Убогість за наукою Ісуса Христа

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення andrivovk » 15 грудня 2012, 16:29

Все-таки дам ще кілька фото патріарха Павла

Без імені.jpg
Без імені.jpg (35.76 Кіб) Переглянуто 13506 разів


Без імені 1.jpg
Без імені 1.jpg (38.24 Кіб) Переглянуто 13506 разів



Без імені 2.jpg
Без імені 2.jpg (41.23 Кіб) Переглянуто 13506 разів
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення Michail » 16 грудня 2012, 15:25

Хтось знає смак жадоби чи відчував її ? ( відчував цю переміну в сприйнятті, руйнацію від неї )



Мабуть краще запитати, хто не відчував... (На різних рівнях, звичайно, але відчувають быльшысть). Я відчував у перехідному віці (про дитинство десь до 6-8 років не кажу, бо там відчуття природні - бажати всього... воно тоді потрібно для пізнання), а кажу за вік, коли вже почав трохи розуміти християнські цінності... Та й у дорослому віці іноді буває... Якби не наука Ісуса Христа в серці, то було б постійне нервування і жадання більше і більше, так думаю...

Але такого смаку як багатії відчувають, навряд чи можу сказати, що мав...

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення Just_me » 16 грудня 2012, 16:16

andrey s. писав:Хтось знає смак жадоби чи відчував її?

Скоріше так, ніж ні. В мене особливий бзік на продуктовому рівні - має бути вдома мішок муки і цукру (якого ніхто у моїй родині не вживає і близько, хіба на печиво), купа консерв, гречки, забитий морозильник різними запасами рибо-м"ясо-овочевими. В підсвідомості сидять спогади дитинства і думаєш: хай буде, про всяк випадок. Хоч і розумію з іншого боку, що живуть же якось люди і без цього.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення Michail » 16 грудня 2012, 16:20

Just_me писав:
andrey s. писав:Хтось знає смак жадоби чи відчував її?

Скоріше так, ніж ні. В мене особливий бзік на продуктовому рівні - має бути вдома мішок муки і цукру (якого ніхто у моїй родині не вживає і близько, хіба на печиво), купа консерв, гречки, забитий морозильник різними запасами рибо-м"ясо-овочевими. В підсвідомості сидять спогади дитинства і думаєш: хай буде, про всяк випадок. Хоч і розумію з іншого боку, що живуть же якось люди і без цього.


Та у Вас все нормально з цим:) Запаси мають бути в любому випадку, щоб не витрачати час бігати за ними по супермаркетам.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення ShMariam » 16 грудня 2012, 17:13

Just_me писав:
andrey s. писав:Хтось знає смак жадоби чи відчував її?

Скоріше так, ніж ні. В мене особливий бзік на продуктовому рівні - має бути вдома мішок муки і цукру (якого ніхто у моїй родині не вживає і близько, хіба на печиво), купа консерв, гречки, забитий морозильник різними запасами рибо-м"ясо-овочевими. В підсвідомості сидять спогади дитинства і думаєш: хай буде, про всяк випадок. Хоч і розумію з іншого боку, що живуть же якось люди і без цього.

:) А в мене особливий бзік відносно одягу - все мало і мало. :) Мабуть тому, що вічно з тим були проблеми - обмежена кількість грошей, ціни зараз... самі знаєте які, не все пасує, не все пристойно, не все якісне і не все в принципі гарне... Бачу, що заспокоюсь лише тоді, коли почну досить пристойно заробляти. От і думаю вже давно - чи не гріхом є таке вічне невдоволення і особливий блиск в очах :) , коли бачу гарну річ. З іншого боку - я не монахиня, до убогості не зобов'язана.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення Sputnik » 16 грудня 2012, 17:58

ShMariam писав:А в мене особливий бзік відносно одягу - все мало і мало. :)

Ну дівчина ж завжди повинна красиво виглядати, не лише зсередини, але й зовні. То ж багато одягу, це мабуть мрія всіх дівчат.
А от мій "бзік" - книги! Скільки не купуй, скільки не читай, а все малоо...(так як в мульфільмі: "маловато будет"). :D
Cogito, ergo sum

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2012, 18:01

Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення andrivovk » 16 грудня 2012, 18:39

Sputnik писав:А от мій "бзік" - книги! Скільки не купуй, скільки не читай, а все малоо...(так як в мульфільмі: "маловато будет"). :D

Этот муж отличался смиренномудрием, сострадательностью, воздержанием, целомудрием, молчаливостью, кротостью, обходительностью, страннолюбием и любовью к бедным. Этот удивительный муж принес нам большую пользу не потому только, что мы видели его и учились у него, но и потому, что у него было большое собрание книг — больше, чем у кого-либо в Александрии, и он охотно предоставлял пользоваться ими каждому желающему. Впрочем, он был очень беден: во всем его доме нельзя было увидать ничего другого, кроме книг, кровати и стола. Всякий человек мог свободно придти к нему, спросить о чем-нибудь для пользы душевной и читать. Я ежедневно приходил к нему и — скажу сущую правду — всегда заставал его или читающим или пишущим против иудеев, так как у него была большая ревность к обращению их на путь истины

"Луг духовний"
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення ShMariam » 16 грудня 2012, 19:06

Sputnik писав:А от мій "бзік" - книги! Скільки не купуй, скільки не читай, а все малоо...(так як в мульфільмі: "маловато будет"). :D

Ну, з книгами це ще найлегше - матеріально. З інтернету можна безкоштовно завантажувати і завантажувати, що й за все життя не прочитаєш. :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2012, 19:16

ShMariam писав:
Sputnik писав:А от мій "бзік" - книги! Скільки не купуй, скільки не читай, а все малоо...(так як в мульфільмі: "маловато будет"). :D

Ну, з книгами це ще найлегше - матеріально. З інтернету можна безкоштовно завантажувати і завантажувати, що й за все життя не прочитаєш. :)

ну нє - ніщо не порівняється з книжкою :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення Sputnik » 16 грудня 2012, 19:21

о.Олег писав:ну нє - ніщо не порівняється з книжкою :)

З "реальною" книжкою! яка знаходиться в твоїх руках, та видає чудовий аромат старої книги, над якою колись годинами працювали чиїсь очі.
Не люблю книг у ел. форматі. Їх використовую тільки для перегляду змісту, та задля загального ознайомлення.
Cogito, ergo sum

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення ShMariam » 16 грудня 2012, 19:32

Sputnik писав:
о.Олег писав:ну нє - ніщо не порівняється з книжкою :)

З "реальною" книжкою! яка знаходиться в твоїх руках, та видає чудовий аромат старої книги, над якою колись годинами працювали чиїсь очі.
Не люблю книг у ел. форматі. Їх використовую тільки для перегляду змісту, та задля загального ознайомлення.

А я люблю. Якщо в книжці 300 сторінок, а мене цікавить ціла серія подібних %) , то ліпше вже буду читати з комп'ютера. Хоча так - незручно, зручніше взяти в бібліотеці. Хоч в бібліотеки зараз мало що попадає... :(

Взагалі книжки поділяю на дві групи: ті, які мені необхідні і корисні з огляду на мою професію (в неті, на жаль, їх мінімум, а переважно взагалі нема) - ті намагаюся купити; розважальні, для загального розвитку :) - такі стараюся скачати (крім вже дуууже особливих :) ).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2012, 19:35

Sputnik писав:
о.Олег писав:ну нє - ніщо не порівняється з книжкою :)

З "реальною" книжкою! яка знаходиться в твоїх руках, та видає чудовий аромат старої книги, над якою колись годинами працювали чиїсь очі.
Не люблю книг у ел. форматі. Їх використовую тільки для перегляду змісту, та задля загального ознайомлення.

і я про це
:)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення andrivovk » 16 грудня 2012, 20:27

А я більше люблю ел. книги. Головна перевага, що можна носити з собою і читати будь-де. А також місця не займають, на відміну від паперових. Маю в телефоні кілька тисяч. :roll: Хоча маю звичайно вдома і багато друкованих.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення Sputnik » 16 грудня 2012, 20:42

andrivovk писав:А я більше люблю ел. книги. Головна перевага, що можна носити з собою і читати будь-де. А також місця не займають, на відміну від паперових. Маю в телефоні кілька тисяч. :roll: Хоча маю звичайно вдома і багато друкованих.

Ну це вже звісно питання смаку та вибору. Що поробиш, потік інформаційних технологій по-троху нас захоплює...
Cogito, ergo sum

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення andrey s. » 16 грудня 2012, 21:20

МммДааа :) . Якось почитав откровення про жадобу..., і по неволі відчув себе монстром :pardon: .
Таким жадібним і загребущим :P .
........
я взагалі мав на увазі, в запитанні , все що стосується грошей чи їх накопичення, чи заощадження :oops: .
Ну типа впевненність за рахунок їх.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення ShMariam » 16 грудня 2012, 21:24

andrey s. писав:я взагалі мав на увазі, в запитанні , все що стосується грошей чи їх накопичення, чи заощадження :oops: .
Ну типа впевненність за рахунок їх.

Ну, якби одяг, взуття, прикраси тощо були б безплатними :D (або дешевими), то я би була зовсім нежадібна... :)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення Sputnik » 16 грудня 2012, 21:25

Еех, занадто сильно щось ми прив'язані до земного...Суджу насамперед по собі. Ніби й думаю про духовне, пам'ятаю про душу, а земне - всеодно тримає :(
Cogito, ergo sum

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення пілігрим » 16 грудня 2012, 21:31

Sputnik писав:Еех, занадто сильно щось ми прив'язані до земного...Суджу насамперед по собі. Ніби й думаю про духовне, пам'ятаю про душу, а земне - всеодно тримає :(

Може в цьому і полягає особлива потенційна цінність людини в очах Бога? На відміну істот чисто духовних.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення andrey s. » 16 грудня 2012, 21:50

Дуже напевне є чудово.., коли людина піклується, Любить когось. Тоді жадобі просто не лишається місця, це вже щось якісно інакше коли є ціль. Тобто думаю у цьому секрет, коли ти щось робиш для когось ( без якихось умов ), а хтось для тебе.., тоді жадність чи надмірна заощадливість стає навіть чеснотою. А коли сам для себе..., це щось типа як ананізм.
Хоча в любому випадку можна все спаскудити, коли дбаєш щоб комусь дати матеріальне, але при цьому нічого для Душі якою піклуєшсяне даєш :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення ShMariam » 16 грудня 2012, 21:57

andrey s. писав:Дуже напевне є чудово.., коли людина піклується, Любить когось. Тоді жадобі просто не лишається місця, це вже щось якісно інакше коли є ціль. Тобто думаю у цьому секрет, коли ти щось робиш для когось ( без якихось умов ), а хтось для тебе.., тоді жадність чи надмірна заощадливість стає навіть чеснотою. А коли сам для себе..., це щось типа як ананізм.
Хоча в любому випадку можна все спаскудити, коли дбаєш щоб комусь дати матеріальне, але при цьому нічого для Душі якою піклуєшсяне даєш :pardon:

Якщо чесно, нічого не зрозуміла. :(

Якщо людина вкладає в себе, то, мабуть, сподівається, що з часом буде віддача і для інших. Чи я помиляюся? Вкладати кошти, час, працю можна не тільки в будинок, напр., а й у власну освіту, власне тіло, зовнішній вигляд, врешті-решт. Тільки ми не маємо гарантії, чи справді це комусь іншому колись принесе користь.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення andrey s. » 16 грудня 2012, 22:03

ShMariam писав:
andrey s. писав:Дуже напевне є чудово.., коли людина піклується, Любить когось. Тоді жадобі просто не лишається місця, це вже щось якісно інакше коли є ціль. Тобто думаю у цьому секрет, коли ти щось робиш для когось ( без якихось умов ), а хтось для тебе.., тоді жадність чи надмірна заощадливість стає навіть чеснотою. А коли сам для себе..., це щось типа як ананізм.
Хоча в любому випадку можна все спаскудити, коли дбаєш щоб комусь дати матеріальне, але при цьому нічого для Душі якою піклуєшсяне даєш :pardon:

Якщо чесно, нічого не зрозуміла. :(


:) , ну якщо це так.., то маєте привід порадіти з цього приводу. Це ж чудово .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Убогість за наукою Ісуса Христа

Повідомлення о.Олег » 16 грудня 2012, 22:10

andrey s. писав:
ShMariam писав:
andrey s. писав:Дуже напевне є чудово.., коли людина піклується, Любить когось. Тоді жадобі просто не лишається місця, це вже щось якісно інакше коли є ціль. Тобто думаю у цьому секрет, коли ти щось робиш для когось ( без якихось умов ), а хтось для тебе.., тоді жадність чи надмірна заощадливість стає навіть чеснотою. А коли сам для себе..., це щось типа як ананізм.
Хоча в любому випадку можна все спаскудити, коли дбаєш щоб комусь дати матеріальне, але при цьому нічого для Душі якою піклуєшсяне даєш :pardon:

Якщо чесно, нічого не зрозуміла. :(


:) , ну якщо це так.., то маєте привід порадіти з цього приводу. Це ж чудово .

о - а я грішний не маю :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 172 гостей