"Вражена блискавкою" або живе свідчення Глорії П.

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

"Вражена блискавкою" або живе свідчення Глорії П.

Повідомлення o.Mykil » 24 жовтня 2009, 12:00

Вражаюче особисто пережите свідчення всесвітньо відомої Глорії Поло не залишать жодного читача байдужим. Вона трепетно і наполегливо поведе вас за собою у дивовижний світ Неба, де панує Любов, Мудрість, Гармонія, де такі рятівні і солодкі обійми Спасителя Ісуса Христа...


З книги:

Перш ніж говорити непоштиво про Католицьку Церкву, потрібно добре пізнати нашу Матір Церкву і збагнути, чим вона є.
"Я - хліб живий, що з неба зійшов. Коли хтось цей хліб їстиме, житиме повіки.. .Хто тіло моє їсть і кров мою п'є, той живе життям вічним, і я воскрешу його останнього дня" (Йо. 6,51 - 54).

Вже минуло тринадцять років з часу вражаючого досвіду віри. Була то велика ласка Бога, адже в Своєму безмірному милосерді Він дозволив мені продовжувати дорогу земного життя.

Який великий біль мене огортає, коли згадую минуле, в якому лише називалася християнкою, а насправді нею не була. Дякую Господу Богу за те, що дав мені Церкву Католицьку за матір.

Від усього серця і всієї душі складаю подяку Папі, спадкоємцю Ісуса Христа на землі, священикам та іншим відповідальним особам Римо-Католицької Церкви. Без вагань дослухаюся до їхніх порад, оскільки цього бажає наш Господь Ісус Христос, Котрий дозволив мені повернутися до земного життя. Під час адорації Найсвятіших Тайн я, недостойна і нікчемна слугиня Господня, відчула щастя і насолоду від справжнього спокою і справжньої любові, котрі є передчуттям Неба.

Щиро запрошую усіх, хто вірує в Ісуса Христа, перш ніж говорити і писати непоштиво про Католицьку Церкву, глибше і краще пізнати її, аби збагнути, що вона заснована Господом - охоронцем правдивої віри. Запрошую усіх до щирого вшанування нашого Господа і Бога! Той, хто щодня відвідує нашого Господа Ісуса Христа в Найсвятіших Тайнах і тим самим вшановує Його, ніколи не піддасться сумнівам і не відійде від правдивої віри, адже сам Господь Бог прищеплює кожному створінню любов і вдячність до Святої Матері - Католицької Церкви.

Усіх Вас люблю і вітаю в Любові нашого Господа Ісуса Христа.

Глорія Поло.


Завантажити книгу "Вражена блискавкою" можна тут http://ave-maria.comyr.com/lib/Vrazh_blysk.zip

Сайт Глорії різними мовами http://www.gloriapolo.net
Востаннє редагувалось 25 жовтня 2009, 16:56 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Ната
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 04 січня 2009, 18:50
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Повідомлення Ната » 25 жовтня 2009, 12:18

Слава Ісусу Христу!!!
Зовсім недавно прочитала цю книгу і рекомендую всім при можливості переглянути! Справді, свідчення п.Глорії є унікальними!
Особлива подяка за посилання...

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 25 жовтня 2009, 16:54

Між іншим, сам прочитав буквально кілька днів тому те свідчення п. Глорії, що однією ногою була вже на тому світі і певні речі пережила немовби поза своїм тілом. Дивуєшся такій немовби прилюдній сповіді з цілого життя, особливо з молодості, та щирого покаяння на шляху до вічності!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Olesia
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 28 липня 2009, 19:56

Повідомлення Olesia » 27 жовтня 2009, 20:34

Слава Ісусу Христу! Почула про цю книжку вперше цього року в Зарваниці, коли під час проповіді священик коротко переповідав зміст цієї книжки. А коли побачила посилання на цю книжку, одразу зайшла і почала читати. Вражаюча розповідь жінки, яка була вражена блискавкою, яка була між життям і смертю. Кожний рядок цієї книжки заставляє задуматись над життя, проаналізувати його та щиро покаятись у своїх гріхах. Щиро дякую за посилання.

Аватар користувача
Andrew
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 05 червня 2009, 10:40
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Свідчення

Повідомлення Andrew » 29 грудня 2009, 10:45

Слава Ісусу Христу!
Хотілося б почути відгуки і ставлення людей стосовно свідчень людей, які пережили клінічну смерть. Наприклад про свідчення Глорії Поло, Каталіни та багатьох інших?
П.С. /До речі свідчення Глорії Поло можна скачати з сайту
http://www.svitlo.ucoz.ua/load/4

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Свідчення

Повідомлення о.Олег » 29 грудня 2009, 11:09

Andrew писав:Слава Ісусу Христу!
Хотілося б почути відгуки і ставлення людей стосовно свідчень людей, які пережили клінічну смерть. Наприклад про свідчення Глорії Поло, Каталіни та багатьох інших?
П.С. /До речі свідчення Глорії Поло можна скачати з сайту
http://www.svitlo.ucoz.ua/load/4

думаю, це можна продовжити обговорювати тут http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... 2%EA%EE%FE
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Andrew
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 05 червня 2009, 10:40
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення Andrew » 29 грудня 2009, 11:36

свідчення Глорії Поло можна скачати з сайту
http://www.svitlo.ucoz.ua/load/4

Di
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 12 грудня 2009, 22:41
Звідки: Закарпаття,м.ВиноградІв

Повідомлення Di » 02 січня 2010, 13:00

СІХ!Якраз вчора почала читати цю книжку і ще раз переконалася у силі вервиці!!!
Та й,взагалі,багато чому можна повчитися і переосмислити своє християнське життя!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 04 січня 2010, 13:19

Книга Глорії Поло "Вражена блискавкою" продається у Львові в книгарні "Добра книжка" вул.П.Куліша,22. Заходьте,купуйте там багато цікавої духовної літератури є.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 04 січня 2010, 14:20

ljubomyr_ps писав:Книга Глорії Поло "Вражена блискавкою" продається у Львові в книгарні "Добра книжка" вул.П.Куліша,22. Заходьте,купуйте там багато цікавої духовної літератури є.


А книжки догналівців уже не продають там? Бо бачив якось раніше і був здивований...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 05 січня 2010, 22:07

o.Mykil писав:А книжки догналівців уже не продають там? Бо бачив якось раніше і був здивований...


Не зустрічав, а може просто не звертав уваги, адже купується те що ближче до душі й корисне. Кукіль завжди буде серед пшениці на то нам Бог дав розум, щоб його пересівати...
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
Andrew
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 05 червня 2009, 10:40
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення Andrew » 06 січня 2010, 08:22

o.Mykil писав:
ljubomyr_ps писав:Книга Глорії Поло "Вражена блискавкою" продається у Львові в книгарні "Добра книжка" вул.П.Куліша,22. Заходьте,купуйте там багато цікавої духовної літератури є.


А книжки догналівців уже не продають там? Бо бачив якось раніше і був здивований...


Поясність будь ласка слово догналівців??? Що Ви під цим розумієте???
__***__
Любов - єдиний скарб, який після поділу збільшується. (Б.Ферреро. Квіти просто квітнуть)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 06 січня 2010, 09:56

Andrew писав:
Поясність будь ласка слово догналівців??? Що Ви під цим розумієте???


Щоб не вдаватися тут до флуду, прошу сюди, де все збагнете http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=971&start=0
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Iryna B.
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 25 січня 2010, 19:15

Re: "Вражена блискавкою" або живе свідчення Глорії П.

Повідомлення Iryna B. » 30 січня 2010, 09:10

Подібні свідчення варті уваги, є над чим подумати і переосмислити своє життя .а особливо -відзначити роль Церкви в своєму житті, дійсно Господь промовляє до кожного ,щоб навернувся і жив!

Аватар користувача
Аристарх
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 06 липня 2008, 12:47

Re: "Вражена блискавкою" або живе свідчення Глорії П.

Повідомлення Аристарх » 30 січня 2010, 21:41

Дуже сподобалась ця книжка. Одна з найяскравіших, які я прочитав за останній час.
Рекомендую дарувати її тим людям, які не замислюються над тим що буде потім... впевнений, що з Божою допомогою буде позитивний результат.

Володимир
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 30 січня 2010, 14:14

Re: "Вражена блискавкою" або живе свідчення Глорії П.

Повідомлення Володимир » 31 січня 2010, 13:11

Подібні речі(описані в книжці) не залишать байдужими нікого! Я порекомендував прочитати цю книгу знайомим протестантам і почув схвальні відгуки,вони направду були вражені.

Аватар користувача
Міша
дописувач
дописувач
Повідомлень: 74
З нами з: 23 березня 2009, 12:43
Звідки: США
Контактна інформація:

Re: "Вражена блискавкою" або живе свідчення Глорії П.

Повідомлення Міша » 01 лютого 2010, 21:56

На сьогоднішній день таких книжок з подібним метіалом дуже мало, і тому ця книжка така цікава. Саме такі речі, які оповідає Глорія Поло, можуть людину зупинити перед гріхом, і задуматися над прожитим життям...

Є також цікавий фільм "Встреча с вечностью". Розповідь чоловіка, якому була відкрита таємниця долі душі після смерті. Душа була витягнута і він пройшов митарства... був в раю і пеклі. Після цього його душа була повернута в тіло. Фільм буде цікавий насамперед православним християнам. СВІДОЦТВА процесу поневірянь, описи пекла і раю повністю збігаються з навчаннями церкви.

Зображення

Завантажити можна звідси.
Якщо вже сьогодні не зустрінемо Ісуса у наших ближніх, то хто-зна чи потім Він зустріне нас як ближніх...

Альтанка
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 23 січня 2008, 13:05
Звідки: смт.Запитів
Контактна інформація:

Re: "Вражена блискавкою" або живе свідчення Глорії П.

Повідомлення Альтанка » 01 квітня 2010, 15:05

А я чомусь досить упереджено ставлюся до такої і їй подібної літератури ("Духовна подорож незрячої дівчинки"), так як і до безлічі з'яв, пророцтв Михальди і т.д. і т.п. Звичайно, якщо мудро фільтрувати, то це все може піти нам на збудування, а якщо ковтати всю таку "духовну" літературу, то можна відпричащатися 9 місяців підряд ("Велика обітниця") і жити собі "как ни в чем не бывало"...
Насправді ніхто ані краєм ока не бачив "як там", а той, хто бачив, ще не повертався... Всі свідчення людей, які виходили з клінічної смерті досить розмиті і не кажуть конкретнішого нічого від того, що позагробне життя існує. А детальні описи неба, пекла, чистилища я вважаю, вибачте, галюцинаціями...
Хоча книжка насправді вражаюча, Господь творить чуда і тепер, я вірю, що Він сильно подіяв у житті цієї жінки, але книга написана людиною, тому включає великий суб'єктивний аспект.
А ще мені дуже не сподобалось, що в пеклі начебто дуже багато молоді... :)
"несказане лишилось несказанним"

Аватар користувача
Міша
дописувач
дописувач
Повідомлень: 74
З нами з: 23 березня 2009, 12:43
Звідки: США
Контактна інформація:

Re: "Вражена блискавкою" або живе свідчення Глорії П.

Повідомлення Міша » 01 квітня 2010, 15:20

Я теж не вірю на 100%, але головне з тих книжок чи фільмів те, щоб ми почули, що Господь не мовчить, що він через різних людей промовляє - не грішіть!, покайтеся!
Якщо вже сьогодні не зустрінемо Ісуса у наших ближніх, то хто-зна чи потім Він зустріне нас як ближніх...

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: "Вражена блискавкою" або живе свідчення Глорії П.

Повідомлення andrivovk » 16 квітня 2010, 21:47

Непогана книжка, але чому про неї всі так масово заговорили тільки аж тепер (через 10-15 після цієї події)?Невже так довго йде інформація із Колумбії? :)

o.Mykil писав:
ljubomyr_ps писав:Книга Глорії Поло "Вражена блискавкою" продається у Львові в книгарні "Добра книжка" вул.П.Куліша,22. Заходьте,купуйте там багато цікавої духовної літератури є.


А книжки догналівців уже не продають там? Бо бачив якось раніше і був здивований...

Ви не повірите, не так давно там був і бачив книжку о.Роберта Обергаузера "Від прокляття до благословення". :(

Альтанка писав:А я чомусь досить упереджено ставлюся до такої і їй подібної літератури

Можете прочитати книгу на подібну тему православного святого Серафима Роуза Душа после смерти
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: "Вражена блискавкою" або живе свідчення Глорії П.

Повідомлення o.Mykil » 17 квітня 2010, 02:29

andrivovk писав:Непогана книжка, але чому про неї всі так масово заговорили тільки аж тепер (через 10-15 після цієї події)?Невже так довго йде інформація із Колумбії? :)



По-моєму, її тільки недавно переклали українською та розрекламували в Україні на повну силу... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

akazva
дописувач
дописувач
Повідомлень: 77
З нами з: 08 грудня 2010, 17:11

Re: "Вражена блискавкою" або живе свідчення Глорії П.

Повідомлення akazva » 13 грудня 2010, 22:04

Мир вам!
Цю книжку радив би розповсюдити поміж людей.Це унікальна книжка,дійсно мало подібних свідчень.
Сам стараюсь розповсюджувати цю книжку.Бог через цю книжку немало душ може навернути до себе.
Мир вам і Божої любові!

Аватар користувача
Nazariusz
дописувач
дописувач
Повідомлень: 80
З нами з: 09 грудня 2010, 23:34
Звідки: Львів

Re: "Вражена блискавкою" або живе свідчення Глорії П.

Повідомлення Nazariusz » 13 грудня 2010, 22:46

Цікаве свідчення, доволі сильно надихає на переосмилення своїх гріхів... Живий доказ того, що Бог завжди з нами, і що безкорислива молитва будь-якої людини може врятувати багато душ від небуття
"...Хто не зі Мною, той проти Мене, і хто не збирає зі Мною, той розкидає"(Мт. 12:3)

Князь
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 19 березня 2011, 11:08

Re: "Вражена блискавкою" або живе свідчення Глорії П.

Повідомлення Князь » 21 березня 2011, 22:33

Знайти і розмістити книгу Глорії Поло можна на форумі http://sad.te.ua/forum/viewtopic.php?f=7&t=17

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: "Вражена блискавкою" або живе свідчення Глорії П.

Повідомлення o.Mykil » 21 березня 2011, 22:49

Князь писав:Знайти і розмістити книгу Глорії Поло можна на форумі http://sad.te.ua/forum/viewtopic.php?f=7&t=17


Я дав угорі лінк на завантаження книги з Інтернету ще давніше! :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Patlatus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 137
З нами з: 05 серпня 2011, 11:57

Re: "Вражена блискавкою" або живе свідчення Глорії П.

Повідомлення Patlatus » 21 січня 2016, 11:32

Я десь перед Різдвом хотів почистити комп'ютер і постирати якісь зайві файли. Знайшов цю книжку, яку я колись давно скачав, тільки не пригадую, чи колись раніше читав. Прочитав був - цікаве свідчення. Але я щось чув, що нібито священики негативно до тої жінки ставляться, може, не через неї, а через те, що якісь різні сайти з'явилися, де начебто якісь альтернативні версії свідчення дописують і щось, чого не було в тій книжці?

Patlatus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 137
З нами з: 05 серпня 2011, 11:57

Re: "Вражена блискавкою" або живе свідчення Глорії П.

Повідомлення Patlatus » 21 січня 2016, 11:33

хоча навіть самої тої книжки є декілька варіантів, різних перекладів з різних мов, які містять різну кількість розділів


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей