Християнин і спортивні програми під час посту

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

ВікторЕреміта
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 05 липня 2011, 21:29

Християнин і спортивні програми під час посту

Повідомлення ВікторЕреміта » 13 червня 2012, 09:51

Слава Ісусу Христу!

Цього року Петрівка співпала з ЄВРО 2012. А особливо мої роздуми стосуються такого: в цю п'ятницю грає Україна з Францією. Я хотів би підтримати хлопців хай навіть по телебаченню. Але одного разу мені священник говорив про те, що краще утримуватися від походу на стадіон в будь яку п'ятницю. Але ж телевізор це інакше:немає безпосереднього крику, матів і т.д.

Хотів би почути думку священників.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Християнин і спортивні програми під час посту

Повідомлення о.Олег » 13 червня 2012, 11:54

ВікторЕреміта писав:Слава Ісусу Христу!

Цього року Петрівка співпала з ЄВРО 2012. А особливо мої роздуми стосуються такого: в цю п'ятницю грає Україна з Францією. Я хотів би підтримати хлопців хай навіть по телебаченню. Але одного разу мені священник говорив про те, що краще утримуватися від походу на стадіон в будь яку п'ятницю. Але ж телевізор це інакше:немає безпосереднього крику, матів і т.д.

Хотів би почути думку священників.

підтримувати можна і не нарушаючи Посту. Як? Прсто пам`ятайте, що знаходитесь в Божій присутності і на стадіоні, і біля телевізора (а Ісус разом з нами вболіває за Україну :) ).
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Християнин і спортивні програми під час посту

Повідомлення Georgij » 13 червня 2012, 14:53

Коли збірна Польщі грала з Грецією, у ворота поляків призначили пенальті. Виходить новий воротар на заміну, стає у воротях, вклякає, молиться!!! Грек б`є і поляк відбиває :Yahoo!: на Славу Бога!!! Абажаю такі свідчення, такі покладання на Бога під час спортивних змагань, зокрема в футболі. Зі всього Євро мені найбільше запамятався цей момент, і кожен момент, коли футболіст виходячи на поле перехрещується :).
Мабуть
Інша справа, коли змагання приводять вболівальника до алкоголю не в міру, до хмільної радості, а ще гірше до спокуси піти на букмекерську контору :evil: , і "не в поті чола" "зарорбляти", а ще гірше програвати гроші. Бо в цей час там дуже багато людей, тих що ходять до церкви в тому числі... :(
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Християнин і спортивні програми під час посту

Повідомлення Just_me » 14 червня 2012, 11:40

Я б не шукала гріховності в спорті. Вибачте, але моя особиста думка, що все на світі можна звести до пустосвятства. Для чого? Можемо сидіти і думати, чи пожартувати - це гріх, чи посміятися - це гріх, чи обняти когось - це гріх, почистити зуби перед Причастям - це гріх? І за цим будуть слідувати довгі розглагольствування, підтвердження цитатами із різних книг, триповерхові докази. Це все мене лише наводить на думку, що слід подалі від такого втекти і послуговуватися "природним законом". Спорт - це просто спорт, не шукаймо в ньому чогось, чого в ньому не має і ніколи не було. Навіть монахи вболівають, а Папа Римський благословив наше Євро
http://www.cssr.lviv.ua/news/?article=670
о.Олег писав:а Ісус разом з нами вболіває за Україну :)

Ааааааа, так он в чому справа... А я думала... :D
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 32 гостей