Меджугор'є. Що і як?

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення о.Олег » 12 квітня 2011, 18:31

vchytel писав:...Немає прямої заборони Ватикану...

є пряма - місцева влада поставлена Ватиканом і надала заборону.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 12 квітня 2011, 18:53

Жаль що пишу не з комп'ютера,знайшов не один лист Папи Йоана Павла 2 до парафіян Меджугор'є.Не міг його видобути з флеш плеєра...
Колись у приватній розмові Папа зізнався,що якби він не був Папою,він би обов'язково відвідав Меджугор'є. Проблема в тому що тут на форумі шукаєте спростування Меджугорє а не адекватне дослідження фактів з'яв Богородиці.
Шукайте глибше,шлях до Бога важкий,тернистий...Важко сприйняти Меджугорє тим які не були там...
Нічого,з Божою допомогою доведу вам автентичність з'яв Богородиці...Саме для того тут є з вами...
Слава Ісусу Христу!

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 12 квітня 2011, 19:31

Ще один користувач "tpangle" ось що відповів про Меджугор'є "вже 5 років досліджує питання з'яв Богородиці Меджугор'є,а саме позицію Католицької Церкви,в Меджугорє абсолютно дозволяється організовувати приватні а не від Дієцезії паломництва.Кожен священник у своїй парафії може здійснити паломництво.Також порекомендував звернутися до Конгрегації віри,або нунція Папи що знаходиться в Боснії та Герцеговині.
Тобто висновок можна зробити,що приватні паломництва дозволені...
Мир вам і Божої любові!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення ShMariam » 12 квітня 2011, 20:11

vchytel писав:Тобто висновок можна зробити,що приватні паломництва дозволені...

А хто казав, що заборонені? Ми Вам одне, Ви інше...
vchytel писав:. Проблема в тому що тут на форумі шукаєте спростування Меджугорє а не адекватне дослідження фактів з'яв Богородиці.

Помиляєтеся.
vchytel писав:Нічого,з Божою допомогою доведу вам автентичність з'яв Богородиці...

Це може бути доведено тільки після закінчення об'явлень і то Церквою. А все ще попереду... Хоч вже є певні проблеми (схвалення непослуху).
vchytel писав:Важко сприйняти Меджугорє тим які не були там...

Вже наводила приклад з парафією о. Ковпака: ті, хто був там (і є), захопилися особою пароха до тієї міри, що їм вже байдуже до того, що його відлучили від Церкви. Ті хто не був, тверезо дивляться на ситуацію і не збираються туди йти.

До речі, як і на парафії о. Ковпака, так і в Меджугор'ї є спільна проблема: непослух церковній владі, що в першому випадку призвело до відлучення, а в другому до відсторонення від служіння. І в обох випадках священики не зважають на санкції. :(
На території дієцезії в даний час присутні дев'ять колишніх францисканців, які були виключені настоятелями Ордену братів менших. Святий Престол схвалив це виключення. Незважаючи на те, що їх заборонили в служінні, вони продовжують діяти в захоплених парафіях, ніби законні священики. Хоча «меджугорська персона» відповідає навіть на найбільш легковажні питання охочих, ми ніколи не чули жодного слова проти цих тяжких зловживань, що руйнують єдність місцевої Церкви.

http://www.credo-ua.org/2010/01/11758
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення о.Олег » 12 квітня 2011, 21:05

vchytel писав:Жаль що пишу не з комп'ютера,знайшов не один лист Папи Йоана Павла 2 до парафіян Меджугор'є.Не міг його видобути з флеш плеєра...
Колись у приватній розмові Папа зізнався,що якби він не був Папою,він би обов'язково відвідав Меджугор'є. Проблема в тому що тут на форумі шукаєте спростування Меджугорє а не адекватне дослідження фактів з'яв Богородиці.
Шукайте глибше,шлях до Бога важкий,тернистий...Важко сприйняти Меджугорє тим які не були там...
Нічого,з Божою допомогою доведу вам автентичність з'яв Богородиці...Саме для того тут є з вами...
Слава Ісусу Христу!

так Богородиця і в Україні та ж і як на мене грішного, ті послання малюють Богородицю під якогось священика (в кращому випадку) чи, перефразую, всі ці послання все добре говорять, як і будь-який більш-менш побожний священик... (Ну - за винятком вгадування: хто в кого у футбол виграє :( Профанація.) Дуже надіюсь, що Церква якомога швидше скаже своє слово. Правда виглядає, що це вже пасторальне, а не Богословське рішення... А були-небули... - є й ті, хто були і дуже негативні щодо Меджугорі. І одні і інші - не об'єктивний визначник, як і все суб'єктивне. Нажаль все, що від Церкви можна прочитати чи почути про Меджугорі позитивного - пасторальні звернення (того ж Папи ІванаПавла2); а компетентні рішення богословські - дуже обережні і, як було наведено, забороняють те, що Ви тут робите. Я грішний як модератор дозволяю Ваші дописи лише тому, що покищо вони нічого поганого не вчать... Правда - вчать непослуху Церкві: просто я надіявся, що та комісія, що скликалася у Ватикані, прийме якесь чіткіше означення у стосунку Меджугорі. Не прийняла і це знову говорить про те, що Церква не може ширити ці З'яви як Богородичні... але не забороняє з пасторальних причин...
отаке...
краще на цей мій допис не відповідайте - дуже стримую себе, щоб не заблокувати Вас за прямий непослух Церкві
не хотів би цього робити...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 12 квітня 2011, 22:42

Пане Олег а коли ви все ж таки відвідаєте Меджугор'є особисто?
Знаю багатьох священників що були там,і зі Львова багато паломників відвідують Меджугор'є.
Щодо непослуху,я б важав тоді непослухом,коли священник мене особисто попередив про неприпустимість поїздки до Меджугор'є...Такого не трапилось,більше того в Меджугор'є навернувся до Бога.
Згадайте слова Ісуса Христа "хто захоче врятувати свою душу,той її погубить,а хто її погубить задля Мене,той її знайде".
Ви мабуть не звертаєте увагу на плоди Меджугор'я."По плодам пізнаєте їх".
Мир вам і Божої любові!
Хай Богородиця Пресвята Діва Марія дасть вам знак чіткіший ніж цей,бо цього не бачите...
Меджугор'є місце від Бога,і диявол ніколи не зруйнує наміри Всевишнього тут.Зверніть увагу Богородиця завжди просить молитви за священників.Бо вони представляють її Сина на землі.Думаю дасть Бог прийде час змін...А вже приходить...
Слава Ісусу Христу!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення ShMariam » 12 квітня 2011, 23:03

vchytel писав:Щодо непослуху,я б важав тоді непослухом,коли священник мене особисто попередив про неприпустимість поїздки до Меджугор'є...

ShMariam писав:
Епископ Павао Занич распорядился провести в Меджугорье каноническое расследование. Первое проведённое диоцезиальной комиссией расследование имело место в 1983-84 гг. Первые результаты были обнародованы 24 марта 1984 г. Вот что в них написано:
1. Избегать некритических и похвальных заявлений и публикаций на предмет «явлений».
2. Не следует организовывать паломничеств в Меджугорье.
3. Никоим образом не выделять свидетелей «явлений» и не допускать их выступлений в церквах до выхода официального постановления.
4. Воздерживаться от комментариев в прессе.

http://contrreformatio.narod.ru/medjugorie.html

І скільки ще разів треба мені то цитувати?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 12 квітня 2011, 23:38

Повторювати не потрібно,та й вже вашу увагу звертав на те що є свіжіша інформація ніж на даному хостингу народ.ру
маю на увазі, ви заглядайте іноді на офіційний сайт Меджугор'є...
http://medjugorje.hr
А також на офіційні католицькі часописи...Правда й мені відчуваю пора туди,бо мушу знайти свіжішу відповідь Ватикана або місцевого уряду Церкви щодо Меджугор'є...
Взагалі дивно якось,29 років понад 30 млн паломників відвідало Меджугор'є.Виходить Ватикан у очікуванні закінчення з'яв Богородиці.Проте це ще не скоро.Бо Богородиця говорила що буде з'являтись до кінця їхнього життя.Думаю питання щодо Меджугор'є лишається відкритим...
Мир вам і Божої любові!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення ShMariam » 12 квітня 2011, 23:55

vchytel писав:Повторювати не потрібно,та й вже вашу увагу звертав на те що є свіжіша інформація ніж на даному хостингу народ.ру

Тобто Ви можете процитувати документ, який би дозволяв те, що заборонено в документі опублікованому на народ.ру?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 13 квітня 2011, 00:05

Мав на увазі священника що організовує поїздки до Меджугор'є,а не Єпископа що в Босн.і Герцеговині бо парафіяни зобов'язані слухати свого священника.Він їхній головний душпастир.Розумію правильно?
А влада місцевого Єпископа Меджугор'є поширюється на території їхнього управління тобто Герцеговини.Тому недоречним є зсилатись на його заборону.Останнє слово за Ватиканом,а Ватикан мовчить... і спостерігає за дивовижними наверненнями та зціленнями що відбуваються у Меджугор'є.
Тому не просто робити поспішні висновки щодо Меджугор'є.А щодо тої "ніби" заборони відвідувати Меджугор'є, його не можна вважати обов'язковим до виконання,бо немає вигляду як документа що виявляє заборону,а носить рекомендаційний характер,і не більше...
Мир вам і Божої любові!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення ShMariam » 13 квітня 2011, 00:15

vchytel писав:А щодо тої "ніби" заборони відвідувати Меджугор'є, його не можна вважати обов'язковим до виконання,бо немає вигляду як документа що виявляє заборону,а носить рекомендаційний характер,і не більше...

Заборонені організовані від церкви, а приватні - скільки завгодно.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 13 квітня 2011, 00:53

Є краща пропозиція,давайте молитися за визнання Меджугор'є Католицькою Церквою Христовою!
Мир вам і Божої любові!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення о.Олег » 13 квітня 2011, 05:41

vchytel писав:Пане Олег ...

ну... якщо вже Ви будете називати мене грішного "пане"... Священик я, що і вказано в ніку, о.Олег (Жаровський). Чи Ви в таке не вірите? :(
vchytel писав:...а коли ви все ж таки відвідаєте Меджугор'є особисто?...

цікава річ простежується: ковпаківці мені кажуть, що якби я був особисто.., догналівці... панове ще якісь, які мають свою приватну "криницю якова"... Всі цитують "прийди подивися", "за плодами пізнаєте"...
Ви... моліться, пане vchytel-ю, а дивиться об'єктивно на Меджугорі лише Церква, в яку віруємо, і не пропагуйте сумнівний "плід" - непослух Христовій Церкві :( Все решта... - послання як послання, от лише від імені Богородиці... А саме пропагувати віру в те, що в Меджугорі являється Богородиця Церква забороняє (перечитайте хоча б цю гілочку дописів). Відповідно MOD: Вам попередження
vchytel писав:...Щодо непослуху,я б важав тоді непослухом,коли священник мене особисто попередив про неприпустимість поїздки до Меджугор'є...

Ви неуважно читаєте постанову Церкви: їздити можна; ширити Меджугорські явління як З'яви Богородиці до компетентного рішення Христової Церкви - ні. Священик (не лише я - перечитайте цю тему, якщо Ваша ласка) Вас особисто попередив і вже не раз. Радий, що Господь Вас навернув, от лише заснував Господь Свою Церкву, яку Ви знову і знову ігноруєте. Ви або почнете уважніше дослухатись до рішень Церкви, або Вам буде заборонено доступ до Форуму до того часу, коли Вона визнає Меджугорі так, як хочете Ви. MOD: Вам друге попередження
vchytel писав:Є краща пропозиція,давайте молитися за визнання Меджугор'є Католицькою Церквою Христовою!..

якщо вже про краще - нумо вірити в цю Церкву, раз вже щось такого повторюємо в молитві Вірую, і не порушуймо її постанов.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення andrey s. » 13 квітня 2011, 14:40

Слава Ісусу Христу!!
п.Кактус чи вчитель.(хотілось би знати ваше імя,якщо звичайно Ви його не соромитесь).
Маю запитання:А Ви бували в інших місцях де прославляють Богородицю Діву?? (в Марійських).Зазвичай там є ЇЇ чудотворні образи.
То як бували,і що про це думаєте???
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 13 квітня 2011, 17:33

У Ватикані зібралася міжнародна комісія з дослідження справи Меджугор'є. Вона була скликана при Конгрегації Науки Віри 17 березня, а 26 березня відбулося її перше засідання. Комісією керує кардинал Камілло Руіні, папський вікарій-емерит для римської єпархії і багаторічний глава Конференції Єпископату Італії. У зустрічі взяло участь 17 осіб - кардинали, єпископи і експерти. Як сказано в комюніке ватиканського прес-бюро, робота комісії відбувається при зачинених дверях і її результати будуть представлені безпосередньо Конгрегації Науки Віри.

За матеріалами іноземних інтернет-видань перекладено Milites Christi Imperatoris



www.christusimperat.org

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 13 квітня 2011, 17:35

Італійський священик і екзорцист отець Ґабріель Аморт у своєму інтерв'ю хорватському часопису «Globus» заявив, що вірить в автентичність меджугорських об'явлень.

«Я думаю, що меджугорські об'явлення автентичні. Молодь і люди похилого віку відвідують Меджугор'є і повертаються звідти скріплені у своїй вірі. Напевно з усіх місць на цій землі саме в Меджугор'є відбувається найбільше сповідей.» - заявив 85-річний екзорцист.

На питання журналіста - чому в такому випадку Церква не визнає Меджугор'є? - отець Аморт відповів наступне: «Церква не може заявити, що об'явлення в Меджугор'є автентичні до тих пір, поки ці об'явлення тривають».

За матеріалами іноземних інтернет-видань перекладено Milites Christi Imperatoris

www.christusimperat.org

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 13 квітня 2011, 17:37

Апостольський Престіл, після праці чергової комісії, готує новий документ стосовно Меджугорського феномену. Католицькі оглядачі очікують, що новий документ не вкаже нічого нового, адже доки тривають об'явлення, Меджугор'є не може бути проголошене автентичним.

Новий документ має з'явитися у найближчому часі - проанонсував Сараєвський Архиєпископ кардинал Вінко Пуліч. «Очікуємо лише нові рекомендації. Не вірю, що цього разу Церква скаже своє остаточне слово відносно Меджугор'я» - відзначив кардинал. Також Кардинал Пуліч повідомив, що цього місяця він має відвідати Ватикан, де дискутуватиметься питання Меджугор'я. Згідно з повідомлень кардинала Пуліча новий документ являтиме собою рекомендації Конґреґації з питань віри, які будуть адресовані усім католицьким єпископам та будуть обов'язковими до виконання. Оскільки теперішні рекомендації не були обов'язковими, з'явилась потреба хоч трішки внести ясності у питання, що виникають у зв'язку з паломництвами до цього герцеговинського містечка.

Milites Christi Imperatoris за матеріалами хорватських ЗМІ

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 13 квітня 2011, 17:40

Ввечір 31 грудня (день св. Сильвестра) в храмі Меджугор'є архиєпископ Відня відслужив св. Месу для молоді і виголосив катехизу. Приватний візит кардинала в Меджугор'є - місце поки офіційно не визнаних об'явлень Діви Марії - зустріли з великим інтересом. Прозвучали як позитивні його оцінки, так і слова критики.

6 січня ц.р. кардинал Шенборн дав інтерв'ю хорватській газеті «Вечірній лист», в якому прояснив мотиви свого візиту в Меджугор'є і підкреслив, що «добрими плодами» цього місця є зростання кількості священичих покликань, особистих навернень («починаючи з вищої аристократії і закінчуючи простими людьми»), а також звільнення від наркозалежності і створення молитовних груп. Якщо з дерева збирають добрі плоди, то і саме дерево слід визнати добрим, - завершив голова Конференції єпископів Австрії.

Пропонуємо інтерв'ю, яке було перекладене з хорватської і опубліковане польським католицьким інформаційним агентством КАІ 10.01.2010 р.

Ваше Високопреосвященство! У ході св. Меси в ніч св. Сильвестра Ви заявили, що приїхали в Меджугор'є, щоб бути ближче до Матері Господа. Ці Ваші слова мали широкий резонанс. Що конкретно Ви мали на увазі?

Я не можу не визнати, що безліч людей з числа тих, хто приїжджає в Меджугор'є ось вже впродовж 28-ми років, особливим чином переживають близькість до Богородиці. Сам я ніколи раніше не бував в Меджугор'є, але протягом багатьох років, особливо починаючи з 1991 р., коли я став єпископом, спостерігав в Австрії, а в першу чергу в моїй рідній віденській єпархії, добрі плоди цього місця. На підтвердження свого переконання я наведу декілька прикладів.

Перш за все, це покликання до священства. Багато хто з наших молодих священиків прийняв рішення послідувати духовному покликанню якщо не виключно, то, принаймні, значною мірою під впливом «духу Меджугор'є».

Друге - це особисті навернення. Мене особливо дивує той факт, що подібні навернення трапляються в різних соціальних шарах - починаючи з аристократії і бізнесменів і закінчуючи простими людьми. Коли я збирався вилетіти з Відня через Загреб до Спліту один із службовців аеропорту поцікавився, куди я прямую. Я відповів, що прямую в Спліт, а звідти - в Меджугор'є. Його обличчя відразу ж стало привітним, і він почав розповідати мені про своє навернення в Меджугор'є. Не так давно начальник невеликої залізничної станції в Австрії впізнав мене і відразу почав мені розповідати про своє навернення. Його дружина померла від раку, а він сам впав у тяжку депресію. За порадою друзів він поїхав в Меджугор'є, звідки повернувся іншою людиною, оскільки знайшов там живу і глибоку віру.

Третє, про що слід сказати, це зцілення. Один молодий наркоман одного дня розповів мені, що друзі майже змусили його поїхати в Меджугор'є. Вже у момент прибуття в Меджугор'є, за його власними словами, він відчув, що з ним щось відбувається. Він відчував, що відбувається щось незвичайне, він раптом відчув себе повністю вільним від наркотиків, хоча йому було добре відомо, як важко позбутися цієї недуги.

І ще один елемент - молитовні групи. Я стикався з «меджугорськими» молитовними групами у Відні ще до того, ніж став єпископом, мабуть, починаючи з середини вісімдесятих. Нам - домініканцям - кинулося в очі, що ці люди моляться годинами, і завдяки їм церква забита повністю. Великий домініканський храм у Відні дуже рідко приймає так багато вірних. Молитовні зустрічі відбуваються щотижня по четвергах, і завжди - з великою кількістю народу. Інакше кажучи, ці люди зберегли вірність молитві впродовж багатьох років.

І ось, дивлячись на все це, я змушений визнати: оскільки Ісус сказав, що погане дерево не може приносити добрих плодів, і оскільки в даному випадку плоди очевидно добрі, необхідно погодитися, що добрим є і дерево, що принесло їх.

Паломники чекають офіційної реакції Ватикану, а, тим часом, Ви, Ваше Високопреосвященство, самі визнали чудом те, що відбувається. Недавно архиєпископ Сараєво, кардинал Вінко Пуліч оголосив про створення міжнародної комісії, яка покликана досліджувати вказаний феномен. Що Вам про це відомо і як Ви відноситеся до закликів офіційно визнати об'явлення в Меджугор'є?

Я не знаю деталей, пов'язаних з роботою комісії, та це і не моє завдання. Я завжди визнавав офіційну позицію Конференції єпископів колишньої Югославії, як і Конгрегації віровчення. На мою думку, винесена ними оцінка може бути охарактеризована як збалансована, мудра, створююча передумову для зваженої позиції Церкви. Ця позиція добре відома, проте я хотів би ще раз виділити три групи оцінок подій в Меджугор'є.

Перша стосується самих об'явлень. Позиція Конференції єпископів і Конгрегації віровчення по відношенню до них є абсолютно однозначною: «Non constat de supernaturalitate». Я сам догматик і був професором догматичного богослів'я. Вираз «Non constat de supernaturalitate» означає, що Церква поки що не сформулювала своєї остаточної думки про надприродну природу цих явищ. Церква не сказала ні «Сonstat de non supernaturalitate», ні «Сonstat de supernaturalitate». Іншими словами, Церква не заперечує надприродного характеру явищ, але і не підтверджує його. Ще коротше: Церква поки не винесла оцінку цим явищам, і я вважаю, що це правильно. А причина дуже проста: Церкві важко винести оцінку, поки об'явлення ще тривають.

Проте, об'явлення - це вихідна точка для всього феномену Меджугор'є. Адже все почалося саме з об'явлень - зі свідчення дітей, які заявили, що бачили Богородицю, і з тих послань, які були їм вручені. Але те, що зі всього цього сталося, - це вже інший феномен, і його стосується інше твердження Конференції єпископів і Конгрегації віровчення. Факт, що до Меджугор'є з самого початку прямує неправдоподібно велика маса паломників, що розвинулося інтенсивне молитовне життя, виникло багато соціальних ініціатив, сформувалися конкретні форми паломництва. Все це становить цілком реальний виклик, адресований всій Церкві.

І з цієї причини єпископи колишньої Югославії висловилися рішуче проти офіційних паломництв. Адже і я теж не можу поїхати в Меджугор'є у складі офіційної єпархіальної делегації, як я їжджу, скажімо, до Риму або в Святу Землю. У мене ніколи не було такого наміру.

І, таким чином, ми приходимо до третього твердження, яке має особливу важливість для мене і для моїх побратимів-єпископів: паломникам необхідно забезпечити душпастирську опіку. Саме таким я бачу своє завдання як архиєпископ Відня. Будучи єпископом, я бачу, як сотні і навіть тисячі людей з числа моєї пастви їдуть паломниками в Меджугор'є, як утворюються молитовні групи, народжуються священичі покликання, відбуваються навернення. І я покликаний забезпечити паломникам належну душпастирську опіку. Ось чому впродовж всіх цих років я підтримував «оазис миру» (так називається молитовна спільнота у Відні, яка виникла в Меджугор'є), а також дослідження семінаристів на тему Меджугор'є.

Я переконаний, що належна душпастирська опіка паломників, що вирушають в Меджугор'є, є завданням єпископів всього світу. В ході дискусій на тему Меджугор'є я, звертаючись до єпископів, незмінно говорив їм приблизно таке: я прошу Вас, забезпечте людям хорошу духовну підтримку!

У Меджугор'є Ви зустрілися з візіонерами. Ви також побували на Горі Об'явлень і Горі Хреста. І які враження?

Скажу з ноткою гумору: Мати Божа не вибрала для Себе легких доріг! Але, як я вже не раз відзначав, мене захоплює гармонія, що існує між Меджугор'є і іншими відомими місцями Богородичних явлінь. Я постійно говорю, що існує щось, що можна було б назвати «граматикою Богородичних об'явлень». Є певний стиль, який дозволяє визначити, що ми маємо справу саме з Божою Матір'ю. Я перерахую лише три елементи.

Майже завжди Марія об'являється дітям. І це - не «надобдаровані» діти, і не «надблагочестиві», а найзвичайніші. Бернадетта в своїх 14 років не вміла ні читати, ні писати. Щось схоже сталося і в Меджугор'є.

Друге: Марія передає свої послання через дітей. Деяких єпископів це частково дивує. Чом би Богородиці не прийти прямо в резиденцію єпископа? Навіщо Їй підійматися на кам'яну кручу, в печеру біля струмка, виявляти Себе в листі дерева або куща як це було у Фатімі? Адже все це так непрактично! Богородиця передає свої заклики через дітей, напевно, тому, що дитяче мислення не таке заплутане.

І третій елемент: Марія, об'являючись, пропонує власну програму. У Фатімі Вона з'явилася напередодні революції в Росії і передала Своє послання цій країні. В Люрді з'явилася в той момент, коли раціоналістичний світогляд досяг своєї кульмінації. В Меджугор'є Вона з'явилася ще в часи комунізму, в ті часи, коли ніхто не міг передбачити, що Югославія розпадеться. І з'явилася Вона в тій місцевості, в якій в мирі і злагоді жили мусульмани, католики і православні. Вона явила Себе як «Цариця миру». А десять років опісля, майже з точністю до дня, почалася перша з чотирьох Балканських воєн. Послання Марії - це мир через єднання в молитві. Такий висновок виглядає вельми переконливим. Втім, можна піти ще далі в глиб століть і пригадати про Гваделупу в Мексиці, коли починалося завоювання Америки Іспанією. Тоді Богородиця з'явилася індійцеві. І ця людина повинна була піти до єпископа і передати йому вказівки, що потрібно робити. І щось подібне можна спостерігати і в інших відомих святилищах Марії: туди приходить безліч людей, і це місце стає центром примирення і діалогу культур. Я вважаю, що теологам слід було б детально вивчити граматику і «синтаксис» Богородичних об'явлень, і вже в цьому контексті оцінити весь феномен Меджугор'є.

У Меджугор'є невпинно возносять молитви за мир. Проте в Боснії і Герцеговині, в якій хорвати і католики складають національну меншину, як і раніше багато проблем. Що могли б Ви, Ваше Високопреосвященство, порадити політикам і міжнародному співтовариству, яке нині представляє Валентин Інзко [високопоставлений функціонер Об'єднаної Європи в Боснії і Герцеговині]?

Складність полягає в тому, що на арені присутньо дуже багато чинників, і такій маленькій державі як Боснія і Герцеговина насилу вдається вирішити свої внутрішні проблеми, уникаючи при цьому конфліктів. Одне можна стверджувати з впевненістю: міцний мир може бути лише там, де є справедливий порядок. У цьому і полягає специфічний виклик всій європейській політиці. Я недавно розмовляв з Валентином Інзко. Я дуже радий, що саме йому доручені ці функції і сподіваюся на підтримку його ініціатив з боку Об'єднаної Європи. Я переконаний, що те, що відбувається зараз в Меджугор'є, служить справі миру, хоча б тому, що в це містечко в центрі Герцеговини приїжджають люди зі всіх кінців світу.

Можна сміливо стверджувати, що Герцеговина ніколи раніше не була така відома у всьому світі. Скажімо, хто міг щось почути про Герцеговину, проживаючи в Кореї? А скільки паломників приїжджає до Герцеговини з Кореї тепер? Сподіватимемося, що ці люди стануть поборниками мирного вирішення конфліктів для Боснії і Герцеговини в своїх власних країнах.

По-друге, я вірю, що якщо так багато людей молиться про мир в одному і тому ж місці, то це благословення для всієї країни.

І по-третє, «Краліцу міра», тобто «Царицю миру» почитали тут послідовники всіх трьох релігій. У православних - стародавня традиція пошановування Богородиці. Що стосується мусульман, то у них жодна інша особа з християнської традиції не користується таким шануванням, як Діва Марія. А для католиків, і в першу чергу хорватської національної меншини, велика втіха полягає в тому факті, що Марія тепер особливо близька їм. Марія - як жоден інший релігійний персонаж - здатна об'єднати різні народи. Я вважаю, що ніхто інший не може в цьому відношенні порівнятися з нею.

переклад Milites Christi Imperatoris

При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів гіперпосилання на Milites Christi Imperatoris обов'язкове

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення о.Олег » 13 квітня 2011, 18:05

vchytel писав:Італійський священик і екзорцист отець Ґабріель Аморт...

підозрюю, що ця інформація вже подавалася в темі. Як і багато іншого. Прошу не дублювати і уважніше дискутувати , тим більше, що саме Ви (під іншим ніком) подавали в цій темі дану інформацію

З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Меджугор'є Що і як?

Повідомлення vchytel » 14 квітня 2011, 22:54

Слава Ісусу Христу!
Шановний о.Олег не Меджугорі,а Меджугор'є- Medjugorje.

А чому тема знову змінила назву?
Хто ще з'являється в Меджугор'є як не наша Матінка Небесна?
І це триває 29 років...Тему так назвав бо за свідченнями візіонерів це Богородиця.Вони ж вірні католики,не стануть вони говорити неправди 29 років...
Думаю в Меджугор'є Бог змінить серця ще багатьох людей...
Мир вам і Божої любові!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Меджугор'є Що і як?

Повідомлення о.Олег » 15 квітня 2011, 06:24

vchytel писав:Слава Ісусу Христу!
Шановний о.Олег не Меджугорі,а Меджугор'є- Medjugorje.

А чому тема знову змінила назву?
Хто ще з'являється в Меджугор'є як не наша Матінка Небесна?
І це триває 29 років...Тему так назвав бо за свідченнями візіонерів це Богородиця.Вони ж вірні католики,не стануть вони говорити неправди 29 років...
Думаю в Меджугор'є Бог змінить серця ще багатьох людей...
Мир вам і Божої любові!

зміна теми - модераторіал. Модераторіали обговорюються лише приватно (ПП).
на тему: "хто ще" маємо дуже багато написано в цій гілочці дописів. Дуже надіюсь, що це справжні Божі З'яви, але Церква дає чіткі вказівки, яких слухаю і через що постійно і постійно Вам роблю зауваження. Ви пропагуєте непослух Церкві і це дуже поганий плід Меджугорі, відповідно до якого Церква Христова, що б не сказала, вже не надто важлива, її священики, які поділяться своїми не настільки позитивними/захопленими враженнями від Меджугорі (існують різні читання назви), як Ваші, вже не священики... Вам бан на 1 день за пропагування непослуху Церкві
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення vchytel » 17 квітня 2011, 23:21

Слава Ісусу Христу!
Шановний о.Олег мені порадили щоб ви звернулися до нунція Боснії та Герцеговини чи дозволені поїздки до Меджугор'є паломникам з України.
Як мені пояснили що через цей спосіб це вже точно буде послух Церкві.І це заради кращого духовного вашого пастирства ви зобов'язані знати правдиву відповідь про Меджугор'є.Якщо Єпископ Відню Шонборн для вас щось значить,то перечитайте ще раз статтю подану вище...
E-mail надам пізніше нунціатури Боснії та Герцеговини...Бо пишу з моб.тел.
Мир вам і Божої любові!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення о.Олег » 18 квітня 2011, 05:27

vchytel писав:Слава Ісусу Христу!
Шановний о.Олег мені порадили щоб ви звернулися до нунція Боснії та Герцеговини чи дозволені поїздки до Меджугор'є паломникам з України.
Як мені пояснили що через цей спосіб це вже точно буде послух Церкві.І це заради кращого духовного вашого пастирства ви зобов'язані знати правдиву відповідь про Меджугор'є.Якщо Єпископ Відню Шонборн для вас щось значить,то перечитайте ще раз статтю подану вище...
E-mail надам пізніше нунціатури Боснії та Герцеговини...Бо пишу з моб.тел.
Мир вам і Божої любові!

все набагато простіше відбувається у такого роду діалогах: представляються документи Церкви. В нас з Вами, нажаль: з мого боку подаю документ, що чітко забороняє популяризувати Меджугорі як місце правдивих З'яв Богородиці; з Вашого - постійно цей наказ Церкви порушуєте, посилаючись на промови пастирів, а тепер ще й "радите". Зробімо цивілізовано і послідовно: Ви дістаєте офіційний документ Церкви (хоч би і там, куди мене грішного відсилаєте) і представляєте його тут на Форумі і з огляду на його зміст будемо рухатись далі.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення vchytel » 20 квітня 2011, 15:16

Re: question from volodymyr about approval

Postby volodymyr » Wed Apr 20, 2011 1:10 am
Glory to Jesus Christ!
You know,the question is if you personally accept Medjugorje,i know the priest who organizes pilgrimages to Medjugorje without any problems,because he truly believes in Mother of God apparations...In 2002,27th of August St.Mary has been appearred to 2 young girls,9 and 10 years old.One of them is his daughter-Marjana Kobal.So even Vatican knows about this event because they have been to Rome to Pope's audiency.Joan Paul 2 blessed them and Ukraine.
You can find it in internet this place is called "Dzhublyk".
Sorry for offtopic,but i mentioned an important event.
So i asked knonwn priest,what to answer to that priest who doesn't support Medjugorje,his answer was "tell him the words of a Bible whom people must trust, people or God"?,my answer was God.Right he followed,and if you truly believe,you don't have to find any documents.So the matter of fact that i found a priest,whose position of official Church.
I think he is not interested in Medjugorje,but of course its my thought,nothing more...
I hope that prayers can help.So we have to pray for priests,as it is the request of Our Lady Blessed Mary...
Let be peace with you,and thank you for your support.Pray also for me,i need this,thank you...
"Medjugorje is a little part of Heaven on Earth"

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення vchytel » 20 квітня 2011, 15:16

Re: question from volodymyr about approval

Postby tpangle » Wed Apr 20, 2011 2:35 am

You know,the question is if you personally accept Medjugorje,i know the priest who organizes pilgrimages to Medjugorje without any problems



Yes and No. If Medjugorje was officially condemned by the Church it would not be a matter of our personal choice. Your priest would be right and you, I, all of us would be in disobedience to the Church going on pilgrimages there.

The Church has been clear about its stance Medjugorje. The "Medjugorje issue" is not going to get better understood by the general population of the Church unless those of us who know the Church's current stance on Medjugorje to make that known. It's difficult because documents that others' will accept are hard to get. ONLY prayer and persistence will get you

The Catholic Church has always valued the pursuit of truth, because truth leads us toward God. It is NOT okay for this priest or other people to say that Medjugorje is condemned by the Church and that you are in disobedience for going there...because it's not true. It is not okay for people to believe a falsehood, especially when it comes to aspects of Faith and Spirituality. I'm not saying you have to convince this preist that Medjugorje it authentic and Mary is truly appearing there, only God will move his heart to that. If this is truly a problem in the Ukraine and many priests believe that Medjugorje has been officially condemned then this situation needs to be addressed. I wish I spoke Ukrainian, because I have some connections at the BiH Bishops council....maybe I'll just try anyway.

God bless!


детальніше тут:
http://www.medjugorjelive.org/forum/vie ... f&start=15

Слава Ісусу Христу!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення о.Олег » 20 квітня 2011, 21:05

Ви подібне писали і не англійською.
спроба перекладу надісланого Вами, але надалі, якщо вважатимете щось гідним уваги Форуму, дуже прошу - подавайте оригінал і переклад
Ви знаєте, питання полягає в Вашому особистому прийнятті Меджуґор'є. Я знаю священика, який організовує паломництва до Меджуґор'є без жодних проблем, тому що він справді вірить в об'явлення Богоматері... 27 серпня 2002 року Свята Марія з'явилась двом молодим дівчатам, по 9 і 10 років кожній. Одна з них є дочкою цього священика - Мар'яна Кобаль. Навіть Ватикан знає про цю подію, оскільки вони були на аудієнції в Папи. Іван Павло II благословив їх і Україну.

Ви можете знайти це в інтернеті, це місце називається Джублик.

Вибачте за відхилення від теми, але я посилаюсь на важливу подію.

Отже, я запитав відомого священика, як відповідати тим священикам, які не підтримують Меджуґор'є. Він відповів: "скажи їм слова з Біблії, кому люди повинні вірити, людям чи Богу?", моя відповідь була Богу.

Якщо дісно віриш, то не маєш необхідності шукати доказів (свідоцтв). Отже насправді я знайшов священика, чия позиція не є поза офіційною Церквою.

Я думаю, його не цікавить Меджуґор'є, але, звичайно, це моя особисти думка, нічого більше...

Я сподіваюсь, що молитви допоможуть. Тому нам треба молитись за священиків, бо це є прохання нашої Небесної Пані...

Мир Вам, і дякую за Вашу підтримку. Моліться також за мене, я потребую цього, дякую....

" Меджуґор'є - це маленький кусочок Неба на Землі"



Ви знаєте, питання полягає в Вашому особистому прийнятті Меджуґор'є. Я знаю священика, який організовує паломництва до Меджуґор'є без жодних проблем



І так, і ні. Якщо Меджуґор'є було офіційно засуджено Церквою, то воно не може бути питанням нашого особистого вибору. Ваш священик був би правий, а Ви, я і всі ми були би в непослусі до Церкви, ходячи туди на паломництва.

Церква була чіткою у своєvму відношенні до Меджуґор'є. "Проблема Меджуґор'є" не буде краще розумітись громадою Церкви, допоки ті із нас, хто знає теперішню позицію Церкви щодо Меджуґор'є, не розповсюдить її (позицію). Це важко, тому що дукументи, які б інші прийняли, є важко отримати. ТІЛЬКИ молитва і наполегливість (витривалість) допоможуть Вам.

Католицька Церква завжди цінувала прагнення істини, тому що істина веде нас прямо до Бога. Це недобре для цього священика та інших людей казати, що Меджуґор'є засуджене Церквою і що Ви є в непослусі, ходячи туди... тому що це неправда. Це недобре для людей вірити в брехню, особливо коли вона стосується аспектів віри і духовності. Я не кажу Вам переконувати цього священика, що Меджуґор'є є правдивим і Богородиця справді з'являлась тут, тільки Бог направить його серце до цього. Якщо це дійсно проблема в Україні, і багато священиків вважають, що Меджуґор'є було офіційно засуджено, то ця ситуація потребує звернення до церковної влади. Я б хотів поговорити з українцями, тому що маю деякі зв'язки в Раді єпископів Боснії і Герцеґовини... в будь-якому разі я спробую.

Благословення Господнє на Вас!
So the matter of fact that i found a priest,whose position of official Church - тут точно все правильно? бо мені бракує одного дієслова в другій частині речення))

Якщо щось не зрозуміло, то виправте. Вибачте за нашвидкоруч кострубатий переклад


Ви ж обіцяли офіційне роз'яснення Церкви, а і надалі наш діалог виглядає: я грішний даю постанову Церкви не пропагувати Меджугорі, як місця З'яв Богородиці, а Ви мені проповідь (тепер вже епістолярного характеру)...
пожалійте - надішліть постанову Церкви, яка б дозволяла Вам пропагувати Меджугорі не як Маріїнський Центр, а як Місце З'яв Богородиці.
пожалійте - напишіть там правду і не перекручуйте моїх (якщо Ви там писали про мене грішного) слів: стараюсь бути у данному (і не лише) питанні дуже обережний і сказав лише те, що сказав (точніше - повторив за Христовою Церквою - єдина знана мені грішному постанова Христової Церкви, датована березнем 1984 року: 1. Избегать некритических и похвальных заявлений и публикаций на предмет «явлений». 2. Не следует организовывать паломничеств в Меджугорье. 3. Никоим образом не выделять свидетелей «явлений» и не допускать их выступлений в церквах до выхода официального постановления. 4. Воздерживаться от комментариев в прессе.) і ніколи не кажу (не брешу, як Ви подали і на сайті, який цитуєте, оцінили), що Меджугорі є засуджене Христовою Церквою.
Якщо священик, про якого Ви цитуєте, це грішний раб Божий о.Олег - Вам попередження за неуважне дискутування і/або наклеп.
Прошу бути уважним
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення vchytel » 22 квітня 2011, 07:53

Слава Ісусу Христу!
На диво,досить вдалий переклад,дякую вам,є одна ремарка,
не поза офіційною,а відповідно до,або офіційної Церкви.
Там є ще деякі дуже цікаві діалоги з тією людиною,і нагадаю він вже більше 5 років вивчає проблему Меджугор'є в одному з університетів США.Тому може надати цікаві факти щодо Меджугор'є.
Мир вам і Божої любові

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення vchytel » 22 квітня 2011, 07:55

Слава Ісусу Христу!
Ні там нема жодного наклепу,просто навів приклад людині з штату Огайо, щодо вас та священника о.Петра Кобаля,дочці якого з'являлася Богородиця в Джублику.
Непослух Церкві це одно,а приватні паломництва,зовсім інше питання,приклад тому приватний візит Єпископа Відню Шенборна у 2010році.
Ця людина була вельми здивована,чому мій лист переадресували,з Єпископату до Дієцезії м.Мостар.
Ця людина сказала що має певні зв'язки у Нунціатурі Боснії і Герцеговини,і він хотів би допомогти.
Інша річ,я висловився що ви очевидно не зацікавлені у Меджугор'є,хоча це моє припущення,в кінці додав,потрібно молитися за вас,(нецитую-додаю новий текст)аби довести це Божа десниця опікується цим місцем.
Ще мав особисту розмову з о.Петром Кобалем,про вашу позицію,та Церкви щодо Меджугор'є.На що він мені відповів,запитайте його тобто вас,кого потрібно слухатись більше Бога чи людей,ссилаючись на діяння Апостолів.
Я теж відповів Бога.Якщо Бог вирішує посилати Матір Небесну,Він не питає нашого дозволу,Він Вседержитель Бог а не ми.Тому виходячи з зовсім недавньої цитати Єпископа Шенборна,Церква ще не визначилась із цим феноменом,явищем,ітд...Тобто цілковитої заборони немає...Є колізія,причому дедалі вона стає більшою,про що свідчить вже 3я Ватиканська комісія щодо Меджугор'є.
Ще один момент,ви захищаєте офіційну позицію Церкви,а я хочу сприяти відвідин Меджугор'є ще багатьох людей...
Яка в нас ситуація зараз,якщо оцінювати так як кажете ви і документ 1984 р.то його майже ніхто не виконує.Повірте,якщо б Ватикан забажав розкритикувати Меджугор'є,він би це зробив,питання в іншому вони бачать великі позитивні перетворення людей в Меджугор'є,і тому їм так непросто сказати остаточне "ні".Тим паче що з'яви Богородиці тривають...Повірте Меджугор'є надважливий проєкт-задум Творця Бога,про це каже сама Богородиця у своїх посланнях до нас з вами...
Щоб зрозуміти її послання потрібно багато молитися...
З ваших розмов зрозумів,що ви більше визнаєте Джублик ніж Меджугор'є,теж добре але Богородиця хоче достукатися до вашого серця...Тому є з вами,і згодом зрозумієте чому...
Мир вам і Божої любові!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення о.Олег » 22 квітня 2011, 11:19

vchytel писав:...На що він мені відповів,запитайте його тобто вас,кого потрібно слухатись більше Бога чи людей,ссилаючись на діяння Апостолів...

бачите - я відразу давав ремарку на це, але тоді стер, думаючи, що не може католик вважати, що постанова Церкви - постанова людей, а не Голос Бога. Даремно стер. :(
Спробую ще раз наголосити: доки слухаєте Церкву - доти слухаєте Бога. Те, що багато не виконують, не слухають Церкву - біда, але навіть якщо світ весь цим грішить: чому "я" маю цим грішити? Відколи це статистика грішності перемінює гріх на праведність? Чому Ви цим грішите, та ще й пропагуєте такий гріх? Це плід Меджугорі? Поганий плід. Через Церкву Бог Дає людям Своє Слово, Церкві (а не Меджугорі) Дає Обіцянку непомильності, тому і маємо бути витримані і, навіть якщо кричатимуть "там Христос, або - онтам Він..." (Мр.13) - триматися Церкви. Ви добре робите, що молитеся, але або погано мене грішного розумієте, або навмисне перекручуєте: не є я і не можу я бути "проти" Меджугорі - я за Церкву Христову. Їздити ж в Меджугорі можна - як і всюди: Церква забороняє до свого компетентного рішення популяризувати Меджугорі в якості Місця З`яв Богородиці.
(доречі - Джублик: все роблю/ставлюся відповідно до рішень Церкви - десь у нас і тема про це є, пошукайте на Форумі)
А дослідники... дослідники є і... вони різні. Тут вже подавав (десь на першій/другій сторінках) іменитого дослідника (там є посилання на англомовний текст, але маю якусь частину і російською, якщо треба), який зібрав і збирає матеріали і, навідміну від поданого Вами, зовсім проти: що наші за/проти міняють в послуху-непослуху Богові/Церкві? Ви пропагуєте непослух, знову протиставляючи (цитую: "ви захищаєте офіційну позицію Церкви,а я хочу сприяти відвідин Меджугор'є ") себе Божій Церкві. :( Розумію, що за межами Форуму, нажаль, скоріш за все продовжите це робити і будете і будете поповнювати цей гріх. Мені шкода. Але щасти Вам: щасти бути послушним Богові в усіх, навіть незрозумілих Вами, рішеннях; миру Вам - жити в мирі, а не пропагувати агресію проти Церкви...
Перестаньте пропагування непослуху, дуже прошу. Моліться і все буде добре. Але Вам попередження: наступний Ваш допис, що, попри настанову Церкви, буде пропагувати Меджугорі не як лише Маріїнський Центр, а ще й як Місце Правдивих З'яв Богородиці, спричинить Ваш бан (заборона доступу на Форум) :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Меджугорі. Що і як

Повідомлення vchytel » 05 травня 2011, 00:33

отак описали Пресвяту Діву Марію візіонери...

Зображення


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей