Чому ходиться до храму?

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення прочанка » 12 січня 2011, 21:50

http://livingrosary.org.ua/forchild/ite ... erkvi.html
Автор: Галина Гнатів
Чому ми ходимо до церкви?

Одного дня, їдучи в трамваї, я мала нагоду почути розмову двох хлопчиків. Вона звучала приблизно так:

-Ти знаєш, моя бабця хоче, щоб я ходив кожної неділі до церкви, та це ж просто жах!!! Я в цей час можу спокійно посидіти за комп’ютером чи поспати замість того, щоб 2 години стояти і розглядати бабусь, слухати їх розповіді, і взагалі, як на мене, там немає нічого цікавого… а ти як думаєш?

Я не знаю що відповів другий хлопчак, але це питання заставило мене призадуматися, а для чого ми ходимо до храму???

Третя Заповідь Божа каже: «Пам’ятай день святий святкувати». Але як ми його святкуємо? Чи часто ходимо до церкви? А якщо і ходимо, то що там робимо?

Доволі часто можна побачити людей, які під час Літургії стоять собі і мирно розмовляють. Або ще гірше - сваряться через якусь дрібницю (чи то за зайняте місце на лавці, чи за не так запалені свічки або відчинені двері…)

Уже традиційними стають розмови «побожних» бабусь, які, замість того щоб уважно слухати проповідь священика, обговорюють одяг присутніх навколо людей чи їхню поведінку.Такими балачками ми втрачаємо суть Божественної Літургії. Ми забуваємо, що прийшли зустрітися з Христом. А замість того, щоб розказати Йому про всі свої проблеми і негаразди, подякувати за всі ласки, спілкуємося зі своїми знайомими, друзями чи просто зустрічними людьми. Ми розглядаємо одяг оточуючих, обговорюємо їх вчинки, а інколи невміння поводитися під час Літургії…

Замість того щоб іти до святого Причастя, ми виходимо з церкви і йдемо додому. А ця велика Тайна дає нам сил і наснаги до життя на весь тиждень…

Як часто ми поводимося, як фарисей з відомої притчі Христа, скільки раз, обговорюючи і засуджуючи сучасних «митарів», шукаємо оправдання для себе. Скільки раз ми повертаємося додому з почуттям виконаного обов’язку перебування в церкві. А чи є ми там насправді?..

Однієї неділі гурт жіночок повертався з Літургії. Вони спокійно і тихо розмовляли про свої справи. Аж ось до них приєдналася ще одна молода пані. Вона почала розпитувати їх, звідки йдуть. Почувши у відповідь, що з храму, здивовано сказала, що в церкві нікого не було. Жіночки почали її переконувати про велику кількість людей, що були присутні у той день на Літургії. Та пані стояла на своєму.

Нарешті гурт молодиць не витримав цієї дискусії, вирішили повернутися до церкви та розпитати про все священика. Він уважно вислухав їхню розповідь, а потім сказав: «Ви знаєте, ця пані говорила правду. Навіть я під час Літургії думав про свій будинок».

Додому жінки поверталися в задумі…

Напевно, і нам вартує замислитися над своєю участю в Літургійному житті. Проаналізувати свою поведінку в церкві, а також своє ставлення до оточуючих нас осіб. Бо не знати, чи в той час, коли ми обмовляємо когось, не обмовляє ніхто нас…

Чому ж ми ображаємося, коли нам кажуть, що ми щось не так робимо. Хіба не казав Христос: «Якою міркою міряєте, такою і вам відміряють...»
За даними опитування ста молодих людей на тему «Чому молодь не хоче ходити до церкви?» , 60% респондентів відповіли, що через те, що їх там обмовляють, а тому не комфортно молитися, бо заважають оцінюючі погляди оточуючих; 20% сказали, що не мають часу; 10% - через те, що їм там нецікаво і незрозуміло. Ще 10% не знали відповіді на це питання.

А на запитання «Чого люди ходять до церкви», відповідали:

40% - помолитися; 20% - побачитися з друзями; 20% - бо мама навчила; 10% - цікаво послухати спів хору; ще 10 % - не змогли відповісти.

Ми часто говоримо, яка погана молодь, але не робимо нічого, щоб вона стала кращою. Обвинувачуємо всіх і все, крім себе, і дивуємося, чому світ такий поганий і злий…

Тож чи не варто нам змінитися? Чи не варто почати змінювати світ найперше з самого себе? Чи часом ці слова Христа не про нас: “Я - Світло, а ви не бачите Мене. Я - Шлях, а ви не йдете за Мною. Я - Істина, а ви не вірите Мені. Я - Життя, а ви не шукаєте Мене. Я - Учитель, а ви не слухаєте Мене. Я - Господь, а ви не коритесь Мені. Я - ваш Бог, а ви не молитесь Мені. Я - Ваш найкращий Друг, а ви не любите Мене. Якщо ви нещасні, то не звинувачуйте Мене”.
Напевно, потрібно змінитися і почати шукати насамперед Христа, а все інше обов’язково буде…

"Голос Живої Вервиці" №19 (2010)
Не бійтеся!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення Вова » 12 січня 2011, 21:58

Третя Заповідь Божа каже: «Пам’ятай день святий святкувати».

Хороша розповідь, але тут помилка, це четверта заповідь, і написано так "4. Пам'ятай день суботній, щоб святити його!"
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення ShMariam » 12 січня 2011, 22:21

Вова писав:
Третя Заповідь Божа каже: «Пам’ятай день святий святкувати».

Хороша розповідь, але тут помилка, це четверта заповідь, і написано так "4. Пам'ятай день суботній, щоб святити його!"

1. Нехай не буде в тебе інших богів крім Мене (Вихід 20, 2-6)
2. Не взивай імені Господа твого намарно (Вихід 20, 7)
3. Пам'ятай день святий святкувати (Вихід 20, 8-11)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення Вова » 12 січня 2011, 22:28

Та ні, ви пропустили другу Заповідь, та це зрозуміло чому.
Вих 20:4 Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. 5 Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, 6 і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.

Дайте пошук навіть у інтернеті, там "1 000 000" сайтів скаже що це четверта.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення andrivovk » 12 січня 2011, 22:31

ShMariam писав:
Вова писав:
Третя Заповідь Божа каже: «Пам’ятай день святий святкувати».

Хороша розповідь, але тут помилка, це четверта заповідь, і написано так "4. Пам'ятай день суботній, щоб святити його!"

1. Нехай не буде в тебе інших богів крім Мене (Вихід 20, 2-6)
2. Не взивай імені Господа твого намарно (Вихід 20, 7)
3. Пам'ятай день святий святкувати (Вихід 20, 8-11)


Не всі конфесії нумерують Заповіді так як католики.Наприклад 5 заповідь в православних звучить так "Чти отца твоего и матерь твою, да благо ти будет, и да дологолетен будеши на земли."А в католиків це четверта.Отак. :Rose:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення Вова » 12 січня 2011, 22:39

Подивився, як звучить у вас всі заповіді, дивно якось, десяту якось вам вдалося розділити на дві, тепер все зрозуміло. Да...... ще й вирвано із середини речення.
Вих.20:17 Не жадай дому ближнього свого, не жадай жони ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення ShMariam » 12 січня 2011, 22:48

andrivovk писав:Не всі конфесії нумерують Заповіді так як католики.Наприклад 5 заповідь в православних звучить так "Чти отца твоего и матерь твою, да благо ти будет, и да дологолетен будеши на земли."А в католиків це четверта.Отак. :Rose:

Так, нумерація немає значення.
Вова писав:Та ні, ви пропустили другу Заповідь, та це зрозуміло чому.
Вих 20:4 Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. 5 Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, 6 і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.

Приєднуємо до першої: "Нехай не буде в тебе інших богів крім Мене" (Вихід 20, 2-6). І так зрозуміло, що не поклоняємося більше нікому і нічому. Розумію, що натякаєте про Святих та ікони: Святих шануємо (в т. ч. співаємо хвалебні пісні під час богослужінь, але не поклоняємося), молимося не до ікон (і тим більше не поклоняємося їм!), а до того, хто зображений на іконі.

Р. S. Відхиляємося від теми!
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення ShMariam » 12 січня 2011, 22:54

Вова писав:Подивився, як звучить у вас всі заповіді, дивно якось, десяту якось вам вдалося розділити на дві, тепер все зрозуміло. Да...... ще й вирвано із середини речення.
Вих.20:17 Не жадай дому ближнього свого, не жадай жони ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!

Погодьтеся, пожадати жінку свого ближнього і пожадати його квартиру, машину :) і т. д. і т. п. це зовсім різні речі. Це різні види гріхів. Під час схеми іспиту совісті в молитовниках дев'яту заповідь об'єднують з шостою (не чужолож), бо гріхи при порушенні дуже подібні.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення Вова » 12 січня 2011, 22:59

ShMariam писав:Р. S. Відхиляємося від теми!

Попросіть нехай перемістять останні повідомлення у тему «10 заповідів», якщо вона звісно є.

А натякаю я тільки на ікони.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення Вова » 12 січня 2011, 23:03

ShMariam писав:Погодьтеся, пожадати жінку свого ближнього і пожадати його квартиру, машину :) і т. д. і т. п. це зовсім різні речі.

Звісно інші речі, якщо так розписувати то тих заповідів буде більше за двадцять.
http://translate.google.com.ua/translat ... dments.htm
http://translate.google.com.ua/translat ... ments.html
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення ShMariam » 12 січня 2011, 23:14

Вова писав:Звісно інші речі, якщо так розписувати то тих заповідів буде більше за двадцять.

Заповідей мусить бути 10 - символічне число, що означає обмежену кількість. Щодо пожадання чужої жінки, то сам Ісус Христос виділяє цей гріх і ніби доповнює тим заповідь "Не чини перелюбу". Перша заповідь включає вашу першу і другу. Не бачу проблем.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення o.Mykil » 13 січня 2011, 00:48

Так чому відвідуємо церкву (храм) відповідно до теми???
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення Вова » 13 січня 2011, 21:04

viter і Олюнька де відповіді?

Вова писав:
viter писав:Ось так протестанти замінили правдиві Тіло та Кров Христову на спомин.

Олюнька писав: Та ні, все нормально :wink: в них спомин, а в нас правдиві Тіло та Кров Христові, бо маємо священиків, які правлять Службу :D

Ви не змінилися, це ви до слів придираєтеся. Якщо уже так говорите, то у вас говорять «причастя», це взагалі дивне слова.
Але це ви не з мене смієтеся, а з Писання, бо написано:
1Кор.11:24 Це робіть на спомин про Мене!
Лук.22:19 Це чиніть на спомин про Мене!


А в нас завжди буде Спомин Тіла і Крові Ісуса Христа.

:( Та Христос не казав, що життя не будемо мати як не прийматимемо "спомин", але Його Тіло та Кров.

А тепер покажіть слово « причастя», якщо ви такі умний. Бо якщо ви його не покажете, то із ваших слів виходить що ви змінили правдиве Тіло І Кров І.Х.,
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення o.Mykil » 13 січня 2011, 22:01

Вова писав:viter і Олюнька де відповіді?


І для чого флудити? Чи ви, Вово, відповіли на головне питання відповідно до теми? Тема ж провідини храму!!! :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення Вова » 13 січня 2011, 22:19

o.Mykil писав: Чи ви, Вово, відповіли на головне питання відповідно до теми? Тема ж провідини храму!!! :shock:


Звісно відповідав, тільки не у цій темі, копіюю:
Та від того ніхто не спасеться що ходить у храм, не знаю як у вас, но в нас це як до школи йдеш, щоб навчитися жити святим життям, побути в спільності із віруючими, здобути духовні сили.

ShMariam написав:
В храмі ми не тільки вчимося (переважно на проповідях) і спільно молимося, тут здійснюються св. тайни, зокрема таїнство Євхаристії.
Вова написав:
У слові "Спільність із віруючими" я це і мав на увазі: Дiї.2:42 І вони перебували в науці апостольській, та в спільноті братерській, і в ламанні хліба, та в молитвах.


Дай Бог щоб це всі розуміли, а не просто йшли до храму, або свято настало, або тому що довго не ходив, одним словом буди живим християнином, а не релігійним.

І для чого флудити?

А чому ви це питання їм не дали, вони ж почали я відповідав на запитання, тепер чекаю їхньої відповіді.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення viter » 14 січня 2011, 12:11

Вова писав:viter і Олюнька де відповіді?

Ви маєте на увазі ось це
Вова писав:А тепер покажіть слово « причастя», якщо ви такі умний. Бо якщо ви його не покажете, то із ваших слів виходить що ви змінили правдиве Тіло І Кров І.Х.,

?
Та що тут відповідати? Але якщо хочете, то відповім.
Ми (католики) приймаємо (причащаємося) Тіло та Кров Господа Нашого Ісуса Христа розп'ятого та воскреслого, тому цю тайну називаємо Св. Причастя.
Ви добре кажете
Вова писав:А в нас завжди буде Спомин Тіла і Крові Ісуса Христа.

Так завжди у вас буде тільки спомин. Бо те, що ви робите це вживаєте звичайний хліб та п'єте звичайне вино. Ви дуже хвалитеся, що маєте Святого Духа, але обманюєте себе, бо Святий Дух там де життя, а у вас життя не має, бо "Істинно, істинно говорю вам: Якщо не споживатимете тіло Чоловічого Сина й не питимете його кров, не матимете життя в собі." (Ів. 6:53)
Пробачте за оффтоп, але хотів чоловік відповіді.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення Вова » 14 січня 2011, 17:14

viter ви дивна людина, слово "причастя" у Біблії не має, а ви говорите що це Тіло і Кров. А що Христос сказав « це чиніть на спомин про Мене»,то для вас це просте вино і хліб. Ви мені не вірите, словам із Біблії які пишу теж. Взагалі не розумію, за що вам такі великі подяки, я сказав був, що ми приймаємо Тіло і Кров І.Х., а ви дальше на своїх байках про протестантів всяке видумуєте і дальше сліпо вірите що вам говорять, та ви хоть би уважно читали що я пишу, бо інакше для чого мене питати і дальше всяке писати? Ви що «пар» свій на мені випускаєте?

Ви, або догму будуйте на Писанню, або взагалі нічого не пишіть, бо ваші слова це пух, і тільки одні безпідставні звинувачення. Я не збираюся із вами тут сперечатися, бо ви не вмієте слухати і напевно шукаєте тільки колоду у моїх записах.

Ми (католики) приймаємо (причащаємося) Тіло та Кров Господа Нашого Ісуса Христа розп'ятого та воскреслого, тому цю тайну називаємо Св. Причастя.

Правду сказали це ви так назвали, а Біблія говорить - спомин.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення ShMariam » 14 січня 2011, 23:49

Вова писав:Взагалі не розумію, за що вам такі великі подяки, я сказав був, що ми приймаємо Тіло і Кров І.Х., ..

Ви не зрозуміли,
viter писав:Так завжди у вас буде тільки спомин. Бо те, що ви робите це вживаєте звичайний хліб та п'єте звичайне вино.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення Вова » 15 січня 2011, 01:45

ShMariam писав:Ви не зрозуміли..

Вибачте, але що я мав зрозуміти, слова viter визнати за правдиві? Ви, або мене хочете заплутати, або себе. Я ж вам був відповів на це запитання. Звісно я за всіх не говорю, може такі і є, я говорю за нашу Церкву. То скільки раз я маю це повторювати? Почитайте як це записано на сайті моєї Церкви http://kvitova.te.ua/22-my_zvershuemo.html в) хліб та виноградне вино або виноградний сік символізують тіло та кров Ісуса Христа: «...Прийміть, споживайте, це — тіло Моє... Пийте з неї всі, бо це — кров Моя...» (Мт.26:26-28), див. також 1 Кор. 11:24-25;

viter то я отримаю відповідь на моє запитання, звідки ви взяли слова "причастя", якщо Писання говорить що це спомин смерті І.Х., це є єднання Церкви, та скажіть уже.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення viter » 15 січня 2011, 11:42

Вова писав:viter то я отримаю відповідь на моє запитання, звідки ви взяли слова "причастя", якщо Писання говорить що це спомин смерті І.Х., це є єднання Церкви, та скажіть уже.

http://catechismus.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=64&Itemid=41
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення o.Mykil » 15 січня 2011, 11:54

ПРО ПРИЧАСТЯ (ЄВХАРИСТІЮ) ТЕМА ТУТ viewtopic.php?f=7&t=126
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення viter » 15 січня 2011, 12:00

Вова писав: в) хліб та виноградне вино або виноградний сік символізують тіло та кров Ісуса Христа: «...Прийміть, споживайте, це — тіло Моє... Пийте з неї всі, бо це — кров Моя...» (Мт.26:26-28), див. також 1 Кор. 11:24-25;

Де пише, що символізують? Хіба Христос каже:"Прийміть, споживайте, це — символ мого тіла..."? Ні, Він чітко каже:"Це - тіло моє..." Тому, ще раз повторюю - нема Правдивого Тіла та Правдивої Крові Господа Нашого Ісуса Христа у Вашій церкві, а тому нема і життя, як би ви (протестанти) себе не обманювали.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Чому ходиться до храму?

Повідомлення Вова » 15 січня 2011, 12:21

o.Mykil писав:ПРО ПРИЧАСТЯ (ЄВХАРИСТІЮ) ТЕМА ТУТ viewtopic.php?f=7&t=126

viter писав:
Вова писав: в) хліб та виноградне вино або виноградний сік символізують тіло та кров Ісуса Христа: «...Прийміть, споживайте, це — тіло Моє... Пийте з неї всі, бо це — кров Моя...» (Мт.26:26-28), див. також 1 Кор. 11:24-25;

Де пише, що символізують? Хіба Христос каже:"Прийміть, споживайте, це — символ мого тіла..."? Ні, Він чітко каже:"Це - тіло моє..." Тому, ще раз повторюю - нема Правдивого Тіла та Правдивої Крові Господа Нашого Ісуса Христа у Вашій церкві, а тому нема і життя, як би ви (протестанти) себе не обманювали.


Відповідь тут viewtopic.php?f=7&t=126&start=360
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей