Для чого НЕ годиться християнство

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення Just_me » 11 вересня 2012, 07:36

Як по мені, то ця стаття дуже потрібна і правдива. І вона одна із небагатьох, написаних на противагу багатообіцяючим сентенціям, роздумам та оповіданням, котрі мають на меті донести до людей якийсь нереальний бік християнства. До речі, помітила, що ними на жаль повниться молодіжний Дивенсвіт, що дуже небезпечно нав"язуванням молоді якихось викривлених ідеалів. Щоб пояснити, до чого я веду, наведу тут приклади.
На одному християнському сайті є розділ "Запитанння священику". Одна жінка задає запитання (одне із перших зверху), що вона жила за християнськими нормами, чекала свого судженого-рядженого, тепер їй 40 років і в неї виявили хворобу, пов"язану із відсутністю статевого життя. Каже, що все життя не звертала увагу на переконування навколишніх
Издевательства подруг и гинекологов (у которых я частый гость из-за своих болезней) по поводу отсутствия партнера в глубине души меня всегда оставляли равнодушными - ведь я всегда знала, что Бог мне поможет.

Тепер, розчарована, пише
То, к чему я стремилась всю жизнь, обернулось пустой мечтой. Доводы священнослужителей - мы не в раю живём, это твой крест, неси его качественно - приводят меня ещё в большее отчаяние.
Мене вразила її розповідь і мені дуже шкода людини, але виникло одне запитання: ХТО втовкмачив у її голову те, що її віра гарантує їй щасливе подружнє життя? Я із такими розповідями стикаюся дуже часто і не розумію, чому цим людям ніхто вчасно не пояснив, що буття християниом не тягне за собою наслідку буття щасивим і виконання бажань? По аналогії скажу таке: маю останнім часом потребу схуднути. Телевізора не дивлюся майже взагалі, але із цієї причини час від часу переглядаю "Зважені та щасливі" (стимулює). Так от, вразило, що 3/4 там худне, щоб завагітніти чи щоб знайти пару. І не видно, щоб психолог дала їм іншу мотивацію для схуднення, якусь більш реальну. Так виходить, що якщо вони похуднуть, а бажаного результату не буде, то кожен подумає "Я собі відмовляю у приємнощах смачно поїсти, живу на гречці, та ще й толку нема із того. Хоч заїм нормально стрес!" І знову наберуть вагу ще й вдвічі більшу попередньої. Бо орієнтири нереалістичні. Тому такі статті як та, що Маріанна запостила, розвінчують існуючі міфи, що безумовно корисно. Бо вірні, котрі приходять до церкви через псевдоідеали, є просто псевдовірними.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення о.Олег » 11 вересня 2012, 08:03

kristik писав:... В мене ця стаття викликала якесь таке обурення...

та... це... стаття-виклик: спонука до призадуми, а в жодному разі не відмовляння бути християнином

З повагою. о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення Sputnik » 11 вересня 2012, 12:44

Як на мене, стаття носить трішки провокаційний характер, та розрахована на маловірів, та тих, хто "хитається" у своїй вірі.
Така публікація ніколи не змінить позиції свідомого християнина, а тільки викличе неприємні відчуття, а можливо й відразу.
Кожне випробування - це дар Божий. Ми часто не розуміємо цього і впадаємо у відчай, коли у нашому житті не справджуються
очікування, чи ситуація вирішується в зовсім іншому, не очікуваному (чи не бажаному) для нас ключі. Проте, не слід забувати,
що це на краще. Богу видніше, що буде для нас кращим, доречнішим та безпечним. То ж кожне випробування, яке б воно не було
складне, завжди є Даром Божим, який ми повинні зрозуміти та прийняти у наше життя. У складних обставинах завжди згадую
такі слова: "Не зневірюйся, те що тобі не під силу, Я взяв на Себе..."
Cogito, ergo sum

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення andrey s. » 11 вересня 2012, 14:12

Just_me писав:Як по мені, то ця стаття дуже потрібна і правдива. І вона одна із небагатьох, написаних на противагу багатообіцяючим сентенціям, роздумам та оповіданням, котрі мають на меті донести до людей якийсь нереальний бік християнства. До речі, помітила, що ними на жаль повниться молодіжний .........., що дуже небезпечно нав"язуванням молоді якихось викривлених ідеалів.

Так Олю, проблема така є і я також помічаю її в міру своєї спромоги (мій коментар стосується загалу ) . Але, кажу одразу, враховуючи контекст твого пов. ми про різне балакаєм.
А я знаю у чому причина, і впевненний що Ви п.Олю її чудово розумієте.
Потрібна правда ??? Зверніться до першоджерела, тобто до Святого Письма. Розумієте, люди читають "духовну" літературу (статті, свідчення, розважання і т.д. і т.п. ) написану іншими людьми , і повірте, присутність Духа Святого там ..., цього я не знаю :pardon: . Але я точно, 100 % знаю де той Дух Є. І дозвіл Церкви на друкування ( а то й без нього, та часто це просто байдуже, а статті чи оповідання то взагалі відповідальність тільки на авторі ) ..., ще не ставить ту писанину на один рівень з Святим Письмом.
Якщо коротше, то люди читають що завгодно, але не Святе Письмо насамперед. Люди, та якщо у книжецчі є цитати зі Святого Письма чи зокрема Нового Завіту , то це не робить то Святим і тим що є Водою для спраглого. І це стосується всього, ми переймаємось чиїмось словами (думками, статтями, свідченями і..і..і ) більше, ніж Словом Божим. Особливо свідчення чи щоб це не було, навіть подана стаття.
Проблема ця щезне якщо люди (зокрема я ) буду більш журитись Словом Божим, ніж словом люцким. Тобто слова людей нікуди звичайно не дінуться, вони будуть і надалі, але шкоди нести не будуть, а й навіть зовсім навпаки , тобто виконають своє призначення з Божою Поміччю.
..................................................
І ще, Маріанна сказала ; що добрий бік Християнств ітак всі знають , а ось про поганий (тобто реальний ) ніхто про нього не балакає і цим несем шкоду і собі і ближнім (то не цитата, то як я зрозумів..і міг помилитись у враженні..доречі ), і Ви зокрема частково це приймаєте за слушне.
Ну так скажу слідуюче : .......... ( я передумав щось казати :wink: ) . Хіба.., ми є тими до Чого Йдем.
Насправді нічого складного нема, все дуже добре вкладується в розуміння, і зокрема причини які це породжують. Далі..., повинно бути більше праці ніж очікуваннь, і не потрібно переробляти навколишній світ під свою неміч, ато буде боляче :) .
Це моє враження, і мені дуже шкода якщо це викликало у комусь "бяку ".
Господи помилуй...... .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення Just_me » 11 вересня 2012, 15:05

Я б не сказала, що статті, свідчення чи оповідання - це марнота. Бог не має інших вуст і інших рук, як вуста та руки людей навколо. Через ближніх до нас промовляє Бог. Але в контексті обговорюваного дана стаття як на мене служить "фільтром" для тих, хто лише ступає на дорогу віри (хоча кожна людина йде дорогою пізнання, а мети можна досягнути аж ніяк не при житті, а у вічності). Тих, хто бачить у християнстві спосіб вирішити свої насущні чи духовні проблеми.
Моя родина ніколи не була успішна чи багата, чи краща за інших. Але якось так склалося, що стала віруючою. І в нас як у інших людей виникають ті самі турботи. Часом трапляються випробування одні за другими (як я вважаю, так само, як і в інших, нехристиянських родинах). І одного разу після того, як у нас сталася чергова біда, родичі, що сиділи із нами під операційною запитали "Ну як це так, ви такі віруючі, а у вас що не день - то якесь жахіття! Що вам тоді дає те, що ви ходите до церкви?" Хоч ситуація і не передбачала гумору, та я довго сміялася. Роки пройшли, а згадую це питання із посмішкою. Виявляється, невіруючі думають, що віруючим гарантоване щастя, радість, мир і злагода. :lol: Може і здивуєтеся, але вони нас і досі мають за приклад, як НЕ жити і якими НЕ бути, бо із їх точки зору виглядає, що вони б не хотіли собі ні своїм дітям подібних випробувань, ні такої долі. І взагалі, як їм дають збоку якісь поради або зауваження, то відповідь зводиться приблизно до такого "Вже вони (ми, себто) віруючі і добрі, то подивіться, як їм ведеться!" Мені із цього направду весело, бо відчуваю різницю світоглядів :) Тому я й кажу: Це дужжже добра стаття, її усім треба прочитати, бо вона розвінчує міфи про буття християнином. І не тільки для невіруючих, але й для віруючих, котрі піддаються на переконання у таких-от псевдоістинах, які я описувала вище. Найгірше, що це непоодиноке явище, я що далі, то більше бачу ошуканих людей, які самі себе і ошукали, піддаючися на різного роду сумнівні твердження. Вірити треба не за щось, а наперекір усьому.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення andrey s. » 11 вересня 2012, 19:58

Just_me писав:Я б не сказала, що статті, свідчення чи оповідання - це марнота.

Я би також так не сказав (покажіть мені того негідника який так сказав :x :D ). Я про інше писав, казав що без фундаменту ті оповідання, думки і все решта, влючно зі свідчиннями людей, і рештою всього.., ну одним словом починати треба з початку... . Звичайно, я тут без крайності, є оповідання і свідчення ...саме які і спонукають до бажання самому взяти до рук Святе Письмо, Катихизм, Молитовник, а потім звільнити Цьому місце в серці. Але згадану Вами проблему бачу саме у цьому (що писав постом вище ).
Тому я й кажу: Це дужжже добра стаття,

п.Олю, та я нікого тут не переконував що це погана стаття, я більш про те ..., я про інше (що писав вище ).
її усім треба прочитати, бо вона розвінчує міфи про буття християнином.

І все, тільки це, чи ще щось вона робить чи може зробити ? .Як вважаєте, є ще варіанти, чи Ви тільки зупинились на цьому ?
Розумію, що напевне цього ніхто не знає, але хоч теоритично з боку логіки. І чи варто взагалі журитись таким (дав гранату дітям гратись. Хіба я винен що вона взірвалась і повідривала їм голови, я коли гранату давав чека була на місці, вона була безпечна, я перед тим нею цвяка забивав, то дітлахи розігнули вусики і витягнули чеку. Самі винні :pardon: )
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення kristik » 12 вересня 2012, 13:49

ShMariam писав: Бачу віру як певний тягар, що людина несе все життя....


Таке бачення віри, якесь дуже матеріальне.
Для мене віра це духовне, невидиме і незриме. Віра це як любов! А любов це почуття, хіба може воно бути тягарем?
Віра це як ковток прохолодної води в спеку, полум*я багаття взимку, це як світло в кінці тунелю. Віра - почуття, яке допомагає мені нести ті всі тягарі, які є моїм хрестом!
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення kristik » 12 вересня 2012, 14:14

Just_me писав:Я б не сказала, що статті, свідчення чи оповідання - це марнота. Бог не має інших вуст і інших рук, як вуста та руки людей навколо. Через ближніх до нас промовляє Бог.

Так, але :evil: так само використовує людей, щоб "проповідувати" свою "правду".

Але в контексті обговорюваного дана стаття як на мене служить "фільтром" для тих, хто лише ступає на дорогу віри (хоча кожна людина йде дорогою пізнання, а мети можна досягнути аж ніяк не при житті, а у вічності).


Або згіршення для тих, хто ще дуже слабкий у вірі, тому, що цю статтю, можна неправильно зрозуміти... і не маючи твердої віри остаточно запутатись.
Тих, хто бачить у християнстві спосіб вирішити свої насущні чи духовні проблеми.


Краще шукати спосіб вирішення проблем в християнстві, тобто з допомогою Христової науки, ніж за допомогою окультизму, спиртного, наркотиків,влади... обманювати себе та інших!
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення ShMariam » 12 вересня 2012, 18:28

kristik писав:
Таке бачення віри, якесь дуже матеріальне.
Для мене віра це духовне, невидиме і незриме. Віра це як любов! А любов це почуття, хіба може воно бути тягарем?
Віра це як ковток прохолодної води в спеку, полум*я багаття взимку, це як світло в кінці тунелю. Віра - почуття, яке допомагає мені нести ті всі тягарі, які є моїм хрестом!

Звісно, якщо віра не йде далі почуттів, то вона легка. Тільки "віра без діл мертва". І для мене віра, як і любов - це конкретні вчинки (слова, думки і наміри в т.ч.), лише конкретні речі...

Віра - це ніби музичні дані. Це не дозволяє фальшивити, але людина мучиться, коли фальшивлять інші. В мене слух дуже посередній, але коли, напр., в церкві починають "завивати" під вухом, то все... кінець світу... Або як деколи "співають" на застіллях... І як це витримують люди з абсолютним слухом? З другого боку - особливо цінуєш гарне виконання, а що найголовніше - якісно співаєш Богу пісню любові.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення andrey s. » 12 вересня 2012, 22:04

Взагалі , У Християнстві такі стандарти ..., що завжди можна якісніше, тобто це динамічна Віра. Правда приходить час.., коли ту динаміку тільки Бог бачить.., а перед тим сама така думка є просто непотрібною (ну це здогади, з життя Святих ).
Тай взагалі, ближньому відведена особлива роля, і особливість цього призначення ближнього є справді двояке. Любов до ближнього. Так якось звучить невизначено. Тобто ближній є або на ріст, або на деградацію. Розумію хитрунів які тікали в пустелю, подалі від ближніх , вони шукали третій варіант :roll: , з одного боку теж не погано (або й добре )..., а з іншого ..,з ближнім досконаліше.Господь теж на Спасіння, але і на спотикання також.
Прочитав ост. Ваш допис Маряно, і так Ви мені освіжили дещо в мозку (тобто зараз я про своє, Ваш приклад я мало зрозумів ). Дуже знайоме відчуття описане Вами. От просто цікаво мені, і роблю це в слух : Якщо у той момент, момент коли наприклад я справді прагну до якоісь якості у Приношенні (Літургія ) , я відчув запах (можливо зуби нечищені, а можливо букет з перегара, курева і ще там чогось ) не зовсім приємний з рота і спів (насправді молитву ближнього :pardon: ) від якого мурашки по шкірі (тобто я конкретно то помітив, відволікся, а можливо й бувало взлостився ) , і у той момент, коли типа заважає і неприємно..., тобі приходить ясне розуміння того.., який я далекий від Любові Тої :sorry: .
То відки та думка приходить (тут навіть скоріш не думка, а усвідомлення, думка яка має плоть ) ? І взагалі навіть не думаєш про подібне у той час ( тобто з одного боку Літургія, а з іншого ближній ), а вона аж блискає в голові.
Незнаю :pardon: . І чи варто зважати на неї ?
Дуже вдячний що згадали це, буде розважання на сон (може відповідь присниться :roll: )
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення ShMariam » 13 вересня 2012, 19:44

Just_me писав:На одному християнському сайті є розділ "Запитанння священику". Одна жінка задає запитання (одне із перших зверху), що вона жила за християнськими нормами, чекала свого судженого-рядженого, тепер їй 40 років і в неї виявили хворобу, пов"язану із відсутністю статевого життя.
Перепрошую, якщо правильно розумію, то відсутність статевого життя не є причиною цієї хвороби, хіба дуже опосередковано. Мене на тому сайті вразило інше. Трохи нижче чоловік розповідає про свої духовні проблеми: не вихований побожним християнином, але якийсь час ходив до церкви, потім залишив її і... зразу почало щастити в житті (кар'єра і т. п.). Також чула розповідь про жінку, яка навернулася, стала побожною і чоловік почав гірше до неї ставитися. Щодо себе самої, то завжди помічала чітку залежність: чим частіше ходжу до церкви, приймаю св. Тайни, тим більшими є напади диявола. Як тільки допускаються тяжкого гріха - вони майже зникають до першої сповіді. Я це списувала на якісь проблеми з психікою, прихований мазохізм, хоча... хто-зна?
P.S. Це повідомлення теж є бомбою? Якщо так, то хай модератори його знищать.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення vitalko » 18 вересня 2012, 11:34

ShMariam писав:Мене на тому сайті вразило інше. Трохи нижче чоловік розповідає про свої духовні проблеми: не вихований побожним християнином, але якийсь час ходив до церкви, потім залишив її і... зразу почало щастити в житті (кар'єра і т. п.).

Хм... про своє життя скажу радше навпаки, коли прийшов до Бога(до того був подібним до цього чоловіка, хоча Церкви не залишав, щоправда я в ній по великому рахунку і не був) то навпаки життя стало налагоджуватись. Виліз з страшенної депресії спричиненої стражданнями, які я бачив навколо, що зробило мене черствим абсолютно до всього(так розумію, що це була така собі захисна реакція на подразник), щораз то більше є задоволений життям, бо душа щораз то більше радіє, попри те, що і проблеми звісно є, як без них. Попри всі проблеми, є якась глибинна впевненість, що всі вони не вічні, і будуть рано чи пізно вирішені. Бо життя у Христі дає надію, бо ж не самі уже ідемо по цій долині сліз.

А щодо цього чоловіка, то хм... нічого дивного, бо ж :evil: дасть не тільки це, щоб за голосом Божим не йти. Але такі речі треба побачити, і пояснити людині, якщо треба. Бо, впевнений, якби цей чоловік залишився з Богом, то роботу би отримав неодмінно, можливо не відразу, але отримав би точно.
ShMariam писав:Також чула розповідь про жінку, яка навернулася, стала побожною і чоловік почав гірше до неї ставитися.

Ну тут якраз нічого дивного нема, бо ж сам Христос про це говорив: 34 Не думайте, що я прийшов принести мир на землю. Не мир прийшов я принести на землю, а меч. 35 Я прийшов порізнити чоловіка з його батьком, дочку з її матір'ю і невістку з її свекрухою. 36 І ворогами чоловіка будуть його домашні. Мт. 10, 34-36 Бо нема спільності між світлом і темрявою, і поки в темряву не загляне світло, то буде конфлікт.
ShMariam писав:Щодо себе самої, то завжди помічала чітку залежність: чим частіше ходжу до церкви, приймаю св. Тайни, тим більшими є напади диявола. Як тільки допускаються тяжкого гріха - вони майже зникають до першої сповіді. Я це списувала на якісь проблеми з психікою, прихований мазохізм, хоча... хто-зна?

Задавав собі подібні питання(і ще деколи задаю), коли маю подібні напади. По різному вони переносяться - часом легше, часом дуже важко(особливо тоді коли тобі не хочеться з цим боротися саме тут і тепер), але нема такого, щоб після того як вони закінчаться, не було нагороди вже тут, на землі, бо часом є напади і випробування, а часом - сповнення Святим Духом, коли переживаєш радість, захоплення, мир.... Все воно чергується, нмсд. Хоча, можливо в когось і по іншому.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення andrivovk » 19 вересня 2012, 20:21

Так. Ісус обіцяв, що все "інше додасться", коли шукати спочатку Царство Боже. Не сказав, що відніметься, а навпаки - додасться.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення ShMariam » 19 вересня 2012, 20:35

andrivovk писав:Так. Ісус обіцяв, що все "інше додасться", коли шукати спочатку Царство Боже. Не сказав, що відніметься, а навпаки - додасться.
"Інше", точніше "решта". є поняттям дуже невизначеним: справді додасться те, що є потрібне, корисне чи навіть необхідне, але... тут проблема в тому, що з точки зору Господа це одне, з точки зору людей - інше. Автор статті подає саме з точки зору людини, звичайної, не святої. Чому так? Нмд, тому, що в житті кожної людини, що змагає до святості, настає момент, коли хочеться подивитися на своє життя з точки зору невоцерковленої людини і (під впливом випробовунь) це може стати причиною сильних спокус. А так стаття ніби виконує роль вакцини. :)
andrivovk писав:Не сказав, що відніметься,
Щось і відніметься, це сказано в інших цитатах.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення Володимир85 » 01 жовтня 2012, 22:35

andrivovk писав:Так. Ісус обіцяв, що все "інше додасться", коли шукати спочатку Царство Боже. Не сказав, що відніметься, а навпаки - додасться.


Коли людина шукає перше Царства Божого і просувається на цьому шляху, то їй додається все те, що потрібне для її життя, життя тих, за кого вона несе відповідальнісь. Їй дається стільки, скільки потрібно, без надлишку, бо надлишок може поробити гордість собою, вона може прив’язатись до певних благ і перестати шукати Царство. А якщо людина настільки сильна духовно, що може не прив’язуватись до надлишку матеральних благ, то Бог може дати більше, ніж їй положено і ці блага людина використає у служінні Господу (роздача милостині, будівля храмів, пожертвування на різні духовні благочестиві цілі і так далі).
Інший аспект: їй дається також не лише можливість жити у матеріальному світі відповідно до потреб, а й те, що сприяє пошуку Царства, тобто духівник, духовне оточення, духовне спілкування, появляються справжні друзі.
Також їй можуть даватись різні випробовування з метою ще більше укріпити її віру, розвинути хороші якості характеру. Але це для високого рівня людини, що живе з Богом.

Хто шукає Царства Божого має відмінну долю від тих, хто цього не робить. І дається їй те, що треба і скільки треба, а не те, що вона хоче і скільки б хотіла. Проте для реального усвідомлення цього людина повинна пройти певний духовний шлях. Важливі речі дешевими не бувають.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення ShMariam » 02 жовтня 2012, 20:11

Володимир85 писав:Коли людина шукає перше Царства Божого і просувається на цьому шляху, то їй додається все те, що потрібне для її життя, життя тих, за кого вона несе відповідальнісь. ...
Ті, хто найбільше шукали Царства Небесного - Ісус і Його Мати, справді в житті отримали все (інше питання, що є тим "все"). Саме ЦЕ все отримають ті, хто шукає Царства Божого. Висновки робіть самі.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення Володимир85 » 03 жовтня 2012, 16:29

ShMariam писав:Ті, хто найбільше шукали Царства Небесного - Ісус і Його Мати, справді в житті отримали все (інше питання, що є тим "все")...


Мені видається, що Ісус і Його Мати принесли, проявили Царство Боже у всій його красі, любові, знанні і чистоті у нашому світі власними якостями душі, свідченнями та ділами, а не шукали Його.
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Для чого НЕ годиться християнство

Повідомлення ShMariam » 03 жовтня 2012, 23:04

Володимир85 писав:
ShMariam писав:Ті, хто найбільше шукали Царства Небесного - Ісус і Його Мати, справді в житті отримали все (інше питання, що є тим "все")...


Мені видається, що Ісус і Його Мати принесли, проявили Царство Боже у всій його красі, любові, знанні і чистоті у нашому світі власними якостями душі, свідченнями та ділами, а не шукали Його.

Мала на увазі, якщо людина живе святим життям, то воно в неї буде таким, як в Ісуса, Марії та інших.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 75 гостей