколи таким не було і ніколи не буде. Релігія діє через совість людини (вона лише радить, а не зобовязовує), та і совість, як така, є далеко не в усіх. Потрібна державна цензура.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Злі казки

Повідомлення andrey s. » 19 березня 2011, 16:34

ой :)
Востаннє редагувалось 19 березня 2011, 16:42 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Злі казки

Повідомлення andrey s. » 19 березня 2011, 16:41

Як ви це бачите в теперішньому сенсі??.
Ви надіюсь розумієте,що союзу вже не буде,що сила вже не актуальна,бо приречена на програш.
В теперішньому світі,де сила це гроші,це ніколи не буде діяти.
Бо власне ці цензури комусь приносять збитки..
Тому тільки Релігія,,і зважте я мав на увазі не тільки Католиків.
Бо Бог вчить починати зміни з себе,а не дивитись з осудом на ближнього,вчить любити.
Як на мене :) ,
Але я не проти,коли в державній цензурі буде присутній Бог,тобеж плоди Божої науки..
Двома руками за.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Злі казки

Повідомлення о.Олег » 19 березня 2011, 16:49

Йосип Вісаріоноаич писав:... Потрібна державна цензура.

безперечно. От лише і держава повинна базуватися на християнських засадах. Інакшої держави (і, відповідно, цензури) християнин не мав би прийняти в якості чогось... гм... доброго
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Злі казки

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 19 березня 2011, 16:55

Я свідомий того, що цензура є регламентуючою інституцією; або, іншими словами, це форма насильства. І я нехочу аби насильство вносилося в Церкву.
Теперішнє є скороминучим непорозумінням, воно не має глибоких коренів, і не є вічним.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Злі казки

Повідомлення прочанка » 19 березня 2011, 17:15

Йосип Вісаріоноаич писав:Я свідомий того, що цензура є регламентуючою інституцією; або, іншими словами, це форма насильства. І я нехочу аби насильство вносилося в Церкву.
Теперішнє є скороминучим непорозумінням, воно не має глибоких коренів, і не є вічним.


якщо всілякі табачники і єже з ними будуть нам цензорами, то україномовна література й історія зникне з лиця землі. Тут мають діяти неупереджені, свідомі, високоморальні люди, виховані як християни і патріоти. А оскільки нинішнє явище діє нині і нам доводиться при цьому жити, то й відповідна "цензура", що знищить все, потрапляюче під руку, нам - НЕПОТРІБНА
Не бійтеся!

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Злі казки

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 19 березня 2011, 22:02

прочанка писав:
якщо всілякі табачники і єже з ними будуть нам цензорами, то україномовна література й історія зникне з лиця землі. Тут мають діяти неупереджені, свідомі, високоморальні люди, виховані як християни і патріоти. А оскільки нинішнє явище діє нині і нам доводиться при цьому жити, то й відповідна "цензура", що знищить все, потрапляюче під руку, нам - НЕПОТРІБНА

Ще ніколи і нігде не було держави котру повністю можна буде назвати християнською, як і небуло ще повністю антихристиянської держави.
Як людина певним чином знайома з роботою цензури, хочу Вам сказати що Ви дуже перебільшуєте особисте значення цензора. Цензор є лише особою, котра певним чином володіє науковими методами аналізу інформації; перед яким лежить затверджений державою список заборонених до друку речей, копія якого знаходиться у кожного з пишучої братії. Коли цензор робить заборону він мусить дати посилання на конкретний пункт у цьому списку. Раніше, коли автор отримував добро від цензури він вже не гризся як видати книгу і як її продати. На цензуру багато вилили бруду, але ніхто не назвав призвища поганого цензора.
Сьогодні немає державної цензури, але святе місце пустим небуває, сьогодні є прихована цензура, керована згаданими Вами "табачниками", у вигляді, зокрема, меценатства. У світ виходить лише те, що оплачується. Якщо Ви і знайдете гроші на видання, це ще не значить, що Ви зможете його продати чи просто розповсюдити. Те, що Ви залишитися у збитках, це точно. Є ще багато у цій сфері спецефічних "дрібничок" створених "табачниками", котрих обійти неможливо.
Дякую за небайдужість.
П.С. У земній реальності ідеальних речей не існує.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Злі казки

Повідомлення andrey s. » 19 березня 2011, 23:25

Йосип Вісаріоноаич писав:
прочанка писав:
якщо всілякі табачники і єже з ними будуть нам цензорами, то україномовна література й історія зникне з лиця землі. Тут мають діяти неупереджені, свідомі, високоморальні люди, виховані як християни і патріоти. А оскільки нинішнє явище діє нині і нам доводиться при цьому жити, то й відповідна "цензура", що знищить все, потрапляюче під руку, нам - НЕПОТРІБНА

Ще ніколи і нігде не було держави котру повністю можна буде назвати християнською, як і небуло ще повністю антихристиянської держави.
Як людина певним чином знайома з роботою цензури, хочу Вам сказати що Ви дуже перебільшуєте особисте значення цензора. Цензор є лише особою, котра певним чином володіє науковими методами аналізу інформації; перед яким лежить затверджений державою список заборонених до друку речей, копія якого знаходиться у кожного з пишучої братії. Коли цензор робить заборону він мусить дати посилання на конкретний пункт у цьому списку. Раніше, коли автор отримував добро від цензури він вже не гризся як видати книгу і як її продати. На цензуру багато вилили бруду, але ніхто не назвав призвища поганого цензора.
Сьогодні немає державної цензури, але святе місце пустим небуває, сьогодні є прихована цензура, керована згаданими Вами "табачниками", у вигляді, зокрема, меценатства. У світ виходить лише те, що оплачується. Якщо Ви і знайдете гроші на видання, це ще не значить, що Ви зможете його продати чи просто розповсюдити. Те, що Ви залишитися у збитках, це точно. Є ще багато у цій сфері спецефічних "дрібничок" створених "табачниками", котрих обійти неможливо.
Дякую за небайдужість.
П.С. У земній реальності ідеальних речей не існує.

У вас є конкретні пропозиції???чи це тільки думки...
Маю підозри що до ваших поглядів,,но це здогадки..Простіше спитати у Вас,,який вихід з ситуації.Всетаки ви маєте досвід.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Злі казки

Повідомлення прочанка » 20 березня 2011, 16:13

Йосип Вісаріоноаич писав:Сьогодні немає державної цензури, але святе місце пустим небуває, сьогодні є прихована цензура, керована згаданими Вами "табачниками", у вигляді, зокрема, меценатства. У світ виходить лише те, що оплачується. Якщо Ви і знайдете гроші на видання, це ще не значить, що Ви зможете його продати чи просто розповсюдити. Те, що Ви залишитися у збитках, це точно. Є ще багато у цій сфері спецефічних "дрібничок" створених "табачниками", котрих обійти неможливо.
Дякую за небайдужість.
П.С. У земній реальності ідеальних речей не існує.


що таке нині друкуватись, знаю з власного досвіду. Навіть, якщо тебе вже "прорецензували" згори до низу і навпаки, надрукуватись не так легко навіть при наявності коштів. Скромних, звичайно... Задурно зараз нема нічого. Мабуть, треба брати приклад з Ліни Костенко, яка впершу чергу все життя шукала шлях до сердець читачів, а не земної слави. Цим вона досягла найкращих результатів...
Не бійтеся!

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Злі казки

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 20 березня 2011, 22:16

прочанка писав: Мабуть, треба брати приклад з Ліни Костенко, яка впершу чергу все життя шукала шлях до сердець читачів, а не земної слави. Цим вона досягла найкращих результатів...

Відомою поетесою вона стала в часи існування цензури. Порівняйте тиражі її книг; сьогодні і тоді. А скільки талановитої молоді загробило меценатство за остані два десятиліття? Не думаю, що талант зможе зупинити потік попси в літературі і (тим більше) вирішити проблему "злих казок" (їм набагато простіше знайти шлях до сердець читачів).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Злі казки

Повідомлення прочанка » 21 березня 2011, 12:41

в ті часи вірші Костенко вручну переписували і читали підпільно, а зараз - це найбільша наша біда - більшість не читає взагалі нічого. Розумна людина, читаючи, аналізує, чи воно добре чи зле. Деякі діють за принципом - навіщо? Я чув, мені казали, воно не цікаве або... ще якесь, але більшість - просто не читає взагалі, чим і пишається.Куми знайомі були в оперному... Відгук( людей з освітою і статусом у суспільстві) - повна лажа( це я пом"якшила цитату).
То кому та цензура взагалі потрібна? Хіба тим, що хочуть... крізь терни до зірок пробитись, себто, до читачів...
Не бійтеся!


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей