Як маємо молитися?

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення о.Олег » 13 березня 2014, 16:41

адрианна писав:Слава Ісусу Христу!Як молитися зараз за мир у Бога?

Слава на віки!
а як Ви молитеся?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

misha30
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 09 вересня 2015, 20:48

Re: Історії для душі

Повідомлення misha30 » 09 вересня 2015, 21:18

привіт усім! хочу поширити таку молитву:



(Під час молитви повинна горіти посвячена свічка. Ця молитва така сильна, що перед закінченням тих молитов одержиш те, що собі випрошуєш, хоч би прохання було дуже складним).


О Свята Марто, ти чудотворна, прибігаю до тебе за допомогою і цілком покладаюся на Тебе, що допоможеш в моїх потребах і будеш помічницею в моїх випробуваннях.
З подякою обіцяю Тобі, що буду цю молитву всюди поширювати.
Покірно, слізно прошу, потішай мене в моїх турботах і прикрощах.
Заради великої радості, яка наповнювала твоє серце, коли ти у своєму домі в Витанії дала пристановище Спасителеві світу, благаю тебе, клопочися про мене і про мою родину, щоб ми зберегли нашого Бога в своїх серцях. І тим собі заслужили Спасенного Всевишнього посередництва у нашій потребі, передусім при тій турботі, яка мене тяготить...(вказати потребу)



Свята великомученице Марто моя покровителько!
Молю Тебе, будь неустанно моєю опікункою та провідницею до Неба; випроси для мене у Всевишнього небесного світла сили і мужності у спокусах.
Скеровуй мої кроки, руки направляй мої до добрих справ, а серце і волю запалюй любов’ю до Бога та Ближнього.
Поможи мені, аби до самої смерті я так вірно служила Богові, як Ти, св. Марто, Йому колись служила.
Амінь


Матінко Божа, прошу Тебе як помічницю в кожній нужді, допоможи, щоб за посередництвом святої Марти - перемогти ті мої тяготи і турботи, які я назвала, так, як Ти перемогла змія стародревнього і положила біля Своїх ніг.
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Свята Марто, проси за нас Ісуса ( 9 разів)


я думаю вона багатьом поможе

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ісусова молитва

Повідомлення о.Олег » 26 грудня 2015, 13:09

andrivovk писав:Ще є цікава книга про Ісусову молитву "Щирі розповіді прочанина своєму духовному отцеві"(видавництво "Свічадо").Читається легко, бо написана як оповідання.Можна скачати в інтернеті. O:-)

http://pravbeseda.ru/library/?page=book&id=211
попри називання католицьких святих "психами" і приписування Св.Ігнатієві :D настанови читати "некатолицьких, а саме православних святих", з основною думкою можу погодитись...
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Як маємо молитися?

Повідомлення Міра » 26 грудня 2015, 17:38

Так, я теж погоджуюсь зі статтею. Ця книжка "Щирі розповіді прочанина.." дивна, православні кажуть, що шкідлива, а в нас радять :pardon:
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як маємо молитися?

Повідомлення о.Олег » 26 грудня 2015, 20:22

Міра писав:Так, я теж погоджуюсь зі статтею. Ця книжка "Щирі розповіді прочанина.." дивна, православні кажуть, що шкідлива, а в нас радять :pardon:

нмсд це такий аналог православного харизматичного руху - відкрийся, говори те-то... і "ти вже" :(
зрештою - в нас і харизматія воцерковлюється, тому дивного тут не бачу. Бачу намагання Церкви бути зі всіма всім.
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Як маємо молитися?

Повідомлення ShMariam » 26 грудня 2015, 21:51

Я не помітила (читала давно), як і не помітила в харизматичному русі, що будеш робити те і те, і "ти вже". :pardon:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Хто що читає?

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2016, 19:47

Коли ти йдеш по вулиці чи їдеш у транспорті, коли час просто так проходить, чи не краще присв'ятити його Богу і своїй душі промовляючи на перший погляд цю просту молитву.
Так. Я мала на увазі, що харизмати на своїх зібраннях (ну добре - не знаю за всіх харизматів, а спільнота "Благословення" :wink: ) моляться щось типу "Слава Тобі, Боже" багато разів і різними словами. Чесно кажучи, я це більше сприймаю, ніж безкінечно просити Господа мене помилувати (хіба на душі тяжить якийсь конкретний гріх), не зважаючи на те, що молитва має багатовікову традицію і на ній "виросло" монашество Сходу. Це приклад (і не єдиний), коли поради з книжок для мене в даний момент не актуальні.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Хто що читає?

Повідомлення Міра » 12 січня 2016, 10:35

Ira-arI писав: Коли ти йдеш по вулиці чи їдеш у транспорті, коли час просто так проходить, чи не краще присв'ятити його Богу і своїй душі промовляючи на перший погляд цю просту молитву.
.

І я так роблю :Rose:
ShMariam писав:я це більше сприймаю, ніж безкінечно просити Господа мене помилувати (хіба на душі тяжить якийсь конкретний гріх), не зважаючи на те, що молитва має багатовікову традицію і на ній "виросло" монашество Сходу.

Це ще раз показує, що люди по-різному сприймають слова і кожному підходить різне. Я деколи такі молитви читаю в молитвеннику, що в душі зразу спротив і ніколи б не змогла так молитись. А Ісусова молитва дуже сильна, це факт, вона вміщає в собі все Євангеліє. Правда, я не можу її багато разів молитись, мені краще мало, але вдумливо.
А я зовсім не так сприймаю, щоб Ісус мене помилував від гріхів) Скоріше, я відчуваю Господа близько, ніби Він стоїть біля мене. І прошу, щоб врятував від злого і взяв нас до Себе назавжди.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Хто що читає?

Повідомлення ShMariam » 12 січня 2016, 14:57

Міра писав:А я зовсім не так сприймаю, щоб Ісус мене помилував від гріхів)
"Помилував" не лише від гріхів, бо, нмд, це вміщає "і прости нам провини наші", і "не введи нас у спокусу", і "ізбави нас від лукавого". Маю на увазі, що молитва прохання спрямована гм... на задоволення моїх потреб (в т.ч. найважливіших - спасіння і т.п.), а молитва прослави - просто прояв любові. Хоча так, я розумію, прохання є виявом довіри (і, відповідно, любові) до Господа, а прослава може мати також свою корисливу мету - від такої молитви стає радісно на душі (а пошук власного задоволення може бути небезпечним в духовному житті - егоїзм).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Ira-arI
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 206
З нами з: 10 грудня 2015, 13:08
Звідки: планета Земля, а якщо конкретніше, то з файного міста - Тернопіль :)

Re: Хто що читає?

Повідомлення Ira-arI » 12 січня 2016, 17:43

Міра писав:А я зовсім не так сприймаю, щоб Ісус мене помилував від гріхів) Скоріше, я відчуваю Господа близько, ніби Він стоїть біля мене. І прошу, щоб врятував від злого і взяв нас до Себе назавжди.

:Rose:
Ці ваші слова ніби мої))) Лише доповню, що в цій молитві я визнаю перед Господом свою немічність перед гріхом і прошу Його милості, любові підняти мене.
Deus caritas est.


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей