Меджугор'є. Що і як?

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення andrey s. » 10 квітня 2011, 18:18

andrivovk писав:
ShMariam писав:vchytel, Ви часом не akazva ?

Теж закралась така підозра.

А щодо Меджугор'я, то не все там однозначно. :( Багато відкритих питань.

А хто це "аказва"???,прочитав пару пов.,но все читати лінь.Поможіть моїй ліні :)
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення andrivovk » 10 квітня 2011, 18:25

andrey s. писав:А хто це "аказва"???,прочитав пару пов.,но все читати лінь.Поможіть моїй ліні :)
Дякую..

Це той, хто теж схвально писав про Меджугор'є.І той, хто вже наперед знає, хто об'являвся там. :(
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення andrey s. » 10 квітня 2011, 19:11

andrivovk писав:
andrey s. писав:А хто це "аказва"???,прочитав пару пов.,но все читати лінь.Поможіть моїй ліні :)
Дякую..

Це той, хто теж схвально писав про Меджугор'є.І той, хто вже наперед знає, хто об'являвся там. :(

Дякую...Як на мене то нічого страшного,якщо без ярого фанатизму :) .Тобто якщо собі знає,то я радий за нього.Але без натяку що це повинні всі знати,бо від цього залежить все,і хто не знає то чинить "гріх".(сподіваюсь що це не той випадок)
Доречі я власної думки не маю,що до Меджугорї.Там не був,того нічого конкретного казати не можу.А думку інших просто запамятовую,но для формування своєї цього мало.
Знаю з історії,що любе чудо і обявлення людині під силу спаскудити.Часто з благих намірів,просто ці наміри не далекоглядні.
Буває по різному.Треба "зрити в корінь :) " .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення ShMariam » 10 квітня 2011, 22:30

andrey s. писав:Дякую...Як на мене то нічого страшного,якщо без ярого фанатизму :) .Тобто якщо собі знає,то я радий за нього.Але без натяку що це повинні всі знати,бо від цього залежить все,і хто не знає то чинить "гріх".(сподіваюсь що це не той випадок)
Доречі я власної думки не маю,що до Меджугорї.Там не був,того нічого конкретного казати не можу.А думку інших просто запамятовую,но для формування своєї цього мало.
Знаю з історії,що любе чудо і обявлення людині під силу спаскудити.Часто з благих намірів,просто ці наміри не далекоглядні.
Буває по різному.Треба "зрити в корінь :) "
Якщо коротко, то вся тема на 8 сторінок %) - дискусія про те, чи можна вважати об'явлення в Меджугор'є правдивими. З одного боку, особлива атмосфера, масові молитви, навернення (я свідчать ті, хто там був), постійний заклик до святості, з іншого - не все там ідельно: http://contrreformatio.narod.ru/medjugorie.html
Як результат - Церквою заборонено проповідувати Меджугор'є (див. посилання вище).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 10 квітня 2011, 23:12

Слава Ісусу Христу!
Так це Володимир "akazva" aкація,бо забув пароль...Перепрошую,одне питаннячко хтось тут володіє англ мовою? Бо вважаю доречним відвідати один форум де зустрічаються у діалогах багато людей які відвідали Меджугор'є,і не лише...Вважаю за необхідне дати вам ссилку,бо там багато цікавих фактів.У нас нажаль мало проінформоване суспільство.Навіть на medjugorje.com.ua не знайдеш всіх деталей Меджугор'є...Кажу вам щиро і відверто ви просто погано проінформовані про Меджугор'є...
Ось сайт:
http://medjugorjelive.org
Живу молитвою і цим місцем майже 4 роки,і свідчу нема кращої школи ніж Матері Нашої Пресвятої Діви Марії...
Час від часу буду вас інформувати про Меджугор'є.Ще одно цікавий факт.У 2007р.1,2,3,4,вересня,та 23,29 жовтня у мене вдома пахнула Чудотворна ікона Божої Матері Зарваницька.Це було після того як повернувся з Меджугор'є з Младіфеста,у серпні 2007.Цікаво що розпочала ікона пахнути 1 вересня,а через 2 роки поступив у Дрогобицький Державний Педагогічний Університет...Зараз працюю вчителем.Висновки за вами...
Мир вам і Божої любові!

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 10 квітня 2011, 23:29

Саме тут частіше обговорюють нові події що стосуються Меджугор'є.

http://www.medjugorjelive.org/forum/vie ... 620f0a91e2

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення andrey s. » 10 квітня 2011, 23:58

ShMariam писав:
andrey s. писав:Дякую...Як на мене то нічого страшного,якщо без ярого фанатизму :) .Тобто якщо собі знає,то я радий за нього.Але без натяку що це повинні всі знати,бо від цього залежить все,і хто не знає то чинить "гріх".(сподіваюсь що це не той випадок)
Доречі я власної думки не маю,що до Меджугорї.Там не був,того нічого конкретного казати не можу.А думку інших просто запамятовую,но для формування своєї цього мало.
Знаю з історії,що любе чудо і обявлення людині під силу спаскудити.Часто з благих намірів,просто ці наміри не далекоглядні.
Буває по різному.Треба "зрити в корінь :) "
Якщо коротко, то вся тема на 8 сторінок %) - дискусія про те, чи можна вважати об'явлення в Меджугор'є правдивими. З одного боку, особлива атмосфера, масові молитви, навернення (я свідчать ті, хто там був), постійний заклик до святості, з іншого - не все там ідельно: http://contrreformatio.narod.ru/medjugorie.html
Як результат - Церквою заборонено проповідувати Меджугор'є (див. посилання вище).

Дуже дякую,Ви зекономили мені час.
Для чого мені те,що Церква нерадить.Скажу чесно,мені просто не цікаво.В світі багато чого дивного,для чого мені це.Щоб отримати чудо???? поїхати туди щоб життя класне отримати.Хіба я знаю що мені на користь,а що ні??? Зайва увага до таких місць портить їх.Бо як водеться ми люди.Кожному дасться по його вірі.Мова йде про Бога,а не в якісь феномини.Людям треба Хліба і Видовищ,і хтось це знає краще за людей.Легко попасти в блуд,а ціна висока.Найвища-це наша душа.
Це моя думка-нікого не переконую і доводити її не збираюсь.(так на всякий випадок :) )
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 11 квітня 2011, 00:09

Ще одні аргументи в захист Меджугор'є,правда англійською...

http://www.medjugorje.org/faq.htm#no20

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення о.Олег » 11 квітня 2011, 06:14

vchytel писав:Слава Ісусу Христу!
Так це Володимир "akazva" aкація,бо забув пароль...

MOD: на Форумі заборонено створювати два ніки однією особою. Причина дублювання ніку "бо забув пароль" відкриває перспективу творення ніків ще і ще (з цієї ж причини), тому прошу написати на Форум і відновити пароль akazva. Робиться це в той самий спосіб, як і відкривали akazva вперше: вводите ім'я і натискаєте "увійти"; з'явиться табличка "забули пароль?" - вводите свій приватний e-mail і Вам Форум автоматично надішле новий пароль. Ім'я vchytel буде заблоковано через 1 добу. Прошу більше не писати від імені vchytel - лише akazva
З повагою, модератор
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 11 квітня 2011, 09:39

Послухайте,вже так пробував,відповідь користувача та його E-mail не знайдено.Тому прошу зробити для мене вийняток,або відновити для мене пароль.Буду вдячний за порозуміння.
У цьому випадку,це не є якимись злісним порушенням,а бажання донести інформацію про Меджугор'є і не лише.
Земні закони недосконалі,Небесні найдосконаліші.Тому думаю зрозумієте мене,тим більше що представляєте авторитет Бога на землі...
Мир вам і Божої любові!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення о.Олег » 11 квітня 2011, 11:19

vchytel писав:Послухайте,вже так пробував,відповідь користувача та його E-mail не знайдено.Тому прошу зробити для мене вийняток,або відновити для мене пароль.Буду вдячний за порозуміння.
У цьому випадку,це не є якимись злісним порушенням,а бажання донести інформацію про Меджугор'є і не лише.
Земні закони недосконалі,Небесні найдосконаліші.Тому думаю зрозумієте мене,тим більше що представляєте авторитет Бога на землі...
Мир вам і Божої любові!

зі всією повагою - Вам варта відновити Ваш перший нік. Зверніться до адміністратора memberlist.php?mode=viewprofile&u=2 Для добра Форуму прошу на модераторіали відповідати лише приватно (ПП) - відповідати на модераторіали на загальному Форумі заборонено.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 11 квітня 2011, 15:50

На скільки мені відомо ці чудасії в Меджугор'ї повязані з харизматичним рухом. Хто може мені пояснити, яким чином харизматія, котра визнає лише 66 книг Св.Письма ( а не 74, як в Католицькій Церкві) і максимум два Таїнства (як на мене жодного) ,так впевнено почувається в самій нашій греко-католицькій церкві?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення ShMariam » 11 квітня 2011, 16:08

Йосип Вісаріоноаич писав:На скільки мені відомо ці чудасії в Меджугор'ї повязані з харизматичним рухом. ?

Справді? Просто ніхто з прихильників Меджугор'я про це і словом не заікнувся.
Йосип Вісаріоноаич писав:Хто може мені пояснити, яким чином харизматія, котра визнає лише 66 книг Св.Письма ( а не 74, як в Католицькій Церкві) і максимум два Таїнства (як на мене жодного) ,так впевнено почувається в самій нашій греко-католицькій церкві?

Про це є окрема велика тема: Харизматичний рух в Католицькій Церкві
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 11 квітня 2011, 18:08

Короткий огляд з'явлень нашої Богородиці в Меджуґор'ї
Історія

У Меджуґор'ї (Четлук, Боснія-Герцоговина) вже більше 23 років шестеро молодих людей, які цілком заслуговують на довіру, свідчать під присягою, що з 24 червня 1981 року і дотепер майже щодня їм з'являється Пречиста Діва Марія (або, як ласкаво називають Її місцеві жителі, Госпа).

Перший день



24 червня 1981 року приблизно о шостій годині вечора шестеро дітей: Іванка Іванкович, Мир'яна
Драгичевич, Іван Іванкович, Віцка Іванкович, Іван Драгичевич і Мілка Павлович побачили в місцині, яку називають Подбрдо (гора Црниця), напрочуд гарну молоду жінку з Дитиною на руках. Того разу Вона нічого їм не сказала, лише подала рукою знак наблизитися. Але подив і страх перешкодили їм підійти ближче, хоча вони відразу подумали, що бачать
Госпу.



Другий день



Наступного дня, 25 червня 1981 року, діти знову прийшли на те саме місце в надії побачити Богородицю.Раптом спалахнуло сяйво, і в цьому світлі вони побачили Пані, але цього разу без Дитини. Богородиця була невимовно красивою і радісно посміхалася
їм. Як і напередодні, Вона підкликала дітей рукою, і ті, осмілівши, підійшли ближче, схилили
коліна і почали молитися: Отче Наш, Радуйся,Маріє і Слава Отцю. Богородиця молилася разом з ними, хоча не промовляла молитву «Радуйся, Маріє». Після молитви Пресвята Богородиця заговорила з дітьми. Іванка запитала Її про свою матір, яка померла два місяці тому. Мир'яна попросила Богородицю дати знак, який би переконав усіх, що діти не брехуни і не божевільні, в чому деякі вже встигли їх обвинуватити. На прощання Богородиця сказала їм: «З Богом,
ангели Мої!» Але перед цим діти запитали Її, чи не хоче Вона завтра знову прийти до них, і Богородиця ствердно хитнула головою. Зустріч з Богородицею, за свідченням візіонерів,
була такою, що її не можна передати. Того дня Іванка Іванкович та Мілка Павлович не були на Горі з'явлень. Замість них були Марія Павлович та Яків Чоло. З того часу, як свідчать самі ясновидці, Богородиця систематично з'являється лише тим з них, хто бачив Її на другий день. А Мілка Павлович та Іван Іванкович ніколи більше не бачили Богородицю, незважаючи
на те, що дуже хотіли цього і неодноразово приєднувалися до дітей-візіонерів.

Третій день

26 червня 1981 року діти ледь дочекалися години (близько 6 вечора), о котрій Богородиця з'явилася їм напередодні, і знову прийшли на колишнє місце. Їх наповнювала величезна радість, хоча й не позбавлена деякого страху - адже вони не знали, до чого все це приведе. Проте діти відчували якусь внутрішню силу, яка так і підштовхувала їх назустріч Богородиці. Зненацька, коли вони були ще у дорозі, тричі спалахнуло світло. Для них і для тих, хто йшов за ними, це було знаком, який вказував на присутність Богородиці. Цього разу з'явлення тривало довше, ніж у
попередні два дні. Раптово Богородиця зникла, та коли діти почали молитися, знову з'явилася. Вона весело посміхалася, була радісною і неймовірно прекрасною.Ще коли діти виходили з будинку, одна стара жінка порадила захопити святу воду, щоб діти покропили нею видіння, як це роблять у випадках захисту від сатани. Віцка взяла воду і бризнула нею зі словами: «Якщо Ти дійсно Госпа, залишися з нами, якщо ж ні, іди геть!», на що Богородиця тільки посміхнулася
і залишилася з дітьми. Потім Мир'яна запитала: «Як Тебе звуть?" - і Богородиця відповіла:
«Я - Благословенна Діва Марія». Того самого дня, коли діти спускалися з Подбрдо,
Богородиця з'явилася ще раз, але тільки Марії. Вона сказала: «Мир, мир, мир і тільки мир!» За Богородицею Марія змогла розгледіти хрест. Плачучи, Богородиця двічі повторила: «Мир має встановитися не тільки між Богом і людиною, але й між самими
людьми!»

Четвертий день

27 червня 1981 року Богородиця з'явилася дітям тричі. Цього разу діти багато запитували, а Богородиця відповідала. Для священиків Вона сказала: «Нехай священики твердо вірять і захищають віру народу!» І знову Мир'яна і Яків просили Її про знак, тому що деякі вже почали обвинувачувати їх не тільки у брехні, але й у тому, що вони вживають наркотики.
На це Богородиця відповіла: «Нічого не бійтеся!» Розстаючись, діти запитали, чи не хоче
Вона знову прийти, і Богородиця ствердно кивнула головою. Під час повернення з гори Подбрдо Діва Марія з'явилася ще раз і попрощалася з дітьми словами:
«Бог з вами, мої ангели! Йдіть у мирі!»

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 11 квітня 2011, 18:12

П'ятий день

28 червня 1981 року з раннього ранку безліч людейз усієї околиці почали збиратися на горі. До полудня їх було майже 15 тисяч. У цей день настоятель приходу о. Йозо Зовко розпитував дітей про все, що вони бачили за ці минулі дні. У призначену годину Богородиця знову з'явилася.
Діти молилися разом з Нею, а потім знову задавали питання. Віцка, наприклад, запитала: «Госпо
моя, чого Ти хочеш від нас?», і «Госпо моя, чого Ти чекаєш від наших священиків?» Богородиця відповіла:«Нехай народ молиться і твердо вірить!» Священикам же наказала твердо вірити і допомагати в цьому іншим. Цього дня Богородиця приходила і покидала дітей
декілька разів; в один з її приходів діти запитали, чому Вона не з'являється в парафіяльній церкві, де всі могли б Її побачити, і Вона відповіла: «Блаженні ті, що не бачивши, увірували!»
Незважаючи на те, що день був спекотним і люди тіснили дітей з усіх боків, задаючи безліч запитань, ясновидці відчували себе, як у раю.


Шостий день

29 червня 1981 року дітей відвезли в Мостар на медичне обстеження, де їх визнали здоровими. Головний лікар оголосила: «Божевільні не діти, а ті, хто їх сюди привіз». На Горі з'явлень у той день зібралося народу більше, ніж будь-коли. Як тільки діти прийшли на звичне місце і почали молитися, з'явилася Богородиця. Цього разу Вона закликала до віри весь світ: «Нехай люди твердо вірять і нічого не бояться!» Лікарка, яка супроводжувала і спостерігала за
дітьми під час цього з'явлення, захотіла доторкнутися до Божої Матері, і коли діти піднесли її руку до плеча Богородиці, жінка відчула, як її пройняло якесь тремтіння. І вона, хоча й була агностиком, визнала пізніше: «Тут відбувається щось дивне!» У цей же день Богородиця чудесним чином зцілила одного хлопчика, Даніеля Шитку. Батьки принесли сина, щоб молитися за його зцілення, і Богородиця пообіцяла їм це, але за умови, що батьки будуть молитися і постити з твердою вірою, після чого дитина була зцілена.


Сьомий день

30 червня 1981 року дві молоді дівчини вирішили завезти візіонерів подалі від Подбрдо, щоб утримуватиїх там, поки не скінчиться час з'явлення. Вони запросили дітей покататися на машині, і тому в призначену годину ясновидці були далеко від місця з'явлення. Однак якийсь внутрішній голос підказав їм попросити, щоб зупинили машину. Коли вони вийшли і помолились, з боку гори Подбрдо з'явилася Богородиця. Вона помолилась разом із ними сім разів «Отче наш», сім разів «Радуйся, Маріє», «Слава Отцю» - і таким чином дівчатам не вдалася їхня
хитрість. Незабаром поліція заборонила і дітям, і всьому народові підійматися на Подбрдо.


З'явлення продовжуються
Богородиця не переставала з'являтися дітям і після заборони підійматися на гору, але вже в якому - небудь затишному місці - або у них вдома, або де-небудь у полі. Діти перестали боятися і з усе більшою довірою розмовляли з Богородицею; вони з радістю слухали Її поради, настанови і послання. Так продовжувалося до 15 січня 1982 року. Увесь цей час настоятель приходу закликав прочан до молитви на чотках і до участі в Євхаристії. Діти теж приходили до церкви і часом брали участь у спільній молитві Розарію. Богородиця і тут декілька разів з'являлася їм. Одного разу під час читання Розарію о. Йозо Зовко зненацька перервав молитву
і з непідробленою щирістю заспівав: «Ти прекрасна, прекрасна, Діво Маріє». Всі присутні помітили,
що з ним діється щось незвичайне. Пізніше о. Йозо зізнався, що бачив Богородицю. І якщо до
цього моменту він не тільки сумнівався, але й чинив спротив усіляким розмовам про з'явлення, то
тепер сам став їх учасником і захисником. Пізніше в суді, а потім у в'язниці він не припиняв свідчити про з'явлення.

Настав небезпечний час гонінь, що приніс нові труднощі, тому з 15 червня 1982 року з дозволу парафіяльного священика і за згодою Богородиці, зустрічі почали проходити в невеликому приміщенні парафіяльної церкви. З квітня 1985 року за бажанням єпархіального єпископа діти повинні були залишити церкву, і з того часу з'явлення перемістилися
в маленьку кімнатку парафіяльного будинку. За весь цей час, від початку з'явлень і дотепер,
можна нарахувати хіба що 5 днів, коли Богородиця не з'являлася зовсім. Не завжди з'явлення проходили на тому самому місці, не завжди для всіх дітей відразу. Ніколи вони не обмежувалися точно визначеним часом, іноді з'явлення тривало тільки дві хвилини, іноді впродовж цілої години. Богородиця не завжди приходила до дітей, коли вони цього чекали. Іноді Богородиця приходила не тоді, коли діти молилися і очікували, але пізніше, зненацька, без попередження.
Комусь Вона з'являлася, а комусь ні. Якщо Богородиця не призначала часу Свого приходу заздалегідь, ніхто не міг передбачити, чи це станеться і коли саме. Не завжди тільки візіонерам відкривалася Богородиця,траплялося, що бачити Її могли й інші люди. Вона відкривалася людям різного віку, національностей, соціального статусу. Все це говорить про те, що з'явлення не залежать ні від людського рішення, ні від часу і місця, ні від бажання і молитов ясновидців
і народу, але єдино від волі Тієї, Котра з'являється.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення о.Олег » 11 квітня 2011, 18:16

Йосип Вісаріоноаич писав:... яким чином харизматія, котра визнає лише 66 книг Св.Письма ( а не 74, як в Католицькій Церкві) і максимум два Таїнства (як на мене жодного) ,так впевнено почувається в самій нашій греко-католицькій церкві?

це Ви про протестантів. В Католицькій Церкві інакше і, як твердять католики-харизмати, харизматичний рух Католицької Церкви не пов'язаний з протестантами. Про це - в відповідну тему
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення о.Олег » 11 квітня 2011, 18:25

vchytel писав:П'ятий день...

через технічні неполадки на Форумі, дописувачеві akazva надається дозвіл писати під ніком vchytel. Якщо несправності будуть усунені, дописувач сам вибиратиме, під яким ніком буде писати. Про свій вибір зобов'язується повідомити модератора. Інший нік буде заблоковано
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 11 квітня 2011, 19:40

Спільна родинна молитва - запорука миру в сім'ї
l
Свідчення

Я походжу з релігійної родини. Ми з батьками завжди разом молилися вранці, увечері та перед обідом. Іноді ми з сестрою ходили до бабусі і дідуся і з ними молилися вервицю. В той час молитва була для нас довгою, важкою, і молилися ми лише для того, щоб потішити наших старих родичів.
Коли ми підросли, перебували в інтернаті, то припинили спільно молися. Я зберегла лише обов'язкову присутність на недільній святій Літургії та іноді сповідалася. Так в середовищі невіруючих моя молитва стала особистою і епізодичною.
Коли я вийшла заміж, ми з чоловіком спробували спільно молитися увечері, але це тривало недовго. Однак разом з дітьми ми завжди молились перед обідом.
Після дев'ятнадцяти років подружнього життя ми з чоловіком відвідали Меджугор'є. Це був для нас величезний досвід. Найбільше нас здивувало, скільки молоді приїхало до цього святого місця святкувати Новий рік і молитися. Під час цих відвідин я відчула велике бажання знову правильно молитися. Рекомендація влаштувати в своєму домі місце, де буде хрест, Біблія, вервиця, статуетка чи образ Діви Марії, квіти, видалася мені неможливою до реалізації. Це мало б бути місце, де ми на колінах з Розарієм в руках мали вирішувати наші проблеми.


Майже через рік ми з чоловіком стали учасниками 1-го семінару для подружніх пар. На одній з лекцій отець Йозо Зовко підкреслив, що усім молодятам під час шлюбу вручає хрест і розарій, щоб вони знали, як і перед Ким вирішувати свої проблеми. Тоді, під час лекції, в мене виникла ясна виразна думка - купи хрест. Ця думка супроводжувала мене під час усього перебування і не можна було її позбутися. Я поговорила з чоловіком, і ми купили хрест. Під кінець семінару кожна подружня пара отримала вервицю із закликом до правдивої спільної молитви.
Після повернення додому я знайшла відповідне місце, де стоїть той хрест, є там і біблія, розарій, образок Діви Марії, статуетка Святої Родини і все прикрашають квіти - все те, що під час попередньої подорожі видавалося неможливим. Від того часу ми з чоловіком почали разом молитися. Спочатку це було непросто. В сім'ї запанував неспокій, роздратованість, багато проблем. Мені часто спадало на думку - перестань молитися, знов буде спокій... Однак ми вистояли у спільній молитві і подолали той довгий важкий час. Поступово все злагіднилось і до спільної молитви на вервиці приєдналися і наші дорослі діти.
Дякуємо Богові за усі дари, які ми отримали завдяки Меджугор'ю.

Марія, Чеська республіка

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 11 квітня 2011, 19:46

Слава Ісусу Христу!

Хотів вам нагадати про

що просила Богородиця в своїх посланнях:

1)Молитва на вервиці(четки)розарій.
2)Біблія-читати щодня.
3)Св.Причастя-Євхаристія
4)Піст-середа,пятниця(хліб,вода).
5)Щомісячна сповідь.

Саме ці умови сприяють духовній формації людини,і її зближення з Богом.

дякую за увагу!

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 11 квітня 2011, 19:52

ЯКБИ ВИ ЗНАЛИ, ЯК Я СИЛЬНО ВАС ЛЮБЛЮ...

Група прочан з Івано-Франківська, Києва, Ужгорода та інших українських міст побувала у Меджугор'є на семінарі посту, молитви та тишини. Про перебування у святилищі Богородиці - Цариці Миру, маленькому селі, де вже понад 25 років з'являється Пречиста Діва, інтерв'ю із журналісткою Наталею Асатурян.
-Наталю, де знаходиться село Меджугор'є і чому туди їдуть прочани?
- Воно розташоване у горах Боснії та Герцоговини. Ще 26 років тому це було глухе село, де люди тяжко заробляли на шматок хліба. 24 червня 1981 року там вперше з'явилась Богородиця шістьом дітям. Вони злякались і повтікали додому. Один хлопчик позачиняв всі вікна і двері, бо думав, що Вона прийде до нього. Наступного дня діти вже розмовляли з Богородицею і молились разом. Тому 25 червня вважається Днем послань. Перше послання було про мир. Матір Божа сказала, що постом і молитвою можна подолати навіть війну.
Власне, через з'яви Богородиці Меджугор'є дуже розрослося. Село стало духовним центром. На горі Подбрдо, де візіонери зустріли перший раз Пречисту Діву, стоїть статуя Богородиці, а на горі Кріжевац - великий білий хрест.
- Розкажи про візіонерів, які бачили Богородицю.
- Їх було шестеро. Зараз вони у віці 40 років. Двоє хлопців і четверо дівчат. Четверо живуть у Меджугор'є. З групами найчастіше зустрічається Віцка Іванкович-М'якович. Ми теж з нею розмовляли.
І візіонери, і волонтери, і священики в один голос стверджували, що Богородиця - любляча і терпляча Матір. Вона не втомлюється дякувати за найменші людські порухи. Її слова, які закарбувались у пам'ять, звучать так: "Якби ви знали, як сильно Я вас люблю, ви б плакали від радості". Ця фраза зараз поширюється на образках, тиражується. Вона має сильний вплив на людей.
- Що запам'яталось із розповідей гіда?
- Усім паломникам розповідають одну і ту ж історію. У корейців - дружини-християнки та чоловіка-буддиста - народилась глухоніма дитина. Чоловік докоряв жінці, що це покарання за її віру, бо вона - християнка. Жінка почула про Меджугор'є і приїхала з сином сюди, щоб хлопчик зцілився. Коли дружина пробула в Меджугор'є цілий термін, що була група, нічого не сталось. Вона вирішила залишитись до того часу, поки дитина не зцілиться. Довго молилась, переживала, практикувала духовне життя і якось пішла на гору Кріжевац, де також відбувались з'яви Богородиці, де є Хресна Дорога. Жінка присвятила молитву за зцілення дитини. Вона зрозуміла, що Мати Божа прийняла до серця важку долю жінки, яка змогла випити чашу болю до дна, прийняла всі терпіння від Бога. Жінка так і молилась: "Матінко Божа, ти прийняла від Бога все. А я така слабка, не можу прийняти того, що в мене дитина глухоніма. І все одно продовжую благати Тебе про зцілення". Того дня жінка повернулась до готелю. А коли готувала вечерю, то почула, що дорогою йде делегація і співає пісню "Аве, Марія". І раптом ще один голос додався до пісні в неї в номері. Це співав її син. Тобто перші слова, які він сказав, вірніше проспівав, були "Аве, Марія". Жінка дала телеграму чоловікові. Той терміново приїхав, охрестився в Меджугор'є. З часом вони поставили статую Богородиці з білого мармуру на місці появ.
- Чи це місце стало інтернаціональним?
- Так, бо можна побачити і темношкірих, і вихідців із Середньої Азії, і представників інших країн та континентів. Усі розмовляють своїми мовами. Євангелія на Літургіях читаються різними мовами. Дуже приємно, що цього року воно читалось і українською. Так само на адораціях розважання звучать різними мовами.
- Що таке семінар посту, тиші і молитви?
- Більшість часу, перебуваючи в Герцоговині, ми постили (на хлібі й воді), мовчали (не спілкувались між собою), молились. Здавалось би, правила там суворі, але коли робиш це з любові до Бога, то це легко. У Меджугор'є є дві знаменні гори: г. з'яв Подбрдо (зустріч з Богородицею), г. Хресної Дороги (зустріч з Христом).
Від вечора неділі до п'ятниці вранці ми мовчали. Тільки в середу сповідались. Хресна Дорога там складається із 16 стацій, додано першу - молитва в Гетсиманському саду та 16-ту - це Воскресіння Христове. В Меджугор'є я відчула проникливіше Божу сутність, яку до кінця неможливо ні зрозуміти, ні передати. Це щось таке, що входить в тебе, як світло, пронизує і переображує.
Юлія БОЄЧКО

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 11 квітня 2011, 20:06

15 травня



«Любі діти! Сьогодні Я закликаю вас віддати Мені

своє серце, щоб Я могла змінити його, і воно стало

схоже на Моє. Ви запитуєте, любі діти, чому ви не

можете відповісти Мені тим, що Я очікую від вас.

Не можете, бо не віддали Мені свого серця, щоб

змінити його. Ви говорите, але не дієте. Закликаю

вас, дотримуйтеся всього, що Я вам кажу. Тоді Я буду

з вами. Дякую, що відповіли на Мій заклик!»





Послання Цариці миру, 1986 рік





22 травня



«Любі діти! Сьогодні Я хочу дати вам Свою любов.

Ви не знаєте, яка велика Моя любов, дорогі діти,

і не знаєте, як прийняти її. Як тільки Я не намагаюся

виявити вам її, але ви, любі діти, не бачите Моєї

любові. Ви не приймаєте Моїх слів серцем і не можете

зрозуміти Моєї любові. Любі діти, прийміть

Мене у своє життя, і тоді ви зможете прийняти все,

що Я говорю вам і до чого вас закликаю. Дякую, що

відповіли на Мій заклик!.»



29 травня



«Любі діти! Сьогодні Я закликаю вас: перетворіть

своє життя на суцільну любов до Бога і до ближнього.

Без любові, дорогі діти, ви не можете нічого. Тому

Я закликаю вас, дорогі діти, любіть одне одного.

Тільки так ви зможете любити і приймати і Мене, і

всіх, хто поруч з вами, і тих, хто приїздить у вашу

парафію. Через вас кожен зможе відчути Мою любов.

Тому, любі діти, Я прошу вас, віднині почніть

любити такою ж полум'яною любов'ю, якою Я вас

люблю. Дякую, що відповіли на Мій заклик!»



5 червня



«Любі діти! Сьогодні Я закликаю вас вирішити,

чи хочете ви жити за посланнями, які Я вам даю. Я

хочу, щоб ви були активними в житті та у поширенні

послань. Особливо, любі діти, Я хочу, щоб усі ви стали

відображенням Ісуса, Який освітить світ, де немає

віри, світ, що бреде у цілковитій темряві. Я хочу, щоб

усі ви стали світлом для всіх і щоб ви свідчили про

світло. Любі діти, ви покликані жити у світлі, а не





Послання Цариці миру, 1986 рік





в темряві. Тому всім своїм життям свідчіть про

світло. Дякую, що відповіли на Мій заклик!»



12 червня



«Любі діти! Сьогодні Я прошу вас: почніть читати

молитву Розарію у всій повноті живої віри. Тільки так

Я зможу вам допомогти. Любі діти, ви хочете отримати

ласки, проте не молитеся. Я не можу вам допомогти,

поки ви самі не захочете зрушити з місця. Любі діти,

Я закликаю вас читати молитву Розарію, і Я хочу, щоб

Розарій став для вас обов'язком, який ви будете виконувати

з радістю. В такий спосіб ви зрозумієте, чому Я

перебуваю з вами так довго. Я хочу навчити вас молитися.

Дякую, що відповіли на Мій заклик!»



19 червня



«Любі діти! Мій Господь дозволяє Мені впродовж

цих днів просити для вас іще більшої милості. Тому,

любі діти, Я хочу ще раз заохотити вас до молитви!

Моліться безнастанно. Тоді Я зможу наділити вас

радістю, яку дає Мені Господь. Я хочу, любі діти, щоб

цією милістю ваші страждання змінилися на радість.

Я ваша Мати, і Я хочу допомогти вам. Дякую, що

відповіли на Мій заклик!»



26 червня



«Любі діти! Бог дозволяє Мені разом з Ним створити

тут оазу миру. Я хочу закликати вас: оберігайте цю

оазу, щоб вона завжди була чистою. Оскільки інші

своєю недбалістю здатні знищити мир і молитву, Я закликаю

вас свідчити про мир і зберігати його всім своїм

життям. Дякую, що відповіли на Мій заклик!»





Послання Цариці миру, 1986 рік





3 липня



«Любі діти! Сьогодні Я закликаю вас усіх на молитву.

Без молитви, любі діти, ви не зможете відчути

ні Бога, ні Мене, ні ласк, які вам даються. Тому Я

закликаю вас: завжди починайте і завершуйте день

молитвою. Любі діти, Я хочу день за днем вести вас

до зростання в молитві, але ви не зможете рости, бо

не молитеся. Закликаю вас, любі діти, нехай молитва

буде для вас на першому місці. Дякую, що відповіли

на Мій заклик!»



10 липня



«Любі діти! Сьогодні Я закликаю вас до святості.

Неможливо жити без святості. Тому перемагайте

кожен гріх любов'ю, і любов'ю долайте всі труднощі,

котрі випадають вам. Дорогі діти, молю вас: зрощуйте

в собі любов. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

»



17 липня



«Любі діти! Сьогодні Я закликаю вас замислитися

над тим, чому Я так довго з вами. Я - посередниця

між вами і Богом. Тому, дорогі діти, Я закликаю

вас завжди жити в любові, як того хоче від вас Бог.

Отже, любі діти, сприймайте кожне послання, яке

Я вам даю, з покірливістю. Дякую, що відповіли на

Мій заклик!»



24 липня



«Любі діти! Я радію за всіх, хто став на шлях святості,

і прошу вас: допоможіть своїм свідченням тим,

хто не знає, як жити у святості. Тому, любі діти, нехай

ваші родини будуть тим місцем, де народжуєть







Послання Цариці миру, 1986 рік





ся святість. Допоможіть усім жити в святості, але

особливо - вашим родинам. Дякую, що відповіли

на Мій заклик!»



31 липня



«Любі діти! Ненависть породжує чвари, вона не

бачить нікого і нічого. Я закликаю вас: завжди несіть

злагоду і мир. Любі діти, закликаю вас усе робити з

любов'ю, а особливо там, де ви живете. Нехай вашим

єдиним знаряддям завжди буде любов. Любов'

ю перетворюйте на добро все, що сатана хоче знищити

і привласнити собі. Тільки так ви будете дійсно

Моїми, і Я зможу вам допомогти. Дякую, що відповіли

на Мій заклик!»

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення о.Олег » 11 квітня 2011, 20:10

на прохання дописувача нік akazva заблоковано; залишено нік vchytel.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 11 квітня 2011, 20:16

15 травня



«Любі діти! Сьогодні Я закликаю вас віддати Мені

своє серце, щоб Я могла змінити його, і воно стало

схоже на Моє. Ви запитуєте, любі діти, чому ви не

можете відповісти Мені тим, що Я очікую від вас.

Не можете, бо не віддали Мені свого серця, щоб

змінити його. Ви говорите, але не дієте. Закликаю

вас, дотримуйтеся всього, що Я вам кажу. Тоді Я буду

з вами. Дякую, що відповіли на Мій заклик!»





Послання Цариці миру, 1986 рік





22 травня



«Любі діти! Сьогодні Я хочу дати вам Свою любов.

Ви не знаєте, яка велика Моя любов, дорогі діти,

і не знаєте, як прийняти її. Як тільки Я не намагаюся

виявити вам її, але ви, любі діти, не бачите Моєї

любові. Ви не приймаєте Моїх слів серцем і не можете

зрозуміти Моєї любові. Любі діти, прийміть

Мене у своє життя, і тоді ви зможете прийняти все,

що Я говорю вам і до чого вас закликаю. Дякую, що

відповіли на Мій заклик!.»



29 травня



«Любі діти! Сьогодні Я закликаю вас: перетворіть

своє життя на суцільну любов до Бога і до ближнього.

Без любові, дорогі діти, ви не можете нічого. Тому

Я закликаю вас, дорогі діти, любіть одне одного.

Тільки так ви зможете любити і приймати і Мене, і

всіх, хто поруч з вами, і тих, хто приїздить у вашу

парафію. Через вас кожен зможе відчути Мою любов.

Тому, любі діти, Я прошу вас, віднині почніть

любити такою ж полум'яною любов'ю, якою Я вас

люблю. Дякую, що відповіли на Мій заклик!»



5 червня



«Любі діти! Сьогодні Я закликаю вас вирішити,

чи хочете ви жити за посланнями, які Я вам даю. Я

хочу, щоб ви були активними в житті та у поширенні

послань. Особливо, любі діти, Я хочу, щоб усі ви стали

відображенням Ісуса, Який освітить світ, де немає

віри, світ, що бреде у цілковитій темряві. Я хочу, щоб

усі ви стали світлом для всіх і щоб ви свідчили про

світло. Любі діти, ви покликані жити у світлі, а не





Послання Цариці миру, 1986 рік





в темряві. Тому всім своїм життям свідчіть про

світло. Дякую, що відповіли на Мій заклик!»



12 червня



«Любі діти! Сьогодні Я прошу вас: почніть читати

молитву Розарію у всій повноті живої віри. Тільки так

Я зможу вам допомогти. Любі діти, ви хочете отримати

ласки, проте не молитеся. Я не можу вам допомогти,

поки ви самі не захочете зрушити з місця. Любі діти,

Я закликаю вас читати молитву Розарію, і Я хочу, щоб

Розарій став для вас обов'язком, який ви будете виконувати

з радістю. В такий спосіб ви зрозумієте, чому Я

перебуваю з вами так довго. Я хочу навчити вас молитися.

Дякую, що відповіли на Мій заклик!»



19 червня



«Любі діти! Мій Господь дозволяє Мені впродовж

цих днів просити для вас іще більшої милості. Тому,

любі діти, Я хочу ще раз заохотити вас до молитви!

Моліться безнастанно. Тоді Я зможу наділити вас

радістю, яку дає Мені Господь. Я хочу, любі діти, щоб

цією милістю ваші страждання змінилися на радість.

Я ваша Мати, і Я хочу допомогти вам. Дякую, що

відповіли на Мій заклик!»



26 червня



«Любі діти! Бог дозволяє Мені разом з Ним створити

тут оазу миру. Я хочу закликати вас: оберігайте цю

оазу, щоб вона завжди була чистою. Оскільки інші

своєю недбалістю здатні знищити мир і молитву, Я закликаю

вас свідчити про мир і зберігати його всім своїм

життям. Дякую, що відповіли на Мій заклик!»





Послання Цариці миру, 1986 рік





3 липня



«Любі діти! Сьогодні Я закликаю вас усіх на молитву.

Без молитви, любі діти, ви не зможете відчути

ні Бога, ні Мене, ні ласк, які вам даються. Тому Я

закликаю вас: завжди починайте і завершуйте день

молитвою. Любі діти, Я хочу день за днем вести вас

до зростання в молитві, але ви не зможете рости, бо

не молитеся. Закликаю вас, любі діти, нехай молитва

буде для вас на першому місці. Дякую, що відповіли

на Мій заклик!»



10 липня



«Любі діти! Сьогодні Я закликаю вас до святості.

Неможливо жити без святості. Тому перемагайте

кожен гріх любов'ю, і любов'ю долайте всі труднощі,

котрі випадають вам. Дорогі діти, молю вас: зрощуйте

в собі любов. Дякую, що відповіли на Мій заклик!

»



17 липня



«Любі діти! Сьогодні Я закликаю вас замислитися

над тим, чому Я так довго з вами. Я - посередниця

між вами і Богом. Тому, дорогі діти, Я закликаю

вас завжди жити в любові, як того хоче від вас Бог.

Отже, любі діти, сприймайте кожне послання, яке

Я вам даю, з покірливістю. Дякую, що відповіли на

Мій заклик!»



24 липня



«Любі діти! Я радію за всіх, хто став на шлях святості,

і прошу вас: допоможіть своїм свідченням тим,

хто не знає, як жити у святості. Тому, любі діти, нехай

ваші родини будуть тим місцем, де народжуєть







Послання Цариці миру, 1986 рік





ся святість. Допоможіть усім жити в святості, але

особливо - вашим родинам. Дякую, що відповіли

на Мій заклик!»



31 липня



«Любі діти! Ненависть породжує чвари, вона не

бачить нікого і нічого. Я закликаю вас: завжди несіть

злагоду і мир. Любі діти, закликаю вас усе робити з

любов'ю, а особливо там, де ви живете. Нехай вашим

єдиним знаряддям завжди буде любов. Любов'

ю перетворюйте на добро все, що сатана хоче знищити

і привласнити собі. Тільки так ви будете дійсно

Моїми, і Я зможу вам допомогти. Дякую, що відповіли

на Мій заклик!»

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 11 квітня 2011, 20:28

Послання Цариці миру, 1985 рік





20 вересня



«Любі діти! Сьогодні Я закликаю вас жити в покорі

за тими посланнями, які Я вам даю. Любі діти,

живіть посланнями, але не гордуйте, говорячи: «Я

живу за посланнями». Якщо будете носити послання

в серці і жити за ними, всі це відчують, і тоді не

буде потреби в словах, до яких часто вдаються ті, хто

не виконує їх. Вам, любі діти, потрібно не слова промовляти,

але жити за ними і свідчити своїм життям.

Дякую, що відповіли на Мій заклик!»



26 вересня



«Любі діти! Спасибі за всі ваші молитви. Дякую

за всі жертви. Хочу сказати вам, любі діти: обновіть

послання, які Я вам даю. Особливо дотримуйтеся

посту, бо постом ви принесете Мені радість і сприятимете

виконанню задуму у всій його повноті. Дякую,

що відповіли на Мій заклик!»



3 жовтня



«Любі діти! Я хочу вам сказати: дякуйте Богові за

всі благодаті, які Він вам дає. Дякуйте і прославляйте

Господа за всі Його дари! Любі діти, навчіться бути

вдячними Богові за мале, тоді зумієте дякувати Йому і

за велике. Дякую, що відповіли на Мій заклик!»



10 жовтня



«Любі діти! І сьогодні Я хочу закликати вас: живіть

в парафії за Моїми посланнями. Особливо хочу закликати

дорогих для Мене молодих парафіян. Любі

діти, виконуючи Мої послання, ви сієте насіння святості.

Я, ваша Мати, хочу всіх вас закликати до святості,

щоб ви могли давати її іншим. Для інших ви -

взірець! Дякую, що відповіли на Мій заклик!»





Послання Цариці миру, 1985 рік





17 жовтня



«Любі діти! Сьогодні Я закликаю вас трудитися у

власному серці. Зараз, коли завершені всі польові

роботи, ви знаходите час, щоб навести лад в найтемніших

і найбільш запущених куточках вашого

дому, але своє серце залишаєте осторонь. Трудіться

більше і з любов'ю очищайте кожен куточок вашого

серця. Дякую, що відповіли на Мій заклик!»



24 жовтня



«Любі діти! Я хочу кожного дня одягати вас у

святість, доброту, послух і любов до Бога, щоб з дня

на день ви ставали гарнішими і більш гідними свого

Господа. Любі діти, слухайте Мої послання і живіть

за ними. Я хочу вести вас. Дякую, що відповіли на

Мій заклик!»



31 жовтня



«Любі діти! Сьогодні Я хочу закликати вас працювати

в Церкві. Я всіх вас однаково люблю і хочу, щоб

кожен з вас посильно трудився. Знаю, любі діти, що

ви можете це, але не робите, бо в таких справах відчуваєте

себе маленькими і безпомічними. Потрібно бути

відважними і своїми малими квіточками ділитися з

Церквою та Ісусом, і від цього всім буде добре. Дякую,

що відповіли на Мій заклик!»



7 листопада



«Любі діти! Закликаю вас любити не тільки ваших

ближніх, але й тих, хто заподіює вам зло. Тільки

люблячи ви зрозумієте істинні наміри сердець. Моліться,

любі діти, і любіть! Любов'ю ви спроможні

зробити навіть те, що здається вам неможливим.

Дякую, що відповіли на Мій заклик!»





Послання Цариці миру, 1985 рік





14 листопада



«Любі діти! Я ваша Мати і хочу спонукати вас до

молитви. Я не втомлюся закликати вас, любі діти,

навіть тоді, коли ви будете далеко від Мого Серця.

Я - Мати, і хоча вболіваю за кожне заблукане дитя,

легко прощаю і радію кожній дитині, що повернулася

до Мене. Дякую, що відповіли на Мій заклик!»



21 листопада



«Любі діти! Я хочу сказати всім, хто відвідує цю

парафію, що для вас настала особлива пора. Влітку

ви говорите, що у вас багато роботи. Зараз вам не

треба виходити в поле, тож працюйте над собою!

Приходьте на Святу Месу, бо цей час дано вам як

дар. Любі діти, багато хто приходить постійно і всупереч

негоді, бо люблять Мене і хочуть особливим

чином виявити Мені свою любов. Я чекаю, щоб ви

своєю участю у Святій Месі виявили свою любов до

Мене, а Господь не залишить вас без щедрої нагороди.

Дякую, що відповіли на Мій заклик!»

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення andrey s. » 11 квітня 2011, 20:39

vchytel писав:Слава Ісусу Христу!

Хотів вам нагадати про

що просила Богородиця в своїх посланнях:

1)Молитва на вервиці(четки)розарій.
2)Біблія-читати щодня.
3)Св.Причастя-Євхаристія
4)Піст-середа,пятниця(хліб,вода).
5)Щомісячна сповідь.

Саме ці умови сприяють духовній формації людини,і її зближення з Богом.

дякую за увагу!

Дякую,,я розумію Вашу турботу.Але про це все я чую в Церкві від священників.І це дуже добре.Це справді сприяє духовному зросту людини.
Но для чого мені їхати в Меджугорію?????
Пробачте но я прочитав тільки це повідомлення,бо воно коротке.
Можливо це лінь!!!!.,але нєа не лінь,бо я нехочу відкладати те що зараз читаю.В духовній літературі,в статтях(працях священників) саме про це і кажиться.
Пробачте :oops:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 12 квітня 2011, 10:35

В творах Маркса також 99% тексту була чиста правда, і лише 1% піддавався критиці. Але гірка практика пізніше показала, що зумів зробити цей 1%! Бо усе решта, котре було чистою правдою, було геніально подано лише як фон, аби краще просунути цей бісовський 1%.
Ну і звичайно був там "сторонній" і "об'єктивний" супровід бісовщини котрий відвертав увагу від суті проблеми.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення andrey s. » 12 квітня 2011, 12:06

Йосип Вісаріоноаич писав:В творах Маркса також 99% тексту була чиста правда, і лише 1% піддавався критиці. Але гірка практика пізніше показала, що зумів зробити цей 1%! Бо усе решта, котре було чистою правдою, було геніально подано лише як фон, аби краще просунути цей бісовський 1%.
Ну і звичайно був там "сторонній" і "об'єктивний" супровід бісовщини котрий відвертав увагу від суті проблеми.

:) :) :)
П.Йосип,мушу Вам подякувати.В мене зранку настрій був так-собі.Але коли прочитав цей допис то настрій чомусь піднявся))))
Особливо про:"аби краще просунути цей бісовий 1%")))))))
Це просто загальний принцип,і так в житті(політиці є).
Ще раз Дякую)))))
Сподіваюсь Ви мене вірно зрозуміли.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення о.Олег » 12 квітня 2011, 12:28

andrey s. писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:В творах Маркса також 99% тексту була чиста правда, і лише 1% піддавався критиці. Але гірка практика пізніше показала, що зумів зробити цей 1%! Бо усе решта, котре було чистою правдою, було геніально подано лише як фон, аби краще просунути цей бісовський 1%.
Ну і звичайно був там "сторонній" і "об'єктивний" супровід бісовщини котрий відвертав увагу від суті проблеми.

:) :) :)
П.Йосип,мушу Вам подякувати.В мене зранку настрій був так-собі.Але коли прочитав цей допис то настрій чомусь піднявся))))
Особливо про:"аби краще просунути цей бісовий 1%")))))))...

так, і у даному випадку нашої теми той "1%": пропаганда :( Меджугорі як місця З'яв Божої Матері; цитування цих послань - прямий непослух Христової Церкви, яка чітко (в темі документи наведені) заборонила це робити; все решта (99%) - звичайні, проповідувані в Церкві 2000 років, речі
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vchytel
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 09 квітня 2011, 22:57

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення vchytel » 12 квітня 2011, 18:02

Щойно з форуму,
http://forum.medjugorjelieve.org
ось що мені відповіли "Католицька Церква не може визнати ці з'яви Богородиці,тому що вони все ще тривають,але зважаючи на великий наплив паломників,та навернень,Ватикан створив комісію щоб відслідковувала події що там відбуваються...Нік "mamamary" твердить що там багато священників знайшли там своє покликання.Немає прямої заборони Ватикану.Поскільки офіційно Меджугор'є не визнано як місцем з'яви Богородиці,паломництво організовується приватно.У випадку Меджугорє є колізія,тобто де юре Меджугорє не визнано поки що,а де факто кожен може відвідати це місце.Бо ще не було негативного відгуку про Меджугор'є,хто повернувся звідти.На форумі зазначили що визнання Меджугорє може тривати 50 або 100 років,проте це не заважає приходити сюди...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Об'явлення Пресвятої Богородиці в Меджугор'ї

Повідомлення ShMariam » 12 квітня 2011, 18:22

vchytel писав:Щойно з форуму,
http://forum.medjugorjelieve.org
ось що мені відповіли ...

Епископ Павао Занич распорядился провести в Меджугорье каноническое расследование. Первое проведённое диоцезиальной комиссией расследование имело место в 1983-84 гг. Первые результаты были обнародованы 24 марта 1984 г. Вот что в них написано:
1. Избегать некритических и похвальных заявлений и публикаций на предмет «явлений».
2. Не следует организовывать паломничеств в Меджугорье.
3. Никоим образом не выделять свидетелей «явлений» и не допускать их выступлений в церквах до выхода официального постановления.
4. Воздерживаться от комментариев в прессе.

http://contrreformatio.narod.ru/medjugorie.html
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей