Что грознее всего?

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Что грознее всего?

Повідомлення ShMariam » 12 жовтня 2012, 22:58

Сенс життя - досить широке поняття. Під цим дехто також розуміє найближчих людей, хоч для християнина так не має бути. (То я так теоретизую, насправді я далека від того, щоб зробити сенсом життя Найголовніше :( ). Втрата (точніше, відхід від цілі) сенсу життя в християнина - гріх.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Что грознее всего?

Повідомлення Just_me » 14 жовтня 2012, 02:16

ShMariam писав:Сенс життя - досить широке поняття. Під цим дехто також розуміє найближчих людей, хоч для християнина так не має бути. (То я так теоретизую, насправді я далека від того, щоб зробити сенсом життя Найголовніше :( ). Втрата (точніше, відхід від цілі) сенсу життя в християнина - гріх.

Бачите, у мене зовсім інше розуміння. Я ніколи не шукаю для Бога місця у власній системі цінностей, ані в переліку потреб. Бог - це Бог, як я можу вибирати поміж Ним і професією, або поміж Ним і друзями. Він просто є навколо, все що в мене є і я сама - це прояв Його Діяння, я постійно знаю про Його присутність. Тобто не можу сказати: Бог чи рідні? Бог чи мистецтво? Бог чи Батьківщина? Бо Бог - це і рідні, і Батьківщина, і професія, і мистецтво, і друзі - Він усе створив і усім управляє, Він Сам по Собі є Усе. Тобто мені особисто сказати, що Бог - мій сенс життя значить сказати щось настільки неймовірне, як і очевидне. Те саме, що сказати, що сенсом мого життя є мати повітря для подиху. Це те, без чого нас би не було, який зміст вважати це сенсом? Це поза сенсом, я так думаю. Тому коли мене питають "Про що ти мрієш?" "Який сенс у житті?" "Що для тебе на першому місці?" "Що у світі найціннішого?" то я, пам"ятаючи, що Бог є я не відповім "Бог". Я почну колупатися в земному, а не в Абсолюті. Навіщо, якщо Абсолютне і так Абсолютне? Може, моя думка і неправильна, але я не відокремлюю Бога від Його творіння.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей