Шкідливі звички, залежності

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

zhognaut
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 04 березня 2010, 20:31

Re: Епідемія хімічної та нехімічної залежності в Україні

Повідомлення zhognaut » 10 березня 2010, 11:02

Вітаю, шановне панство.
Приємно побачити декілька відгуків на мою пропозицію, які, до того ж супроводжені корекцією мови. Дякую всім добродіям, що долучилися.
Проте, мені видається, що постає декілька кардинальних питань, стосовно предмету нашого обговорення:
1. по-перше: у якому форматі проводити такі БАЛАЧКИ (наприклад, як ось такі смайли :Yahoo!: , :D )? Посидимо - побідкаємося, або полаємося на владу, або нагадаємо давнішні пророцтва Мішеля Нострадамуса (ось так: :twisted: , :evil: , =@ )?
2. по-друге: можемо створити, умовно кажучи, ВЕБ-простір, у якому будь-хто зможе отримати інформацію, потрібну допомогу (ось так: 8) , :friends: , :good: )?
3. по-третє: можна учинити більш корисну, на мою думку, будову, що відповідає масштабу об'єкту, що його ми таки "вгледіли", а саме, об'єднати зусилля громади, небайдужих, фахівців, та, головно, тих кого ця біда вже наздогнала - їх самих та їхні родини (приблизно так: :friends: , O:-) )?
У всякому разі має бути поставлена певна мета, границі. Інакше ми ризикуємо масштаби епідемії продовжити оздоблювати засобами розділу "Балачки" .

P.S. Очевидно, що мої пропозиції мають певне підгрунття, інакше, мою особисту мотивацію, а саме - небайдужість до сучасного стану суспільства, страх за долю моєї п'ятирічної доньки, біль за уражених цією бідою. Отож, панове, перш ніж долучатися до масштабів, чи не було б добре подумати про свою мотивацію участі?

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: Епідемія хімічної та нехімічної залежності в Україні

Повідомлення Тарас_ » 12 березня 2010, 13:22

Питання справді дуже серйозне і потребує розмови не просто після виходу з Церкви у Неділю про щось поговорити, а конкретних пропозицій щодо вирішення.

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: Епідемія хімічної та нехімічної залежності в Україні

Повідомлення Тарас_ » 12 березня 2010, 13:26

o.Mykil писав:
andrivovk писав:
.А про сектанство взагалі є кілька тем, просто пошукайте


Але не всі вони про сектанство взагалі, а поокремі: єговісти, адветисти і т. д. Але автор написав (може це механічна помилка) саме "секстанство" (див. вище). :crazy:


Наскільки я зрузумів секстанство автор вжив не у знченні їх організаційних видових по течіям відмонніостей, а в плані однієї й тої ж властивості щ ой дає наркоманії, алколімі і всякі нехороші ізми - це втеча від оточуючого світу призвязуючись до отримання емоційного задоволення різними речовинами а також перебування в певному стані.

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Шкідливі звички християн

Повідомлення євдоким » 06 грудня 2010, 21:37

До шкідливих звичок у середовищі християн належить також: пивний алкоголізм, гра в карти, нецензурщина(стала навіть невід'ємним елементом будь-якої розмови )!!!
Востаннє редагувалось 05 квітня 2012, 15:10 користувачем євдоким, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Данило
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 07 листопада 2010, 20:19
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Шкідливі звички християн

Повідомлення Данило » 07 грудня 2010, 21:02

Курiння,алкоголь це є глобальна проплема з якою людині без БОЖОЇ ласки не можливо впоритися.Моліться і самі побчити зміни.Якщоб людина усвітомила лише на 1%, реальну жахливість наслідків для душі цих звичок,то вона би прокляла ту мить коли вона впала в цю глибоку яму страшного гріха.Тому прошу вас хто ще вагається кидати чи не кидати,чи ще трохи покурю,а потім лишу,в мене є ще час навернутися,я ще молодий,або що друзі подумають.СПІШІТЬ! ставати на правдивий шлях поки не пізно.
Знаю!!!Я на правельній дорозі.Головне не забувати про це,ні на мить!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Шкідливі звички християн

Повідомлення ShMariam » 07 грудня 2010, 22:04

Щоб кинути курити, потрібна Божа ласка, тверда воля і ... жувати корінь аїру. :D Кажуть, це дуже допомагає позбутися залежності. Жувати постійно і довго - аж поки не зненавидиш цигарки. Він не отруйний, використовується для лікування багатьох хвороб http://www.lechebnye-travy.ru/air-bolotnyi.php. Одна проблема - він дууууже гіркий :bad: (кажуть ті, що його жували).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Шкідливі звички християн

Повідомлення о.Олег » 24 лютого 2011, 21:35

Igor писав: ...мобільний ...

дійсно шкідлива звичка християн (і нехристиян)
http://www.youtube.com/watch?v=HR3fglz0Xdw&NR=1
і дорогий, і не дуже...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Шкідливі звички християн

Повідомлення andrey s. » 24 лютого 2011, 23:08

Побачив,,і одразу згадав свого знайомого...
Він постійно "обвішаний" телефонами,,частіше всього в кишенях штанів :) ,,і якраз мінімум три штуки(спицифіка його роботи)...
Завтра його напугаю, :P ,цим посиланням.....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Шкідливі звички християн

Повідомлення о.Олег » 25 лютого 2011, 06:05

andrey s. писав:... напугаю...

пугати так пугати http://video.yandex.ua/users/konsta888/ ... ncrnd=2257
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Шкідливі звички християн

Повідомлення andrey s. » 25 лютого 2011, 12:28

Слава Ісусу Христу!!!
Отець,,,у самого руки почали трістись. :) ....
А якщо серйозно,,то давно підмітив такі особливості,,і це стосується не тільки мобілок..,а дуже багатьох речей....
Почав про це думати,,коли вперше побув деякий час(6 міс.) не в місті,,в горах,одним словом в "ізоляції" від міста.....
Знаєте,,,переміну середовища відчув одразу,,сили звідкісь появлялись кожин день,,но це було просто перше спостереження за собою,,і звісно можливих причин багато,,тому просто запамяталось...
Но потім були ще особисті досвіди,,і я прийшов до висновку,,що це місто так діє,,таких факторів як мобілки,,немало,а точніше багато....
що до мобілок,,то по великому рахунку,,ми живем в мікрохвильовці.
В м.Ів.-Фр. така велика кількість ретрансляторів,,що частота їх ростанвки вражає,,а особливо місця встановлення(будинки,,лікарні,,і т.д.)..
А коли приїзжаю до Київа,,то одразу відчуваю що це мегаполіс,,в порівнянні з "Франеком"..
Мій знайомий з Києва давно(3р. тому) це зрозумів.Звичайна людина,робота,жінка,двоє дітей,квартира(біля Аскольд.мог.)..
Але,,але він продав квартиру в Києві,,купив біля м.Долина землю,,біля лісу,річки..Одним словом гори...
Збудував там собі особняк,,і живе собі в радість...
Мені було дивне це все,,і в розмові він мені сказав,,що зробив це ради дітей,,і взагалі переваг багато..Просто мудро скористався з різниці цін на нерухомість,,і він радий з цього.Жив в коробці(хоч і район пристижний),,але особняк краще...
А про якість продуктів взагалі мовчу...
Що робити?????
Це особиста справа кожного...Ми люди маєм здатність пристосовуватись до середовища(як таракани,,тільки ті невбивають себе подібних),,звичайно ці "пристосування" нас змінюють,,зміна не така різка,щоб ми її відчули,,але в кого є память і кмітливість,,переміни замітить...
Звичайно по поводу мобілок,,берегтися треба,,бо шкільної освіти хватає для розуміння шкідливості впливу,,і наша задача в міру змоги це мінімізувати,,але без Фанатизму(бо людям це присуще)..
P.S.
Знайомий мій,сказав що "фігня"це все,,він це чув і раніше,,і невірить в це.....
Але,хоче він-чи ні,побаченне ним, залишило свій відбиток в його підсвідомості...дальше його вибір....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Шкідливі звички християн

Повідомлення andrivovk » 30 березня 2011, 21:57

Кабмін затвердив страшні картинки для курців http://www.credo-ua.org/2011/03/42935

Цікавий фільм Жданова "Правда о табаке" http://tfile.ru/forum/viewtopic.php?t=290167
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

"Хто ніколи не жив"/наркоманія в суспільстві, та її наслідки

Повідомлення Georgij » 23 липня 2011, 10:18

Цікаво було б на форумі обговорити цей фільм, якщо його хтось бачив. http://kinofresh.tv/26725-_kto_nikogda_ ... e_zyl.html
Тема фільму є особливо цікавою. Священник на парафії працює з наркоманами, перед цим, він повертається з місій в Африці.
Також можна обговорити проблему наркоманії в Україні і світі.
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: "Хто ніколи не жив"/наркоманія в суспільстві, та її наслідки

Повідомлення andrey s. » 23 липня 2011, 13:32

Слава Ісусу Христу!!!
Фільм цей бачив,можимо обговорити.Правда мене більше схвилювала історія самого священника.Там більше фільм сконцетрований на цьому,а нарікі ,це вже походу, є частиною історії цього священника(я так це побачив).Досить сміливий фільм,і священник цей викликав у мене повагу.
Сама історія священника дуже захоплива,і скажу,що перегляд цього фільму мене надихнув знову перечитати книгу Йова.
дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: "Хто ніколи не жив"/наркоманія в суспільстві, та її наслідки

Повідомлення Georgij » 23 липня 2011, 14:17

Слава навіки!
Мені здається, що тема взагалі багатогранна. :) . Це ж чудово :) .
Священник викликав у мене не тільки повагу, а й став таким собі приміром священника, пастиря, який знає своїх. І свої, ніби покликані, ніби знають свого, але ще не повністю свої, бо затяжке ярмо звалили на себе, надто тяжка хвороба... :(
Я в передчутті, що буде про що поговорити :Yahoo!: . Дякую :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: "Хто ніколи не жив"/наркоманія в суспільстві, та її наслідки

Повідомлення Georgij » 23 липня 2011, 22:00

andrey s. писав:Слава Ісусу Христу!!!
Фільм цей бачив,можимо обговорити.Правда мене більше схвилювала історія самого священника.Там більше фільм сконцетрований на цьому,а нарікі ,це вже походу, є частиною історії цього священника(я так це побачив).Досить сміливий фільм,і священник цей викликав у мене повагу.

Священник перш за все має бачити в ближньому Христа... Так само й ми. Я заперечу, що наріки вже походу. Історія ця мені нагадує історію матері Терези і багатьох інших святих. Перебуваючи серед хворих, легше було зрозуміти їх страждання. В даному випадку не треба було вживати наркотик, щоб зрозуміти, що таке наркоманія. Тут достатньо християнської любові, щоб не бути байдужим до чужої біди. Отець чудово виконував це служіння. А Бог покерував премудро, і незбагненно, допустивши таку важку :shock: і неприйнятну в суспільстві "позорну" хворобу СНІД.
Деколи виконуючи якусь місію, вкладаючи багато зусиль, праці, йдучи вузькою дорогою, ми собі думаємо, що то вже все, знаємо Бога, служимо йому, служимо ближнім.... Але чи це все, що від нас хоче Бог? :)

З іншого боку- наркомани... Теж хворіють "позорно",бо будь-яка залежність-це "позорне" віддалення від образу Божого, не знаю, чи хтось з форумчан коли-небудь вживав, але побутує така думка, що бувших наркоманів не буває... Я з цим насьогодні не згоден :) . Може ці теми(фільму і нар-манії) і є тісно паралельні, бо насьогодні ніхто не хоче з "наріками" бавитися, мовляв, хай собі гинуть 8) , скверний нехай далі оскверняється....
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: "Хто ніколи не жив"/наркоманія в суспільстві, та її наслідки

Повідомлення andrey s. » 23 липня 2011, 23:24

Я завтра приділю час,і перегляну фільм ще раз.Бо бачив його вже давніше.
Обовязково Вам відповім,що по цій темі.
Можливо якось висловлюсь з приводу наркоманії,як хвороби всього суспільства,і відповідальності всього суспільства.
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: "Хто ніколи не жив"/наркоманія в суспільстві, та її наслідки

Повідомлення Georgij » 26 липня 2011, 18:16

В мене є/був товариш, наркоман зі стажем. Пять або шість раз "втікав" у монастир, правда УПЦ МП, був здається, в різних місцях. Було таке, що навіть чуть не постригся в монахи... Але постійно не витримував. Повертався додому в розгар, коли росте мак. В наркоманів це "сезон". Звичайно, батьки натерпілися по повній. :( . Останнє його повернення скінчилося тим, що в Україні ввели "Метадонову програму". У фільмі поданому вище, згадується про "детокс".Не зню, що то таке.
Америка колись морфіністів лікувала кокаїном, чи навпаки? Перший раз стала на граблі. Потім, в 90х тих, хто вживав героїн почали лікувати метадоном. Як виявилося теж стали на граблі, бо від нього залежність ще гірша ...
Цей Віталік став офіційно на метадонову програму, яку запровадив п. Ющенко, мабуть з благих намірів...
До чого я веду. Звісно, що наркотики нищать все, але так як нищить особистість метадон :shock: , це взагалі.... В мене постійно враження, що Віталік -біснуватий. І не тільки він, а й ті інші, хто ходить на ту програму :evil: .Якось зручно для держави получається, нема проблем, хлопці балдіють безкоштовно, під контролем, може швидше помруть.... візуальне спасіння потопаючих :(
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: "Хто ніколи не жив"/наркоманія в суспільстві, та її наслідки

Повідомлення andrey s. » 26 липня 2011, 21:23

Georgij писав:В мене є/був товариш, наркоман зі стажем. Пять або шість раз "втікав" у монастир, правда УПЦ МП, був здається, в різних місцях. Було таке, що навіть чуть не постригся в монахи... Але постійно не витримував. Повертався додому в розгар, коли росте мак. В наркоманів це "сезон". Звичайно, батьки натерпілися по повній. :( . Останнє його повернення скінчилося тим, що в Україні ввели "Метадонову програму". У фільмі поданому вище, згадується про "детокс".Не зню, що то таке.
Америка колись морфіністів лікувала кокаїном, чи навпаки? Перший раз стала на граблі. Потім, в 90х тих, хто вживав героїн почали лікувати метадоном. Як виявилося теж стали на граблі, бо від нього залежність ще гірша ...
Цей Віталік став офіційно на метадонову програму, яку запровадив п. Ющенко, мабуть з благих намірів...
До чого я веду. Звісно, що наркотики нищать все, але так як нищить особистість метадон :shock: , це взагалі.... В мене постійно враження, що Віталік -біснуватий. І не тільки він, а й ті інші, хто ходить на ту програму :evil: .Якось зручно для держави получається, нема проблем, хлопці балдіють безкоштовно, під контролем, може швидше помруть.... візуальне спасіння потопаючих :(

Ну,пане Григорій,якось Вас ця тема турбує.
"Детокс"-це медичний термін,який означає очищення організму,в данному випадку від наркотика.Капельниці,і різні штуки,що сприяють очищенню природнім шляхом(прискорюють його) і +всяка хімія,яка цьому сприяє.
Незнаю що сказати,з приводу метадонової програми.Тут дійсно,для держави це вихід(суспільства),але для наркозалежних навпаки,це утопія.(я про тих,які мають мрію кинути).Тут також складне запитання.(звісно державі лекше контролювати,ніж боротись чи помагати.Але на рахунок останнього(помочі),вона безсила і суспільство також.Це далеко не свідчить про духовність суспільства.Тут винних в цьому нема,ми пожинаєм плоди,які вже даавно дали плід,і ніхто крім Господа це змінити не може.Тут хочиться балакати за якусь масовість чи мріяти про зміни.Але,,але..потрібно прийняти немічність суспільства перед цим,бо воно само потребує помочі.Складно це все.І шкода мені Вашого товариша,йому ніхто не допоможе,тільки Бог,при умові,що Він Йому дозволить це.На словах це все легко,довіритись Господу,і все...ой не так просто,навіть для людини яка не наркоман,і багато людей,які думають що щось про це знають,насправді нічого не знають.І в принципі це є нормальним,що людина за це не знає,но мені дивно коли кажуть,що знають все за цю проблему....(ну знають,то знають,що тут вдієш) Наркотик і алкоголь,це велика Хитрість лукавого,і це також окрема тема.І повірте,він не взахваті,коли людина хоче вирватись,а людину він знає краще,ніж вона сама себе.
Розумієте,я напевно не фахівець в цих питаннях,але й не зовсім профан.Щось десь,тай підглянув,чи підслухав. :)
Я якось думав,продовжити тему,почату Вами,але переглянув фільм,і побачив,що ця тема,в привязці до фільма є не зовсім коректною.От для священників він якраз,я його давав знайомим отцям дивитись.(було цікава їх реакція).
Знаєте,я маю якесь дивне відчуття,що Ви з Калуша????
І ми знайомі в житті.(хоч можливо це галюцинація :D ).
Просто я не знаю,чи варто писати на цю тему тут на форумі,людям, яким це може зашкодити,бо можуть щось нетак зрозуміти,чи ще щось таке.
Я думаю йожику ясно,що я мав довший час проблеми з наркотиком,точніше сказати зовсім не з цим,,,,ну це довга тема,і вона не вартує того,щоб про неї писати тут.
Я вже майже рік,занотовую думки на цю тему,але прийшов до висновку,що це не те,що потрібно...людям які мають проблеми з цим,,,цього їм не потрібно,тут справа зовсім в іншому,і це в двух словах не скажеш...Дивився лекцію о.Меня,і йому у 88р. задали питання про наркоманію...і він в двух словах,в той час,дуже точно виявив суть проблеми...я був вражений,бо це дуже давно зрозумів,але ці думки були дуже дитячими,в очах фахівців в цьому питанні,тому я навіть про це з ними не балакаю.
На все Божа Воля,і якось буде.
Таки Вам вдалось :) ,...ну я поки не впевнинний,що це потрібно тут......
Виявіть яка потреба в цьому тут,тоді продовжим...
Дякую...
У
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: "Хто ніколи не жив"/наркоманія в суспільстві, та її наслідки

Повідомлення Georgij » 26 липня 2011, 21:46

andrey s. писав:.Дивився лекцію о.Меня,і йому у 88р. задали питання про наркоманію...і він в двух словах,в той час,дуже точно виявив суть проблеми...я був вражений,бо це дуже давно зрозумів,але ці думки були дуже дитячими,в очах фахівців в цьому питанні,тому я навіть про це з ними не балакаю.
На все Божа Воля,і якось буде.
Таки Вам вдалось :) ,...ну я поки не впевнинний,що це потрібно тут......
Виявіть яка потреба в цьому тут,тоді продовжим...
Дякую...

У


Лекцію подивився б.. Вкажіть мені адресу будь-ласка, чи вона є тут на форумі?
Якщо можна, поясніть підкреслене :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: "Хто ніколи не жив"/наркоманія в суспільстві, та її наслідки

Повідомлення andrey s. » 26 липня 2011, 22:03

Georgij писав:
andrey s. писав:.Дивився лекцію о.Меня,і йому у 88р. задали питання про наркоманію...і він в двух словах,в той час,дуже точно виявив суть проблеми...я був вражений,бо це дуже давно зрозумів,але ці думки були дуже дитячими,в очах фахівців в цьому питанні,тому я навіть про це з ними не балакаю.
На все Божа Воля,і якось буде.
Таки Вам вдалось :) ,...ну я поки не впевнинний,що це потрібно тут......
Виявіть яка потреба в цьому тут,тоді продовжим...
Дякую...

У


Лекцію подивився б.. Вкажіть мені адресу будь-ласка, чи вона є тут на форумі?
Якщо можна, поясніть підкреслене :)

Звичайно,адресу вкажу,але потрібно знайти яка лекція.Можливо тут є посилання,у розділі з відео фільмами.(якщо можна то завтра).Тут має бути дві лекції,о.Меня(Александр),просто мені ще скинули посилання,і я скачав.(но підозрюю,що це з лекції про особистість.Там паро слів про це,але мені вони близькі по розумінню...

А на рахунок пояснення,то що тут пояснювати,там все зрозуміло...(я сподіваюсь,що Ви все правильно зрозуміли,я нічого поганого не мав на увазі)
Висловіть свою думку,яка потреба в цій темі,і яка користь з неї.....(просто я не знаю,тому мені цікава Ваша думка....і тільки),а якщо ще би форумчани висловились,то це взагалі,,,ого-ог...)...Просто Ви ініціатор цієї теми,і напевно нормально,що мені цікаві мотиви чи ще щось в цьому дусі....
Доречі,я Вам пояснив,що просили,а Ви не відповіли на запитання :oops: ,яке я задав...
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: "Хто ніколи не жив"/наркоманія в суспільстві, та її наслідки

Повідомлення Georgij » 26 липня 2011, 22:20

Не знаю, чи правильно, але я надісла ПП , подивіться. А тему зачепив я, і дійсно з двох причин. 1-фільм, або розвиток подій в ньому. Там можна було обмежитись книгою Йова.... а цікаво просто, бо багато хто має свою відповідь, чи одужав священник? чи добре так близько з такими?(як молодь), хто з ними в нас? чому більше протестанти з ними?
2- нар-манія. В сус-тві і в зустрічі з цією темою, чи баченням цього зла(однозначно) кожного з нас зокрема. На форумі не тільки, як я бачу про добро спілкуємось. :) . Або можна відповісти одним реченням, як заголовком- знущання з України, з людства... Я не те що вперто чекаю, коли відповідь напишуть, хоча трохи смикав тему, та й тема ця в містах не є так далеко, десь зачіпає родини, знайомих :( . Але хай Бог боронить. В любому випадку дякую за інтерес, якось дайте ся чути, чи отримали ПП :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: "Хто ніколи не жив"/наркоманія в суспільстві, та її наслідки

Повідомлення andrey s. » 27 липня 2011, 01:50

Я дуже тішився,коли бачив шлях того священника у фільмі.Він покликаний Богом до цього,і тут не тільки у молоді(з фільму)., справа.
Розумієте,це був його шлях,і думаю він зрозумів,як Бог діє,і для чого взагалі він прийшов у світ.
У фільмі споглядати це легко,але тільки уявіть,через що пройшов той священник!!!!,уявіть,який шлях йому Бог приготував,тобто був завжди поруч,,і як це все незбагненно.
Насправді,отті молоді люди помогли йому,а священник їм.Звісно,ніхто зі сторін про це не думав і не підозрював.Якраз в цьому незбагненність Бога,який є в кожному з нас.(молоді люди потребували допомоги,но не розуміли,що самі є поміччю комусь.Священник щиро допомагав,но не розумів,що сам потребує допомоги)
Розумієте,священник ревно віддавав себе іншим,і робив це дуже щиро,як міг і розумів.(навіть трішки ексцентрично,як на похороні.),він щирий і молодий(по юнацкому потребував уваги,уваги до себе,в щирій привязці до цих молодих людей,уваги всіх,що це є біда,і вони потребують допомоги,вони,но не він.).
Такий сильний,що може і головне хоче помагати всім,особливо відкинутим суспільством.Надія на своє розуміння справедливості,тобто на себе,і діяв згідно свого бачення цього.
Він не розумів,що сам потребує допомоги(навіть до того як взнав про ВІЧ),він хотів щиро давати,но не хотів(не вмів) приймати,те що йому посилалось.Повірте,це є нормально,і це був його шлях,і я тішуся,що він витримав.( Бог послав йому цих всіх людей,це є наслідок.Бог скерував це,перетворив на те,що його врятувало,а разом з ним,тих кого йому послано для цього)Він прийняв,що найвища справедливість,це Бог,і це є першопочатком всього.(тобто, тепер він це не просто знав,а пережив і головне прийняв.)Знати(розуміти) і прийняти,це є шлях,і часто цей шлях, ще називають-ЖИТТЯ.
Насправді,після того,коли він спалив ту моркву,він довірився Господу(хоч звичайно цього не розумів),і погодьтесь,який добрий Господь,як Він все влаштував.Хоч в момент спалення і втікання з монастиря,це був кінець світу для нього,і коли різав собі вени,і коли був у спокусі з жінкою...А головне,Господь поміг всім,які були біля нього(з ким пересікся),тобто тим,які були підтримкою йому(після утікання з монастиря.).
Повірте,після того,як він його пройшов,я спокійний.Бо він прийняв те,що йому приготував Бог.(і все буде добре,з ним,і з тими кого йому пошле Бог)
Це історія формування(дорослішання) священника,тобто як він став ревним Слугою Божим.Шлях його сприйняття служіння ЙОМУ.
Розумієте,якщо балакати про ідеали,то він не мав би цих терпіннь,якби одразу прийняв те,що будучи ще здоровим,він сам потребував допомоги,коли хотів щиро давати.(ну це фантазії зі сторони,це не суть,це як аналіз.)
Але суть в тому,що він людина,і це було не реально.Насправді,він нічого не зробив доброго,все зробив Господь,а його заслуга,що він це прийняв.Це називається шлях.І я сумніваюсь,що його характер(сильний і впертий),змогло би змінити щось інше,як та хвороба(ті терпіння) і все що сталось.
І тут можна думати,чи Бог йому ці тягарі послав для направлення і вдосконалення у Ньому(Любові).Чи він сам став причиною появи їх(тобто це наслідки його розуміння),а Бог скерував ці тягарі на добро для нього.(Навчив взяти те ярмо і ту ношу,і перетворити це на легке і любе) Туут питання складне....
Розмієте,він противився як міг(особливо було видно це,коли ковтав ті пігулки,головне як).Він не хотів приймати свою слабкість,те що є.І погодьтесь,це ого-го як важко.Но коли він прийняв її,насправді він став сильним.
І те, що я це теоритично розумію на його прикладі,далеко не свідчить,що я це прийняв у своєму житті.(за чиїмось життям дивитись лекше,ніж за своїм.)
Розумієте,цей фільм мене вчить приймати себе немічного, перед Господом.І ще,що насправді,коли ми щиро комусь хочим допомогти,то ми самі потребуєм цієї допомоги,тобто потребуєм Бога,який є у всіх,без виключень.І насправді,це не ми допомагаєм,а просто ми дозволяєм це Богу.Так Бог діє,і це взагаліто незбагненно поки,для мене.Я потребую допомоги,но чи приймаю я ЇЇ,чи шукаю ЇЇ,чи бачу я ту допомогу,чи шукаю ЇЇ на власне розуміння,чи амбіції??? Що добре,а що зле для мене??
По "грамоті",нема нічого злого у Господі,тобто в тому,що Він нам посилає.А скільки раз ми це відстороняєм від себе,гордуєм цим,боримось і противимось цьому.(зі щирим розумінням,що чиним добре,бо так потрібно.Але кому це потрібно???)
І одвічне запитання:Якщо ми знаєм по "грамоті",що Бог є найвища справедливість,і все добро від Нього,а зло від нас.То чому ми це не приймаєм????
Хтось знає??? бо я ні... :oops: ,а хотілось би знати це :) ,тобто перетворити ці знання на довіру до Бога,і чинити Його Волю(не сумніваючись в цьому),щоб ці руки,були Його руками,і думки,були Його думками.
Ой,,,знов каламбуру понаписував :D ,,
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: "Хто ніколи не жив"/наркоманія в суспільстві, та її наслідки

Повідомлення Georgij » 27 липня 2011, 08:07

andrey s. писав:І тут можна думати,чи Бог йому ці тягарі послав для направлення і вдосконалення у Ньому(Любові).Чи він сам став причиною появи їх(тобто це наслідки його розуміння),а Бог скерував ці тягарі на добро для нього.(Навчив взяти те ярмо і ту ношу,і перетворити це на легке і любе) Туут питання складне....
Розмієте,він противився як міг(особливо було видно це,коли ковтав ті пігулки,головне як).Він не хотів приймати свою слабкість,те що є.І погодьтесь,це ого-го як важко.Но коли він прийняв її,насправді він став сильним.
І те, що я це теоритично розумію на його прикладі,далеко не свідчить,що я це прийняв у своєму житті.(за чиїмось життям дивитись лекше,ніж за своїм.)
Розумієте,цей фільм мене вчить приймати себе немічного, перед Господом.І ще,що насправді,коли ми щиро комусь хочим допомогти,то ми самі потребуєм цієї допомоги,тобто потребуєм Бога,який є у всіх,без виключень.І насправді,це не ми допомагаєм,а просто ми дозволяєм це Богу.Так Бог діє,і це взагаліто незбагненно поки,для мене.Я потребую допомоги,но чи приймаю я ЇЇ,чи шукаю ЇЇ,чи бачу я ту допомогу,чи шукаю ЇЇ на власне розуміння,чи амбіції??? Що добре,а що зле для мене??
І одвічне запитання:Якщо ми знаєм по "грамоті",що Бог є найвища справедливість,і все добро від Нього,а зло від нас.То чому ми це не приймаєм????
Хтось знає??? бо я ні... :oops: ,а хотілось би знати це :) ,тобто перетворити ці знання на довіру до Бога,і чинити Його Волю(не сумніваючись в цьому),щоб ці руки,були Його руками,і думки,були Його думками.
Ой,,,знов каламбуру понаписував :D ,,
Дякую...

Дякую. Ви сказали те, що я носив і не міг висловити, бо думки розбігаються.
Розумієте,цей фільм мене вчить приймати себе немічного, перед Господом.І ще,що насправді,коли ми щиро комусь хочим допомогти,то ми самі потребуєм цієї допомоги,тобто потребуєм Бога,який є у всіх,без виключень.І насправді,це не ми допомагаєм,а просто ми дозволяєм це Богу.Так Бог діє,

Це справді, деколи настільки входиш в роль помагальника,хоч не зовсім це не погано, але справжнього помагальника, то не встигнеш отямитися, а на плечах і на голові тяжче, нападає смуток, ніби йде перевірка справжності намірень бути в помочі :), як ви кажете "утвердження в дорзі", в покликанні..

51. Не дозволяй собі роздумувати про помисли, що до тебе приходять, а вкинь перед Богом свою неміч, мовлячи: «Господи! Я у Твоїх руках, поможи мені й визволи мене з рук їхніх». А помисел, який затримується в тобі й тебе поборює, вияви своєму авві, і він, з Божою поміччю, зцілить тебе.(Св. Варсануфій та Йоан)
. Священник мав Авву, того старенького священника, рівно доти, доки Бог призначив "путь" обом, рівно стільки, скільки в своєму житті один одному могли допомогти і "направити" до спасіння. Так Бог діяв паралельно, як млодий служив для молодих за Божим провидінням, так і старець був потрібний молодому...
Так і в нас в житті.... Завжди є хтось поруч, хоч ми деколи того і не приймаєм, або просто не розумієм :) , чи не бачим, а чуємося самотніми.....
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: "Хто ніколи не жив"/наркоманія в суспільстві, та її наслідки

Повідомлення Georgij » 29 вересня 2011, 17:39

Вагався, чи поставити це в "Історії для душі", та переконав себе, що всетаки тут. Душа радіє від таких історій, та й для когось покріплення, що з Богом все можна. Цю історію прочитав вже давно, позичив комусь книжку і аж тепер знайшов на цьому сайті :) . Слава Богу!
http://www.truechristianity.info/ua/boo ... _02_02.php
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Хто ніколи не жив"/наркоманія в суспільстві, та її наслідки

Повідомлення о.Олег » 29 вересня 2011, 19:11

Georgij писав:Цікаво було б на форумі обговорити цей фільм, якщо його хтось бачив. http://kinofresh.tv/26725-_kto_nikogda_ ... e_zyl.html
Тема фільму є особливо цікавою. Священник на парафії працює з наркоманами, перед цим, він повертається з місій в Африці.
Також можна обговорити проблему наркоманії в Україні і світі.

так - гарний фільм :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: "Хто ніколи не жив"/наркоманія в суспільстві, та її наслідки

Повідомлення Georgij » 29 вересня 2011, 19:16

о.Олег писав:так - гарний фільм :Rose:

А в кіцці фільму в мене склалося враження,що коли сяяло проміння, то Бог в той момент зцілював священника від тієї страшної недуги :roll:
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: "Хто ніколи не жив"/наркоманія в суспільстві, та її наслідки

Повідомлення andrey s. » 29 вересня 2011, 21:07

Georgij писав:Вагався, чи поставити це в "Історії для душі", та переконав себе, що всетаки тут. Душа радіє від таких історій, та й для когось покріплення, що з Богом все можна. Цю історію прочитав вже давно, позичив комусь книжку і аж тепер знайшов на цьому сайті :) . Слава Богу!
http://www.truechristianity.info/ua/boo ... _02_02.php

Чомусь відчув жах, потім втіху, потім журбу і тривогу.
Ті всі люди, яких Господь врятував(і я балакаю не тільки в контексті посилання, а ширше і різноманітніше), потребують Любові навколишніх, їх молитов. Наших молитов, якщо навіть ми не знайомі з ними. Бо то є Слава Божа, і Господь радіє, коли ми турбуємся, журимся, тими, яких вже при житті похоронили і забули. Хто то не розуміє, або не думав про то, то подумайте. Достатньо тільки на одну дві секунди пожуритись ними. А для початку достатньо просто не засуджувати. то вже багато.(хіба так багато :pardon: )
А Дехто(як отець з посилання), Цьому віддає своє життя. В них можна дуже ясно Бога побачити, в таких Він дуже яркий і замітний.(вони також потребують молитов, бо вони віддають, хоч і не своє, але все. А вони люди, і звичайно їм теж щось потрібно, потрібна наша допомога, хочаб на одну-дві секунди)

Господи, будь з нами, особливо з тими, хто Тебе потребує і безсилий повністю без Тебе. Пройди перед ними і розгони всіх лихих, які постійно чатують у темряві на душі тих, кого Ти вирвав з їх кігтів. Розрівняй стежки і освіти їх путь, на Твою Славу. Бо Тобі належить віддавати Славу, Хвалу і Поклоніння.
Дякую. :Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Шкідливі звички християн

Повідомлення о.Олег » 22 жовтня 2012, 08:22

Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість