Будні сімейних відносин

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Podorogujucha
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 19 квітня 2006, 13:32
Звідки: ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.

Для чого люди одружуються?!

Повідомлення Podorogujucha » 13 травня 2006, 23:45

Для чого люди одружуються?!
На перший погляд доволі смішне питання і очевидно його я задаю не тому,що не знаю стандартної відповіді на нього.Я хочу почути ваші думки стосовно цього.
Вчора почула дуже цікаву фразу-люди одружуються для того, щоб жінка чоловіку варила їсти,прала,прасувала,прибирала,ходила за покупками,носила продукти на цілий тиждень вперед і при цьому дивилась за дитиною якій ще немає семи місяців,а також виконувала всі роботи по господарстві
На моє запитання що ж тоді має робити чоловік по дому я почула що нічого.
СИЛЬНА СТАТЬ!Реальність чи просто слова?
Напишіть мені що на вашу думку є важливим в сімейних стосунках з християнського погляду.
Що найважливіше для вас в жінці.?Щиро дякую

yeleyko
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 18 травня 2006, 18:13

Повідомлення yeleyko » 18 травня 2006, 18:42

мені пригадалась фраза з пісні Depeche Mode "it's only when I loose myself in someone else then I find myself". "тільки коли я загублю себе в комусь іншому, я знайду себе".
ми не можемо віднайти себе тільки в нас самих. найтісніше було б загубити себе в Господі, але хто з нас по справжньому це може зробити?
але людина то і є подоба Божа.
присвячуючи себе людині, ми віднаходимо себе.
і подружжя - це одна з доріг до того віднайдення. друзі, знайомі, навіть духовні наставники не дають того ступеню близькості, що є дарований Богом під час шлюбу.
Бог освячує все - від наших статевих стосунків у шлюбі до нашої праці для хліба щоденного.
чоловік і жінка не просто разом живуть і виховують дітей, не просто сплять і їдять разом, вони творять одне ціле, миле всім довкола. вони відкривають себе самих за допомогою одне одного.
я вмію прати і готувати собі їсти, якби Бог не дав би мені ласку хоч малої, але віри, то шукав би собі задоволення так, як це робять багато навкруг. функції жінки, які Ви почули, могли б замінити кілька пристроїв побутової техніки.
не може бути щастя поза подружжям у стостунках чоловіка і жінки. не може бути щастя у подружжі без присвяти себе одне одному.
загубіть себе в своєму подругові. ви побачите як любов змінює все.
а що найважливіше в жінці. знаєте, з часом будь яка пристрасть проминає. і тому не стає питання що важливе саме в жінці. поруч з тобою особа, яка має не тільки дві руки й ноги (навіть якщо і не має), а в першу чергу людина. і тут стають на перше місце звичайні людські якості. немає різниці в статі.
традиційно, жінка має дати життя і передати дітям любов. властиво, на мій погляд, це і є призначення жінки. можна багато філософствувати на тему розвитку особистості, кар'єри і т.д. але уявіть себе на безлюдному острові. ви та він. немає цивілізації. нема нічого і нікого. подивіться просто. жінка - любов, ніжність та відданість, чоловік - турбота, захист.
один дбає про одного і двоє дбають про одне.
загубіть себе в своєму подругові. станете ближче одне до одного, ближче до себе, ближче до Бога.

Podorogujucha
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 19 квітня 2006, 13:32
Звідки: ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.

Повідомлення Podorogujucha » 22 травня 2006, 23:49

ДЯКУЮ ЗА ГАРНУ ВІДПОВІДЬ.А ТЕПЕР ПЕРЕЙДЕМ ДО РЕАЛЬНОСТІ.\
Приходить чоловік п яний починає жінку бити ,прискіпуватись по всіх дрібницях.А вона йому і відповідає тоненьким голосочком"Але коханий !давай я тебе буду любити а ти мене захищати.Я все буду робити по господарству сама ,я ж теж прийшла з роботи а ти відпочинь,поспи,подивись телевізор і захищай мене.
Для чого жінці такого захисту?!Виконувати все по дому і при цьому дивитись за дітьми і прати,а ще ремонтувати крани,знатись на електриці і працювати на роботі,зарплатнею нічим не поступаючись чоловіку.І "тримати" вдома чоловіка щоб він захищав ?!Чи не простіше завести собаку?!:roll:
Жити з чоловіком лише для продовження роду і задоволення своїх фізичних потреб? -Це ж противно!Люди одружуються ще й для СПІЛЬНОГО ведення домашнього господарства.

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення felonu » 12 серпня 2006, 16:47

Для ведення спільного господарства заснуйте селянську спілку...
Кажуть "немає більшої жертовності,як покласти душу свою за іншого",отож радісно коли подружжя,одне для одного може пожертвувати своїм его,власним бажанням,гонором,як тепер кажуть"прогнутися".І переступити через себе не тому,що їй буде приємно,а тому що мені хочеться бути коханій надійною опорою,прихистком і заступником.Про хатню роботу скажу так: придбайте кухонний комбайн і пральну машину.Неможете чи не хочете виховувати дітей-не плодіть безбадченків і байструків.Вибачте,якщо надто різко.
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення felonu » 12 серпня 2006, 21:59

trur

Podorogujucha
початківець
початківець
Повідомлень: 30
З нами з: 19 квітня 2006, 13:32
Звідки: ЛЬВІВСЬКА ОБЛ.

Повідомлення Podorogujucha » 18 серпня 2006, 10:52

--------------------------------------------------------------------------------
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!!
ЗРАЗУ ВИДНО,ВИ ЛЮДИНА НЕ ОДРУЖЕНА.ЛИСТ ГАРНИЙ АЛЕ БЕЗ ЗМІСТУ.
СІМЯ-ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ДУХОВНІ СПРАВИ АЛЕ Й ПОБУТОВА РЕАЛЬНІСТЬ.ЯКЩО ОДИН РОБИТЬ ВСЕ А ІНШИЙ НІЧОГО-ХІБА ЦЕ СІМ Я?
ОДНЕ З ПРИЗНАЧЕНЬ ПОДРУЖЖЯ-І Є ВЕДЕННЯ СПІЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА.ТОБТО,ЦЕ ПОТРІБНО РОБИТИ РАЗОМ А НЕ ОДНА ЛЮДИНА ПРАЦЮЄ А ІНША ПРИНИЖУЄ ЇЇ І НЕ ДОПОМАГАЄ ТІЛЬКИ ТОМУ ЩО ВОНА ЧОЛОВІК І СИЛЬНІША ФІЗИЧНО ЗА ПЕРШУ ЛЮДИНУ.

Для ведення спільного господарства заснуйте селянську спілку...
І ДО ЧОГО ТУТ СЕЛЯНСЬКА СПІЛКА?Я Ж НЕ ПИШУ ПРОСІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО -КОЛГОСП?!ЧИТАЙТЕ УВАЖНІШЕ.!!!



Кажуть "немає більшої жертовності,як покласти душу свою за іншого"

ЦИТАТА-НЕПРАВИЛЬНА.
НЕ ДУШУ-А "ЖИТТЯ"

,отож радісно коли подружжя,одне для одного може пожертвувати своїм его,власним бажанням,гонором,як тепер кажуть"прогнутися".І переступити через себе не тому,що їй буде приємно,а тому що мені хочеться бути коханій надійною опорою,прихистком і заступником.

Я Ж ПИШУ ЩО ЧОЛОВІК НЕ ХОЧЕ ЖЕРТВУВАТИ НІЧИМ.ВІДПОВІДЬ ОДНА-"Я НІЧОГО НЕ ПОВИНЕН ВДОМА РОБИТИ-Я ПРАЦЮЮ НА РОБОТІ"
Про хатню роботу скажу так: придбайте кухонний комбайн і пральну машину.

А КУХОННИЙ КОМБАЙН В ПАРІ З ПРАЛЬНОЮ МВШИНОЮ В МЕНЕ Є АЛЕ ПРИБИРАТИ ВСЕ ,ЩО ЧОЛОВІК РОЗКИДУЄ ПО ВСІЙ КВАРТИРІ,ДИВИТИСЬ ЗА ДИТИНОЮ І ЗАЙМАТИСЬ РЕМОНТОМ ПО КВАРТИРІ ЧОМУСЬ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ.бУДУ ПРОСИТИ ЇХ ЩЕ РАЗ(МОЖЕ Й ПОГОДЯТЬСЯ!)

Неможете чи не хочете виховувати дітей-не плодіть безбадченків і байструків.

В МЕНЕ Є ДИТИНА АЛЕ ВОНА НЕ Є,ЯК ВИ ВИСЛОВИЛИСЬ,БАЙСТРЮКОМ.
ЩО Ж ТЕПЕР,З НЕЮ РОБИТИ? :roll:
Я ВЖЕ ПИСАЛА ЩО ЧОЛОВІК ВВАЖАЄ ЩО ЦЕ МОЯ РОБОТА.А Я ВВАЖАЮ-ЩО С П І Л Ь Н А.


Вибачте,якщо надто різко.
НЕ РІЗКО-А БРУТАЛЬНО!
НЕ ВИБАЧАЮ.....
ОСОБЛИВО ЗА ДИТИНУ,ЯКУ ВИ НАЗВАЛИ БАЙСТРЮКОМ.



Я ПИШУ НЕ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ПОЧУТИ ОБРАЗЛИВІ СЛОВА В СВОЮ СТОРОНУ- А ДЛЯ ТОГО ЩОБ ПОЧУТИ РЕАЛЬНУ ПОРАДУ.
"КОЛИ Я НЕМАЮ ЩО СКАЗАТИ-Я МОВЧУ"

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 22 серпня 2006, 13:58

Просто жах!!!
Бо я справді мушу погодитись, що багато людей бачать в особі жінки (в подружжі) лише універсальний побутовий прилад...
Хоча не всі такі... далеко не всі!!!
В мене в сім"ї пеленки двомісячної доньки перу я (ну-у-у тобто завантажую машину, вивішую і т. д.). І всі обовязки ми ділимо. Не порівно, але ділимо. Буває що все робить моя дружина, буває що я . Ми ж не в позики бавимось, а живемо спільно. Ми - одне ціле. І в побуті більш як де інде (крім духовності хіба).
Багато моїх друзів поводять себе так само.
Для чоловіка, якщо він самореалізований і впевнений в собі немає проблеми в тому, щоб приготувати вечерю, прибрати в кімнаті чи заквасити на зиму огірків... Це смішно, друзі. До чого тут "пригнути голову"?
Звичайно треба йти на поступки від того хто встане вимкнути світло, якщо ви вже лежите в ліжку, до того, хто відмовиться від підвищення ради того, щоб всі члени сім"ї жили в одному місті...

Проблема в іншому - в нас ТОТАЛЬНА КРИЗА МУЖНОСТІ (чоловічості, маскулінізму, якщо хочете). Починаючи з сім"ї, де батько б"є маміт чи просто не приходить на ніч (це найгірші випадки) до дитячих садків і середніх шкіл, де чоловіків просто немає (п"яних завгоспів і нічних сторожів я не враховую).
Причини:
1. Фемінна система виховання
2. Відсутність позитивного прикладу для наслідування
а) хлопці не знають якими їм бути
б) дівчата не знають якими можуть бути хлопці і задовільняються подобою вже баченого - п"яного, вульгарного, не охочого до побуту і т. д.
3. Інше, серед якого різні види залежності, гедонізм і т. п.

Отакі справи...
З повагою, Дмитро.

To є ми
новик
новик
Повідомлень: 13
З нами з: 24 серпня 2006, 10:49
Звідки: Львів

Повідомлення To є ми » 24 серпня 2006, 14:41

Слава Ісусу Христу!

Я одружена, маю дитятко і вагітність ми планували з чоловіком разом. Ну і що вийшло у буденності:

1. мій чоловік справді багато працює, вдома буває лише коли вже темніє. Мені совість не дозволить просити його щось зробити по дому, бо я знаю як він любить нашого малюка і як йому хочеться принаймні подивитися на сплячу дитинку. Бо коли муж приходить з роботи, то дитя вже спить. Аналогічно відбувається і в суботу, коли всі сім’ї тріпають свої хідники, ми ж намагаємося хоч трохи побути всі троє!
2. але з іншого боку, мене починає іноді щось накручувати мене, що його життя аж ніяк не змінилося після народження дитини, а моє змінилося кардинально. Я відповідальна за кожен рух дитинки, за прибирання, за вечері, і навіть за список покупок. Справді, якщо дитинка є НАШОЮ, то чому всі турботи падають лише на маму. Тут може бути закладена велика проблема на майбутнє, що дитина потрібна лише своїй мамі по-справжньому! Отака – от суперечність 
3. стосовно сильної статі. Тут не можу нарікати, бо-таки важливі рішення приймає чоловік. Але цих важливих рішень є лише 10% від всіх рішень, що приймаються в нашій сім’ї  знову суперечність
4. якщо жінка годує дитину грудьми, то як би там не було, вона не може піти на роботу, а мусить бути біля малюка. Відповідно жінка має пару годин на хатню роботу, поки спить чоловік. Думаю це було б абсурдно, якби обоє і чоловік і дружина сиділи біля дитини і ніхто не працював. І ще суперечність 


Сиджу вдома, чекаю аби прийшов муж, бо треба поскладати закрутки на зиму. Його ще немає з роботи. Ну і що? Не закрутками єдиними житимемо взимку…

для себе я вирішила, що такі накручування і розподіл хто що робить – це надто мізерне як на величність нашого подружжя! Ми є щасливими! Не варто псувати все тим, що важко передбачити. Ніхто не знає як повернеться життя. А подружжя та кохання є оболонкою від всіх і навіть дуже серйозних негараздів!
Бажаю Вам міцного кохання!

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 01 вересня 2006, 13:51

я вже писав відповідь, але її чомусь не має... :cry:
З повагою, Дмитро.

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення felonu » 26 жовтня 2006, 23:30

demetris.пробачте не знав,Вітаю з народженням маляти,нехай Господь опікується вашою малечею повсяк час,а Мати Божа завши покриває завше вкриває своїм,небесним Омофором.Щиро здоровлю Вас .
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 27 жовтня 2006, 09:27

Моя відповідь знайшлася - дякую адміну.
Також дякую Романе, за привітання. Хотів би й Вам побажати подібного, але не знаю чи стан (сан?) дозволяє.
З повагою, Дмитро.

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення felonu » 27 жовтня 2006, 20:47

пане demetris,я б із задоволенням,та нажаль із певних,медичних проблем ми з дружиною можем сподіватися лише на внуків.Нам ще до 35 є час,отже ми молодь,хоча сину 29 листопа 16-ать.Я із задоволенням вітаю іще,і іще раз з такою вагомою подією у Ващому Сімейному житті,молюся за ВАС,і дасть БОГ,молитимусь надалі.З поовагою і молитвою Роман Наконечний.
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 30 жовтня 2006, 17:38

Дякую, дякую, дякую...

Доречі, чи це правда, що малі діти не дають спати, а великі жити? :lol:

Ну поршу частину ми вже пройшли - правда, а як щодо другої? :wink:
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Повідомлення samael » 30 жовтня 2006, 19:18

demetris писав:Доречі, чи це правда, що малі діти не дають спати, а великі жити? :lol:


щодо спати - правда! :)
γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

felonu
дописувач
дописувач
Повідомлень: 138
З нами з: 27 липня 2006, 19:18
Звідки: м.Тернопіль

Повідомлення felonu » 30 жовтня 2006, 20:55

не в нашому випадку
РОМАН НАКОНЕЧНИЙ

zurnalist
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 22 серпня 2007, 14:50
Звідки: Львів

Повідомлення zurnalist » 22 серпня 2007, 15:14

Слава Ісусу Христу, вперше беру участь на форумі ugcc. Тема про сенс подружжя зацікавила мене, тому що я вже одружений. :) Прочитав думки учасників на цю тему і зауважив, що багато йшлося про побутову організацію сім'ї, виховання дійтей тощо. Це фундаментальні речі. Але можна поставити питання по-іншому: для чого люди одружуються у вимірі вічності? Побутові проблеми можуть бути постійно, а Бог вічний, присутній завжди і всюди з'єднав двох людей не заради того, щоб вони побудували маєтки, жили в комфорті, давали хабарі в школі, щоб їхнє чадо мало добрі оцінки і т.д., а злучило двох людей заради ЛЮБОВІ один до одного, яку вони можуть передати своїм нащадкам. Що з того, що чоловік не миє посуд чи ще щось подібне, довго і тяжко працює, а в результаті наражається на нерозуміння і нелюбов половинки (це не про мене, тьху-тьху...)?

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 22 серпня 2007, 16:48

zurnalist писав:Що з того, що чоловік не миє посуд чи ще щось подібне, довго і тяжко працює, а в результаті наражається на нерозуміння і нелюбов половинки (це не про мене, тьху-тьху...)?


Питання по суті!!!
З повагою, Дмитро.

zurnalist
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 22 серпня 2007, 14:50
Звідки: Львів

Повідомлення zurnalist » 29 серпня 2007, 16:43

Перепрошую, "Що з того, що чоловік миє посуд... (далі за текстом)". Я мав на увазі, що нерозуміння подруга (подруги) виникає без фундаменту любові. :)

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 28 вересня 2007, 17:36

zurnalist писав:Перепрошую, "Що з того, що чоловік миє посуд... (далі за текстом)". Я мав на увазі, що нерозуміння подруга (подруги) виникає без фундаменту любові. :)


Без бажання пожертви...

подружжя - це добровільне рабство.

Строго звучить? але так, бо в подружжі я ПОВНІСТЮ віддаю себе іншому(-ій), беззастережно, безапеляціно та без будь якої користі для себе...
користь звичайно є, і то велика, але в момент прийняття рішення про одруження я не ВИМАГАЮ, а СПОДІВАЮСЯ на власне добро.
З повагою, Дмитро.

igor3
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 12 липня 2007, 12:25
Звідки: київ

для чого люди одружуються

Повідомлення igor3 » 12 листопада 2007, 14:50

Шо заборонено в інтимному (сексуальному)_ житті християнського подружжя
хімік

Аватар користувача
brat Martyn
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 289
З нами з: 26 березня 2007, 13:10
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Мораль подружнього статевого життя

Повідомлення brat Martyn » 12 листопада 2007, 21:32

Запрошую в такому випадку скористатися з мого посилання:

http://www.bohoslov.org.ua/viewtopic.php?id=79

Радо потім послухаю Ваші враження від прочитаного...
Приємного перегляду!
___________________

Кипріян.
© 1983-2013 Maryan Kachmar: Ето неловкое чуство..: коли дорослий світ до люті огидний, а дитиною залишатися не вихід.
Skype: m.s.kachmar; e-mail: [email protected]; або сайти: www.simport.org.ua, www.photography.kachmars.com

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 16 листопада 2007, 18:06

Хочу одразу зауважити, що є різниця між тим, що забороняє Церква в інтимі подружжя і тим, для чого люди одружуються. Не тільки для близькості - то це точно.

А Церква забороняє усе, що не є єднанням:

пожружній статевий акт - інтравагінальне прникнення та еєкуляція. Без "перешкод" між подругами та без гріху Анона.
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Будні сімейних відносин

Повідомлення Olya » 21 квітня 2010, 13:10

Я недавно почула від знайомої фразу : «Коли б я знала яким буде мій чоловік, то тікала би десятими дорогами» Тому вирішила написати деякі роздуми, правда не знаю чи правильно вибрала, в яку тему написати.
Подружнє життя є дуже бажаним для більшості людей. Інколи, коли люди зустрічаються, то здається, що кохання буде тривати вічно, що воно ніколи не охолоне. Але проходить час - люди одружуються і починають бачити недоліки один одного. Спочатку ці недоліки можуть викликати сміх, потім роздратування, а потім можуть привести до ненависті. Ми починаємо нарікати на своїх жінку чи чоловіка, що вони такими не були до одруження, що змінилися опісля. Але в більшості випадках люди залишаються такими які вони є - просто це в нас впали рожеві окуляри. Потім починаються недорозуміння і нетерплячість, які виливаються в скандали, пиятику і т.д. Найжахливіше, це коли люди починають усвідомлювати, що вибрали не того, з ким би могли прожити життя. Починаються депресії, нервові розлади.
Я знайшла цитату з книги, про яку я вже писала в темі про духовну літературу, «Життя вартує, щоб його прожити», яка мене дуже вразила, тому хочу поділитися нею і з вами:
«Любов не є повною і довершеною тут, на землі. Вона - в Бозі, і своєю Любов»ю до Бога ми рятуємо свого подружнього партнера, не має значення чи це поганий чоловік, чи дружина, бо взявши шлюб, вони стають одним». Тому, ті які не хочуть примирятися з своїми подружніми партнерами і хочуть пошвидше поміняти на інших потрібно знати, що все може піти по кругу і ніби дежав”ю повторитися знову.
Сумно, коли ми це починаємо розуміти пізно. Навіть можу навести приклад. В селі в жінки помер чоловік, який був по її словам поки жив найгіршим, який може бути. Але коли пройшов час, вона вийшла заміж вдруге, то чомусь перший чоловік виявився «ну просто ангелом в порівнянні з другим». Ми дуже часто не ціними те, що маємо, як в російській пісні "Почему же мы ценим только то, что теряем".

Давайте мати любов і теплячість до наших других половинок, бо вони в нас найкращі, тому що наші. :Rose:
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Питання сімейних відносин

Повідомлення о.Олег » 02 січня 2012, 11:17

brat Martyn писав:Ще на дану тему і також про одну свою передподружню історію закоханості я написав цю статтю із провокаційною назвою "Не псуй кохання Шлюбом" http://simport.org.ua/ne_psuj_kokhannya_shlyubom.html, якщо комусь буде цікаво.

яка жахлива назва :)
взагалі назви - це ще та тема. Наприклад: "Як виховати дітей і не збожеволіти" (здається, так звучить назва однієї з книг видавництва "Свічадо" :) )
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Питання сімейних відносин

Повідомлення andrey s. » 02 січня 2012, 20:39

о.Олег писав:взагалі назви - це ще та тема. Наприклад: "Як виховати дітей і не збожеволіти"

:D :ROFL: :good:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Питання сімейних відносин

Повідомлення Just_me » 02 січня 2012, 20:54

Чому сміємось? Я такої книжки не читала і назви не чула, але часто задумувалась, як мої батьки витримали %)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Питання сімейних відносин

Повідомлення andrey s. » 02 січня 2012, 21:06

Just_me писав:Чому сміємось?

Та власне назва прикольна, хоч переконаний що книжка зовсім іншого характеру(якщо видана Свічадо).
Тобто така собі "контрасна увага", що в принципі хороший рекламний хід.(хоч то таке...типу з цього слідує, але назва прикольна :) )
Я такої книжки не читала і назви не чула, але часто задумувалась, як мої батьки витримали %)

Ну, власне, включно це,(що Ви написали) мене і спонукало і спонукає, тобто якось моделює моє ставлення, відношення до батьків(зараз тільки мами), у моменти непорозуміннь, а особливо коли у мене думка про свою правоту і Не правоту чи помилковість мами.
Тобто якщо без мудруваннь і філюсофі,ї, то помагає дотримуватись Заповіді Божої.
І воно діє. :oops:.
...............
Хоч звичайно мати мені помагає у цьому, тобто не прикривається тим. Бо якби так, то було би ваще з цим.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Питання сімейних відносин

Повідомлення luksander » 02 січня 2012, 22:08

brat Martyn писав: то як Ви навскид оціните якість моїх подружніх стосунків?? І це ще й при тому, що у свою дружину я не був закоханий у такій мірі, як це бувало кілька інших разів, хоч все таки був. А моя дружина в мене взагалі не була закохана...

:oops:
Як я вже десь писав: одружуватись потрібно тільки тоді, коли ти розумієш, що - пора одружуватись! :(
Що ж до Вашого сімейного життя… людині властиво і після одруження залишатися людиною… :pardon: необхідно тільки пам’ятати, що тепер вона - «людина одружена»! :Yahoo!:
так що - :good:
П.С. це зовсім приватна думка

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Питання сімейних відносин

Повідомлення Just_me » 02 січня 2012, 23:14

luksander писав:одружуватись потрібно тільки тоді, коли ти розумієш, що - пора одружуватись!

Якесь дуже гарячкове рішення... Сьогодні думаєш, що пора, а завтра - що було не пора, але вже пізно... :( Тут в сусідній темі brat Martyn написав, що після одруження люди також залишаються вільними, але це не так. Суто моя логіка підказує мені, що мали б такими залишатись, але реальність і Церква кажуть інше. Одружуватися слід тоді, коли усвідомлюєш на тверезу голову, куди йдеш і що робиш.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Питання сімейних відносин

Повідомлення Володимир85 » 02 січня 2012, 23:22

Just_me писав:
luksander писав:одружуватись потрібно тільки тоді, коли ти розумієш, що - пора одружуватись!


Одружуватися слід тоді, коли усвідомлюєш на тверезу голову, куди йдеш і що робиш.


сказали одне й теж, тільки різними словами :D
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей