Як позбутися душевної тривоги

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

alla79
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 02 травня 2010, 22:12

Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення alla79 » 24 травня 2010, 22:01

Слава Ісусу Христу!
Яка молитва приносить душевний спокій та позбавляє тривоги?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення о.Олег » 24 травня 2010, 23:12

alla79 писав:Слава Ісусу Христу!
Яка молитва приносить душевний спокій та позбавляє тривоги?

кожна. Мені грішному - Вечірня в Храмі. Приватно - Богородице Діво... Ісусова Молитва...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення Just_me » 24 травня 2010, 23:18

Шановна Алло!

Думаю, Ви можете молитися будь-яку молитву. Вервицю до Матері Божої Неустанної Помочі чи інші молитви до цього образу, Дев"ятниці, або ж молитви з книжечки "Таємниця щастя".

З власного досвіду скажу Вам, що дуже корисно просто поговорити з людиною, яка Вас розуміє. Не бійтеся сказати чи описати, що Вас тривожить, навіть якщо це почуття аморфне й невизначене. Мені самій доводиться дуже часто тамувати тривогу, думаю, вона у Вас від якихось особистісних проблем чи подій, цей період доводиться просто пережити. Молитимуся за Вас.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення ієром. Діонисій » 25 травня 2010, 08:14

Позбутися душевної тривоги можна або усуваючи її причину, або переконавшись, що ця причина є не такою аж значною, щоб могла привести до якихось трагічних наслідків.
Для прикладу: як позбутися душевної тривоги після поставлення нам діагнозу, що хвороба невиліковна?
Усунути причину цієї тривоги ми не можемо (хоч бувають випадки несподіваних одужань та чудесних зцілень), але можемо, у світлі віри, прийняти це випробування як щось, що не перешкодить нам осягнути те, що найбільш цінне в житті, хоч у багато чому будемо чутися обмеженими.

У кожному випадку молитва просто необхідна. Яка молитва? -- Краще сказати: який рід молитви?

Якщо ми відчуваємо власну провину -- потрібно почати з молитви покаяння перед Богом, який єдиний прощає гріхи.
Якщо несвідомі своєї вини -- подякуймо за це Богові, визнаймо Його опіку над нами в численних життєвих ситуаціях упродовж цілого нашого життя -- це зміцнить нашу віру і надію на Господа.
Коли відчуємо на собі люблячий Божий погляд -- просімо про все, що лежить нам на серці: "Коли серце не винує, то ми маємо довір'я перед Богом, і що б ми не просили, одержуємо від нього, бо заповіді його бережемо і чинимо те, що йому вгодне" (1 Йо 3,21-22).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення Олюнька » 28 травня 2010, 16:23

ієром. Діонисій писав:Позбутися душевної тривоги можна або усуваючи її причину, або переконавшись, що ця причина є не такою аж значною, щоб могла привести до якихось трагічних наслідків.

Але ще буває тривога без причини, коли просто кепсько на душі?! :bad:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення Just_me » 29 травня 2010, 16:08

Але ще буває тривога без причини, коли просто кепсько на душі?! :bad:


Олю, не буває тривог без причини, я переконана. Причина або усвідомлена, бо Ви відчуваєте, що самі маєте підстави про щось хвилюватися, або ж просто погане передчуття, яке ми можливо не усвідомлюємо до кінця, проте кажемо "Мені щось на душі важко". І ці передчуття, як правило, теж мають наслідки. Хіба ні?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення Yur » 31 травня 2010, 14:07

alla79 писав:Слава Ісусу Христу!
Яка молитва приносить душевний спокій та позбавляє тривоги?

Не шукайте спокою. Шукайте ЛЮБОВИ.

А молитва, -- до Святого Духа.

Царю небесний, утішителю,
Душе істини, що всюди єси і все наповняєш,
скарбе дібр і життя подателю, прийди і вселися в нас,
і очисти нас від усякої скверни, і спаси, Благий, душі наші.
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення kristik » 02 червня 2010, 17:31

Нема, здається, конкретної молитви, щоб заспокоїти душевну тривогу. Для кожного вона своя. Головне, щоб вона була щира, ревна і постійна.
Завдяки молитві сходить сонце.
Молитва (постійна і міцна) хай якою мовою промовлена, знає, що по той бік є Хтось, хто на неї чекає;
Хтось, хто її слухає…
(Бруно Ферреро)
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення Олюнька » 22 червня 2010, 16:13

Новенька книжечка Свічада: Молитва про душевний спокій Теодор Гадсон
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
зайченятко
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 27 листопада 2009, 20:35
Звідки: Тернопіль

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення зайченятко » 01 серпня 2010, 22:33

а коли душевнйи неспокій повязаний з тим, що ти відчуває шо в тобі немає нікаплі спокою, радості, ЛАГІДНОСТІ, прощення, терпіння, ЛЮБОВІ??і найгірше шо ти як камінець і не можеш нічого зробити...ніби закамяніла голова і серце і ти не можеш нічого зробити.просто кожним словом ділом щораз робиш гірше.як тоді бути?
Любов довготерпить і ніколи неперестає...

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення Just_me » 02 серпня 2010, 12:20

зайченятко писав:а коли душевнйи неспокій повязаний з тим, що ти відчуває шо в тобі немає нікаплі спокою, радості, ЛАГІДНОСТІ, прощення, терпіння, ЛЮБОВІ??і найгірше шо ти як камінець і не можеш нічого зробити...ніби закамяніла голова і серце і ти не можеш нічого зробити.просто кожним словом ділом щораз робиш гірше.як тоді бути?


Як на мою думку, то ви навряд чи з цим що-небудь зробите сама, це залежить насамперед від ваших рідних і близьких людей. Або від щасливого випадку, який гіпотетично одного дня міг би змінити ваше життя на краще. Посміхайтеся більше і не беріть собі нічого до серця :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

alla79
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 02 травня 2010, 22:12

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення alla79 » 02 серпня 2010, 22:13

зайченятко писав:а коли душевнйи неспокій повязаний з тим, що ти відчуває шо в тобі немає нікаплі спокою, радості, ЛАГІДНОСТІ, прощення, терпіння, ЛЮБОВІ??і найгірше шо ти як камінець і не можеш нічого зробити...ніби закамяніла голова і серце і ти не можеш нічого зробити.просто кожним словом ділом щораз робиш гірше.як тоді бути?



не може бути вже настільки погано... я Вас розумію, поскільки я поставила це запитання, і сама з кожним днем з тривогою в серці просипаюся і інколи бавлюся "заспокійливими" щоб дурні думки мене покинули. Але лиш одне мене приводить в "трезві чувства" - це Віра, Любов і Надія. В те, що я відкриваю серце Богу і відчуваю Його Любов і підтримку дають мені сили жити щасливим життям далі, тільки молитва спасає мене, тільки в Церкві я знаходжу спокій, тільки Святе Причастя дає мені життя заново...
І Ви - не камянець, і Ваше серце зможе знову ожити якщо Ви довіритесь і відкриєтесь Наймилосердному Богу, який все прощає, але в першу чергу Ви маєте простити себе і полюбити себе і ніколи не докоряти собі! Щоб Ви не робили, яке б життя у Вас не було, саме сьогодні Ви можете почати жити новим життям, і радість , спокій та любов вернуться до Вас - саме цього я Вам від щирої душі бажаю, нехай Вас благословить Господь і Пресвята Діва Марія!

Аватар користувача
зайченятко
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 27 листопада 2009, 20:35
Звідки: Тернопіль

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення зайченятко » 02 серпня 2010, 22:15

Думаєте це залежить від моїх ближніх??які мене люблять,але ким я не можу відповісти взаємно?чи можу я їх в чомусь винити?
чекати щасливого випадку.....
Любов довготерпить і ніколи неперестає...

Аватар користувача
зайченятко
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 27 листопада 2009, 20:35
Звідки: Тернопіль

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення зайченятко » 02 серпня 2010, 22:18

alla79 писав:І Ви - не камянець, і Ваше серце зможе знову ожити якщо Ви довіритесь і відкриєтесь Наймилосердному Богу, який все прощає, але в першу чергу Ви маєте простити себе і полюбити себе і ніколи не докоряти собі! Щоб Ви не робили, яке б життя у Вас не було, саме сьогодні Ви можете почати жити новим життям, і радість , спокій та любов вернуться до Вас - саме цього я Вам від щирої душі бажаю, нехай Вас благословить Господь і Пресвята Діва Марія!

Дякую.справа в тому, що я все розумію.але не можу ніяк виявити винсти в собі тих відчуттів, навіть довіри до Бога.в мене відчуття ніби Він в мене щосб забере, зробить гірше...такого ніколи не було.це все сталось як грім в один день я відчула себе нещасливою....не знаю чому і не може знайти шлаху назад.
Любов довготерпить і ніколи неперестає...

alla79
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 02 травня 2010, 22:12

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення alla79 » 02 серпня 2010, 22:37

зайченятко писав:
alla79 писав:І Ви - не камянець, і Ваше серце зможе знову ожити якщо Ви довіритесь і відкриєтесь Наймилосердному Богу, який все прощає, але в першу чергу Ви маєте простити себе і полюбити себе і ніколи не докоряти собі! Щоб Ви не робили, яке б життя у Вас не було, саме сьогодні Ви можете почати жити новим життям, і радість , спокій та любов вернуться до Вас - саме цього я Вам від щирої душі бажаю, нехай Вас благословить Господь і Пресвята Діва Марія!

Дякую.справа в тому, що я все розумію.але не можу ніяк виявити винсти в собі тих відчуттів, навіть довіри до Бога.в мене відчуття ніби Він в мене щосб забере, зробить гірше...такого ніколи не було.це все сталось як грім в один день я відчула себе нещасливою....не знаю чому і не може знайти шлаху назад.



Інколи в житті трапляються речі яких ми не можемо зрозуміти, ми питаємо : чому саме я мушу нести такий хрест? мені здається, що філософствувати на цю тему можна багато...але, можливо якщо ми довіримо своє життя Богу, і ми побачимо що наш хрест не такий важкий, це не важко - довіритись Йому, відкинувши всі лихі думки недовіри, які спокушають тебе. А з другого боку - це важко, коли ми думаємо що ми віруємо, а на самому ділі - ми слабовірні.
Саме мені Любов до Бога передала моя бабка, яка після смерті свого чоловіка посвятила своє життя Господу. Для мене - це живий приклад існування Бога і ласки які та бідна і вбога жінка діставала від Нього, вона знала навіть день своєї смерті і була дуже сильна в своїй вірі.
Потрібно молитись за любов і довіру до Господа, і за силу духа, щоб витримати все на своєму шляху. але я знаю, що ще не має тривоги без причини... Я зрозуміла, що Ви студентка, а значить ще молода, а молоді інколи занадто перегибають палки...якщо це не причина, щоб хвилюватись, то забудьте і усміхніться життю, воно на Вас чекає і у відповідь посміхнеться Вам :)

Аватар користувача
зайченятко
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 27 листопада 2009, 20:35
Звідки: Тернопіль

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення зайченятко » 02 серпня 2010, 22:41

)Дякую знову!
інколи так хочеться вірити , що я справді перегинаю палку.і що все це витвір моєї уяви.але інколи, коли не можу відчути в собі любові, співстраждання, ласки, лагідності, а тільки гордість і щось типу неї, то стає страшно перед тим, що буде далі ще гірше
Любов довготерпить і ніколи неперестає...

Аватар користувача
галичанка
новик
новик
Повідомлень: 24
З нами з: 30 липня 2010, 14:06

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення галичанка » 08 серпня 2010, 23:27

зайченятко писав:)Дякую знову!
інколи так хочеться вірити , що я справді перегинаю палку.і що все це витвір моєї уяви.але інколи, коли не можу відчути в собі любові, співстраждання, ласки, лагідності, а тільки гордість і щось типу неї, то стає страшно перед тим, що буде далі ще гірше


Слава Ісусу Христу!
Зайченятко,Ви молодець бо вчасно спохватилися і не лише визнали свої відчуття,а й активно шукаєте що з ними робити.
Будь-ласка,не налаштовуйте себе,що "далі буде ще гірше".Вірю,що Ви стаєте на добрий християнський шлях до Бога,а щира молитва допоможе Вам у цьому.
Сердечно в молитві за Вас,М.

Huru
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 01 жовтня 2010, 22:33

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення Huru » 01 жовтня 2010, 22:58

alla79 писав:Слава Ісусу Христу!
Яка молитва приносить душевний спокій та позбавляє тривоги?

А можете попробувати не молитву, а наприклад, медитацію. Як правило, люди що почали практикувати концентрацію, ніколи не повертаються до таких питань

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення o.Mykil » 02 жовтня 2010, 03:23

Huru писав:А можете попробувати не молитву, а наприклад, медитацію. Як правило, люди що почали практикувати концентрацію, ніколи не повертаються до таких питань


Тільки варто говорити про християнську медитацію, наприклад, Lectio Divina, etc., зосередження на Господеві, Його святому Слові, а на на різних буддистських слизьких штучках, гріховній йозі і т.д. :)
Охочим сюди http://www.christian-meditation.com.ua/about.html
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення o.Mykil » 02 жовтня 2010, 03:35

alla79 писав:Слава Ісусу Христу!
Яка молитва приносить душевний спокій та позбавляє тривоги?


Молитва про душевний спокій

Господи, дай мені зустріти з душевним спокоєм усе, що принесе мені нинішній день. Дай мені цілковито здатись на Твою святу волю. Веди мене Господи в кожній хвилині цього дня та підтримуй мене в усьому. Усі вісті, які б я дістав сьогодні, навчи мене їх прийняти зі спокійною душею та твердим переконанням, що в усьому проявляється Твоя свята воля, Господи Боже мій. В уciх ділах i словах керуй моїми думками. В усіх непередбачених випадках не дай мені, Господи, забути, що це Ти їх послав. Навчи мене просто й розсудливо ставитись до всіх людей, нікого не ображаючи aнi засмучуючи. В yciх ділах i словах моїх керуй моїми думками. Господи, дай мені силу сьогодні витримати в доброму. Кеpyй моєю волею i навчи мене молитись, вірити, сподіватись, витримувати, прощати i любити. Нехай буде воля Твоя, Господи, наді мною! Амінь!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Huru
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 01 жовтня 2010, 22:33

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення Huru » 05 жовтня 2010, 10:20

o.Mykil писав:
Huru писав:А можете попробувати не молитву, а наприклад, медитацію. Як правило, люди що почали практикувати концентрацію, ніколи не повертаються до таких питань


Тільки варто говорити про християнську медитацію, наприклад, Lectio Divina, etc., зосередження на Господеві, Його святому Слові, а на на різних буддистських слизьких штучках, гріховній йозі і т.д. :)
Охочим сюди http://www.christian-meditation.com.ua/about.html

Та ні, малася на увазі гріховна медитація. Вона на відміну від церковної дає результат, не як чудо, випадково, а стійкий результат, який повністю залежить від зусиль в практиці. Тобто результат гарантований, а не пошле Бог чи ні :D

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення Olya » 05 жовтня 2010, 10:33

Huru писав:Та ні, малася на увазі гріховна медитація. Вона на відміну від церковної дає результат, не як чудо, випадково, а стійкий результат, який повністю залежить від зусиль в практиці. Тобто результат гарантований, а не пошле Бог чи ні :D


Молитва, щира молитва до Господа, а не просте читання слів - це і дає найкращий результат.
На мою думку краще вже жити з душевною тривогою і приймати це як вияв певного терпіння, ніж займатися гріховною медитацією. :(
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення о.Олег » 05 жовтня 2010, 10:38

Huru писав:...Та ні, малася на увазі гріховна медитація. Вона на відміну від церковної дає результат, не як чудо, випадково, а стійкий результат, який повністю залежить від зусиль в практиці. Тобто результат гарантований, а не пошле Бог чи ні :D

Чудо ніколи не є випадковим. А результат зазвичай гарантований, якщо людина докладає зусиль в практикуванні Богоугодного життя і, відповідно, просить. Дуже шкода, що пропагуєте "гріховну медитацію" (MOD: нажаль, Вам бан терміном на один місяць). В кращому разі те, що Ви практикуєте - праця над відкриттям прихованих сил людини, в гіршому - відкриття себе бісові: результат тому і гарантований, що бісові всерівно, що з Вами станеться після того, як він Вам допоможе - йому головне, що людина звернулася не до Бога (а Богові невсерівно, тому не на всі прохання гарантований результат), а до нього.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення Just_me » 05 жовтня 2010, 14:06

Всім, кого турбує душевна тривога, замість медитації пораджу інший метод, з результатом ще більш "гарантованим". Це Сповідь та Причастя дев"ять перших п"ятниць місяця підряд - Велика Обітниця. Повірте, неодноразово перевірено на собі та рідних. Жодних сумнівів немає :good:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення Злий Іван » 06 жовтня 2010, 08:55

Just_me писав:Всім, кого турбує душевна тривога, замість медитації пораджу інший метод, з результатом ще більш "гарантованим". Це Сповідь та Причастя дев"ять перших п"ятниць місяця підряд - Велика Обітниця. Повірте, неодноразово перевірено на собі та рідних. Жодних сумнівів немає :good:


Це, як я зрозумів, кожної першої п'ятниці місяця?
А чи можна кожної суботи чи неділі а не п'ятниці?
А що таке Велика Обітниця?
:oops:
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення Just_me » 06 жовтня 2010, 16:19

Злий Іван писав:Це, як я зрозумів, кожної першої п'ятниці місяця?
А чи можна кожної суботи чи неділі а не п'ятниці?
А що таке Велика Обітниця?


Так, кожної першої п"ятниця місяця дев"ять разів без перерви. Сповідатися і причащатися можна, коли захочете, як добрий християнин, але саме в п"ятниці - умова виконання Великої Обітниці.
Розумію, що п"ятниця - день незручний для людей, котрі вчаться чи працюють. Коли я ще вчилася в університеті, цю проблему вирішиля для себе наступним чином: у церкві св. Андрія у Львові є вранішня Служба десь на 7 чи 7.30. Якщо прийти до церкви на 6 год. ранку, можна прийняти Св. Причастя ще під час Служби. Таким чином я завжди без проблем встигала на пари на 8.30. Якщо ж ні, можна піти на 6 год. вечора. Повірте, зусилля варті результату.
Це я поділилася з Вами власним досвідом, про все інше - http://promin-lubovi.narod.ru/public/11/pub11st3.htm Виникнуть ще якісь питання - пишіть на форум або ж у приват :Rose:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення andrey s. » 19 січня 2012, 18:13

Цікава стаття, якось зачитався.
http://dyvensvit.org/duhovnist/201-duho ... mment-3144
Які думки????
(не знав у яку тему запхати, так притулив сюди :pardon: )
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

п.Наталя
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 04 жовтня 2011, 09:39

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення п.Наталя » 20 січня 2012, 10:45

Е ще 5 субот,спитайте у захристії(я просто вже не памятаю).А неспокій може бути викликаний ще нехваткою вітаміну магній В6.В мене були,просто,напади паніки.Стало ліпше.Варто порадитись з лікарем. :Rose:

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення andrey s. » 20 січня 2012, 19:04

п.Наталя писав:.А неспокій може бути викликаний ще нехваткою вітаміну магній В6.В мене були,просто,напади паніки.Стало ліпше.Варто порадитись з лікарем. :Rose:

Так, самому краще такі антидеприсанти не вживати, наперед за приписом лікаря.
Але вбачаю проблему не у цьому, це якись тимчасовий вихід, так....підлатати, щоб не загнутись від нервів.(це актуально у жінок, якось більше ніж у чоловіків...я про магне б6. Моїй подрузі помагало, але вона про пошук проблеми в душі, не думала..бо вбачала проблему на роботі, і ніяк не у собі, в своїх слабкостях..).
На загал вбачаю можливість узрити в корінь, і духовні практики, тут ОГО-Го....(звісно коли людина насамперед шукає Бога, Господа у свому житті і журиться витриванням у Ньому, а не просто засіб для заспокоєння, щоб скористатись і не обтяжувати себе зайвими тягарами)
Хоча, хто зна, Господь по різному виявляє Себе в люцкому житті, і частіше саме тоді, коли думали тільки про себе, і тільки за себе і свою проблему.
Приходим до засвідчення Бога у свому житті через якусь проблему. :pardon: І навряд чи Бога це дивує.(якось так підозрюю)
Знаю людей які мали дууже кепське життя(суто з погляду соціуму ), але чомусь цим тішаться, що мовляв це їх привело до Господа....
Так собі думаю(в ті моменти)...було би чим тішитись, тут плакати треба, за ті проблеми..
А вони чомусь дякують Богу за ті проблемиі, душевні тривоги і неспокій.(якісь крейзі :P , чесне слово. :) )
:pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

п.Наталя
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 04 жовтня 2011, 09:39

Re: Як позбутися душевної тривоги

Повідомлення п.Наталя » 10 лютого 2012, 16:39

Я знаю свою проблему.Дуже боюсь водити машину,просто тремор нападае,але мушу.Молюсь і прошу,але ж самі кажете-на все воля Божа!От і продовжую боятись щоб нікому і ні чому не нашкодити.А вітаміни помагали,бо напади потім почались в інші моменти мого життя,досить спокійні. :o


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 72 гостей