Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення Just_me » 26 жовтня 2011, 19:17

ShMariam писав:Звичайно, краще взяти дитину без батька, ніж не брати взагалі. Але Ви собі не уявляєте, що означає більшу частину свого життя прожити без нього, як і без як мінімум одного брата чи сестри. Дитина буде ущербленою.

Скажу вам як людина, яка виросла в багатодітній сім"ї але має друзів-одинаків - абсолютно неважливо, має дитина брата/сестру чи ні, важливо, в якій атмосфері виховується. Мої друзі-одинаки мають чудових батьків, таких, що навіть я з їх батьками в прекрасних стосунках, маю про що поговорити. А є і такі знайомі, де троє дітей в сім"ї, але виховані значно гірше. Кількість дітей має визначатися здатністю батьків приділити всім дітям таку кількість уваги, якої б вистачило на якісне виховання. Для когось четверо - норма, а для когось і одного забагато. А ті діти, що зростають в сиротинцях, думають за те, щоб мати родину, а не про братів-сестер, якщо в них навіть дому немає.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення ShMariam » 26 жовтня 2011, 19:23

Just_me писав:А ті діти, що зростають в сиротинцях, думають за те, щоб мати родину, а не про братів-сестер, якщо в них навіть дому немає.
Без сумніву
Just_me писав:
ShMariam писав:Звичайно, краще взяти дитину без батька, ніж не брати взагалі. Але Ви собі не уявляєте, що означає більшу частину свого життя прожити без нього, як і без як мінімум одного брата чи сестри. Дитина буде ущербленою.

Скажу вам як людина, яка виросла в багатодітній сім"ї але має друзів-одинаків - абсолютно неважливо, має дитина брата/сестру чи ні, важливо, в якій атмосфері виховується.
Як дитина-одинак не можу погодитися. :( Мама дуже мене любить, але дуже б хотілося, щоб вона ту любов ще комусь віддавала, :) без брата/сестри дійсно погано.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення Just_me » 26 жовтня 2011, 19:44

ShMariam писав:Мама дуже мене любить, але дуже б хотілося, щоб вона ту любов ще комусь віддавала, :)

Вам що, забагато любові? :D
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення ShMariam » 26 жовтня 2011, 20:00

Just_me писав:
ShMariam писав:Мама дуже мене любить, але дуже б хотілося, щоб вона ту любов ще комусь віддавала, :)

Вам що, забагато любові? :D

:D
Забагато піклування. Від таких тісних стосунків є свої плюси і мінуси - певні психологічні проблеми.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення о.Олег » 26 жовтня 2011, 20:12

Just_me писав:
ShMariam писав:я б не радила усиновлювати дитину, поки нема батька

Для мене трохи дивна така позиція. А якщо не буде його ніколи, чи він і не планується, то як?

здається в Україні дають усиновлювати лише повним сім'ям. Чи я помиляюсь? Уточню при нагоді (мої друзі (декілька сімей) вже не одну дитинку усиновили), якщо такої інформації не зможемо тут авторитетно подати
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення Just_me » 26 жовтня 2011, 20:54

о.Олег писав:
Just_me писав:
ShMariam писав:я б не радила усиновлювати дитину, поки нема батька

Для мене трохи дивна така позиція. А якщо не буде його ніколи, чи він і не планується, то як?

здається в Україні дають усиновлювати лише повним сім'ям. Чи я помиляюсь? Уточню при нагоді (мої друзі (декілька сімей) вже не одну дитинку усиновили), якщо такої інформації не зможемо тут авторитетно подати
З повагою, о.Олег

За всиновлення точно сказати не можу, а от в опікунство(до 18 років) дають точно. Але так неохоче, що недавно читала статтю, буквально кілька таких випадків на всю Україну. Матиму час - пошукаю в законах, напишу в темі.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення ShMariam » 26 жовтня 2011, 21:21

Аж цікаво стало. :)

Сімейний кодекс України:
Стаття 211. Особи, які можуть бути усиновлювачами
...
3. Усиновлювачами можуть бути подружжя, а також особи,
зазначені у частинах п'ятій та шостій цієї статті.
...
5. Якщо дитина має лише матір, вона не може бути усиновлена
чоловіком, з яким її мати не перебуває у шлюбі.

Якщо дитина має лише батька, вона не може бути усиновлена
жінкою, з якою він не перебуває у шлюбі.

Якщо такі особи проживають однією сім'єю, суд може
постановити рішення про усиновлення ними дитини.

6. Якщо дитина має лише матір або лише батька, які у зв'язку
з усиновленням втрачають правовий зв'язок з нею, усиновлювачем
дитини може бути один чоловік або одна жінка.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення ShMariam » 26 жовтня 2011, 21:25

Як мені розповідали ті, хто з стикнувся з цією проблемою впритул, практично нереально всиновити немовля, радо віддають вже семирічних.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення andrey s. » 26 жовтня 2011, 22:01

ShMariam писав:Як мені розповідали ті, хто з стикнувся з цією проблемою впритул, практично нереально всиновити немовля, радо віддають вже семирічних.

Можна, але то ціла Хресна Дорога.(не у порівнянні звичайно, а образно)
От наприклад у Одесі є дитячий притулок, ним опікуються монастир один(не буду вказувати конфесію), роблять Божу справу, але як водиться з люцким і банальним наслідком.
Це реальна історія, і це трішки парадокс.
Пускають ту, хто хоче стати мамою, це спілкування продовжується близько року. Вже вроді і переконались, що людина фінансово незалежна(сімя має бізнес), і до дитинки як до Ангела відносяться, а що важливо, дитинка відповіла взаємністю.
І навмисно робляться труднощі, на рівному місці. Йде банальне вимагання, а в кінці, після року вимагання(скільки грошей у сімї пішло, вже і не рахували. Тобто не на дитину, на дитину ніхто і не рахував би, а так, допомога, пожертви), кажуть, ви не тої віри, і дитинку кудись забрали. Невідомо куди.
Для жінки це такий шок, ну це тільки жінка зрозуміє, я можу тільки уявити.(правди ніде не найдеш, бо це все на слово і вирішує той хтось, кому ще треба сподобатись. Не можна долю дитини віддати в одні руки, повинна бути комісія, а не одна людина. Але то умовно, якщо навіть і комісія, то це стане ще дороще, бо ..бо..бо..)
Є багато охочих, які користають з цього материнского інстинкту жінки. Час йде, і дитинка дорослішає. В той час їй було 2 рочки. а ПОТІМ ВЖЕ І 7 РОЧКІВ, і це з всіма витікаючими.
А її подруга, мій друг, всетаки всиновила, але не там, і то, віддали, бо мала маленьку ваду. Але виявилось що це проста гемотомка, від якої вже і сліду нема.
Дитинці тій був рік і два місяця. (ну точно більше року, но менше ніж два. Я скліротик, міг спутати)
Зараз є сумне положення з цим всиновленням. І справді, пройти ці мідні труби не кожному до снаги.
Але тут є і плюс. Це свогот роду екзамен, і хто пройшов той жах, віддав майже останні гроші на то, які доречі зароблялись роками, то це справді будуть Батьки.
А коли все просто, то вже не те......(хоч це тільки один плюс для дитинки, на фоні решти мінусів :pardon: )
Але чув і гарні історії(без напрягів), але мушу зізнатись, що вони дорогі, тобто дорощі за ті дорогі. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення Just_me » 07 листопада 2011, 17:37

Ось такий приклад цілої історії одного усиновлення http://tochka.kanalukraina.tv/video/117 ... ya_sem_ya/
Кому цікаво - можна подивитися (початок сюжету про усиновлення - 28 хвилина). Оце так у нас сприяють... Але вже як пройти всі кола пекла, то таке чудо можна отримати взамін :Yahoo!:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення Володимир85 » 13 грудня 2011, 09:36

Недавно в одній передачі бачив сюжет про пінгвінів, який мене певною мірою вразив :)
Для розмноження самці і самки йдуть у визначені місця в Антарктиці, спарюються там і відкладають яйця.
Опісля цього матері повертаються у звичний ареал існування, а батьки залишаються “висиджувати яйця” цілу зиму, коли немає сонця і температура становить -60. Щоб було тепліше в таких умовах вони туляться одне до одного максимально щільно і утворюють великі групи скупчених тіл :)
Коли зима закінчується маленькі пінгвінята появляються на світ і батьки першим ділом годують їх (для цього вони цілу зиму тримають порцію їжі в горлі).
А пізніше повертаються “матері” із повними животами їжі. Вони по голосу знаходять своїх “чоловіків” і забирають дітей під свій покров.
Ті матері, в яких не вижили діти, мають настільки велике бажання материнства, що коли бачать якесь пінгвіня саме, без нагляду, то по 3-4 самки ганяються за ним щоб взяти до себе!! :) І буває так, що дитинчата не виживають, бо його придушують спраглі матері власними тілами в боротьбі за них.

Людям є багато в чому повчитись, зокрема, у пінгвінів.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

loboda
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 14 лютого 2011, 14:19

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення loboda » 14 грудня 2011, 19:56

Щодо питання можливості усиновлення неодруженим чоловіком чи жінкою.
З досвіду своїх знайомих знаю (а також і на основі закону, який вже цитували вище), що кожна людина, незалежно від того, одружена вона чи ні може усиновити дитину, подібно до того як і взяти під опіку. Єдине перепона - немовлят назагал важко усиновити, оскільки є багато бажаючих і великі списки тих, що стоять в черзі, а тому перевага у підборі батьків чи опікунів для новонароджених дитій завжди є у подружньої пари.
Якщо можна, хотіла поцікавитися, чому всі перш за все хочуть усиновити немовля? Якщо не важко, висловіть свої думки.
А я лишень хочу переповісти випадок моєї знайомої. Вона розлучена і хотіла усиновити дитину, дівчинку до 1 року життя. Ніде звісно їй не відмовляли, але як тільки вона приїжджала в який будинок дитини, то завжди їй говорили, що вже є інша пара на черзі. Справедли це чи ні - кожному з нас вирішувати по своєму. Так от ми з нею трохи спілкувалися. І вона часто повторювала, що вже три чи чотири роки вона шукає "свою" дитину. І чому так стається, що її Бог не вислуховує. Тоді ми спробували подивитися на це під іншим кутом. Я лише запитала, а як вона думає, якщо вона шукає свою дитину вже так довго, чи не пропустила вона її бува, чи ця дитина вже може виросла. Або ж скільки часу вона могла вже втішатися радістю материнства, якби щось відбулося по-іншому. В неї був час на роздуми, вона молилася і вже в іншому наміренні, відкритішому. І знаєту, коли вона мені розповідала історію далі, в мене виступили сльози. Зараз вона усиновила старшу дитину дошкільного віку і вона перед тим як їхати в інтернат побачила її у своїму сні. Хтось це назве навіюванням абьо ще чимось, а я прийму це за чудо. Зараз це щаслива сім'я і жінка не шкодує, що поступилася своїми "вимогами".

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення Just_me » 14 грудня 2011, 20:08

Чому більшість хоче дитину до року? Суспільство осуджує сім"ї з усиновленими дітьми, знайомі, друзі, родичі завалюють лавиною критики, а так якщо дитина до року, то можна завжди зробити так, щоби про усиновлення знали лише найближчі родичі, а знайомим-друзям дитину видати за свою. Окрім того багато сімей хочуть, щоб дитина не знала свого статусу. Якщо брати 4-річну дитину, то вона пам"ятатиме, хто вона і звідки, їй не даси бажаного імені і т.д.
Хоча я залюбки взяла б колись і дитину і 5-6 річного віку, бо не прихильник замовчувати інформації про всиновлення, дімаю, дитина має право знати правду. Хоч з іншого боку, коли дитина виросте, страшно в якійсь побутовій сварці почути фразу "Ти мені не мама!"
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення andrey s. » 14 грудня 2011, 20:23

Just_me писав: Окрім того багато сімей хочуть, щоб дитина не знала свого статусу. Якщо брати 4-річну дитину, то вона пам"ятатиме, хто вона і звідки, їй не даси бажаного імені і т.д.
. Хоч з іншого боку, коли дитина виросте, страшно в якійсь побутовій сварці почути фразу "Ти мені не мама!"

:) Мексиканскі серіали відпочивають :) , хоч мушу зізнатись, що в житті всяке можливе.
А коли справжній син каже мамі; ти мені не мама...(маю підозри, що також не приємно, а навіть боляче,,десь в районі серця).
Володимир85 писав:Людям є багато в чому повчитись, зокрема, у пінгвінів.

Саме тому я протестую, коли прирівнюють людину з твариною, мовляв як тварина..
Я проти того, щоб тварин ображати аж так сильно. :)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

loboda
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 14 лютого 2011, 14:19

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення loboda » 20 грудня 2011, 21:54

Суспільство осуджує сім"ї з усиновленими дітьми, знайомі, друзі, родичі завалюють лавиною критики,

Напевно маєте рацію, але чому... мені це важко зрозуміти...

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення Just_me » 21 грудня 2011, 00:04

loboda писав:але чому... мені це важко зрозуміти...

Різні причини бувають. Хтось вважає таких людей невдахами, хтось прагне вселити в них марну надію, що в них ще все зі своїми дітьми складеться, а якщо в сім"ї вже є свої діти, то наступає нерозуміння "для чого воно вам, проблеми на здорову голову?"
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

loboda
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 14 лютого 2011, 14:19

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення loboda » 28 грудня 2011, 23:33

Згідно соцопитування найчастіше усиновляють власне сім'ї, які мають двоє і більше дітей, а також ті, у кого дітей немає.Найважче рашення прийняти у родину дається тим, у кого одна дитина.

loboda
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 14 лютого 2011, 14:19

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення loboda » 16 лютого 2012, 16:41

http://novaukraina.org/news/urn:mediacontent:1551CD2 - це просто реальні історії з життя

loboda
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 14 лютого 2011, 14:19

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення loboda » 22 лютого 2012, 14:36

Марія стала помічати якісь «сигнали»: то ввімкне телевізор, а там – про створення дитячого будинку сімейного типу, то почує від знайомих про усиновлення. І жінка зрозуміла, що нарешті прийшов той час, коли можна розпочинати процес. Документи зібрали, а от хлопчика шукали довго. Марія боялася, що не зможе полюбити його. Усе-таки дитина – це не лялька й не іграшка, це створіння зі своїм світом і своїми емоціями.
Продовження історії - http://sirotstvy.net/ua/histories_from_life/439.html

loboda
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 14 лютого 2011, 14:19

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення loboda » 02 березня 2012, 15:50

Я не помню, кто из нас с мужем первым заговорил о нашем отношении к усыновлению. Точно так же я не помню, кто из нас предложил не просто расписаться, но обвенчаться. Такое ощущение, что эти мысли пришли к нам обоим одновременно и каким-то совершенно естественным образом.

- А как ты относишься к тому, чтобы усыновить малыша?

- Очень хорошо.

- Давай так и сделаем?

- Давай.
http://www.matrony.ru/kak-my-usynovili-rebenka/

loboda
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 14 лютого 2011, 14:19

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення loboda » 02 березня 2012, 15:54

Я недавно запитувала статистику за минулий рік по усиновленню. В області було усиновлено 72 дитини. Здається небагато, але разом з тим, мені здається, що для нашої області - це досить непоганий показник.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення Just_me » 02 березня 2012, 19:00

Цей показник сам по собі ні про що не свідчить, а лише в порівнянні з кількістю дітей, які залишаються на даний момент в дитячих будинках. Такою інформацією часом не володієте?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення Олюнька » 03 березня 2012, 15:44

Нещодавно познайомилася з однією сім'єю, яка створила будинок сімейного типу. Дуже гарні враження і від них, і від тих діток :)
Та от, та пані сказала, що у Львівській області найпроблематичніше усиновити дитину :(
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

loboda
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 14 лютого 2011, 14:19

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення loboda » 08 березня 2012, 11:06

Цей показник сам по собі ні про що не свідчить, а лише в порівнянні з кількістю дітей, які залишаються на даний момент в дитячих будинках. Такою інформацією часом не володієте?
Саме вчора довідалася, що по Львівській області по притулках, інтернатах і ін. закладах є в межах 500 дітей. Як правило це діти старшого віку і з вадами здоров'я.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення Just_me » 09 березня 2012, 12:10

loboda писав:Саме вчора довідалася, що по Львівській області по притулках, інтернатах і ін. закладах є в межах 500 дітей. Як правило це діти старшого віку і з вадами здоров'я.

Ви знаєте, як правило дітей "з вадами здоров"я" слід нормально обстежити і пролікувати, то й всі "вади" зникнуть. Ніхто просто не опікується тим, щоб дітям надавати допомогу за рамками таблеток від високої температури... Багато історій чула, що усиновлювали таких діток і все ставало на свої місця. В мене от мрія створити ценр допомоги родинам, які хочуть усиновити дітей. Щоб там можна було отримати безкоштовну консультацію юриста, психолога, священника, проводити різні семінари для бажаючих, щоб майбутні батьки не залишалися наодинці з проблемою усиновлення. І якомога більше поширювати інформацію про усиновлення, таким чином наші дитбудинки можуть з часом спорожніти.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

loboda
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 14 лютого 2011, 14:19

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення loboda » 04 квітня 2012, 09:27

Дуже гарна думка. До речі, кожного місяця Комісія родини УГКЦ проводить групи для прийомних батьків та для усиновителів. Це свого роду групи підтримки та ділення. Зазвичай, ми вибираємо якусь тему, яка нас цікавить і яка є актуальною для батьків, і тоді обговорюємо її. Також запрошуємо фахівців.1 квітня ми мали тренінг по тому, як можна змінити проблемну поведінку дітей, запрошували поведінкового терапевта. І інші заходи. Якщо в Вас є знайомі, то передайте їм цю інформацію. До речі, нам дуже потрібні люди, які мають час допомогти нам і провести корисні зустрічі з дітьми, поки батьки є на групі. Особливо ми потребуємо допомоги волонтерів, які мають досвід спілкування з підлітками і допомоги їм у перехідному віці.
27 квітня в Облраді відбудеться конференція на тему "Область без сиріт", ініційована християнськими та громадськими організаціями. Якщо ви цікавитеся тим питанням, то Вам буде цікаво прийти, послухати і поспілкуватися.

loboda
новик
новик
Повідомлень: 20
З нами з: 14 лютого 2011, 14:19

Re: Чужих дітей не буває або ще один спосіб стати батьками

Повідомлення loboda » 25 квітня 2012, 12:11

http://www.ugcc.lviv.ua/index.php?optio ... &Itemid=97 інформація про обласну конференцію 27 квітня на погулянці, Львівщина без сиріт


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей