Як ставитись до таких явлінь? Що ЦЕ ?

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення ShMariam » 21 грудня 2010, 21:32

Не знаю всієї історії, але, думаю, все відбувалося приблизно так: дівчаткам кілька разів об'явилася Діва Марія, раз - Пресвята Родина і на тому все закінчилося. А потім одна з дівчаток собі уявила, що може чути Діву Марію, коли заплющить очі і помолиться. І таким чином вона могла відповідати на питання паломників ніби від самої Діви Марії. Просто я сама колись була така наївна, думаючи, що сам Господь мені відповідає на мою молитву в той момент, коли я захочу, насправді ж це були мої власні думки - ті відповіді на питання :sorry: .
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 21 грудня 2010, 22:06

Rosynka писав:..."Авторитетний" священник - теж людина...

абсолютно. Основне нам у цій розмові, думаю, вийти за межі суб'єктивного (не залежить: позитивного чи негативного) погляду окремих людей на Джублик і звернути увагу на те, що Закарпатська Церква приймає це місце в якості Маріїнського Центру, розвиває свою роботу у ньому.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Rosynka
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 19 грудня 2010, 22:02
Звідки: Ужгород

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Rosynka » 21 грудня 2010, 22:31

ShMariam писав:Не знаю всієї історії, але, думаю, все відбувалося приблизно так: дівчаткам кілька разів об'явилася Діва Марія, раз - Пресвята Родина і на тому все закінчилося. А потім одна з дівчаток собі уявила, що може чути Діву Марію, коли заплющить очі і помолиться. І таким чином вона могла відповідати на питання паломників ніби від самої Діви Марії. Просто я сама колись була така наївна, думаючи, що сам Господь мені відповідає на мою молитву в той момент, коли я захочу, насправді ж це були мої власні думки - ті відповіді на питання :sorry: .




Не кажіть,що закінчилося, бо не знаєте! Це Ваша така думка.

Ви зараз говорите про себе. Не порівнюйте своє з чужим. Як можна собі уявити щось чути? Уявляти - це перебувати розумом у світі ілюзій і мрій. Чути - це зовсім інше.

Моя Вам така малесенька порада: ніколи не говоріть того, чого не знаєте, або в чому Ви не впевнені :)
"ВВАЖАЙТЕ,ЩО ЧУЄТЕ!"

akazva
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 08 грудня 2010, 17:11

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення akazva » 22 грудня 2010, 00:03

Мир вам!
Хотів би додати,що повернувшись з Меджугор'є сатана намагався зневірити мене щодо Джублика.То були надзвичайно сильні спокуси,просто вирішив молитися,просити помочі у Бога та Богородиці щоб допомогли у вірі появ тут Пресвятої Діви Маріі,та Святої Родини.
Кожний раз коли відвідував це місце ще раз і ще раз,переконувався у його великій духовній силі зцілення.Дуже особливе місце,раджу бувати тут по можливості частіше.Щоб там хто не говорив за священників,вірю в це місце.Добре пам'ятаю ті часи коли все починалося,тоді моя мама і інші віряни горою стояли за о.Атанасія якому забороняли служити.Один Бог знає скільки цей священник монах,натерпівся.
На самому початку,Богородиця веліла покликати тоді владику Маргітича,тоді сталася перша Служба Божа,після освячення цього місця.Миряни з духовенством поїхали до Риму,на аудієнцію до Святішого Отця Йоана Павла другого,вже покійного,він благословив українців і це місце.Подробиць візиту не знаю,але Джублик -грандіозне духовне місце у планах Всевишнього.За 8 років це місце повстало з пустиря,велечезну роботу проведено.2 монастирі,2 каплиці,Хресна Дорога+ грандіозний проект храм Різдва Христового.
Мир вам і Божої Любові!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення ShMariam » 22 грудня 2010, 00:42

Rosynka писав:Ви зараз говорите про себе. Не порівнюйте своє з чужим. Як можна собі уявити щось чути? Уявляти - це перебувати розумом у світі ілюзій і мрій. Чути - це зовсім інше.

Якщо я чую те, чого інші не чують, це називається або об'явлення, або ілюзія. По суті (об'єктивно) - це різні речі, але у відчуттях (суб'єктивно) - це те саме.
Rosynka писав:Не кажіть,що закінчилося, бо не знаєте! Це Ваша така думка.

А Ви маєте інформацію, що не закінчилося?

Дратують мої припущення? Я лише намагаюся зрозуміти, чому дівчинка відповіла те, що думає сама, вважаючи, ніби це їй говорить Діва Марія (бо само собою ясно, що не Марія це відповіла). Тому й припускаю, що об'явлення закінчилися. Також припускаю, що цієї історії взагалі не було. І не розумно відкидати ймовірність першого і другого (хоч і є ще третє :( ), спираючись на власні відчуття/враження.

Люди добрі, в кожному храмі є Ісус Христос!Справжній, живий! Ну не можемо ми Його бачити - яка різниця? Ми можемо побути в Його присутності, доторкнутися, поєднатися з Ним духовно в св. Причасті. Знаю, я не така побожна, як інші форумчани, але мені після того не вже нічого не треба!
Востаннє редагувалось 22 грудня 2010, 01:04 користувачем ShMariam, всього редагувалось 1 раз.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Yur » 22 грудня 2010, 00:58

ShMariam писав:
Rosynka писав:Ви зараз говорите про себе. Не порівнюйте своє з чужим. Як можна собі уявити щось чути? Уявляти - це перебувати розумом у світі ілюзій і мрій. Чути - це зовсім інше.
Якщо я чую те, чого інші не чують, це називається або об'явлення, або ілюзія. По суті (об'єктивно) - це різні речі, але у відчуттях (суб'єктивно) - це те саме.
Духовна об'єктивність, якщо вже так говорити, завжди суб'єктивна.

Пригадую в одній книжечці читав, що коли відбулося об'явлення у Фатімі, була велика кількість народу, але з опитаних, відсотків 60-70 бачили Діву Марію, решта не бачили. Як і зазнимкувати ці події (1917р.) не вдалося нікому.
Себто такі речі людина здатна побачити не фізичним взором, а духовним "блаженним баченням"
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 22 грудня 2010, 07:23

ShMariam писав:...Люди добрі, в кожному храмі є Ісус Христос!Справжній, живий!..

думаю - це не заперечує одне одного: просто в кожному храмі треба хотіти відчути/побачити Бога так сильно, як і у Джублику тощо...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

akazva
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 08 грудня 2010, 17:11

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення akazva » 24 грудня 2010, 16:49

Bітаю вас з католицьким Різдвом Христовим!
Ласкаво просимо до Джублика!

Аватар користувача
Квіточка
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 11 січня 2011, 09:19

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Квіточка » 11 січня 2011, 10:57

Христос народився!!!

Дайте, будь-ласка, відповідь на таке запитання: " Чи може людина отримати зцілення там де немає Бога?"

Чи зцілення людей не може бути правдивим фактором, який би міг підтвердити правдивість об"явлення?
У мене є для вас такий беззаперечний факт із життя, який не хтось десь там мені розповів, і я його ніде не вичитала, він стався безпосередньо зі мною! У один із періодів мого життя я отримала вирок від лікарів: " Ви ніколи не зможете мати дітей! У вас пухлина і полікістос яєчників і ми не можемо вам зробити операцію!" Мені лишалося жити тільки три місяці, або пів-року. Можете уявити собі в якому стані я була! Здається нінащо надії вже не було і я просто хотіла молитися! Прийшовши у Джублик ( хто там бував, то бачив, що там є купіль кругом Хреста), я зайшла у ту купіль. У мене було велике натхнення до молитви! Напевно я ніколи так щиро не молилася як тоді! Я обійшла купіль 33 рази з молитвою! Вийшовши з купелі стала перед образом Божого Милосердя і відчула, як би з мене щось витягнули, як би я якось перемінилася, неможу це відчуття описати!!! Після цього я знову вірішила піти до лікарів, до тої лікарки що я раніше була! Ми знову пішли на УЗІ, вона аж зблідла! І каже мені, як це у тебе вже нема пухлини нема вже такого як було і ми тепер можемо зробити тобі операцію на полікістос. Я запитала, чи зможу мати дітей, відповідь була позитивна!

Ви можете говорити, що я це все придумала, але я маю докази, у мене є так би сказати, фотографія з УЗІ ( просто не знаю, як воно правильно називається), є свідки, які були зі мною той день у Джублику і лікарка, яка може те все підтвердити!
"Гляди, щоб світло, яке в тобі не стало темрявою..."

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 11 січня 2011, 11:50

Квіточка писав:...Дайте, будь-ласка, відповідь на таке запитання: " Чи може людина отримати зцілення там де немає Бога?"...

Бог Всюдисущий
Квіточка писав:...Чи зцілення людей не може бути правдивим фактором, який би міг підтвердити правдивість об"явлення?...

думаю, буде (при потребі) братися до уваги при розслідуванні явлінь як окремий випадок. Якщо йдеться про Чудотворну Ікону чи Джерело - напевне Чуда, що діються на таких Місцях, свідчать, доводять.., але ми маємо справу з явлінням, яке свідчить саме за себе (Богородиця, або, не Дай Бог, гм... -"хтось": говорить, вчить, відповідає, закликає) і тут критерієм Істинності буде зміст таких послань (що говорить, вчить, відповідає, до чого закликає тощо).
Все складно - потребує часу
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Yur » 11 січня 2011, 14:13

Квіточка писав:Чи зцілення людей не може бути правдивим фактором, який би міг підтвердити правдивість об"явлення?

Злі духи теж мають силу. Духовне зцілення є правдивим фактором.

о.Олег писав:.., але ми маємо справу з явлінням, яке свідчить саме за себе (Богородиця, або, не Дай Бог, гм... -"хтось": говорить, вчить, відповідає, закликає) і тут критерієм Істинності буде зміст таких послань (що говорить, вчить, відповідає, до чого закликає тощо).

"Хтось" не має сили являтися під образом Богородиці.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Злий Іван » 11 січня 2011, 14:18

Yur писав:"Хтось" не має сили являтися під образом Богородиці.


На підставі чого таке твердження?
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Yur » 11 січня 2011, 14:42

Злий Іван писав:
Yur писав:"Хтось" не має сили являтися під образом Богородиці.
На підставі чого таке твердження?

На підставі віри.
З вірою християни виступають під образом Богородиці, зносять свої молитви.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Злий Іван » 11 січня 2011, 15:00

Що християни мають до можливості диявола?
Останній самого Ісуса спокушав!
Чому ви думаєте, що диявол не може обкрутити вас навколо пальця, видаючи себе за святого/святу?
Ви думаєте, чому Церква так достеменно вивчає чуда, перш ніж признати їх?
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2011, 15:04

Yur писав:"Хтось" не має сили являтися під образом Богородиці.

:shock: А Лішня, Тернопіль? Там 100 % "хтось" :evil: і то під образом Богородиці. :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Квіточка
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 11 січня 2011, 09:19

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Квіточка » 11 січня 2011, 15:43

Yur писав:
Квіточка писав:Чи зцілення людей не може бути правдивим фактором, який би міг підтвердити правдивість об"явлення?

Злі духи теж мають силу. Духовне зцілення є правдивим фактором.

[quote="о.Олег"]..,


Злі духи не мають сили зцілення!!! Тому що Бог зцілює любов"ю, а зло не може і не вміє любити. Воно тільки ненавидить!!!
І до того ж, як би людина не була духовно зцілена, то як би вона отримала зцілення фізичне?! Як Ісус каже, що краще сказати відпускаються тобі твої гріхи, чи сказати встань і ходи?! ( Мт. 9.5) Так само і у цьому випадку, щоб отримати фізичне здоров"я, я спочатку отримала духовне оздоровлення!
"Гляди, щоб світло, яке в тобі не стало темрявою..."

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2011, 15:48

Квіточка писав:
Yur писав:
Квіточка писав:Чи зцілення людей не може бути правдивим фактором, який би міг підтвердити правдивість об"явлення?

Злі духи теж мають силу. Духовне зцілення є правдивим фактором.

А як же тоді екстрасенси, ворожки, в т. ч. й ті, що викликають нечисту силу? Диявол зцілює тіло, щоб потім отримати душу людини. Читала, що одному хворому хлопчику для оздоровлення ворожка дала медальйон, на якому було написано (пізніше батьки прочитали, бо дуже дрібненькі літери): "Оздорови його зараз, щоб він був твоїм навіки". Страшно. :( А що таке тіло супроти душі!
22 Багато мені того дня скажуть: Господи, Господи! Хіба ми не твоїм ім'ям пророкували? Хіба не твоїм ім'ям бісів виганяли? Хіба не твоїм ім'ям силу чудес творили? 23 І тоді я їм заявлю: Я вас не знав ніколи! Відійдіте від мене, ви, що чините беззаконня!

Матея 7, 22-23
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 11 січня 2011, 18:51

Yur писав:..."Хтось" не має сили являтися під образом Богородиці.

Щоб не допустити вигуків/штампів/лозунгів - доведіть на основі Вчення Христової Церкви. На доведення дається одна доба.
З повагою., о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Yur » 11 січня 2011, 19:42

Злий Іван писав:Що християни мають до можливості диявола? Останній самого Ісуса спокушав!
Диявол і спокушав під видом диявола.

Злий Іван писав:Чому ви думаєте, що диявол не може обкрутити вас навколо пальця, видаючи себе за святого/святу?
Прикидуватися святеником може :)
За Богородицю видавати себе не може, як і за Бога диявол видавати себе не може. Це і буде незаперечним доводом.

Тим же, хто береться стверджувати, буцімто диявол може являтися під образом Богородиці, підтвердити свої слова нічим, натомість доведеться пояснити.
Як це в образі Богородиці може скриватися диявол?
Це запитання до вас, пане о.Олег.

Злий Іван писав:Ви думаєте, чому Церква так достеменно вивчає чуда, перш ніж признати їх?
Церква своє діло знає. Нам же треба щиро вірити, а не плітки розносити, тоді й воздасться за вірою.
========================================================================================================================

ShMariam писав:
Yur писав:"Хтось" не має сили являтися під образом Богородиці.
:shock: А Лішня, Тернопіль? Там 100 % "хтось" :evil: і то під образом Богородиці. :(
Диявол у невизначеності, пліткарстві, облесний, вони добрими та гарними словами зводять серця простодушних. (Рим. 16:18)

Будучи невільником у СЛОВІ, тримається світської влади, аби таким чином утриматися на плаву й проштовхувати власне гниле.
Протистояти СЛОВУ може лише фізично його усуваючи.

А ті люди з Лішні чи Тернополя, хто благоговіють і боготворять Богородицю, з нею і контактують.
========================================================================================================================

Квіточка писав:
Yur писав:Злі духи теж мають силу. Духовне зцілення є правдивим фактором.
Злі духи не мають сили зцілення!!! Тому що Бог зцілює любов"ю, а зло не може і не вміє любити. Воно тільки ненавидить!!!

Божа любов вища за фізичні зцілення.
Бо Господь, кого любить, того Він карає, і б'є кожного сина, якого приймає! (Євреїв 12:6)

Кого Я люблю, тому докоряю й караю того. Будь же ревний і покайся! (Об'явленя 3:19)

Блаженний той муж, що його Ти караєш, о Господи, і з Закону Свого навчаєш його (Псалом 94:12)

бо кого Господь любить, картає того, і кохає, немов батько сина! (Приповісті 3:12)

Тож блаженна людина, яку Бог картає, і ти не цурайсь Всемогутнього кари:
Бо Він рану завдасть і перев'яже, Він ламає й вигоюють руки Його!
(Йова 5:17,18)


Квіточка писав:І до того ж, як би людина не була духовно зцілена, то як би вона отримала зцілення фізичне?!
Вище наведено з Матвія 7:22,23.

Квіточка писав:Як Ісус каже, що краще сказати відпускаються тобі твої гріхи, чи сказати встань і ходи?! ( Мт. 9.5) Так само і у цьому випадку, щоб отримати фізичне здоров"я, я спочатку отримала духовне оздоровлення!
Духовне здоров'я не обов'язково є наслідком здоров'я фізичного. Ісус оздоровлював і тілом і душею, утім були й фізично недужі, що вірили у Христа. Так само як і не усі фізично зцілені Христом зуміли утримати зцілення духовне, й кожен з них фізично помер, можливо від інших недуг.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2011, 20:15

Yur писав:
А ті люди з Лішні чи Тернополя, хто благоговіють і боготворять Богородицю, з нею і контактують.

І ви підпишетеся під кожним словом, що їм там об'явлено? (Особливо те, що Марія рівна Богові, народжена від Святого Духа, а не від Йоакима, що Богородиця є вічною - немає ні початку, ні кінця, що нашим Ковчегом Спасіння є Непорочне Серце Марії (а не Церква)...).http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=9&t=862&start=0

І ще є маленька дрібниця. Чомусь Марії з Агреди Діва Марія об'являє один cвій день народження, в Меджугор'ї - інший. Діва Марія не може обманювати. Як же тоді?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Yur » 11 січня 2011, 20:29

ShMariam писав:
Yur писав:А ті люди з Лішні чи Тернополя, хто благоговіють і боготворять Богородицю, з нею і контактують.
І ви підпишетеся під кожним словом, що їм там об'явлено? (Особливо те, що Марія рівна Богові, народжена від Святого Духа, а не від Йоакима, що Богородиця є вічною - немає ні початку, ні кінця, що нашим Ковчегом Спасіння є Непорочне Серце Марії (а не Церква)...).http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=9&t=862&start=0
Не знаю до чого оті посилання і хто їхній автор. Знаю інше, що правдиві католики ніколи не підуть усупереч вченню Католицькї Церкви, що у Святому Письмі, працях святителів Церкви, КАТЕХИЗМІ, догматах, енцикліках й інших офіційних документах затверджених Церквою.
Про це й можемо поговорити по пунктах.

ShMariam писав:І ще є маленька дрібниця. Чомусь Марії з Агреди Діва Марія об'являє один cвій день народження, в Меджугор'ї - інший. Діва Марія не може обманювати. Як же тоді?
Знову ж таки, усе це чутки, що можуть мати різні джерела. Такі речі досліджуються Церквою на місцях й виноситься єдиновірне рішення.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 11 січня 2011, 20:35

Yur писав:...натомість доведеться пояснити...

не відповідайте на запитання запитаннями, пане Юрію. Просто обгрунтуйте Ваше безапеляційне твердження. І поцікавтеся Житіями Симеона Стовпника, наприклад, Києвопечерських Подвижників тощо, яких сатана спокушав, являючись під різними личинами: ні до Ангелів, ні до кого із Святих сатана не має ніякого відношення - просто спокушає, граючи на гордині ("я заслужив на З'яву!!") людській. У нашому випадку з Вашої безапеляційності слідує, що Христова Церква малаб нероздумуючи прийняти Меджугорські Явління (адже Госпа заявляє про те, що являється Матір'ю Божою), а це скоріше ні, аніж так :( - читайте подані вище у темі документи Церкви.
Прошу перестати бавитись словами і аргументувати. Або перестати продукувати необгрунтовані твердження
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 11 січня 2011, 20:42

Yur писав: ... Такі речі досліджуються Церквою на місцях й виноситься єдиновірне рішення.

все тут так, але до чого Ваша безапеляційність
Yur писав:..."Хтось" не має сили являтися під образом Богородиці.

Церквою досліджується і можливість сатани явитися з заявами, що він Божа Мати. Читайте документи Церкви по Меджугорі (їх в гілці подано у повному об'ємі)
Прошу коректно висловлюватися і у нас може вийти плідна дискусія. Ви ще настоюєте на своєму твердженні (?) - чекаємо на доказ (!).
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Yur » 11 січня 2011, 20:49

о.Олег писав: І поцікавтеся Житіями Симеона Стовпника, наприклад, Києвопечерських Подвижників тощо, яких сатана спокушав, являючись під різними личинами:
Різними не означає, що диявол являвся в образах Сина і Богородиці.

о.Олег писав:У нашому випадку з Вашої безапеляційності слідує, що Христова Церква малаб нероздумуючи прийняти Меджугорські Явління (адже Госпа заявляє про те, що являється Матір'ю Божою), а це скоріше ні, аніж так :(
Моя безапеляційність якою була, такою й залишається.

- "Хтось" не має сили являтися під образом Богородиці.

- За Богородицю диявол видавати себе не може, як і за Бога видавати він себе не може.


На цьому стою і стоятиму й готовий нести відповідь за кожне моє слово як перед людьми, так і перед Богом.

До вас же, пане о.Олег, залишається моє запитання:

Якщо береться стверджувати, буцімто диявол може являтися під образом Богородиці, чим можете підтвердити ваші слова?
Яким чином в образі Богородиці може скриватися диявол?
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 11 січня 2011, 20:54

Yur писав:... Моя безапеляційність якою була, такою й залишається...

MOD: маєте добу на обгрунтування на основі Документів Церкви.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 11 січня 2011, 20:56

Yur писав:...До вас же, пане о.Олег, залишається моє запитання...

вже відповів. І не лише я. Ви, нажаль, неуважно дискутуєте.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення о.Олег » 11 січня 2011, 21:00

дуже прошу перестати зловживати великим шрифтом - у форумних дискусіях це прирівнюється до крику.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Yur » 11 січня 2011, 21:01

Отже:

- "Хтось" не має сили являтися під образом Богородиці.

- За Богородицю диявол видавати себе не може, як і за Бога видавати він себе не може.


Відповім на запитання, які будуть з цього приводу.

о.Олег писав:
Yur писав:...До вас же, пане о.Олег, залишається моє запитання...

вже відповів. І не лише я. Ви, нажаль, неуважно дискутуєте.

Усе я уважно дискутую і слідкую за вашими відповідями. Конкретної відповіді на мої запитання від вас так і не було. Тож мої запитання до вас, пане о.Олег залишаються:

Якщо береться стверджувати, буцімто диявол може являтися під образом Богородиці, чим можете підтвердити ваші слова?
Яким чином в образі Богородиці може скриватися диявол?


Гадаю за добу впораєтесь. Можна з обгрунтуванням на основі Документів Церкви.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2011, 21:30

Yur писав:Не знаю до чого оті посилання і хто їхній автор. Знаю інше, що правдиві католики ніколи не підуть усупереч вченню Католицькї Церкви, що у Святому Письмі, працях святителів Церкви, КАТЕХИЗМІ, догматах, енцикліках й інших офіційних документах затверджених Церквою.
Про це й можемо поговорити по пунктах.

В ці речі вірять люди, які називають себе "вірним останком" і це взято з їх сайту (але, здається, з цього сайту перехід на їхній заборонений, бо явна єресь) і посилаються вони на об'явлення того, хто видає себе за Богородицю. Була в нас колись одна їх представниця з Тернополя, намагалася тут проповідувати, постійно спираючись на з'яви начебто Діви Марії і Святих.

Раніше я також вірила, що в Лішні з'являється Богородиця, дізналася про це з книжки "Від Зарваниці до Гарабандалу". Звісно, автор й не догадувався, чим це обернеться, бо спочатку все було дуже невинно: проповідь навернення, молитви (особливо вервечки), посту... А потім, коли всі повірили, і "символ увірування". %) І вір після цього в об'явлення, не визнані Церквою.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Явління у Джублику (Закарпаття) можна вважати за правдиві?..

Повідомлення Yur » 11 січня 2011, 22:32

ShMariam писав:В ці речі вірять люди, які називають себе "вірним останком" і це взято з їх сайту (але, здається, з цього сайту перехід на їхній заборонений, бо явна єресь) і посилаються вони на об'явлення того, хто видає себе за Богородицю.
:) Ну самі подумайте, чого варті подібні посилання, адже перевірити на практиці таке неможливо. Церква й визначає як воно було насправді.
Й там де плітки, сварки, склоки, зрозуміло, що там Богородиці нема. Хоча в серцях багатьох віруючихз Лішні чи Тернополя вона присутня й контактує з ними.

ShMariam писав:Була в нас колись одна їх представниця з Тернополя, намагалася тут проповідувати, постійно спираючись на з'яви начебто Діви Марії і Святих.
Пеердусім треба дивитися на те, що людина говорить.

ShMariam писав:Раніше я також вірила, що в Лішні з'являється Богородиця, дізналася про це з книжки "Від Зарваниці до Гарабандалу". Звісно, автор й не догадувався, чим це обернеться, бо спочатку все було дуже невинно: проповідь навернення, молитви (особливо вервечки), посту... А потім, коли всі повірили, і "символ увірування". %) І вір після цього в об'явлення, не визнані Церквою.
А вам що головне, аби об'явлення було зафіксоване на папері, чи в серці людини?
Стосовно "символу увірування", у всьому треба розібратися по пунктах, аби відділити зерно від полови.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей