Робота з молоддю в УГКЦ

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

robie
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 239
З нами з: 30 червня 2005, 21:19
Контактна інформація:

Re: Про МОЛОДЬ

Повідомлення robie » 23 лютого 2007, 10:37

mukolaj писав:Скажіть, будь-ласка, чому священики нашої церкви так мало працюють із молоддю.


Працюють. Про згромадження отців Салезіан чули?? При багатьох парафіях дуже багато робиться для молоді. Може ви просто маєте на увазі якийсь конкретний приклад, і переносите одиничний випадок на всіх? :)
unicuique suum

rbn
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 09 грудня 2006, 22:45
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення rbn » 23 лютого 2007, 11:01

<!-- вирізано модератором --!>
порушено правила: 2.1, 2.3, 2.8

orost
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 21 лютого 2007, 13:17

Повідомлення orost » 23 лютого 2007, 12:00

Очевидно немає жодного сенсу коментувати "висловлювання" від rbn.
А тема котра тут піднімається дуже важлива, і про це потрібно говорити. Нажаль буває так що священик з різних причин чи не може чи не хоче працювати з молоддю. Але нехай це не буде причиною для опускання рук. Дуже важливо щоб самі молоді люди шукали можливостей. Можливо варто піти до іншої парафії, самим пробувати організуватись, або зрештою наполегливо просити і свого священика, одним словом в жодному випадку не можна опускати руки!!!!!!!!

rbn
дописувач
дописувач
Повідомлень: 56
З нами з: 09 грудня 2006, 22:45
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення rbn » 25 лютого 2007, 12:52

Да ладно вам мессаги тереть. Вы спрашиваете, почему что-то не ладится, ну я и отвечаю, что без благодати ничего ладиться не будет. Нафиг вам вообще эта католическая ересь?

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 25 лютого 2007, 17:43

2 rbn:
Я би Вас попросив ознайомитися з правилами і не висловлюватися таким тоном!
перше попередження!
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Andy
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 26 лютого 2007, 12:02
Звідки: м. Вінниця

Re: Про МОЛОДЬ

Повідомлення Andy » 26 лютого 2007, 12:38

mukolaj писав:Скажіть, будь-ласка, чому священики нашої церкви так мало працюють із молоддю. :(


Привіт всім!

Я вважаю, що проблемою є те, що духовенство (його більша частина) і самі миряни є закриті та живуть (точніше живемо) в страху, бо, щоб працювати з молоддю - треба вміти відкриватись, треба навіть помирати для себе, віддавати свій час, сили тощо. Багато священиків є з підпілля - і вони не мали достатньої формації для такого виду душпастирства...

Що я робив в своїй ситуації. Я черпав там, де міг почути Слово. А тепер Бог обдарував мене спільнотою, де я можу чути Його Слово. Тобто, якщо Ти можеш десь отримати хоч якусь (звичайно в руслі навчання Католицької Церкви) послідовну формацію - то я радив би користати з цього. А далі Бог покаже. Отже, молися - "відкривайся на Нього - Він буде показувати в Твоєму житті великі чуда" - так колись сказав один священик.
А за Отців треба молитись, щоб Бог обдарував їх Своїм Духом, щоб вони також були чутливі на Його заклики, які є дуже тихими і делікатними. :)

Аватар користувача
Шелест
новик
новик
Повідомлень: 11
З нами з: 21 лютого 2007, 20:44
Звідки: Варшава-Межирів
Контактна інформація:

Повідомлення Шелест » 08 березня 2007, 23:48

<!-- вирізано модератором --!>
порушено правила: 2.1, 2.3

Аватар користувача
mukolaj
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 21 лютого 2007, 20:33
Звідки: Львів

Re: Про МОЛОДЬ

Повідомлення mukolaj » 12 березня 2007, 16:24

Дякую за поради!!! :)
Я добре ознайомлений із таким згромадженням як Селезяни, але нажаль це одиночні приклади. Знаю точно. що скажете що багато інших монаших спільнот працює з молоддю. Так, пацюють, але тільки у ВЕЛИКИХ містах, а в по селах страшно поглянути. Звертаюся до священиків: "Працюйте з молоддю і дітьми, бо вони Ваша МАЙБУТНЯ парафія". Мені дуже боляче й глянути, як наше духовенство(по сільських парохіях) нічого не робить, але тільки відправляє Святі Літургії на ЗАМОВЛЕННЯ. :cry: :cry: Дорогі священники бутьте спавжніми Пастерями щоб ваші вівці вас знали. :(

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 19 березня 2007, 14:55

Можу поставити питання інакше - чому молодь не (спів)працює із духовенством???

8)

Подумайте... як же щодо руху назустріч Божій благодаті, а не пасивного чекання...
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
mukolaj
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 21 лютого 2007, 20:33
Звідки: Львів

Повідомлення mukolaj » 19 березня 2007, 17:31

Можу поставити питання інакше - чому молодь не (спів)працює із духовенством???


Молодь хоче співпрацювати із духовенством, але її треба до того підготувати. Духовенство покликане просвітлювати молодь, воно повинно давати ініціативу щоб молодь приходила. Звичайно, якщо священик чекає на активну молодь то нехай собі чекає. Я думаю що він не дочекається, бо не буде кого чекати. Подивіться як працюють протестанти!!! :( Тому не потрібно чекати, але тільки діяти. :x :) :(

Аватар користувача
teresa
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 20 березня 2007, 13:28
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення teresa » 20 березня 2007, 14:04

Насамперед, погоджуюсь з тим, що молодь мусить діяти незалежо від відповіді чи не відповіді на це духовенства, шукаючи діалогу ("Хто шукає, той знаходить..."). Знаю з особистого досвіду, як член молодіжної організації при одній парохії. Прийшлося попотіти в тому напрямку!!!!! %)
Та з іншого боку, погоджуюсь з тим, що бракує досвіду, навиків, вмінь, як з боку молоді, так і збоку духовенства! :cry:

На мою думку бракує сталих випрацюваних програм для праці з молоддю і приготування до втілення цих програм духовенства!
Часом чуєш і про цю спільноту і про цю організацію, і про цю парохію....І ніби щось все таки відбувається, і молодь, що у всій тій роботі задіяна живе християнським життям...... Та немає чогось сталого! :(
Поважаю салезіан в тому напрямку! :wink: [/b]

Аватар користувача
mukolaj
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 21 лютого 2007, 20:33
Звідки: Львів

Повідомлення mukolaj » 21 березня 2007, 13:14

Звичайно, я погоджуюся з тим, що молодь має діяти незалежно від того чи є взаємність від духовенства. Але нажаль духовенство, яке покликане до того, щоб проповідувати Слово Боже нічогісінько не робить. :cry:
Погоджуюся із тим, що Селезяни прекрасно працюють із молоддю, але як я уже наголошував це тільки по великих містах, а що робиться по селах??? :( :cry:
Так, бракує досвіду і вмінь, але цей досвід не прийде сам по собі, якщо не працювати!!! =@

Mirkos
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 21 березня 2007, 16:04

Повідомлення Mirkos » 21 березня 2007, 16:24

Ви підняли досить актуальне питання :x
Востаннє редагувалось 21 березня 2007, 16:28 користувачем Mirkos, всього редагувалось 1 раз.

Mirkos
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 21 березня 2007, 16:04

Повідомлення Mirkos » 21 березня 2007, 16:26

mukolaj писав:Звичайно, я погоджуюся з тим, що молодь має діяти незалежно від того чи є взаємність від духовенства. Але нажаль духовенство, яке покликане до того, щоб проповідувати Слово Боже нічогісінько не робить. :cry:
Погоджуюся із тим, що Селезяни прекрасно працюють із молоддю, але як я уже наголошував це тільки по великих містах, а що робиться по селах??? :( :cry:
Так, бракує досвіду і вмінь, але цей досвід не прийде сам по собі, якщо не працювати!!! =@


Чи можете розповісти про себе більше?

Mirkos
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 21 березня 2007, 16:04

Повідомлення Mirkos » 21 березня 2007, 16:44

Які пропозиції?

Хто займеться сайтом?

Mirkos
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 21 березня 2007, 16:04

Повідомлення Mirkos » 21 березня 2007, 17:15

Знаєте. У мене є кілька хороших священиків-друзів, працею яких я просто захоплююся. Вони віддані свому покликанню і готові піти на будь-які жертви, аби допомогти людям. :wink:

Ми зараз судимо священиків, але забуваємо про їхні заслуги. :Yahoo!:

В семінарії виховуються справжні мужі нашої Церкви, що чекають лише нагоди до можливості праці з мирянами. Також там є і ті хто неконче відповідає нашим "стандартам" священослужителя і чомусь на них ми акцентуємо нашу увагу.

В нашому світі є велика кількість професій, але не всі є професіоналами свого ремесла, та ми користуємося їхніми послугами ненаганяючи на них. Можливо з нашої сторони буде несправедливо скидати усі наші проблеми на священиків, адже багатьма ділянками в нашій Україні повинні займатися спецслужби. 8)

Ви подали гарну ідею про молитву, молодці. O:-)

Аватар користувача
mukolaj
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 21 лютого 2007, 20:33
Звідки: Львів

Повідомлення mukolaj » 22 березня 2007, 10:19

Дякую за похвалу. :)
Мені просто ця тема є дуже наболілою і тому хочу поділитися цим із "народом", який, можливо. думає приблизно як я. :x
Я просто студент. :oops: :oops: :wink:

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 22 березня 2007, 10:49

невідомо :pardon:
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

SERCE
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 11 жовтня 2006, 22:01
Звідки: Львів

Повідомлення SERCE » 22 березня 2007, 13:40

Якщо ви маєте на увазі, хто займається сайтом cml.org.ua, то зі зміною опрограмування на сервері, чекаємо на переробку і сайту...
СЕРЦЕ

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 23 березня 2007, 14:17

teresa писав:...Та з іншого боку, погоджуюсь з тим, що бракує досвіду, навиків, вмінь, як з боку молоді, так і збоку духовенства! :cry:

Так, проте вже є молодь, що має вміння і навички... і їй потрібно цим ділитись.
Наприклад різного роду громадські та освітні організації.
teresa писав:Поважаю салезіан в тому напрямку

Ну так, вони тепера мають своїх в комісії.

Але в мене теж є питання до їхньої методи... :oops:
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
teresa
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 20 березня 2007, 13:28
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення teresa » 26 квітня 2007, 19:42

Знову привіт!
Хочу все ж далі продовжити тему про молодь, що має уміння та навички....і про салезіан, до програм яких є запитання! Може просто конкретніше про що йдеться?

Аватар користувача
mukolaj
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 21 лютого 2007, 20:33
Звідки: Львів

Повідомлення mukolaj » 14 травня 2007, 08:46

Я б не говорив, що хтось має своїх в комісії, якщо цього не можливо доказати... Так селезьяни працюють з молоддю не через те, що мають своїх, а через те що це їхнє покликання, їхня місія... Якщо б вони працювали з примусу то ніяка молода людина не прийшла до них... Молодь має уміння і навички, але їм потрібно провідників щоб ці дари від Бога вмкористати і не занедбати... Цими провідниками, на мою думку має стати духовенство, тобто священники... Так багато священників не хочуть працювати бо вони бояться "лишньої роботи", Просто їм це не на руку... Всі дискутують на тему "українських Лефевристів", але ніхто не подумає, що потрібно подивитися на ціпроблеми в церкві на які вони вказують...Лютер спочатку також протестував проти проти деяких проблем, але нажаль ніхто не хотів його слухати... Він не хотів відходити від церкви спочатку, але відійшов... Тому я ще раз прошу всечесніших отців не будьте лінивими, але працюйте, щоб в нашій церкві не було таких проблем, як протестанти і лефевристи... :wink:

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 25 травня 2007, 11:33

mukolaj писав:Я б не говорив, що хтось має своїх в комісії, якщо цього не можливо доказати...

А я б говорив... Це ж не секрет чи державна таємниця...
Розумієте є втзначення "селезіянська родина" ло неї належать не тільки отці, брати і сестри селезіяни, а й усі, що співпрацюють із ними, застосовують випереджуючу систему, бавляться (чи краще - танцюють?) "банси" і т. п. Я вважаю, що її існування - гарна річ для місії селезіян. Проте знаю й інше, що до цієї родини належать голова і секретар Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії. :P
Звісно я не кажу про селезіян як про "масонів" чи "церкву в церкві"... хай Бог боронить. проте є чітка структура, досить кончервативна в певних моментах, що само в собі може створювати труднощі. Як не абсурдно це звучало.
А про інші "чутки" без "доказів" - говорити не буду. Якщо бажаєте Миколає, - то хіба, що в приваті.
mukolaj писав:Так селезьяни працюють з молоддю не через те, що мають своїх, а через те що це їхнє покликання, їхня місія... Якщо б вони працювали з примусу то ніяка молода людина не прийшла до них...

Не хочу перетворювати гілку в розмову про селезіян. Думаю, що така ситуація буде їм приємною (Навіть на форумі - де молодь - там селезіяни. Це теж щось таки означає :) ). Проте для мене питання "щодо селезіян" чи когось іншого стоїть в тому, що певні системи виховання тощо, стають єдино правильними в певному середовищі, а це, ф вважаю, не є добре.
mukolaj писав:Молодь має уміння і навички, але їм потрібно провідників щоб ці дари від Бога вмкористати і не занедбати... Цими провідниками, на мою думку має стати духовенство, тобто священники... Так багато священників не хочуть працювати бо вони бояться "лишньої роботи", Просто їм це не на руку...

mukolaj писав:Може це питання не до "низів", а до "верхів"?

mukolaj писав:Всі дискутують на тему "українських Лефевристів", але ніхто не подумає, що потрібно подивитися на ціпроблеми в церкві на які вони вказують...Лютер спочатку також протестував проти проти деяких проблем, але нажаль ніхто не хотів його слухати... Він не хотів відходити від церкви спочатку, але відійшов... Тому я ще раз прошу всечесніших отців не будьте лінивими, але працюйте, щоб в нашій церкві не було таких проблем, як протестанти і лефевристи... :wink:

Ну-у-у-у...
може не треба аж таких порівнянь. Хоча, Ви, певно, маєте рацію 8)
З повагою, Дмитро.

Ярина Божидар
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 30 червня 2007, 17:34

Молодіжний греко-католицький часопис

Повідомлення Ярина Божидар » 30 червня 2007, 18:02

Привіт, порадьте, яку назву можна дати такому часопису, щоб не відлякував, а зацікавлював :Rose:

Andy
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 26 лютого 2007, 12:02
Звідки: м. Вінниця

Повідомлення Andy » 04 липня 2007, 15:43

Привіт всім!
Брати!
Щось не дуже для молоді ІІІ тисячоліття актуальне питання Патріаршого Собору, до речі, коли він буде?! :oops:
Мені це конкретно показує, що ми маємо серйозні проблеми в Церкві :cry: бо всі ми прагнемо бачити ЖИВІ знаки віри - а ми їх не бачимо, наше життя мало змінюється - тож і ми мало даємо знаків віри іншим.
Щойно прочитав інтерв’ю з отцем Ростиславом Пендюком
http://www.ugcc.org.ua/ukr/library/inte ... pro_molod/
і у мене виникли де-які думки і запитання: 8)
чого саме молодь та загалом люди потребують від Церкви? Точніше, яка місія Церкви? Для мене ця відповідь - у Мт 28, 19-20.
Отже, думаю, що я, ми потребуємо Живого Слова, потребую Його чути, розуміти і приймати - тоді саме Слово буде діяти в моєму житті і приносити плоди...
Може пишу незрозуміло чи теоретично, але це - конкретні речі. Якщо за Церкву (в значенні "Спільнота") щодня не будуть віддавати своє життя (а це помирати для себе) - то цей виноградник мало вродить. Хто має віддавати своє життя - ті, хто до цього дозрів і, загалом ті, хто до Церкви покликані - а це, виходить, і я... :shock: :o Ой!
Відчуваю себе ще недозрілим для цього... Але, думаю, Він мене змінює. Я маю надію! :)

SERCE
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 11 жовтня 2006, 22:01
Звідки: Львів

Повідомлення SERCE » 04 липня 2007, 17:10

Rada, sho vse zh komus taky ne bajduzhe pytannia molodi u Cerkvi!!!!! Bo same nad cym i bude pracjuvaty Sobor, jakyj vidbuvatymetsia u Kyjevi 13-17 serpnia i pislia cioho she bude Forum 18-19 serpnia. Ale jasno, sho 3 chy 5 osib ne mozhe zminyty usiu sytuacij i jj pokrashchuvaty. Tut tak, jak ty kazhesh, kozhen je vidpovidalnym u spravi donesennia Zhyvoho Slova do usih, hto nas otochuje.

Pyshy! :)
СЕРЦЕ

Andy
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 26 лютого 2007, 12:02
Звідки: м. Вінниця

Повідомлення Andy » 05 липня 2007, 12:50

Привіт!
Дякую за відповідь!

Скажи, де можна дізнатись про програму Собору, де можна подати свої думки....?
Бо на офіційному сайті УГКЦ, нажаль, жодної інформації не знайшов. :unknown:
Дякую :wink:

SERCE
гість
гість
Повідомлень: 9
З нами з: 11 жовтня 2006, 22:01
Звідки: Львів

Повідомлення SERCE » 05 липня 2007, 15:04

Pryvit!
Ty mozhesh napysaty do Sekretaria Partiarshoho Soboru o.Rostyslava Pendjuka [email protected]. A prohramu Soboru i Forumu v Kyjevi ja mozhu nadislaty. Tilky napyshy svij e-mail.

Sobor - ce zvychajno znachushcha podija dlia ciloj Cerkvy, oskilky vyznachaje pevni napraiamni u podalshomu zhytti ta dijalnosti, ale je masa roboty na kozhen den, jaku treba prosto robyty, i ne chekaty, poky htos zverhu skazhe, sho treba i jak robyty. Zrozumilo, shcho ce - vazhko i bahato perepon zustrichajetsia. Ale hrystyjanynom buty nikoly ne bulo lehko, osoblyvo v nash chas postmodernizmu konsumeryzmu ta konkurencij.

Ale! v Boh nam dav rozum i svobidnu volju! i my poklykani piznavaty nashe poklykannia i jty za nym cilenapravleno!

Pyshy!
СЕРЦЕ

Аватар користувача
ola
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 211
З нами з: 21 серпня 2007, 01:27
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Повідомлення ola » 08 жовтня 2007, 14:16

Не можу наразі нічого придумати про назву (думаю, то питання мусить "виносити" автор ідеї самого часопису або зробити "мозковий штурм" серед друзів під натиском тієї ж ідеї).
Вчора купила на парафії журнальчик "Господь і я". Молодіжний. Файно зроблений з точки зору верстки (багато знимок і взагалі є добрий смак!!) :ROFL:
Видають василіяни, які вчаться у семінарії в Брюховичах.
Моя молодша сестра-підліток сказала: "респект" :)
Вернися до дому свого, і розкажи, які речі великі вчинив тобі Бог! (Луки 8, 39)

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 16 жовтня 2007, 13:26

Я не підліток - але доброму ділу треба помогти...

Зробим віртуальний мозковий штурм:

- христиЯнин
- про нас
- ми молоді
- тимотей (пригадуєте "сину Тимотею, нехай ніхто не гордує твоїм молодим віком...")
- якесь місто євангельське чи що?

все... вичерпався :oops:
З повагою, Дмитро.


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 68 гостей