Різноманітні молитовні практики мирян

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Різноманітні молитовні практики мирян

Повідомлення neoxgeforce » 20 серпня 2010, 21:16

ShMariam писав:
neoxgeforce писав:Думаю це не тяжко. Потрібно не забувати про ранішню і вечірню молитву, і взагалі молитися завжди.


Молитися завжди? Так, навіть в Св. Письмі про це сказано... Але як на практиці? Своїми словами можна, але уваги вистачає не на довго. Думаю, дійсно геніальною практикою є Ісусова молитва, чула що так можна молитися буквально весь час.

Можна і своїми словами. Я думаю, що своїми словами молиться серце, а розум контролює.
http://www.metropolit-anthony.orc.ru/mol_jizn/life7.htm

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Різноманітні молитовні практики мирян

Повідомлення vitalko » 23 серпня 2010, 13:47

Молитися завжди? Так, навіть в Св. Письмі про це сказано... Але як на практиці? Своїми словами можна, але уваги вистачає не на довго. Думаю, дійсно геніальною практикою є Ісусова молитва, чула що так можна молитися буквально весь час.


Безперестанна молитва - це коли все твоє життя стає молитвою, коли здійснюєш усе в своєму житті з Богом. Збудившись рано - дякуєш за те, що ще живеш і просиш благословення на день, йдучи на роботу - милуєшся красою навколишнього світу і славиш Бога, який його таким величним створив, бачивши страждання людей, яких зустрічаєш - просиш про полегшення для них, починаючи роботу - просиш щоб вдалося її виконати, виконуючи і відволікаючись він виконання справи згадуєш що з тобою Бог і бодай подумаєш про нього чи промовиш декілька слів, потрапляючи під дію спокус, злих думок і пристрастей - просиш про помилування, усвідомивши власну неміч і безпорадність - просиш допомоги, відчуваючи брак молитви - просиш про її дар, бачивши валсну гордість - просиш про покору, бачивши свою грішність - просиш про спасіння, закаменілість серця - милосердя, гнів - лагідності, а ще терпеливості, здержливості, любові, чистоти, надії, віри..... закінчивши роботу - дякуєш за допомогу, йдучи до хати - дякуєш за день, молячись перед сном - просиш прощення за скоєне вдень і благословення на сон.... І все це словами, коли не виходить словами - думкою, коли не виходить думкою - зітханням чи усмішкою, коли не виходить зітханням - поглядом.... І так протягом дня ти є з Богом чи словом, чи ділом, чи думкою, жестом, поглядом... А наступного дня починаєш все спочатку.... Хоча чи є це насправді постійною молитвою не знаю.....
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Різноманітні молитовні практики мирян

Повідомлення kristik » 05 вересня 2010, 12:34

vitalko писав:Безперестанна молитва - це коли все твоє життя стає молитвою, коли здійснюєш усе в своєму житті з Богом. Збудившись рано - дякуєш за те, що ще живеш і просиш благословення на день, йдучи на роботу - милуєшся красою навколишнього світу і славиш Бога, який його таким величним створив, бачивши страждання людей, яких зустрічаєш - просиш про полегшення для них, починаючи роботу - просиш щоб вдалося її виконати, виконуючи і відволікаючись він виконання справи згадуєш що з тобою Бог і бодай подумаєш про нього чи промовиш декілька слів, потрапляючи під дію спокус, злих думок і пристрастей - просиш про помилування, усвідомивши власну неміч і безпорадність - просиш допомоги, відчуваючи брак молитви - просиш про її дар, бачивши валсну гордість - просиш про покору, бачивши свою грішність - просиш про спасіння, закаменілість серця - милосердя, гнів - лагідності, а ще терпеливості, здержливості, любові, чистоти, надії, віри..... закінчивши роботу - дякуєш за допомогу, йдучи до хати - дякуєш за день, молячись перед сном - просиш прощення за скоєне вдень і благословення на сон.... І все це словами, коли не виходить словами - думкою, коли не виходить думкою - зітханням чи усмішкою, коли не виходить зітханням - поглядом.... І так протягом дня ти є з Богом чи словом, чи ділом, чи думкою, жестом, поглядом... А наступного дня починаєш все спочатку.... Хоча чи є це насправді постійною молитвою не знаю.....


Так це справжня молитва, постійна і сильна, але дуже предуже шкода, що ми забуваємо (вірніше, особисто я), що Богу Отцеві нашому потрібно молитись і дякувати безперестанно, а не "відривати" якусь годину, хвилину, а то й менше зі свого дорогоцінного часу, щоб присвятити його Тому Хто не забуває про нас ні на мить!!!!

Завдяки молитві сходить сонце.
Молитва (постійна і міцна) хай якою мовою промовлена, знає, що по той бік є Хтось, хто на неї чекає;
Хтось, хто її слухає…
(Бруно Ферреро)
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Kvitochka Xructova
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 03 вересня 2011, 21:09

Re: молитовниий рух і спільнота

Повідомлення Kvitochka Xructova » 04 листопада 2011, 16:45

Слава Ісусу Христу!!!! Мої дорогенькі, хочу декілька слів написатии про Апостольство Молитви.
Ініціаторами Апостольства молитви в Україні є Отці – Василіяни. Воно розпочало свою діяльність у 80 – х роках XIX століття.В основному це свідомі практикуючі християни, які пізнали Бога і мають бажання поглиблювати своє духовне життя.
Завдання, яке спільнота ставить перед собою – створити атмосферу братньої любові і єдності між усіма членами, що є запорукою успішної праці.
Коли Спаситель вперше обявив Маргареті Марії Алякок своє Найсвятіше Серце 27 XII – 1673 року промовив до неї «Моє Божествене Серце палає такою великою любовю до людей, і до тебе також, що неможе більше носити в собі полум’я цієї любові. Мушу його вихлюпнути за твоїм посередництвом і зявитися людям, аби збагатити їх безцінними скарбами, які тобі покажу. В них стільки ласк, освячуючи і спасаючи, що їх треба підняти з прірви забуття.
Цими словами Спаситель звертається через Маргарету Марію до всіх нас тут присутніх. Щоб ми доносили до оточуючих палаючу любов Пресвятого Серця, яке хоче усіх збагатити своїми скарбами і ласками, без вийнятку. Тільки дивиться, хто готовий прийняти Його запрошення, щоб ощасливити його.
Нажаль більшість людей на пропозицію вступити в Апостольство Молитви замість того щоб радіти цьому покликаню, виявляють страх. А причиною є те, що вони не свідомі цього покликання. Завжди на пропозицію – заявляють :я не достойний, або я боюся, що не виконаю своїх обов’язків.Наше завдання – розвіяти цей страх і донести до людей правду. А правда така:щоб вступити в Апостольство Молитви потрібно мати добрий намір і чисте серце. Не досконалих шукає Господь, а тих, які визнають себе великими грішниками, і мають щире бажання поправити своє життя з Божою допомогою.
Я є теж в Апостольстві Молитви, і не жалію ні на мить, а навпаки дякую Богові, адже Бог в особливіший спосіб діє у моєму серці, житті..Це направду так солодко любити Серденько Ісусика і перебувати в ньому... Крім цього людина в день вступу отримує повний відпуст, і в цей день її ім'я записується в книзі життя вічного.І ця людина отримує таку ласку, що вона до кінця свого життя не образить Бога жодним, тяжким, смертельним гріхом...бо вона є в особливій опіці, в Серденьку Ісуса нашого любого...Прошу Вас не вагайтеся, кажіть Богові завди "ТАК" і по - справжньому будьте щасливі все життя в Бозі!! Можна багато ще писати, давати свідчень, але кого насправді зацікавить, може також за більш детальнішою інформацією звернутись до мене за моб.тел:093-679-1040

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення luksander » 13 грудня 2011, 18:33

Тиждень молитов за єдність християн 2012
http://catholicnews.org.ua/tizhden-moli ... 2012#point

Вперше зустрів інформацію про це :o … ось тут трохи про передісторію:
Тиждень молитов за єдність християн. Історичний шлях
http://ecumenicalweek.blogspot.com/2009 ... .html#more

а можливо хтось може поділитися власним досвідом? :Search: Чи є якісь рекомендації для парафіяльних громад?

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення andrivovk » 14 грудня 2011, 19:51

Будемо молитися.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Вова » 14 грудня 2011, 22:29

Вже стало доброю традицією, коли християни різних Церков і деномінацій України об’єднуються у спільній молитві за єдність християн та примирення між людьми, націями і спільнотами.


Тиждень молитов за єдність християн це власне одна з небагатьох подій, під час яких відбуваються богослужіння та молитви за участю визнавців різних християнських конфесій, адже молитися разом за єдність християн є обов’язком кожного християнина.


о.Олег, це напевно суперечить вашому розумінню ця молитва, оскільки пригадую ваші слова: що Церква і так єдина, і Церква це тільки КЦ?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення о.Олег » 15 грудня 2011, 09:56

Вова писав:Вже стало доброю традицією, коли християни різних Церков і деномінацій України об’єднуються у спільній молитві за єдність християн та примирення між людьми, націями і спільнотами.


Тиждень молитов за єдність християн це власне одна з небагатьох подій, під час яких відбуваються богослужіння та молитви за участю визнавців різних християнських конфесій, адже молитися разом за єдність християн є обов’язком кожного християнина.


о.Олег, це напевно суперечить вашому розумінню ця молитва, оскільки пригадую ваші слова: що Церква і так єдина, і Церква це тільки КЦ?

Ви, як виглядає, плутаєте "єдність християн" і "єдність Церкви". Христова Церква - єдина і повністю тотожна Католицькій Церкві. Люди ж... і формально причислюючи себе до Католицької Церкви можуть бути нехристиянами :( Рівно ж навпаки. Багато про це говорив і кожне слово - саме про це
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Вова » 16 грудня 2011, 00:15

о.Олег писав:Ви, як виглядає, плутаєте "єдність християн" і "єдність Церкви". Христова Церква - єдина і повністю тотожна Католицькій Церкві.

Церква це і є християни. Церква не існує без християн. Для чого тоді єднати християн, якщо Церква єдина?


о.Олег писав:Люди ж... і формально причислюючи себе до Католицької Церкви можуть бути нехристиянами :( Рівно ж навпаки.

:Rose:
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2011, 08:33

Вова писав:
о.Олег писав:Ви, як виглядає, плутаєте "єдність християн" і "єдність Церкви". Христова Церква - єдина і повністю тотожна Католицькій Церкві.

Церква це і є християни. Церква не існує без християн. Для чого тоді єднати християн, якщо Церква єдина?


о.Олег писав:Люди ж... і формально причислюючи себе до Католицької Церкви можуть бути нехристиянами :( Рівно ж навпаки.

:Rose:

http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
це про Церкву. Але, окрім того, що у Вас мені грішному і далі є незрозумілим, чому Ви (чи протестанти взагалі) довіряєте Біблії, хотів би тут запитатися: хто у Вас визначає, що ті-от є християнами, а ці-от ні?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Вова » 16 грудня 2011, 22:50

о.Олег писав:хто у Вас визначає, що ті-от є християнами, а ці-от ні?
З повагою, о.Олег


Смішне з одного боку запитання. Немає у нас такої особи яка міряє хто є християнин, а хто ні.

Я особисто керуюся по духу, по плодах, по знанню Писання.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення о.Олег » 17 грудня 2011, 07:40

Вова писав:
о.Олег писав:хто у Вас визначає, що ті-от є християнами, а ці-от ні?
З повагою, о.Олег


Смішне з одного боку запитання. Немає у нас такої особи яка міряє хто є християнин, а хто ні.

Я особисто керуюся по духу, по плодах, по знанню Писання.

дійсно - смішно :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Вова » 17 грудня 2011, 12:05

А у вас є як визначають, окрім того що потрібно бути католиком? Чи цього достатньо?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення о.Олег » 17 грудня 2011, 12:57

Вова писав:А у вас є як визначають, окрім того що потрібно бути католиком? Чи цього достатньо?

треба бути в Христовій Церкві і, відповідно до віри Христової Церкви вірою жити та сповідувати мораль
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення viter » 17 грудня 2011, 16:01

Вова писав:Я особисто керуюся по духу, по плодах, по знанню Писання.

Тобто, навіть, атеїсти для вас є християнами? Є ж такі атеїсти, які живуть чесно, є шанованими в суспільстві людьми, та й Біблію (для загального розвитку) читають. Я вже не кажу за диявола, який Біблію знає не гірше будь-якого доктора богословських наук.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення о.Олег » 17 грудня 2011, 17:28

viter писав:
Вова писав:Я особисто керуюся по духу, по плодах, по знанню Писання.

Тобто, навіть, атеїсти для вас є християнами? Є ж такі атеїсти, які живуть чесно, є шанованими в суспільстві людьми, та й Біблію (для загального розвитку) читають. Я вже не кажу за диявола, який Біблію знає не гірше будь-якого доктора богословських наук.

ні - має значення віра і діла віри
от лише проблема для мене грішного в тому, що віра в Біблію така різноманітна (і в трактуванні Бога, і в розумінні людини, морального чи неморального тощо), що якщо підходити з критерієм, поданим Вовою (див вище) - кожен сам вирішує де Правда...
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення andrey s. » 17 грудня 2011, 19:38

viter писав: Я вже не кажу за диявола, який Біблію знає не гірше будь-якого доктора богословських наук.

Думається мені, що набагато краще. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Bohdan_ » 17 грудня 2011, 19:43

Вова писав:
о.Олег писав:хто у Вас визначає, що ті-от є християнами, а ці-от ні?
З повагою, о.Олег


Смішне з одного боку запитання. Немає у нас такої особи яка міряє хто є християнин, а хто ні.

Я особисто керуюся по духу, по плодах, по знанню Писання.




ага значить якщо людина до вас прийде ви на неї подивитесь і зразу вам несподобаєтся то означає що вона вам непідходить духом? якщо людина немає плодів значить вона недобра? чи як таке зрозуміти? або якщо незнає про останє небуду питати :) але моя вам порада навчітся розуміти 1 і 2 заповідь зрозуміючи ці 2 заповіді ви таким керуватися небудете. :) знаю багато хто потім як прочитають будуть казати я знаю всі заповіді. але в тому є проблема знаня заповідей і їхне розуміння to je 2 різні речі.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Вова » 17 грудня 2011, 21:27

Бачу вашу радість, один на перед одного спішить із своїми фантазіями.

Бачу далека від вас ця тема. Звісно, для вас головне по букві поступати. Напевно це про вас написано Гал.4:29 Але як і тоді, хто родився за тілом, переслідував тих, хто родився за духом, так само й тепер.


Поміркуйте над Писанням.

Рим.8:16 Сам Цей Дух свідчить разом із духом нашим, що ми діти Божі.

1Кор.6:17 А хто з Господом злучується, стає одним духом із Ним.

1Iван.4:13 Що ми пробуваємо в Ньому, а Він у нас, пізнаємо це тим, що Він дав нам від Духа Свого.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення о.Олег » 17 грудня 2011, 21:57

Вова писав:Бачу вашу радість, один на перед одного спішить із своїми фантазіями.

Бачу далека від вас ця тема. Звісно, для вас головне по букві поступати. Напевно це про вас написано Гал.4:29 Але як і тоді, хто родився за тілом, переслідував тих, хто родився за духом, так само й тепер. ...

це грубість, пане Вово. Ви зараз сказали ближнім гіршу річ, аніж осуджується Богом в Мт.5 ("хто скаже на брата свого: рака, підпадає верховному судові, а хто скаже дурний, підпадає геєнні огненній") Виглядає все так, що захищаєтесь нападом, приписуючи комусь погань а собі благо. Це недорослий метод і погано говорить за Ваше нутро. Перепрошую. Вам попередження
мені дійсно жаль, що не хочете розмовляти, а знову продукуєте серію основаних на собі самому принижуючих співрозмовників гасел :(
тримайтеся, Вово, не дайте звестися в грубіянство. Звертаю Вам на це увагу і прошу пробачити, що знову вимушено пишу червоним :(
З повагою, о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Bohdan_ » 17 грудня 2011, 22:00

незнаю на кого була реакція :) якщо на мене то скажу вам так: небачу я нігде щоб я написав щось неймовірно фантастичне і з своєї фанзтазіі. Як ви можете судити що ми далекі від цієї теми? :) не ви нам сюдя. Такщо був би обережніший з тим що пишете :) Проблема є в тому як писав о.Олег розуміння Біблії різні. Тому несудіть когось котрий нерозуміє Писання так як ви. Ми всі різні і що нам Бог дасть зрозуміти те і зрозуміем. Знову якщо то було на мене написано я вас тілки запитав просто незрозумів як ви то маєте на увазі нічого білше. :)

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Вова » 17 грудня 2011, 22:18

Незнаю на кого була реакція :)

Реакція в основному на це viewtopic.php?p=40883#p40883

Тобто, навіть, атеїсти для вас є християнами? - до чого тут атеїсти ще й християни? Як може християнський дух сприймати атеїста за дитину Божу?

Чому на це у нікого немає реакції. це слова християнина?

Я вже не кажу за диявола, який Біблію знає не гірше будь-якого доктора богословських наук. до чого тут диявол?



Тому несудіть когось котрий нерозуміє Писання так як ви. Ми всі різні і що нам Бог дасть зрозуміти те і зрозуміем.

Я не суджу, просто не люблю зневаги.

Знову якщо то було на мене написано я вас тільки запитав просто не зрозумів як ви то маєте на увазі нічого білше. :)

Я взагалі не зрозумів до чого тут 1 і 2 заповідь.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Вова » 17 грудня 2011, 22:23

о.Олег писав:це грубість, пане Вово. Ви зараз сказали ближнім гіршу річ, аніж осуджується Богом ...


Тобто, навіть, атеїсти для вас є християнами?

Ви мені колись говорили що неможна перекручувати чиїсь думки, чому дозволили? Звісно ви напишете ваші слова не можна обговорювати, вам попередження.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Bohdan_ » 17 грудня 2011, 22:37

Я не суджу, просто не люблю зневаги.


і хто вас зневажав? і чим? якщо я напишіть я перед вами вибачусь. Ваше повідомлення на яке я реагував з 1 і 2 заповідю. означає таку річ. ви написав : (особисто керуюся по духу, по плодах, по знанню Писання.) - з такого нормалній людині в голову зразу скочить а чому ви судите? по плодах по знанню Писання? за то йде хто ви такий щоб судити мене чи когось іншого чи я чи хто інший знає білше чи менше з Писання? якщо людина розуміє заповідям в нейі таких керувань просто немає але несуджу я вас просто даю вам відповідь чому пишу про 1 і 2 заповідь.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Вова » 17 грудня 2011, 22:51

Bohdan_ писав: хто ви такий щоб судити мене чи когось іншого чи я чи хто інший знає білше чи менше з Писання?

Ну вроді я вас зрозумів, я мав на увазі. Якщо хтось називає себе християнином, а знає лише "один вірш із Біблії" "пийте і не впивайтеся" якого взагалі там немає, то який це християнин, який не знає Писання, лише згадує про Бога присвятах, чи тривогах.

хто ви такий щоб судити мене

Знов не правильно. чому не спиталися о. Олега перше всього що це за запитання "хто у Вас визначає, що ті-от є християнами, а ці-от ні?" Я і від нього відштовхувався. Хто взагалі такі люди щоб визначати, чи сіяти хто є християнином. а хто ні.

Я вас розумію. Ви просто не бачити цим не правильних запитань, чи ставлення до мене, бо ви на іншій стороні, або виглядає для вас нормально, а для мене ні. Як я зрозумів моя відповідь для вас виглядає не теж правильною.


Добре, бувайте здорові. Вибачайте, кого образив.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення luksander » 17 грудня 2011, 23:14

Християни це ті, хто увірував в Ісуса Христа і був хрещений першими апостолами – саме в такому сенсі розумілась назва «християни» в апостольські часи?
:oops: Припускаю – так є й тепер?…
Тому очевидним є розуміння протестантів себе християнами. Інша справа, що, з точки зору традиційних Церков, є питання до справжності самого Хрещення у протестантів через проблему з непреривністю священства?… та це вже, мабіть, справа віровчення? :roll:
А так як єдине правильне віровчення може мати тільки Єдина Церква, то варто Їй просто з любов’ю навчати і своїх нез’єднаних братів? (користуючись правилами Пасторального Богослов’я?)
А то виглядає так, що сучасні християни – це ті, хто з ЛЮБОВІ ладен задушити свого брата в обіймах :friends:
:Rose:

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення andrey s. » 17 грудня 2011, 23:19

Вова писав:Тобто, навіть, атеїсти для вас є християнами?



Тобто, навіть, атеїсти для вас є християнами? - до чого тут атеїсти ще й християни? Як може християнський дух сприймати атеїста за дитину Божу?

Чому на це у нікого немає реакції. це слова християнина?

Я вже не кажу за диявола, який Біблію знає не гірше будь-якого доктора богословських наук. до чого тут диявол?



П.Вово, якщо на загал, знов таки ж, на підставі мого розуміння Святого Писання, то чи атеїсти, чи будь хто інший, є дітьми Божими.
Знаєте, Христос страждав за всіх людей і ради спасіння всіх, а не виключно вибранного народу.
Як можна когось назвати Не Божою дитиною???? , а себе причислити до Божої...????(Бо якщо не Божа, то .....)
Як би там не було, но так не можна, і тут байдуже конфесійність чи атеїзм.

Чи захоче той хтось назватись Божою дитиною, то вже інше. А особливо після того, як у них вкрадена ця можливість. Так вкрадена, вкрадена нашою злобою, виключністю, Не Любовю, і ще багато чим, що прийшов перемогти Ісус.

Знаєте, на моє переконання , потрібно бути таким, щоб у тобі відзеркалювалась Любов Божа, щоб довести своїм життям, що не належим до роду зміїного, гадючого. І не належим саме по Духу.

А чому Вас так вразило, що лукавий знає Писання і Передання набагато краще за смертних, навіть якщо Душа безсмертна.???( пробачте, но це є так. Але знати то одно, він знає, для чого він знає. А я маю знати, для Кого я стараюсь пізнати і на Чию Славу.)
Власне для того і краще знає, що Душа наша безсмертна, щоб її вхопити і позбавити спасіння через Господа нашого Ісуса Христа, щоб не пройшли Його дорогою до Отця й не пізнали істину через Духа Святого.
п.Вово, хіба не правда те, що Те що дано для Спасіння може служити для погибелі?????

п.Вово, пишу розважаючи і без якихось випадів, сподіваюсь це ясно, і не варта когось пристосовувати під ці слова, прошу Вас..
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Georgij » 17 грудня 2011, 23:20

Читаю,браття,і розумію, молитися за єдність треба щодня, всім, особливо за порозуміння... Якщо ми диявола прирівнюєм до "крутого" знавця Святого Письма, уявіть, як він "круто" віками сіє розбрат і інше фе. Як наслідок нещодавній "скандал" між УПЦ КП та УАПЦ, а що вже говорити за імші міжконфесійні непорозуміння? ГОСПОДИ, помилуй нас!
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення Вова » 17 грудня 2011, 23:53

andrey s. писав:Знаєте, Христос страждав за всіх людей і ради спасіння всіх, а не виключно вибранного народу.

Звісно що так , але написано дальше Мар.10:45Бо Син Людський прийшов не на те, щоб служили Йому, але щоб послужити, і душу Свою дати на викуп за багатьох. Чому написано за багатьох - тому що не всі Його приймуть.

Як можна когось назвати Не Божою дитиною???? , а себе причислити до Божої...????(

Діти схожі на батька, вони не можуть будь схожі на сусіда (диявола) :)

1Iван.3:2 Улюблені, ми тепер Божі діти, але ще не виявилось, що ми будемо. Та знаємо, що, коли з'явиться, то будем подібні до Нього, бо будемо бачити Його, як Він є.
Чому написано: "тепер"?


18. 1Iван.3:10 Цим пізнаються діти Божі та діти дияволові: Кожен, хто праведности не чинить, той не від Бога, як і той, хто брата свого не любить!
Чому написано: діти Божі і діти дияволові?




Чи захоче той хтось назватись Божою дитиною, то вже інше.

Хіба так говорить Писання? Не самому назватися, а Д.С. має засвідчити Рим.8:16 Сам Цей Дух свідчить разом із духом нашим, що ми діти Божі.


Знаєте, на моє переконання , потрібно бути таким, щоб у тобі відзеркалювалась Любов Божа, щоб довести своїм життям, що не належим до роду зміїного, гадючого. І не належим саме по Духу.

:good:

А чому Вас так вразило, що лукавий знає Писання і Передання набагато краще за смертних,

Не це мене вразило, а те що перекрутили мої слова, сказавши якщо хтось буде цитувати Писання, то я вважатиму його християнином.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Тиждень молитов за єдність християн

Повідомлення о.Олег » 18 грудня 2011, 07:38

Вова писав:
о.Олег писав:це грубість, пане Вово. Ви зараз сказали ближнім гіршу річ, аніж осуджується Богом ...


Тобто, навіть, атеїсти для вас є християнами?

Ви мені колись говорили що неможна перекручувати чиїсь думки, чому дозволили? Звісно ви напишете ваші слова не можна обговорювати, вам попередження.

модераторіали обговорювати можна лише в ПП, але хочу Вам допомогти, тому ще раз спробую: лише попросив Вас не грубіянити, пане Вово. Якщо Ви вважаєте свою поведінку і звинувачення п.Вітер правильними, то перегляньте свій перший допис у цій темі (14 грудня 2011, 22:29) де Ви ще більше "перекручуєте" все мною написане до Вас і це можна б було протрактувати у пропонованому Вами ключі, але я грішний і далі пробую Вам пояснювати, що маю (має Христова Церква) на увазі. Пан Вітер не приписував Вам своїх слів і не перекручував Ваших - він задав питання (там стоїть знак запитання) після того, як Ви написали, чим керуєтесь у розрізнені християнина від нехристиянина. Ви могли йому написати, наприклад, що не маєте на увазі окремо "Дух", окремо "знання", окремо "плоди" (адже дійсно: знати/дослідити Біблію може і невіруючий/диявол), а визначаєте християнина цілісно по "Дух-знання-плоди" (і тут припущення пана Вітер не доцільні), натомість Ви обрали грубість, за що і отримали попередження.
шкода, що не розумієте, однак Форум створено не для того, щоб Ви, називаючи себе дитиною Божою, поводились як дитина диявольська :( . Вірю, що Ви Божа дитина і з Його допомогою зможете не перетворити свою участь у Форумі на переплетене цитатами зі Святого Письма грубіянство.
перепрошую
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 39 гостей