Як зрозуміти Божу волю?

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення Georgij » 13 грудня 2012, 11:39

brat Martyn писав:Можливо, не всі мені повірять, але я ніби сплю, і відколи покинув явно чи недуже порповідувати на роботі і пропагувати природнє батьківство і сімейні цінності, я взагалі не знаю, якого милого я там роблю... А ще в мене останні дні серйозний творчий депресняк, який живить безнадію реалізації творчих планів. А ще я хронічно невиспаний, і боюсь, виспатись прийдеться, що могти мати хоч якісь претензії на успіх.

І як у всій цій непідйомності знайти Божу волю? %) Треба більше смирення? Відчуття до кісток своєї немочі?

А Господь далі мовчить...


У мене щось схоже.... невиспаність, загнаний, купа обовязків, діти, шум, гам, якісь потреби в кожного окремі, щось забувається..... Оглядаєшся навколо себе і не можеш зрозуміти, що я роблю/маю робити, щоб жити по-Божому???
Як мені повернути мир в серці, який не знаю коли востаннє я відчував..... І..... здавалося б, що Господь далі мовчить, аж раптом лунає чітка відповідь.... вгадайте коли? - в молитві, за зачиненими дверима, коли здавалося б неможливо оті двері прикрити.... почути Бога, але ж чуємо...який каже - "Я твій Бог", а ми повторюємо щасливі і потішені....НАШ БОГ!!!!! :Yahoo!:
.... І далі все пішло-поїхало....робота, обовязки, невиспаність..... хвороби, годі дати ради.....але якось то набуло сенсу, якогось Божого спрямування. :) Роби як робиш, але роби добре, і не забувай хто твій Бог! Він настановив, з Його волі я в цій рутині....
Шкода, нечасто приходить таке "просвітлення"... Господи, помилуй!
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення luksander » 13 грудня 2012, 13:35

коли ти, що звешся юдей, що спираєшся на закон і хвалишся Богом,

ти, що знаєш його волю і, навчившись із закону, розбираєш, що краще,

упевняєш себе, що ти провідник сліпим, світло тим, що в темряві,

виховник невігласів, учитель дітей, бо маєш у законі вираз знання і правди

:wink: :oops:
:pardon:

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення brat Martyn » 13 грудня 2012, 23:06

Georgij писав:У мене щось схоже.... невиспаність, загнаний, купа обовязків, діти, шум, гам, якісь потреби в кожного окремі, щось забувається..... Оглядаєшся навколо себе і не можеш зрозуміти, що я роблю/маю робити, щоб жити по-Божому???

А мене просто гнітить, як правило, стикатися зі світом і його дурним упалим порядком, і тоді стає шкода потрачених вісім годин щодня...
І мучуся думками: "Ну хіба ж не можна заробляти якось у цікавіший і корисніший спосіб?" - раз то ітак потрібно.
+ розуміння того, що працюючи на дядю, ні до чого толком не доробишся, бо система така, і що пора би вже самому щось сооббразить, а воно не йде.
Є в мене співробітники, що живуть на роботі, а я однозначно живу вдома....
Перестав засиджуватись по ночах, вже плющить менше, висплюсь - і далі за діла. Тільки підівчусь організовувати час.
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення пілігрим » 13 грудня 2012, 23:28

Шукати знаків Божої волі не те , що нерозумно , а імхо небезпечно. Божа воля сама тебе знайде. Все , що Господь дозволив людині знати про Його волю є в Писанні.
"Делай , что должен , и будь , что будет" - по моєму , мудрий девіз.
А депресія , душевний неспокій - це мені (та мабуть кожному) знайоме. Мені особисто допомагає тільки молитва. "Господи , я не маю сил , допоможи мені боротись , бо сам я - ніщо".
Мені допомагає.
Κύριε ελέησον

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення luksander » 14 грудня 2012, 08:25

пілігрим писав:Шукати знаків Божої волі не те , що нерозумно , а імхо небезпечно.

:( осел пригадався, який не міг вибрати між двома копицями сіна. Буріданів? :oops:
:pardon:

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення пілігрим » 14 грудня 2012, 12:15

luksander писав:
пілігрим писав:Шукати знаків Божої волі не те , що нерозумно , а імхо небезпечно.

:( осел пригадався, який не міг вибрати між двома копицями сіна. Буріданів? :oops:
:pardon:


Бурідан , відстоюючи позицію морального детермінізму приводив приклад Арістотелевого осла , що вибирає між двома моріжками. Бурідан настоював на тому , що вибір повинен бути в сторону більшого добра.
Вже Лейбніц довів проблему до краю.Він ствердив що осел вріже дуба з голоду в процесі вибору.
Так що осел скоріше Лейбніцовий)))
Але я не це мав на увазі. В результаті пошуку знаків і волі Божої можна так зануритись в глибини своєї свідомості і підсвідомості , що не знати де опинишся.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Як зрозуміти Божу волю?

Повідомлення Georgij » 14 грудня 2012, 14:06

хоча розумію, що вирвано з інш.контексту, але в даному, розумію саме так:
І не вподібнюйтеся до цього світу, але перемінюйтесь обновленням вашого розуму, щоб ви переконувалися, що то є воля Божа, що добре, що вгодне, що досконале. 3 Ласкою, яка мені дана, я кажу кожному з вас: не думати понад те, що треба думати, а думати скромно, мірою віри, як Бог наділив кожному.(Рим.12, 23)
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей