Загальниця.

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Genuk
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 31 травня 2010, 10:26

Загальниця.

Повідомлення Genuk » 31 травня 2010, 11:20

Слава Ісусу Христу!
Потрібна Ваша допомога. Виникло наступне питання, на яке ніяк не можу знайти однозначної відповіді. Ми плануємо весілля 30 квітня 2011 року. Спочатку хотіли 23 квітня, але як виявилося, Великдень припадає на 24 квітня. Отже ми думали, що піст закінчився і ми якраз перед провідною неділею зможемо взяти шлюб. Але з"явилась інформація, що період від Великодня до провідної неділі - це Загальниця і в цей час нам шлюбу не дадуть. Отже прошу роз"яснити, чи це так насправді. Буду дуже вдячний.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Загальниця.

Повідомлення о.Олег » 31 травня 2010, 12:40

Genuk писав:Слава Ісусу Христу!
Потрібна Ваша допомога. Виникло наступне питання, на яке ніяк не можу знайти однозначної відповіді. Ми плануємо весілля 30 квітня 2011 року. Спочатку хотіли 23 квітня, але як виявилося, Великдень припадає на 24 квітня. Отже ми думали, що піст закінчився і ми якраз перед провідною неділею зможемо взяти шлюб. Але з"явилась інформація, що період від Великодня до провідної неділі - це Загальниця і в цей час нам шлюбу не дадуть. Отже прошу роз"яснити, чи це так насправді. Буду дуже вдячний.

дадуть Шлюб (Шлюб можна давати і у Піст, якщо є така необхідність - там заборонене святкування). Причиною, через яку не є нормальним давати Шлюб у часі великих Свят (загальниць) те, що Ваше приватне свято одруження природньо забере на себе увагу і сили від Свята Божого. Тому мені грішному особисто і шкода, що всебільше людей дочікують до Пасхи/Різдва... і так мало часу переживають з Ним Його Свято. Але Ви не на Форумі запитуйте, а поговоріть з священиком у Церкві, де плануєте брати Шлюб і від цього рухайтеся далі, плануйте... Якби була можливість більше уваги приділити Богові :) - це буде гарний спільний ваш з Вашою обранницею час, проведений з Богом у празнуванні Його Воскресіння.
Щастя Вам і... витримати всі виклики, які зустрінуться на вашому шляху до Таїнства Шлюбу
З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 74 гостей