Як ставитись до таких явлінь? Що ЦЕ ?

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення o.Mykil » 21 лютого 2011, 05:25

До слова, ця сама тема є теж... і тут http://djublyk.at.ua/publ/6-1-0-156
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення Міра » 07 березня 2013, 13:24

Вже люд гуде - Об"явлення Матері Божою в Стрию вчора. Я бачила фото https://plus.google.com/u/0/111289815495611114286/posts
Що скажете?
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення о.Олег » 07 березня 2013, 13:40

Міра писав:Вже люд гуде - Об"явлення Матері Божою в Стрию вчора. Я бачила фото https://plus.google.com/u/0/111289815495611114286/posts
Що скажете?

на оце? Зображення
скажу, що буває.
а от чи в кожній гарній плямі/зрізі/тіні варта видивляти Об`явлення: скажу ні
що не означає, що і в таких випадках прийняття природніх речей за Надприродні Бог не вислухає молитву, не станеться Чудо
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення Just_me » 07 березня 2013, 13:51

Міра писав:Вже люд гуде - Об"явлення Матері Божою в Стрию вчора.

Що вистачить комусь щось десь побачити, як вже то місце вбирають в білі квіти, сходиться люд і поклоняється. Бачила відео, я в шоці
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Iv0Co_rBJU
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення о.Олег » 07 березня 2013, 13:59

Just_me писав:Що вистачить комусь щось десь побачити, як вже то місце вбирають в білі квіти, сходиться люд і поклоняється...

та... І вже щось такого зі Стрийської Єпархії ми мали... А - в моєму Городку в храмі Миколая
Зображення
та і тема у нас відповідна є
viewtopic.php?f=3&t=1289&p=28256&hilit=%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BA%D1%83#p28256
MOD перенесено
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Як ставитись до таких явлінь? Що ЦЕ ?

Повідомлення пілігрим » 07 березня 2013, 16:09

ми конче хочем "знати ", а не "вірити"
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Як ставитись до таких явлінь? Що ЦЕ ?

Повідомлення Just_me » 07 березня 2013, 16:27

пілігрим писав:ми конче хочем "знати ", а не "вірити"

Хочемо - то так, але не дізнаємося, бо ми з покоління, яке "не бачило", але може ввірувати чи не ввірувати.
А ті люди - вони якраз вірять, а не знають, але я б у таке не вірила, якщо чесно.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Як ставитись до таких явлінь? Що ЦЕ ?

Повідомлення пілігрим » 07 березня 2013, 16:35

Я сказав би , що ці люди шукають явних знаків , які б перетворили їх віру в знання.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Як ставитись до таких явлінь? Що ЦЕ ?

Повідомлення ShMariam » 09 березня 2013, 10:50

Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Як ставитись до таких явлінь? Що ЦЕ ?

Повідомлення vitalko » 11 березня 2013, 14:37



Хоч смійся хоч плач з тих бабусь і місцевого священика. А уявіть собі скільки на дорогах тріщин у вигляді хреста, може і їх всіх перекрити?
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як ставитись до таких явлінь? Що ЦЕ ?

Повідомлення о.Олег » 11 березня 2013, 17:21

вчора перечитавши нове на Форумі, відкрив Свічадівську книжку (Чи Бог Вислуховує наші молитви) на (перепрошую за можливі помилки при передруці):
Чи нині ще потрібні Знаки і Чуда?
Щоправда, Ви можете подумати, що всі ці вислухані молитви й зцілення було наперед призначено лише для часу земного життя Ісуса, щоб започаткувати процес поширення Євангелія й успішно заснувати Церкву.А сьогодні ми, очевидно, мали б задовільнитися чистою вірою й щиро та твердо вважати, що Бог вислуховуватиме наші молитви-прохання тільки духовно, без будь-яких видимих знаків, а тим паче чудес.
Важлива еволюція Святого Августина
Саме так упродовж тривалого часу думав один із найбільших латинських Отців Церкви святий Августин (354-430). Приблизно до 415 року він уважав, що Чуда були потрібні лише для сформування Християнства. А пізніше сама Церква стала перманентним Чудом. Ба більше, цей великий інтелектуал із недовірою ставився до ілюзій, які могли дискредитувати християнську віру в очах поган. Отож волів бути критичним і брати сучасні Чуда - свідчення про які до нього все-таки доходили - у лапки. Однак після того, як було знайдено тіло святого Степана й привезено частину його мощей до Африки, на очах в Августина відбулися Чуда, які змусили цього великого святого змінити думку. Ця історія, зокрема - цінне свідчення того, яке значення мають молитви-прохання до святих. До цієї теми ще повернемося наприкінці книжки.
Певна річ, св.Августин ніколи не ставив на одну площину сучасних йому Чудес і Чудес Євангельських, однак після детального аналізу фактів записує перші з них у книги, цілковито довіряючи тому, що трапилося, і вбачаючи в цьому промовистий прояв тої тривкої й потужної дійсності, якою є Воскресіння Христа...

так ось... звичайно (нмсд), що дрібненько, як на Чудо, бачити в плямах/тріщинах Лик Христа/Святих, от лише відкривши на саме цих сторінках, відчуваю, що Господь через цю книжечку (Андре-Мутьєна Леонара) зробив і зі мною грішним дещо: тепер бачу Чудо Боже у тому, що ще є хтось, хто скликає народ на місця, що "здивували", що люди перекривають дороги, що приїжджають звідусіль...
Ні - розумію небезпеки марновірств і, безперечно - хтось ...гм... вправний може ...гм... очолити натовп шукачів Знаку, створити з нього якусь спільноту, протиставити Церкві Христовій... Розумію. От лише... і Чудо Боже в... такий-от незвичний для мене грішного спосіб дало себе відчути :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Як ставитись до таких явлінь? Що ЦЕ ?

Повідомлення ShMariam » 11 березня 2013, 18:44

vitalko писав:


Хоч смійся хоч плач з тих бабусь і місцевого священика. А уявіть собі скільки на дорогах тріщин у вигляді хреста, може і їх всіх перекрити?

Ну хто його зна, що там насправді - не бачила. :pardon: Але коли у Львові біля ц. св. Володимира і Ольги на деревах "побачили" образи, то я, скільки не старалась, не могла нічого побачити. Може в мене думки не про то, а може уяви замало. :pardon: Правда, там ніби священика з ними не було.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Як ставитись до таких явлінь? Що ЦЕ ?

Повідомлення пілігрим » 11 березня 2013, 19:30

"... але блаженні, що не бачили, а увірували" (Ів. 20.29)
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Як ставитись до таких явлінь? Що ЦЕ ?

Повідомлення ShMariam » 11 березня 2013, 19:43

пілігрим писав:"... але блаженні, що не бачили, а увірували" (Ів. 20.29)

Ну але це значить, що раз побачили - вже не блаженні. :) Знаю одну побожну жіночку, то вона і в снах бачить Ісуса, але.. чому б ні, якщо вона постійно про Нього думає? O:-) А тим часом мені сниться робота і хто-зна що :) :pardon:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Як ставитись до таких явлінь? Що ЦЕ ?

Повідомлення пілігрим » 11 березня 2013, 19:48

ShMariam писав:
пілігрим писав:"... але блаженні, що не бачили, а увірували" (Ів. 20.29)

Ну але це значить, що раз побачили - вже не блаженні. :)

Ні , чому ж. Ці слова сказані Фомі. І Фома блаженний , бо побачив і увірував . Але наскільки блаженні , які увірували не бачивши.
Κύριε ελέησον

Patlatus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 137
З нами з: 05 серпня 2011, 11:57

Яке рішення Церкви шодо об'яв Богородиці у Ґарабандалі?

Повідомлення Patlatus » 17 березня 2013, 15:04

Яке рішення Церкви шодо об'яв Богородиці у Ґарабандалі?

Чи було прийняте якесь рішення?
Чи визнанні ці об'явлення за істинні?
Дякую.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Яке рішення Церкви шодо об'яв Богородиці у Ґарабандалі?

Повідомлення ShMariam » 19 березня 2013, 22:33

Офіційного визнання, що з'яви від Бога, не було. Та й не може поки бути, бо є трохи сумнівні речі... Трошки про Гарабандал згадується тут.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Як ставитись до таких явлінь? Що ЦЕ ?

Повідомлення Міра » 09 грудня 2013, 11:14

Вчора 8 грудня була "Година ласк" в 12 год дня. Чи визнане це об"явлення Церквою?
Історія:

Код: Виділити все

60 років тому, у церковці італійського містечка Монтіхіарі, від 24 листопада до 8 грудня 1947 року, Пречиста Діва Марія 11 разів появлялася сестрі кармелітці Пєріні. Під час першої появи Мати Божа заявила, що хоче бути знаною як „Містична Троянда,, і що година її ласк пови¬нна бути установлена восьмого грудня опівдні кожного року — у празник її Непорочного Зачаття за григоріянським церковним стилем.

 16 листопада 1947 року, коли сестра Пєріна закінчува¬ла своє благодарення після прийняття св. Причастя, по¬бачила вона велике світло, а відтак — Появу Матері Божої Містичної Троянди. Сестра Пєріна була настільки звору¬шена красою Пречистої Діви Марії, що почала до Неї говорити. Тоді несподівано вона відчула немовби поштовх клякнути перед появою. Мати Божа промовила: „Мій Син дуже ображений гріхами людей, особливо — гріхами нечис¬тоти. Він уже планує зіслати кару на людство, щоб його знищити, але Я випросила у Нього милосердя і запобігла кари. Тому Я тут прийшла — просити покути і каяття за гріхи нечистоти". Тоді Пречиста Діва забажала акту по¬кори від монахині, щоб сестра Пєріна зробила знак хре¬ста своїм язиком на чотирьох каменях у Святилищі. „То буде пригадка для людей, що я тут була, і щоб люди на оці камені не ставали". Відтак Матір Божа ступила на кож¬ний з цих чотирьох каменів. 22 листопада 1947 року с. Пєріна відчула велику потребу піти до церкви о 4-ій год. пополудні. Тоді мати-настоятелька і четверо сестер піш¬ли разом з нею. Коли всі відмовляли вервичку, з'явилася Пречиста Діва Марія. Вона звеліла зробити знак хреста на кожнім із чотирьох каменів і їх відгородити. Мати Божа знову просила покути і сказала: „Покута є нічим іншим, як добровільним прийманням усіх наших щоденних хрестів. Незалежно від того, які вони замалі, їх треба приймати з любов'ю".

 Пізніше попросила, щоб сестра Пєріна знову прийшла 8 грудня опівдні і додала: „Це буде Моя Година Ласк". Монахиня запитала, як має приготуватися на цю годину. На це отримала відповідь: „Молитися і покутувати, від¬мовляючи тричі 51 (50) псалом із розпростертими вгору руками. Під час цієї Години Ласк буде роздано багато духо¬вних благодатей. Найбільш затверділі грішники будуть ді¬ткнуті ласками від Бога". Мати Божа обіцяла, що все буде прощено в цю Годину, навіть неможливі випадки будуть вислухані, якщо на це буде воля Предвічного Отця.

 7 грудня 1947 року, коли сестра Пєріна відчула потребу піти до церкви, то мати-настоятелька і священик пішли з нею. Мати Божа з'явилася з малими дітьми, хлопчиком і дівчинкою, вбраними у прекрасні білі шати. Сестра була певна, що це ангели: такою була їх неземна краса. Пре¬чиста Діва заговорила: „Завтра Я тобі покажу Моє Непо¬рочне Серце, котре так мало знане людьми", — і додала: — „Є так багато людей, що вже довгі роки сидять у в'яз¬ницях, про котрих їхні родини нічого не знають і не чують. Молися за навернення Росії і за вояків, що страждають: їхні жертви і мучеництво принесуть Італії спокій. Тих двоє дітей — це Франциск і Якинта (з Фатіми). Я їх даю тобі за товариство. Ти будеш багато терпіти задля мене. Я від тебе хочу скромності і доброти, як від цих малих дітей". Після цих слів Мати Божа всіх поблагословила.

 Вже на світанку 8 грудня 1947 року до церковці зблизь¬ка і здалека почали сходитися люди. До полудня зібра¬лось близько 10000 осіб. Церковця була виповнена вщерть, а решта людей стояло надворі. Сестра Пєріна прийшла зі своїми рідними мамою і братами, з матір'ю-настоятелькою і начальником поліції. Усі відмовляли вервичку, як раптом з'явилось блискуче світло на стелі і показалися сходи від світла до підлоги церкви. Вони були чудово прибрані червоними, білими і жовтими трояндами. Пре¬чиста Діва Марія появилася у сяючо-променистому біло¬му одязі, склавши руки до молитви. Вона стояла на ки¬лимі, який покривав сходи, і також був витканий з чер¬воних, білих і жовтих троянд. Усміхаючись, Мати Божа промовила дуже лагідним і люблячим голосом: „Я — Не¬порочне Зачаття, Мати усіх ласк і Мати Мого Улюблено¬го Сина Ісуса. Моїм бажанням є, щоб кожного року 8 гру¬дня опівдні була відбута Година Ласк. Багато духовних бла¬годатей і фізичних благословень отримають ті, які безпе¬рервно будуть молитися цієї години".

 Сказавши це, Мати Божа почала сходити додолу, розкидаючи троянди, аж поки не дійшла до половини сходів, і тоді знову промовила: „Я дуже задоволена, що бачу нині таку численну присутність людей як доказ їхньої віри". Сестра Пєріна просила про прощення гріхів грішникам, а Мати Божа відповіла: „Мій Божественний Син покаже стільки свого Найбільшого Милосердя, скільки люди за ньо¬го будуть просити і молитися. Я хочу, щоб це було знаним, і щоб переповісти усе Папі (Пієві XII). Скажи, що я хочу, щоб ця Година Ласк була установлена по цілім світі, і щоб навіть ті, що не можуть прийти до церкви в цю годину, могли отримати ласки, молячись удома".

 Пречиста Діва тоді побажала, щоб виготовили її статую і поставили на місці, де Вона зараз стоїть. Фігура повинна мати назву „Містична Троянда" і її треба нести в процесії по місту, бо в той час буде роздано багато ласк. Тоді Мати Божа помолилася за хворих, багатьох оздоровляючи на місці. Відтак заявила, що востаннє прийшла сюди, і просила: „Моліться, плачте і покутуйте на оцих каменях, і ви одержите опіку Мого Материнського Серця ".

Я почула про Годину ласк 10 років тому. Лікувалась від безпліддя і моя лікарка мені сказала молитись в цю годину. Ще молилась 22 грудня, і зразу ж завагітніла :Rose: Вважаю це чудом від Матінки Божої.
Але... тепер, коли я почитала все про це об"явлення, в серце лізуть сумніви.. що за акт покори? та Богородиця сама була найпокірніша, хіба Вона могла вимагати актів покори від когось?
Воістину, деколи ліпше не знати... просто вірити, і дастся нам по вірі. Та розум каже -треба знати))
Вчора я теж молилась -за Україну. І вірю, що все буде добре у нас.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Як ставитись до таких явлінь? Що ЦЕ ?

Повідомлення Міра » 15 грудня 2013, 21:09

Визнане це об"явлення Церквою, хтось знає?
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Омельян
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 24 березня 2015, 15:25

Re: Як ставитись до таких явлінь? Що ЦЕ ?

Повідомлення Омельян » 04 листопада 2015, 08:18

о.Олег писав:а от чи в кожній гарній плямі/зрізі/тіні варта видивляти Об`явлення: скажу ні

ну от наприклад
Зображення
:D
Слава Ісусу Христу.
"Молитва є зустріччю з Богом. Милостиня - зустріччю з ближнім. Піст - це зустріч з самим собою".

Блаженнійший Любомир Гузар

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як ставитись до таких явлінь? Що ЦЕ ?

Повідомлення о.Олег » 04 листопада 2015, 10:09

:lol:
моя Оленочка якраз вчора дивилася :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей