Як мені допоміг Святий Тадей

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 18 червня 2009, 15:30

Слава Ісусу Христу! Рада, що натрапила на ваш форум. Тим паче, що я давня почитательна святого Юди Тадея. Навіть дослідницьку роботу провела про нього. Адже цей достойний апостол надовго був забутий, але тим більше, він радо приходить на допомогу тим, хто щиро до нього молиться.
я вже давно звертаюсь до цього апостола і вірте, молитви до нього завжди в той чи інший спосіб почуті... І вважає, що саме Боже проведіння послало молитву до Юди Тадея.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 23 червня 2009, 14:59

хочу розповісти свою історію...
В спадок від прабабусі мені залишився молитовник 1944р.,виданий ще митрополитом Андреєм. Я дуже тішилася тому - перший мій молитовник! Але користувалась я найбільше щоденними молитвами і чисто випадково я натрапила на молитву в складних життєвих ситуаціях до св. апостола Юди Тадея. Повірте, це не була випадковість - це Бог так скерував. Друга зустіч відбулася 2 липня. В цей день церква шанує святого апостола і в цей день народився мій син... Третій раз, моя шефова прибираючи в кабінеті знайшла дев"ятницю( яку їй хтось подарував) і коли побачила мої очі, які загорілися від захвату, сказала - бери, якщо хочеш... З того часу Юда Тадей зі мною завжди, мабуть, я навіть відчуваю його присутність, а про допомогу й говорити не треба. Саме він і надихнув мене на написання книг, одна з яких саме й належиться його нелегкому життю. Я вирила все, що тільки могла, адже про Юду Тадея мало інформації. Збирала по крупках...
Яка я була вдячна,коли мої новелли прийняли,як вірті уваги твори!!!
Тепер чекаю, коли мене наша криза і видавництво зможе опублікувати моє творіння.
Можливо, прочитавши новеллу ще хтось почне звертатись до цього могутнього святого, зтось знайде розраду чи поміч. Це буде найкраща нагорода для мене, а ім"я Юди Тадея стане тому на рівні, яке ваарте його.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 02 липня 2009, 11:16

хочу привітати всіх, хто почитає святого апостола Юду Тадея і тих, хто ще мало з ним знайомий, але мав би охоту долучитись до його прибічників. Сьогодні наша церква віддає шану цьому великому помічнику й заступнику.Хай Господь віддає йому шану в Небі і тим, хто почитає святого Юду Тадея.

Христик
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 05 жовтня 2009, 08:52
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Святого Тадея знаю змалку

Повідомлення Христик » 05 жовтня 2009, 08:59

Святий Тадей справді великий святий.
коли я була ще дитиною Він врятував мене від смерті. в мене був глоумереонефрит, дуже складної форми і лікарі мене не могли вилікувати. потрібна була пересадка нирок, а грошей не було. мої батьки 4 роки молилися поки я хворіла і я видужала!!!
насправді, це було велике чудо. зараз мені уже 22, я повністю здорова. досі я молюся в безнадійних обставинах до Тадея і ще не було разу щоб Він не поміг.
МОЛІТЬСЯ!!!
не бійтеся! :wink:

Аватар користувача
Shargo
новик
новик
Повідомлень: 26
З нами з: 25 жовтня 2009, 17:16
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Свідчення жінки, про повернення чоловіка

Повідомлення Shargo » 31 жовтня 2009, 15:40

Моє різдв'яне диво

Кожен відчував в житті гіркі миті, коли здається, що земля йде з-під ніг, коли світ рушиться, а життя не миле. Така безнадійна ситуація трапилась у мене, коли я раптово почула слова:
- Мені потрібно побути самому. Я не знаю, чого я хочу, можливо, я не сімейна людина. Я хочу пожити в батьків.

далі http://www.credo-ua.org/2009/02/332/
"думати - не боляче, вірити - не страшно"

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 31 жовтня 2009, 21:43

Кожен відчував в житті гіркі миті, коли здається, що земля йде з-під ніг, коли світ рушиться, а життя не миле. Така безнадійна ситуація трапилась у мене, коли я раптово почула слова:
- Мені потрібно побути самому. Я не знаю, чого я хочу, можливо, я не сімейна людина. Я хочу пожити в батьків.

далі http://www.credo-ua.org/2009/02/332/


Потужна історія. Коли читаєш про щось подібне - то ще більше укріплюєшся у вірі і в довірі до Бога....
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 02 листопада 2009, 19:38

Зараз така пора, що всім треба просити допомоги й заступництва у святого Юди-Тадея
Не бійтеся!

Юрко
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 02 листопада 2009, 23:02

Повідомлення Юрко » 02 листопада 2009, 23:10

Слава Ісусу Христу!

Дякую св.Юді Тадею за опіку наді мною. Прошу його святих молитов та посередництва в моєму щоденному житті. Своїми чудесами цей Апостол творить небо на землі утверджуючи нас у вірі в усемогутність Творця.
Він нач,е тихо каже нам "Христос посеред нас". А ми усвідомлюємо, що так "І є, і буде"!

Аватар користувача
ірця123
дописувач
дописувач
Повідомлень: 75
З нами з: 13 листопада 2009, 23:41
Звідки: Тернопіль

Повідомлення ірця123 » 14 листопада 2009, 11:53

Я теж хочу подякувати великому святому Тадею. завдяки цьому святому Бог вислухав мої прохання, хоча віра в мене невелика тай заслуг мало, але все ж таки Бог почув і змилосердився. Моліться до нього, уповайте на нього.Він-великий заступник саме у важких ситуаціях життя.
Боже, Ти-Бог мій. Тебе шукаю пильно. Тебе душа моя прагне.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 14 листопада 2009, 11:58

У християнському часописі "Місіонар", наприклад, чи не в кожному номері бачу різні подяки до св. Тадея чи не найбільше про вислухані прохання за його посередництвом... "Нехай станеться вам відповідно до вашої віри" - біблійний принцип!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

pan Ostap
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 20 листопада 2009, 00:40

Повідомлення pan Ostap » 23 листопада 2009, 10:26

Та... скільки уже разів траплялися у мене ситуації, що Юда Тадей допомагав, здавалось таки, уже в безнадійних ситуаціях. Коли я прошу його у складних випадках, я не розумію як можна певну проблему взагалі вирішити, однак знаю, що вона буде вирішена - це просто чудо. Намагаюсь інколи не надто часто просити Юду Тадея, однак зазвичай не можу стриматись і призиваю його майже у всіх негараздах, навіть дрібних... Думаю варто часто молитися до цього святого не тільки просячи, а й дякуючи за величезну любов і поміч до усіх християн!!!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 24 листопада 2009, 20:31

Дев"ятницю до Юди-Тадея та молитви можна найти на цьому сайті. http://tadey.nxt.ru/dev.htm

Нема такої сторінки. Можна точнішу адресу?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 24 листопада 2009, 21:52

ShMariam писав:
Нема такої сторінки. Можна точнішу адресу?


Раніше начебто була в Неті. Значить, видалили її...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Святий Тадей змінив моє життя.

Повідомлення o.Mykil » 10 лютого 2010, 10:10

Продовження теми тут viewtopic.php?f=18&t=1207
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Roma
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 09 лютого 2010, 21:31

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Roma » 14 лютого 2010, 12:31

Слава Ісусу Христу! Хочу виразити глибоку вдячність святому Юді-Тадею за все, що Він зробив і робить для мене! Він поміг мені в багатьох речах, але перш за все: віднайти мир, спокій і розуміння Бога! Допоміг позбутися депресії, тривоги і розпачу. Моліться Йому і довіртеся повністю...і повірте, що швидко відчуєте Божу Благодать. Дев’ятниця до св.Тадея надзвичайно помічна в практично безвихідних становищах! Щиро дякую св. Тадеєві – охоронцю і заступнику в важкі хвилини життя!
Господь посеред нас!!!

Надя
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 27 лютого 2010, 13:28

Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Надя » 27 лютого 2010, 22:48

Я В розпачі...
але молюся і надіюся шо все буде добре
хоч і усвідомлюю шо не заслуговую на те.
Я вірю!

Надя
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 27 лютого 2010, 13:28

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Надя » 27 лютого 2010, 22:51

я дякую, Св.Юду Тадею за все шо він для мене зробив!!!

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Olya » 02 березня 2010, 15:09

Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Annochka
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 09 березня 2010, 19:01

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Annochka » 10 березня 2010, 11:43

Слава Ісусу Христу :)! Дозвольте і меня поділитись досвідом допомоги Святого Юди Тадея.
Вперше я почула про цього Святого більше 10 років назад. Тоді я мала вступати до вищого навчального закладу, але багато з нас ще пам’ятають, що в той час було дуже не просто поступити, особливо на якийсь престижний факультет, якщо не було чим заплатити за вступ, не зважаючи на успішне навчання в школі. Моя сім’я була у дуже скрутному ма теріальному становищі тоді, і мови не могло бути про якусь оплату. За порадою знайомих я почала відмовляти дев’ятницю до Юди Тадея, і повірте, тоді я поступила зразу на два факультети, один з яких був просто мрією. Обставини склались так, що я і уявити собі не могла. З того часу шаную цього доброго Святого, і звертаюсь до нього у всіх потребах. Навіть коли не відмовляю дев’ятниці, то простою молитвою звертаюсь до нього, і вже не уявляю, як жити без цього милого заступника і його допомоги.
Протягом останніх 10 років він завжди допомагає мені та моїй сім’ї, вимолює ласки у Бога, за що я йому дуже вдячна.
Рік назад у мене народилась донечка, були проблеми з молоком, його було дуже мало, так що кожного разу доводилось догодовувати дитину ще цілою пляшечкою суміші. Крім того хворіла маститами і груди постійно дуже боліли та пекли. Я весь час відмовляла дев’ятницю, та інші молитви, і рівно за 2 місяці від народження мого сонечка, а саме на Великдень, перестала догодовувати доню. Ми пробули суто на грудному вигодовуванні ще до 6 місяців, і зараз, коли моїй дитинці вже майже 1 рік і 1 місяць, ми і далі успішно їмо мамине молочко. Це дійсно чудо, бо мами знають, що коли ще з пологового догодовувати дитинку з пляшечки, то практично нереально вийти на суто грудне вигодовування і цим чудом я завдячую саме Святому Юді Тадею. Я пообіцяла, що обов’язково розкажу про це на якомусь публічному ресурсі, чи в газеті, і от тепер дуже рада, що маю цю можливість.
Тому, також звертаюсь до всіх, не нехтуйте цим добрим Святим, він обов’язково допомагає всім, хто до нього звертається, в той чи інший спосіб він вимолює у Господа ласки, які необхідні саме вам, вірте йому, моліться за все і Святий Юда Тадей стане вашим заступником.

Соня
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 15 березня 2010, 10:49

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Соня » 18 березня 2010, 00:33

Слава Ісусу Христу,дуже рада ,що є в мене можливість розповісти про те,як Святий Юда Тадей мені допоміг.В сім'ї моїй довший час між батьками було непорозуміння і в певний час я думала,що покращення вже не буде,тоді і звернулася до Юди Тадея.Прочитавши дев'ятницю до цього Святого з часом все наладилося.Брат мій довший час не міг продати машину і я йому порадила помолити дев'ятницю до Тадея,він був дуже радо здивований коли вже після третього дня молитви машину було продано.Хочу сказати вам люди,що якщо вірити і молитися,то святий Юда Тадей завжди прийде на допомогу.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення о.Олег » 18 березня 2010, 14:56

Слава Ісусу Христу!
Соня писав:... після третього дня молитви машину було продано...

а закінчив дев`ятницю?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Міша
дописувач
дописувач
Повідомлень: 74
З нами з: 23 березня 2009, 12:43
Звідки: США
Контактна інформація:

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Міша » 14 квітня 2010, 08:53

Христос Воскрес!
Чи вважається девятниця дійсною, або виконаною, якщо молишся проти деякої залежності, і під час девяти днів молитви не втримався він залежності? Треба починати все спочатку? :(
Якщо вже сьогодні не зустрінемо Ісуса у наших ближніх, то хто-зна чи потім Він зустріне нас як ближніх...

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення ієром. Діонисій » 14 квітня 2010, 09:21

Воістину Воскрес!
Дев'ятницю потрібно закінчити, в надії, що молитва буде вислухана, бо і чому сумніватися?
Якщо б сумнів (на суб'єктивному рівні) залишався, можна з часом розпочати іншу дев'ятницю, але не тому, що попередня була "недобра", а тому що Господь Ісус вчить нас бути в молитві витривалими: "Просіть -- і дасться вам". :)

nata_p
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 24 січня 2010, 22:53

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення nata_p » 04 травня 2010, 19:41

І мої молитви були вислухані цим великим святим. Я молилася новенну до святого Юди-Тадея (в повністю безнадійних обставинах), а також дев"ятницю до святого Апостола Тадея.

Zolotce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 89
З нами з: 28 липня 2009, 17:03

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Zolotce » 10 травня 2010, 12:02

А можливо хтось знає в якому храмі відмолюють Дев"ятниці до св.Тадея? Я, наприклад, ходжу до Храму св.Антонія з Падуї щовівторка о 19,30 українською мовою відбувається Дев"ятниця до св.Антонія також щочетверга о 19,30 Дев"ятниця до Божого милосердя. Хочу і до св.Тадея Дев"ятницю молитись в храмі

alla79
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 02 травня 2010, 22:12

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення alla79 » 11 травня 2010, 14:41

Слава Ісусу Христу!!!!
Я хочу щиро всім подякувати за Вами створені й цікаві для душі форуми
і також хочу приєднатися до всіх почитателів Святого Юди Тадея,
якого я давно вже обрала за свого улюбленого Покровителя.
Дорогі Люди, в кожного бувають тяжкі хвилини в житі і здається, що
життя прходить мимо Вас, спробуйте довіритись всім сердцем до Святого Юди Тадея,
якого Ісус Христос вибрав за опікуна всіх , кому важко в житті і на сердці.
Не було в мене такої ситуації, коли б девятниця до цього Святого мені не допогла...
Віруйте, моліться і засяє у Вашому житті сонечко!

І наостаток я б хотіла додати проповідь, яку я прочитала в інтернеті,
може комусь, як і мені вона дасть більше впевненості і віри:

http://dumkadnja.blogspot.com/feeds/posts/default

Істинно кажу вам, що хто скаже цій горі: Двигнись і кинься у море, та не сумніватиметься у своїм серці, лише віруватиме, що станеться те, що каже, - то буде йому так. Тому й кажу вам: Усе, чого будете просити у молитві, віруйте, що одержите, - і буде вам так. І коли стоїте на молитві, прощайте, як маєте щось проти когонебудь, щоб і Отець ваш, який у небі, простив вам провини ваші. Коли ж ви не простите, то й Отець ваш, який у небі, не простить провин ваших

Андрій3
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 09 березня 2010, 15:30

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Андрій3 » 19 травня 2010, 17:12

Слава Ісусу Христу.Девятницю до Святого Юди Тадея,мені дала моя мати коли я навчався в університеті.ПІд час навчання я молився до Св.Тадея та з Його допомогою закінчив навчання.Також Святий Тадей допоміг у здачі державних іспитів моєму братові котрому я дав девятницю до Цього Могутнього Опікуна і котру він молить і до теперішнього часу і дякує Св.Тадейові за отримані від Бога ласки. На третьому курсі в мене була травма хребта,завдяки молитвам до Господа ,Діви Марії та Св.Тадея,Св.Миколая Чарнецького я повністю одужав.Один мій товариш втратив роботу і довгий час не міг знайти,я придбав для нього девятницю до Святого Апостола Юди-Тадея і буквально за короткий час у нього появилась досить хороша робота,крім цого появилось багато пропозицій стосовно роботи. Св.Тадей мене не підвів ні разу в моїх потребах.До Св.Юди-Тадея молиться уся моя сімя та багато моїх друзів. Закликаю всіх молитись до Цього Могутнього Опікуна в Безнадійних обставинах.Св.Тадею ДЯКУЮ ТОБІ за всі Ласки які Ти випросив у Бога для мене,і не перестаю взивати Тебе про порятунок,Благаю Св.Юдо-Тадею випроси у Бога Ласку про яку я зараз до тебе молюся.Прошу тебе ти добре бачиш в якому стані я знаходжусь.Я обіцяю за це до кінця свого життя буду молитись до тебе,поширюватиму де тільки це можливо буде робити пошану Твого Імені,та буду Богу дякувати за ласки одержані через твоє Посередництво.Прошу Тебе Молися за нас.Ти мій Особливий Опікун.

xrust
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 25 травня 2010, 10:26

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення xrust » 27 травня 2010, 22:27

Слава Ісус Христу! Хочу поділитися з вами і своїми співпереживаннями та вірою і допомогою св. Юди Тадея. В мене була абсолютно безнадійна ситуація з роботою, ніяк не могла нормально влаштуватися і щось добре знайти. Подруга мені порадила девятницю до св. Юди Тадея. Я практично одразу придбала книжечку у церкві і почала молитися....Мушу сказати, що диво сталося-мені подзвонили за короткий час і запросили на співбесіду і хоч оформлення триває ще й досі, бо така в нас бюрократична система, але я не переставала молитися і знаю що все буде гаразд.... :) Віруйте і воздасться вам. Зараз я маю ще одне прохання - особисте, сподіваюсь і цього разу св. Юда Тадей не залишить мене і вимолить в Бога для мене ласку, бо я щиро вірю, що так воно і буде і не перестаю молитися. Тому закликаю всіх, моліться і щиро віруйте в те, що просите! Св. Юда Тадей почуває ваші молитви і обовязково вимолить в Бога ласку для вас.
Почуй мої молитви, о святий, і вимоли в Бога ласку про яку тебе прошу....

Андрій3
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 09 березня 2010, 15:30

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Андрій3 » 28 травня 2010, 11:01

Святий Тадею прошу Тебе приблизь хвилину потіхи,прояви Свою могутність та милосердя, виислухай моє благання,якщо на це Воля Господа Бога нашого!

Аватар користувача
Міша
дописувач
дописувач
Повідомлень: 74
З нами з: 23 березня 2009, 12:43
Звідки: США
Контактна інформація:

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Міша » 11 червня 2010, 12:15

Сьогодні переконався у допомозі Святого Юди Тадея. Помолився девятницю до нього з проханням домогогти з захистом диплому. Мала підписувати одна "важка" викладачка, яка всіх завертала по 3 - 4 рази, коли вона перевіряла мій матеріал - сказала що в мене все добре на 100%, я взагалі в шоці. :Yahoo!: Дякую тобі Святий Юдо за допомогу!
Якщо вже сьогодні не зустрінемо Ісуса у наших ближніх, то хто-зна чи потім Він зустріне нас як ближніх...


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей