Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

ruslan10
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 09 січня 2015, 15:02

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення ruslan10 » 31 січня 2015, 16:18

ShMariam

Вибачте що довго відписував

Ви правильно написали "Парафія" зобов'язана утримувати, хто скільки може стільки дає і він має знати чітко нащо гроші йдуть!Зараз дуже багато випадків особливо по селах що священики ставлять "Прайс-лист" яка хата і скільки має дати дань на церкву!а на проповіді ще допитується чому не дали!то якщо бабця немає що дати,в чому тоді вона вина!Я не спорю церкву утримувати треба: ремонтні роботи і т.д., священики мають вкладати зібрані гроші в церкву в парафію, а не собі особняк новий поставити , собі машину купити!
Скільки з людьми не говорю всі скаржаться на свяще.. "Церква перетворилась на бізнес"!Довіра до священиків майже нульова тому що дивишся як живуть священики які в них машини, які в них вілли - зразу міняється думка про Церкву про духовенство про священиків!Священик - це людина яка має служити людям, у нього на першому місці має бути людина а не своє матеріальне становище!
а взагалі священик має бути целібатом!Всі святі були целібатами були без жінок ну хіба поодинокий випадок що був сімейний!І наша церква потребує покликаних священиків.
Приклад"
У моєму селі жив отець-целібат "Василіянин" екзорцист - от це був взірець отця!
Ніяких матеріальних благ він не мав, жив в простенькій кімнатці!За вилікування від злих духів люди пропонували гроші він у них не брав а казав якщо я брав би гроші то нічого б не помогло!віддячувались памятаю їжею і то він нею пригощав хористів на свята!мешканці села його любили була повага і довіра до отця!

А скажіть у чому ви бачите доброту ваших дуже добрих отців!?тому що проповідь файно скаже, чи біля вас буде йти і засміється і ви у захваті думаєте який файний священик!=)?

Ви бачите по плодах!А знаєте ви що Хресну Дорогу у Страдчі побудував брат Петро по якій тисячі людей проходить і випрошує ласки у своїх наміреннях.

Ого кажите маєте довіру до отця Івана.Тоді ви може знаєте за які гроші він побудував собі віллу!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення ShMariam » 31 січня 2015, 16:35

ruslan10 писав:Ви правильно написали "Парафія" зобов'язана утримувати, хто скільки може стільки дає і він має знати чітко нащо гроші йдуть!
На це є парафіяльна рада, є обговорення зі священиком таких питань. Тут трохи о.Олег говорив про вирішення цієї проблеми, в т.ч. з власного прикладу: viewtopic.php?f=18&t=857&start=90#p56432

Якщо тяжкий випадок (священик не йде на контакт) - звернення до єпископа. :pardon:

Тільки, чесно, Ви сюди прийшли пообговорювати священиків взагалі, чи вирішити проблему?
Не треба бути психологом, щоб зрозуміти, що пообсуджувати. :( Точно так само - п. Заблоцький.

Ви хочете користі для Церкви?

Довіра до священиків майже нульова
У Вас і прибічників п. Заблоцького. :wink: Нічого не помітили?

а взагалі священик має бути целібатом!Всі святі були целібатами були без жінок ну хіба поодинокий випадок що був сімейний!
:D
Треба, отже, щоб єпископ був бездоганним, однієї лише жінки чоловіком, тверезим, розважливим, чесним, гостинним, здібним навчати... (І Тимотея, 3: 2)

А скажіть у чому ви бачите доброту ваших дуже добрих отців!?
Дуже багато працюють для парафії в т.ч. поза основними священичими обов'язками (напр. опіка сиріт), лагідні, доступні, веселі, надихають на служіння... Ну і, мабуть, найкращі у Львові вихователі дітей та молоді, зокрема, - лідерів серед християнської молоді.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

ruslan10
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 09 січня 2015, 15:02

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення ruslan10 » 31 січня 2015, 16:43

о.Олег писав:
ruslan10 писав:
1)Скажіть будь-ласка коли священик в церкві не покликаний або шизофренік або ще щось і я йому кажу яке ви маєте право вимагати гроші від людей або бачу поступки священика такі що у мене в голові взагалі не вкладається що це є священик!І коли йому це сказати його відповідь чітка"Любов,покора,не осуджуй" То я маю коритись йому?
2)Ви написали 100% щось не так.Я теж дивлячись що творять священики можу мати переконання на 100% що щось не так!
3)А якщо я буду виступати неодноразово проти парафіянки з с.Страдч ви також будите мені довіряти! А не слід з першу дійсно серйозно розібратись а потім довіряти!

1. а можна реальний приклад. Невигаданий. Щоб зрозуміти/відповісти
2. див. п.1
3. а нащо виступати проти парафіянки і чиєю владою Ви це (теоритично, звичайно) робитимете і чому Вам (при всій відповідній повазі) хтось мав би довіряти?
З повагою,о.Олег


елементарний приклад про брехню у церкві!
чому я стоячи у греко-католицькій церкві чую як мене називають православним "Всіх вас православних" від коли греко-католики стали православними!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення ShMariam » 31 січня 2015, 16:59

ruslan10 писав:чому я стоячи у греко-католицькій церкві чую як мене називають православним "Всіх вас православних" від коли греко-католики стали православними!


Завжди ними були. Ви не правильно славите Бога? :D

Якщо серйозно, слова "православний" уникали спеціально тому, що ті, що назвалися після розколу православними, його "присвоїли". Але на початку воно було (що після хрещення Русі, що після Берестейської унії, та й св. Йосафат Кунцевич його вживав).

Московити назвалися росіянами, то вже там боятися слово "Русь"? Содоміти "присвоїли" веселку, нам теж її боятися?

Зрештою, ми, греко-католики, щороку святкуємо неділю Православ'я. Що це значить - в книжці о.Юліяна Катрія "Пізнай свій обряд":
http://www.truechristianity.info/ua/boo ... ion_10.php
http://www.truechristianity.info/ua/boo ... wnload.php
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення о.Олег » 31 січня 2015, 20:11

ruslan10 писав:елементарний приклад про брехню у церкві!
чому я стоячи у греко-католицькій церкві чую як мене називають православним "Всіх вас православних" від коли греко-католики стали православними!

це не приклад-відповідь на мною запитуване :pardon: Тут просто напрошується запитання про те, що Ви розумієте під терміном "православний", а що розуміє під терміном "православний" Христова Церква, коли називає православними католиків з Папою Римським включно.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

ruslan10
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 09 січня 2015, 15:02

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення ruslan10 » 08 лютого 2015, 21:43

Я бачу ви не розумієте!
Ми греко-католики нас Глава церкви Архиєрей Папа Франциск наш Архиєпископ Святослав Шевчук!Ми слухаєм впершу чергу Папу Римського!Він нам де вам ніякого ні Патріарха ні Патріархату!
!У нас немає ані Патріарха а ні патріархату!А наша церква бреше що є!А це означає що ми відходим від Папського престолу!не слухаєм Папу!
Ви подивіться як нашу церкву модернізують і зводять!Масони позалазили у нашу церкву і агенти кгб!
ви подивіться що твориться!
я знаю коли священики сиділи у підпіллі дійсно терпіли за нашу віру!ніякого православя на службах неназивали ніякого патріарха тоже неназивали причастя було наколінах а зараз хочеш взяти причастя "Ісуса" на колінах священик зразу нервується і каже встань тільки на стоя а ще говорить що це наша стара традиція,дійсно наша традиція давати причастя на колінах!ківоти по церквах мінять на маленькі декоративні що там навіть чаша не влізає!А ми добре знаєм що в Ківоті Мешкає Ісус!з якого походить ласка Святого Духа!
священики колись були покликані мали ласку Святого Духа,ви подивіться на нашу історію які були колись у нас священики святі!
Григорій Хомишин,Омелян Ковч,Олексій Заріцький,Микола Конрад,Щептицький,Сліпий! А зараз ні жодного святого священика!Навіть екзорциста немає!Та у нас навіть шкіл екзорциських немає!По церквах люди стоять хворі,опановані!
отче Олег де наші священики!ГА чому нелікують людей!Чому я заходжу до церкви а кругом всьо хворе!Чому священики невчать людей!чому розказують тільки поверхнево про віру!
Розуйте очі!кругом біда чорна! а ви мені тут пишите що ми православними і були!Соромно і стидно за правління сьогоднішнє нашої церкви!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення о.Олег » 08 лютого 2015, 22:03

ruslan10 писав:Я бачу ви не розумієте!
Ми греко-католики нас Глава церкви Архиєрей Папа Франциск наш Архиєпископ Святослав Шевчук!Ми слухаєм впершу чергу Папу Римського!Він нам де вам ніякого ні Патріарха ні Патріархату!
!У нас немає ані Патріарха а ні патріархату!А наша церква бреше що є!А це означає що ми відходим від Папського престолу!не слухаєм Папу!
Ви подивіться як нашу церкву модернізують і зводять!Масони позалазили у нашу церкву і агенти кгб!
ви подивіться що твориться!
я знаю коли священики сиділи у підпіллі дійсно терпіли за нашу віру!ніякого православя на службах неназивали ніякого патріарха тоже неназивали причастя було наколінах а зараз хочеш взяти причастя "Ісуса" на колінах священик зразу нервується і каже встань тільки на стоя а ще говорить що це наша стара традиція,дійсно наша традиція давати причастя на колінах!ківоти по церквах мінять на маленькі декоративні що там навіть чаша не влізає!А ми добре знаєм що в Ківоті Мешкає Ісус!з якого походить ласка Святого Духа!
священики колись були покликані мали ласку Святого Духа,ви подивіться на нашу історію які були колись у нас священики святі!
Григорій Хомишин,Омелян Ковч,Олексій Заріцький,Микола Конрад,Щептицький,Сліпий! А зараз ні жодного святого священика!Навіть екзорциста немає!Та у нас навіть шкіл екзорциських немає!По церквах люди стоять хворі,опановані!
отче Олег де наші священики!ГА чому нелікують людей!Чому я заходжу до церкви а кругом всьо хворе!Чому священики невчать людей!чому розказують тільки поверхнево про віру!
Розуйте очі!кругом біда чорна! а ви мені тут пишите що ми православними і були!Соромно і стидно за правління сьогоднішнє нашої церкви!

(не претендуючи на святість: не нервуюся і причащаю навколішки :Rose: )
для того, щоб мені зрозуміти Ваше запитання, потребую побачити, що Ви розумієте під терміном "православний".
для того, щоб мені зрозуміти Ваше запитання, потребую побачити, що Ви розумієте під терміном "патріархат".
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення ShMariam » 08 лютого 2015, 22:12

ruslan10 писав:Навіть екзорциста немає!
Я навіть знайома з ним :Rose:

То мені так щастить, чи Вам так не щастить? :D
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

ruslan10
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 09 січня 2015, 15:02

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення ruslan10 » 05 березня 2015, 22:58

о.Олег писав:
ruslan10 писав:Я бачу ви не розумієте!
Ми греко-католики нас Глава церкви Архиєрей Папа Франциск наш Архиєпископ Святослав Шевчук!Ми слухаєм впершу чергу Папу Римського!Він нам де вам ніякого ні Патріарха ні Патріархату!
!У нас немає ані Патріарха а ні патріархату!А наша церква бреше що є!А це означає що ми відходим від Папського престолу!не слухаєм Папу!
Ви подивіться як нашу церкву модернізують і зводять!Масони позалазили у нашу церкву і агенти кгб!
ви подивіться що твориться!
я знаю коли священики сиділи у підпіллі дійсно терпіли за нашу віру!ніякого православя на службах неназивали ніякого патріарха тоже неназивали причастя було наколінах а зараз хочеш взяти причастя "Ісуса" на колінах священик зразу нервується і каже встань тільки на стоя а ще говорить що це наша стара традиція,дійсно наша традиція давати причастя на колінах!ківоти по церквах мінять на маленькі декоративні що там навіть чаша не влізає!А ми добре знаєм що в Ківоті Мешкає Ісус!з якого походить ласка Святого Духа!
священики колись були покликані мали ласку Святого Духа,ви подивіться на нашу історію які були колись у нас священики святі!
Григорій Хомишин,Омелян Ковч,Олексій Заріцький,Микола Конрад,Щептицький,Сліпий! А зараз ні жодного святого священика!Навіть екзорциста немає!Та у нас навіть шкіл екзорциських немає!По церквах люди стоять хворі,опановані!
отче Олег де наші священики!ГА чому нелікують людей!Чому я заходжу до церкви а кругом всьо хворе!Чому священики невчать людей!чому розказують тільки поверхнево про віру!
Розуйте очі!кругом біда чорна! а ви мені тут пишите що ми православними і були!Соромно і стидно за правління сьогоднішнє нашої церкви!

(не претендуючи на святість: не нервуюся і причащаю навколішки :Rose: )
для того, щоб мені зрозуміти Ваше запитання, потребую побачити, що Ви розумієте під терміном "православний".
для того, щоб мені зрозуміти Ваше запитання, потребую побачити, що Ви розумієте під терміном "патріархат".
З повагою, о.Олег


Прошу Отче скачайте і прочитайте!маю надію на розуміння від прочитаного.
http://dropmefiles.com/oaUEM
Востаннє редагувалось 05 березня 2015, 23:26 користувачем ruslan10, всього редагувалось 1 раз.

ruslan10
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 09 січня 2015, 15:02

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення ruslan10 » 05 березня 2015, 23:25

ShMariam писав:
ruslan10 писав:Навіть екзорциста немає!
Я навіть знайома з ним :Rose:

То мені так щастить, чи Вам так не щастить? :D


Я нечув ні одного!хіба чув про Солонку отець сам має чорта і виганяє чортів(розказували миряни і миряни які були опановані - до нього на лікування від душевних недуг взагалі не йти!А наша митрополія мовчить. чому не виганяють отця з солонки?Згадую сам Папа Пій 6 писав що запахло димом з пекла у церкві- так що не дивуйтесь а більше просвічуйте народ що дійсно робиться у церкві а не піддавайтесь під вплив Окозамилювання.Бардак в церкві немає у нас Владики який би дбав про народ.
Церква за народ недбає бабло,матеріальність на першому місці!
І тому якщо ви замітили розбудовуються Хресні Дороги!Тому що до отця у церкву людина вже не буде йти(причина непокликаний або шизофренік або взагалі отець нічим неможе допомогти)Є зато Хресна Дорога-вимолювання своїх гріхів і родових гріхів і власні намірення.Раджу чим побільше відвідувати Хресну Дорогу між іншим з Єрусалимським відпустом який надав Папа Іван Павло 2!

http://www.credo-ua.org/2014/11/126094

прочитайте про священиків що написав Папа.
У Львові був отець Ян Білецький - до нього була маса народу!І Різні свідчення були про виздоровлення наприклад від :раку,безпліддя ну і від чорта!Ото бачу отець працює і люди потребують таких отців!
Він між іншим римо-католик!А наших екзорцистів я нечув!Я думаю якби дійсно лікували наші отці тоді неварто було нашим мирянам греко-католикам запрошувати до Львова екзор.. римо-католика!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення ShMariam » 06 березня 2015, 00:54

ruslan10 писав:
ShMariam писав:
ruslan10 писав:Навіть екзорциста немає!
Я навіть знайома з ним :Rose:

То мені так щастить, чи Вам так не щастить? :D


Я нечув ні одного!
Бо молодий ще, і недавно призначений. Якщо треба - в с. Раківець. До речі, оголосили, що тепер будуть організовувати в Раківці молодіжні нічні чування, кожної останньої п'ятниці місяця. Якраз буде нагода з ним познайомитися. :)
ruslan10 писав:А наша митрополія мовчить. чому не виганяють отця з солонки?
Бо це не в її компетенції. Догадуєтесь чому? Його митрополит (владика Макарій) йому заборонив використовувати для того чашу.

Перш, ніж поливати когось брудом, перевіряйте. Хоча би через Гугл.
ruslan10 писав:І тому якщо ви замітили розбудовуються Хресні Дороги!Тому що до отця у церкву людина вже не буде йти(причина непокликаний або шизофренік або взагалі отець нічим неможе допомогти)Є зато Хресна Дорога-вимолювання своїх гріхів і родових гріхів і власні намірення.Раджу чим побільше відвідувати Хресну Дорогу між іншим з Єрусалимським відпустом який надав Папа Іван Павло 2!

Люди ходять до церкви до священиків??? :shock: Я ходжу до Бога. Що схований у Євхаристій. Реальний, живий. Що Ви шукаєте?

Хресні дороги - звісно, добре, але центром християнського життя є Безкровна Жертва(і св. Причастя), а це неможливо без священика, навіть якщо він найбільший грішник. А по друге, щоб молитва була вислухана, молитися треба з чистим серцем, в покаянні. Яке покаяння, коли є актуальний гріх? (Ви ж розумієте, про що я? :) )
А по-третє, конкретні приклади наводьте, шизофреніків напр. (Ви психіатр?) Бо без відповіді залишилося питання о.Олега до цієї ж фрази:
о.Олег писав: а можна реальний приклад. Невигаданий. Щоб зрозуміти/відповісти
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення о.Олег » 06 березня 2015, 12:54

ruslan10 писав:Прошу Отче скачайте і прочитайте!маю надію на розуміння від прочитаного.
http://dropmefiles.com/oaUEM

прийшов сюди для того, щоб спілкуватися з людьми, тому прошу Вас в даному випадку своїми словами пояснити, а не відсилати до якоїсь статті
З повагою, о.Олег
пс. а запрошувати о.Яна - чому б ні? В нас на парафії 3 священики, але запрошуємо і інших (в різних потребах: чи то Реколекції, чи з дітьми щось провести тощо...). Господь роздає різні таланти, в тч - Своїм священикам. Ділимося Богом Дарованим одне з одним. Навіть мене :) грішного запрошують різні священики до себе в певних потребах :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

ruslan10
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 09 січня 2015, 15:02

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення ruslan10 » 21 березня 2015, 22:24

о.Олег писав:
ruslan10 писав:Прошу Отче скачайте і прочитайте!маю надію на розуміння від прочитаного.
http://dropmefiles.com/oaUEM

прийшов сюди для того, щоб спілкуватися з людьми, тому прошу Вас в даному випадку своїми словами пояснити, а не відсилати до якоїсь статті
З повагою, о.Олег
пс. а запрошувати о.Яна - чому б ні? В нас на парафії 3 священики, але запрошуємо і інших (в різних потребах: чи то Реколекції, чи з дітьми щось провести тощо...). Господь роздає різні таланти, в тч - Своїм священикам. Ділимося Богом Дарованим одне з одним. Навіть мене :) грішного запрошують різні священики до себе в певних потребах :Rose:


Статтю дійсно раджу прочитати.
Православний,Греко-католик,Римо-католик - нас усіх має обєднувати Любов Господа Ісуса Матінки Марії які дають нам ласки Святого Духа який нас робить радісними і безмежно вдячними за любов яку вони нам дають.!
Якщо дасть нам Бог патріархат, тоді хай буде патріархат.
отець Олег я може повторюсь!
Папа Римський нам не дав ні патріархату ні патріарха.
Здорово думаюча людина,яка живе в правді яка покірно із смиренням слухає намісника Апостола Петра Франциска Папу Римського Верховного Архиєрея - ніколи не буде підтримувати і визнавати брехню і за статусом Києво-Галицьким Верховним Архиєпископом не дозволить поширенню брехні проти нього!
отче не будем сперичатись.Я зрозумів вашу позицію.
Тільки запамятайте пройдуть роки і якщо ви доживети ,до часу коли правда буде виявленою бо правда так вилізе просто потрібен час,тоді ви згадаєте, і пошкробаєтесь у голову!
А я вас запрошую на Хресну Дорогу у Страдч.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення о.Олег » 21 березня 2015, 22:51

молюся в Страдчі неодноразово і мій хороший товариш там Парохом. А Патріарх і його проголошення Папою залежить від того, чи будемо ми (УГКЦ) вважати себе Патріаршою Церквою свого права, чи ні. Називати очільника УГКЦ Патріархом було б гріхом, якби Папа заборонив. Насправді ж Ватикан через свої фонди фінансує розвиток патріарших структур УГКЦ (патріарші (саме так і називається) комісії, Собор і т.д...). Церква Христова в такий спосіб поступово готується до офіційного проголошення Патріархату
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення прочанка » 04 квітня 2015, 20:37

http://medjugorje.com.ua/svidchennia/85 ... cholo.html

Діва Марія закликає нас до щоденної молитви і молитви Розарію. А що важливе в молитві? Те, на чому Діва Марія завжди наголошує – щоб молитва здійснювалася серцем. І ще одна важлива річ – ми хочемо відповідей на всі життєві запитання. Я знаю, скільки паломників прибуває до Меджугор’я і скільки вони ставлять мені запитань. Всі хочуть про щось довідатися і ставлять запитання, на які я ніколи не зможу відповісти. Але Діва Марія вчить нас і говорить: «Моліться і через молитву знайдете відповіді на усі запитання.»

Богородиця також закликає нас постити в середу та п’ятницю. Якого посту Вона від нас вимагає? Вона хоче, щоб ми постили з любові і у тиші. Я думаю, що іншим не конче знати, що ми постимо. Дехто нарікає, що постити важко. Я вже згадував: «Коли когось любимо, нічого не важко». Але чому ми постимо? Згадайте слова Діви Марії, коли у посланні сказала: «Молитвою і постом
можете досягнути всього, можете навіть зупинити війни».


У чому люди часто помиляються? Нам усім трапляються важкі хвилини. І що тоді говорять люди? «Боже, де Ти? Чому нам не поможеш?» Але нам треба запитати самих себе, поставити собі єдине запитання: де ми були у житті, скільки часу віддали Богові, скільки молилися, як виховували своїх дітей, який давали приклад, що зробили, щоб не трапилось усе те зло, що має місце у теперішньому світі? Бог постійно перебуває поруч з нами. Але, на жаль, ми дуже часто через свої гріхи не хочемо, щоб Він тут був. Нам треба навчитися вкладати своє життя у Божі руки та віддати Богові все, що в ньому відбувається
Не бійтеся!

Омельян
дописувач
дописувач
Повідомлень: 86
З нами з: 24 березня 2015, 15:25

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення Омельян » 11 квітня 2015, 10:16

прочанка писав:http://medjugorje.com.ua/svidchennia/850-govoryat-vizionery-yakiv-cholo.html

Діва Марія закликає нас до щоденної молитви і молитви Розарію. А що важливе в молитві? Те, на чому Діва Марія завжди наголошує – щоб молитва здійснювалася серцем. І ще одна важлива річ – ми хочемо відповідей на всі життєві запитання. Я знаю, скільки паломників прибуває до Меджугор’я і скільки вони ставлять мені запитань. Всі хочуть про щось довідатися і ставлять запитання, на які я ніколи не зможу відповісти. Але Діва Марія вчить нас і говорить: «Моліться і через молитву знайдете відповіді на усі запитання.»

Богородиця також закликає нас постити в середу та п’ятницю. Якого посту Вона від нас вимагає? Вона хоче, щоб ми постили з любові і у тиші. Я думаю, що іншим не конче знати, що ми постимо. Дехто нарікає, що постити важко. Я вже згадував: «Коли когось любимо, нічого не важко». Але чому ми постимо? Згадайте слова Діви Марії, коли у посланні сказала: «Молитвою і постом
можете досягнути всього, можете навіть зупинити війни».


У чому люди часто помиляються? Нам усім трапляються важкі хвилини. І що тоді говорять люди? «Боже, де Ти? Чому нам не поможеш?» Але нам треба запитати самих себе, поставити собі єдине запитання: де ми були у житті, скільки часу віддали Богові, скільки молилися, як виховували своїх дітей, який давали приклад, що зробили, щоб не трапилось усе те зло, що має місце у теперішньому світі? Бог постійно перебуває поруч з нами. Але, на жаль, ми дуже часто через свої гріхи не хочемо, щоб Він тут був. Нам треба навчитися вкладати своє життя у Божі руки та віддати Богові все, що в ньому відбувається

мені дуже близькою є суть сказаного. Саме так вчить Церква.
Питання: чи можемо цитувати меджугорські послання, кажучи "Діва Марія вчить"?
Слава Ісусу Христу.
"Молитва є зустріччю з Богом. Милостиня - зустріччю з ближнім. Піст - це зустріч з самим собою".

Блаженнійший Любомир Гузар

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення andrivovk » 11 квітня 2015, 13:09

Омельян писав:Питання: чи можемо цитувати меджугорські послання, кажучи "Діва Марія вчить"?
Слава Ісусу Христу.

Слава навіки!
Поки що не можемо.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

gutsulsky
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 14 липня 2015, 09:44

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення gutsulsky » 14 липня 2015, 17:56

Як на мене, найкраща проща - до Крилоса. Там хороше місце для прощі - стародавні храми, багато простору, а також є що подивитися - музеї, княже джерело, джерело Франціскові очі, музей із старими хатами, галицьке лісництво із зоопарком. Четверта Всеукраїнська проща відбудеться 1 - 2 серпня 2015 року
детальніше можна подивитися на
http://www.zamky.com.ua/tserkva/proshha ... i-bozhoyi/

А ще в Крилосі ліси, ріки Лімниця, Луква, Дністер недалеко, дуже хороше повітря. Передають на цю прощу хорошу погоду, хотілось би щоб побільше людей приїхали подивитися

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення о.Олег » 26 березня 2016, 18:25

о.Олег писав:молюся в Страдчі неодноразово і мій хороший товариш там Парохом. ...

сьогодні молився в Страдчі :Rose: Домовився з о.Іваном, що трохи послужу Парафії, а він благословить зробити збірку для спільноти "Оселя". Сповідав, Причащав, проповідував, молився на оздоровлення і освячення, благословляв, мирував... Хлопців з "Оселі" поставили з тацями на вулиці - зібрали 3348 грн пожертв на "Оселю"
дякуємо парафіянам, прихожанам, прочанам
і... найбільше.. оте духовне відчуття, яке словами не передаш. Богові дякую за цей день!!
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Прощі, відпусти... Яка користь для християн?

Повідомлення ShMariam » 11 травня 2016, 20:01

Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей