Як Вам допомогла молитва до святих (свідчення)

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Лейла
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 11 квітня 2009, 11:46
Звідки: Червоноград

Як Вам допомогла молитва до святих (свідчення)

Повідомлення Лейла » 21 квітня 2009, 13:03

Слава Ісусу Христу. Дайте Ваші свідчення про те, молитви до яких святих Вам допомогли у вирішенні важких життєвих ситуацій

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 21 квітня 2009, 15:28

Я вважаю, що ми завжди повинні прибігати у своїх молитвах до Святих наших Заступників та Покровителів. Адже хто може бути впевнений у великій своїй праведності і у тому, що його молитви доходять до Господа Бога..? а Святі, якщо ми їх дуже просимо доносять наші благаня до Бога і самі просить Його за нас, за наші прохання, звичайно, якщо вони є у Волі Божій.

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 21 квітня 2009, 15:36

Найбільший серед всіх Святих - це Святий Йосиф, бо Сам Бог вибрав Його на Свого Опікуна.
Я б могла без кінця розповідати про ті всі мої прохання, які Він вислухав і чудесним способом виконав... Святий Йосиф все чує, варто нам лише сказали лише слово, звертаючись до Нього як він вже, в ту ж мить спішить, щоб виконати нашу просьбу. Я в тому переконалася багато-багато раз...
Великими Святими Заступниками (зокрема для мене) є також Св.Юда Тадей, Св.Антоній Падевський, Св.отець Піо, Св.Франциск, Св.Миколай, Св.Максиміліан Кольбе, Св.Йосафат, Св.Андрей Шептицький, Св.Микола Чарнецький та багато інших... але, все ж таки, Святих є дуже багато і всі вони радо нам помагають, лиш би ми з вірою і щиро до них зверталися...

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 21 квітня 2009, 17:40

Ira писав:Великими Святими Заступниками (зокрема для мене) є також Св.Юда Тадей, Св.Антоній Падевський, Св.отець Піо, Св.Франциск, Св.Миколай, Св.Максиміліан Кольбе, Св.Йосафат, Св.Андрей Шептицький, Св.Микола Чарнецький та багато інших... але, все ж таки, Святих є дуже багато і всі вони радо нам помагають, лиш би ми з вірою і щиро до них зверталися...



++++ 100%

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 21 квітня 2009, 21:46

Ira писав:Великими Святими Заступниками (зокрема для мене) є також Св.Юда Тадей, Св.Антоній Падевський, Св.отець Піо, Св.Франциск, Св.Миколай, Св.Максиміліан Кольбе, Св.Йосафат, Св.Андрей Шептицький, Св.Микола Чарнецький та багато інших... але, все ж таки, Святих є дуже багато і всі вони радо нам помагають, лиш би ми з вірою і щиро до них зверталися...


Маленька поправка М.Чарненцький і А.Шептицький Церквою визнані як Блаженні :) звичайно в майбутньому надіюсь будуть визнані й як Святі. До всіх святих і блаженних варто звертатись у молитвах з вірою і поміч (ласка) Божа не забариться...
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
Ira
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 345
З нами з: 20 серпня 2007, 17:21
Контактна інформація:

Повідомлення Ira » 22 квітня 2009, 00:02

ljubomyr_ps писав:А.Шептицький Церквою визнані як Блаженні

о, а невже Андрея Шептицького визнано Блаженним??? я не знала..

я вже десь на форумі писала, що для мене нема різниці чи визнаний чи ні, я у своєму серці трердо знаю, що то Святі і все!
За Андрея Шептицького хочу сказати, що Він зробив для мене диво, тобто вислухав прохання і дав мені знак... :)

Особливо ще люблю отця Порфирія (єромонаха-студита). Напевно його всі знають. Він для мене також є Святий, і через його заступництво також був даний знак великий...

Ну і звичайно, завжди молюся через заступництво Йосифа Сліпого....

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 22 квітня 2009, 06:31

Ira писав:
ljubomyr_ps писав:А.Шептицький Церквою визнані як Блаженні

о, а невже Андрея Шептицького визнано Блаженним??? я не знала.
.


Та вроді взагалі ніяк не визнанийні блаженним, ні тим паче, святим. Хоча це не заважає, звичайно молитися Йому.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Повідомлення Olya » 23 квітня 2009, 07:15

Я найбільше люблю молитися до Ісуса ,Діви Марії, до Тройці Пресвятої (особливо на вервичці). Дуже допомагає молитва душі, зразу ж якось заспокоюєшся і думаєш, що все буде добре і так переважно стається. Після якихось страждань завжди проблискує промінчик добра спокою і надії.

Молімося щиро і з любовю. І все у нас і за кого молимось буде добре.
Господь допоможе нам і полегшить наші страждання.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Повідомлення ShMariam » 24 квітня 2009, 13:43

Великими Святими є також св. Тереза від Дитятка Ісуса, св. Іван Боско - покровитель молоді і дітей, чудові взірці для молоді - св. Марія Горетті і св. Доменік Савіо.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Лейла
новик
новик
Повідомлень: 15
З нами з: 11 квітня 2009, 11:46
Звідки: Червоноград

Повідомлення Лейла » 18 травня 2009, 09:00

Моліться до Святого Юди-Тадея, він завжди вам допоможе. Вірте в це :)

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 02 липня 2009, 11:40

В соборі св. Юра є багато місць, де молитва буде почута - це чудотворна ікона Теребовлянської Божої Матері, Плащаниця і в крипті - біля владики Андрея, Йосипа Сліпого...
в костелі св. Антонія правляться дуже помічні дев"ятниці на польській, українській і російській мовах. Св. Антоній - надійний помічник, коли пропадає та чи інша річ, помагає він і віднайти загублену душу. Була свідком, коли молодий чоловік біля фігури св. Антонія довго на колінах ревно молився. Сподіваюся, його молитви були почуті. Такої щорості я ще не бачила...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 15 липня 2009, 15:51

Є люди, що в часі земного життя були всеціло відданими Богові, прямували невтомно до святості -- святі, через яких не раз Господь звершує не одне чудо...
Востаннє редагувалось 27 липня 2009, 19:23 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 2 разів.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 16 липня 2009, 08:35

Таке враження, що більшість з них тихо спить. А дехто взагалі усміхається :)
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 16 липня 2009, 11:48

ми бачили Бернедету Субіру... Красива, як жива... А тепер чекаємо поїздки в Барі й СанДжовані Ротондо...

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Олюнька » 16 липня 2009, 12:15

прочанка писав:ми бачили Бернедету Субіру... Красива, як жива... А тепер чекаємо поїздки в Барі й СанДжовані Ротондо...


Кажуть, що в її зіницях навіть блиск залишився, так ніби вона в цей момент бачить Марію.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Повідомлення прочанка » 16 липня 2009, 14:03

розповідали, що за життя Бернедетта розповідала про неземну красу"ясної Пані", красу якої жоден художник не зумів відтворити.

Otyz
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 25 липня 2009, 11:39
Звідки: тернопіль

Повідомлення Otyz » 25 липня 2009, 12:01

В дитинстві від бабусі я почула розповіді про чуда , які відбувалися за посередництвом Св. Антонія Падевського . Тому зараз , коли виникають певні проблеми , я відмовляю девятницю до святого і справді відчуваю його допомогу .

андрій1982
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 06 вересня 2009, 12:19

Re: Як Вам допомогла молитва до святих

Повідомлення андрій1982 » 11 березня 2010, 17:00

Під час операції, яку мені робили без наркозу, тільки з дуже мінімальним знеболюванням і яка за словами лікарки була досить складною в її практиці я постійно подумки промовляв Ісусову молитву. Я в той момент і взагалі всі дві з половиною години поки йшла операція так зосередився на молитві, що хоч і відчував страшний біль, але не боявся його, біль ніби був на другому плані. Хоча я прекрасно чув як в моєму носі зубилом ламають неправильно зрослі кості, бачив як їх дістають. По очах лікаря було ясно щось іде не так, але я ніби відчував і знав що все буде добре. Так і сталось, з операційного стола встав сам, а за три дні був вже вдома, хоча міг і на другий день йти, просто лікарі не вірили, що після такої операції нема ні ускладнень ні болю і вього чим супроводжуються операції.
Другий випадок, після якого я став задумуватись про силу молитви стався зовсім недавно, все про що попросив сталось відразу на другий день, а дещо вже під час самої молитви!!

Аватар користувача
donatanvova
дописувач
дописувач
Повідомлень: 140
З нами з: 10 грудня 2009, 21:55
Звідки: Львів

Re: Як Вам допомогла молитва до святих

Повідомлення donatanvova » 16 березня 2010, 21:14

Неодмінно помолюся за здоровя Іванка :Rose:
Володимир

yaruk
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 16 березня 2010, 02:39
Звідки: chicago,illinois

Re: Як Вам допомогла молитва до святих

Повідомлення yaruk » 17 березня 2010, 03:18

Лейла писав:Слава Ісусу Христу. Дайте Ваші свідчення про те, молитви до яких святих Вам допомогли у вирішенні важких життєвих ситуацій

zaras ya guvy v amerutsi, v mene byla divchuna yaka obitsyala mene chukatu i lyubutu,no vuyshla zamig,i ya vidchyv veluky pystoty i samotnist.v mene pochunalasya depresiya.dni stavalu tmyanumu i hmyrumu.no odnogo razy ya vurishuv molutusya, navit hotiv pitu gutu v monastur, na dekilka misyatsiv, os.ya bagato moluvsya Bogy i Divi Mariyi.moluvsya po dekilka godun v den. i z chasom ya vidchyv pidrumky, htos yishov poryad iz mnoyu.tse bylo i zalushayetsya garne vidchyttya.no vse zminulos pislya sny, kolu do mene pruyshla yakas ginka, neznayu hto, no bylo take vidchyttya nibu ya yiyi znayu, obnyala mene i skazala cho vse byde dobre.
vge pislya tsyogo vupadky proyshlo dekilka misyatsiv, ale vge niyakoyi depresiyi,chu samotnosti.ya znayu cho zimnoyu zavgdu ye poryad htos.
os tak molutva pomogla meni.
molitsya, churo i bagato i tse obovyaskovo pomoge vam. a osobluvo dopomagaye skontsenryvatus , molutva na chotkah. :roll:

alla79
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 02 травня 2010, 22:12

Re: Як Вам допомогла молитва до святих

Повідомлення alla79 » 12 червня 2010, 07:59

Лейла писав:Слава Ісусу Христу. Дайте Ваші свідчення про те, молитви до яких святих Вам допомогли у вирішенні важких життєвих ситуацій

Особисто мені - до Святого Юди-Тадея!

Zolotce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 89
З нами з: 28 липня 2009, 17:03

Re: Як Вам допомогла молитва до святих

Повідомлення Zolotce » 14 жовтня 2010, 12:09

І я зараз молюся Святу Мантію до Св.Йосифа Обручника Діви Марії, сподіваюсь на його опіку іщо мої молитви будуть вислухані

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як Вам допомогла молитва до святих

Повідомлення о.Олег » 29 березня 2012, 16:47

о.Олег писав:... то напевно О Фредина буде знати ...

згаданий тут о.Орест проповідував http://www.ugcc.lviv.ua/index.php?optio ... &Itemid=97 і цікава вийшла знимка (не фотошоп)
Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Як Вам допомогла молитва до святих

Повідомлення andrivovk » 02 квітня 2012, 19:24

Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Як Вам допомогла молитва до святих

Повідомлення ShMariam » 05 квітня 2012, 18:30

Лана писав:

(Під час молитви повинна горіти посвячена свічка. Ця молитва така сильна, що перед закінченням тих молитов одержиш те, що собі випрошуєш, хоч би прохання було дуже складним).


А чому саме ця молитва, а не якась інша (по-іншому сформульована)? По ідеї, після кожної молитви маємо отримати те, що просимо (за словами Ісуса :pardon: (звісно, з покорою, усвідомленням того, що, може, не гідні отрмати зараз і вже - Бог - не джин з лампи. :oops: ))) Лише читаючи Гаррі Поттера :oops: усвідомила суть приватної молитви: тут не мають особливого значення конкретні слова, певне число промовлених молитов, наявність свічки та інші речі, на відміну від магії (чим грішить Гарафіна Маковій і Ко), головне - розкаяння, щирість і наполегливість.

Вибачте, не хотіла нікого образити. Вірю, що св. Марта - могутня заступниця перед Богом і допомогла багатьом.
P.S. Пишу про приватні молитви, бо з богослужіннями трохи по-іншому: для порядку в Церкві існують обряди, які передбачають і "молитовні ситеми", якщо так можна сказати. Певні слова, ритуали мають певне богословське значення, але це не магія.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Nazarstriy
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 31 грудня 2014, 06:33

Re: Як Вам допомогла молитва до святих (свідчення)

Повідомлення Nazarstriy » 02 січня 2015, 15:20

Моліться на вервиці щодня, бо вервиця це драбина до неба, сказав якось на проповіді священик у церкві. І справді Богородиця допомагає, слухає і виконує добрі прохання тих хто з вірою молиться і просить її.
Цьому я переконався на власному досвіді. У мене дуже довгий час не було коханої людини, я через це дуже засмучувався і дуже часто впадав у відчай. Мені дуже давно подобалась одна дівчинка, але на жаль вона не відповідала мені взаємністю, хоча я продовжував її добиватися. Остання моя надія була лише на Матір Божу, я почав молитись на вервиці кожного дня і просив, щоб ця дівчинка відповіла мені взаємністю, щоб пішла хоч зі мною погуляти і через деякий час сталося велике чудо, вона все-таки погодилась, ми погуляли, я продовжував просити, щоб ми почали зустрічатись і Богородиця знову мене послухала. Я продовжуюю молитись і прошу про щасливу сім'ю разом з нею і вірю що Вона мене послухає, тому моліться, просіть з вірою і буде вам дано що просите, тому що Матір Божа любить усіх нас і допомагає нам, навіть тоді, коли ми цього не помічаємо. Дякую Тобі, Богородице.

gira
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 12 липня 2015, 18:54

Re: Як Вам допомогла молитва до святих (свідчення)

Повідомлення gira » 12 липня 2015, 19:53

Мені допомогла молитва до св. Філомени. Якось я дуже вдарилася, і переживала через це, щоб не було ніяких наслідків після удару. Деякий час відчувала біль. Я почала молитися до св. Філомени, а також прикладала пояс і миро. Через декілька тижнів пройшла обстеження у лікаря, думала що мені призначать якійсь ліки чи мазь. Але лікар сказав, що нема чого хвилюватися, бо все нормально. Моїй радості не було меж, бо я думала, що все набагато серйозніше. Я хочу подякувати св. Філомені за допомогу, що звільнила мене від цієї тривоги. Хоча я дуже часто сумнівалася і не до кінця вірила, що все благополучно закінчиться.


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей