Як мені допоміг Святий Тадей

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

igorka
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 04 лютого 2009, 00:04

Святий Тадей змінив моє життя.

Повідомлення igorka » 04 лютого 2009, 00:07

Доброго дня!!Хочу поділитись з вами тим,що змінило моє життя і хто за цим соїть.З малих років я цікавився релігією і в певний час коли починались відкриватись крамниці з релігійною літературою,я натрапив на одну з моїх перших книжечок.Це була книжка девятниця про життя Святого Тадея.Зараз напевно багато чули і багато мають таку брошурку.Але я хочу звернутись до тих людей,які ніколи не чули про цього Великого Святого. Імя Юда спільне з зрадником Ісуса,але це не зрадник, це той Апостол якій був вірний Христові до останніх своїх днів.А за незаслуженне забуття, Господь нагородив Його славою, вислухання його просьб за нас. З давнього часу я відмовляю девятницю до Св.Тадея, а особливо, коли найбільше потребую вирішення якоїсь проблеми.І кожного разу відбуваються надзвичайні чуда, повязані з ласками від того Святого.Спостерігаючи цю закономірність я ще з більшою ревністю хочу почитати його память. У кожного в житті є важкі моменти і у мене також були такі.Якщо описати,то можна сказати ,що за людзьким поняттям безнадійні.Кожного разу,коли я просив заступництва Юди Тадея, він завжди вимолював ті ласки в Бога.Особисто персвідчений його заступництвом, коли ще в 90-х роках стояв вибір переїзду до Америки.Моя мама вже була 5 років на той час в США, коли оформляла мої папери на виїзд.Вся процедура тягнулась 2 роки і на інтервю, я дізнаюсь, що в Лос Анджелосі зробили помилку і я на 8 років не виїздний.І тількі наша спільна молитва з мамою, я у Львові, а вона за океаном, зробила те, що рівно через 2 тижні після відказу я відїзджаю до Америки.Знайшлися люди за океаном,які перевозили людей черз Мексику.І без всяких паперів я відправився у США.По дорозі виявилось,що я не один такий,а на границі пербувають кілька груп наших людей,які не можуть перйти границю,бо за ними вже слідкують.І тут мені пропонують спробувати перейти в першій,групі людей.Я йшов перший,а за мною ще 7 чоловік.Тількли я преступив границю,як почув страшний крик, я не повертаючись продовжую йти. Всіx хто були,зразу забрала поліція, і як пізніше я дізнався місце де перебували усі люди,було захоплене поліцією,а їх повернено на Україну. Я був тою одною особою яка перйшла в той час границю.І на місці в Лос Анджелосі через місяць я получаю всі папери і не тільки,а також і пільги.Це було вже інше чудо за посередництвом Св.Тадея. А ще було багато інших прикладів, а особливо зовсім недавно, про який я не можу вам розповісти, але повірте, те що сталось зараз зі мною:є одна відповідь-так не буває і не вписується в людське поняття.І за цим всім стоїть цей Великий Заступник. Я дав собі слово,що за вислуханням їм просьби, я напишу цього листа і можливо хтось сподобає Його також за свого Покровитея. Особливо зараз, в цей важкий час для цілого світу,не тільки для України, а і для Америки, для кожного з нас, нам потрібен такий заступник. Просіть у нього за себе, за здоров’я, за своїх дітей і він вам допоможе, бо за ним стоїть той хто роздає ті ласки за заступництвом Святого Тадея, а в нашому безсиллі і наших немочах, Господь прославляється.
Спонукаю всіх тих хто не знає про Нього, дістати собі книжечку девятницю, а для тих хто не має такої можливості, я пропоную вам закачати собі цю брошуру,скановану мною.Також для зручності я перевів у WORD документ, де можна розпечатати на прінтері цілу книжечку з молитвами, а також розповідь про життєвий шлях Святого Тадея.
Прошу не розглядати цей матеріал,як якусь пропаганду, порушення прав, але як засіб для розповсюдження для тих, хто не має можливості собі придбати брошуру.
Майте віру і надію і Господь вам допоможе.

Ось тут я подаю лінки,звідки можна закачати даний матеріал.

http://ifolder.ru/10371721

http://narod.ru/disk/5441593000/%D0%A1% ... 9.rar.html -зеркало


http://rapidshare.com/files/193531024/_ ... 1081_.html -зеркало

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 04 лютого 2009, 17:58

Спасибі за гарне свідчення віри. Гадаю, що воно пригодиться тепер не одному. Так тримати до кінця! Хай береже Господь! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
magdalynka
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 04 липня 2008, 10:34
Звідки: Львів

Повідомлення magdalynka » 04 лютого 2009, 19:29

Привіт всім! Натрапила на цю тему на форумі і не могла втриматись від того, аби також поділитись своїм досвідом "спілкування" зі святим Тадеєм. Працюю в структурі, яка часто організовує поїздки за кордон (релігійного характеру). І в часі літньої трапилась з нами історія: транспортна фірма за два дні перед виїздом повідомила нас, що та сума грошей, про яку ми домовлялись та про яку заключили договір, для них тепер замаленька. Мови про те, аби приставати на нову ціну і не могло йти, бо група набрана і люди здали вже визначену суму коштів. Керівник групи зайняв рішучу позицію та повідомив перевізників про те, що доплачувати не будемо. До останніх годин в мене не було певності, що автобус таки приїде. Проте ніч перед поїздкою молилась до св. Юди Тадея, аби справа полагодилась. При чому це не була дев'ятниця, а просто молитва-звертання. І Тадей допоміг!!! Тоді я склала обітницю про подяку святому, про форму якої зараз не можу розповісти. Також саме в цей період в мами були певні підозри щодо її здоров'я. Саме перед тим я прийняла одне із вирішальних рішень у своєму і житті, і зрозуміла, що коли з мамою буде погано, то не зможу зреалізувати свого життєвого плану. Тоді я молилась як могла... І в тому числі до св. Тадея. На щастя, все обійшлось і моє життя тече в обраному руслі!!!

eliva
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 07 лютого 2009, 11:41
Звідки: Київ

Повідомлення eliva » 07 лютого 2009, 11:54

Молитва до Святого Тадея декілька раз рятувала мене та моїх близьких. Цей Святий Апостол дійсно допомагає навіть у безнадійніших обставинах. Я впевнена, що тільки допомога Сятого Тадея, а також Матінки Божої і самого милосердного Господа врятувала життя мого чоловіка під час страшної хвороби і дуже тяжких операцій. Була надія тільки на Чудо, я молилася Дев ятницю та багато інших молитв, і тільки допомога з Неба дала йому надію на життя.
Крім того, були життєві обставини, коли здавалося, що немає виходу. Я молилася до Тадея, і тепер маю чудову роботу, маю, де жити, і головне- змогла зберегти сім ю. Всього не розкажеш, дуже тяжке було життя, але вірю напевно- молитва до мого Святого Покровителя , його допомога врятувала мене не один раз. Слава Богу за все!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 08 лютого 2009, 11:20

Молимось до Св.Тадея покровителя сімї і дяка Богу живем щасливо й не багато.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Чупик
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 03 квітня 2008, 10:47

Повідомлення Чупик » 09 лютого 2009, 09:45

ljubomyr_ps писав:Молимось до Св.Тадея покровителя сімї і дяка Богу живем щасливо й не багато.
Христос Рождається! Дорогі браття і сестри во Христі Ісусі. Хотів би поділитися ще такою інформацією, що є також, молитва на Вервичці до Св. Апостола Юди-Тадея. Сам особисто молюсь та запрошую всіх Вас до молитви, в якій можна отримати багато ласк від найбільшого заступника людського роду - Св. Апостола Юди-Тадея.

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 05 березня 2009, 11:35

Моя дружина колись молилася дев'ятницю до Св. Юди Тадея про... наш шлюб. І ви знаєте - все так і сталось, хоч ніхто й подумати не міг. Дороги в нас якось розійшлися, а потім - зустрілись і (майже одразу) одружились.
Я особисто якось скептично ставлюсь до набоженств "за посередництвом", але воно певно в тому щось є.
З повагою, Дмитро.

Irin
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 04 березня 2009, 10:40

Повідомлення Irin » 05 березня 2009, 12:49

Я теж хочу сказати, що отримала чудесну допомогу св. Юди Тадея в своєму житті. Св. Юда Тадей є помічником в екзаменах, як сказано в девятниці до цього святого, і я завжди просила в нього допомоги під час сесії. Особливо я зверталась до нього при важких екзаменах і звичайно св. Юда Тадей мені допомагав. Одного разу я витягла білет, на який незнала відповіді, і, замість того, щоб готуватись, я молилась і надіялась на поміч з неба за посередництвом цього святого. Коли вже мені треба було йти відповідати, викладач просто сказала, що поставить мені хорошу оцінку без відповіді! Св. Юда Тадей також в дивний спосіб допоміг мені поступити в аспірантуру. В наш час, коли державні місця "розкупляються" св. Юда Тадей може чудом допомогти влаштуватись в житті. Я вдячна Богові, що дав нам такого святого, який ніколи нас не залишить в безнадійних обставинах!

Алена
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 09 квітня 2009, 18:54

Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Алена » 09 квітня 2009, 19:05

Я хочу написати лист, до всіх людей які шукають допомого і які хочуть стати на шлях до віри. А для того, щоб вам було лекше повірити у допомогу Великого Святого- Юди Тадея, хочу розповісти, як він допоміг мені.
Чесно кажучи, я ніколи не ходила у церкву, не молилася і не ставилася до цього серіозно але якось мені вкрайнє потрібна була допомога і мені порадили змернутися до Великого Чудотворця Святого Тадея. Я прочитала "Девятницю" з проханням про допомогу, хоч мені і здавалося, що вже нічого не допоможе. І буквально через місяць я почала помічати, що дійсно те про,що я просила і про що молилася стає реальним. З того часу я зрозуміла на скільки важлива сила віри, і тепер я постійно молюся і про всяку потребу звертаюся до цього Великого Святого.
І вам люди, хочу сказати, вірте, звертайтеся до нього і він обо'язково вам допоможе!!!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 10 квітня 2009, 07:40

Варто було писати сюди http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1117, щоб не закинули вам, що ,мовляв, множите тему...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення o.Mykil » 10 квітня 2009, 07:42

Алена писав:І вам люди, хочу сказати, вірте, звертайтеся до нього і він обо'язково вам допоможе!!!


"По вірі вашій хай вам станеться" (св. Писання). Справжня віра-це велика сила! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Лейла
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 11 квітня 2009, 11:46
Звідки: Червоноград

Повідомлення Лейла » 11 квітня 2009, 15:11

Новенна до Св. Юди –Тадея
(в повністю безнадійних обставинах)
Це благання повинно бути відправлене як молитва 6 разів на день протягом 9 днів. Прохання буде вислухане не пізніше, ніж на 9 день.


Щоб Найсвятіше Серце Ісуса було прославлене молитвою і любов’ю на кожному престолі аж до кінця часів. Амінь.
Хай буде благословенне Непорочне Серце Марії.
Хай буде благословенне Непорочне Серце Ісуса.
Хай буде благословенний Св. Юда-Тадей на цілому світі і у вічності.
Св. Юдо-Тадею, проси за нас. Вислухай наше прохання (вказати яке). Амінь.
Отче наш..., Богородице Діво..., Слава Отцю...

Аватар користувача
Лейла
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 11 квітня 2009, 11:46
Звідки: Червоноград

Повідомлення Лейла » 11 квітня 2009, 15:13

Новенна до Св. Юди –Тадея
(в повністю безнадійних обставинах)
Це благання повинно бути відправлене як молитва 6 разів на день протягом 9 днів. Прохання буде вислухане не пізніше, ніж на 9 день.


Щоб Найсвятіше Серце Ісуса було прославлене молитвою і любов’ю на кожному престолі аж до кінця часів. Амінь.
Хай буде благословенне Непорочне Серце Марії.
Хай буде благословенне Непорочне Серце Ісуса.
Хай буде благословенний Св. Юда-Тадей на цілому світі і у вічності.
Св. Юдо-Тадею, проси за нас. Вислухай наше прохання (вказати яке). Амінь.
Отче наш..., Богородице Діво..., Слава Отцю...

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Повідомлення kris15 » 11 квітня 2009, 18:49

Слава Ісусу Христу!
Будь-ласка, якщо би хтось з форумчан міг написати мені Дев*ятницю до св. Юди Тадея! Дуже потребую!!!
Наперед Щире ДЯКУЮ!!!!!


З повагою Христя!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 11 квітня 2009, 19:57

kris15 писав:Слава Ісусу Христу!
Будь-ласка, якщо би хтось з форумчан міг написати мені Дев*ятницю до св. Юди Тадея! Дуже потребую!!!
Наперед Щире ДЯКУЮ!!!!!





Як це написати-з нуля? :)

Та ж автор цієї замітки подав угорі лінки, за котрими її можна, по-моєму, легко завантажити з Нету. Тож до роботи.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Святий Тадей змінив моє життя.

Повідомлення kris15 » 12 квітня 2009, 12:30

Зі св*ятом всіх!!!! Я чесно намагалась, але ні одна програма мого комп*ютера не читає цей файл!!!! Допоможіть будь-ласка!!!! Для мене це дуже важливо.
Велике ДЯКУЮ!!!!!!

Аватар користувача
Лейла
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 11 квітня 2009, 11:46
Звідки: Червоноград

Повідомлення Лейла » 13 квітня 2009, 07:24

Дев"ятницю до Юди-Тадея та молитви можна найти на цьому сайті. http://tadey.nxt.ru/dev.htm

Аватар користувача
Лейла
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 11 квітня 2009, 11:46
Звідки: Червоноград

Повідомлення Лейла » 13 квітня 2009, 07:33

Дев"ятницю до Юди-Тадея та молитви можна найти на цьому сайті. http://tadey.nxt.ru/dev.htm

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 13 квітня 2009, 08:21

Лейла писав:Новенна до Св. Юди –Тадея
[i](в повністю безнадійних обставинах)

Це благання повинно бути відправлене як молитва 6 разіна в на день протягом 9 днів. Прохання буде вислухане не пізніше, ніж на 9 день.


Точно:)????

Аватар користувача
Лейла
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 11 квітня 2009, 11:46
Звідки: Червоноград

Повідомлення Лейла » 13 квітня 2009, 08:56

Це благання повинно бути відправлене як молитва 6 разіна в на день протягом 9 днів. Прохання буде вислухане не пізніше, ніж на 9 день.


romanm
Точно:)????

Це не чарівна формула, яку прочитав і все виконано. Все жалежить від сили вашої віри :) (Просіть і дасться Вам...; Стукайте і відкриють)

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Повідомлення kris15 » 13 квітня 2009, 13:15

Лейла писав:Дев"ятницю до Юди-Тадея та молитви можна найти на цьому сайті. http://tadey.nxt.ru/dev.htm


Ще раз Дякую!!!

Аватар користувача
Лейла
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 11 квітня 2009, 11:46
Звідки: Червоноград

Повідомлення Лейла » 13 квітня 2009, 13:36

Немає за що. Нехай Святий Юда-Тадей Вам допоможе :)

Аватар користувача
kris15
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 12 жовтня 2008, 13:05

Святий Тадей змінив моє життя.

Повідомлення kris15 » 24 квітня 2009, 18:57

Христос Воскрес!
Я почала молитись Дев*ятницю до св. Юди Тадея і найперше, що відчула величезне полегшення на душі. Щиро Дякую всім людям, які спричинились до розповсюдження цієї чудової Молитви!!!!
А також хочу запитати: Як правильно молитись Дев*ятницю ( будь-яку),
бо признаюсь ніколи раніше не молилась Дев*ятниць. А саме мене цікавить: чи відмоливши 9 днів можна зразу ж починати з початку чи треба зачекати якийсь час?
Дякую!

Аватар користувача
Лейла
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 11 квітня 2009, 11:46
Звідки: Червоноград

Повідомлення Лейла » 14 травня 2009, 17:28

Хочу подякувати святому Тадею про вислухання мого прохання за щасливу поїздку, яка могла і невідбутися

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 14 травня 2009, 19:43

Лейла писав:Хочу подякувати святому Тадею про вислухання мого прохання за щасливу поїздку, яка могла і невідбутися


Радий за тебе! Будь такою довірливою до цього великого святого до кінця! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Лейла
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 11 квітня 2009, 11:46
Звідки: Червоноград

Повідомлення Лейла » 18 травня 2009, 09:04

Хочу подякувати святому Тадею про вислухання мого прохання за щасливу поїздку, яка могла і не відбутися. Та й вийшло все ще краще, ніж я планувала :)

Оксанааа
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 14 березня 2009, 09:20
Звідки: Львівська обл.

Повідомлення Оксанааа » 30 травня 2009, 14:45

Добрий день усім! Я також хочу приєднатися до вас і подякувати Св.Юді-Тадею за його допомогу. Після відмовляння дев’ятниці до цього Великого Апостола і Чудотворця змінилося моє життя. Моє прохання було вислухано, а допомога прийшла в дещо іншій формі, ніж я просила, та все одно я дуже вдячна Господу і своєму Покровителю Св.Юді-Тадею за допомогу. Після цього я розповідаю своїм близьким і знайомим про чуда, які робить цей Великий Святий.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 30 травня 2009, 15:44

Оксанааа писав:Добрий день усім!


Слава Ісусу Христу! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Оксанааа
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 14 березня 2009, 09:20
Звідки: Львівська обл.

Повідомлення Оксанааа » 14 червня 2009, 08:55

Слава навіки! :)

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 14 червня 2009, 22:50

Оксанааа писав: Моє прохання було вислухано, а допомога прийшла в дещо іншій формі, ніж я просила, та все одно я дуже вдячна Господу і своєму Покровителю Св.Юді-Тадею за допомогу. .


Так переважно й буває. Дороги Господні - не людські дороги.
Людина просить по людському - а Бог помагає по Божому. Господнє провидіння над нами!
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей