Злі казки

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Злі казки

Повідомлення ShMariam » 06 грудня 2008, 18:17

У 1984 р. вийшла збірка закарпатських казок "Зачаковані казкою", в одній з яких є явно хула проти Святого Духа (насмішка над Ним). Але це ж гріх, який не прощається!!! (Мт 12, 31-32; Мр 3,28-30; Лк 12,10)Страшно подумати, що цю казку прочитали тисячі дітей і читають досі! Добре, якщо дитина осудить цю казку, але ж коли посміється!!! Це ніби нагодувати дитину грибами: всі добрі і дуже корисні, а один - отруйний.
Востаннє редагувалось 11 січня 2009, 15:24 користувачем ShMariam, всього редагувалось 4 разів.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 06 грудня 2008, 18:37

До речі, є думка, що хула проти св. Тайн і Церкви теж може бути хулою проти Святого Духа. Бо Він діє в Церкві і, зокрема, під час здійснення св. Тайн.
А в казках є ще й багато насмішок над священиками. Вони, звичайно, є такі ж люди як і ми, не застраховані від гріхів. Я не згіршуюся тим, коли бачу, що священик поводиться не так, як має поводитись християнин, тим більше, що духовні особи мають набагато більше спокус як миряни. Але коли діти читають такі казки, в них, м'яко кажучи, з'являється доволі однобічна думка про священиків і може сформуватися упереджене ставлення до Церкви на все життя.
Ми не можемо забрати спокуси зі світу, але можемо хоч трохи захистити дітей від них.

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 07 грудня 2008, 20:24


Гріх - це свідоме добровільне порушення Божої заповіді, тому діти цього гріха не вчинять, адже вони ще не усвідомлюють сутність цього гріха. А відповідальність понесуть їхні батьки, які не контролюють, що діти читають. Адже якщо нагодувати дітей отруйними грибами - діти не понесуть гріха самогубства, а осуджені будуть ті, які ці гриби їм подали. тому краще б таким накинути на шию млинове жорно...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 08 грудня 2008, 18:10

А я й кажу про відповідальність старших: батьків, бібліотекарів, вихователів, педагогів і тих, хто дарує книжки, a, тим більше, видає, до них звертаюсь.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 10 грудня 2008, 00:03

Так погоджуюсь тепер треба батькам добре фільтрувати що дітям читати і дивитись особливо по телевізору. Дитячі мультики то повна чортівня. Особисто я заборонив дітям дивитись канал "Jetix" просто вирубав його. По-моєму це йде цілеспрямована психо-духовна обробка молодого покоління спрямована на його деградацію і дехристиянізацію.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 13 січня 2009, 14:25

До речі, недавно вийшла така казка з хулою на Святого Духа (назви казати не буду, бо говорить сама за себе) в одній з книг 24-томного збірника: Українські народні казки:Книга 5: Казки Гуцульщини/М. Зінчук, 2006. [/url]

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 13 січня 2009, 15:29

ljubomyr_ps писав:Так погоджуюсь тепер треба батькам добре фільтрувати що дітям читати і дивитись особливо по телевізору. Дитячі мультики то повна чортівня. Особисто я заборонив дітям дивитись канал "Jetix" просто вирубав його. По-моєму це йде цілеспрямована психо-духовна обробка молодого покоління спрямована на його деградацію і дехристиянізацію.


А що Вони мають дивитись? Є альтернатива?

Я особисто теж не в захваті від "Jetix" (хоча б тому, що він російськомовний), але і не забороняю дитині. Там немає цілеспрямовано кампанії, ці мультфільми для аудиторії всього світу. Щось не подобається Вам, ще комусь теж може щось не подобатися. (Памятатєте, як при радянському союзі дітям мусульман забороняли дивитися вечірню казку, через Хрюшу? Давайте не будемо їм уподібнюватись). Неможливо все заборонити, нкому, ніколи. Я намагаюся навчити її так, щоб вона сама розрізняла де добре, аде погане.


Поставте себе на місце дітей, хоч раз зрозумійте їх, згадайте себе.


Тепер стосовно книг.
Ну по-перше наведіть хоча б цитату з книги, чи як. Бо немає предмету розмови.
По-друге. Ви хочете, щов Ваша дитина робила щось від Вас потайки? Можете мені повірити, що саме цього Ви і досягнете. І це не через зневагу до батьків, це через невміння контролювати емоції, дитина хоче, ну хоч одним очком, ну хоч разок. Для чого мучити дитину, хоче - дозвольте, але поясніть усе правильно, вона розумна - зрозуміє.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 17 січня 2009, 23:16

Igor писав:А що Вони мають дивитись? Є альтернатива?
Я особисто теж не в захваті від "Jetix" (хоча б тому, що він російськомовний), але і не забороняю дитині. Там немає цілеспрямовано кампанії, ці мультфільми для аудиторії всього світу. Неможливо все заборонити, нкому, ніколи. Я намагаюся навчити її так, щоб вона сама розрізняла де добре, аде погане.
.


Якщо ці мультфільми (інакше кажучи чортівня), для аудиторії цілого світу, то що це означає що наші діти також мають «це» дивитись. Зовсім ні, бо світ іде своєю втоптаною дорогою самі знаєм куди – туди де б я не хотів щоб мої діти йшли.
Мультфільмів добрих є багато і по телепрограмі їх можна знайти, а якщо ні то на ДВД купити. Вихід завжди можна знайти , було б бажання виховувати дітей у християнському дусі, а не включити «JETIX» дітям і хай собі дивляться будь-що, аби не заважали бо так всі роблять.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 18 січня 2009, 00:49

ljubomyr_ps писав:Якщо ці мультфільми (інакше кажучи чортівня), для аудиторії цілого світу, то що це означає що наші діти також мають «це» дивитись.


Та чого мають? Їх ніхто не силує.
А от Ви намагаєтесь силої заставити їх дивитися те, що Ви вважаєте правильним. Повірте мені шлях заборон, це не той шлях, яким варто йти. Та і ще таке питання: скільки Ви будете диктувати своїм дітям що Вони мають робити і що дивитись?
Свою дитину я вчу розрізняти добре і погане, і Ви знаєте у її 8 років вона уже розрізняє такі речі, які не під силу деяким дорослим. Наші діти розумніші за нас, не заганяйте їх в наші рамки.
Підсумовуючи лише хочу сказати, що з дитиною треба говорити не через заборони, а через переконання, дискусію. В цій дискусії ожна і для себе багато цікавого почерпнути.

ljubomyr_ps писав:Зовсім ні, бо світ іде своєю втоптаною дорогою самі знаєм куди –

Знаю, але хочу від Вас почути. Цікава Ваша думка. До речі а Ви думаєте ми кращі від світу? Перечитайте форрум і ще раз подумайте.

ljubomyr_ps писав:туди де б я не хотів щоб мої діти йшли.

.... і тому я їх силою запхаю в двері до істини?
Істина пізнається иільки доброю волею особи. Примус тілки відштовхне дітей від цього шляху.

ljubomyr_ps писав:Мультфільмів добрих є багато і по телепрограмі їх можна знайти, а якщо ні то на ДВД купити.

Назвіть мені будь-ласка перелік загальнонаціональних каналів для дітей шкільного віку? Не можете? І я не можу. А мли би бути. І я от хочу запитати чим наша Церква, як структура, доклалася до створення такого каналу?

ljubomyr_ps писав:Вихід завжди можна знайти ,


Все наше життя - це пошук виходів, але хочеться не шукати виходи серед гіршого, а обирати з кращого.

ljubomyr_ps писав:було б бажання виховувати дітей у християнському дусі,

А чим перегляд «JETIX» заважає вихованню християнської дитини. Мені не заважає(правда і не допомагає, але це окреме питання)

ljubomyr_ps писав:а не включити «JETIX» дітям і хай собі дивляться будь-що, аби не заважали бо так всі роблять.


Ну по-перше, мою дитину ніхто не силує дивтися «JETIX», навіть більше, їй ніхто, і ніколи не буде вказувати що і як вона має робити. Але моя дитина чітко знає де добре, а де погане, і що за свої вчинки вона буде відповідати сама. І це саме головне що я можу їй дати. Вона не боїться зі мною говорити на будь-яку тему, вона шукає в мене не команду на виконання а пораду. Зараз їй ще потрібна моя опіка, але навіть якщо завтра мене не буде поряд з нею - вона не схибить на свому шляху і виросте справжнім хритсиянином: сильним, розумним (потім мудрим), добрим.
Давайте відноситись до дітей як до рівних (хоча насправді вони кращі і розумніші за нас).

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 18 січня 2009, 20:43

Igor писав:Ну по-перше, мою дитину ніхто не силує дивтися «JETIX», навіть більше, їй ніхто, і ніколи не буде вказувати що і як вона має робити. Але моя дитина чітко знає де добре, а де погане, і що за свої вчинки вона буде відповідати сама. І це саме головне що я можу їй дати. Вона не боїться зі мною говорити на будь-яку тему, вона шукає в мене не команду на виконання а пораду. Зараз їй ще потрібна моя опіка, але навіть якщо завтра мене не буде поряд з нею - вона не схибить на свому шляху і виросте справжнім хритсиянином: сильним, розумним (потім мудрим), добрим.
Давайте відноситись до дітей як до рівних (хоча насправді вони кращі і розумніші за нас).


Можливо Ви мене не так зрозуміли чи зрозуміли по своєму бо суть моєї думки така:
Дітей не варто силувати до будь чого і вказувати, а варто настановляти і вчити християнських цінностей. Зовсім не хочу з Вами, брате, вступати в полеміку що мають дивитись діти а що ні. Добре деренво пізнається по плодах, а ми разом з дітьми тільки дозріваємо.
З доброго джерела тече водиця добра, а з гіркого гірка. А хто люблячи своїх дітей бажає їм зла? Напевне що ніхто.

Веселих Вам і Вашій родині свят. Христос ся Хрищає!
Зростаймо в братній любові!
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 18 січня 2009, 22:12

ljubomyr_ps писав:Веселих Вам і Вашій родині свят. Христос ся Хрищає!
Зростаймо в братній любові!


І Вам гарних свят!

Давайте на тому і зупинимось.

Аватар користувача
Nameless_One
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 12 лютого 2009, 00:45

Повідомлення Nameless_One » 12 лютого 2009, 01:54

Дітям краще читати народні казки, міфи, легенди. Історії рідного краю. Але чомусь дітям часто впарюють казки і міфи іншого народу. Не буду тицяти пальцем. Пам'ятаю власне дитинство. Коли по телику йшли або радянські мультики, яких кіт наплакав бо нормальних, не відверто агітаційних лишилось мало.

Мультфільми і казки мають дуже верйознйи вплив на дитячу свідомість. І є люди які це добре знають. І яким вигідно те що Україна робить по пів мультфільма в рік.

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 12 лютого 2009, 19:46

Nameless_One писав:Дітям краще читати народні казки, міфи, легенди.


Ага, якщо маєте дітей, заходіть на мій сайт - трохи демонологій закачайте, дітям буде цікаво!! :twisted:

Аватар користувача
Nameless_One
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 12 лютого 2009, 00:45

Повідомлення Nameless_One » 12 лютого 2009, 23:32

Під словом народні я мав на увазі перш за все казки власного народу. Ну знаєте...про Сварога, Перуна, Іллю Муромського. Князя Святослава. Далі звісно еллінські міфи. Вони дітям будуть дуже корисні, там героїчна тема розкрита найкраще. Там є з кого брати приклад.
Далі Веди, єгипетські міфи, індіанський епос.
Ну впринципі це все за програмою зарубіжної літератури вивчають. Але якось воно слабо вивчається. Чи то тільки я халявив?))

Ну скажу по собі. Я ще пам'ятаю ті часи коли буб дитиною. Мені всього 21 рік) Так от спочатку як лише навчився читати в 4 роки я читав все. Абсолютно все. Казки які були атм пару книжок то читав і перечитував поки не набридли. Любі. Навіть казки сибірського краю. Джека Лондона любив. Потім не було шо читати я чиатв "біблію для дітей". Впринципі ацтой але на безриб'ї і рак - омар з шампанським. А в 10 років мені подарили книжку Куна "Міфи і легенди стародавньої Греції". З того часу та книжка це моя біблія, а та біблія для дітей а згодом і нормальна біблія відправились в смітник. А я продовжив шукати в бібліотеці подібні книжки. Нажаль я мало уваги звертав на слов'янські легенди. Надіюсь з часом це виправити.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 13 лютого 2009, 11:49

Nameless_One писав: "Міфи і легенди стародавньої Греції". З того часу та книжка це моя біблія, а та біблія для дітей а згодом і нормальна біблія відправились в смітник.


Смішно вважати своїм ідеалом цивілізацію, яка загинула, можна сказати невдах. %)

ПЕС. Вам теревень замало з вашою агресією проти християнства?
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 13 лютого 2009, 19:36

Nameless_One писав:На теревенях мене забанили. Правда не через агресію. Взагалі де це ви агресію бачите? Я що крию всіх матом?) Я просто пишу свої думки. Це заборонено?)
Смішно вважати своїм ідеалом цивілізацію, яка загинула, можна сказати невдах.

Можна і так сказати. Ще можна сказати шо ця цивілізація нічого не дала у спадок, що вона була жорстока і антигуманна, шо там були одні тупі варвари, без почуття краси.

Я може і не культуролог але з шкільного курсу історії і порівняння античних предметів мистецтва і уродських християнських образів можна робити певні висновки.

Ви ще назвіть невдахами русичів, які занепали після насильницької християнізації Русі.


Ну що тут сказати? Просто людина захотіла виплакатися, у людини була велика моральна травма, людина "надламалася", втратила зміст життя і можна сказати, впала.
Жаль звісно ж, але ще більше жаль за те, що психіка дуже слабка (меланхолік), а тому не знайшовши виходу з положення і розчарувавшися у можливому духовному пошуку, піднімаючись по духовній горі - впав на дно, а піднятися не може.

Тому він і тут зявився, щоби з свого духовного дна "покидати" камінням в тих, хто вище нього, хто сильний допомогою Господньою і хто піднімається.

Єдина причина його слабкості - гординя, яка не дозволяє йому звернутися до Господа за допомогою.

Важкий випадок, сперечатися з ним не варто, людина потребує християнської любові, якої не зустрів у житті. Потрібно молитися.

Аватар користувача
Nameless_One
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 12 лютого 2009, 00:45

Повідомлення Nameless_One » 13 лютого 2009, 19:59

)))
Цікаво цікаво. Мене по всякому обзивали, але меланхоліком вперше)
Мотиви моєї появи на цьому форумі зовсім інші, і відомі лише мені. Хоча звісно можеш вважати себе мегапсихологом і робити якісь висновки про мене. Навіть треба. Мені цікаві ці висновки.
перестань мені "викати"

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 13 лютого 2009, 20:05

Мотиви? Просто ТИ не вмієш сприймати обєктивність. а прикриваєшся мотивами...

До речі, меланхолік, щоб ти знав, - це тип темпераменту, а не образливе слово. :)

Аватар користувача
Nameless_One
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 12 лютого 2009, 00:45

Повідомлення Nameless_One » 13 лютого 2009, 20:12

О, великий просвітителю, дякую шо відкрив мені істину про типи темпераменту.
Проблема в тому шо я флегматик)

І якшо ти такий великий психолог то мав би знати що в кожної людини сприйняття і пізнання суб'єктивне. В кожної формується своє власне уявлення, свої власні образи. Більшою мірою це залежить від інформації яку споживає та людина. Якшо вона читає лише християнську літературу, спілкуєтсья з "братами во хресті" а інші речі не сприймає бо це гріх, якшо їй замість казок світу в дитинстві тичуть якусь "біблію для дітей" а на уроках християнської етики впарюють одне і те саме...то де тут об'єктивність?))

Без чорного не буде білого. Без хули на християнство в казках не буде нормального розвитку дітей. Потрібен баланс і золота середина щоб людина могла сама розрізняти чорне і біле. А не вірити що чорне то ось це а біле то ось це.
перестань мені "викати"

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 13 лютого 2009, 20:18


Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 13 лютого 2009, 20:48

До речі, якби ти навчався у виші, ти б вивчав етику, естетику, соціологію, психологію, та суміжні їм предмети, які призначені для формування особистості, пристосованої до співіснування у людській цивілізації, у суспільстві. Особистість - це обєктивне розуміння своєї субєктивності. І саме в основі цих предметів покладений зміст 10 Заповідей Божих, якими користувалися науковці - творці цих наук, починаючи від Арістотеля і Цецерона.

Тому кожна людина - індивід для себе, особистість для соціуму, а отже і субєктивність мислення для себе, а обєктивність для соціуму. Тобто потрібно враховувати, що свої погляди і переконання тримати треба при собі і якщо ти живеш у суспільстві, ти маєш обовязок жити за законами суспільства - а це і є та мораль, взаєморозуміння, добро, чесність, справедливість і т.д. І саме це формують вище вказані науки, основа яких - християнська етика.

З твого допису потрібно розуміти, що обєктивність повинна формуватися разом із "чорного" і "білого". Тепер уяви, у половині людей у суспільстві обєктивність сформована на основі "чорного", половина - "білого". І що буде в результаті? "Чорні" свою обєктивністю знищать "білих", бо така законодавча основа їхньої обєктивності.

А що суспільство "біле", то деякі люди, які сприймали за різних обставин, негативну ("чорну") інформацію з навколишнього середовища, відходили у опозицію до суспільства, обєктивність у них чорна - не відповідає обєктивності загальносуспільної. Тому і існують різні злочинні групи, субкультури, неформальні рухи, які під впливом антинормальноморальної літератури, музики, кіно не можуть відповідати загальносуспільному рівню і плачуть - тобто виступають проти моральних цінностей, на яких базується суспільство і таким чином руйнують його.

Твій приклад яскраво це змальовує - ти з іншим світоглядом і релігійним переконанням "взліз" на форум, який цим твоїм поглядам суперечить для того, щоби показати, доказати свою субєктивність, що один ти правий, - інші ні, бо не поділяють твоїх переконань. А інструментом твого субєктивізму є банальна критика.

Моя тобі порада - треба дорослішати, у соціальному розумінні :roll:

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 13 лютого 2009, 20:51

Nameless_One писав:Без чорного не буде білого.


Де це написано, у грецькій міфології? Ану змішай білу і чорну краску, побачиш, який білий колір вийде!

Аватар користувача
Nameless_One
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 12 лютого 2009, 00:45

Повідомлення Nameless_One » 13 лютого 2009, 23:04

Що значить "якби ти навчався у виші"?)) А може я там і навчаюсь.
І взагаліто для формування особистості в суспільстві ітак достатньо інститутів. Школа, батьки, дитячі садочки, церква... З самого дитинства людину вчать жити в суспільстві і бути "як всі". Але це не означає що "всі" це вірно а соціум це об'єктивно. В радянському союзі теж людина повинна була бути особистістю для соціуму, жити за його законами. І мораль там була, і чесність, і взаєморозуміння.

І про чорне і біле не варто перекручувати мої слова. Всі добре знають символь інь-янь. Такий чорнобілий кружечок. Що означає що добро без зла як і зло без добра не може існувати. Якшо чорного не буде взагалі тоді й біле втратить своє значення. Повинен бути баланс і рівновага. Дуалізм. І я говорив не про те яким має бути суспільство а про те що людина має побачити, потрогати, попробувати на смак і чорне і біле. І зелене і фіолетове.

Де це написано, у грецькій міфології? Ану змішай білу і чорну краску, побачиш, який білий колір вийде!


Вийде сірий. Не чорний. Не білий. Він може бути світлішим, може бути темнішим. Що значить шо абсолютно чорного і білого нема. Хтось буде казати що воно біле, хтось - чорне. А насправді воно сіре)) Отака от фігня.

висновок - об'єктивності нема. не можна нічому вірити. треба аналізувати, думати і бути готовим до того що ти помиляєшся.
перестань мені "викати"

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 13 лютого 2009, 23:18

От і думай і аналізуй. А ще б краще, думай, що можливо ти помиляєшся. Це і є обєктивність. Доречі, біле існувало далеко до зародження чорного, і існувало у гармонії досконалості. Але прийшло чорне через ГОРДІСТЬ і шкодило і шкодить білому (інь-янь). Але це на час. Коли не стане часу, тоді все знову повернеться до гармонії і досконалості, стане білим. А чорне відійде у небуття. Тому нам і дано Святе Письмо і Обявлення для того, щоби ставати досконалішими для того, щоби удостоїтися майбутньої гармонії.
Третього (сірого) не буде. Прочитай у апокаліпсисі від Іоана про літеплість.

Аватар користувача
Nameless_One
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 12 лютого 2009, 00:45

Повідомлення Nameless_One » 13 лютого 2009, 23:21

Дякую, я то якраз завжди пам'ятаю що можу помилятись. І я добре знаю що ще багато чого не знаю і що шлях до істини довгий і важкий а не легкий)

А гордість це якраз біле. Біле дял того хто її відчуває. Чи то є гріхом бути гордим за свою країну, чи за свою працю, чи за свої досягнення, чи за своїх батьків, друзів?
перестань мені "викати"

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Повідомлення Sotnik » 13 лютого 2009, 23:53

"...люди будут самолюбивы, сребролюбивы, горды, надменны, злоречивы, родителям непокорны, неблагодарны, нечестивы, недружелюбны,
3. Непримирительны, клеветники, невоздержны, жестоки, не любящие добра,
4. Предатели, наглы, напыщенны, более сластолюбивы, нежели боголюбивы,
5. Имеющие вид благочестия, силы же его отрекшиеся. Таковых удаляйся.
6. К сим принадлежат те, которые вкрадываются в домы и обольщают женщин, утопающих во грехах, водимых различными похотями,
7. Всегда учащихся и никогда не могущих дойти до познания истины.
8. Как Ианний и Иамврий противились Моисею, так и сии противятся истине, ЛЮДИ,РАЗВРАЩЕННЫЕ УМОМ, НЕВЕЖДЫ В ВЕРЕ."

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 13 лютого 2009, 23:58

Nameless_One писав:)))
Цікаво цікаво. Мене по всякому обзивали, але меланхоліком вперше)
Мотиви моєї появи на цьому форумі зовсім інші, і відомі лише мені. Хоча звісно можеш вважати себе мегапсихологом і робити якісь висновки про мене. Навіть треба. Мені цікаві ці висновки.

Підлітковий максималізм.
Загостренне почуття справедливості, висока збудливість на зовнішні подразники, велике бажання самореалізації(довести світу свою значимість)....

Це пройде, зявиться мудрість, сила волі, характер, як правило...

Аватар користувача
Nameless_One
новик
новик
Повідомлень: 25
З нами з: 12 лютого 2009, 00:45

Повідомлення Nameless_One » 14 лютого 2009, 14:27

Підлітковий максималізм.
Загостренне почуття справедливості, висока збудливість на зовнішні подразники, велике бажання самореалізації(довести світу свою значимість)....

Це пройде, зявиться мудрість, сила волі, характер, як правило...


скільки разів я вже це чув. а що значить "максималізм"? що я хочу показати з себе щось більше ніж я направді є? Та ні. Я прийшов не показувати а дивитись)
Те як мене сприймає світ, мене мало хвилює і реалізовуватись я не збираюсь. Нашо мені того? Мені і так добре.

До зустрічі на наступному сеансі психоаналізу))
перестань мені "викати"

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 15 лютого 2009, 20:08

Друзі тута тема про злі казки а не сеанси психоанусу. Може все наше життя як зла казка. Казка може бути злою але закінчитись може для нас добре - все залежить він нашої доброї волі.
На те ми й охрещені в Господі щоб із Ним воскреснути (відродитись у нове життя (в добру казку).
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 05 березня 2009, 13:18

Якось дивилася один мультик на DVD в сучасній обробці (зі сов'янської міфології) і мені стало шкода ... св. Володимира


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 54 гостей