Все, що робиться, робиться на краще?

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення о.Олег » 19 жовтня 2011, 17:27

kvantum писав:Все, що робиться, робиться на краще..
Суть вислову - змиритися і прийняти за належне довершений факт, який відбувся не на вашу користь чи не так як ви хотіли. Вислів радше символізує ставлення людини до дії як такої, що не в змозі щось змінити і це вислів слабких людей, а точніше людей у котрих не вийшло втілити у життя задуманне, або втілити у неповному обсязі і які таким чином змирилися з відбуваючими чи завершиними справами в не свою користь. Впускають справу на самотьок, думають що справа сама чи хто її вирішить.
Протележність вислову можна тнрактувати, що немає неможливого, при бажання всього можна досягнути.

або... можна відразу все планувати з розумінням, що Бог для моєї справи може дати щось набагато більше, аніж в силі передбачити я грішний і мислити у втіленні "мною задуманого" себе чоловіком, який співпрацює у Задумі Божому і... це вислів людини сильної Богом.
але Ви праві - частіше у природі зустрічаємо саме зазначене Вами...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення andrey s. » 19 жовтня 2011, 18:34

о.Олег писав:
kvantum писав:Все, що робиться, робиться на краще..
Суть вислову - змиритися і прийняти за належне довершений факт, який відбувся не на вашу користь чи не так як ви хотіли. Вислів радше символізує ставлення людини до дії як такої, що не в змозі щось змінити і це вислів слабких людей, а точніше людей у котрих не вийшло втілити у життя задуманне, або втілити у неповному обсязі і які таким чином змирилися з відбуваючими чи завершиними справами в не свою користь. Впускають справу на самотьок, думають що справа сама чи хто її вирішить.
Протележність вислову можна тнрактувати, що немає неможливого, при бажання всього можна досягнути.

або... можна відразу все планувати з розумінням, що Бог для моєї справи може дати щось набагато більше, аніж в силі передбачити я грішний і мислити у втіленні "мною задуманого" себе чоловіком, який співпрацює у Задумі Божому і... це вислів людини сильної Богом.
але Ви праві - частіше у природі зустрічаємо саме зазначене Вами...
З повагою, о.Олег

А ще, це називається позитивне мислення(на мові психологів). А в релігійному сенсі- пошук Божої Волі, шукання Божого шляху, на теренах свіцького життя, і не тільки.
Так можна зрозуміти яким чином Бог нас веде, і так якби підсказує які наміри були нам на добро, а які не зовсім, а до яких ми просто були ще не готові.
Але :) , але слово "робиться" не може мати інертного розуміння. Тобто всетаки це дія, пошук. І саме таке позитивне бачення дає багатьом сил прямувати далі, попри якісь труднощі чи навіть крах чи падіння.
Як не крути, вислів позитивний. :)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення о.Олег » 19 жовтня 2011, 20:42

andrey s. писав:
о.Олег писав:або... можна відразу все планувати з розумінням, що Бог для моєї справи може дати щось набагато більше, аніж в силі передбачити я грішний і мислити у втіленні "мною задуманого" себе чоловіком, який співпрацює у Задумі Божому і... це вислів людини сильної Богом.
але Ви праві - частіше у природі зустрічаємо саме зазначене Вами...
З повагою, о.Олег

А ще, це називається позитивне мислення(на мові психологів)...

таке мислення може бути самообманом. Бог же, уповання на Нього - не обман. Вірую
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Все, що робиться, робиться на краще?

Повідомлення andrey s. » 19 жовтня 2011, 21:05

о.Олег писав:
andrey s. писав:
о.Олег писав:або... можна відразу все планувати з розумінням, що Бог для моєї справи може дати щось набагато більше, аніж в силі передбачити я грішний і мислити у втіленні "мною задуманого" себе чоловіком, який співпрацює у Задумі Божому і... це вислів людини сильної Богом.
але Ви праві - частіше у природі зустрічаємо саме зазначене Вами...
З повагою, о.Олег

А ще, це називається позитивне мислення(на мові психологів)...

таке мислення може бути самообманом. Бог же, уповання на Нього - не обман. Вірую
З повагою, о.Олег

Та тому ходжу не до психологів жувати щось там і намагатись себе зрозуміти.
Тобто, спасіння у Бога, а не у людини. Або через людину яка уповає на Бога, і так Він може діяти через неї.
Вірую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 77 гостей