Як мені допоміг Святий Тадей

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення vitalko » 14 лютого 2011, 14:25

natsen писав:У житті не буває безнадійних обставин, просто інколи намм бракує віри, щоб попросити заступництва.!


Пророчі слова! :good:
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення andrivovk » 14 лютого 2011, 22:35

natsen писав:У житті не буває безнадійних обставин,

Мені не подобається сам термін "безнадійні обставини" (як наприклад - "молитва в безнадійних обставинах до такого-то святого").Це - не християнський термін.Можна замінити на "дуже важкі обставини".Якщо обставини безнадійні (тобто немає надії ні на кого), то тоді вже виходить і молитися не треба (бо і так не допоможе).А от - "дуже важкі обставини" - будь-ласка.Такі мої міркування. :oops:

P.S. Безнадійність на Боже милосердя - гріх проти Святого Духа .
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Olya » 14 лютого 2011, 23:17

andrivovk писав:
P.S. Безнадійність на Боже милосердя - гріх проти Святого Духа .


Воно то так, але люди часто мають таку безнадію, особливо коли далекі від Бога... Знаю на свому досвіді (з минулого). Були такі моменти, що здавалось, що все - кінець, границя за якою ніби урвище. Аж поки не звернеться людина до Бога і стане жити з Богом доти будуть такі безнадії. Тільки тоді, коли прийде усвідомлення Бога, Його милосердя, людина збагне, що безнадійних ситуацій нема, а є лише важкі. Та й то, коли пишеш і на душі спокійно, то здається, що довіряєш Богу на всі 100%, але коли якесь випробування настане, то все одно закрадається в серце відчай (хоч і знаєш, що не правильно так, але якесь таке переживання і сум...) здається що віра затихла до пори до часу...
Але тільки щира молитва врятує від такого стану запустіння, темряви та певної безнадії.. молитва до Бога, святих і до Св. Юди Тадея також. :Rose: це мтз.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення vitalko » 15 лютого 2011, 18:00

Olya писав:
Та й то, коли пишеш і на душі спокійно, то здається, що довіряєш Богу на всі 100%, але коли якесь випробування настане, то все одно закрадається в серце відчай (хоч і знаєш, що не правильно так, але якесь таке переживання і сум...) здається що віра затихла до пори до часу...


Але коли такий стан перетерпіти, і волею своєю попри сум і переживання сказати: Ісусе, довіряю тобі, - то після деякого часу, коли випробування закінчиться, віра(довіра) обов"язково зміцніє. Оглянешся назад - і подумаєш: І чого було так переживати, все виглядає таким мізерним і дріб"язковим....

А ап. Яків в своєму посланні взагалі говорить, що такі речі на користь(хоч до його розуміння я особисто ще недоріс цілком, нажаль):

Уважайте за найвищу радість, мої брати, коли підлягаєте різноманітним спокусам.
Ви знаєте, що іспит вашої віри виробляє витривалість,
за витривалістю ж нехай слідом іде чин досконалий, щоб ви були досконалі та бездоганні й щоб нічого вам не бракувало. (Як. 1, 2-4)
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Калинович
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 28 лютого 2011, 15:18

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Калинович » 02 березня 2011, 14:14

А що коли такі випробовування є надто тяжкими, тривають роки... Як боротись з таким страхом і безнадією, коли вже душевні сили покидають... В мене вже почав закрадатись сумнів, що всі випробовування даються нам по силах наших, є правдивим... Більше 3 років я зі свою родиною боремося з страшними хворобами, фінансовими проблемами, життєвими проблеми, а все стає важче і важче... Звичайно, якби не віра в Бога, не допомога св.Тадея, Божої Матері, то б напевне було б ще важче, але наразі остання надія покидає мене, немає вже ні на що сил.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення о.Олег » 02 березня 2011, 14:34

Калинович писав:А що коли такі випробовування є надто тяжкими, тривають роки... Як боротись з таким страхом і безнадією, коли вже душевні сили покидають... В мене вже почав закрадатись сумнів, що всі випробовування даються нам по силах наших, є правдивим... Більше 3 років я зі свою родиною боремося з страшними хворобами, фінансовими проблемами, життєвими проблеми, а все стає важче і важче... Звичайно, якби не віра в Бога, не допомога св.Тадея, Божої Матері, то б напевне було б ще важче, але наразі остання надія покидає мене, немає вже ні на що сил.

Слава Ісусу Христу!
дуже шкода, що Вам так важко. Чим можемо допомогти?
Нехай Господь Вас Благословить і Дасть відчувати Свою присутність.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Калинович
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 28 лютого 2011, 15:18

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Калинович » 02 березня 2011, 14:40

Дякую. Хіба молитвою. Знаєте, коли почався цей потік нещасть, наше життя не було безхмарним. Все в житті вдавалось нам дуже нелегко, через труднощі, переживання, але тоді навіть уявити було важко, що то є насправді біда. Тому я зараз всіх знайомих, хто жаліється на якісь тимчасові труднощі (нестача грошей, дрібні хвороби, непорозуміння) стараюсь спамятати. Як то важливо цінити те, що є і дякувати щодня Богу за це, як шкода, що все добре пізнається тільи тоді, коли втрачаєш його безповоротно...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення о.Олег » 02 березня 2011, 14:51

Калинович писав:Дякую. Хіба молитвою. Знаєте, коли почався цей потік нещасть, наше життя не було безхмарним. Все в житті вдавалось нам дуже нелегко, через труднощі, переживання, але тоді навіть уявити було важко, що то є насправді біда. Тому я зараз всіх знайомих, хто жаліється на якісь тимчасові труднощі (нестача грошей, дрібні хвороби, непорозуміння) стараюсь спамятати. Як то важливо цінити те, що є і дякувати щодня Богу за це, як шкода, що все добре пізнається тільи тоді, коли втрачаєш його безповоротно...

якщо матимете потребу - напишіть мені у приват (ПП)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Калинович
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 28 лютого 2011, 15:18

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Калинович » 02 березня 2011, 16:35

Та знаєте, я власне не з метою поплакатись на форумі. Маю потребу засвідчити, що все-таки св.Тадей є великий помічник. Почали молитись до нього цілою родиною, перебуваючи на морі. Домовились з рідними вдома, що саме о 15.00 вони також будуть молитись девятницю. Ви вірите, але як би обставини не складались, але рівно о 15.00 хтось з нас обовязково згадував, що треба починати молитву. А обставини, повірте, були дуже динамічні і часто забували як нас звати і чи їли сьогодні. Але саме о 15.00 год. Господь давав нам місце, умови для молитви. А одного разу, коли ми зібрались вже стати купкою і молитись посеред невеличкої багатолюдної площі, то були просто шоковані, коли пройшовши пару метрів побачили посеред цієї площі терасу вниз, а там маленьку церковицю. Саме о 15.00 годині.
Св.Тадей допоміг нам в деякій мірі вирішити ту проблему, про яку просили, хоч і не до кінця... Та видно, що те, що ми так щиро просимо не дано нам, але будемо молити ще і ще, бо поки живі є надія...

береза)
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 29 січня 2011, 14:35

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення береза) » 02 квітня 2011, 20:37

Слава Ісусу Христу! дивовижні тут історії! але мені цей Святий помагав також не раз!!! і деколи дійсно виходило дивовижно!!! і з сесією і в особистому житті і ще просто деякі дивовижні речі! відколи почала молитись до Нього девятниці - життя ніби рухнулось! наповнилось! покращується настрій і т.д.! правда з особистим життям не знаю як воно вийде...чи на краще...але я вірю, що Святий Тадей обовязково допоможе!!!
моліться до Нього всі, кому важко! Він допоможе! давайте постанови і намайтесь їх виконувати
Святий справді помагає дуже!!!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення andrivovk » 02 липня 2011, 12:21

Сьогодні свято апостола Юди-Тадея.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення andrey s. » 02 липня 2011, 14:06

andrivovk писав:Сьогодні свято апостола Юди-Тадея.

Так,це день Слави Божої,Яку Господь дав ласку нести Юді Тадею,щоб Він прославив Господа Бога нашого.
Славний і Надхненний Любовю Апостоле,моли Бога за нас грішних..
Амінь.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Любчик
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 06 липня 2010, 20:21

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Любчик » 03 липня 2011, 12:03

Дуже шкода , що я тільки сьогодні довідався про день Юди.
Вечером буду молитись акафіст.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення о.Олег » 03 липня 2011, 12:29

Любчик писав:Дуже шкода , що я тільки сьогодні довідався про день Юди.
Вечером буду молитись акафіст.

запізно не бувае. Доки ми ще живі :)
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

маряна2
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 06 липня 2011, 05:57

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення маряна2 » 07 липня 2011, 04:35

Святий Юда Тадей- великий Опікун мене і моєї родини. Ми молимося до Нього вже багато років і Він завжди приходить нам на допомогу.В ситуаціях , які виглядають нам безнадійними, після девятниці чи хоча б короткої молитви до Святого Юди Тадея знаходиться вірне рішення.Я в цьому переконалась вже дуже багато разів і навіть зараз, коли в моєму житті настали кардинальні зміни і приходиться в деякій мірі починати життя з початку,я знімаю з себе страх,сумніви і тривоги, а щиро молюся і покладаюся на Святого Юду Тадея, який обовязково вислухає мої молитви і донесе їх до Господа Бога.Я дуже вдячна Святому Юді Тадею за Його опіку.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення andrivovk » 30 вересня 2011, 19:44

Мій друг – св. Юда Тадей http://www.credo-ua.org/2011/09/51677
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

volodya
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 24 вересня 2011, 23:42

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення volodya » 07 листопада 2011, 13:11

Слава Ісусу Христу!
Дуже хотів би подякувати Святому Тадею, за його допомогу в вирішенні моїх проблем, перш за все проблем в особистому духовному житті, бо мав стосовно деяких моментів сильні проблеми, але прочитавши цей пост і відмовивши дев"ятницю до Святого Тадея, зараз мені вже на багато краще. Довіряйте Богові і Святому Тадею свої проблеми і будьте терпеливі! усім дуже дякую за свідчення в постах тут :roll: :Rose:

volodya
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 24 вересня 2011, 23:42

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення volodya » 28 листопада 2011, 22:27

а скажіть будь ласка, може хтось знає де можна придбати медальйон, або образок на якому зображений Святий Юда Тадей ?

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Talya » 28 листопада 2011, 23:03

а скажіть будь ласка, може хтось знає де можна придбати медальйон, або образок на якому зображений Святий Юда Тадей ?

Медальйона не бачила, а от образок треба шукати в магазинах з духовною літературою, чи з церковною атребутикою. Я колись собі придбала в магазинчику на вул. Лепкого коли девятницю до Святого Юди Тадея купувала, то ще й образок знайшла. Але то вже певно рік тому було, так що важко сказати, чи там ще є. Успіху Вам у пошуках
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

п.Наталя
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 04 жовтня 2011, 09:39

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення п.Наталя » 01 грудня 2011, 12:11

Дуже допоміг,хоч і мала мало віри.Молода сімя,жили з батьками,надії на власну оселю були як фантазії божевільного.Я,правда просила ще і свтих яких знала і яких не знала.І зараз прошу,і вже вірю,що допоможуть,або зроблять так як для мене краще.Вдячна їм за все і осбливо Св. Тадею.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення andrivovk » 01 грудня 2011, 17:37

volodya писав:а скажіть будь ласка, може хтось знає де можна придбати медальйон, або образок на якому зображений Святий Юда Тадей ?

Медальйони можна придбати біля церков.Люди продають.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

ВіраНадіяЛюбов
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 24 липня 2012, 14:09

Re: Як Вам допомогла молитва до святих (свідчення)

Повідомлення ВіраНадіяЛюбов » 24 липня 2012, 20:50

Про святого Юду Тадея я вперше дізналася блукаючи сторінками цього форуму. На той час, у моєму житті не було труднощів, я була щаслива та задоволена всім тим, що маю. Саме тому, я десь підсвідомо запамятала, що є такий святий, до якого потрібно молитися у важких обставинах життя, і подумала, що у випадку негараздів буду молитися до нього. Однак, пройшов деякий час, і в мене виникла проблема - викладач відмовився приймати мою магістерську роботу, просто повідомив, що я зможу здати її на наступний рік. А це означало, те, що я не буду мати диплому, не закінчу університет у цьому році. При цьому, я усвідомлювала, що у такому холодному ставленні викладача до мене є сенс, тому що я справді несерйозно підійшла до написання роботи. На всі запитання моїх близьких чи я вже почала писати, відповідала одне й те ж -все буде добре! Я ж добре вчилася пять років, ви за мене ніколи не переживали, от і зараз все буде добре! Я була занадто горда, самовпевнена, надіялась лише на себе і думала, що все в житті дається просто так... Однак, саме мої рідні підтримали мене в той час. Але, я вірю, що головним помічником у той час для мене став саме святий Юда Тадей. У той самий вечір, коли я дізналася про проблему, я відразу ж знайшла видрукувані тексти девятниці до святого Юди Тадея та почала молитися. Яким було моє щастя, коли все налагодилося вже тоді, як я навіть не закінчила девятниці. Святий Юда тадей немовб и чекає,коли до нього почнуть молитися, щоб своєю твердою та міцною рукою підтримати нас, слабких людей, що так часто хитаємося у бурі єєиттєвих проблем. Я дуже вдячна цьому святому за його постійну допомогу мені та моїм рідним. Я часто молюся до Юди Тадея у різних труднощах, життєвих негараздах, і завжди надіюся на його допомогу. Так добре усвідмлювати, що у тебе існує твій помічник, порадник та охоронитель. Дякую тобі, святий Юда Тадей.

Rosana
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 07 серпня 2012, 12:50

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Rosana » 07 серпня 2012, 14:30

Привіт усім, хочу розповісти Вам, і свою історію чудес, що з ласки Божої і опіки святого Юди Тадея трапилася зі мною. Не можу перерахувати усі ласки, бо одні є невидимі для мене, однак ті, що є збагненними для мого розуміння я хочу розповісти. Після закінчення одинадятого класу передімною стояв вибір майбутньої професії і навчального закладу куди вступати, було дуже важко. Напередодні я втратила батька, а мама була далеко і мала багато своїх турбот, тому я не відчувала підтримки. В школі мої оцінки не були високими, весь час я займалася тим, що любила, окрім навчання, а причиною цього були погані відносини з вчителями і однокласниками. Одного разу у церкві я придбала дев'ятницю до святого Юди Тадея, я постановила молитися. Разом із цим у дома я самотушки готувалася до незалежного оцінювання, відвідувала курси для вступу у педагогічний університет, хоч конкурс був великим, я вірила, що все буде добре і кожний раз починала молитися дев'ятницю з початку. На завершення навчального року, моїй радості не було меж, завдяки святому Юді Тадею я змогла здійснити свою мрію.
Зараз я знову вступала, але уже на п'ятий курс, і тепер, святий Тедей не забув про мене, і я безмежно за це вдячна. Я дякую Тобі мій Боже за все те, що маю я, за всі ласки видимі і не видимі для мене, і за тих людей, що оточують мене. О мій Опікуне, не дай мені ніколи забути про тебе, скільки усього хорошого я можу сказати про Тебе, скільки радості і перемог Ти дарував мені.
Бажаю усім, щоб серце Ваше повнилося добротою і любовю, щирістю і відвагою, милосердям і терпеливістю...
Ми, носимо в собі світло, якому можемо дозволити світити, якщо тільки забажаємо цього.

idirynka
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 13 січня 2013, 21:01

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення idirynka » 14 січня 2013, 10:34

я також хотіла б подякувати св.Юді Тадею за вислухані молитви , вже в перші дні дев'ятниці я відчула , що те про що прошу -вислухане .Не забувайте про цього святого ,він вам обов'язково допоможе ,у Бога нема неможливого ,моліться і буде почуте

mischa
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 16 січня 2013, 16:38

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення mischa » 18 січня 2013, 17:43

Христос народився! Хочу щиро подякувати святому Юді Тадею за велику поміч у моїй безнадійній ситуації. Кажу безнадійній, бо в той час я дійсно не знав як мені бути далі. Я навіть не знав, що конкретно мені треба просити в Бога, не знав що мені робити щоб вийти з моєї важкої ситуації, яка вже багато років мене пригнічувала і в той час призвела до мого відчаю. Тож я вирішив що далі так тривати не може, а відтак почав щодня ходити до церкви молитися. Довго молився, просив у Господа прощення за свої гріхи і просив у Бога лише: -- "Що мені робити", "З чого починати"?. і ось одного разу молячись до Пресвятої Богородиці і до мощей святих, на одних мощах (здаєть це якраз і були мощі цього святого) я побачив невелику рожеву книжку. Як виявилось це була девятниця до святого Юди Тадея. На той час я майже нічого не знав про цього Великого Божого апостола. Моєму здивуванню не було меж, коли я прочитав що святий Юда Тадей є особливим помічником у безнадійних ситуаціях. В мене склалось таке враження що хтось спеціально двя мене положив цю книжку. Не знаю чи хтось знав про те що в мене зараз якраз така ситуація, але Бог знав точно. Отже зміцнений у вірі Божій, я з вірою і надією відмовив девятницю до св. Юди Тадея, просячи у цього святого якщо не вирішення моєї проблеми, то хоча б дізнатися що мені робити далі. Поруч з цим святим я також моливса До Пресвятої Богородиці, св. Йосафата(якого також визнаю своїм особливим опікуном), а також до інших багатьох святих Божих. Слава Богу!, хоч як мені не було важко, молитвами зокрема св. Юди Тадея, я в скорому часі зрозумів, що мені робити далі. Звернутися до психолога - так сказав мені священник в якого я сповідався. Так-так, до психолога. Цього не слід боятися чи соромитися, бо інколи в житті бувають і такі ситуації. Через рік після цього - через велику Божу доброту, бо я був дуже самонадіяний, самовпевнений і гордий - звернувся до цього спеціаліста... Що саме зараз ще хочеться написати, це те, що я зрозумів: ісус завжди був поруч, Ісус завжди любив мене і хотів завжди дати мені найкраще, але я - найбільший грішник, сам,! сам винен в своїх гріхах... Та Бог Милосердний і дуже-дуже Добрий. Я в це вірю, але своїм "маленьким" людським розумом зрозуміти не можу... Відчай покинув мене і хоча мені ще багато чого треба зробити для направлення свого життя на Божий шлях, я вірю що з Таким опікуном як святий Юда Тадей я все зможу!) Довіртеся Богу і все у вас вийде.
Я хотів би ще багато написати і розказати, надіюсь, що в найближчому часі це зможу зробити, але зараз хотів би завершити словами псалмоспівця царя Давида: "Багато вчинив Ти, о Господи, Боже мій, Твої чуда й думки Твої - тільки про нас, нема Тобі рівного! Я хотів би все це показати, й про це розказати, та воно численніше, щоб можна його розповісти." Христос Народився! Славімо Його!
Востаннє редагувалось 22 січня 2014, 15:44 користувачем mischa, всього редагувалось 1 раз.

Іра Укра
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 31 січня 2013, 22:21

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Іра Укра » 23 лютого 2013, 10:14

Слава Ісусу Христу! Я дякую св. Трійці, Матері Божій, св. Юді Тадею і всім святим за отримані ласки. Кілька місяців назад мою сім'ю спіткала недуга, яку ми важко переносили і довго лікували. Я була повна відчаю, тому що симптоми з'являлись знову і знову. Тоді мама порадила мені звернутись до св. Тадея. До цього часу я молилась, але про Юду Тадея чомусь забула. Тоді я почала читати дев'ятницю, новенну, літанію, молилась на вервиці (дуже щиро молилась) і з кожним днем ставало краще, а головне покращувався мій моральний стан. На даний час ми здорові завдяки заступництву св. Тадея. Я продовжую молитись до цього святого і вірю, що Він не залишить мене.Також не забуваю про подячні молтви. Бог дає нам випробування, які іноді більш ніж важко переносити, але тільки віра і надія на Бога допомагають знайти вихід із важкого становища. Хай Бог допоже всім хто його взиває!

Іра Укра
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 31 січня 2013, 22:21

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Іра Укра » 30 квітня 2013, 16:44

Слава Ісусу Христу! Знову приношу щиру подяку св. Тадею... Нещодавно захворіла моя дитина - обструктивний бронхіт. Лікарка назначила лікування на три дні і якщо симптоми не зникнуть прийдеться лікувати антибіотиком (чого я дуже не хотіла). Після трьох днів симптоми не зникли... Ось ми знову сидимо в дуже довгій черзі до нашої лікарки. Мала крутиться, ниє, хоче на вулицю... І я подумки коротко помолилась до св. Тадея, щоб швидше потрапити на прийом. Раптом з кабінету вийшла лікарка і взяла без черги грудну дитинку, глянувши на нас ,каже : "Ви теж заходьте." І коли вона слухала мою дитину я знову в думці молилась до Апостола, щоб обійшлось без антибіотиків і, незважаючи на те, що доня дуже "погано " кашляла, лікарка сказала, що в легенях вже "чистіше" і назначила більш "лагідне" лікування. Можливо ця історія для когось виглядає дуже примітивною, але я впевнена, що саме молитва нам допомогла. Господь слухає нас і святих, які за нас моляться, варто лише про це пам'ятати.

християночка
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 11 червня 2013, 17:36

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення християночка » 03 жовтня 2013, 14:54

Я також хочу засвідчити про велику шану і подяку св.Юді Тадею! Я вже більше 10 років звертаюся з різними проханнями до святого, відмовялючи девятницю, і все більше відчуваю Його присутність у моєму житті.
Коли я тільки починала молитися зі своїми проханнями, я не одразу їх отримувала. Але я не переставала, дальше молилась і вірила (я не знаю звідки у мене була віра до св. Тадея?). Через який час я отримала набагато більше ніж я просила, і могла навіть собі представити!!!
У мене була мрія щодо однієї професії. Я хотіла поступити до певного навчального закладу (згідно тієї фінансової можливості,яка була у моїх батьків), але я не поступила. Натомість поступила у зовсім інший заклад, якого не хотіла. Але я дальше молилася. І через 5 років я поступила у ще кращий навчальний заклад, про який я навіть і не мріяла, там випускали гарних спеціалістів!!! Я поступила без грошей!!! Мені так ніхто і не вірив)))
Закінчивши навчання я просила про роботу. Мене спіткало чимало "зачинених дверей". Проте я знову отримала краще, ніж просила!!!
Зараз я все частіше і частіше звертаюся до св.Тадея, Він мені допомагає. :)

Lessja
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 25 квітня 2014, 14:52

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Lessja » 28 квітня 2014, 12:44

Я також хочу підтвердити силу молитов до святого Юди Тадея. У важкий для усіх нас час мій колега попав до в'язниці. Зважаючи на політичні обставини надіі на справедливість не було.
Я почала молитися новенну до святого Юди Тадея і на десятий день (наступний після закінчення молитов) його відпустили.
Зараз ситуація в нашій краіні тільки погіршується і лише наша спільна і щира молитва може перемогти лихі сили. Прошу всіх хто переконався у силі святого Юди Тадея
молитися з наш мир та спокій.

Vira-Maria
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 16 вересня 2014, 15:34

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Vira-Maria » 24 вересня 2014, 14:44

Хочу також засвідчити допомогу Святого Тадея. В моєму житті настало те гірке випробовування, через яке, напевно, проходить багато подружніх пар. На жаль, мій чоловік не зумів впоратись із спокусою, некзважаючи на стільки прожитих років у шлюбі. Дуже важко розчаруватись у людині, яку любиш. Дуже важко чути слова, що він любить іншу жінку. Але я простила його, хоча розумію, що та друга живе у його спогадах. Душа болить нестримно, хоча пройшло вже близько півроку. Дуже важко жити з цим болем. Але я стараюсь заради дітей. Розумію, що зруйнувати легше, ніж зберегти. В ці важкі хвилини до рук потрапила молитва до Святого Тадея, яка стала мені дуже помічною. Я вдячна Ісусу Христу та цьому Святому за всі одержані ласки. Звичайно, ще не все так гладко, мучить страшна дипресія, якась невпевненість, але я вірю, що з Божою поміччю все налагодиться. Головне вірити і щиро просити.


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей