Як мені допоміг Святий Тадей

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення о.Олег » 11 червня 2010, 13:09

Міша писав:Сьогодні переконався у допомозі Святого Юди Тадея. Помолився девятницю до нього з проханням домогогти з захистом диплому. Мала підписувати одна "важка" викладачка, яка всіх завертала по 3 - 4 рази, коли вона перевіряла мій матеріал - сказала що в мене все добре на 100%, я взагалі в шоці. :Yahoo!: Дякую тобі Святий Юдо за допомогу!

Бог добрий. Можете тепер проповідувати серед студентів молитву до св.Тадея :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

alla79
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 02 травня 2010, 22:12

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення alla79 » 11 червня 2010, 18:18

Міша писав:Сьогодні переконався у допомозі Святого Юди Тадея. Помолився девятницю до нього з проханням домогогти з захистом диплому. Мала підписувати одна "важка" викладачка, яка всіх завертала по 3 - 4 рази, коли вона перевіряла мій матеріал - сказала що в мене все добре на 100%, я взагалі в шоці. :Yahoo!: Дякую тобі Святий Юдо за допомогу!

Святий Юда Тадей завжди помагає і робить надзвичайні чуда, в яких я й не раз переконалася!
він для мене є моїм найулюбленішим Покровителем!

alla79
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 02 травня 2010, 22:12

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення alla79 » 15 червня 2010, 18:33

Сьогодні я захистила диплом на "5", тільки я єдина,
яка зовсім можна сказати була не готова,
і від хвилювань навіть температура піднялася.
Але Святий Юда-Тадей мене й зараз не покинув,
і знову зробив Чудо!
Я люблю Тебе Святий Юда-Тадей!
Дякую Тобі за всі ласки, які ти щиро випрошуєш мені в Ісуса!
Люди! Моліться, і ви теж відчуєте на собі Божу Благодать!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення romanm » 15 червня 2010, 20:45

alla79 писав:Сьогодні я захистила диплом на "5", тільки я єдина,
яка зовсім можна сказати була не готова,
:)
п.Алло.....так Ви були не готові, чи це так, задля проформи сказано?:) Не думаю, що св.Тадей- чарівник- помічник тим, хто не готується:):):)

Вітаю з захистом на 5.

alla79
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 02 травня 2010, 22:12

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення alla79 » 15 червня 2010, 22:48

romanm писав:п.Алло.....так Ви були не готові, чи це так, задля проформи сказано?:) Не думаю, що св.Тадей- чарівник- помічник тим, хто не готується:):):)
Вітаю з захистом на 5.


Можливо, я не зовсім правильно висловилася,
звичайно ж я готувалась до захисту,
але питання, які були задані мені, здалися мені не зрозумілими і далекими...до того ж я сильно хвилювалася.
але під час відповіді, я змогла на всі відповіді відповісти коротко і чітко:)) і я впевнена в допомозі цього Святого.
і для мене св. Тадей є чарівник-помічник:)
Востаннє редагувалось 17 червня 2010, 17:35 користувачем alla79, всього редагувалось 1 раз.

Андрій3
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 09 березня 2010, 15:30

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Андрій3 » 17 червня 2010, 12:50

Святий Тадею.Щиро дякую що ти мене ще тримаєш вірі надії та любові.Прошу використай даний тобі Богом привілей -спішити на поміч тим хто перебуває в безнадійному становищі,та випроси у Бога моє прохання про яке я до тебе молюсь.Прошу тебе не залишай мене в такому безнадійному становищі.А я буду кінця свого життя молитись до тебе та просити у тебе ласки Божого Милосердя, та буду старатись поширювати Славу Твого Імені.Святий Тадєю моли Бога за мене грішного.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення прочанка » 02 липня 2010, 11:52

Сьогодні церква згадує святого апостола Юду Тадея(2 липня). Того апостола, який завжди приходить на поміч покинутим і засмученим, які втратили надію на порятунок.
Сам апостол був довгий час забутий, тому радо поспішає на проміч тич, хто до нього молиться.
Молімося до Юди Тадея і ніколи не забуваймо, що маємо в Небі такого доброго заступника!
Не бійтеся!

Любчик
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 06 липня 2010, 20:21

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Любчик » 07 липня 2010, 21:29

Слава Ісусу Христу.
Хочу тут подякувати Святому Тадеєві за те, що Він допоміг мені і продовжує допомагати. Моя бабуся захворіла на рак, і померла коли я був ще малим. Останнє що я пригадував про неї це те, як вона мучилась від цієї страшної хвороби. Тому, коли в моєї матері виявилось новоутворення, вся наша сімя дуже переживала. Деякий час, поки робились аналізи я молився девятницю. Сталось чудо пухлина виявилась доброякісною.
Дякую Тадею

xrust
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 25 травня 2010, 10:26

Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення xrust » 14 липня 2010, 08:41

Слава Ісусу Христу! Дорогі друзі....я вже писала про те як мені допоміг св. Юда Тадей. Це справді великий чудотворець і той, хто вимолює для нас ласку в Богу! зараз я маю намір просити в нього через девятницю про дуже важливе для мене, але глибоко особисте прохання. Чому так пишу, бо вже довший час прошу і на жаль, поки що, нічого.... :( я вже радилася з хорошим другом-отцем, можливо це означає, що мені це просто не потрібно, але він стверджує, що це свідчить тільки про те, що дуже серйозне і вагоме прохання, яке потребує повсякчасної молитви....,а головне щиро бажати і ревно молитися. Сьогодні, після того як я виконала всі обіцянки дані мною в наміренні за подяку за ласки, які я отримала від Господа Бога через заступництво св. Юди Тадея, я маю намір розпочати девятницю черговий раз в своєму особистому намеренні.
Дорогі в Христі, потребую вашої підтримки. Прошу вас, всі хто може, допоможіть мені молитися в моєму наміренні (мене звати Христина) до Юди Тадея, щоб він вимолив для мене ту ласку у Богу, про яку середечну його прошу.
Дякую всім і обіцяю молитися за ваше здоровя.....

Хай вас Бог благословить....

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення romanm » 19 липня 2010, 14:41

всі хто може, допоможіть мені молитися в моєму наміренні (мене звати Христина) до Юди Тадея, щоб він вимолив для мене ту ласку у Богу, про яку середечну його прошу.
Дякую всім і обіцяю молитися за ваше здоровя.....


+1

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення прочанка » 20 липня 2010, 10:13

Мала зможу знову переконатися у допомозі святого Юди Тадея, дякую Господу, що дав нам такого доброго помічника і потішителя.
Моліться, Христю, і Бог вас почує, коли прийде час. Ми теж з вами :Rose:
У Львові є два образи Юди Тадея: в польській катедрі і в храмі архангела Михаїла.
Не бійтеся!

xrust
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 25 травня 2010, 10:26

Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення xrust » 20 липня 2010, 10:23

Дорогі в Христі! Щиро вам дякую за молитву і підтримку! Вірю, що св. Тадей почує мої молитви і все буде гаразд.....дай Боже, а то мені трішки важко....

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Олюнька » 20 липня 2010, 10:33

прочанка писав:У Львові є два образи Юди Тадея: в польській катедрі і в храмі архангела Михаїла.

+ на кожному іконостасі серед 12-ти апостолів, думаю назбирається більше двох :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення прочанка » 20 липня 2010, 11:16

Олюнька писав:
прочанка писав:У Львові є два образи Юди Тадея: в польській катедрі і в храмі архангела Михаїла.

+ на кожному іконостасі серед 12-ти апостолів, думаю назбирається більше двох :wink:


:good: маєте рацію... Але тут два великі образи. :Rose:
Не бійтеся!

malenka
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 23 липня 2010, 14:45

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення malenka » 23 липня 2010, 15:27

Слава Ісусу Христу!
Не знаю, може моя історія здасця надто дитячою, але я також хочу розказати як мені поміг Святий Тадей.
Наступила така неочікувана сесія... Лабораторні, модулі, заліки, та ще й 2 курсові. Коледж сяк-як я закінчила на "чевроний" диплом, а от в університеті стало складніше (найскладнішим був саме предмет, про який буде йти мова далі). Ми спокійно, як завжди, в останній день залакової сесії майже всією групою пішли здавати курсову (здало тільки 5 студентів - ті, які дуже все знали, ну і... 2 інших). Щоб її захистити, потрібний був підпис куратора, який в цей день якраз вирішив посидіти вдома. На всі наші вмовляння він не зважав - сказав, що буде завтра. Проте в деканаті нас запевнили, щоб ми не переживали - курсову можна здавати до кінця сесії, "талонів" за це не буде (це впливає на стипендію). Ми порозходились по домах, ніхто не засмутився - завтра здамо і все буде добре! На наступний день на нас чекав сюрприз - всі дружньо вирушили в деканат по талони. Море сліз, дорікань, боязнь втратити стипендію... Талон взяти не вдалось - в середу деканат не приймає студентів...
І ось з талоном я іду до викладача... Всі сльози виплакані, я згідна навіть і на "3" (бо якщо затянути, не було б стипендії), а його немає... І так кілька днів (талон дається на три дні). Вже почала шукати якісь інакші способи... Талон закінчувався в суботу, тому останню надію я покладала на те, що в понеділок (якщо звичайно у викладача буде гарний настрій - бо всі наші оцінки в нього зводяться тільки до цього, а не до знань) я нарешті його здам. УРА! ПОЩАСТИЛО! Зібрані всі підписи, талон закритий... але в мене 3. "Ну нічого" - заспокоювали всі мене - "головне, що буде стипендія!". При одногрупниках я ще трималася - староста як-не-як! А вдома...
І ось вже потрохи образа пройшла, я себе заспокоїла... здавалося... з*явилися серйозні проблеми зі здоров*ям... лікарі в один голос казали - до лікарні... Але попереду ще один екзамен - найстрашніший! І з того ж предмету, що я мала талон. Хворіти було ніколи, тож я зібравши всі сили в кулак, відмовилася лягати в лікарню. За здоров*я в той час я навіть не думала - молилася за те, щоб здати цей екзамен і щоб знов не було талону. Рідним про хворобу нічого не сказала ні про хворобу, ні про талон. Знала тільки бабуся і то тільки про те, що я довго не могла захистити курсову. Її я попросила дати за здоров*я викладача. Саме вона мені й показала молитву до Святого Тадея - сказала, що не встигає до екзамену прочитати дев*ятницю і попросила, щоб ми зробили це разом.
І ось я на консультації перед екзаменом. Викладач повідомив, що в мене 3 може бути "автоматом" (хоча я знала, що балів в мене було на 4, а то і 5). Я звісно ж погодилась - втрачати вже майже нічого, а на екзамені може завалити питаннями. Зі сльозами на очах віддала свою залікову, навіть і не подивившись, чи він мені поставив оцінку. Вийшовши в коридор, я почула позаду його голос. Він сказав мені піти по талон. Серце забилося з неймовірною швидкістю... Я не вірила своїм вухам. Перестрашеним голосом я перепиталася і почула у відповідь "талон за курсову! Невже ти не можеш подивитись в залікову?". Відкривши її, я побачила свою чесно зароблену 4 і була несповна від радості!
Деканат знаходився в 15 хв швидкої ходи. Я побігла туди. Там мені відмовили віддати талон і я змушена була знову повернутись назад. Викладач навіть не розлютився (що мене дуже здивувало), а тим більше ще й подзвонив до секретаря і погрожуваним голосом буквально змусив її знайти мій старий талон та виписати новий. Треба відмітити, що навіть в деканаті його усі боялися, тому коли я (вже ледве йдучи - на дворі градусів 30, а я в сорочці на довгий рукав, знов мотала кілометри) прийшла в деканат, на столі вже стояли 2 талони. Я, ледве посміхнувшись, подякувала, і знову вирушила назад. Побачивши, що оцінка переправлена з 3 на 4 я здивувалася, але потім я згадала про Святого Тадея! І я впевнена що це саме він зробив, адже знаючи таку людину (викладача), я впевнена, що він сам ніколи б такого не зробив!
Ось так Святий Тадей допоміг мені не лише здати без проблем екзамен, а й (можна сказати) повернув час назад...

Андрій3
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 09 березня 2010, 15:30

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Андрій3 » 26 липня 2010, 09:08

Дякую тобі Святий Юдо-Тадею за отриману ласку через Твоє посередництво,та Благаю тебе щоб Ти тримав над мною опіку та допровадив мій намір до щасливого завершення,а я буду вдячний тобі до кінця свого життя та буду ширити пошану твого імені. Вислухай моє прохання,якщо на це Воля Бога.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Just_me » 29 липня 2010, 23:11

Дякую Святому Тадеєві за постійну опіку над моєю родиною і за всі ласки, котрі на нас зсилає Господь за посередництвом його молитов. Сподіваюся, він і далі заступатиметься за нами.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Оксанааа
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 14 березня 2009, 09:20
Звідки: Львівська обл.

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Оксанааа » 25 серпня 2010, 10:23

Слава Ісусу Христу! Хочу виразити слова великої вдячності Господу Богу і Святому Юді-Тадею за вислухані молитви! Мій син закінчив школу в цьому році, і дякуючи молитвам і заступництву Юди-Тадея він успішно здав ЗНО і вступив до університету на свою омріяну спеціальність. Дякую Тобі Господи, за ласки і дари, якими Ти наділив цього Великого Апостола, який завжди спішить на допомогу.
Святий Тадею, особливий Опікуне в безнадійній ситуації, молися за нас. Амінь.

xrust
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 25 травня 2010, 10:26

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення xrust » 08 вересня 2010, 09:29

ДОРОГІ ДРУЗІ! ПОТРІБНА ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА! Дівчинка, Марічка, 1 рік.....діагноз - рак....потрібна термінова операція, яка коштує 24 000 грн....один день лікування обходиться в 1200 грн...Прошу вас про допомогти - хто не має можливості матеріально, батьки просять про молитву..... Дуже дякую.....

Оксанааа
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 14 березня 2009, 09:20
Звідки: Львівська обл.

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Оксанааа » 09 вересня 2010, 11:42

Слава Ісусу Христу! Чи можете написати номер рахунку і реквізити банку, куди можна переказати кошти на лікування? Буду молитися за спасіння дитини.

xrust
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 25 травня 2010, 10:26

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення xrust » 09 вересня 2010, 12:13

Слава навіки! Дякую вам за прагнення допомогти, але сьогодні Марічка померла.....

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення viter » 09 вересня 2010, 12:19

Розцвіла ще одна квіточка у Божому Саді. Безсумнівно, що вона у Божому Царстві. Хай Милосердний Господь потішить серця її батьків та рідних і забере сум від втрати їхнього ангелика.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

xrust
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 25 травня 2010, 10:26

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення xrust » 09 вересня 2010, 12:26

Дуже дякую Вам!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення о.Олег » 09 вересня 2010, 12:31

хай Господь прийме до Себе це ангелятко...
Молімося за її батьків і родину
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Zolotce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 89
З нами з: 28 липня 2009, 17:03

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Zolotce » 14 вересня 2010, 12:01

Вчора закінчила свою першу дев"ятницю до Святого Тадея, сподіваюсь на його допомогу і заступництво.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Злий Іван » 14 вересня 2010, 13:36

Дуже сумно.
Молитимусь за Марічку.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Неля
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 02 грудня 2010, 12:35

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Неля » 03 грудня 2010, 11:36

Хочу написати теж про допомогу Св.Тадея, цей святий дійсно нікого не покидає хто до нього звертається дійсно з вірою і творить дива. Мала великі проблеми у бізнесі, але ще навіть не вспіла домолити девятницю до кінця як усе почало змінюватись на краще. Св.Тадей здійснив просто неможливе, він так мені допоміг. Також я довший час не могла завагітніти, молила про це святого і він теж вислухав молитву та просив Бога за нас. Інколи потрібно трішки зачекати, адже Бог краще знає за нас коли нам послати те про що найбільше просимо. Зараз ми чекаємо на появу маленького чуда у нашій сім'ї. Щиро дякую Св.Тадею за допомогу і раджу іншим теж звертатись до цього Святого який ніколи не залишить у біді.
Хотіла ще б запитати форумчан, можливо мені хтось допоможе, коли молю девятницю то там пише що потрібно віддячитись Святому за допомогу, що одна жінка замовила 12 служб божих за душі у чистилищі. А що мені зробити, чи буде віддякую за допомогу Святому, якщо просто дати гроші на Церкву?

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення romanm » 03 грудня 2010, 12:14

Неля писав: А що мені зробити, чи буде віддякую за допомогу Святому, якщо просто дати гроші на Церкву?


Може дайте тому хто потребує? Ось о. Олег(модератор) працює з такими людьми.Думаю,що він зробить все як потрібно. Нмд.

Оксанааа
гість
гість
Повідомлень: 6
З нами з: 14 березня 2009, 09:20
Звідки: Львівська обл.

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення Оксанааа » 08 лютого 2011, 11:12

Христос Рождається! Хочу подякувати Господу Богу і Великому Апостолу Юді-Тадею за ще одні вислухані молитви мої і мого сина. Дякуючи Його заступництву мій син склав іспити на відмінно (це його перша сесія). Вже вкотре Цей Великий Заступник спішить нам на допомогу.

natsen
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 12 лютого 2011, 14:03

Re: Як мені допоміг Святий Тадей

Повідомлення natsen » 12 лютого 2011, 23:35

Хочу висловити велику подчку апостолу Тадею, за ті чудеса які він створив для мене та для моєї сімі. Якщо хтолсь зараз знаходиться у відчаї, почитайте те що я напишу і повірте в велику силу Святого Тадея! В абсолютно безнадійних ситуаціях, як на наш погляд, Він творить дива і рятує людей. Стаються події, яких людський мозок навіть не може проаналізувати і усвідомити.
Чудеса, що створив святий Тадей для моєї сімї. Коли мені було 11 загинув мій батько. Моя мама на той час була без роботи, і ми жили в кварирі, яку викупили лише на половину, та й жодних доказів того, що батько в той час заплатив за неї якусь суму не було. Мама залишилась одна з бідою, двома дітьми та в чужій хаті. Це був 96 рік, в країні була дуже складна ситуація з роботою. Ми продавали оречі з дому, щоб вистачило на хліб. Господар квартири дозволив нам пожити там ще якийсь час. Мама потроху збирала речі, бо знала, що в любий момент нас можуть попросити покинути це житло. Вона була у відчаї, і не було нікого, хто міг допомогти. Їй порадили звернутись до Святого Тадея. Вже під час девятниці вона знайшла роботу. Прибирала у офісі. Чудом сталось иак, що за тиждень її роботи там усі працівника звільнились, і директор фірми запропонував мамі допомагати йому. Так за кілька місяців вона вже стала менеджером, а згодом і взагалі, керівником. Фінансові справи сімї наладились. Але питання житла було не закритим, ми жили на чемоданах, бо всерівно мама не змогла б проплатити решту за квартиру. А власник до нас не зявлявся. пройшло 5 років, і власник житла прийшов до нас і сказав: збирайцтесь. поїхали. МИ не знали, куди ми мали їхати, а він, з тої суми, яку юатько встиг йому проплатити притдбав нам 2-ох кімнатну квартиру, а цю, в якій ми жили продав іншим людям. Ми не могли повірити, в те що трапилось, навіть найближчі люди з підозрою ставились до того, що відбулось. Але я та моя мама знаємо, що це велике чудо сотворив Святий Тадей. Ми і зараз тут живемо, і я аналізую ті події, не можу прийти до тями, що в нашому не просому світі могла статися така подія. Ми прожили 9 років у чужій хаті, і та людина в кінцевому результаті подарувала нам житло. це як історія не з того світу! Я вдяче=нав Святому Тадею за таке чудо, і поршу його опікуватись тою людиною, яка в свій час пожалла нас і зробила нам таку велику ласку.
Пройшло багато часу від тих подій. Я стиала керівником одної компанії і тутнещастя посипались на мене. За роки я вже забула про опіку Святого Тадея. Стається ряд дивних подій: власника фірми звільняють всіх працівників, закривають офіс, залишають тільки мене,Ю як директора, і купу боргів і зникають. тобто юридичног фірма існувала, а фактично - ні, і всі проблеми разом з боргами залишились для мене. Я пів року потратила у спробах знайти власників та вирішити питання зі мною, та все марно . У всіх інситанціях мені казали, що я тільки накличу біду на себе, бо я директор. я змирилась, з тим, що є. Просто коже день жила у страху, що прийдуть по богри, чи податкова, чи гірше, СБУ. я знайшла інщу роботу, і в мені ще з маличку жила мрія - поїхати в Америку. Я шукала усі можливі варіанти - та нічого не було. На роботі справи теж йшли не дуже. Мама подивилась на молї страждання і запропонувала відмовити девятницю до Святого Таджея, який створив багато чудес для мо\ї сімї. Я спершу сказала, що я ж змирилась з тими всіма негараздами, я навіть не знаю, що просити. Макма сказала, а ти відмов і Святий Тадей сам зорозуміє, які у тебе потреби і допоможе тобі. Я так і зробила, бо загалом ситуація в мене була складна. Вже у 3-ій день девятниці обявились власники фірми, і, о чудо, вони запропонували мені хороші гроші, за те що я допоможу їм змінити керівника, а це ж саме те, що мені юбуло так потрібно. І так я зняла з себе тягар боргів і небезпеки, але ж як вони могли появитись сп=аме під час тиого, як я відмовляла девятницю? це була велика милість Божа, яку вимолив для мене Святий Тадей. Потім директор моєї фірми запропонував мені допомогти з отриманням візи - і, о чудо, мені відкрили візу в Америку на 5 років! В кінці весни керівник перерахував результати роботи фірми і вирішив, що я заслуговую на бонус, а сума бонусу була такою, що дозволила мені проплатити переліт в 2 сторони в Америку. Чи це не чудо? чи це історії з справжнього життя? Я летіла в літаку і молилася, і дякувала святому Тадею, бо не могла повірити в ті чудеса, які трапились зі мною, і це все відразу пісоля відмови девятниці! Вірте в опіку Святого Тадея, зараз я знову відмовляю девятницю і вірю в чудеса, які може сотворити для нас Святий Тадей. У житті не буває безнадійних обставин, просто інколи намм бракує віри, щоб попросити заступництва. Пів року пройшло після моєї подорожі, я в Україні, працюю в тій же фірмі, і справи йдлуть в мене добре, я вдячна Святому Тадею за його велику ласук та чудеса, які він створив для мене і для моєї сімї!


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей