Байдужість: що воно таке?

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Байдужість: що воно таке?

Повідомлення ShMariam » 27 листопада 2015, 22:51

Зайшла до ванни почистити зуби, і по ходу помила умивальник, ванну і дзеркало. Тепер на кухню зайти боюся...

Це не про мене, це анекдот з інтернету :)

Проблема не в прибиранні/чистоті, звісно, а у визначенні межі між відповідальністю і надмірною відповідальністю, а навіть більше - у страху жити ("зайти на кухню"), щоб не наткнутися на необхідність проявити небайдужість.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Байдужість: що воно таке?

Повідомлення о.Олег » 27 листопада 2015, 23:06

ShMariam писав:Зайшла до ванни почистити зуби, і по ходу помила умивальник, ванну і дзеркало. Тепер на кухню зайти боюся...

Це не про мене, це анекдот з інтернету :)

Проблема не в прибиранні/чистоті, звісно, а у визначенні межі між відповідальністю і надмірною відповідальністю, а навіть більше - у страху жити ("зайти на кухню"), щоб не наткнутися на необхідність проявити небайдужість.

думаю - помічним в таких випадках є планування свого часу.
час розкидати і час збирати" :Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Байдужість: що воно таке?

Повідомлення ShMariam » 27 листопада 2015, 23:13

Можливо. Але щодо часу.... питанням часу можна будь-що виправдати (маю на увазі, власну безвідповідальність, байдужість), принаймні, мені це завжди вдається...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Байдужість: що воно таке?

Повідомлення о.Олег » 28 листопада 2015, 09:52

ShMariam писав:Можливо. Але щодо часу.... питанням часу можна будь-що виправдати (маю на увазі, власну безвідповідальність, байдужість), принаймні, мені це завжди вдається...

Ігнатіанські реколекції ніколи не проходили, Мар`янко?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Байдужість: що воно таке?

Повідомлення ShMariam » 08 березня 2016, 12:21

Щодо часу і відповідальності: знаю як мінімум одну людину, що все планує спонтанно, але при тому встигає все, що вважає за потрібне (принаймні, встигає дуже багато). Якщо якщо я вважаю щось важливим, але мені не хочеться цього робити, то легко списую на "не маю на це часу" :( . Як з тим боротися - сама не знаю... :pardon:

Про ігнатіанські реколекції тут: viewtopic.php?f=18&p=60442#p59158
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей