Усе про Святих

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення Вова » 26 січня 2011, 20:17

о.Олег писав:
Вова писав:
......ні дарунки від Миколая під подушку ....

Я, наприклад дітям то даю подарки, але вони знають що це неправда. І взагалі не розумію як можна узаконити це свято - якщо це 100% не правда, а батьком всякої неправди - диявол.

чому неправда? Жив такий чоловік в світі, приймав участь у 1Нікейському Соборі, за життя і по смерті удостоєний Ласки від Бога діяти Чуда, його Мощі зберігаються в м.Барі... Відзначився любов`ю до бідних людей і саме це узаконене - милосердя, святість життя. Де тут диявол?
З повагою, о.Олег

Я говорю, що коли дітям дають подарки, то говорять що це Миколай під подушку поклав... то де тут правда? Коли питають діти: чи Миколай справжній? То яка ваша відповідь?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення о.Олег » 26 січня 2011, 20:28

Вова писав:... Коли питають діти: чи Миколай справжній? То яка ваша відповідь?

Миколай? Справжній. А яким чином приносить дарунки? Через нас усіх один одному. Тому і робимо мамі разом подарунок на Миколая (малюємо тощо), тому разом беремо листи від діточок з інтернатів і помагаємо Святому Миколаю робити світ добрішим :)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: І знову свідки...

Повідомлення andrivovk » 26 січня 2011, 22:46

Вова писав:Я говорю, що коли дітям дають подарки, то говорять що це Миколай під подушку поклав... то де тут правда? Коли питають діти: чи Миколай справжній? То яка ваша відповідь?

Повчальне оповідання з книжки "Кола на воді" Бруно Ферреро
Один учитель подорожував разом зі своїм учнем. Той мав обов'язок пильнувати учителевого верблюда. Увечері, коли мандрівники знайшли місце для перепочинку, учень був уже такий втомлений, що чи то забув про свій обов'язок, чи просто злегковажив його.
"Боже, - молився він, засинаючи, - припильнуй сьогодні верблюда, доручаю його Тобі".
Вранці виявилося, що тварини нема.
"Де верблюд?" - запитав учитель.
"І гадки не маю, - відповів учень. - Мушу запитати в Бога! Вчора я був дуже змучений і доручив його Божій опіці. Якщо верблюд утік або його вкрали, то це не моя вина. Ти завжди вчив мене, що в усьому треба покладатися на Бога, чи не так?"
"На Бога треба покладатися, але спочатку ти повинен був прив'язати верблюда, - відповів учитель. - Хіба ти не знаєш, телепню, що Бог не має инших рук для праці, крім твоїх?"


Ніякої аналогії не бачите?Бог є і він "не має інших рук для праці, крім твоїх".Так само чинить і св.Миколай. :) Імхо.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення Вова » 26 січня 2011, 22:56

andrivovk писав:Ніякої аналогії не бачите?Бог є і він "не має інших рук для праці, крім твоїх".Так само чинить і св.Миколай. :) Імхо.

Дай Бог щоб ці руки працювали не тільки на свято Миколая для своїх дітей, а для бідних, сиріт, стареньких....
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: І знову свідки...

Повідомлення andrivovk » 26 січня 2011, 23:09

Вова писав:Дай Бог щоб ці руки працювали не тільки на свято Миколая для своїх дітей, а для бідних, сиріт, стареньких....

Я за.Двома руками. :Rose:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення vitalko » 31 січня 2011, 16:59

прочанка писав:Мощі св. Миколая...


Постійно перебувають в соборі св. Юра(як і мощі свв. Панетелеймона, Йосафата, Валентина, Антонія Падевзького, Шарбеля, ап. Петра, Миколая Чарнецького, а також могили митрополита Андрея і патріарха Йосифа, ну і, звісно, копія Туринської плащаниці). Як то кажуть в нас в народі, welcome :)

P.S. На правах реклами: :)
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення o.Mykil » 01 лютого 2011, 00:48

Та ж ніби про Свідків Єгови тема у відповідній рубриці... :shock:

Про св. Миколая можемо й тут поговорити знову viewtopic.php?p=15518
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Святые

Повідомлення andrivovk » 24 лютого 2011, 18:30

Блаженний Сеферіно Хіменес Малья - покровитель циганів у католиків

Святой покровитель цыган у католиков.

Сеферино Хименес Малья, известный также как Эль Пеле (т.е. «крепкий (духом)»), родился в кочевой цыганской семье в испанской провинции Уэска. Его родители занимались продажей лошадей. Этим же занимался он сам.

В подростковом возрасте Сеферино женился по сговору родителей на Тересе Хименес Кастро. Брак был удачным, супруги отлично ладили, но, к сожалению, у них не было детей.

В возрасте около сорока лет Сеферино и Тереса наконец венчались в церкви, прежде всего в надежде, что узаконивание брака перед лицом Господа поможет им зачать ребёнка. Тогда же супруги купили себе домик в городке Барбастро, где прожили всю оставшуюся жизнь. Среди жителей Барбастро Сеферино вскоре заработал репутацию честного торговца и мудрого человека.

Ребёнка Тереса так и не родила, хотя церковь теперь Малья посещали каждое воскресенье, но вскоре узнала, что её маленькая племянница Пепита, о семье которой она давно не слышала, осиротела. Супруги немедленно забрали ребёнка себе и удочерили. Потомки Пепиты до сих пор живут в Испании.

Несмотря на свою неграмотность, Сеферино учил цыганских и испанских детей основам христианства, в первую очередь Библии и молитвам. Сеферино разрешал раздоры в среде цыган и их споры с окружающими.

В 1926 году Сеферино стал членом Третьего Францисканского Ордена. В 1931 году начал участвовать в «Ночных поклонениях».

Во время гражданской войны в Испании, сопровождавшейся религиозными гонениями со стороны республиканцев, Сеферино Малья попытался защитить священника от ареста. При задержании полицейские спросили цыгана, есть ли у него оружие. «Есть, и вот оно,» ответил цыган, доставая из кармана чётки. Сеферино был убит вместе с другими священниками, миссионерами и сочувствующими им мирянами, обнажив своё единственное оружие и восславляя Христа. Его тело было брошено в общую могилу.

В 1997 году Сеферино Хименес Малья был причислен Папой Римским, Иоанном Павлом II, к лику блаженных и объявлен официальным святым покровителем цыган. День его почитания приходится на 4 мая.

Кроме того, в 2004 году в Италии была открыта и освящена Церковь Сеферино Мальи. Её особенность в том, что она не имеет крыши, а вместо стен в ней — двенадцать расставленных по кругу камней. Эта церковь так же открыта небу, как душа цыгана.


http://community.livejournal.com/romanopedia/3213.html

P.S.Цигансььке коріння мали також наш бл.Миколай Чарнецький (мати - циганка), а також Мати тереза з Калькутти ніби була з албанських циганів. O:-)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Святые

Повідомлення andrivovk » 04 березня 2011, 20:46

У США вперше чорношкірого священика визнають блаженним http://www.credo-ua.org/2011/03/41636
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення Michail » 15 березня 2011, 15:29

Вова писав:
о.Олег писав:
Вова писав:Я говорю, що коли дітям дають подарки, то говорять що це Миколай під подушку поклав... то де тут правда? Коли питають діти: чи Миколай справжній? То яка ваша відповідь?



Про Миколая кажемо до пори до часу, а далі й так дитина дізнається що хто носив подарунки. І не думаю що образиться. Я не ображався.
(Хоча є різні діти і може бути шок). ТОму ми якось не дуже наголошуємо на цьому, стараємось уникати розповіді про те як саме Миколай носить подарунки. Просо ставимо, а дитина просто радіє. В іншу чергу вже розповідаємо і наголошуємо про Миколая, як про святого на небі.

А от про діда Мороза постійно наголошуємо, що він "казковий діт мороз", а не справжній. І дитина нормально це сприймає.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Святий Миколай

Повідомлення Олюнька » 15 березня 2011, 17:06

Тему відділила від "І знову свідки"
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Святий Миколай

Повідомлення Michail » 16 березня 2011, 14:37

Олюнька, MOD: дії модератора обговорюються в ПП :Rose:

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Святые

Повідомлення andrivovk » 18 березня 2011, 14:07

Беатифікація Луї та Зелії Мартен у 2008 році (батьки св.Терези з Лізьє) http://www.youtube.com/watch?v=ZUXHa3FP ... ded#at=407
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Святые

Повідомлення о.Олег » 07 квітня 2011, 17:35

"Тепло серця Миколи Чарнецького":

зустріч Клубу шанувальників Галичини
(12.4.2011р., кав'ярня-галерея "Штука")



У вівторок 12 квітня в кав'ярні-галереї "Штука" учасники Клубу шанувальників Галичини говоритимуть про Миколу Чарнецького. Приводом до розмови є 52-гі роковини з дня смерті блаженного УГКЦ, про особистість якого розповідатиме отець Севастіян Дмитрух, голова комісії сакрального мистецтва Львівської архиєпархії УГКЦ.
Микола Чарнецький народився та виріс на Станіславщині, був найстаршим із 9-ти дітей. Там же ж закінчив духовну семінарію, згодом вступив в Українську Колегію в Римі, де стає доктором богослов'я. Священник та монах, що пильно плекав в серці любов до Бога, у 1931р. призначений Папою Пієм XI титулярним єпископом для українців-католиків Волині та Полісся. Отець Р. Костенобль: "Всюди він уходив за святого монаха і місіонера. Не менше в Згромадженні завжди уважали його чоловіком Божим, повним любови Бога і душ...". З 1941р. єпископ Чарнецький був викладачем Львівської Богословської Академії. У 1945-му потрапив до жорстоких рук НКВД: спершу його чекали допити й катування у львівській тюрмі, згодом - впродовж 10 років у 30 різних сибірських в'язницях і таборах примусової праці. Аби уникнути звинувачень у смерті єпископа, радянська влада повертає виснаженого та хворого отця доживати останні роки у Львові. 24 квітня 2001р. Папа Іван Павло ІІ підписав декрет про беатифікацію єпископа Миколая Чарнецького як блаженного мученика за Христову Віру.







Довідка

Кав’ярня-галерея «ШТУКА»

м. Львів, вул. Котлярська, 8 (бічна вул. Шпитальної)
Тел.: (097) 586 81 95 begin_of_the_skype_highlighting (097) 586 81 95 end_of_the_skype_highlighting, (093) 572 8 222

e-mail: [email protected]
http://shtuka.net.ua/


Організатори – кав’ярня-галерея «ШТУКА», ГО «Підкова», vidviday.com.ua
Засідання Клубу шанувальників Галичини відбуваються щомісяця.

Вхід – вільний.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Святые

Повідомлення andrivovk » 13 квітня 2011, 19:24

Що таке беатифікація і канонізація?

Що таке беатифікація і канонізація? Яка між ними різниця? Для чого вони потрібні?


http://www.credo-ua.org/2011/04/43552
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Святые

Повідомлення andrivovk » 24 квітня 2011, 15:01

Даміан де Вестер – перший гавайський святий http://www.credo-ua.org/2009/11/7745
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Святые

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 13:57

А по переше, в кожного є різні цілі в житті, і це залежить від природи душі людської. Хтссь має ціль - стати святим, а хтось народити і виховити дітей в християнських звичаях...і те і друге, добре, але для кожного своє...

А справжня святість, вважаю, під силу не кожному....

Природа і людські інстинкти роблять своє! Наприклад, материнський чи батькывськый інстинкт, бажання мати дітей, бажання створити сім'ю.... і для природи - народження дитини - найважливіша ціль, і це має бути перша ціль і всіх молодих! А йти проти своєї природи - іти проти Бога! Нас такими він стоврив, і ми маєм це прийняти.

А поєднувати справжню святість з світським життям, думаю, прийде час і будете вибирати, або діти-родина-друзі-робота, або самотність і молитви... Так, справжня святість - це самотність, це, як написав раніше, Вова - відречення від усього прекрасного в житті, від усіх кольорів життя...Тому. неможливо стояти на двух дорогах одночасно, можливо лише стояти на одній, а наближатися до другої!
Святість - це не те, що зазвичай думаємо: піти в монастир, а краще в пустелю, все життя постити, молитися. До такого життя покликані окремі люди, та не всі. Я довго намагалася зрозуміти, як же відчути те покликання, задавала питання богопосвяченим особам, поки не дійшло, що воно нам дається не всім.

Але Богові в Небі потрібні тільки Святі. (Будьте досоконалі, як Отець Ваш Небесний досконалий) І кожен може стати досконалим (святим) у тому стані, в якому є. Відомі одружені Святі: батьки св. Терези, св. Моніка, св. Олена, св. Томас Мор і багато інших невідомих героїв Христа. (священик на проповіді проводив аналогію з невідомими героями війни, які лежать в одній могилі :) ). Якщо почитати Життя Святих (4 томи, видавництво "Місіонер"), то там більшість Святих - мученики, але є також люди, які вели святе життя. Це і пустельники, і монахи, і одружені; і бідні, і багаті; і освічені, і зовсім неписьменні; люди усіх станів, професій, звичок, темпераментів.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Святые

Повідомлення ShMariam » 27 червня 2011, 17:10

Щойно помітила:
Так, справжня святість - це самотність, це, як написав раніше, Вова - відречення від усього прекрасного в житті, від усіх кольорів життя...Тому. неможливо стояти на двух дорогах одночасно, можливо лише стояти на одній, а наближатися до другої!

"Сумний Святий - нещасний Святий" - казав св. дон Боско. Хто-хто, а він ні на хвилину не був самотній!
Святі...Є... :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Святые

Повідомлення vitalko » 28 червня 2011, 13:02

Терези, св. Моніка, св. Олена, св. Томас Мор і багато інших невідомих героїв Христа. (священик на проповіді проводив аналогію з невідомими героями війни, які лежать в одній могилі :) ). Якщо почитати Життя Святих (4 томи, видавництво "Місіонер"), то там більшість Святих - мученики, але є також люди, які вели святе життя. Це і пустельники, і монахи, і одружені; і бідні, і багаті; і освічені, і зовсім неписьменні; люди усіх станів, професій, звичок, темпераментів.


Думав висловити думку іншими словами, але перед самим написанням згадалася тільки одна фраза блаженного Івана-Павла ІІ: "Важливе не те, що ти робиш, важливе те хто ти"
Та й додати вже нічого...
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Святые

Повідомлення andrivovk » 28 червня 2011, 17:55

Так.Можна в монастирі жити по-світському, а можна у світі по-монашому.
Авва Макарій запитав авву Захарія: Скажи мені, що є Ділом ченця? Той відповів: Чи тобі, отче, питати мене? На те авва Макарій сказав йому: На тебе мені вказали, мій сину, Захарію! Є хтось, що бажає, аби я спитав у тебе. Тоді Захарій Мовить йому: Як на мене, — хто до всього себе змушує, той Чернець.


Джерело "Древній патерик" (Свічадо)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

kaluga
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 19 березня 2011, 09:40

Re: Святые

Повідомлення kaluga » 03 липня 2011, 07:39

каково отношение греко-католиков к преподобным старцам Оптинским и к преподобному Иову Почаевскому?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Святые

Повідомлення о.Олег » 03 липня 2011, 12:05

kaluga писав:каково отношение греко-католиков к преподобным старцам Оптинским и к преподобному Иову Почаевскому?

разное отношение: разделяя святость их подвижничества и грех схизмы
С уважением, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Святые

Повідомлення andrey s. » 03 липня 2011, 13:30

kaluga писав:каково отношение греко-католиков к преподобным старцам Оптинским и к преподобному Иову Почаевскому?

Как я отношусь?? Не знаю....,я половины почитаэмых, нашей Церковью, Святых,Мучеников,Преподобных отцов,и т.д. не знаю.(историю Их жизни, посвящённую Богу)
Когда узнаю более детально о жизни упомянутых Вами,тогда и скажу.
А как я должен относиться к ним???

Сейчас изучаю историю жизни двух братьев;Кирила и Методия,которых наша Церковь почитаэт как Святых.
Советую....
С Богом...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

kaluga
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 19 березня 2011, 09:40

Re: Святые

Повідомлення kaluga » 11 липня 2011, 20:52

Господь сказал, что из одного источника не может бежать и сладкая, и горькая вода. потому не может человек и в грехе пребывать, и в святости. да и само понятие схизмы было придумано в западной церкви.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Святые

Повідомлення andrey s. » 11 липня 2011, 22:04

kaluga писав:Господь сказал, что из одного источника не может бежать и сладкая, и горькая вода. потому не может человек и в грехе пребывать, и в святости. да и само понятие схизмы было придумано в западной церкви.

А причім тут святі??? І причім тут схизма?? І коли це Господь казав за солотку і гірку воду???(я просто не дуже знаю С.П.,якщо не важко,то підкажіть.Дякую.)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Святые

Повідомлення ShMariam » 11 липня 2011, 22:11

kaluga писав:Господь сказал, что из одного источника не может бежать и сладкая, и горькая вода. потому не может человек и в грехе пребывать, и в святости. да и само понятие схизмы было придумано в западной церкви.

Можно, если человек не понимает, что он пребывает в грехе (тогда и большого греха нет), и при этом старается жить як святой.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Святые

Повідомлення о.Олег » 12 липня 2011, 06:12

kaluga писав:Господь сказал, что из одного источника не может бежать и сладкая, и горькая вода. потому не может человек и в грехе пребывать, и в святости. да и само понятие схизмы было придумано в западной церкви.

да все так - Сказал Господь, как и сказал (христиане часто повторяют ету фразу в своих молитвах): "Нет человека праведного на земле, который делал бы добро и не грешил бы» (Екклесиаст 7:20), "Ибо нет человека, который не грешил бы" (3Царств, 8, 46)... - человек очень неоднозначен... А схизма... σχίσμα — «расщепление, раскол, распря» именно греческий (восточной церкви, если принять Ваш способ) термин и на Вселенских Соборах заявлялось про "арианскую схизму", "схизму Акакия", "схизму Нестория"... Поузнавайте немножко, если можно
С уважением, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Святые

Повідомлення о.Олег » 12 липня 2011, 06:16

andrey s. писав: І коли це Господь казав за солотку і гірку воду???

напевно перегляньте Послання Якова, 3: "Хіба витікає з одного джерела солодка і гірка вода"...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

kaluga
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 19 березня 2011, 09:40

Re: Святые

Повідомлення kaluga » 13 липня 2011, 18:44

вообще-то Нестория и прочих предали анафеме на Вселенских соборах. кстати, так же предали анафеме тех, кто что-то добавит в Никео-Цареградский символ веры.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Святые

Повідомлення andrey s. » 13 липня 2011, 20:19

о.Олег писав:
andrey s. писав: І коли це Господь казав за солотку і гірку воду???

напевно перегляньте Послання Якова, 3: "Хіба витікає з одного джерела солодка і гірка вода"...
З повагою, о.Олег

Дякую отче,освіжив в памяті. :)
. З тих самих уст виходить благословення і прокляття. Не слід, брати мої, щоб це так було.

11. Хіба криниця з одного джерела б'є солодким і гірким?

12. Хіба смоківниця, брати мої, може родити маслини, або виноград смокви? Ані солонець води солодкої не може дати.

13. Хто мудрий і досвідчений між вами? Нехай покаже гарною поведінкою свої діла в розумній лагідності.

14. Коли ж. у вашім серці гірка заздрість та свари, то не хваліться і не говоріть неправди проти правди.

15. Це не та мудрість, що сходить згори, а земна, тваринна, диявольська;

16. бо де заздрість та чвари, там безлад і все, що тільки є лихого.

17. А мудрість, що походить згори, найперше чиста, потім мирна, поблажлива, примирлива, милосердя та добрих плодів повна, безстороння, нелицемірна.

18. Плід праведности сіється в мирі тим, хто мир чинить.

............................
Справді,ці Уста надхненні Духом Святим....просто людина, так не напише...
А ще би нам це осягнути.....
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot], Google [Bot] і 14 гостей