Як зрозуміти Божу волю?

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення luksander » 24 грудня 2011, 09:01

- Неизвестное, - сказал Фейкс своим мягким голосом, - непредсказуемое – вот на чём основана жизнь. Бездоказательность – почва для действий. Если бы было доказано, что Бога не существует, не было бы религии. … но если бы было доказано, что Бог есть, религии тоже не стало бы… Скажите мне, Дженри, что известно? Что же неизбежно, предсказуемо, обязательно – единственное, что вы знаете о своем будущем и моём?
- Что мы умрём.
- Да. Есть единственный вопрос, на который можно ответить, Дженри, но мы уже знаем на него ответ… Единственное, что делает жизнь возможной, это постоянная неопределенность: никто не знает, что его ждет впереди.
Урсула ле Гуин
«Левая рука тьмы»

:pardon:

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення Talya » 24 грудня 2011, 10:07

о.Олег писав:
Talya писав:коли для одного добром є одна річ, а для іншого протилежна...

але ж Ви вирішуєте за себе? Якщо те, що мені добре (і саме у собі добре), точно знаю, що для ближнього зло - немає розмитості - є відповідальне рішення, моєрішення, доросле :Rose:
З повагою, о.Олег

Дякую!
Але ситуації бувають і інші. Якщо то, що мені не надто добре (а в принципі важко сказати добре це чи ні), а для ближнього це мабуть добро. Тоді моє доросле і відповідальне рішення буде добром чи ні? :sorry:
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення kvantum » 24 грудня 2011, 12:50

Just_me писав:
andrey s. писав:Як Вам би хотілось, щоб Бог промовляв до Вас

Я завжди прошу, щоб Він дав мені чітко зрозуміти "так" чи "ні". Мушу визнати, не завжди виходить у нас спілкування таким чином. Більше двох років тому моя знайома мала вибір - брати участь в одній справі, чи ні. Справа була справді добра, якщо б усі її учасники докладали максимум зусиль, спрямованих на позитивний результат. Я знала, яке для неї це важке рішення, тому безнастанно її підтримувала і ми разом просили Господа про те, щоб показав їй шлях. Просьба була приблизно наступного змісту: Боже, ти все бачиш і знаєш, якщо справа не закінчиться позитивно, то втруться і не дай їй розпочатися, обережи від помилки. Якщо докладені нами зусилля дадуть добрі плоди, то дай нам сили і снаги все залагодити. Якась невідома сила робила все, щоб вона прийняла позитивне рішення, так і сталося. Проте згодом розпочалися величезні труднощі, кілька разів усе зривалося і зусиллями багатьох людей налагоджувалося знову. Закрадалися думки, що, можливо, вибір був неправильний, але як тільки ми так думали, знову Божа рука все налагоджувала. Ми всі щиро вірили і молилися, щоб усе вдалося. На жаль, в результаті все закінчилося печально, це зачепило багато навколишніх людей. Людина, яку я переконувала, що треба вірити й триматися, не розчарувалася в Бозі. Але розчарувалася в собі. Мабуть, ми не цілком добре зрозуміли Божий план, або неправильно інтерпретували певні знаки в ході його реалізації. Тому мене й саму цікавить, як зрозуміти все правильно, те, що показує нам Бог, бо наші помилки в трактуванні Божої волі щодо нас коштують нам років зусиль, а то й цілого життя...

Можна выдповысти Вам наступним чином. Першим, тобто те що сталося, Бог вважав зробити саме так бо ви були неготові до даної ноші і в майюутньому все могло бути ще гірше і дана справа не ваша ви маєте інше призначення.
А можна ще по іншому, невже ви щиро вважаєте що Бог вам має допомогти хоча б порадою?! щоденно у світі вмирає 25тис.!!! людей з ни 15тис. дітей!!! як ви гадаєте кому лотрібна більше допомога, а скільки людей вимерли у 1933 році від голоду чи у Європі в середньовіччя від чуми, кому була потрібна більше допомога Вам чи їм, але їм Бог не допоміг то ви сподіваєтеся Вам допоможе...
Порада від себе, консультуйтеся з фахівцями, але від помилок ніхто не застрахований, нажаль.

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення Talya » 24 грудня 2011, 14:40

kvantum писав:Можна выдповысти Вам наступним чином. Першим, тобто те що сталося, Бог вважав зробити саме так бо ви були неготові до даної ноші і в майюутньому все могло бути ще гірше і дана справа не ваша ви маєте інше призначення.
А можна ще по іншому, невже ви щиро вважаєте що Бог вам має допомогти хоча б порадою?! щоденно у світі вмирає 25тис.!!! людей з ни 15тис. дітей!!! як ви гадаєте кому лотрібна більше допомога, а скільки людей вимерли у 1933 році від голоду чи у Європі в середньовіччя від чуми, кому була потрібна більше допомога Вам чи їм, але їм Бог не допоміг то ви сподіваєтеся Вам допоможе...
Порада від себе, консультуйтеся з фахівцями, але від помилок ніхто не застрахований, нажаль.


Думаю, що Бога не обтяжує одночас помагати багатьом людям. Нам важко це зрозуміти, але думаю, що Бог з нами в кожній хвилі настільки - наскільки ми Йому то дозволяємо, наскільки кличемо і наскільки приймаємо Його.
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення Just_me » 24 грудня 2011, 14:43

kvantum писав:Першим, тобто те що сталося, Бог вважав зробити саме так бо ви були неготові до даної ноші і в майюутньому все могло бути ще гірше і дана справа не ваша ви маєте інше призначення.

І це я теж передбачила, Ви просто не зовсім уважно читали. Я просила, щоб ця справа розпочалася, якщо вийде на добре і ні, якщо не вийде.
kvantum писав:щоденно у світі вмирає 25тис.!!! людей з ни 15тис. дітей!!! як ви гадаєте кому лотрібна більше допомога, а скільки людей вимерли у 1933 році від голоду чи у Європі в середньовіччя від чуми, кому була потрібна більше допомога Вам чи їм, але їм Бог не допоміг то ви сподіваєтеся Вам допоможе...

Я знаю про це, тому перед тим, як щось попросити, 10 раз обдумаю.
о.Олег писав:невже це про питання розмитості добра? Ні - це про добру (саму у собі) річ (ніж), яку можна використати на добре і на зле (чітко - жодної розмитості)

Згадався мені О. Ірванець:
"Це ані добре, ні погано.
Це просто сталося – і квит."
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення о.Олег » 24 грудня 2011, 14:49

Just_me писав:
о.Олег писав:невже це про питання розмитості добра? Ні - це про добру (саму у собі) річ (ніж), яку можна використати на добре і на зле (чітко - жодної розмитості)

Згадався мені О. Ірванець:
"Це ані добре, ні погано.
Це просто сталося – і квит."

ніж (з Вашого прикладу) - це предмет/річ, це ще не дія ("сталося"). :pardon:

З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення Just_me » 24 грудня 2011, 14:54

о.Олег писав:ніж (з Вашого прикладу) - це предмет/річ, це ще не дія ("сталося").

Так, це просто мені згадався уривок, вирішила опублікувати як ліричний відступ, не зовсім до нашої теми оффтопний :))) Та мені здається все є ліками і все отрутою, залежить від дози. Усі земні речі не є добрими чи злими, вони такими стають відносно результату їх застосування.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

kvantum
дописувач
дописувач
Повідомлень: 135
З нами з: 25 липня 2011, 14:08

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення kvantum » 24 грудня 2011, 16:09

Talya писав:Думаю, що Бога не обтяжує одночас помагати багатьом людям. Нам важко це зрозуміти, але думаю, що Бог з нами в кожній хвилі настільки - наскільки ми Йому то дозволяємо, наскільки кличемо і наскільки приймаємо Його.

Відповідь заслуговує на аплодисменти, як кваліфікованого богослолва дипломата.
Цікаво, коли трьох річні діти пухли і вмирали чи вмирають від голоду, як ця дитинка має кликати Бога, як хй прийняти його, щоб він їй допоміг?!

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення Talya » 24 грудня 2011, 16:58

kvantum писав:
Talya писав:Думаю, що Бога не обтяжує одночас помагати багатьом людям. Нам важко це зрозуміти, але думаю, що Бог з нами в кожній хвилі настільки - наскільки ми Йому то дозволяємо, наскільки кличемо і наскільки приймаємо Його.

Відповідь заслуговує на аплодисменти, як кваліфікованого богослолва дипломата.
Цікаво, коли трьох річні діти пухли і вмирали чи вмирають від голоду, як ця дитинка має кликати Бога, як хй прийняти його, щоб він їй допоміг?!


В мене далеко не богословська освіта, може навіть більше навпаки, оскільки була старанним студентом, то читала багатьох авторів які є дуже далекими від християнства.
Ми з Вами не Бог не знаємо Його задуму, так картина світу не надто тішить... діти вмирали тоді, діти вмирають тепер. З цього можна зробити два висновки:
1. На все Воля Божа,значить так для чогось потрібно те що ми не можемо зрозуміти для чого свідчить лише про те якими ми є малими і особисто мені дає можливість відчути те наскільки потребуємо Бога завжди.
2. Старатись робити висновки для свого життя з тих подій. Бути більш добрими і чуйними.

Думаю, Бог чув тих дітей і думаю що прийняв їх, скільки того земного життя (років 70?), Бог не обіцяв що буде легко, але обіцяв достойну винагороду в небі. :Rose:
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення Володимир85 » 24 грудня 2011, 17:20

kvantum писав:Цікаво, коли трьох річні діти пухли і вмирали чи вмирають від голоду, як ця дитинка має кликати Бога, як хй прийняти його, щоб він їй допоміг?!


Цікаво також, можливо так проявляється Божа воля, щоб дитинка полишила цей світ у 3 роки, аніж у наприклад 70 з купою можливих гріхів...
Ми, як люди, повинні робити все для того, щоб ніхто не вмирав у тьохрічному чи іншому віці від голоду, холоду та інших причин, пам’ятаючи, що ми – маленькі атоми у стоп Предвічного і Він вирішує, чи мета наших зусиль втілиться в результат, якого прагнемо.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення о.Олег » 24 грудня 2011, 17:55

kvantum писав:
Talya писав:Думаю, що Бога не обтяжує одночас помагати багатьом людям. Нам важко це зрозуміти, але думаю, що Бог з нами в кожній хвилі настільки - наскільки ми Йому то дозволяємо, наскільки кличемо і наскільки приймаємо Його.

Відповідь заслуговує на аплодисменти, як кваліфікованого богослолва дипломата.
Цікаво, коли трьох річні діти пухли і вмирали чи вмирають від голоду, як ця дитинка має кликати Бога, як хй прийняти його, щоб він їй допоміг?!

а дитинка і молиться. І Бог точно почув і робить набагато більше, аніж за цих страшних умов людина може сподіватись - Бере дитинку до Себе. А... питання наявності страждання у світі завжди буде актуальним: людина хоче, щоб страждання не було, щоб Бог Зробив так, як це бачу "я", щоб... зійшов з Хреста, очолив, заставив, покарав... А Бог на Хресті молиться за тих, хто Його розіп'яв... Молиться і за страждаючих, і за катів.
З цим важко...
з повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення andrey s. » 24 грудня 2011, 18:37

kvantum писав:Можна выдповысти Вам наступним чином. Першим, тобто те що сталося, Бог вважав зробити саме так бо ви були неготові до даної ноші і в майюутньому все могло бути ще гірше і дана справа не ваша ви маєте інше призначення.

Можливо все, і що тут сказати. Коли дуже кепсько, то особисто мені завжди допомагало те, що я ясно усвідомлював, що могло бути і набагато гірше, і це якось спонукало дякувати за те, що я маю, і повірте без притензій на більше :) .(я собі кажу, що маю набагато більше, ніж заслуговую. То суто за себе, бо у когось життя інше , і це нормально)
Згоден з п. "просто я"(на рахунок цвяхів і дирок від них), тільки справа у тому, що я сам той цвях витягнути не можу, можу тільки забити. А ось Бог допомагає мені ті цвяхи витягувати. Бо хто цвяхи забивав колись, то знає, щоб витягнути його потрібен інструмент. Бог витягує, хочаб через Свою науку, і навіть нашими руками, але всерівно Бог. Хоч можливо і сам, але то в дуже особливих випадках, іто, не просто так.(От і Савлу витягнув, що той став Павлом.)
А молоток, то наша голова :D , і можливо не тільки голова(ну то таке)
А дири від цвяхів будуть, куди без них. Але вбачаю Божу поміч у тому, що Він може ті дири перетворити на щось корисне, те що можна на Його Славу використати.
(або простіше, це старий і добрий досвід. І часто розумію, що якщо і не стаю на одні і тіж граблі, то завдяки Йому)
kvantum писав:А можна ще по іншому, невже ви щиро вважаєте що Бог вам має допомогти хоча б порадою?! щоденно у світі вмирає 25тис.!!! людей з ни 15тис. дітей!!! як ви гадаєте кому лотрібна більше допомога, а скільки людей вимерли у 1933 році від голоду чи у Європі в середньовіччя від чуми, кому була потрібна більше допомога Вам чи їм, але їм Бог не допоміг то ви сподіваєтеся Вам допоможе...
Порада від себе, консультуйтеся з фахівцями, але від помилок ніхто не застрахований, нажаль.

Так, фахівці то добра справа :) .
Але все вище написане Вами, краще буде розумітись, якщо наприклад я(Вас навіть не хочу використовувати як приклад.Упаси Боже), буду на крок від смерті.(навіть якщо це тільки здається, тобто так тільки думається)
От тоді і зрозуміло, те про що Ви кажите, про людей і дітей помираючих.
В ці хвилини ясно розуміється, для чого мені Бог, і повірте, решта вже не має значення.(ну то просто думки, і пояснити важко)
Нам потрібен часто Бог як поміч в буденному житті, як засіб вирішення проблем, і все таке.(що в принципі нормально, але всерівно, це бачення кожного зокрема, для чого мені Бог. І нормальним є те, що це сприйняття змінюється, тобто не змінюється, а скорше розвивається.)
Я Бога не хочу турбувати за такі дрібниці, краще справді дбати за те, щоб вистояти у Ньому,прагнути Його, а решта я думаю(все необхідне) дасться Ним, тобто за допомогою моїх рук і голови(хочаб щоб нею цвяхи забивати :D ), а також рук і голів ближніх, яких він вчить любити і використовувати свої руки і голову на свідчення цієї Любові.)
Бог це не засіб для досягнення наших цілей, і це точно.(бо якщо все добре від Бога, то що ізходить від нас, якщо ми поза Богом???, або віддалились від Нього)
А якщо ми стремим до Нього, і робим це за Наукою Господа нашого(який розжував нам смертним, що то таке), то це вже не наші прагнення і дії, а Його.

Я розумію, що ця бесіда може трафити того, хто собі думає:"Я про одне, а він про інше :) "
Маю віддати дитину кудись, чи думаю як саме щось зробити, і прошу Бога щоб врозумив, поміг, щоб не було тої дирки від цвяха.
Але, хіба не зрозуміло, що має нами рухати в такі моменти????
І справді, я часто прошу не розуму, а сміливості. Так, саме сміливості крокувати по дорозі Життя , і щоб це не віддаляло мене від Нього(те крокування. А решта то другорядне))
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення Talya » 24 грудня 2011, 19:11

А нікому не траплялась ситуація коли ніби знаєш що Божа воля є на те, щоб "йти вправо", а людина тебе скеровує "вліво", бо вважає для себе то добром... і тут стоїш на роздоріжжі - добре для Бога, чи добре для ближнього
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення Georgij » 24 грудня 2011, 19:26

Мені здається, що ми, тобто я, шукання і розуміння Божої волі ставлю як мету, але як таку, що вирішує проблеми і багато чого пояснює. І в кінці виходить, що я шукав Його волі, не відриваючись від свого его, шукав на свій лад, чи то очікував відповіді, яку б хоча міг передбачити, або був би готовий до тієї "зрозумілої волі". А потім, після терзань, коли справді вже бачиш перст Божий, згодом звичайно, розумієш і усвідомлюєш, до чого Він насправді "вів", то почуваєшся присоромленим, двійочником і великим грішником. Зрозуміло, береться це за урок собі, досвідчення Бога живого в моєму житті, і такий присмак в душі, як би то сказати... Ну за що мене так любить Бог? :oops:
Треба таки вміти зректися самого себе, якщо справді шукаєш Божої волі у житті, нести хрест свій, можливо і часто власне через ці терзання, пошуки, муки душевні... Бо в кінці таки віднаходиш розуміння Його волі , та й зрештою віднаходиш і розумієш самого себе, справжнього, а не як користувача благодатями і всепояснюючою розпізнаванністю :oops:
Востаннє редагувалось 24 грудня 2011, 20:13 користувачем Georgij, всього редагувалось 1 раз.
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення Georgij » 24 грудня 2011, 19:35

Talya писав:А нікому не траплялась ситуація коли ніби знаєш що Божа воля є на те, щоб "йти вправо", а людина тебе скеровує "вліво", бо вважає для себе то добром... і тут стоїш на роздоріжжі - добре для Бога, чи добре для ближнього

Це мабуть і є наше житейське море... В колективі, з рідними, в стосунках із знайомими... Доволі часто стою на такому роздоріжжі, якщо правильно зорзумів ваше запитання. Але копаю себе, якщо надто довго стою:-Та йди вже! мусиш всім подобатися? ніхто не казав, що буде легко!
Але то зараз, а от коли стоїш на роздоріжжі.... Господи поможи :oops:
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Наталка Мостовенко
новик
новик
Повідомлень: 12
З нами з: 10 жовтня 2012, 09:15
Звідки: Павлоград, мешкаю у Харкові

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення Наталка Мостовенко » 11 жовтня 2012, 07:59

Talya писав:Кожен день ми приймаємо рішення, великі чи маленькі, але від них залежить життя. І хочеться приймаючи кожне рішення керуватись Божою волею, але як її дізнатись в кожному конкретному випадку? :Search:


тема корисна і цікава. :good:

Інна
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 05 грудня 2012, 13:59

Як зрозуміти знаки Бога?

Повідомлення Інна » 05 грудня 2012, 15:54

Слава Ісусу Христу!
Є такі слова, найгірше покарання це здійснення наших мрій. Маю я одне бажання, яке перетворила на ціль....,щоб його реалізувати потрібно серйозно попрацювати, знайти відповідні документи, оббігати безліч інстанцій як це зазвичай буває...От роблю я вже декілька спроб досягти мети...Але питання в тому, що я не можу зрозуміти чи Бог в даному випадку хоче допомогти мені чи навпаки , показує,що я обрала не те що потрібно....( Хоча це теж допомога) .З однієї сторони, Він мені підкидує різні можливості, випадкових знайомих, які мали схожу ситуацйію, дають поради, до мене прихолять нові ідеї, які мали б допомогти на шляху до досягнення мрії...Але з іншої сторони, десь глибоко у душі. мені здається, що "щось не так" чи це можливо страх перед "глобальністю" своєї мрії( вона б кардинально поміняла моє життя).....От я й розгубилася, не знаю чи Бог хоче показати, що в житті не все легко дається, що потрібно ще дуже довго потрудитися..чи хоче зупинити мене, бо мене чекає щось інше...
Не знаю, чи висвітлила своє питання достатньо зрозумілим, можливо воно видастся не таким важливим як у інших..Але мене це хвилює, можлливо за цими словами не чути моїх переживань...
Очікую на будь-яку відповідь, дуже вдячна!!!!!!!

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення пілігрим » 05 грудня 2012, 16:42

На мій погляд , знаки Бога шукати не варто. Ви їх не знайдете. Або приймете за них , те , що ними не являється. Якщо на щось буде Божа воля , то вона буде виявлена таким чином , що Вам її обійти ніяк не вдасться. Це з мого життєвого досвіду , а його трохи є )
Одне можу сказати точно. Ви ніколи не пожалієте , що послухались своєї совісті. Це 1000 %.
Κύριε ελέησον

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення Ігор В » 05 грудня 2012, 17:02

Я в схожій ситуації довго розмірковував над Божою волею і нічого не зміг зрозуміти, тут напевно багато залежить від стану духовності, найкраще напевно молитись, побільше молитись і прийде час Господь зробить якнайкраще.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Як зрозуміти знаки Бога?

Повідомлення luksander » 05 грудня 2012, 17:21

Інна писав:Слава Ісусу Христу!
Є такі слова, найгірше покарання це здійснення наших мрій.

можливо тому, що сам процес досягнення мети - це життя, а от результат процесу життя - смерть :( так що досягнення любої мети - це свого роду смерть :pardon:
Інна писав: можливо страх перед "глобальністю" своєї мрії( вона б кардинально поміняла моє життя)...

на всяк випадок треба жити ще не зміненим життям, а як там буде потім?.. :)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як зрозуміти знаки Бога?

Повідомлення о.Олег » 05 грудня 2012, 20:01

Інна писав:Слава Ісусу Христу!
Є такі слова, найгірше покарання це здійснення наших мрій. Маю я одне бажання, яке перетворила на ціль....,щоб його реалізувати потрібно серйозно попрацювати, знайти відповідні документи, оббігати безліч інстанцій як це зазвичай буває...От роблю я вже декілька спроб досягти мети...Але питання в тому, що я не можу зрозуміти чи Бог в даному випадку хоче допомогти мені чи навпаки , показує,що я обрала не те що потрібно....( Хоча це теж допомога) .З однієї сторони, Він мені підкидує різні можливості, випадкових знайомих, які мали схожу ситуацйію, дають поради, до мене прихолять нові ідеї, які мали б допомогти на шляху до досягнення мрії...Але з іншої сторони, десь глибоко у душі. мені здається, що "щось не так" чи це можливо страх перед "глобальністю" своєї мрії( вона б кардинально поміняла моє життя).....От я й розгубилася, не знаю чи Бог хоче показати, що в житті не все легко дається, що потрібно ще дуже довго потрудитися..чи хоче зупинити мене, бо мене чекає щось інше...
Не знаю, чи висвітлила своє питання достатньо зрозумілим, можливо воно видастся не таким важливим як у інших..Але мене це хвилює, можлливо за цими словами не чути моїх переживань...
Очікую на будь-яку відповідь, дуже вдячна!!!!!!!

у своїй цілості, метою життя людини має бути Царство Небесне, Бог. Це, власне, мало б бути нмсд мірилом того, чи "мої" цілі, мета, якої перед собою ставлю, можуть бути Богові милими; чи в осягнені поставленої цілі, "мені" не треба буде забути Бога. І, якщо йду до поставленої цілі твердо тримаючись Христа - це вже знак Божої Присутності, Благословення.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення brat Martyn » 11 грудня 2012, 21:28

Можливо, не всі мені повірять, але я ніби сплю, і відколи покинув явно чи недуже порповідувати на роботі і пропагувати природнє батьківство і сімейні цінності, я взагалі не знаю, якого милого я там роблю... А ще в мене останні дні серйозний творчий депресняк, який живить безнадію реалізації творчих планів. А ще я хронічно невиспаний, і боюсь, виспатись прийдеться, що могти мати хоч якісь претензії на успіх.

І як у всій цій непідйомності знайти Божу волю? %) Треба більше смирення? Відчуття до кісток своєї немочі?

А Господь далі мовчить...
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення luksander » 12 грудня 2012, 00:29

brat Martyn писав:Можливо, не всі мені повірять, але я ніби сплю, і відколи покинув явно чи недуже порповідувати на роботі і пропагувати природнє батьківство і сімейні цінності, я взагалі не знаю, якого милого я там роблю... А ще в мене останні дні серйозний творчий депресняк, який живить безнадію реалізації творчих планів. А ще я хронічно невиспаний, і боюсь, виспатись прийдеться, що могти мати хоч якісь претензії на успіх.

І як у всій цій непідйомності знайти Божу волю? %) Треба більше смирення? Відчуття до кісток своєї немочі?

А Господь далі мовчить...

Так є... :pardon: пригадую собі: "Любіть ближнього свого" (Божа ж воля?) і намагаюся якщо вже не любити, то хоча б поводитися так, неначе люблю... :pardon:

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення Just_me » 12 грудня 2012, 01:29

brat Martyn писав:Можливо, не всі мені повірять, але я ніби сплю, і відколи покинув явно чи недуже порповідувати на роботі і пропагувати природнє батьківство і сімейні цінності, я взагалі не знаю, якого милого я там роблю... А ще в мене останні дні серйозний творчий депресняк, який живить безнадію реалізації творчих планів. А ще я хронічно невиспаний, і боюсь, виспатись прийдеться, що могти мати хоч якісь претензії на успіх.

І як у всій цій непідйомності знайти Божу волю? %) Треба більше смирення? Відчуття до кісток своєї немочі?

А Господь далі мовчить...

Мар"яне, може бути і таке, що Господь нескоро заговорить, а жити треба далі. Іноді Він мовчить, щоб ми самі до чогось додумалися. Не переймайтеся, шлях знайдеться, ви ним і так ідете, він веде у правильному напрямку.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення brat Martyn » 12 грудня 2012, 19:23

Just_me писав:Мар"яне, може бути і таке, що Господь нескоро заговорить, а жити треба далі. Іноді Він мовчить, щоб ми самі до чогось додумалися. Не переймайтеся, шлях знайдеться, ви ним і так ідете, він веде у правильному напрямку.

Ну, в мому випадку, напевно, вартує менше заморочуватись тим, щоб конче до чогось додумуватись, а то я дуже тим напрягаюсь... і просто бути щасливим.
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення Just_me » 12 грудня 2012, 21:42

brat Martyn писав:Ну, в мому випадку, напевно, вартує менше заморочуватись тим, щоб конче до чогось додумуватись, а то я дуже тим напрягаюсь... і просто бути щасливим.

Саме так, жити як живеться. Додуматися я мала на увазі не в результаті процесу напруженого мислення, а те, що все прийходить само собою. Діййшла колись висновку, що треба плисти за течією життя. Очікування, мрії і плани не роблять нас ані на йоту щасливішими. Приймати все як є - от цього треба вчитися.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення brat Martyn » 12 грудня 2012, 23:10

Just_me писав:Діййшла колись висновку, що треба плисти за течією життя.

Ви, панно, пообережніше з такими фразами... на церковному то форумі. :wink:
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення Just_me » 12 грудня 2012, 23:57

brat Martyn писав:
Just_me писав:Діййшла колись висновку, що треба плисти за течією життя.

Ви, панно, пообережніше з такими фразами... на церковному то форумі. :wink:

Та я, пане, можу це сказати будь-де, це не якась крамольна фраза :) Плисти за течією - приймати все як є.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення о.Олег » 13 грудня 2012, 07:28

"Життя - це обов`язок"
(Блаженний Священномученик Олексій Зарицький)

З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення Sputnik » 13 грудня 2012, 09:49

о.Олег писав:"Життя - це обов`язок"
(Блаженний Священномученик Олексій Зарицький)

З повагою, о.Олег

А кожна дія, це своєрідний вибір міри відповідальності та відповідної "інстанції".
Cogito, ergo sum


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 66 гостей