Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Чи Ви підтримуєте повну відмову від вживання алкоголю?

Так
15
43%
Можна вживати в невеликих кількостях (при споживанні їжі для травлення тощо). Це не приносить шкоди
3
9%
Можна вживати з нагоди святкування певної події, але в цілому варто відмовитись
6
17%
Можна вживати рідко з ногоди святкування певної події, загалом вважаючи, що це не шкодить, а сприяє спілкуванню, веселить тощо.
5
14%
Ні
6
17%
 
Всього голосів: 35

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення Just_me » 31 липня 2012, 13:00

Володимир85 писав:Вживання спиртного якраз і призначене для того, щоб “глушити” проблеми

Ні. Не для того призначене вживання спиртного, а для того, щоб "звеселити серце" (у Біблії пише). Не узагальнюйте, прошу.
Розумію, що у когось із зловживанням алкоголем пов"язані негативні відчуття і дитячі комплекси. Але комплекси є в усіх і ті комплекси заважають жити нормально. Панічний страх алкоголю - також певного роду комплекс, але мусимо розуміти, що КОЖНЕ зловживання - шкодить. Зловживання переглядом телепередач, комп"ютером, солодким, снодійним, антидепресантами, розвагами, їжею, спортом, добротою чи довірою - КОЖНЕ зловживання - руйнівне. Давайте боротися зі зловживанням, а не з їх об"єктами. Ви знаєте, незрівнянно більше людей на світі зловживають чиєюсь порядністю чи добротою, але ж ніхто не бореться із порядністю, тільки зі зловживанням.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення andrey s. » 31 липня 2012, 13:59

Володимир85 писав:Для людини, що відчуває або сильно працює для досягнення внутрішнього щастя від щирих, безкорисних відносин з Богом, ближніми вживати алкоголь не потрібно, вона щаслива і без нього.

:) . Радий, вітаю Вас усмішкою, п. Володимире. Моя позиція Вам відома (напевне), і я розумію (приймаю з розумінням) Вашу.

Just_me писав:Давайте боротися зі зловживанням, а не з їх об"єктами. Ви знаєте, незрівнянно більше людей на світі зловживають чиєюсь порядністю чи добротою, але ж ніхто не бореться із порядністю, тільки зі зловживанням.

Мені сподобалось це порівняння, справді якраз в суть теми.
:good:
................................................................
Насправді, якщо задуматись, то Щастя там де нема крайності, і це в одночас без внутрішньої потреби (це як інстинкт, тобто підсвідомо, Не сплановано ) виправдати себечи свої дії, думки.
Щасливіша (досконаліша по відношенню до Бога ) та людина, і це справді так, яка це все читає і просто НЕ Розуміє це все нами намудроване. Для неї це трата часу (тобто у неї інша дорога), вникання в цю суть тій людині є зайве. І звичайно є ще Щось, є людина якій це з першого погляду Не потрібно (тобто для неї не стоїть суть цього ребром, їй алкоголь не є завадою, вона повністю непредвзята до всіх думок крім Божої. Типа Ви собі думайте, а я собі знаю :)) , але яка взяла на себе цей тягар і неприємність вникати в те, що її не обходить (що часто є дуже сумним і навіть бритким) . Вона свідомо взяла цей тягар і саме це є її духовним поступом, Жертвою.
Я знаю таких людей, вони займаються досить невдячною справою, допомагають людям які постраждали від своєї внутрішньої пустоти, і як наслідок стали залежні від алкоголю чи наркотиків, чи ще якихось маній.
Але люди, я просто впевненний, що ми страждаєм від браку Любові, ми, це я привів у приклад нас троїх, які про це мудрують. Якби було більше Любові, у мене наприклад, то я би вчинив інакше.
Але я стремлю до Любові, і поможи мені Боже... , Будласка.
Дякую :wink: .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення kristik » 31 липня 2012, 17:56

Володимир85 писав:Зображення



http://video.i.ua/user/1448776/13574/273402/


Я шокована, навіть слів нема щось написати :shock: :shock: :shock:
о.Олег писав:проголосував за повну відмову від алкоголю - майже 9 років, як відмовився. Не фанат :) і не нав'язую іншим (як і розумію, що така категоричність може бути хворобливою), просто... надто часто звертаються до мене грішного люди, що в тій чи іншій мірі потерпають від алкогольної залежності (своєї чи ближніх) і... вирішив у такий ось спосіб звертати увагу пов'язаної зі мною частини суспільства на той факт, що можна бути веселим, співати, веселитися, розмовляти на різні-різні теми ... (хто мене знає - часто вважають мене "душою компанії") без алкоголю :Rose:
З повагою, о.Олег


Я хоч і проголосувала за 2-ий варіант, повністю погоджуюсь з о.Олегом. Вже майже 3 роки зовсім не вживаю спиртного і тільки тоді як перестала його вживати зрозуміла, що можна без нього і співати, і веселитися і т.д., і настрій зовсім не від випитого залежить, а від самої людини.
Багато є залежностей, але алкоголізм і наркоманія найбільш руйнівні, не тільки для тої людини яка зловживає, але й для її оточуючих, часто найближчих для неї людей...
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення о.Олег » 31 липня 2012, 20:14

з засиллям реклам і марок продукції, питання нмсд варта ставити: "Людина. Роль і місце в алкоголі."
Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення Just_me » 31 липня 2012, 20:19

о.Олег писав:питання нмсд варта ставити: "Людина. Роль і місце в алкоголі."

Пацієнт, у Вашому алкоголі крові не знайдено!
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення Володимир85 » 01 серпня 2012, 17:41

http://www.ex.ua/view/15934378?r=1987,23775

подивіться, будь-ласка, відео, буде цікаво і пізнавально, особливо жінкам, дівчатам.
і велике прохання хоч пару днів не відписуватись в цій темі, щоб це посилання не *загубилось* між подальшими відповідями і його змогли переглянути побільше людей, які не дуже люблять читати всі відповіді, а часто роблять це з кінця.
Вдячний за розуміння :)
Mod: Just_me: Для охочих переглянути стрічку додатково помістила посилання на неї в розділ "Наша бібліотека". Прохання "не дописувати в темі" суперечить духу форуму, оскільки кожен бажаючий може висловитися вільно, не порушуючи правила. Прошу усіх дописувати вільно.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення о.Олег » 02 серпня 2012, 15:06

Володимир85 писав:http://www.ex.ua/view/15934378?r=1987,23775 ...подивіться, будь-ласка, відео, буде цікаво і пізнавально, особливо жінкам, дівчатам...

Спершу хотів в "анекдоти" подати, але тут якраз до теми
Pani w szkole nakazała dzieciom napisać wypracowanie, które miało by się kończyć zdaniem: "Matka jest tylko jedna". Na drugi dzień pani pyta się dzieci.
- No dzieci przeczytajcie co napisaliście - może zaczniemy od Małgosi.
- Mama jest kochająca przytula nas, układa do snu. Matka jest tylko jedna.
- Gosiu 5 siadaj. Teraz Pawełek
- Mam wyprowadza nas na spacery kupuje nam rowery. Matka jest tylko jedna.
- Pawełku 5 siadaj.
Wreszcie Pani przepytała prawie całą klasę. Pozostał tylko Jasiu.
- Jasiu a ty, co napisałeś?
- W domu balanga,a wódka leje się litrami, goście rzygają na dywan.
Nagle wódka się skończyła, więc matka do mnie: Jasiek skocz do lodówki przynieś dwie wódki. Idę do kuchni, otwieram lodówkę i drę się z kuchni:
Matka! Jest tylko jedna!

а стосовно фільму... випродуковано цілий ряд такого роду фільмів, що беруться за проблему однобоко і ніби... створені для залякування. Такі фільми і про ГМО, і про "немолочне молоко", і про заражену воду, і про опромінення від мобілок/компютерів, і про екологію... І... неважко, Володю, вставити у будь-якій з цих (і інших) тем "хворі гени" в якості наслідку. А обрали людей з особливими потребами повязати саме з алкоголіками :( . І, хоч розумію, що мета цього ролика - налякати (перед вживанням алкоголю), от лише... наляканих наврят чи побільшає, а от бідних батьків (з яких я грішний знаю сотні і... алкозалежних там не більший відсоток, аніж серед батьків повносправних дітей) обмовлено :(
перепрошую - не можу мовчати на гріх оббріхувань
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення Just_me » 02 серпня 2012, 16:06

о.Олег писав:от бідних батьків (з яких я грішний знаю сотні і... алкозалежних там не більший відсоток, аніж серед батьків повносправних дітей) обмовлено

Фільму не дивилась (не мій стиль) і навряд чи подивлюся. З обкладинки та назви інтуїтивно зрозуміла, що фільм про те, що в алкоголіків народжуються хворі діти (виправте, якщо помиляюся). Так от, серед моїх знайомих ціла купа здорових і гарних чоловіків та жінок, які так хочуть мати дитину, але не можуть, або тих, які мають всі шанси народити здорову дитину (бо ведуть здоровий спосіб життя і не зловживають нічим), але дитина народжується слабка і вони витрачають роки, щоб дати дитині шанс на повноцінне життя. І в жодного (!) алкозалежного із відомих мені випадків, в т.ч. з медіа (прошу не сприймати як догму, це тільки МІЙ життєвий досвід, а не соціологічна вибірка) не було проблем із дітьми. Ні в якому разі я не спонукаю до зловживання алкоголем (та й до зловживання чим-небудь іншим, бо зловживання є зловживанням завжди), просто погоджуюся із отцем: не дивімося на проблему однобоко. Горизонт ширший, ніж видається крізь замкову щілину. Спробуйте відчинити двері :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення Georgij » 02 серпня 2012, 16:25

о.Олег писав:а стосовно фільму... випродуковано цілий ряд такого роду фільмів, що беруться за проблему однобоко і ніби... створені для залякування. Такі фільми і про ГМО, і про "немолочне молоко", і про заражену воду, і про опромінення від мобілок/компютерів, і про екологію... І... неважко, Володю, вставити у будь-якій з цих (і інших) тем "хворі гени" в якості наслідку. ...

Що правда то правда, будь-що може бути наслідком, цілком погоджуюсь, ще додам, що навіть не у всіх наркоманів обовязково народжуються хворі діти, ба, чи навіть у Віл-інфікованих.... фільм не дивився, але уявляю.
Знаю по собі, що така інформація у фільмах , як от проблеми алкоголізму чи наркоманії, в основному цікавлять тих людей, яким це вже точно не загрожує, в яких це вже позаду, або які ніколи не мали з цим справи, і мають чітку позицію щодо цього.
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення Just_me » 02 серпня 2012, 16:27

Georgij писав:Знаю по собі, що така інформація у фільмах , як от проблеми алкоголізму чи наркоманії, в основному цікавлять тих людей, яким це вже точно не загрожує, в яких це вже позаду, або які ніколи не мали з цим справи, і мають чітку позицію щодо цього.

Однозначно. Той, хто безпробудно заливає у себе горілку часу на перегляд фільмів не має, бажання, у принципі, також.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення Georgij » 02 серпня 2012, 16:33

Недавно дивився на ютубі, про якісь нові дешеві наркотики в Росії, і після їх вживання відгнивають кінцівки.!! :shock: . Видовище шокуюче, але "пацієнти " після побаченого, подовжують вживати... Хочете подивитись в Ютубі, напишіть "Коаксил", посилання не даватиму. В мене серце кроїлось :cry: , нема в нас таких смайликів, щоб це передати.... (в нас є тема про наркотики "хто ніколи нежив", але це співзвучно, коли є кайф, до лампи, що там в тебе зі здоровям). Скільки матерів вагітніють, бо допомога закінчується? і нема за що пити? Господи, помилуй...
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення Володимир85 » 02 серпня 2012, 20:42

Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення ShMariam » 02 серпня 2012, 21:07

Володимир85 писав:http://www.ex.ua/view/15934378?r=1987,23775

подивіться, будь-ласка, відео, буде цікаво і пізнавально, особливо жінкам, дівчатам.
Знаєте, що мене "вбило"? Інформація про те, що "готові" яйцеклітини існують вже від народження дівчинки і піддаються (разом з організмом) різним впливам. Вплив алкоголю на мій організм мене не хвилює - п'ю дуже рідко і мало, але ж є інші впливи, що можуть викликати мутацію і осблаблення: комп'ютер, перед яким сиджу щодня по ... не важиво скільки годин :( , добровільно-примусове опромінення через рентген, невідомо які добавки в їжі. Вибачайте за оф-топ, це скоріше сюди: viewtopic.php?f=8&t=2230&p=45816#p45816
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення о.Олег » 02 серпня 2012, 22:55

ShMariam писав:... Знаєте, що мене "вбило"? Інформація про те, що "готові" яйцеклітини існують вже від народження дівчинки і піддаються (разом з організмом) різним впливам...

так про яйцеклітини ще зі школи, якщо не помиляюсь (чи то не з курсу "Людина"?), а те, що піддаються різноманітним впливам разом з організмом мами, то про це краще в наш Chat - там, де зібралися любителі логіки :)
Але з фільму дійсно досить... дико виглядає ота залежність саме від АЛКОГОЛЬНОГО впливу. Як Вам виглядає, Мар`яно? Просто і я змушений був трошки проклацати - поспішав додому і в родичів не міг довше користати з інтернету, а вдома переглядати фільми важко (слабенький трафік)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення ShMariam » 03 серпня 2012, 16:11

о.Олег писав:Але з фільму дійсно досить... дико виглядає ота залежність саме від АЛКОГОЛЬНОГО впливу. Як Вам виглядає, Мар`яно? Просто і я змушений був трошки проклацати - поспішав додому і в родичів не міг довше користати з інтернету, а вдома переглядати фільми важко (слабенький трафік)
З повагою, о.Олег

Вони мали за мету описати саме алкогольний вплив. :pardon:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення о.Олег » 04 серпня 2012, 10:49

ShMariam писав:Вони мали за мету описати саме алкогольний вплив. :pardon:

от лише, боюся, їхній намір перетворює життя батьків людей неповносправних в пекло пов`язування факту народження людини неповносправної з алкоголізмом :( Нмсд це продовження запитання, на яке відповів Господь в Ів.9 "ніхто не згрішив - щоб виявилися Діла Божі..."
А хто хотів би більше діхнатися про алкогольну/інші залежність - наступного тижня можемо зорганізуватися на кількаденні (чи одноденні) лекції. Спробую робити це на базі Шпиталю Шептицького у Львові, вул.Озаркевича,4. Лектор вже запрошений (Роман Прочко - один з найкращих у цій справі). Мабуть буде потребуватись від Вас пожертва приблизно 30 грн (в день, залежно від кількості учасників, розвитку співпраці, потреб поглиблення тем тощо). Прошу зголошуватись безпосередньо тут у темі і поширити інформацію серед своїх друзів та вказати кількість людей, що мають потребу/зацікавленість бути з нами
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення Володимир85 » 06 серпня 2012, 17:25

Вконтакті натрапив на цікаву інформацію про альтернативні способи застосування горілки.
Якщо спосіб викликає сумнів краще не його не використовуйте і порадьтеся з лікарем!
Подаю мовою оригіналу:


— Чтобы без боли снять с раны лейкопластырь, пропитайте его водкой. Она растворит клей.
— Чтобы прочистить замазку швов в ванных и душах, наполните бутылку с разбрызгивателем водкой, набрызгайте на замазку, подождите пять минут и смойте водой. Алкоголь в водке убивает грибки, плесень и др. микроорганизмы.
— Чтобы прочистить линзы очков, протрите их тряпочкой, слегка увлажненной водкой. Алкоголь в водке почистит стекло и убьет бактерии.
— Продлите жизнь бритвенных лезвий, опустив их в стакан с водкой после бритья. Водка дезинфицирует лезвия и не дает им заржаветь.
— Побрызгайте водку на пятна от рвоты, потрите их щеткой, затем промакните насухо.
— Используя кусок ватки, нанесите водку на лицо в качестве вяжущего средства; она прочистит кожу и сузит поры — (проте, як написано нижче одним із форумчан – горілка викликає дерматит на чутливій шкірі обличчя, тому не варто до цього способу вдаватись)
— Наполните пол литровую бутылку с разбрызгивателем водкой и брызгайте на мух, ос и пчел, для их умерщвления.
— Налейте полстакана водки и полстакана воды в целлофановый пакет и положите его в морозильник. Такой пузырь со льдом с образовавшейся жижей может быть использован для удаления болей и фингалов.
— Обмокните ватку на спичке в водку и прикоснитесь несколько раз к герпесу на губах, чтобы он иссохся.
— Если лопнет волдырь, налейте на него водку, в качестве местного обезбаливающего и для дезинфекции.
— Чтобы избавиться от перхоти, размешайте в стакане водку две чайные ложки молотого розмарина. Дайте настояться два дня, процедите, вмассируйте в скальп и дайте высохнуть
— Чтобы избавиться от ушной боли, капните несколько капель водки в ухо. Подождите несколько минут, затем промакните. Водка убьет бактерии, которые вызывают воспаление и боль в ухе.
— Чтобы снизить жар, потрите водкой спину и грудь.
— Чтобы избавиться от плохого запаха ног, помойте их водкой.
— Водка поможет продезинфицировать ожог медузы и снимет боль.
— Налейте водку на ожог от ядовитого плюща, она поможет растворить токсические урушиольные масла на коже.
Востаннє редагувалось 06 серпня 2012, 18:25 користувачем Володимир85, всього редагувалось 3 разів.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення Just_me » 06 серпня 2012, 17:31

Йой, та ж половина тих "порад" - насправді небезпечні, люди поспалюють собі шкіру, а потім дерматолог з косметологом проблем не оберуться. Знаю, проходили. :crazy:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення ShMariam » 06 серпня 2012, 17:44

Just_me писав:Йой, та ж половина тих "порад" - насправді небезпечні, люди поспалюють собі шкіру, а потім дерматолог з косметологом проблем не оберуться. Знаю, проходили. :crazy:

Тільки хотіла це написати :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення Just_me » 06 серпня 2012, 17:49

ShMariam писав:Тільки хотіла це написати

Мене тільки одне дивує: хтось Вконтактє запостив поради (певна, вони туди потрапили ще із якогось джерела), для чого то було робити? Вже як хтось щось радить, то має знати що і нести якусь моральну відповідальність, а не занапастити людське здоров"я і тішитися з того... Крім того, люди в нас неперебірливі, як мають якусь проблему, то вже на все ладні, щоб її вирішити, і от потраплять ті "добрі поради" комусь такому не дуже в медицині обізнаному. Біда, та й годі.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення andrey s. » 06 серпня 2012, 17:56

— Сделайте собственную жидкость для полоскания рта, размешав девять столовых ложек молотой корицы в стакане водки. Процедите. Размешайте с теплой водой и полощите рот..

Направду багато цього знав, але це дуже актуальна ідея для мене зараз. Купив собі рідину для полоскання (щось там ..... Плекс) бо мав операцію і про зубну щітку можна забути на якись час, , і вона якась підозріло смачна :D і віддає якоюсь "бякою" потім. Корицю маю, спробую. Якщо завтра не відпишу... , то лихом не поминайте. :roll:
Ну звичайно ще настрій піднявся від
Не глотайте
, і коли на мух бризгати щоб здохли (поневолі постає питання чи мазатись самому можна?? Можна, у мене все ОК! (правда ніколи не є зайвим порадитись з лікарем, особливо у кого проблеми зі шкірою чи алергія якась), а якщо боязко, то рішення в руках (жартую :D ) :D :oops: .
Доречі, моя мати робить настойки: Лілія, Ноготки, Полин, Грецкий горіх (перегородки), Глід, так деякі з них треба ковтати, і скажу що помагає, особливо Полин (гадость така...якщо відверто).
Все, все що існує у світі має бути на добро, і якщо з Богом то можна цим користати.
Зара піду в магазин за пів літрою (або 025), от дівчата здивуються.
Дякую.
.............
Доречі, моя кітка любить шкірку від огерків більше ніж ковбасу, факт. Вся у мене :D.
Востаннє редагувалось 06 серпня 2012, 19:59 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення Володимир85 » 06 серпня 2012, 18:08

Just_me писав:Мене тільки одне дивує: хтось Вконтактє запостив поради (певна, вони туди потрапили ще із якогось джерела), для чого то було робити? Вже як хтось щось радить, то має знати що і нести якусь моральну відповідальність, а не занапастити людське здоров"я і тішитися з того... Крім того, люди в нас неперебірливі, як мають якусь проблему, то вже на все ладні, щоб її вирішити, і от потраплять ті "добрі поради" комусь такому не дуже в медицині обізнаному. Біда, та й годі.


думаю, ви трішки перебільшуєте :)
нічого такого небезпечного у цих альтернативних способах немає. Вони не менш небезпечні як і будь-які інші з використанням препаратів, що “понавиписують” *умні* лікарі.
ну а зі способами, які викликають сумнів краще ж, звичайно, не ризикувати.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення Just_me » 06 серпня 2012, 18:11

Володимир85 писав:думаю, ви трішки перебільшуєте

Думаю, Ви не зовсім в курсі, що таке опухле бурячкового кольору лице з дерматитом.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення Володимир85 » 06 серпня 2012, 18:13

Just_me писав:
Володимир85 писав:думаю, ви трішки перебільшуєте

Думаю, Ви не зовсім в курсі, що таке опухле бурячкового кольору лице з дерматитом.


В альтернативних способах не написано, що горілкою можна лікувати дерматит.
Не читайте поміж рядків
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення Just_me » 06 серпня 2012, 18:16

Володимир85 писав:В альтернативних способах не написано, що горілкою можна лікувати дерматит.
Не читайте поміж рядків

Я не читаю. Ви в курсі, що горілка викликає дерматит на чутливій шкірі обличчя? Бачу, ні. Так от, більшість із тих, хто ці "поради" прочитає, теж ні :( .
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення ShMariam » 06 серпня 2012, 18:18

Володимир85 писав:
Just_me писав:Мене тільки одне дивує: хтось Вконтактє запостив поради (певна, вони туди потрапили ще із якогось джерела), для чого то було робити? Вже як хтось щось радить, то має знати що і нести якусь моральну відповідальність, а не занапастити людське здоров"я і тішитися з того... Крім того, люди в нас неперебірливі, як мають якусь проблему, то вже на все ладні, щоб її вирішити, і от потраплять ті "добрі поради" комусь такому не дуже в медицині обізнаному. Біда, та й годі.


думаю, ви трішки перебільшуєте :)
нічого такого небезпечного у цих альтернативних способах немає. Вони не менш небезпечні як і будь-які інші з використанням препаратів, що “понавиписують” *умні* лікарі.
ну а зі способами, які викликають сумнів краще ж, звичайно, не ризикувати.

Тут нема сумніву, є знання :) :від горілки шкіра буде лущитися, можливі опіки, "лишаї" (перепрошую, не знаю, як це називається по науковому), на голові буде випадати волосся. Звісно, може комусь і треба відлущити шкіру - всяке буває :pardon: , тільки треба знати про наслідки. Якщо ні, то для звужуванння пор це не годиться, є значно кращі (в т. ч. природні) засоби.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення Володимир85 » 06 серпня 2012, 18:19

Just_me писав:Я не читаю. Ви в курсі, що горілка викликає дерматит на чутливій шкірі обличчя? Бачу, ні. Так от, більшість із тих, хто ці "поради" прочитає, теж ні :( .


завдяки вам тепер знатимуть. Дякую за інформацію.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення ShMariam » 06 серпня 2012, 18:21

Just_me писав:
Володимир85 писав:В альтернативних способах не написано, що горілкою можна лікувати дерматит.
Не читайте поміж рядків

Я не читаю. Ви в курсі, що горілка викликає дерматит на чутливій шкірі обличчя? Бачу, ні. Так от, більшість із тих, хто ці "поради" прочитає, теж ні :( .

Якби то тільки на чутливій. В мене шкіра вже дуже нечутлива, але опік є опік...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення kristik » 06 серпня 2012, 18:24

Вконтакті натрапив на цікаву інформацію про альтернативні способи застосування горілки.

Мене тільки одне дивує: хтось Вконтактє запостив поради (певна, вони туди потрапили ще із якогось джерела), для чого то було робити? Вже як хтось щось радить, то має знати що і нести якусь моральну відповідальність, а не занапастити людське здоров"я і тішитися з того... Крім того, люди в нас неперебірливі, як мають якусь проблему, то вже на все ладні, щоб її вирішити, і от потраплять ті "добрі поради" комусь такому не дуже в медицині обізнаному. Біда, та й годі.



Я думаю, що коли б мова йшла про спирт, то це дійсно небезпечно, а горілка ( не знаю чи це медично підтверджено, моя особиста думка ) дійсно помагає наприклад, коли болять вуха або для пониження температури. Тут головне без фанатизму, потрібно точно знати пропорцію, на скільки хв. можна робити різноманітні примочки, компреси і т.д.
Можливо, таким способом хочуть повідомити людям, що алкоголь, не стільки створений для вживання внутрішньо, скільки для лікування і побутових потреб.
Хоча я повністю згідна з тим, що в контактах не місце такій інформації...
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Алкоголь. Роль і місце у людському житті.

Повідомлення Володимир85 » 06 серпня 2012, 18:27

У зв’язку із суттєвими уточненнями форумчан відносно способів альтернативного застосування горілки залишаю ті, відносно яких не було зауважень:
Якщо у вас виникають сумніви, то не використовуйте нижчеописані способи

— Чтобы без боли снять с раны лейкопластырь, пропитайте его водкой. Она растворит клей.
— Чтобы прочистить замазку швов в ванных и душах, наполните бутылку с разбрызгивателем водкой, набрызгайте на замазку, подождите пять минут и смойте водой. Алкоголь в водке убивает грибки, плесень и др. микроорганизмы.
— Чтобы прочистить линзы очков, протрите их тряпочкой, слегка увлажненной водкой. Алкоголь в водке почистит стекло и убьет бактерии.
— Продлите жизнь бритвенных лезвий, опустив их в стакан с водкой после бритья. Водка дезинфицирует лезвия и не дает им заржаветь.
— Побрызгайте водку на пятна от рвоты, потрите их щеткой, затем промакните насухо.
— Наполните пол литровую бутылку с разбрызгивателем водкой и брызгайте на мух, ос и пчел, для их умерщвления.
— Обмокните ватку на спичке в водку и прикоснитесь несколько раз к герпесу на губах, чтобы он иссохся.
— Если лопнет волдырь, налейте на него водку, в качестве местного обезбаливающего и для дезинфекции.
— Чтобы снизить жар, потрите водкой спину и грудь.
— Чтобы избавиться от плохого запаха ног, помойте их водкой.
— Водка поможет продезинфицировать ожог медузы и снимет боль.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей