Тексти молитов

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Тексти молитов

Повідомлення Олюнька » 25 грудня 2008, 22:14

Натрапила сьогодні на таку річ:
Молитва перед входом в інтернет
Всемогутній і Вічний Боже,
що створив нас на Свою Подобу
і сказав нам шукати, передусім, те, що добре,
правдиве і красиве,
особливо в Божій Особі Твого Єдинородного Сина,
Господа нашого Ісуса Христа,
допоможи нам, благаємо Тебе,
за посередництвом св. Ізидора, єпископа і доктора,
щоб ми під час наших мандрівок в інтернеті
спрямовували наші руки і очі тільки не те, що подобається Тобі
і трактували з любов’ю і терплячістю
всі ті особи, яких зустрічаємо
через Христа Господа нашого. Амінь.
Святий Ізидоре, молися за нас!

Святий Ізидор, єпископ Севільський (560-636) – покровитель користувачів Інтернету і комп’ютерів. Був відомий завдяки не тільки його благочестю, але і любові до наук. Він – автор одної з перших книг по етимології, першим представив роботи Арістотеля в Іспанії, а тому давно вже вважається патроном школярів і студентів. Його реформаторські погляди і створення книг по етимології тали початком великого наукового прогресу в Іспанії.
Крім любові до наук, святий Ізидор виділяється також любов’ю до праці. Адже написати 20-томну енциклопедію, де було зібрано і класифіковано масу корисних і рідкісних матеріалів – це не під силу кожному. Завдяки цій праці під назвою «Етимологія» Ізидора назначили покровителем Інтернету. Адже і у енциклопедії Ізидора, і у Інтернету є схоже: і всесвітня мережа і енциклопедія Ізидора – це покладь знань для людини.
У 1999 Іван Павло ІІ офіційно назвав святого Ізидора(Ісидора) покровителем користувачів комп’ютерів і Інтернету (4 квітня – його свято).
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 25 грудня 2008, 23:45

Гарна молитва. Тре взяти і собі на озброєння а то тільки на свої духовні сили не варто сподіватись при такому безмірі спокус в тому віртуальному павутинні. До речі, і моє свято також припадає 4 квітня по східноцерковному календарю. Св. Ізидоре хорони нас від лукавого! Амінь.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 27 грудня 2008, 09:30

Знайома й мені ця одна чи не з найсучасніших актуальних молитов, особливо стосовно віртуального людського буття. Переклав її раніше з російської. Може, ще комусь пригодиться вона по-латині:

Omnípotens ætérne Deus, qui secúndum imáginem Tuam nos plasmásti et omnia bona, vera, pulchra, præsértim in divína persóna Unigéniti Fílii Tui Dómini nostri Iesu Chrísti, quǽrere iussísti, præsta quǽsumus ut, per intercessiónem Sancti Isidóri, Epíscopi et Doctóris, in peregrinatiónibus per interrete, et manus oculúsque ad quæ Tibi sunt plácita intendámus et omnes quos convenímus cum caritáte ac patiéntia accipiámus. Per Christum Dóminum nostrum. Amen.



Молімся, отже, фільтруючи те, що нам подає на щодень світова павутина...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Молитва перед входом в інтернет

Повідомлення o.Mykil » 27 грудня 2008, 09:32

Олюнька писав:Натрапила сьогодні на таку річ:



Гарний буде з тебе дослідник! :Yahoo!:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

newroman
дописувач
дописувач
Повідомлень: 87
З нами з: 28 грудня 2008, 14:04

Повідомлення newroman » 28 грудня 2008, 22:34

Думаю, кому важко запаятати буде, то найкращий варінт це молитва до Духа Святого - Царю небесний....

sloveniat
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 26 січня 2009, 16:25

Молитва

Повідомлення sloveniat » 26 січня 2009, 16:36

Дорогі друзі! Пропоную створити рубрику "Молитва". На жаль, на сайті такої рубрики немає, а вона дуже потрібна. Чи ти в дома, чи на роботі, чи навіть хтось у біді - і тоді шукають Бога, а де краще його знайти ніж у молитві!
Пропоную усім не байдужим написати молитви, хто які знає. Щоб кожен, хто шукає - мій знайти.
Усім дякую!

sloveniat
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 26 січня 2009, 16:25

Повідомлення sloveniat » 26 січня 2009, 17:03

Боже правий,

творець всього сущого на світі,

що живеш в душі і тілі моєму!

Великий, мудрий, любячий,

що даєш мені розум і життя,

натхнення на добрі справи.

Захисти мене від гріха,

зміцни мою силу духу і тіла,

відведи від зради і спокуси.

Бо Твоя є влада і воля

і слава навіки.

Амінь.

sloveniat
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 26 січня 2009, 16:25

Повідомлення sloveniat » 26 січня 2009, 17:33

ЩОДЕННІ МОЛИТВИ

В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь (3)

Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. Амінь.

Слава тобі, Боже наш, слава тобі.

Молитва до Святого Духа

Царю небесний, утішителю, Душе істини, що всюди єси і все наповняєш, скарбе дібр і життя подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, благий, душі наші.

Трисвяте

Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас

Славослов'я

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Молитва до Пресвятої Тройці

Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, посіти і зціли немочі наші імени твого ради.

Господи, помилуй (3). Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Господня молитва

Отче наш, ти, що єси на небесах, нехай святиться ім'я твоє, нехай прийде царство твоє, нехай буде воля твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам днесь; і прости нам довги наші, як і ми прощаємо довжникам нашим; і не введи нас у спокусу, але ізбав нас від лукавого.
Бо твоє єсть царство, і сила, і слава, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Господи, помилуй (12). Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Поклін Ісусові Христові

Прийдіте, поклонімся цареві нашому — Богу.
Прийдіте, поклонімся Христові, цареві нашому — Богу.
Прийдіте, поклонімся і припадім до самого Господа Ісуса Христа — царя і Бога нашого.

Псалом 50

Помилуй мене, Боже, по великій милості твоїй, і по множеству щедрот твоїх очисти беззаконня моє.
Найпаче обмий мене з беззаконня мого і від гріха мого очисти мене.
Бо беззаконня моє я знаю і гріх мій є завжди передо мною.
Проти тебе єдиного я згрішив і перед тобою зло вчинив, то і правий ти в словах твоїх і переможеш, коли будеш судити.
Це бо в беззаконнях я зачатий і в гріхах родила мене мати моя.
Це бо істину полюбив єси, невідоме й таємне мудрости своєї явив ти мені.
Окропи мене іссопом, і очищуся, обмий мене, і стану біліший від снігу.
Дай мені почути радість і веселість, зрадіють кості сокрушені.
Відверни лице твоє від гріхів моїх і всі беззаконня мої очисти.
Серце чисте утвори в мені, Боже, і духа правого обнови в нутрі моєму.
Не відкинь мене від лиця твого і Духа твого Святого не відійми від мене.
Верни мені радість спасення твого і духом владичнім утверди мене.
Вкажу беззаконним дороги твої, і нечестиві до тебе навернуться.
Ізбав мене від вини крови, Боже, Боже спасення мого, і язик мій радісно прославить справедливість твою.
Господи, губи мої відкрий, і уста мої сповістять хвалу твою.
Бо, якби ти жертви захотів, дав би я, та всепалення не миле тобі.
Жертва Богові — дух сокрушений, серцем сокрушеним і смиренним Бог не погордить.
Ущаслив, Господи, благоволінням твоїм Сіон і нехай здвигнуться стіни єрусалимські.
Тоді уподобаєш собі жертву правди, приношення і всепалення, тоді положать на вівтар твій тельців.

Символ віри

Вірую в єдиного Бога Отця, вседержителя, творця неба і землі, і всього видимого і невидимого.
І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, єдинородного, від Отця родженого перед усіма віками — світло від світла, Бога істинного від Бога істинного, родженого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через нього все сталося.
Він задля нас, людей, і нашого ради спасення зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і стався чоловіком.
І був розп'ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований, і воскрес у третій день, згідно з писанням. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зо славою судити живих і мертвих, а його царству не буде кінця.
І в Духа Святого, Господа животворя-щого, що від Отця [і Сина] ізходить, що з Отцем і Сином рівнопокланяємий і рівнославимий, що говорив через пророків.
В єдину, святу, соборну й апостольську Церкву. Ісповїдую одне хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресення мертвих і життя будучого віку. Амінь.

Покаянна молитва

Ослаби, прости, відпусти, Боже, прогрішення наші, вольні і невольні, що в слові і в ділі, свідомі і несвідомі, що в думці й у помислі, що вдень і вночі — все нам прости, бо ти благий і чоловіколюбець.

Молитви до Пресвятої Богоматері

Богородице Діво, радуйся, благодатна Маріє, Господь з тобою. Благословенна ти між женами і благословенний плід утроби твоєї, бо ти породила Христа Спаса, Ізбавителя душ наших.

Достойно є воістину величати блаженною тебе, Богородицю, присноблаженну, і пренепорочну, і Матір Бога нашого. Чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю, тебе величаємо.

Під твою милість прибігаємо, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід ізбав нас, єдина чиста і благословенна.

Преславна приснодіво Богородице, прийми молитви наші і донеси їх Синові твоєму і Богові нашому, щоб спас задля тебе душі наші.

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 26 січня 2009, 19:15

Молитва про заступництво за український нарід

Господи Боже наш, Творче всього видимого і невидимого, за заступництвом Пречистої Непорочно Зачатої Славної Владичиці нашої Богородиці і Присно Діви Марії, за заступництвом Святого славного переможця злих ангелів Архистратига Михаїла,за заступництвом Святого Архангела Гавриїла, за заступництвом Святого Архангела Рафаїла, за заступництвом всього небесного хору Ангелів і Архангелів,за молитвами Священомученика Кипріяна Карфагенського,за молитвами Священомученика Георгія Побідоносця,за молитвами Святого Бенедикта,за молитвами всіх Святих Отців Сходу і Заходу,за молитвами всіх святих українського народу, за молитвами всього духовенства, єпископів, священиків, монахів та монахинь,ми благаємо в покорі і смиренності Тебе, Господи, Іменем Ісуса Христа, задля заслуг Його Святої Муки і Смерті на Хресті, Його болючих Святих Ран і невинно пролитої Пренайсвятішої Крові, прости всі провини цього народу вольні і невольні, що в слові і в ділі, що в думці і в помислі, що вдень і вночі заподіяні, все нам прости, і просимо Тебе - прожени геть з нашої Батьківщини України усіх її ворогів видимих і невидимих, усіх злих духів прожени від українського народу і скинь їх у безодню, подай ласку святості і спасіння всьому українському народові, освячуй його, керуй ним, провадь, стережи, зроби цей народ виконавцем Твоєї Святої Волі і допровадь його до Царства Свого Небесного, бо Ти єси Благий і Чоловіколюбець і ми Тебі славу, поклін возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

(сам придумав) :twisted:

Аватар користувача
Anatolij
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 07 грудня 2008, 20:13
Звідки: Kalush
Контактна інформація:

Повідомлення Anatolij » 26 січня 2009, 19:18

Утреня (ІІІ ЧСВВ)

На більшу славу Божу і честь Пречистої Діви Марії - Утреня.
Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас.
Слава во вишніх Богу, і на землі мир, і в людях благовоління (Зрази)
Господи, губи мої відкрий, і уста мої сповістять хвалу Твою (2 рази)

Бог - Господь, і явився нам; благословен.
хто йде в ім 'я Господнє.
Стих 1. Прославляйте Господа, бо Він
добрий, бо милість Його вічна.
Бог - Господь, і явився нам; благословен.
хто йде в ім 'я Господнє.
Стих 2: Вони навколо обступили мене, але
я ім'ям Господнім переможу їх.
Бог - Господь, і явився нам; благословен.
хто йде в ім 'я Господнє.
Стих 3: Я не вмру, а житиму і
розказуватиму про діла Господні!
Бог - Господь, і явився нам; благословен,
хто йде в ім 'я Господнє.
Стих4: Камінь, яким знехтували будівничі,
став головним на розі. Від Господа це
сталося, і дивне воно в очах наших.
Бог - Господь, і явився нам; благословен,
хто йде в ім 'я Господнє.

Тропар
Безодню любові Своєї до нас, Христе Боже, показав Ти в Найсвятішому Твоєму Серці. Сподоби нас у теперішньому житті зберіганням Твоїх заповідей віддавати Тобі любов'ю за любов і в прийдешньому насолоджуватися найдосконалішою любов'ю - огляданням Божества.

Хваліте Ім'я Господнє, хваліте, раби Господні. Алилуя, алилуя, алилуя. Ви, що стоїте у храмі Господнім, у дворах дому Бога нашого. Алилуя, алилуя, алилуя.
Господи, Ім'я Твоє повіки, і пам'ять Твоя від роду й до роду. Алилуя, алилуя, алилуя. Благословенний Господь із Сіону, що перебуває в Єрусалимі. Алилуя, алилуя, алилуя.
Хваліте Господа, бо Він добрий, - Алилуя,- бо милість Його вічна. Алилуя, алилуя, алилуя.
Утвердив землю на водах, - Алилуя, - бо милість Його вічна. Алилуя, алилуя, алилуя.
І визволив від наших гнобителів, - Алилуя,- бо милість Його вічна. Алилуя, алилуя. алилуя.
Прославляйте Бога Небесного, - Алилуя,- бо милість Його вічна. Алилуя, алилуя, алилуя.
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу, і нині. і повсякчас і во віки віків. Амінь.

Стих: Величає душа моя Господа, і дух мій радіє в Бозі, Спасі моїм.
Чеснішу від Херувимів, і незрівнянно славнішу від Серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю Тебе величаємо.
Стих: Бо Він зглянувся на покору слугині Своєї, ось бо віднині ублажатимуть мене всі роди.
Чеснішу від Херувимів, і незрівнянно славнішу від Серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю Тебе величаємо.
Стих: Велике бо вчинив мені Всемогутній. і святе Ім'я Його. І милосердя Його з роду в рід на тих, які бояться Його.
Чеснішу від Херувимів, і незрівнянно славнішу від Серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю Тебе величаємо.
Стих: Він виявив потугу рамени Свого, розвіяв гордих у задумах їхніх сердець.
Чеснішу від Херувимів, і незрівнянно славнішу від Серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю Тебе величаємо.
Стих: Могутніх скинув з престолів, підняв угору смиренних, наситив благами голодних, багатих же відіслав з порожніми руками.
Чеснішу від Херувимів, і незрівнянно славнішу від Серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю Тебе величаємо.
Стих: Він пригорнув Ізраїля, слугу Свого, згадавши Своє милосердя, як обіцяв був
батькам нашим - Авраамові і його потомству повіки.
Чеснішу від Херувимів, і незрівнянно славнішу від Серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю Тебе величаємо.

Слава во вишніх Богу, і на землі мир, в людях благовоління.
Хвалимо Тебе, благословимо Тебе. кланяємося Тобі, славимо Тебе, дякуємо Тобі заради великої Твоєї слави. Господи, Царю Небесний, Боже, Отче Вседержителю, Господи, Сину Єдинородний, Ісусе Христе і Святий Душе. Господи Боже, Агнче Божий, Сину Отця. що береш гріхи світу, помилуй нас. Ти, що береш гріхи світу, прийми нашу молитву.
Ти, що сидиш по правиці Отця, помилуй нас.
Ти бо один лише святий, Ти єдиний Господь, Ісус Христос, на славу Бога Отця. Амінь.
Щодня буду Тебе благословити і хвалити Ім'я Твоє на віки вічні.
Сподоби, Господи, сьогодні без гріха зберегтися нам.
Благословенний Ти, Господи, Боже отців наших, і хвальне і прославлене Ім'я Твоє навіки. Амінь.
Нехай буде, Господи, милість Твоя на нас. бо ми надіємось на Тебе.
Благословенний Ти, Господи, навчи мене установ Твоїх.
Благословенний Ти, Владико, врозуми мене установами Твоїми.
Благословенний Ти, Святий, просвіти мене установами Твоїми.
Господи, ти був нам пристановищем по всі роди.
Молюся: Господи, змилуйся наді мною, вилікуй мою душу, бо гріх мій – перед Тобою.
Господи, до Тебе я прибігаю, навчи мене творити Твою волю, бо Ти Бог мій.
Бо в Тебе є джерело життя, у Твоїм світлі побачимо світло. Добавляй ласку тим, що визнають Тебе.

Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас. (Зрази)
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу, і нині, і повсякчас і во віки віків. Амінь.
Святий Безсмертний, помилуй нас.
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас
Господи помилуй (12разів)

Чеснішу від Херувимів, і незрівнянно славнішу від Серафимів, що без зотління Бога Слово породила, сущу Богородицю Тебе величаємо.
Молитвами святих отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. Амінь.

Христе, Світло істинне, що освітлюєш і освячуєш кожну людину, яка приходить на світ! Нехай позначається на нас світло обличчя Твого, щоб у Ньому ми побачили світло неприступне. Справ стопи наші до виконування заповідей Твоїх, молитвами Пречистої Твоєї Матері і всіх святих Твоїх. Амінь.

Закінчення молитов
Мати і Заступниця Чину Святого Василі я Великого - молися за нас. Святий отче наш Василіє Великий - молися за нас грішних.
Святий Иосифе, опікуне Пресвятої Родини і покровителю Святої Католицької Церкви - молися за нас грішних.
Свята Макрино - молися за нас.
Святий священомученику Йосафате - молися за нас.
Свята Терезо – молися за нас.
Святі небесні Покровителі мої – ----------- моліть Бога за нас грішних.
Молитви до Ангела - Хоронителя
Ангеле Божий, Хоронителю мій, Ти все при мені стій: рано, ввечір, вдень, вночі будь мені до помочі. Ангелу святий, Ти Небесний друже мій, веди мене до Бога, бо це моя дорога; щодня мене пильнуй, від злого все рятуй. Я хочу в мирі жити і вірно Богові служити. Хорони мене від усякого зла і допровадь до щастя вічного. Амінь. Ангеле Божий, Хоронителю мій святий, покровителю душі і тіла мого, все мені прости, що я нагрішив, від усякого лукавства нечистих духів вирятуй мене, щоби я ніяким гріхом не образив Бога мого, але молися за мене грішного і недостойного раба Твоего, щоб я був гідним ласк і любові Пресвятої Тройці, Матері Господа нашого Ісуса Христа і всіх Святих. Амінь.

Молитва про благословення
Матінко Божа, уділи мені Свого святого благословення на нинішній день, щоб я ніяким гріхом не образив Господа Бога, сповнив обов'язки свої о етану і волю Божу. Амінь.
Заступи мене, Господи, силою Чесного і Животворящого Твого Хреста і спаси мене від усього злого.
Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитов ради Твоєї Матері, преподобного отця нашого Василія Великого, святої Макрини, святого священомученика Йосафата, святої Терези, святого Кипріяна і всіх святих помилуй і спаси нас. Амінь.

Нехай буде вічна слава, честь, любов, поклін і подяка Пресвятій Тройці.- Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і присно, і на віки віків. Амінь. (3 р. з поклонами)

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Re: Молитва перед входом в інтернет

Повідомлення Vasyl » 02 лютого 2009, 21:13

Думаю, отже, що повинна бути молитва по виході з інтернету!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Молитва перед входом в інтернет

Повідомлення Igor » 02 лютого 2009, 23:09

Vasyl писав:Думаю, отже, що повинна бути молитва по виході з інтернету!

А якою має бути молитва до перегляду телевізора?
... прослуховуваня радіо?
... розмови по мобільному?
і т.д.
Ви не занадто краски згущаєте?

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 03 лютого 2009, 19:21

Друзі, та ж молитва ще ніколи, нікому не помішала , а допомогти... напевне допомогла багатьом. Та все просто хто хоче молитись той і молиться - береженого Бог береже, а хто не хоче... то нехоче ніхто не заставляє - молитва ж повинна іти від серця. Скільки у світі спокус, хто вбережеться від них без молитви.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 03 лютого 2009, 23:56

ljubomyr_ps писав:Друзі, та ж молитва ще ніколи, нікому не помішала , а допомогти... напевне допомогла багатьом. Та все просто хто хоче молитись той і молиться - береженого Бог береже, а хто не хоче... то нехоче ніхто не заставляє - молитва ж повинна іти від серця. Скільки у світі спокус, хто вбережеться від них без молитви.

Але це не значить, що треба палку перегинати. Правда?

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 05 лютого 2009, 21:48

Igor писав:
ljubomyr_ps писав:Друзі, та ж молитва ще ніколи, нікому не помішала , а допомогти... напевне допомогла багатьом. Та все просто хто хоче молитись той і молиться - береженого Бог береже, а хто не хоче... то нехоче ніхто не заставляє - молитва ж повинна іти від серця. Скільки у світі спокус, хто вбережеться від них без молитви.

Але це не значить, що треба палку перегинати. Правда?


А краще усього творити молитву Ісусову (це всерйоз) це зніме багато проблем з мобільним, з модемом іінтернетом, зперекачкою файлів і тд.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 05 лютого 2009, 22:43

Кожна молитва добра й корисна, якщо походить від серця а не тупо завчена і тупо (без душі) вимовлена. Для того і є безмір молитов, щоб кожен підібрав собі відповідно по своєму психо-духовному сприйнятті
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 06 лютого 2009, 09:54

ljubomyr_ps писав:Кожна молитва добра й корисна, якщо походить від серця а не тупо завчена і тупо (без душі) вимовлена. Для того і є безмір молитов, щоб кожен підібрав собі відповідно по своєму психо-духовному сприйнятті

Що значить підібрав? А як два слова місцями переставив - то молитва уже не діє?
Молитва - це стан душі, вона можа постійно лунати в серці людини. І слова в даному випадку не мають значення.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 06 лютого 2009, 18:20

Igor писав:Що значить підібрав? А як два слова місцями переставив - то молитва уже не діє?
Молитва - це стан душі, вона можа постійно лунати в серці людини. І слова в даному випадку не мають значення.


Добре сказано - молитва це стан душі. Але й на то нам Бозя дала уста щоб ми не тільки в серці (в думці) молились а й промовляли устами те що походить з серця. А молитов є спраді багато (девятниці, набоженства, вервиці до Ісуса, Святого Духа, Марії, святих; акафісти й б.і. тому кожен вправі вибирати зі скарбниці молитов те що ближче до серця. тут не розходиться в переставлянні слів місцями.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 07 лютого 2009, 19:54

ljubomyr_ps писав:Кожна молитва добра й корисна, якщо походить від серця а не тупо завчена і тупо (без душі) вимовлена. Для того і є безмір молитов, щоб кожен підібрав собі відповідно по своєму психо-духовному сприйнятті

========================

***тупо завчена***

запишу у свій словничок ще один перлик:

"тупо завчена молитва"
"тупо завчений акафіст"
і т.д.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 08 лютого 2009, 10:46

Vasyl писав:запишу у свій словничок ще один перлик:
"тупо завчена молитва"
"тупо завчений акафіст"
і т.д.


Все записуєш й записуєш шановний у свій блокнотик. Тре тобі в СБУ було працьвати а не на релігійний форум дописувати. Висмокчуєш тут кожне слово й хизуєшся собою та й ще й перекручуєш зміст додаєш своє.
ще раз повторюю - молитва нічого не варта , якщо в неї не вкладено душу, якщо вона не промовлена від серця а просто "тупо завчена й тупо вимовлена".
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Vasyl
дописувач
дописувач
Повідомлень: 127
З нами з: 26 січня 2009, 18:04

Повідомлення Vasyl » 08 лютого 2009, 12:12

ljubomyr_ps писав:
Vasyl писав:запишу у свій словничок ще один перлик:
"тупо завчена молитва"
"тупо завчений акафіст"
і т.д.


Все записуєш й записуєш шановний у свій блокнотик. Тре тобі в СБУ було працьвати а не на релігійний форум дописувати. Висмокчуєш тут кожне слово й хизуєшся собою та й ще й перекручуєш зміст додаєш своє.
ще раз повторюю - молитва нічого не варта , якщо в неї не вкладено душу, якщо вона не промовлена від серця а просто "тупо завчена й тупо вимовлена".

=======================================

запиииису-ємооо

"тупо завчена й тупо вимовлена"."
"тупо відслужений парастас"

sloveniat
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 26 січня 2009, 16:25

молитва

Повідомлення sloveniat » 13 лютого 2009, 16:48

Більше молімося

http://mojamolytva.blogspot.com/

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 14 лютого 2009, 23:52

Nameless_One писав:Покажіть мені де в християнських молитвах зустрічаються слова "краса", "мудрість", "знання", "могутність"?


Друже, читай Біблію особливо псалми і Новий заповіт все ти там знайдеш. Не шукай могутності в цьому світі. Господь Бог триєдиний є першоджерелом усього і в.ч. "краса", "мудрість", "знання", "могутність"
Не дай себе звести дяволу. Бог на те дав ннам розум щоб ми шукали істину.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Namеless_One_
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 15 лютого 2009, 02:22

Повідомлення Namеless_One_ » 15 лютого 2009, 02:37

А слабо сказати щось нове крім - "читай біблію" і "не піддавайся дияволу"?

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 15 лютого 2009, 10:46

Namеless_One писав:А слабо сказати щось нове крім - "читай біблію" і "не піддавайся дияволу"?


http://observer.sd.org.ua/

Насправді Христос хотів щоб ми були сильними, це вже потім християнство перетворилось в так би мовити релігію рабів, де найбільшою чеснотою є покора.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 15 лютого 2009, 17:30

Igor писав:
Namеless_One писав:А слабо сказати щось нове крім - "читай біблію" і "не піддавайся дияволу"?


http://observer.sd.org.ua/

Насправді Христос хотів щоб ми були сильними, це вже потім християнство перетворилось в так би мовити релігію рабів, де найбільшою чеснотою є покора.


Щось не цілком християнське мислення у вас... Яка релігія рабів? Якщо ви чините гріх, то ви і є його рабом і це рабство губить люд. А справжня покора прочищує всі шляхи до Бога та ближнього! Вам мила гордість, мати чи не всіх гріхів???

Правдива сила (духовна) є якраз у Бозі...
Востаннє редагувалось 15 лютого 2009, 17:35 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 15 лютого 2009, 17:33

Молитва до Чесного Хреста
(проти злого духа)


Нехáй воскрéсне Бог, і розбіжáться ворогú Йогó, і хай тікáють від лиця Йогó ті, що ненáвидять Йогó. Як щезáє дим, хай вонú щéзнуть; і так, як тáне віск під дíєю вогню – так пропáдуть і нечестúвці пéред лицéм тих, що люблять Бóга і знаменýють себé сúмволом хрестá і у весéлості клúчуть: Рáдуйся, пречéсний животвóрний Хрéсте Госпóдній! Ти проганяєш дéмонів сúлою на тобí розп’ятого Гóспода нáшого Ісýса Христá, котрúй зійшóв у пéкло, і потоптáв сúлу диявола, і дарувáв нам тебé, Хрестá Свогó чéсного, щоб проганяти будь-якóго супостáта. О всечéсний і животвóрний Госпóдній Хрéсте, допомагáй менí зі святóю Волóдаркою Дíвою Богорóдицею і з усімá Святúми – навíки. Амíнь.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 15 лютого 2009, 19:26

Igor писав:
Namеless_One писав:А слабо сказати щось нове крім - "читай біблію" і "не піддавайся дияволу"?


http://observer.sd.org.ua/

Насправді Христос хотів щоб ми були сильними, це вже потім християнство перетворилось в так би мовити релігію рабів, де найбільшою чеснотою є покора.


Стара пісенька сектантів що "християнство релігія рабів" не від одних таке чув.

Ну що ж послідовники Ніцше і в нас не перевелись. Гординя от першопричина усіх гріхів і упадку Люцифера.
Буде ще такий час що послідовники надлюдини (по ніцше) будуть вбивати й переслідувати Християн за їх покору, яку вони люто ненавидять бо вони є синами гордості й непослуху.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Igor
старець
старець
Повідомлень: 437
З нами з: 27 грудня 2008, 23:27
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення Igor » 15 лютого 2009, 19:53

ljubomyr_ps писав:Стара пісенька сектантів що "християнство релігія рабів" не від одних таке чув.


Не християнство, а те в що ми його перетворили
Склільки раз в Новому Завіту ми зутрічаємо слова Христа "Віра твоя врятувала тебе", і скільки раз "Покора твоя тебе врятувала"?
Христос хотиів щоб ми були сильними, і наша віра робила нас сильнішими, а не слабшими.

ljubomyr_ps писав:Ну що ж послідовники Ніцше і в нас не перевелись. Гординя от першопричина усіх гріхів і упадку Люцифера.
Буде ще такий час що послідовники надлюдини (по ніцше) будуть вбивати й переслідувати Християн за їх покору, яку вони люто ненавидять бо вони є синами гордості й непослуху.


Розрізняйте гординю і віру.
Хто як не Христос казав, що як будете мати віру як гірчичне зерно і скажете до гори стань тут, то вмить здійсниться?
А стосовно переслідування християн....
Ви ще не відмолити тих, кого християнство винищило в середні віки, та і зараз християнство не схоже на занепадаючу релігію (в фінансовому плані).

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 15 лютого 2009, 21:01

Igor писав:Склільки раз в Новому Завіту ми зутрічаємо слова Христа "Віра твоя врятувала тебе", і скільки раз "Покора твоя тебе врятувала"?
Христос хотиів щоб ми були сильними, і наша віра робила нас сильнішими, а не слабшими.
Розрізняйте гординю і віру.
Хто як не Христос казав, що як будете мати віру як гірчичне зерно і скажете до гори стань тут, то вмить здійсниться?
.


Що таке віра без любові і послуху - ніщо "як бубон дзвенящий.
Не обманюйте себе - де немає любові й послуху там і не знайти правдивої Віри!
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 166 гостей