Питання статевого життя подружжя

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Володимир85 » 08 серпня 2011, 21:47

ShMariam писав:Так, тільки, нмсд, в більшості подібних випадків задовільнити жінку = задовільнити себе. І в цьому нема нічого поганого. Жінка бачить, що чоловік задоволений - задоволена сама. Щось не так - не боятися сказати. І все. :pardon:


Жінка бачить, що чоловік задоволений і задоволена сама лише в тому випадку, якщо вона хоче цим процесом йому принести задоволення.
Якщо ж вона хоче отримувати його сама, тоді як виникне обопільне задоволення, коли вона відчуває в цьому випадку, що чоловік не їй прагне принести задоволення, а собі? :D
Тобто прагнуть вони одночасно різного. В цій ситуації якщо жінка є безкорисною, тоді чоловік задовільнить своє бажання (не вважаю його правильним, бо егоїстичне і серйозної гармонії в стосунках між ними не виникне) і жінка буде рада, що принесла своїй половинці задоволення.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення ShMariam » 08 серпня 2011, 21:57

Володимир85 писав:Жінка бачить, що чоловік задоволений і задоволена сама лише в тому випадку, якщо вона хоче цим процесом йому принести задоволення.
Якщо ж вона хоче отримувати його сама, тоді як виникне обопільне задоволення, коли вона відчуває в цьому випадку, що чоловік не їй прагне принести задоволення, а собі? :D
Тобто прагнуть вони одночасно різного. В цій ситуації якщо жінка є безкорисною, тоді чоловік задовільнить своє бажання (не вважаю його правильним, бо егоїстичне і серйозної гармонії в стосунках між ними не виникне) і жінка буде рада, що принесла своїй половинці задоволення.

Тут ще проблема в тому, що самопожертва може приносити біль. А завдавати біль коханій людині, щоб самому отримати задоволення - не є любов'ю. А приховування такого болю без серйозних причин теж вважаю деяким прогріхом проти любові. Отже, дружина повинна менше страждати, щоб чоловік був щасливим і навпаки.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Володимир85 » 08 серпня 2011, 22:06

ShMariam писав:
Володимир85 писав:Жінка бачить, що чоловік задоволений і задоволена сама лише в тому випадку, якщо вона хоче цим процесом йому принести задоволення.
Якщо ж вона хоче отримувати його сама, тоді як виникне обопільне задоволення, коли вона відчуває в цьому випадку, що чоловік не їй прагне принести задоволення, а собі? :D
Тобто прагнуть вони одночасно різного. В цій ситуації якщо жінка є безкорисною, тоді чоловік задовільнить своє бажання (не вважаю його правильним, бо егоїстичне і серйозної гармонії в стосунках між ними не виникне) і жінка буде рада, що принесла своїй половинці задоволення.

Тут ще проблема в тому, що самопожертва може приносити біль. А завдавати біль коханій людині, щоб самому отримати задоволення - не є любов'ю. А приховування такого болю без серйозних причин теж вважаю деяким прогріхом проти любові. Отже, дружина повинна менше страждати, щоб чоловік був щасливим і навпаки.


самопожетва приносить біль лише в тому випадку, якщо чекаєш такої ж самопожертви чи чогось іншого у свій бік і не отримуєш. Тоді вона вже не є безкорисною і біль виникне природно, бо задітий егоїм того, хто робив шось і не отримав у відповідь сподіваного.
Тому ніхто не повинен зловживати добротою і самопожетвою, коли до нього її проявляють, а самому треба служити в безкорисній любові і бути вдячним близькій людині, що вона для мене старається щось робити (що важко, адже завжди хочеться, щоб тебе любили і задовільняли більше, ніж ти сам). Тоді виникне справжня гармонія між людьми.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення ShMariam » 08 серпня 2011, 22:24

Володимир85 писав:самопожетва приносить біль лише в тому випадку, ....

Самопожертва є різна, а приносить вона біль часто не через егоїзм, а з різних причин через нашу зіпсовану первородним гріхом природу. І буде приносити біль до кінця життя. Чи ті, які жертвували постійно і практично перемогли егоїзм - Святі, не страждали? Страждали, звісно.

Тому самопожертва має бути в розумних межах. Добре, коли чоловік прислухається до слів дружини, а жінка слухає чоловіка. Але нікому не побажаю мати підкаблучника :x . Так само, сумніваюся, що чоловік буде щасливий мати не дружину, а служницю + наложницю = 2 в 1, без власної думки і власних бажань.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення ShMariam » 08 серпня 2011, 22:34

Бо ж якщо один вибирає вправо, а другий вліво, то щоб піти разом, одному доведеться пожертвувати, іншому - задовольнити своє бажання, а не бажання партнера. Якщо кожен задовольнить бажання партнера, то той, хто хотів направо - піде заражи іншого наліво і навпаки.
Все таки добре, що жінки дають обіцянку послуху: доведеться їм йти тією дорогою, якою хоче йти чоловік, тобто тією, якою самі хотіли йти. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Володимир85 » 08 серпня 2011, 22:53

ShMariam писав:
Володимир85 писав:самопожетва приносить біль лише в тому випадку, ....

Самопожертва є різна, а приносить вона біль часто не через егоїзм, а з різних причин через нашу зіпсовану первородним гріхом природу. І буде приносити біль до кінця життя. Чи ті, які жертвували постійно і практично перемогли егоїзм - Святі, не страждали? Страждали, звісно.

Тому самопожертва має бути в розумних межах. Добре, коли чоловік прислухається до слів дружини, а жінка слухає чоловіка. Але нікому не побажаю мати підкаблучника :x . Так само, сумніваюся, що чоловік буде щасливий мати не дружину, а служницю + наложницю = 2 в 1, без власної думки і власних бажань.


Про самопожертву і відчуття тілесні і душевні, думаю, найкраще розповіли б самі Святі (низький їм уклін), адже нам, простим людям, невідомо, що в них на той час коїлося в серці...

В сім’ї, як на мене самопожертва означає відмовитись чекати для себе щастя, а самому його давати. Починаючи йти таким шляхом виникатиме біль в психіці: чого я повенен/повинна йому/їй робити щось, чому він/вона не робить для мене перший/перша? Але чим більше вчинків безкорисних зроблено правильно, тим меншим стає егоїзм. То, можливо, найскладніша праця в світі – забути про себе і дбати про інших і небагато хочуть йти цим шляхом, адже всі живуть для себе і егоїзм – велика сила, що заважає людині бути щасливою по-справжньому, бо завжди хтось буде недодавати, недолюблювати, недооцінювати і т.д (бажання людські мають бо бажання до зростання).

Безкорисне служіння не означає що стаєш підкаблучником чи рабинею. Такою людина стає, коли служить і має бажання втримати цим служінням коханого/кохану, чи очікує якигось благ взамін, тобто принижуєшся. Це не те служіння, про яке пишу (служачи з любов’ю близькій людині треба цю діяльність присвяувати Богові, тоді ніколи не пропаде бажання служити і невдячність того, кому служать не буде цьому перешкодою).
Служіння справжнє означає також і виховання близької людини, вміння донести свою позицію не в тому наміренні, щоб вона виправилась чи щось зробила і мені від того стало наприклад, легше жити, а в тім наміренні, щоб людина була щаслива, щоб їй було легше, краже жити.
Коли людина бачить, що ти їй служиш і починає користуватись твоєю добротою треба відсторонюватись морально, тримати дистанцію, не перестаючи любити і виокнувати свої обов’язки перед нею. Коли вона спитає, в чому справа тоді можна вказати на причини, через які це сталося, розповісти, що не так. Тільки той, хто служить і любить безкорисно зможе сказати правильно (без злоби, роздратування, ненависті) про недоліки близької людини.

ShMariam писав:Все таки добре, що жінки дають обіцянку послуху: доведеться їм йти тією дорогою, якою хоче йти чоловік, тобто тією, якою самі хотіли йти :)


Таким жінкам треба ставити пам’ятники при житті :) Справжній чоловік відчуває щастя, коли бере відповідальність за сім’ю і веде її до Бога, турбується в тих аспектах життя про неї, що в його компетенції. Справжня жінка відчуває щастя, коли довіряється чоловікові, дає себе вести йому, взяти за себе відповідальність.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Georgij » 09 серпня 2011, 07:14

о.Олег писав:так Церква видає різного роду перестороги чи напоумлення ("документи") саме роздумуючи над Євангелією. Звідки таке протиставлення?
З повагою, о.Олег

Слава Ісусу Христу! Щось "загнав" :oops: Я відредагував, щось занесло, спішив мабуть :oops: , каюсь
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Georgij » 09 серпня 2011, 07:45

ShMariam писав:[
Самопожертва є різна, а приносить вона біль часто не через егоїзм, а з різних причин через нашу зіпсовану первородним гріхом природу. І буде приносити біль до кінця життя. Чи ті, які жертвували постійно і практично перемогли егоїзм - Святі, не страждали? Страждали, звісно.
Тому самопожертва має бути в розумних межах. Добре, коли чоловік прислухається до слів дружини, а жінка слухає чоловіка.

Власне, в подружжі є важливим, дослухатися до слів один одного. А особливо мати відкритість один до одного. Ясна річ, що рамки подр. інтиму визначає саме подружжя, а ще краще, коли вони це визначать, чи правильніше сказати дійдуть до такого визначення, з бажання бути чистими перед Богом з допомогою свого духівника, якщо є такий... Бо те що ви пишете з Володимиром на форумі- теорія, в житті ж інакше... Власне з життя прийшло повідомленя Міріка. В пожружжі деколи доводиться часто оберігати саме подружжя, не ухиляючись від питань, які розмежовують, а ще гірше залишаються "закритими ранами", шляхом навіть вчинків, від яких здавалося б вже давно один з подругів відмежувався, але чи двоє ? Завжди є так, що хтось на трохи в чомусь йде попереду, і потрохи один одного в чомусь "підтягує" . Дуже багато залежить від відкритості.
і будуть вони двоє одним тілом, 6 так що вони не будуть більше двоє, лиш одне тіло. Що, отже, Бог получив, людина хай не розлучає.” (Мт.19; 4)
Треба "поборотись" за збереження такого одного тіла, цікаво, що завжди подружжя ототожнюється з церквою. Я свою сімю часто називаю маленька церковця, вона не була б такою, якби ми вдвох не прагнули одного. Але це не значить, що ми ой ой які одностайні O:-) :)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re:

Повідомлення kvantum » 19 жовтня 2011, 15:51

Олюся писав:Христик, я побачила Ваш запис і трошки зраділа ( вдоброму розумінні, я думала, що таке проблема тільки в нас з чолоікои). Правду кажучи, в нас трошки інша.

Ми з чоловіком виховуємо зараз маленьку донечку, якій 10 місяців. Другої дитини поки ще не хочемо (але її поява не вирішить проблеми). Але, кажучи чесно, мені можливо трохи легше, бо мене чоловік розуміє і не змушує до близькості, бо в нас однаковий погляд на це питання.

Але в нас ще така проблема, що в нас дуже великий ризик завагітніти, це пов'язано з типом мого організму (в мене переважають підні дні-таке враження, що вони постійні -Ви розумієте, бо вивчаєте природній метод).

Так само і нас турбує це питання.

Думаю, що ласки не є неправильними під час днів, коли не може відбутися статевий акт. Просто піля них, інколи, дуже важко зупинитися.

Що робити? Висловлюте ще свої думки.

Щановні форумчанки ви розумієте, що пишете навіть з твринного світу дельфіни займаються сексом заради задоволення, а не розмноження...
якщо брати релігійну позицію, то для чого ерекція і т.п.
якщо брати світський погляд, то це взагалі нормальне явище, прошу не плутати з розбещенням. Хоча не мені вас судити це надто особисте і залежить від темпераменту кожного. але співчуваю вашим чоловікам, хоча згоден, що не це головне в житі.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 19 жовтня 2011, 17:21

kvantum писав:Щановні форумчанки ви розумієте, що пишете навіть з твринного світу дельфіни займаються сексом заради задоволення, а не розмноження...

а... дельфіни - це такі гідні до наслідування святі?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Re:

Повідомлення kvantum » 24 жовтня 2011, 20:46

о.Олег писав:
kvantum писав:Щановні форумчанки ви розумієте, що пишете навіть з твринного світу дельфіни займаються сексом заради задоволення, а не розмноження...

а... дельфіни - це такі гідні до наслідування святі?
З повагою, о.Олег

відповім по-філосовски, є такісторія коли люди йдуть в зоопарк і розглядають звірів де біля кожної клітки є напис і коротка характеристика тварини, а в кінці при виході стоїть клітка з дзеркалом і коли дивишся на клітку то бачиш себе у люстерку і написано на табличці, найнебезпечніша тварина...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Re:

Повідомлення ShMariam » 24 жовтня 2011, 21:47

kvantum писав:відповім по-філосовски, є такісторія коли люди йдуть в зоопарк і розглядають звірів де біля кожної клітки є напис і коротка характеристика тварини, а в кінці при виході стоїть клітка з дзеркалом і коли дивишся на клітку то бачиш себе у люстерку і написано на табличці, найнебезпечніша тварина...

Що не робить тварин по природі вищими за людей, не ставить до них такі вимоги як до людей і не дає їм таких привілеїв як людям.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Re:

Повідомлення kvantum » 24 жовтня 2011, 21:51

ShMariam писав:
kvantum писав:відповім по-філосовски, є такісторія коли люди йдуть в зоопарк і розглядають звірів де біля кожної клітки є напис і коротка характеристика тварини, а в кінці при виході стоїть клітка з дзеркалом і коли дивишся на клітку то бачиш себе у люстерку і написано на табличці, найнебезпечніша тварина...

Що не робить тварин по природі вищими за людей, не ставить до них такі вимоги як до людей і не дає їм таких привілеїв як людям.

я з цим погоджуюся, але суть не в цьому була...

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення andrey s. » 24 жовтня 2011, 21:53

kvantum писав:
о.Олег писав:
kvantum писав:Щановні форумчанки ви розумієте, що пишете навіть з твринного світу дельфіни займаються сексом заради задоволення, а не розмноження...

а... дельфіни - це такі гідні до наслідування святі?
З повагою, о.Олег

відповім по-філосовски, є такісторія коли люди йдуть в зоопарк і розглядають звірів де біля кожної клітки є напис і коротка характеристика тварини, а в кінці при виході стоїть клітка з дзеркалом і коли дивишся на клітку то бачиш себе у люстерку і написано на табличці, найнебезпечніша тварина...

Тльки парадокс у тому, що наприклад Медвідь про себе так не напише, і навіть не подумає, якщо вже писати не вміє. :pardon:
З Вашої логіки, я би не ображав тварин, порівнюючи людей з ними. Скажу більше, наш вид отримав правдиву характиристику(відгук) у Матриці.
І якщо вже прийняти це(що ми вірус), то хіба нема відчуття, що так не було задумано. Воно є, можливо десь глибоко, но є, те відчуття, що так не має бути.
І навіть якщо людина поверхнево переконана, що ніц не зміниш, що це неминуча фатальність, то чому вона шукає Щось??? Шукає там, де по логіці, якою вона керується, нічого і не може бути, бо то нонсенс.
І погодьтесь, часто пошуки ці мотивуються простим і банальним прагненням. Тобто людина шукає підтверження тій "фатальній неминучості" у запереченні. :pardon:
Але, хіба це про щось каже???... мені так, бо я власне не обманюю себе, чому я зараз це пишу.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Re:

Повідомлення kvantum » 24 жовтня 2011, 22:00

відповім по-філосовски, є такісторія коли люди йдуть в зоопарк і розглядають звірів де біля кожної клітки є напис і коротка характеристика тварини, а в кінці при виході стоїть клітка з дзеркалом і коли дивишся на клітку то бачиш себе у люстерку і написано на табличці, найнебезпечніша тварина...[/quote]
Тльки парадокс у тому, що наприклад Медвідь про себе так не напише, і навіть не подумає, якщо вже писати не вміє. :pardon:
З Вашої логіки, я би не ображав тварин, порівнюючи людей з ними. Скажу більше, наш вид отримав правдиву характиристику(відгук) у Матриці.
І якщо вже прийняти це(що ми вірус), то хіба нема відчуття, що так не було задумано. Воно є, можливо десь глибоко, но є, те відчуття, що так не має бути.
І навіть якщо людина поверхнево переконана, що ніц не зміниш, що це неминуча фатальність, то чому вона шукає Щось??? Шукає там, де по логіці, якою вона керується, нічого і не може бути, бо то нонсенс.
І погодьтесь, часто пошуки ці мотивуються простим і банальним прагненням. Тобто людина шукає підтверження тій "фатальній неминучості" у запереченні. :pardon:
Але, хіба це про щось каже???... мені так, бо я власне не обманюю себе, чому я зараз це пишу.
Дякую.[/quote]
я не розумію а яке питання домене, дивіться вище, щодо тварин...

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення andrey s. » 24 жовтня 2011, 22:06

kvantum писав:я не розумію а яке питання домене, дивіться вище, щодо тварин...

Та власне питання і не було, скоріше так, філюсофія. :)
Доречі, а ніхто не помічав, що приручені або поневоленні тварини переймають люцкі якості??
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 25 жовтня 2011, 06:03

kvantum писав:
о.Олег писав:
kvantum писав:Щановні форумчанки ви розумієте, що пишете навіть з твринного світу дельфіни займаються сексом заради задоволення, а не розмноження...

а... дельфіни - це такі гідні до наслідування святі?
З повагою, о.Олег

відповім по-філосовски, є такісторія коли люди йдуть в зоопарк і розглядають звірів де біля кожної клітки є напис і коротка характеристика тварини, а в кінці при виході стоїть клітка з дзеркалом і коли дивишся на клітку то бачиш себе у люстерку і написано на табличці, найнебезпечніша тварина...

ну і..? Не втікайте від питання, якщо можна, адже з виставлянням тваринки як прикладу до наслідування можемо далеко зайти. Як і з перенаголошенням небезпечності людини.
Так що Ви там хотіли навчити прикладом сексу у дельфінів?
:D
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Володимир85 » 25 жовтня 2011, 06:49

Цікаво про дельфінів написано :)
Тільки люди, на відміну від тварин, можуть збагачувати свій духовний світ, розвиватися душевно і розумово, мають право вибору: обмежувати сексуальні стосунки чи думати, що саме від них залежить щастя, в той час як брати наші менші мають набір інстинктів і ними послуговуються, не задумуючись, чи правильно це чи може варто ввести якісь обмеження.

Роблять тваринки ті чи інші дії з позиції закладеного в них, люди ж діють з позиції вибору, керуючись знанням правильності і доцільності. Звичайно, в кожного свої критерії і знання, але механізм дії саме такий.
Думається, що чим більше подружжя живе духовним життям, тим меншу роль для них відіграє статеве життя, оскільки більше щастя отримується у чистій, безкорисній любові, у служінні одне одному, служінні Господу і ближнім, а плотські утіхи на цьому фоні стають менш цікавими.

Наприклад, людина любить солодке і їсть цукор. Коли вона спробує мед, цукор вже не так їй смакуватиме, адже мед – смачніший :)
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення ShMariam » 25 жовтня 2011, 10:03

Володимир85 писав:
Думається, що чим більше подружжя живе духовним життям, тим меншу роль для них відіграє статеве життя,
. Погоджуюся, але
Володимир85 писав:оскільки більше щастя отримується у чистій, безкорисній любові, у служінні одне одному, служінні Господу і ближнім, а плотські утіхи на цьому фоні стають менш цікавими.

Хіба статеве співжиття - це просто протські утіхи?! Це і є вияв любові в Шлюбі, це один (важливий!) спосіб служіння Богу в Шлюбі, бо через нього Бог творить нове життя. Подумати тільки: людина - результат любові (в ідеалі любові, а не егоїзму, з часів первородного гріха все перевернулося з ніг на голову :( ), що завершується статевим співжиттям. То ж, люблячи, не можливо обмежувати статеве співжиття (хоч і не зациклюється на ньому) для того, щоб більше любити, але хіба для того, щоб не допустити народження дитинки (якщо реально її в даний момент не можливо виховати, чи вона може загинути і т. п.), щоб кожен статевий акт був відкритим на зачаття (дію Бога - творення життя) ангелочка. O:-)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Re:

Повідомлення kvantum » 25 жовтня 2011, 15:04

kvantum писав:відповім по-філосовски, є такісторія коли люди йдуть в зоопарк і розглядають звірів де біля кожної клітки є напис і коротка характеристика тварини, а в кінці при виході стоїть клітка з дзеркалом і коли дивишся на клітку то бачиш себе у люстерку і написано на табличці, найнебезпечніша тварина...

о.Олег писав:ну і..? Не втікайте від питання, якщо можна, адже з виставлянням тваринки як прикладу до наслідування можемо далеко зайти. Як і з перенаголошенням небезпечності людини.
Так що Ви там хотіли навчити прикладом сексу у дельфінів?
:D
З повагою, о.Олег

Даруйте в жодному випадку нехотів уникати відповіді, але не бачу суті діалогу на вищевказаний допис. Так як і ви, я не ставлю тварин вище за людей і навіть на прикладі з дельфіном. Приклад, щодо дельфінів, був на допис форумчанок, які мають "великі" проблеми, кохатися чи не кохатися з шлюбним чоловіком. І щоб поставити на цьому крапку, то дам пораду робіть , як знаєте...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 25 жовтня 2011, 15:33

kvantum писав:Даруйте в жодному випадку нехотів уникати відповіді, але не бачу суті діалогу на вищевказаний допис. Так як і ви, я не ставлю тварин вище за людей і навіть на прикладі з дельфіном. Приклад, щодо дельфінів, був на допис форумчанок, які мають "великі" проблеми, кохатися чи не кохатися з шлюбним чоловіком. І щоб поставити на цьому крапку, то дам пораду робіть , як знаєте...

звернув увагу, бо часто чую ставлення в приклад життя тваринного світу в якості пояснення/напрямних в житті людини.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 25 жовтня 2011, 17:38

о.Олег писав:
kvantum писав:Даруйте в жодному випадку нехотів уникати відповіді, але не бачу суті діалогу на вищевказаний допис. Так як і ви, я не ставлю тварин вище за людей і навіть на прикладі з дельфіном. Приклад, щодо дельфінів, був на допис форумчанок, які мають "великі" проблеми, кохатися чи не кохатися з шлюбним чоловіком. І щоб поставити на цьому крапку, то дам пораду робіть , як знаєте...

звернув увагу, бо часто чую ставлення в приклад життя тваринного світу в якості пояснення/напрямних в житті людини.
З повагою, о.Олег

перепрошую - згадав, що востаннє аргумент про користь прикладу з сфери статевого життя дельфінів чув від гомосексуаліста: виявляється у них це нормально - гомосексуалізм - знать і людям треба :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення andrey s. » 26 жовтня 2011, 10:26

ой.. :oops:
Востаннє редагувалось 26 жовтня 2011, 10:32 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення andrey s. » 26 жовтня 2011, 10:30

о.Олег писав:
о.Олег писав:
kvantum писав:Даруйте в жодному випадку нехотів уникати відповіді, але не бачу суті діалогу на вищевказаний допис. Так як і ви, я не ставлю тварин вище за людей і навіть на прикладі з дельфіном. Приклад, щодо дельфінів, був на допис форумчанок, які мають "великі" проблеми, кохатися чи не кохатися з шлюбним чоловіком. І щоб поставити на цьому крапку, то дам пораду робіть , як знаєте...

звернув увагу, бо часто чую ставлення в приклад життя тваринного світу в якості пояснення/напрямних в житті людини.
З повагою, о.Олег

перепрошую - згадав, що востаннє аргумент про користь прикладу з сфери статевого життя дельфінів чув від гомосексуаліста: виявляється у них це нормально - гомосексуалізм - знать і людям треба :(
З повагою, о.Олег

Ой,,,отче, я Вас прошу.,,,ну чесне слово...ох і цей гомосексуальний бред....вони викрутять що завгодно, щоб виправдати свою похотливо-збочену уяву.
І до речі, я навряд чи спец по дельфінах, но всерівно, маю якісь уявлення про життя ссавців.
Дельфіни справді особливі творіння, але і не позбавленні тваринних інстинктів. І змальована ,тим Вашим знайомим гноміком(тобто тим гомосексуалістом), картина, має описану схожість у житті ссавців, але носить взагалі інший характер. Тобто якщо навіть якісь види ссавців демонструють свою першість у стаї, то це взагалі немає нічого спільного з статевим актом. Це щось типа : Хто газда в хаті!!!! :D І що головне, це не є сталим показником у різних видах ссавців, а навіть таке спостерігається дуже рітко(в основному коли шлюбний періуд, але і не тільки. То самки у всьому винні, як завжди :pardon: :D ), і що особливо, у дельфінів які є вільними і народженними на волі,такого я не чув.
Нєєєє, :D ,, ну звичайно, якщо якась група дельфінів живе в неволі(акваріум чи огорожена затока), і їх вивчають чи тринують(типа як цирк), і ті люди які цим займаються, тобто ті вихователі є гоміками, то природньо, що вихованці переймуть цю поведінку. Особливо коли бідні тваринки во очі спостерігають люцкий блуд :D :oops:
Так і передайте тому гноміку отче.(ну то звичайно не буквально, то я так...абстрактно, до абстрактних гноміків, які хотять виправдати свій блуд перед людьми чи Богом. І звичайно, це простіше, коли в тому блуді біільше, бііільше і біільше людей. То вже і виправдовуватись не треба, а можна вже позмагатися у блуді. А є кубок якись, як самому крутому гноміку?????)
:pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 26 жовтня 2011, 13:01

andrey s. писав:Ой,,,отче, я Вас прошу.,,,ну чесне слово...ох і цей гомосексуальний бред....вони викрутять що завгодно, щоб виправдати свою похотливо-збочену уяву.
І до речі, я навряд чи спец по дельфінах, но всерівно, маю якісь уявлення про життя ссавців...

не впевнений тепер, що написав зрозуміло: мені йшлось не про фантазії гомосексуалістів, а про те, що перепетії життя тварин - не керівництво для ведення життя людиною
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення andrey s. » 26 жовтня 2011, 13:19

о.Олег писав:
andrey s. писав:Ой,,,отче, я Вас прошу.,,,ну чесне слово...ох і цей гомосексуальний бред....вони викрутять що завгодно, щоб виправдати свою похотливо-збочену уяву.
І до речі, я навряд чи спец по дельфінах, но всерівно, маю якісь уявлення про життя ссавців...

не впевнений тепер, що написав зрозуміло: мені йшлось не про фантазії гомосексуалістів, а про те, що перепетії життя тварин - не керівництво для ведення життя людиною
З повагою, о.Олег

Звичайно що ні.
Написане Вами зрозуміло.
Я не у цьому контексті. Просто дивує не сам факт ставлення тварин як приклад для порівняння, а скоріше навіть вибірковість у цьому, яка часто є простою неграмотністю.
Але саме, що є нонсенс, це надавання саме тваринам люцких характиристик.
Тватини це тварини, і не потрібно їх ображати, порівнюючи з гріховною стороною люцкої природи.

:pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Re:

Повідомлення luksander » 27 жовтня 2011, 21:21

Когда Бог создал человека, мужчину и женщину, его первой заповедью было: плодитесь и размножайтесь. В этом человек должен был подражать Богу - Отцу, Сыну и Святому Духу, - триединству Божию, которое есть Божественная Семья. Когда в супружеском завете 'двое становятся одним', этот 'один' настолько реален, что девять месяцев спустя 'двоим' следует дать ему имя! Ребенок - это воплощение единства завета обоих родителей.
СКОТТ И КИМБЕРЛИ ХАН
ВСЕ ДОРОГИ ВЕДУТ В РИМ


П.С. відносно ж
kvantum писав:відповім по-філосовски, є такісторія коли люди йдуть в зоопарк і розглядають звірів де біля кожної клітки є напис і коротка характеристика тварини, а в кінці при виході стоїть клітка з дзеркалом і коли дивишся на клітку то бачиш себе у люстерку і написано на табличці, найнебезпечніша тварина...

не знаю за зоопарк, а от в тайзі найнебезпечніший звір - людина! Це стовідсотково :pardon:

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Re:

Повідомлення andrey s. » 27 жовтня 2011, 21:54

luksander писав:не знаю за зоопарк, а от в тайзі найнебезпечніший звір - людина! Це стовідсотково :pardon:

А тепер заберем у людини гвинтівку, ножа, сірники і одежу,,,, і дамо їй СВИСТОК :D ...щоб коли медведя здибає,,цвірінькала...
Може медведю сподобається і він збудує людині клітку, щоб медвежат потішити...або як харч на голодний рік.
" Їстівний Свистун" буде, а не самий страшний звір.
:pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Re:

Повідомлення о.Олег » 29 жовтня 2011, 11:38

andrey s. писав:А тепер заберем у людини гвинтівку, ножа, сірники і одежу,,,, і ...

:) ?отримаємо Зображення
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Олег_373 » 06 листопада 2011, 19:15

...поділюсь тут з вами ,як холостяк зі стажем,і своїми роздумами на цю тему :думаю ,те ,що вимагає від нас Бог у цьому питанні поки що просто "непідйомна вага" майже для кожного...бо і написано-ж :"...все мені дозволено ,та не все мені піде на користь..." фактично ,якщо розглянути кожний аспект нашого життя -то всюди є якісь обмеження у всьому :харчування ,пиття ,захоплення .і стосовно сексу також мусить бути...інша справа,що ще неможливо це виконати-і мені також,поки що...


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 69 гостей