Воля Божа, фаталізм та марновірства...

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Натуся
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 16 червня 2010, 15:56

Re: Цікавить ваша думка

Повідомлення Натуся » 19 червня 2010, 12:05

Але ж написано в Біблії, що навіть жодна волосина з голови не впаде без волі Отця!.. :)

п.с. дуже дякую Вам за відповіді

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Цікавить ваша думка

Повідомлення Just_me » 19 червня 2010, 13:00

romanm писав:Хм, а якщо я йду й зашпортнувся, розірвалася кроссівка, що це значить? Що Богу не подобаються мої мешти? :( Думаю, що фізичні закони є законами, і все прирівнювати до Божої волі.... не знаю, імхо це все.


А що, щось може статися без Божого допусту? Дивні люди, які думають, що керують бодай найменшими дрібницями...
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Цікавить ваша думка

Повідомлення о.Олег » 19 червня 2010, 13:06

Натуся писав:Але ж написано в Біблії, що навіть жодна волосина з голови не впаде без волі Отця!.. :)

п.с. дуже дякую Вам за відповіді

все вірно - значить Бог допустив (порваний мешт/руйнування Фігури). Просто окрім Волі Божої є ще і свобода людини, яка від часів Адама і Єви спричинила у світі бардак. А Бог його не хоче, але хоче, щоб ми Його Волю виконували свобідно, без примусу.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Цікавить ваша думка

Повідомлення о.Олег » 19 червня 2010, 13:08

Just_me писав:
romanm писав:Хм, а якщо я йду й зашпортнувся, розірвалася кроссівка, що це значить? Що Богу не подобаються мої мешти? :( Думаю, що фізичні закони є законами, і все прирівнювати до Божої волі.... не знаю, імхо це все.


А що, щось може статися без Божого допусту? Дивні люди, які думають, що керують бодай найменшими дрібницями...

думаю, тут в одну купу прирівнюється Божа воля (Бог Хоче, щоб Фігура/мешт поламався) і Допуск Божий (Бог може це і відвернути, але для чогось допускає).
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Цікавить ваша думка

Повідомлення romanm » 20 червня 2010, 06:56

А що, щось може статися без Божого допусту? Дивні люди, які думають, що керують бодай найменшими дрібницями...


Бог може допустити смерть грішника і його подальше перебування в пеклі?
Хіба не дано нам свобідної волі вибору спасіння чи ні? Бог керує чи я буду їсти вівсяну кашу, чи ковбасу? Безперечно Бог має перебувати і перебуває усюди, але не забуваймо,що в нас є свобода, це багато значить і людина має також НЕ маленьку відповідальність = що і від неї багато залежить.

Приклад: йду по вулиці, хтось перд мною впав і зламав руку, в язуватися мені в Божі плани, чи ні? Може це для його напоумлення? Навіщо до останнього рятувати невилікованного хворого, це хіба не Божий допуст, а м ясники в білих халатах вмішуються в це все? Але поскільки Ми є Христовими руками і ногами, відповідно......

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Цікавить ваша думка

Повідомлення о.Олег » 20 червня 2010, 11:35

romanm писав:
А що, щось може статися без Божого допусту? Дивні люди, які думають, що керують бодай найменшими дрібницями...


Бог може допустити смерть грішника і його подальше перебування в пеклі?
Хіба не дано нам свобідної волі вибору спасіння чи ні? Бог керує чи я буду їсти вівсяну кашу, чи ковбасу? Безперечно Бог має перебувати і перебуває усюди, але не забуваймо,що в нас є свобода, це багато значить і людина має також НЕ маленьку відповідальність = що і від неї багато залежить.

Приклад: йду по вулиці, хтось перд мною впав і зламав руку, в язуватися мені в Божі плани, чи ні? Може це для його напоумлення? Навіщо до останнього рятувати невилікованного хворого, це хіба не Божий допуст, а м ясники в білих халатах вмішуються в це все? Але поскільки Ми є Христовими руками і ногами, відповідно......

чи можемо (?) у цьому питанні порозумітися у такий спосіб: Свята Воля Божа - щоб ми були свобідні; допуск Божий - випливає з Його Волі дати нам свободу, яку наші прародичі і ми по сьогодні використовуємо часто неадекватно
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Цікавить ваша думка

Повідомлення прочанка » 21 червня 2010, 10:13

Придбала книжку про отця Піо з його думками-розважаннями на кожний день року. На жаль, зараз не процитую дослівно, але...
Бог дав людині вільну волю, та коли людина забуває про Бога в той чи інший спосіб, чим користується відразу сатана...
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Цікавить ваша думка

Повідомлення прочанка » 21 червня 2010, 19:27

" БУДЬ ПИЛЬНИМ І НІКОЛИ НЕ ЗНЕОХОЧУЙСЯ, НАВІТЬ КОЛИ БАЧИШ, ЩО ТЕБЕ ОГОРТАЄ ДУХОВНА СЛАБКІСТЬ. БОГ дозволяє тобі впасти через слабкість, Він це робить не для того, щоб тебе покинути, а для того, щоб зміцнити в чесноті покори і вчинити, щоб на майбутнє ти був більш уважним.
Ступай у простоті Господньою дорогою і не вимучуй свій дух. Треба,щоб ти ненавидів гріх, але з поміркованою ненавистю, а не з надмірною вразливістю і занепокоєнням.
сатана має одні ворота, щоб увійти в нашу душу - волю. Якщо в гру не вступає воля, то це не гріх, а тільки людська слабкість".

Отакі мудрі поради дає отець Піо в книжці"Щасливого всім дня!"
Не бійтеся!

Аватар користувача
Аристарх
початківець
початківець
Повідомлень: 31
З нами з: 06 липня 2008, 12:47

Re: Цікавить ваша думка

Повідомлення Аристарх » 05 липня 2010, 11:17

Звичайно що без волі Божої нічого не діється. Не те що у наведених прикладах - порваний мешт/руйнування Фігури, а навіть у ще дрібніших і здавалося б, на перший погляд, беззмістовних дрібничках.
Але щоб осягнути яка кінцева мета і яке місце в Божому плані займає навіть маленька дрібничка, потрібно бачити що було до того і буде після того (бачити як світ складається з пазлів найдрібніших дрібничок у історію людства), а це можливе тільки для самого Бога.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення andrivovk » 24 серпня 2010, 14:09

Olya писав:У мене є запитання до священиків.
Мій батько вчора сказав мені таку фразу, що є три шляхи в людини: 1 - який нам планує Господь; 2 - це який ми плануємо самі; 3 - це який планує нечистий і саме цей про третій шлях говорять ворожки, коли ворожать і розповідають, що відбудеться. Я щось такого ще не чула, :pardon: тому прошу прокоментувати цей вислів будь-ласка. :)

А як людина піде по шляху 2 або 3, коли без Бога вона навіть не зможе крока зробити?Може є тільки один шлях?
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення Злий Іван » 25 серпня 2010, 10:40

Шлях не може бути тільки один, бо нам дана свобода волі, і тільки від нас залежить прийняти у своє серце Бога чи ні.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення о.Олег » 25 серпня 2010, 19:09

Olya писав:У мене є запитання до священиків.
Мій батько вчора сказав мені таку фразу, що є три шляхи в людини: 1 - який нам планує Господь; 2 - це який ми плануємо самі; 3 - це який планує нечистий і саме цей про третій шлях говорять ворожки, коли ворожать і розповідають, що відбудеться. Я щось такого ще не чула, :pardon: тому прошу прокоментувати цей вислів будь-ласка. :)

так, Олю, існує дуже багато різних висловлювань і... не думаю, що можливим є вгледіти, що хто має на увазі. Але можна на все дивитися очима християнина і навіть в цьому вислові побачити План Божий - щоб всі люди спаслися; план нечистого - на погибель; людина, яка має свобідний вибір бути З Богом чи загинути...
З повагою,
ОООО :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re:

Повідомлення о.Олег » 26 серпня 2010, 18:44

Олюнька писав:Цікаве видовище - закопати пусту труну на цвинтарі.
Aleksandr, а ви перевіряли чи вона пуста? :lol:
Переважно старші люди дбають про свій похорон: купляють одяг, труни тощо.

переглядаю наші старі теми і побачив це повідомлення. Напевно все вже закопали/освятили, але дійсно цікаво, як люди ставляться до такої необхідної для сучасності речі, як труна... Пам'ятаю, що моя прабабуся Філька (завдяки темі згадав, що чомусь забуваю про неї згадувати на Літургії!) останні роки життя, доки ще сама ходила, спала у придбаній для себе труні, в ній і поховали...
Пригадалося, як я ще дякував в Раківці (поруч с.Новосілки, де є Чудотворне Джерело, про яке тут на Форумі навіть була десь тема) і мало в один і той самий день бути весілля і похорон. Весілля мало бути на 15.00 (а поховання аж на 17-ту), але молодий десь застряг, тоді довго не міг взяти "браму" і поховання відбулося раніше. В неділю старші люде сидять собі під дзвінницею та дісталися до о.Андрія Івашківа (пароха), мовляв: "молодята були на тому ж місці, де щойно в домовині мрець лежав і щастя їм не буде..." і отець як не старався їх заспокоїти, що жодного зв'язку і т.д. - не помогло... Так і пішов правити Проскомидію, залишивши мене з цими людьми. А я трохи з приколом, та й кажу:
- Бог такий добрий, що вони одружилися після похорону!
- чому?, - питаються.
- А Ви уявіть, що ми їм тут Шлюб даємо, а там - :shock: могила пуста викопана!!!
- о! - так-так! добре дяк каже... - загуло звідусіль і люди пішли дякувати Богу, що так все для молодят гарно влаштував :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: хата на селі

Повідомлення Just_me » 26 серпня 2010, 18:56

Так отче, історія й справді потішна. Храм Божий на те і є, щоб і дітей хрестити, і шлюб брати і людей хоронити. І всі стоять на одному й тому ж місці :)
Я раніше сама ніколи не звертала увагу на такі речі. Коли хтось казав слово "пороблено", мені було аж смішно. Я до останнього не вірила, що таке існує. Доки... Мій батько якось в черговий раз потрапив до лікарні. Що ми лише не робили - і молилися, і інших просили, і Службу наймали, не говорячи про те, що все, що мали, стратили на лікування ті ще й залізли в страшенні борги. Батько й далі (2-й тиждень) лежав в реанімації, надія танула. Доки на думку не спало запросити священника і посвятити квартиру (житло в нас і так посвячене, але вирішили повторити). Не повірите, але практично одночасно з посвяченням хати мама сказала, що в неї з душі спав якийсь камінь, а в тата якраз відновилися всі життєві функції організму. І не вір після цього в існування недоброзичливців...
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: хата на селі

Повідомлення romanm » 26 серпня 2010, 19:14

Коли хтось казав слово "пороблено",


Я теж в це не вірив. Але п. Аморт говорить, що таке може бути.

Щодо весіль і похоронів: Одного разу, в одному російському місті Г, зайшов з одним другом - італійцем в храм, вирішили зайти. Дивимося, на подвір ї стоїть весільна процесія, тобто зараз будуть заходити в храм і вінчатися, ну і ми, щоби не "застрягнути" вирішили їх випередити, заходимо в притвор, а там збоку, на лавці лежить ... труна, не думаю що порожня. Мене,аж підкинуло від несподіванки. А молодята так і заходили, попри труну, в храм.

А не раз бувало, що заходиш зранку в церкву, правиться Літургія, співає хор, священик, диякон, нікого немає, а посередині, перед амвоном, стоїть відкрита труна з мерцем. Не знаю, але якось не тоє.Потім аж смішно , але "дриг" є спочатку від несподіванки.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: хата на селі

Повідомлення о.Олег » 26 серпня 2010, 21:10

Just_me писав:Так отче, історія й справді потішна. Храм Божий на те і є, щоб і дітей хрестити, і шлюб брати і людей хоронити. І всі стоять на одному й тому ж місці :)
Я раніше сама ніколи не звертала увагу на такі речі. Коли хтось казав слово "пороблено", мені було аж смішно. Я до останнього не вірила, що таке існує. Доки... Мій батько якось в черговий раз потрапив до лікарні. Що ми лише не робили - і молилися, і інших просили, і Службу наймали, не говорячи про те, що все, що мали, стратили на лікування ті ще й залізли в страшенні борги. Батько й далі (2-й тиждень) лежав в реанімації, надія танула. Доки на думку не спало запросити священника і посвятити квартиру (житло в нас і так посвячене, але вирішили повторити). Не повірите, але практично одночасно з посвяченням хати мама сказала, що в неї з душі спав якийсь камінь, а в тата якраз відновилися всі життєві функції організму. І не вір після цього в існування недоброзичливців...

так ні - різне може бути. От в Оселі (праця з безпритульними) доктор Іванів (один з дуже хороших) сказав про важкохворого члена нашої спільноти, що йому ще тиждень - до місяця... Єлеопомазали - встав, різке покращення, десь з 4 місяці стабільний (хоч з його діагнозом не живуть). Звичайно, що і хороший лікар може помилитися. Але боліли цього хворого чоловіка ноги і він собі вирішив піти до "бабки", щоб йому "відробила". Та сказала, що ногам не поможе, але йому "пороблено" і вона йому "злиє віск". Злила. Відразу впав і зараз ледь живий...
отаке.
а приклад я той потішний пригадав, бо, думаю, в нашого народу є на все різні, до протилежності, пояснення і тут це зіграло добру службу - інакше, боюся, затуркали би тих молодят... Хоча та псевдовіра сама по собі нічого з Христом спільного не має...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення kristik » 01 вересня 2010, 17:08

ієром. Діонисій писав:Воістину Воскрес!
Потрібно виховувати у собі безсумнівне довір'я до Бога, мати повну надію на Його милосердя.


А як не впасти в інший гріх надмірна надія на Боже Милосердя? Якщо чесно, важко мені розрізнити два цих поняття :(

p.s. Якшо можна наведіть, будь-ласка, приклад одного і іншого.
Востаннє редагувалось 13 жовтня 2010, 23:29 користувачем kristik, всього редагувалось 1 раз.
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Цікавить ваша думка

Повідомлення andrivovk » 08 листопада 2010, 23:20

Натуся писав:Мене цікавить таке - чому Бог знищив цю статую?...

А, можливо, хотів так показати, що Ісус забирає гріхи світу (взяв кару за гріхи людей на себе)?
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Yur
старець
старець
Повідомлень: 585
З нами з: 19 квітня 2010, 03:48
Звідки: Chicago Il

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення Yur » 16 грудня 2010, 01:00

Olya писав: Мій батько вчора сказав мені таку фразу, що є три шляхи в людини: 1 - який нам планує Господь; 2 - це який ми плануємо самі; 3 - це який планує нечистий і саме цей про третій шлях говорять ворожки, коли ворожать і розповідають, що відбудеться.

Перед земною людиною один шлях, -- блудного сина.
Аби назад повернутися ..
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення ShMariam » 16 грудня 2010, 01:10

andrivovk писав:
Olya писав:У мене є запитання до священиків.
Мій батько вчора сказав мені таку фразу, що є три шляхи в людини: 1 - який нам планує Господь; 2 - це який ми плануємо самі; 3 - це який планує нечистий і саме цей про третій шлях говорять ворожки, коли ворожать і розповідають, що відбудеться. Я щось такого ще не чула, :pardon: тому прошу прокоментувати цей вислів будь-ласка. :)

А як людина піде по шляху 2 або 3, коли без Бога вона навіть не зможе крока зробити?Може є тільки один шлях?

А я б сказала, що, не зважаючи на планування людини, реально вона ходить тільки двома - першим і третім. При чому маршрут першого постійно змінюється залежно від того, куди зайшли третім, як і маршрут третього, залежно де ми є на першому.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пятниця 13

Повідомлення о.Олег » 09 травня 2011, 13:17

гряде :shock:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Пятниця 13

Повідомлення andrivovk » 09 травня 2011, 14:24

о.Олег писав:гряде :shock:

Що порадите робити? :shock: Може зразу перескочити на суботу?
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Пятниця 13

Повідомлення о.Олег » 09 травня 2011, 14:36

andrivovk писав:
о.Олег писав:гряде :shock:

Що порадите робити? :shock: Може зразу перескочити на суботу?

:D
то як з питанням "що робити при ядерному вибуху?" - загорнутись в простинь і помаленько повсти на цвинтар :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re:

Повідомлення євдоким » 29 липня 2011, 16:29

TorreTer писав:Духівника??? Де його знайти??? :( Живу за 3500 км. від дому. Є католицька Церква, але почули б ви шановні, що тут робиться.

З багатьма випадами на адресу духовенства у цій темі згідний. Але... Від себе додам: якщо священик і впав, то - як людина, але зі своєї священичої гідності, хіба, не втратив нічого! Проблема є і у нас, бо мало молимось за святі покликання до священства й за витривання в покликанні для священиків.(чи згідна TorreTer з цією думкою?
Відносно зовнішніх виявів віри, то вони також відіграють велику роль!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Про забобони...

Повідомлення o.Mykil » 26 серпня 2011, 07:13

У П'ЯТНИЦЮ 13-ГО МІЛЬЙОНИ АМЕРИКАНЦІВ НЕ ВИХОДЯТЬ НА РОБОТУ http://firtka.if.ua/?action=show&id=6290
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Про забобони...

Повідомлення Georgij » 26 серпня 2011, 07:32

Найгірше забобо, це коли йдеш на роботу, а тобі переходить дорогу чорна кішка з двома порожніми відрами :D :D :D
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Про забобони...

Повідомлення Злий Іван » 26 серпня 2011, 08:43

Georgij писав:Найгірше забобо, це коли йдеш на роботу, а тобі переходить дорогу чорна кішка з двома порожніми відрами :D :D :D


...А в тебе нема лівого плеча і в роті пересохло...
:)
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Про забобони...

Повідомлення o.Mykil » 26 серпня 2011, 09:01

Ви кажете... Колись читав за одного актора, що він був страшно забобонний і дуже раз поспішав на якийсь захід. Та сталося "лихо": чорний котяра перебіг несподівано дорогу. І що ви думаєте? Чоловік аж 45-ть хвилин чекав у машині на дорозі, щоб поїхав чи пройшовся хтось інший. %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Про забобони...

Повідомлення о.Олег » 28 серпня 2011, 21:17

Georgij писав:Найгірше забобо, це коли йдеш на роботу, а тобі переходить дорогу чорна кішка з двома порожніми відрами :D :D :D

viewtopic.php?f=8&t=1539&hilit=%D0%BF%27%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8F+13
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

малятко
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 17 липня 2011, 22:00

Re: Пятниця 13

Повідомлення малятко » 01 вересня 2011, 17:39

я взагалі люблю це число. Памятаю в університеті на парах ніхто не хотів брати 13 варіант, він завжди мені попадався і був дуже легкий порівняно з іншими :D . Десь чула що 13 це число Матінки Божої, також знаю що 13 червня день св.Антонія. Так шо нічого поганого в цьому числі не бачу :)


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей