Вегетаріанство

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Чи підтримуєте Ви відмову від вживання мяса?

Так
3
17%
Ні
7
39%
Швидше так, ніж ні
4
22%
Швидше ні, ніж так
3
17%
Не визначився
1
6%
 
Всього голосів: 18

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Вегетаріанство

Повідомлення andrey s. » 28 березня 2013, 15:02

ShMariam писав:Мене продали
:crazy: :D
Тобто не продали, а здали. І навіть не здали, а ти сама спалилась. :roll:
anastasia писав:та то вам пропонують набути нову спеціальність, зараз з роботою трудно :wink: :twisted:


І цей..той.., Ви ( Надя ) повірили що тільки риба ??
Ну то вже без мене сконтактуєтесь :D.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

anastasia
дописувач
дописувач
Повідомлень: 54
З нами з: 21 листопада 2012, 20:53
Звідки: Львів

Re: Вегетаріанство

Повідомлення anastasia » 30 березня 2013, 16:17

andrey s. писав:І цей..той.., Ви ( Надя ) повірили що тільки риба ??
Ну то вже без мене сконтактуєтесь :D.


Вірю. Бо судячи по відсутності реакції на попередній допис, рибою і обмежеться :wink: Та й не пасує, молода, симпатична (чогось мені здається що симпатична) дівчина та й таке ... :)

Мар’яно, ви не дуже сердитесь що ми тут про ваc без вас ? :oops:
Бог не вибирає сильних а дає силу тим кого вибирає.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Вегетаріанство

Повідомлення ShMariam » 23 квітня 2013, 21:34

Ну нарешті: чітко, ясно, з посиланнями на Святе Письмо

Вегетаріанський Ісус?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Сучасна криза родини

Повідомлення Just_me » 20 грудня 2013, 09:40

ShMariam писав:вегетаріанцем стають, або з моральних переконань, або для здоров'я

Ти взагалі про вегетаріанців поняття не маєш :) Ними найчастіше стають з природної потреби не їсти м"яса. І їх 20% населення планети)))
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Сучасна криза родини

Повідомлення ShMariam » 20 грудня 2013, 12:23

Just_me писав:
ShMariam писав:вегетаріанцем стають, або з моральних переконань, або для здоров'я

Ти взагалі про вегетаріанців поняття не маєш :) Ними найчастіше стають з природної потреби не їсти м"яса. І їх 20% населення планети)))

І скільки з них з індуїстів і тих, які мають відповідні переконання? :oops:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Сучасна криза родини

Повідомлення Just_me » 20 грудня 2013, 17:19

ShMariam писав:І скільки з них з індуїстів

Не маю знайомих індуїстів, зате дуже багато вегетаріанців, всі вони відмовилися від м"яса не через переконання, здоров"я і т.п., а тому, що не відчувають в ньому потреби. Я відповіла на твоє запитання?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Сучасна криза родини

Повідомлення ShMariam » 20 грудня 2013, 17:28

Just_me писав:
ShMariam писав:І скільки з них з індуїстів

Не маю знайомих індуїстів, зате дуже багато вегетаріанців, всі вони відмовилися від м"яса не через переконання, здоров"я і т.п., а тому, що не відчувають в ньому потреби. Я відповіла на твоє запитання?

Маю тільки одного знайомого вегетаріанця (+ ще одного колишнього) і ще в інтернеті випадково натрапляю на багатьох - і всі вони відмовилися від м'яса через переконання, або через переконання і для здоров'я, а не тому, що так зручніше. І..., я от не люблю рибу, але якщо вона кращого сорту, свіжа, смачно приготована, то чому б ні?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Сучасна криза родини

Повідомлення Олег_373 » 26 червня 2014, 22:15

ShMariam писав:
Just_me писав:
ShMariam писав:І скільки з них з індуїстів

Не маю знайомих індуїстів, зате дуже багато вегетаріанців, всі вони відмовилися від м"яса не через переконання, здоров"я і т.п., а тому, що не відчувають в ньому потреби. Я відповіла на твоє запитання?

Маю тільки одного знайомого вегетаріанця (+ ще одного колишнього) і ще в інтернеті випадково натрапляю на багатьох - і всі вони відмовилися від м'яса через переконання, або через переконання і для здоров'я, а не тому, що так зручніше. І..., я от не люблю рибу, але якщо вона кращого сорту, свіжа, смачно приготована, то чому б ні?

+100 а від себе добавлю : знайомий з трьома не вживаючими м яса- двоє з них страждають на болі в шлунку ( про третього просто не знаю ).

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Вегетаріанство

Повідомлення Міра » 19 листопада 2015, 15:15

Проблем зі здоров"ям не маю, але все більше відчуваю, що м"ясо -то не моє. Краще з"їсти яблуко :D Цікаво, що буде далі). М"ясо я ще їм, але все частіше віддаю свою порцію дітям чи чоловіку і не відчуваю ніякої потреби.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Wolodymyr
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 295
З нами з: 20 серпня 2015, 20:30

Re: Вегетаріанство

Повідомлення Wolodymyr » 19 листопада 2015, 16:33

це не вегетаріанство. Вегетаріанство - це краще я помру з голоду, але нічого тваринного не з’їм. А ще буду всім кругом нерви зводити. що вони живодери і вбивці.

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Вегетаріанство

Повідомлення Міра » 19 листопада 2015, 17:36

А мені здається, що Вам якісь злі вегетаріанці попадались)))
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Вегетаріанство

Повідомлення ShMariam » 19 листопада 2015, 18:24

Проблем зі здоров"ям не маю, але все більше відчуваю, що м"ясо -то не моє. Краще з"їсти яблуко :D
Мені б так... Але в мене, видно, кислотність не така: тільки м'ясом чи чимось жирним і можу погасити :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей