Питання статевого життя подружжя

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення ShMariam » 02 грудня 2011, 14:47

Just_me писав:Ви кажете, що Бог зразу дав людині вибір, і одночасно з тим всі знаємо, що, створивши людину, Бог створив її одразу в Раю, тобто людина потрапила в Рай не за своїм вибором, а за волею Божою.

А пішла звідти за своїм вибором.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Just_me » 02 грудня 2011, 14:52

ShMariam писав:А пішла звідти за своїм вибором

Так, Мар"яно Адам і Єва за своїм вибором звідти пішли. Але не за своїм туди потрапили, і добре :)
Щоправда, життя всіх інших визначив вибір Адама та Єви, (і тут слід знову ж згадати звідки в нашої дискусії ноги ростуть), дописувач запитав, для чого такі складнощі, коли Господь всезнаючий, і знає, до чого приведе кожне Його рішення, і навіть кожен допуст. Бо Він - поза часом (це я вже від себе)
Востаннє редагувалось 02 грудня 2011, 14:55 користувачем Just_me, всього редагувалось 1 раз.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення andrey s. » 02 грудня 2011, 14:53

Всетаки людина мала щось таке, чого не мали інші сотворіння, навіть такі досконалі як ангели.
За що саме змію жаба давила, як думаєте????
Чи одинакове призначення мали люди і ангели і яка різниця між ними???
Чи Бог ангелів любив так само???
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення о.Олег » 02 грудня 2011, 14:57

Just_me писав:
ShMariam писав:А пішла звідти за своїм вибором

Так, Мар"яно Адам і Єва за своїм вибором звідти пішли. Але не за своїм туди потрапили, і добре :)
Щоправда, життя всіх інших визначив вибір Адама та Єви, (і тут слід знову ж згадати звідки в нашої дискусії ноги ростуть), дописувач запитав, для чого такі складнощі, коли Господь всезнаючий, і знає, до чого приведе кожне його рішення, і навіть кожен допуст. Бо Він - поза часом (це я вже від себе)

думаю... для того, щоб пробувати відповісти, потрібно найперше згадати, для чого людина була Сотворена. Що думаєте?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Mirik
новик
новик
Повідомлень: 26
З нами з: 06 січня 2007, 18:48
Звідки: Ternopil
Контактна інформація:

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Mirik » 02 грудня 2011, 14:58

ShMariam писав:
Just_me писав:Ви кажете, що Бог зразу дав людині вибір, і одночасно з тим всі знаємо, що, створивши людину, Бог створив її одразу в Раю, тобто людина потрапила в Рай не за своїм вибором, а за волею Божою.

А пішла звідти за своїм вибором.

Не згоден, людина з Раю була вигнана. В наслідок гріха. Не їжте плоду - бо помрете. А тут раз, і поперли з Раю. Вільний вибір під впливом спокус диявола, без втручання (захисту, недопуску) Бога. З цього і питання... Для чого складнощі?. Я, як батько, бачачи, що дитина прямує у відкриту каналізацію зроблю все, щоб моя дитина туди не впала. Я не даю їй вільного вибору, бо знаю, що вона може звернути собі голову. Бог все знає, все може...
Все, що не робиться,.. до гріха.
Зло в перших рядах. Добро лізе як черепаха.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення ShMariam » 02 грудня 2011, 14:59

Just_me писав:
ShMariam писав:А пішла звідти за своїм вибором

Так, Мар"яно Адам і Єва за своїм вибором звідти пішли. Але не за своїм туди потрапили, і добре :)
Щоправда, життя всіх інших визначив вибір Адама та Єви, (і тут слід знову ж згадати звідки в нашої дискусії ноги ростуть), дописувач запитав, для чого такі складнощі, коли Господь всезнаючий, і знає, до чого приведе кожне Його рішення, і навіть кожен допуст. Бо Він - поза часом (це я вже від себе)

Нмсд, ті всі складнощі походять з дарованої нам (і змієві також) свободи вибору. Але перед тим, як людина має зробити вибір, Господь їй представляє те, що прийдеться вибирати, тому й поселяє в Раю.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Злий Іван » 02 грудня 2011, 15:02

Адам і Єва пішли з Раю внаслідок свого вибору, а не за своїм вибором.
Не підмінюйте понять, будьте ласкаві. Це часто міняє суть. :Rose:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення ShMariam » 02 грудня 2011, 15:04

Mirik писав:Не згоден, людина з Раю була вигнана. В наслідок гріха. Не їжте плоду - бо помрете. А тут раз, і поперли з Раю. Вільний вибір під впливом спокус диявола, без втручання (захисту, недопуску) Бога. З цього і питання... Для чого складнощі?. Я, як батько, бачачи, що дитина прямує у відкриту каналізацію зроблю все, щоб моя дитина туди не впала. Я не даю їй вільного вибору, бо знаю, що вона може звернути собі голову. Бог все знає, все може...

Тут різниця велика між малою дитиною і прародичами, які були дозрілі духовно і фізично, як і між нами і прародичами (ми набагато менш досконалі). А захист був: "Не їжте, бо помрете". Нмд, свобода - надзвичайно цінний дар, Бог не хотів тримати в Раю ляльок.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Just_me » 02 грудня 2011, 15:06

Ви знаєте, я багато про це думала. І от до чого додумалася: легко вибирати кота в мішку. Мішки однакові, а кота не видно. От так і з нашим вибором. Ми вибираємо, а що - не знаємо, доки мішок не розв"яжемо. Один і той самий вибір у двох ситуаціях дають діаметрально протилежні результати.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення о.Олег » 02 грудня 2011, 15:08

Mirik писав:... Я, як батько, бачачи, що дитина прямує у відкриту каналізацію зроблю все, щоб моя дитина туди не впала. Я не даю їй вільного вибору, бо знаю, що вона може звернути собі голову...

безперечно. Але наступить час, коли Ви (батько) дасте своїй дитині самій зупинитись або обійти каналізацію. Бо виросла. І це ми ще лише про каналізацію. А про міжособистісні стосунки: з ким дружити, наприклад; кого любити? Також не дасте вільного вибору? Невже?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення ShMariam » 02 грудня 2011, 15:10

Just_me писав:Ви знаєте, я багато про це думала. І от до чого додумалася: легко вибирати кота в мішку. Мішки однакові, а кота не видно. От так і з нашим вибором. Ми вибираємо, а що - не знаємо, доки мішок не розв"яжемо. Один і той самий вибір у двох ситуаціях дають діаметрально протилежні результати.

На практиці - буває й так. Але коли йдеться про необхідні для душі речі, Бог завжди про це говорив і продовжує говорити: і в Раю, і через пророків, Біблію, моральний закон, що є в людині....
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Злий Іван » 02 грудня 2011, 15:11

Думаю, так.
Захотіли стати такі як боги.
І отримали копняка під зад.
Але Бог, як люблячий Отець, дав Порятунок.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Just_me » 02 грудня 2011, 15:17

Злий Іван писав:Думаю, так.
Захотіли стати такі як боги.
І отримали копняка під зад.
Але Бог, як люблячий Отець, дав Порятунок.

Десь так, але, думаю, не стільки хотіли кимось стати, скільки проста людська цікавість. Як дитині - кажеш "не чіпай, це гаряче", а воно доки не обпечеться, навряд чи послухає. Доказів-то ж немає :pardon:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Злий Іван » 02 грудня 2011, 15:19

Just_me писав:
Злий Іван писав:Думаю, так.
Захотіли стати такі як боги.
І отримали копняка під зад.
Але Бог, як люблячий Отець, дав Порятунок.

Десь так, але, думаю, не стільки хотіли кимось стати, скільки проста людська цікавість. Як дитині - кажеш "не чіпай, це гаряче", а воно доки не обпечеться, навряд чи послухає. Доказів-то ж немає :pardon:


А яке значення має причина вчинку, коли тут важливий лише наслідок?
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Just_me » 02 грудня 2011, 15:21

Та жодного, просто ви згадали про причину, а я так до слова :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення ShMariam » 02 грудня 2011, 15:23

Just_me писав:Десь так, але, думаю, не стільки хотіли кимось стати, скільки проста людська цікавість. Як дитині - кажеш "не чіпай, це гаряче", а воно доки не обпечеться, навряд чи послухає. Доказів-то ж немає :pardon:

Я б навіть сказала - науковий інтерес. :D Непогана спокуса для святих людей, які мали все і були у всьому досконалими?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення ShMariam » 02 грудня 2011, 15:24

Ой, ту частину теми треба обов'язково відділити, прошу модератора!
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Злий Іван » 02 грудня 2011, 15:26

Науковий інтерес - це безперечно.
Але, хіба ми колись взнаємо правильну відповідь?
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення о.Олег » 02 грудня 2011, 15:27

ShMariam писав:Ой, ту частину теми треба обов'язково відділити, прошу модератора!

яку?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення ShMariam » 02 грудня 2011, 15:28

о.Олег писав:
ShMariam писав:Ой, ту частину теми треба обов'язково відділити, прошу модератора!

яку?

Де йдеться про первородний гріх, а не про статеве життя подружжя.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Mirik
новик
новик
Повідомлень: 26
З нами з: 06 січня 2007, 18:48
Звідки: Ternopil
Контактна інформація:

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Mirik » 02 грудня 2011, 15:39

о.Олег писав:... для чого людина була Сотворена. Що думаєте?

Чітко і ясно сказано Буття 1,28

ShMariam писав:
Mirik писав:Не згоден, людина з Раю була вигнана. В наслідок гріха. Не їжте плоду - бо помрете. А тут раз, і поперли з Раю. Вільний вибір під впливом спокус диявола, без втручання (захисту, недопуску) Бога. З цього і питання... Для чого складнощі?. Я, як батько, бачачи, що дитина прямує у відкриту каналізацію зроблю все, щоб моя дитина туди не впала. Я не даю їй вільного вибору, бо знаю, що вона може звернути собі голову. Бог все знає, все може...

Тут різниця велика між малою дитиною і прародичами, які були дозрілі духовно і фізично, як і між нами і прародичами (ми набагато менш досконалі). А захист був: "Не їжте, бо помрете". Нмд, свобода - надзвичайно цінний дар, Бог не хотів тримати в Раю ляльок.


Так і не думаю, що Адам і Єва не мали свободи в Раю, адже це дерево (пізнання добра і зла) було постійно там, як і інше дерево (життя). Бог сказав доглядати та поратись в Раю.(Буття 2,15) Вони мали вибір: Або доглядати за садом, або ні. Заборонене дерево не привертало до себе уваги, бо було заборонене. Це люди знали. (Буття 3,2-3) і особо цим не напружувались, а спокійно жили. Алеж все так просто і спокійно не може бути...
Все, що не робиться,.. до гріха.
Зло в перших рядах. Добро лізе як черепаха.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення о.Олег » 02 грудня 2011, 15:40

ShMariam писав:
о.Олег писав:
ShMariam писав:Ой, ту частину теми треба обов'язково відділити, прошу модератора!

яку?

Де йдеться про первородний гріх, а не про статеве життя подружжя.

згодом спробуємо :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення andrey s. » 02 грудня 2011, 15:42

Маю такі підозри, щоб робити справжній вибір, то насамперед це передбачає знання того, з чого ти вибираєш.
Тобто щоб пізнати добро, потрібно щось тай знати про зло.
Не було ні добра, а ні зла для створіння. Все що робилось , робилось за для чогось, що само по собі просто було, а було, бо створенне Богом.
Тільки Бог знав що таке зле, чи зло.
А тут людина це пізнала, і понеслось.
Маю підозри, що тут все складно :D , і суть у тому, що Бог не сказав, що якщо зїш, Я тебе кокну, ні...коли вкусиш, то напевне помреш.
17. з дерева ж пізнання добра й зла не їстимеш, бо того самого дня, коли з нього скуштуєш, напевно вмреш."
Хіба не цікавий той факт, що в той самий день Адам не вмер в сенсі тілесному.
То як він вмер, Бог не помиляється і Слово Його не марне.
Що вмерло в Адамі, і для чого. Чи можливо це не значить кінець(вмреш), а тільки початок шляху до Життя.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Just_me » 02 грудня 2011, 15:47

andrey s. писав:Маю такі підозри, щоб робити справжній вибір, то насамперед це передбачає знання того, з чого ти вибираєш.
Тобто щоб пізнати добро, потрібно щось тай знати про зло.

О, так, для вибору то ключовий момент. Саме в цьому вибір і полягає, знати одне і друге з його наслідками. В даному сенсі Адам і Єва не знали явища, але знали наслідки. Тут вони явно проштрафилися.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення ShMariam » 02 грудня 2011, 15:48

Mirik писав:Так і не думаю, що Адам і Єва не мали свободи в Раю, адже це дерево (пізнання добра і зла) було постійно там, як і інше дерево (життя). Бог сказав доглядати та поратись в Раю.(Буття 2,15) Вони мали вибір: Або доглядати за садом, або ні. Заборонене дерево не привертало до себе уваги, бо було заборонене. Це люди знали. (Буття 3,2-3) і особо цим не напружувались, а спокійно жили. Алеж все так просто і спокійно не може бути...

Чи привертало чи не привертало уваги, це ще питання: може спокуса зріла не один день (в книзі Буття все описано дуже образно). Але конкретний вибір був у тому, щоб повірити або Богові (який їх створив і дав все, що мають), або повірити змієві. А коли все просто і спокійно, то немає духовного розвитку, як писали в іншій темі.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Mirik
новик
новик
Повідомлень: 26
З нами з: 06 січня 2007, 18:48
Звідки: Ternopil
Контактна інформація:

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення Mirik » 02 грудня 2011, 15:59

ShMariam писав:
Mirik писав:Так і не думаю, що Адам і Єва не мали свободи в Раю, адже це дерево (пізнання добра і зла) було постійно там, як і інше дерево (життя). Бог сказав доглядати та поратись в Раю.(Буття 2,15) Вони мали вибір: Або доглядати за садом, або ні. Заборонене дерево не привертало до себе уваги, бо було заборонене. Це люди знали. (Буття 3,2-3) і особо цим не напружувались, а спокійно жили. Алеж все так просто і спокійно не може бути...

Чи привертало чи не привертало уваги, це ще питання: може спокуса зріла не один день (в книзі Буття все описано дуже образно). Але конкретний вибір був у тому, щоб повірити або Богові (який їх створив і дав все, що мають), або повірити змієві. А коли все просто і спокійно, то немає духовного розвитку, як писали в іншій темі.


Про який духовний розвиток може йти мова?! Адам і Єва створені на подобу Божу. (я думаю Бог не створював їх недосконалими) і поселив одразу у Раю! ( місце для людей призначене Богом) З чітким і ясним завданням (Буття 1,28) Розваг і роботи було вдосталь, доки не з"явився диявол зі своїми приколами :evil:

Н.П. Спокуса не могла зріти не один день, бо сама спокуса походить від нечистого. Це не міняє суті, якщо сатана спокушав протягом певного часу, то все одно Бог це допустив.
Востаннє редагувалось 02 грудня 2011, 18:04 користувачем Mirik, всього редагувалось 1 раз.
Все, що не робиться,.. до гріха.
Зло в перших рядах. Добро лізе як черепаха.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення ShMariam » 02 грудня 2011, 16:06

Mirik писав:
Про який духовний розвиток може йти мова?! Адам і Єва створені на подобу Божу. (я думаю Бог не створював їх недосконалими) і поселив одразу у Раю! ( місце для людей призначене Богом) З чітким і ясним завданням (Буття 1,28) Розваг і роботи було вдосталь, доки не з"явився диявол зі своїми приколами :evil:

А досконалість хіба не передбачає можливості духовного розвитку? Якраз навпаки! Мене також колись дивувала фраза про Ісуса (!): "Ісус же зростав мудрістю, літами й ласкою в Бога та людей." (Лука 2:52)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення о.Олег » 02 грудня 2011, 16:15

Mirik писав:
Про який духовний розвиток може йти мова?!

боюсь, варта повернутися до мого Вам запитання у кінці попередньої сторіночки - інакше не зрушимось з мертвої точки тих "чому/який??"
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення andrey s. » 02 грудня 2011, 16:18

Є ключові моменти:
Чому Сад Єдемский був Раєм??? Не тому, що там ті дерева, а тому що там був Бог.
Вибір, свобідна воля, то теж трішки неоднозначно.
Перебуваючи з Богом який може бути вибір??? ( з раю в пекло не ходять, хоть і бачуть, але ніхто не переходить)
Вибір, як ми його розумієм появився після вкушання і виганяння.(тобто справжній, диктований свобідною волею)
До того було просто перебування з Богом.(якщо завгодно послух, бо саме припускання не послуху, було поза можливостями Адама і Єви. Тобто без змія то не стало би реальним. В раю Адам приречений на Життя.).
І отте Життя, воно має не одне значення. Після вкушання Єва стала матірю всіх живих, хоч піся вкушання мали стати мертвими.( в сенсі, який Бог мав на увазі :oops: , що напевне помреш)
Суть у тому, що Бог не відмовився від людей після виганяння, а навпаки, скерував до Життя, до Себе, за вільним вибором.

Я про те, що ми не можимо надавати словам Життя, смерть, Рай, вибір, одинакового значення на стадіях їх формування.
Тобто є шлях, який прародичі вибрали, і я сумніваюсь, що той вибір був свідомим, а від так, вони були здурені, але в любому розкладі Бог є Бог, і зробить як треба.
Якщо дитина впаде в каналізацію і не звирне собі шию і не покалічиться, а просто боляче гепниться, то це буде сама крута наука. :)
Бог є Бог, і Йому доснаги прослідкувати, щоб при падінні в "каналізацію" не вбилися, а тільки добряче гепнулись. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання статевого життя подружжя

Повідомлення о.Олег » 02 грудня 2011, 16:22

andrey s. писав:Є ключові моменти:
Чому Сад Єдемский був Раєм??? Не тому, що там ті дерева, а тому що там був Бог...

а... у Франківську... Бога... немає? Так у чому ключовий момент? Є ж Бог, правда? І ніде не дівався. І не подінеться. А... що?
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей