Перша неділя після Великодня - свято Божого Милосердя

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Друга неділя після Великодня - свято Божого Милосердя

Повідомлення andrivovk » 25 лютого 2012, 23:57

Важливі уривки.
48 Я обещаю, что та душа, которая будет почитать этот образ не погибнет. Обещаю ей также уже здесь, на земле, победу над врагами, а особенно, в смертный час. Я Сам буду охранять ее, как Свою славу.
186 Сегодня Иисус сказал мне: Я желаю, чтобы ты глубже постигла Мою любовь к душам, которой горит Мое Сердце, и ты поймешь это, когда будешь размышлять о Моих Страстях. Взывай к Моему милосердию в отношении грешников, Я желаю их спасения. Когда ты прочитаешь молитву за какого-либо грешника со смиренным сердцем и верой, Я дам ему милость обращения. Молитва будет такой:
187 О Кровь и Вода, излившаяся из Сердца Иисуса, как источник Милосердия для нас, уповаю на Тебя.
327 Я даю людям сосуд, с которым они должны приходить за милостями к источнику милосердия. Этим сосудом является этот образ с надписью: Иисус, уповаю на Тебя.
570 Ни одна душа не найдет оправдания, пока не обратится с доверием к Моему милосердию, и для этого первое воскресенье после Пасхи должно быть праздником Милосердия, и священники в этот день должны говорить душам об этом великом и неизмеримом Моем милосердии... Через этот образ Я буду оказывать душам множество милостей, а потому пусть любая душа имеет к нему доступ.
742 Через этот образ Я окажу много милостей душам, он должен напоминать о требованиях Моего Милосердия, ибо даже самая сильная вера ничем не поможет без поступков.
1320 В три часа моли о Моем милосердии, в особенности ко грешникам, и хотя бы на краткое время углубляйся в Мое Страдание, в частности, в Мое одиночество в час смерти. Это час великого милосердия ко всему миру. Я разрешу тебе проникнуть в Мою смертную скорбь, в этот час Я ни в чем не откажу душе, которая будет просить Меня ради Моего Страдания...
1379 Уже существует много душ, привлеченных к Моей любви с помощью этого образа. Через это дело Мое Милосердие действует в душах.


Про вервицю до Божого Милосердя.
476 На другой день утром, войдя в нашу часовню, в душе я услышала такие слова: Как только войдешь в часовню, сразу прочитай молитву, которой вчера Я тебя научил. Прочитав эту молитву, я услышала в душе такие слова: Эта молитва нужна для укрощения Моего гнева, в течение девяти дней ты будешь читать ее на части розария таким образом: вначале ты один раз прочитаешь „Отче наш", "Радуйся, Мария" и „Верую в Бога", потом - при чтении "Отче наш" на больших, зернах - ты будешь произносить такие слова: „Отче Предвечный, приношу Тебе Тело и Кровь, Душу и Божество Возлюбленного Сына Твоего, Господа нашего Иисуса Христа, ради прощения грехов наших и всего мира"; при чтении „Радуйся, Мария" ты будешь произносить такие слова: „Ради Его Страданий будь милосерден к нам и ко всему миру". В конце ты троекратно произнесешь: „Святый Боже, Святый Крепкий, Святый Бессмертный, помилуй нас и весь мир "
687 Однажды, идя по коридору на кухню, я услышала в душе такие слова: Неустанно читай этот венчик, которому Я научил тебя. Тот, кто будет его читать, удостоится великого милосердия в час смерти. Священники будут подавать его грешникам как последнюю надежду на спасение. Даже если это будет самый закоренелый грешник - если только он хотя бы раз прочитает этот венчик, - он удостоится милости от Моего бесконечного милосердия. Я жажду, чтобы весь мир познал Мое милосердие; непостижимые милости Я хочу оказывать душам, которые уповают на Мое милосердие.
848 Читая этот венчик, я услышала голос: О, какие большие милости Я окажу душам, которые будут читать этот венчик; глубины Моего милосердия всколыхнутся ради тех, кто будет читать этот венчик. Дочь Моя, запиши эти слова, говори миру о Моем милосердии, пусть все человечество постигнет Мое бездонное милосердие. Это знамение последнего времени, после него наступит Судный день. Пока есть время, пусть люди прибегают к источнику Моего милосердия, пусть ищут укрепления в излившихся ради них Крови и Воде.
754 + Обещание Господа: Души, которые будут читать этот венчик, будут охвачены Моим милосердием при жизни, а особенно, в смертный час.
811 В час смерти Я буду защищать каждую душу, как Свою славу, если она будет читать этот венчик, либо если рядом с умирающим другие будут читать его; милость будет той же самой. Когда возле умирающего читают этот венчик, смиряется гнев Божий, бездонное милосердие охватывает душу и колеблются глубины Моего Милосердия ради Крестного Страдания Моего Сына.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Друга неділя після Великодня - свято Божого Милосердя

Повідомлення andrivovk » 26 лютого 2012, 16:46

Ще важливі уривки про вервицю до Божого Милосердя.
1541Дочь Моя, призывай души к чтению венчика, который Я тебе дал. Читающему этот венчик Мне будет угодно дать все, о чем он меня попросит. Если его будут читать закоренелые грешники, Я наполню их души покоем, и час их смерти будет счастливым. Напиши это для опечаленных душ; когда душа увидит и поймет тяжесть своих грехов, когда откроется перед глазами ее души вся бездна нищеты, в которую она погружена, пусть она не отчаивается, но с упованием бросается в объятия Моего милосердия, как дитя - в объятия любимой матери. Эти души в первую очередь могут рассчитывать на Мое милостивое Сердце, они в первую очередь имеют право на Мое милосердие. Скажи, что ни одна душа, взывающая к Моему милосердию, не обманулась и не испытала стыда. Я испытываю особенную склонность к душе, которая доверилась Моей доброте. Напиши, что когда этот венчик будут читать возле умирающего, Я встану между Отцом и умирающей душой не как справедливый Судья, а как милосердный Спаситель.
1565 Господь Мне сказал: Дочь Моя, помоги Мне спасти одного умирающего грешника; прочитай за него венчик, которому Я тебя научил. Начав читать венчик, я увидела этого умирающего в страшных муках и терзаниях. Ангел-Хранитель защищал его, но был словно бессильным перед огромной нищетой этой души. Целое множество бесов ожидало эту душу, однако во время чтения венчика я увидела Иисуса в таком облике, в каком Он написан на образе. Лучи, вышедшие из Сердца Иисуса, охватили больного, и силы зла в панике убежали. Больной спокойно испустил дух. Придя в себя, я поняла, насколько этот венчик важен для умирающих; он смиряет гнев Божий.
1791Когда стала надвигаться сильная буря, я начала читать этот венчик. И тут я услышала голос Ангела: "Я не могу приближаться в этой буре, поскольку сияние, исходящее от ее уст, отталкивает меня и бурю". Так Ангел жаловался Богу. Тогда я поняла, какие большие разрушения он должен был совершить с помощью этой бури, но одновременно поняла, что Богу была угодна моя молитва и что этот венчик обладает большой силой.
1128 Сегодня такая жара, что ее трудно выдерживать. Мы жаждем дождя, но он все не начинается. Несколько дней небо хмурится, но дождь не может начаться. Когда я взглянула на растения, жаждущие дождя, меня охватило сострадание, и я решила читать этот венчик до тех пор, пока Бог не пошлет дождя. После полдника небо покрылось тучами, и на землю пролился обильный Дождь; эту молитву я читала три часа без перерыва. Господь дал мне понять, что с помощью этой молитвы можно выпросить все.
1797Сегодня ко мне вошел Господь и сказал: Дочь Моя, помогай Мне спасать души. Ты пойдешь к умирающему грешнику и будешь читать этот венчик. С помощью этого ты выпросишь для него веру в Мое милосердие, потому что он уже в отчаянье.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Олег21
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 31 грудня 2010, 23:37

Re: Друга неділя після Великодня - свято Божого Милосердя

Повідомлення Олег21 » 18 березня 2012, 19:22

Товариство "Боже Милосердя", м.Жовква випустило книжку "МИЛОСЕРДЯ БОЖЕ". Книга не для продажу. В нашій церкві її роздавав сященник.
Телефони товариства: 067 446 65 17; 067 589 88 31

Олег21
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 31 грудня 2010, 23:37

Re: Перша неділя після Великодня - свято Божого Милосердя

Повідомлення Олег21 » 07 квітня 2012, 11:49

У ВЕЛИКУ ПЯТНИЦЮ РОЗПОЧИНАЄМО ДЕВ’ЯТНИЦЮ ДО БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ.

ДЕВ’ЯТНИЦЯ ДО БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ

із щоденника Фаустини Ковальської

Ісус наказав мені написати її і відправляти перед святом Милосердя. Розпочинається дев’ятниця у Велику П’ятницю.
"Прагну, щоби впродовж тих дев’яти днів ти приводила душі до джерела Мого милосердя, аби зачерпнули вони сили й охолоди та всякої ласки, якої тільки потребують у життєвих знегодах, а особливо в годину смерті. Кожного дня приводитимеш до Мого Серця іншу групу душ і занурюватимеш їх у море Мого милосердя. А Я всі ті душі введу в дім Мого Отця. Чинитимеш так в цьому житті і в прийдешньому. Ні в чому не відмовлю жодній душі, котру запровадиш до джерела Мого милосердя. Кожного дня благатимеш Мого Отця, задля Моєї гіркої Муки, про ласки для тих душ".

ПЕРШИЙ ДЕНЬ
"Сьогодні приведи до Мене все людство, а особливо всіх грішників і занур їх у море Мого Милосердя. І цим потішиш Мене в гіркому смутку, який спричиняє Мені втрата душ".
Наймилосердніший Ісусе, для Якого є притаманним милосердитися над нами і нам прощати. Не дивись на наші гріхи, але на нашу віру в безмежну Твою доброту. Прийми нас у храм Свого Наймилостивішого Серця і не випускай з Нього навіки. Благаємо Тебе про це задля любові, яка єднає Тебе з Отцем і Святим Духом.
Предвічний Отче, поглянь милостивим оком на все людство, а передовсім на бідних грішників, котрі прийняті в Наймилостивіше Серце Ісуса. Заради Його болісної Муки яви нам Своє Милосердя, щоби вони прославляли всемогутність Твого милосердя на віки вічні. Амінь.

ВЕРBИЦЯ ДО БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ
На початку – Отче наш; Богородице Діво; Вірую
На великих зернятках:
Отче Предвічний, жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество Найдорожчого Сина Твого, а нашого Господа Ісуса Христа, щоб вимолити прощення гріхів наших і цілого світу (1 раз).
На малих зернятках:
Задля Його болісної Муки змилосердися над нами і цілим світом (10 разів).
На закінчення вервиці:
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас і цілий світ (3 рази).


ДРУГИЙ ДЕНЬ

"Сьогодні приведи до Мене священичі і монаші душі і занур їх у Моє неосяжне Милосердя. Вони дали Мені силу витримати гірку муку. За їх посередництвом, наче струмками, спливає на людство Моє Милосердя".
Наймилосердніший Ісусе, від Тебе походить всіляке добро. Примнож ласки в душах священиків, монахів і монахинь, щоб вони здійснювали достойні вчинки милосердя. Щоб ті, хто на них дивиться, славили Отця Милосердя, котрий є на небі.
Предвічний Отче, поглянь милостивим оком на гроно робітників у Твоєму винограднику, на душі священиків, монахів і монахинь та обдаруй їх силою Свого благословення. Задля почуттів Серця Твого Сина, того Серця, в яке вони прийняті, уділи їм сили Свого світла, щоби вони могли провадити інших дорогами спасіння і спільно возносити хвалу безмежному Твоєму милосердю на віки вічні. Амінь.

ВЕРBИЦЯ ДО БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ
На початку – Отче наш; Богородице Діво; Вірую
На великих зернятках:
Отче Предвічний, жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество Найдорожчого Сина Твого, а нашого Господа Ісуса Христа, щоб вимолити прощення гріхів наших і цілого світу (1 раз).
На малих зернятках:
Задля Його болісної Муки змилосердися над нами і цілим світом (10 разів).
На закінчення вервиці:
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас і цілий світ (3 рази).

ТРЕТІЙ ДЕНЬ
"Сьогодні приведи до Мене всі побожні та вірні душі і занур їх у море Мого Милосердя. Ці душі потішали Мене на Хресній Дорозі, були тією краплиною розради серед моря гіркоти".
Наймилосердніший Ісусе, Ти щедро уділяєш усім ласк зі скарбниці Свого Милосердя. Прийми всіх вірних християн до храму Наймилостивішого Свого Серця і не випускай їх звідти во віки віків. Благаємо Тебе про це задля незбагненної Твоєї любові, якою палає Твоє Серце до Небесного Отця.
Предвічний Отче, поглянь милостивим оком на душі вірних, як на спадкоємство Свого Сина і заради Його болісної муки уділи їм Свого благословення. Оточуй їх Своєю неустанною опікою, щоби вони не втратили любові і скарбу святої віри, але щоб разом із хором Ангелів і Святих прославляли Твоє безмежне Милосердя на віки вічні. Амінь.

ВЕРBИЦЯ ДО БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ
На початку – Отче наш; Богородице Діво; Вірую
На великих зернятках:
Отче Предвічний, жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество Найдорожчого Сина Твого, а нашого Господа Ісуса Христа, щоб вимолити прощення гріхів наших і цілого світу (1 раз).
На малих зернятках:
Задля Його болісної Муки змилосердися над нами і цілим світом (10 разів).
На закінчення вервиці:
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас і цілий світ (3 рази).

ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ
"Сьогодні приведи до Мене поган і тих, які Мене не знають. І про них Я думав у своєму гіркому стражданні, а їх майбутня ревність потішала Моє Серце. Занур їх у море Мого Милосердя".
Наймилостивіший Ісусе, Ти є світлом всього світу. Прийми до храму Свого Наймилостивішого Серця душі поган, які Тебе ще не знають. Нехай проміння Твоєї Благодаті просвітить їх, щоби й вони разом із нами прославляли чудеса Твого Милосердя і утримуй їх у храмі Наймилостивішого Свого Серця.
Предвічний Отче, поглянь милостивим оком на душі поган і тих, які Тебе ще не знають, і вони прийняті в Наймилостивіше Серце Ісуса. Приверни їх до світла Євангелії. Ті душі не знають, яким великим щастям є любити Тебе, Вчини так, щоби і вони прославляли щедроту Твого милосердя на віки вічні. Амінь.

ВЕРBИЦЯ ДО БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ
На початку – Отче наш; Богородице Діво; Вірую
На великих зернятках:
Отче Предвічний, жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество Найдорожчого Сина Твого, а нашого Господа Ісуса Христа, щоб вимолити прощення гріхів наших і цілого світу (1 раз).
На малих зернятках:
Задля Його болісної Муки змилосердися над нами і цілим світом (10 разів).
На закінчення вервиці:
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас і цілий світ (3 рази).

П’ЯТИЙ ДЕНЬ
"Сьогодні приведи до Мене душі єретиків і відступників та занур їх у море Мого Милосердя. Зазнав Я гіркої Муки, коли вони роздирали Моє Тіло і Серце, тобто Мою Церкву. Коли повертаються і до єдності з Церквою, гояться Мої Рани і, таким чином, полегшуються Мої Муки".
Наймилосердніший Ісусе, Ти – сама доброта. Ти не відмовляєш у світлі тим, які його в Тебе просять. Прийми до храму Свого Наймилостивішого Серця душі єретиків і відступників. Наверни їх Своїм світлом до єдності з Церквою і не випускай із Свого Серця. Учини так, щоби й вони схилилися перед щедрістю Твого Милосердя.
Предвічний Отче, поглянь милостивим оком на душі єретиків і відступників, які прогайнували Твій маєток і зловживали Твоїми ласками, та є впертими в своїх помилках. Не дивись на їх помилки, але на любов Свого Сина і гірку Його Муку, яку Він терпів задля них, тому що і вони перебувають у Наймилостивішому Серці Ісуса. Вчини так, щоб вони прославляли Твоє велике Милосердя на віки вічні. Амінь.

ВЕРBИЦЯ ДО БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ
На початку – Отче наш; Богородице Діво; Вірую
На великих зернятках:
Отче Предвічний, жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество Найдорожчого Сина Твого, а нашого Господа Ісуса Христа, щоб вимолити прощення гріхів наших і цілого світу (1 раз).
На малих зернятках:
Задля Його болісної Муки змилосердися над нами і цілим світом (10 разів).
На закінчення вервиці:
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас і цілий світ (3 рази).

ШОСТИЙ ДЕНЬ
"Сьогодні приведи до Мене тихі і покірні душі та душі малих дітей. Занур їх у Моє милосердя. Ці душі найбільше подібні до Мого Серця. Вони підтримували Мене в гіркій Муці конання. Уявлялися Мені земними Ангелами, які невсипущо перебуватимуть біля Моїх престолів. На них проливаю ласки повними струменями. Мою ласку здатна прийняти лише смиренна душа. Покірні душі Я обдаровую Своїм довір’ям".
Наймилосердніший Ісусе, Ти Сам сказав: "Навчіться від Мене, бо Я – лагідний і сумирний серцем". Прийми до храму Свого Наймилостивішого Серця тихі і покірні душі та душі малих дітей. Ці душі викликають замилування цілого неба і особливу прихильність Небесного Отця. Бони є вінком квітів перед Божим престолом. Сам Бог насолоджується його ароматом. Ті душі мають постійну оселю у Наймилостивішому Серці Ісуса і неустанно виспівують гімн любові та Милосердя.
Предвічний Отче, поглянь милостивим оком на тихі і покірні душі та душі малих дітей, які перебувають у храмі Наймилостивішого Серця Ісуса. Ті душі найбільше подібні до Твого Сина. Їх запах піднімається від землі і сягає Твого престолу. Отче Милосердя і всілякої доброти, благаю Тебе в ім’я любові і прихильності до цих душ, благослови увесь світ, щоб усі душі разом возносили хвалу Твоєму Милосердю на віки вічні. Амінь.

ВЕРBИЦЯ ДО БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ
На початку – Отче наш; Богородице Діво; Вірую
На великих зернятках:
Отче Предвічний, жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество Найдорожчого Сина Твого, а нашого Господа Ісуса Христа, щоб вимолити прощення гріхів наших і цілого світу (1 раз).
На малих зернятках:
Задля Його болісної Муки змилосердися над нами і цілим світом (10 разів).
На закінчення вервиці:
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас і цілий світ (3 рази).


СЬОМИЙ ДЕНЬ
"Сьогодні приведи до Мене душі, які особливо вшановують і прославляють Моє милосердя, і занур їх у Моє милосердя. Ті душі найбільше уболівали над Моєю Мукою і найглибше прозріли у Мій дух. Вони є живим відображенням Мого милостивого Серця. Ці душі будуть ясніти особливим сяйвом у прийдешньому житті. Жодна не потрапить у пекельний вогонь. Кожну душу особливо оберігатиму в її смертну годину".
Наймилосердніший Ісусе, Твоє Серце є самою любов’ю. Прийми до храму Наймилостивішого Свого Серця душі, які особливо вшановують і прославляють велич Твого милосердя. Ці душі є могутньою силою самого Бога посеред різних страждань і труднощів. Прямують з вірою в Твоє милосердя. В єднанні з Тобою вони несуть на своїх плечах усе людство. Вони не будуть суджені суворо, а в хвилину скону їх обійме Твоє милосердя.
Предвічний Отче, поглянь милостивим оком на душі, що прославляють і вшановують найбільшу Твою властивість, тобто неосяжне Твоє Милосердя і прийняті в Наймилостивіше Серце Ісуса. Вони є живим Євангелієм. Їх руки повні вчинків милосердя, а переповнена радістю душа співає пісню Милосердя Найвищому. Благаю Тебе, Боже, яви їм Своє Милосердя згідно з надією і вірою, яку на Тебе покладають. Нехай здійсниться обітниця Ісуса, котрий їм сказав: "Душі, які вшановуватимуть Моє безмежне Милосердя, Сам боронитиму – як своєї хвали – в житті, а особливо в годину смерті. Амінь."

ВЕРBИЦЯ ДО БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ
На початку – Отче наш; Богородице Діво; Вірую
На великих зернятках:
Отче Предвічний, жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество Найдорожчого Сина Твого, а нашого Господа Ісуса Христа, щоб вимолити прощення гріхів наших і цілого світу (1 раз).
На малих зернятках:
Задля Його болісної Муки змилосердися над нами і цілим світом (10 разів).
На закінчення вервиці:
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас і цілий світ (3 рази).

ВОСЬМИЙ ДЕНЬ
"Сьогодні приведи до Мене душі, що перебувають у в’язниці чистилища, і занур їх у безодню Мого Милосердя. Нехай струмені Моєї Крові охолодять їх опіки. Я дуже люблю всі ці душі. Вони сплачують данину Моїй справедливості. В твоїй силі – принести їм полегкість. Бери зі скарбниці Моєї Церкви всі відпусти і жертвуй за них... О, якби ти знала, яких вони зазнають мук, безустанно жертвувала би за них милостиню духа і сплачувала Моїй справедливості їх борги".
Наймилосердніший Ісусе, Ти сам сказав, що бажаєш милосердя. Тож я приводжу в храм Твого Наймилостивішого Серця душі з чистилища, душі, котрі Тобі дуже милі, але змушені віддати те, що винні Твоїй справедливості. Нехай струмені Крові й Води, що випливли з Твого Серця, згасять полум’я вогню чистилища, щоб і там прославляли силу Твого Милосердя.
Предвічний Отче, поглянь милостивим оком на душі, які страждають у чистилищі, але прийняті в Наймилостивіше Серце Ісуса. Благаю Тебе задля болісної Муки Ісуса – Твого Сина і всієї гіркоти, якою була наповнена Його Пресвята душа, яви Своє Милосердя душам, на які звернений Твій справедливий погляд. Дивись на них не інакше, як тільки крізь Рани Ісуса – Твого Наймилішого Сина, бо ми віримо, що Твоїй доброті й співчуттю немає меж. Амінь.

ВЕРBИЦЯ ДО БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ
На початку – Отче наш; Богородице Діво; Вірую
На великих зернятках:
Отче Предвічний, жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество Найдорожчого Сина Твого, а нашого Господа Ісуса Христа, щоб вимолити прощення гріхів наших і цілого світу (1 раз).
На малих зернятках:
Задля Його болісної Муки змилосердися над нами і цілим світом (10 разів).
На закінчення вервиці:
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас і цілий світ (3 рази).

ДЕВ’ЯТИЙ ДЕНЬ
"Сьогодні приведи до Мене холодні й байдужі душі та занур їх у безодню Мого Милосердя. Ті душі найболючіше ранять Моє Серце, Найбільшої урази зазнав Я в Гетсиманському саду від байдужих душ. Вони були причиною Моїх слів: "Отче, коли хочеш, віддали від мене цю чашу, тільки хай не моя, а Твоя буде воля". Останньою надією для них є шукати порятунку в Моєму Милосерді".
Наймилостивіший Ісусе, Ти – саме співчуття. Я приводжу в храм Твого Наймилостивішого Серця байдужі душі. Нехай у вогні Твоєї чистої любові відтануть ті крижані душі, що подібні до мерців і є такими мерзенними в Твоїх очах. О наймилостивіший Ісусе, всемогутністю Свого милосердя притягни їх у сам жар Своєї любові та обдаруй їх святою любов’ю, бо Ти можеш усе.
Отче Предвічний, поглянь милостивим оком на байдужі душі, котрі, проте, прийняті в Наймилостивіше Серце Ісуса. Отче Милосердя, благаю Тебе задля Страстей Твого Сина і задля Його тригодинної агонії на хресті, дозволь, щоб і вони прославляли безмежність Твого Милосердя. Амінь.

ВЕРBИЦЯ ДО БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ
На початку – Отче наш; Богородице Діво; Вірую
На великих зернятках:
Отче Предвічний, жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество Найдорожчого Сина Твого, а нашого Господа Ісуса Христа, щоб вимолити прощення гріхів наших і цілого світу (1 раз).
На малих зернятках:
Задля Його болісної Муки змилосердися над нами і цілим світом (10 разів).
На закінчення вервиці:
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас і цілий світ (3 рази).

Олег21
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 31 грудня 2010, 23:37

Re: Перша неділя після Великодня - свято Божого Милосердя

Повідомлення Олег21 » 27 квітня 2013, 23:05

У ВЕЛИКУ ПЯТНИЦЮ РОЗПОЧИНАЄМО ДЕВ’ЯТНИЦЮ ДО БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша неділя після Великодня - свято Божого Милосердя

Повідомлення ShMariam » 12 травня 2013, 07:36

Олег21 писав:Католицька Церква відзначає празник Божого Милосердя. у першу неділю після Великодня. Празник цей 2000 року установив Слуга Божий Іван Павло ІІ в першу неділю після Великодня. 2000 року з нагоди канонізації, тобто проголошення святою, cестри Фаустини Ковальської, апостолки Божого Милосердя, Папа Іван Павло ІІ установив цей празник і призначив його відзначати на першу неділю після Великодня.
Ісус казав св.Фаустині: «Нехай у той день священики розкажуть всім про Моє Велике і Незбагненне Милосердя» (щоденник, 570). У той день «Та душа, що прийме Сповідь і св. Причастя, отримає цілковите прощення гріхів і кари».

А якщо сповідалася до того?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша неділя після Великодня - свято Божого Милосердя

Повідомлення ShMariam » 27 квітня 2014, 12:29

Cьогодні :)
Олег21 писав:Католицька Церква відзначає празник Божого Милосердя у першу неділю після Великодня. Празник цей 2000 року установив Слуга Божий Іван Павло ІІ в першу неділю після Великодня. 2000 року з нагоди канонізації, тобто проголошення святою, cестри Фаустини Ковальської, апостолки Божого Милосердя, Папа Іван Павло ІІ установив цей празник і призначив його відзначати на першу неділю після Великодня.
Ісус казав св.Фаустині: «Нехай у той день священики розкажуть всім про Моє Велике і Незбагненне Милосердя» (щоденник, 570). У той день «Та душа, що прийме Сповідь і св. Причастя, отримає цілковите прощення гріхів і кари».
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей