Тексти молитов

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

To є ми
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 24 серпня 2006, 10:49
Звідки: Львів

Повідомлення To є ми » 07 червня 2009, 19:48

Молитва вагітної жінки

О Преславна Божа Мати! Змилуйся над рабою твоєю і прийди мені на допомогу в час моїх болів і небезпек, з якими народжують дітей усі бідні Євині дочки. Згадай, о благословенна в женах, з якою радістю і любов’ю ти поспішала в нагірний край відвідати родичку твою Єлизавету, коли вона сподівалася дитини, і як чудесно позначилося твоє благодатне відвідання на матері та немовляткові. З невичерпного благосердя твого даруй і мені, негідній рабі твоїй, дочекатися дитини. Даруй мені таку благодать, щоб дитя, яке виношую тепер під моїм серцем, з’явившись на світ з радістю, подібно до святого немовляти Йоана, поклонялося Божественному Господу Спасителю, що з любови до нас, грішних, впокорився і сам став немовлятком. Невимовна радість, якою переповнювалося твоє непорочне серце при спогляданні твого новонародженого Сина й Господа, нехай утішить скорботу, що належить мені перетерпіти серед болів народження. Життя світу, мій Спаситель, народжений тобою, нехай спасе мене від смерти в годину пологів і нехай прилучить плід лона мого до числа Божих обранців. Вислухай, Пресвята Царице Небесна смиренне благання моє і зглянься над бідною грішницею твоїм ласкавим оком; не присором надії на твоє велике милосердя й осіни мене, помічнице християн, цілителько хворих, твоїм материнським покровом у час моїх мук і болів, щоб сподобилася я відчути на собі, що ти – Мати милосердя, і щоб я завжди прославляла твою милість, яка ніколи не відкидає молитви бідних і визволяє всіх, хто звертається до тебе в час скорботи й хвороби. Амінь.

Молитва матері, яка очікує дитину

Пречиста Діво Маріє, коли Бог благовістив Тобі, тоді Ти присягнула Йому "Ось я Господня слугиня: нехай зі мною станеться по Твоєму слову!" Ти дотрималася обітниці - ніколи і ніде не згрішила.
Маріє, Мати Божа, в цьому стані відчуваю себе такою близькою до Бога.
З мого серця випливають ці слова, бо вірю і люблю Його щиро.
Мій Боже, я приготовлена до свого материнського покликання. Ти, Мати Божа, оберігай мене всюди, аби я завжди була вірною Богові як Його дитя, як дружина, як мати любячої дитини. Амінь.

Молитва при важких пологах

До кого взивати мені, Владичице, до кого прибігати в печалі моїй; до кого понесу сльози й зітхання мої, як не до тебе, Царице небес і землі: хто визволить мене з полону гріхів і беззаконня, як не ти, Мати життя, Заступнице і Пристане роду людського?
Вислухай зітхання мої, потіш мене й помилуй у скорботі моїй, захисти в бідах і напастях, звільни від злоби й скорботи і всіляких недуг, порятуй від ворогів видимих і невидимих, присмири ворожість заздрісників і недоброзичливців, хай буду я захищена від наклепів і злоби людської; а особливо ж від ганебних звичок моєї плоті звільни мене.
Покрий і осіни мене милістю твоєю, нехай віднайду я спокій, радість і від гріхів очищення. Твоєму материнському заступництву себе поручаю; стань мені матір’ю і надією, покровом, поміччю і заступництвом, радістю, потіхою і скорою у всьому помічницею.
О пречудесна Владичице Богородице! Кожен, хто приступає до тебе, без твоєї всесильної помочі не відходить; ради цього і я, недостойна, до тебе прибігаю: порятуй мене від раптової та лютої смерти, скреготу зубовного і вічних мук. Небесне Царство здобути прагну і до тебе зі зворушенням серця взиваю: Радуйся, Мати Божа, посереднице й заступнице наша ревна, на віки віків. Амінь.

Молитва за ласку годування грудьми


(Пресвятій Богородиці й Приснодіві Марії перед іконою її, іменованою Годувальниця)
Прийми, Богородице Діво, слізні молитви рабів Твоїх, що до тебе припадають.
Бачимо Тебе на святій іконі, як Ти на руках і молоком грудей своїх годуєш Сина Твого й Бога нашого, Господа Ісуса Христа.
Ти безболісно Його породила, та зате з болем дивишся на материнські скорботи й немочі синів і дочок людських. Тому-то в гарячих сльозах, припадаючи до твого образу зцілюю чого й зі зворушенням його цілуючи, молимо Тебе Все милостива Владичице: нас грішних, осуджених у муках родити і в печалях годувати дітей наших, милостиво помилуй і співчутливо заступи; дітей же наших, як і тих , що породили їх, від тяжкої недуги й гіркої скорботи визволи.
Даруй нам здоров’я та сили, щоб і годовані щасливо сил набирали, і годуючи їх сповнилися радісною потіхою, бо ж понині за заступництвом твоїм устами немовлят, що від грудей материнських поживу одержують, Господь вершить хвалу свою.
О Мати Сина Божого! Змилосердися над матерями синів людських, над немочами дітей твоїх: зціли хвороби, що нас переслідують, втамуй наші скорботи й печалі і не відкинь сліз і зітхань рабів твоїх. Вислухай нас у день скорботи перед іконою Твоєю припадаючих, і в день радости й вибавлення прийми подячні прославляння сердець наших. Вознеси молитви наші до престолу Сина твого й Бога нашого, хай милостивим буде до гріхів і немочів наших і не обмежить милості своєї для тих, що відають ім’я Його, щоб ми та діти наші прославляли Тебе, милостиву Заступницю і вірну надію роду нашого на віки віків. Амінь.

Молитва подружжя, що не має дітей

Вислухай нас, милосердний і всемогутній Боже, щоб за благання наше послана була благодать твоя. Будь милостивим Господи, до молитви нашої, згадай закон Твій про помноження роду людського і будь милостивим покровителем нашим, щоб за Твоєю допомогою зберігалося Тобою ж установлене. Могутньою силою Твоєю Ти з нічого все сотворив і поклав початки всього, що існує і світі, - сотворив і чоловіка на образ свій, і високою тайною освятив союз подружжя на вказівку про тайну єднання Христа з Церквою. Зглянься, Милосердний, на рабів Твоїх цих, союзом подружнім поєднаних, коли вони благають допомоги Твоєї, нехай будуть плодовитими і побачать дітей своїх аж до третього й четвертого роду, і до бажаної старости доживуть, і ввійдуть у Царство Небесне через Господа нашого Ісуса Христа, якому належить всяка честь, слава і поклоніння зі Святим Духом навіки. Амінь.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 07 червня 2009, 20:35

orest писав::lol:
ці молитви хоч деколи промовляються після Літургії, але є призначені для Вечірні.


Так, справді, вони читаються на вечірні , але в нашій Церкві вони промовляються під завершення святкової Служби Божої. Можливо це навіть краще для парафіян бо більшість людей таки їх почує і прийме до серця. На жаль на вечірню ходить дужу мало людей і на мою думку, священники зробили правильно , що перенесли ці чудові молитви на Недільну Літургію.
Так все-таки є десь в інеті посилання на ці глибоко повчальні молитви!?
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

wpab
дописувач
дописувач
Повідомлень: 52
З нами з: 01 травня 2009, 20:39

Повідомлення wpab » 07 червня 2009, 21:43

Вечірня Святої Пятидесятниці
Текст на старослов'янській мові, тому для коректного відображення потрібно встановити шрифт Irmologion.
Irmologion

svi4kolap
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 06 жовтня 2008, 11:09
Звідки: Львів-Київ

Повідомлення svi4kolap » 10 червня 2009, 10:22

Дуже дякую всім!
слова мають величезний вплив на ті уми, які не здатні проникати до сутності речей

slavlaslo
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 19 червня 2009, 23:59
Звідки: україна

Повідомлення slavlaslo » 20 червня 2009, 00:03

svi4kolap писав:Дуже дякую всім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 24 червня 2009, 07:47

крім згаданих молитов варто простими короткими словами, але від щирого серця, звертатись до ангела-хоронителя своєї майбутньої дитини. Він допоможе! Кажу, по власному досвіду, бо пережила такі ситуації, де лишень Бог міг мене врятувати, люди ж опускали руки.
Ці молитви дуже помічні, бо майбутня мати, молячись, заспокоюється. цей спокій передається і дитині, яка відчуває себе потрібною і захищеною. :wink:

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 18 серпня 2009, 22:13

МОЛИТВА ДО МАТЕРІ БОЖОЇ ПЛІСНЕСЬКОЇ ПІДГОРЕЦЬКОЇ ЧЕРНЕЧОЇ ОБИТЕЛІ


Пресвята Богородице, у Твоїй Пліснеській іконі благодатній до Тебе в молитві з вірою і надією під твою милість прибігаю, бо іншого заступництва душі перед Господом Богом не знаю.
Богородице Діво, в молитві під цим благодатним Образом Твоїм благаю, проси в Сина Бога Всевишнього милосердя для мене грішного(ої).
Пресвята Діво Маріє, в молитві, під цим благодатним Образом Твоїм благаю, веди мене грішного(у) до Сина Божого і Свого, Спасителя нашого.
Преблагословена Діво – наша Мати, в молитві під цим благодатним Образом Твоїм благаю, мене завжди, Божих Заповідей дорогою веди.
Пресвята Діво Мати, в молитві під цим благодатним Образом Твоїм благаю, в ласці Божій вік дай мені прожити. Матінко Божа, в молитві під цим благодатним Образом Твоїм в Твої благословенні руки, під Твою святу опіку передаю себе, всю родину і рідний край довіку.
Мати Божа, молитвою моєю до Тебе не погорди, її Ти прийми, до Сина Господа Бога, Спасителя душ наших донеси.
Пресвята Діво Божа Мати, за поміч духовну і ласки благодаті за Твоїм посередництвом отримані складаю подяки Отцю і Сину і Святому Духу. Амінь.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Olesia
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 28 липня 2009, 19:56

Повідомлення Olesia » 06 вересня 2009, 21:40

Молитва до Єпископа Миколая Чарнецького

Владико Миколаю Чарнецький, вірний заступнику тих, хто до Тебе звертаються. І тих, які благають у Тебе допомоги!
Я молюся до Тебе, заопікуйся мною, хорони мене від гріхів, біди, душевного безсилля.
Угоднице Божий, Отче Миколаю, молю Тебе, Владико, випроси у Господа ласки, оздорови мої душу і тіло, сотвори чудо, поблагослови нас на здоров’я, мир – злагоду і благодать у сім’ї.
На славу в Трійці єдиного Бога Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.


Молитва до Владики – зцілителя Миколая

Всеблагий Отче Миколаю Чарнецький, великий і предивний Чудотворче!
Ти своїми молитвами до господа лікував від усякої недуги і болю, оздоровлював святою землею із своєї моголи. Ти продовжуєш зцілювати нужденних, які до тебе звертаються. Ти своєю опікою відвертаєш людську біду.
Щиро благаю Тебе, скорого утішителя тих, що є в небесах, і тих що в нуждах теперішнього життя, поспіши і до мене зі своєю допомогою, захисти мене і всю мою рідню від вогню, голоду і пошесті, від хвороби і передчасної смерті.
Хорони мене усе моє життя, а особливо – у хвилину переходу від земного життя до Вічності. Захисти мене святим щитом своєї молитви перед справедливим гнівом Христа Бога. Допоможи мені, щоб сподобилась перебувати на віки – вічні у небесному Царстві разом з Тобою, прославляючи і величаючи Боже Милосердя. Амінь.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 07 вересня 2009, 09:57

дуже помічним і захисним є ПСАЛОМ 90 :

Хто живе під охороною Всевишнього, той під покровом Бога Небесного оселиться. Каже він до Господа: «Ти пристановище і захист мій, Бог мій, і я уповаю на Тебе». Він спасе тебе від сіті ловця і від пошести згубної. Плечима Своїми Він захистить тебе, і під тінню крил Його ти надійно спочиватимеш. Обороною тобі буде правда Його. Не побоїшся страху вночі, ані стріли, що летить удень. Ані пошести, що ходить у темряві, ані напасти духа зла опівдні. Впаде біля тебе тисяча, і десять тисяч праворуч тебе, але до тебе не наблизиться. Тільки очима твоїми будеш дивитися і помсту над беззаконними бачити. Бо ти сказав: «Господь – надія моя», і Всевишнього ти обрав за оборонця собі. Отже, не прийде до тебе лихо, і пошесть не наблизиться до оселі твоєї. Бо Він ангелам Своїм звелить, щоб охороняли тебе на всіх путях твоїх. На руках вони понесуть тебе, щоб нога твоя не спіткнулася об камінь. На гаспида й василиска ти наступатимеш і потопчеш лева й змія. Бо каже Господь: «За те, що він поклав надію на Мене, Я визволю його і захищу його, бо він знає ім'я Моє. Буде кликати Мене, Я почую його; буду з ним у скорботі, визволю його і прославлю його. Довгим життям обдарую його і дам йому спасіння Моє».

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 07 вересня 2009, 10:19

дуже помічним і захисним є ПСАЛОМ 90




У мене є, до слова, знайома співачка з Івано-Франківська, то вона не раз його навіть носить при собі, зокрема коли є на великій сцені, звісно, й молиться його у важких хвилинах...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 22 вересня 2009, 14:50

Молитва про добрих українських священиків

Господи, Господи, поглянь з неба, подивись і відвідай виноградник, який насадила правиця Твоя.

Нехай всемогутня Твоя Рука буде завжди над цим народом, що його Ти полюбив.
Дай йому, Предвічний Боже, у кожному поколінні, аж до кінця світу, єпископів і священиків святих, повних Твого Духа, — пастирів й учителів Твого Закону, що вміли б незмінно зберігати правду Твого святого Об'явлення та з любов'ю навчати й вести цей великий нарід.

Даруй українському духовенству ласку ніколи не боятися пожертвування, де тільки йде про Твою славу й добро цього народу.

Розпали в серцях українських священиків духа ревности про спасіння душ. Відкрий перед їхніми очима премудрість Твого Об'явлення і дай їм високе почуття святости того діла, до якого Ти їх покликав. Благослови їхню працю і їхні наміри. Хорони від усякого лиха. І єднай їх Твоєю благодаттю, щоб любов'ю були одно, — як Ти, Отче, зі Сином і Син з Тобою. Амінь.
(Митрополит Андрей Шептицький)


Молитва за український народ

Всемогучий Боже і Царю всесвіту, Спасителю наш, Ісусе Христе, що всім серцем любиш увесь людський рід і своїм безмежним промислом опікуєшся кожним народом зосібна! Споглянь милосердно і на наш український нарід, і на кожний інший нарід, що з повною надією припадає до Тебе, як до свого найліпшого Отця і премудрого Царя. Ми, діти цього народу, покірно послушні Твоїй святій волі, любимо всі народи, що їх Ти відкупив своєю святою кров'ю на хресті, а передовсім любимо щирою християнською любов'ю наш український нарід. Тим то з любови до нього, а радше з любови до Тебе, наш Боже, благаємо:

Прости йому всі провини, поправ всі його злі нахили, а скріпи добрі нахили; змилосердися над ним у всіх його потребах. Борони його перед усякою кривдою й несправедливістю ворогів. Зливай на нього безнастанно Твоє щедре благословення.
Благаємо Тебе, наш Боже, про особливу опіку і поміч для нашого народу, щоб серед усіх переживань і спокус з боку світу, диявола й його слуг, він міг завжди зберегти небесне світло, перемагати витривалістю у добрім всякі труднощі і завжди належати до благословенного Твого Божого Царства, і тут на цім світі і в небесній Батьківщині. Дай нам ласку, щоб ми всі до одного, злучені єдністю віри і союзом любови під Твоїм проводом і проводом святої Вселенської Церкви, йшли завжди дорогами правди й справедливости, любови та спасіння. Пішли українському народові святих, великих Своїх слуг щоб прикладом і словом були його мудрими провідниками у всіх царинах народного, суспільного й громадського життя.

Провідникам нашого народу дай світло Твоєї премудрости з неба, дай йому численне і добре та святе духовенство! Заопікуйся його молоддю, щоб не тратила ласки святого Хрещення, щоб одержувала в родині й школі основне християнське виховання і виходила на пожиточних синів свого народу. Благослови всі наші родини, щоб батьки були зразковими й ревними християнами, а матері визначались мудрістю, побожністю й дбайливістю у вихованні дітей. Заохоти багатьох із народу нашого до життя досконалішого, до святости. Поклич багатьох у кожному поколінні до монашого стану, до геройських жертв за справи Церкви й народу. Просвіти всіх нас, нахили всі серця, щоб усі якнайліпше пізнавали й цінили святу католицьку віру і, визнаючи її, почували себе щасливими, стояли в ній непохитно, хоч би треба було понести й мученичу смерть, та й щоб по законам святої віри уладжували своє життя. Благослови також і дочасне добро нашого народу. Дай йому волю, щоб він міг свобідно розвивати свої природні, Тобою дані сили. Обдаруй його правдивою незіпсованою просвітою. Благослови його працю на всіх ділянках науки, мистецтва й добробуту та благослови всіх і все, щоб наш нарід, живучи мирно та щасливо, міг добре Тобі служити, а з Твоєю поміччю одержати вічну небесну Батьківщину.

А Ти, Пресвята Богородице, Непорочно Зачата, Мати й Цариця України, святий Обручниче Йосифе, Покровителю Вселенської Церкви, Святий Архангеле Михаїле і ви всі, Покровителі українського народу, опікуйтеся завжди цим народом, щоб він став народом святим, щоб сповнив своє післанництво, щоб навернув увесь Схід до світла Віри, щоб причинився до світлого добра людського роду, щоб був поміччю і потіхою святої Вселенської Церкви та щоб приносив вічному Цареві безперестанну славу, честь і поклін на віки віків. Амінь.
(Митрополит Андрей Шептицький)


http://sheptytsky.ugcc.org.ua/main.php? ... 22&subsm=0
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Повідомлення Tornado » 02 жовтня 2009, 09:51

Шукаю охоронну молитву священомученика Кипріяна. Хто має, поділіться будь-ласка.
Дякую!

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 02 жовтня 2009, 11:13

У мене вдома є така молитва на старословянській мові. Я зможу її надрукувати лише в понеділок. :)

А зараз я можу вам надрукувати іншу молитву також охоронну від злих духів.

Величава Царице Небесна, щонайвища повелителько ангелів! Ти отримала від Бога силу і завдання розчавити голову сатани, тому ми смиренно просимо: пішли нам на поміч Твої небесні легіони, щоб вони під Твоїм керівництвом і Твоєю силою переслідували пекельні сили, скрізь би з ними боролися, відбили їх зухвалі напади і знову скинули б їх у провалля "Хто яко Бог?" Ви святі ангели захистіть нас і обережіть нас.
Добра і лагідна Матінко Божа, пішли нам святих ангелів, щоб вони нас захистили і охоронили від злого ворога. Амінь.

(В молитовнику пише, що при першому друкуванні молитви друкарський станок розлітався 3 рази на куски. Св. Папа Пій Х у 1908р. надав цій молитві Церковний відпуст).

Я хоч і маю молитву св. Кипріяна, але чомусь на захист молюся цю молитву :)

А взагалі найкращих захист - це часта Сповідь і Причастя.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Повідомлення Tornado » 02 жовтня 2009, 18:05

Дякую Олю!

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 06 жовтня 2009, 13:11

Знаєте, я подивилася в інтернеті на вігуки священників про молитву св.Киприяна на старословянській мові і згідна з ними. Святий не міг її написати, якщо чесно цю молитву мені дали відксерити, але я її не молилася. Мені чомусь моторошно було її читати на незрозумілій мові, тому я її вам друкувати не буду. Замість цього я пораджу вам молитися Псалми.

3. псалом довір"я до Божої опіки.

26(27 Псалом віри й надії на Господа

54 Псалом подяки та благання

59(58 Псалом про визволення від ворогів

143(142 Покаяний псалом у скруті

91 (90) Псалом. Бог - вічне пристановище людей.
Який є до речі дуже допомічний, якщо щиро його відмовляти.

121 (120 Псалом. Господь береже побожного

40(39 Псалом подяки за благодать і прохання нової благодаті.

і т.д.

Я сьогодні купила в релігійному магазині (навпроти Катедри) книжечку "Як захиститися від нечистої сили" Видавництво "Недея". Львів - 2003
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Hedgehog
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 13 жовтня 2009, 20:26
Звідки: Ukraine

Повідомлення Hedgehog » 18 жовтня 2009, 23:28

Хтось знає Вервицю Визволення??? Дуже потрібен текст цієї молитви! Дякую наперед.

Аватар користувача
Hedgehog
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 13 жовтня 2009, 20:26
Звідки: Ukraine

Повідомлення Hedgehog » 20 жовтня 2009, 20:18

Порадьте, будь ласка, як добре підготуватись до сповіді?? Можливо, є якісь книжечки в електронному варіанті...

Олюся
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 15 жовтня 2009, 08:33

Повідомлення Олюся » 20 жовтня 2009, 21:30

http://tab.net.ua/sites/files/site_name ... offset.10/


Спробуйте зайти на цей сайт. Але, на жаль, я не вмію так написати, що був би швидкий перехід.

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Повідомлення Мaлuй » 20 жовтня 2009, 22:37

Hedgehog писав:Порадьте, будь ласка, як добре підготуватись до сповіді?? Можливо, є якісь книжечки в електронному варіанті...


І тут є дещо про сповідь:Таїнство Сповіді - http://christusimperat.org/uk/taxonomy/term/130

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 21 жовтня 2009, 10:11

Ця тема найперше про молитву!!! Подавайте якісь християнські молитви для добра всіх, наприклад, рідкісні!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 11 листопада 2009, 15:30

Найсолодший мій Спасителю, благодаттю Своєї торкнися сердець дітей моїх (імена) і похресників моїх (імена). Охорони їх страхом Твоїм Божественним, стримай від злих нахилів та звичок, спрямуй їх на світлий життєвий шлях до істини й добра, скрась життя їхнє всім добрим і спасительним, облаштуй їхню долю, як Сам того бажатимеш, і спаси душі їхні, провадячи їхніми долями, Господи Боже батьків і дідів наших! Дітям моїм (імена) і похресникам моїм (імена) дай серце праведне, щоб дотримуватись заповідей Твоїх, одкровень Твоїх і законів Твоїх, вірно виконуючи їх. Амінь.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

молитва

Повідомлення donatanvova » 11 грудня 2009, 17:23

Боже,дай мені сили прожити цей день.
Якщо мені буде важко,нехай я згадаю про Тебе.
Якщо мені буде радісно,нехай я возведу хвалу Тобі.
Якщо мені буде сумно,нехай я розважу себе думкою про Тебе,
виконуючи заповіді Твої і навчаючи других любові,молитві і послуху.
Молячись у храмі,працюючи на роботі,завжди відчувати Твою присутність
і бути старанним у всіх своїх справах.
Куди б не кидала доля,завжди обирати той шлях,який вибрав би Ти.
Куди б не ступала нога,нехай ступає туди,де ступив би Ти.
Які слова і молитви не промовляли мої вуста,
нехай промовляють так,як прмовляв би Ти
Які випробування не послав би Ти мені,дай сили гідно пройти
їх і наблизитися хоч на крок до Тебе.
Володимир

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

Повідомлення donatanvova » 11 грудня 2009, 17:41

Якщо б ми частіше молились до Бога,яснішою стала б наша дорога.
Крізь парків стежки,виноградників лози
нам треба шукати всім щастя у Бозі.
Лиш там ти знайдеш порятунок й спасіння,
це наше життя і це наше коріння.
Молитва є альфа вона і омега,
початок й кінець-це нам знати всім треба.
Без неї нам важко прийдется страждати,любити,надіятись,жити,
вмирати.
Молітся як діти,віддайтесь молитві,всім серцем ,душею ми будемо в ній.
Нехай Сам Господь Бог почує ці крики
в молитві й подяці оцих теплих слів:Улюблений Боже,доТебе
взиваєм,молитву ми нашу тобі ми несем .
Помилуй нас грішних , у цім гарнім краю
і ласки зішли нам з відкритих небес.
Якщо ми помилимось десь на дорозі дай мудрості Божої
нам і спаси.
Нехай нам не буде ніде загорожі
до щастя майбутнього в наші меті.
Володимир

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

молитва

Повідомлення luksander » 11 грудня 2009, 21:08

Слава Ісусу Христу!
Хоча за спиною дивляться телевізор - я з вами!
Дякую.

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

Світло молитви

Повідомлення donatanvova » 11 грудня 2009, 22:57

Світло молитви у церкві
ллється,пульсує кругом.
Споій приносить у серце,в душу
вселяє любов.
В голову помисли чисті.
В злуці із Богом живеш.
І перед образом чистим
Дяку Господню несеш.
Слова твої Господь почує.
Ти їх тихенько промовляв
І по гріху себе бичуєш ,
бо гріх тебе з душі зїдав.
Він був занозою у серці,
Яка колола цілий час.
Та після сповіді вже легше,
тебе простив Всевишній Спас.
Іперед образом молитву,подяку Господу несеш.
Життя ж бо наше поле битви,
по ньому з Богом ти ідеш.
Володимир

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

Повідомлення donatanvova » 15 грудня 2009, 11:02

Як важко прозріти дивитись відкрито
І зняти завісу,що кутає нас.
Ще важче почути,що каже Всевишній.
І жити У вірі у завтрашній час.
Лунають ці крики та ми іх не чуєм,
буденні проблеми іх глушать для нас.
Є вихід із кризи в щоденній молитві,
сьогодні і завтра,і так повсякчас.
Володимир

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 19 грудня 2009, 19:39

Імхо, молитва наша завжди є вислухана. От тільки відповіді є різні.
Є відповідь, що так, а може бути і ні.

Імхо.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 19 грудня 2009, 20:06

"Молитва смиренного пробивається крізь хмари" (св. Писання). Головне просити у покорі та терпеливості. Найперше варто дякувати Богові за все у житті, Його прославляючи, потім - інше. У такому порядку Господь не буде далеким! Амінь.:)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

Молитва Матері

Повідомлення donatanvova » 19 грудня 2009, 20:40

Молитва матері лунає в небеса,
із серця лине,звернена до Бога.

Скотилась по щоці терпка сльоза,
попереду далекая дорога.
Взяла на руки ніжно малюка,
маленькі очі дивляться на неї.
У щирі посмішці його вуста,
весь світ навколо новий незбагнений.
Її турбота буде все життя
завжди помітна,лагідна і щира.
Малюк окріпне й мати вже в літах,
любов її всеж тепла ,щира,мила.
Молитву син у храмі промовля...

Його слова молитви і подяки
Прохання продовжити вік матері й
подяка Господу що ненька чека іще в хаті.
Володимир

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

Повідомлення donatanvova » 19 грудня 2009, 20:46

Я пишу з розрахунком на те що ті що заходять на цю сторінку будудь відписувати...дякую.Інакше для чоо цей форум. :cry:
Володимир


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 69 гостей