Свідчення про зцілення

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Ivanna
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 10 листопада 2012, 20:24

Свідчення про зцілення

Повідомлення Ivanna » 15 листопада 2012, 19:51

Слава Ісусу Христу! Кілька тижнів назад в інтернеті натрапила на свідчення зцілення http://www.zcilennja.if.ua/druk_sv/ozdo ... ulozu.html і зрозуміла, що не випадково.
Вже півроку лікуюсь від туберкульозу. Сама звістка про таку хворобу приголомшила. Лікування проходило неефективно, оскільки виявили алергічну реакцію на основний препарат. Підібравши потрібну схему із ліків, які я могла перенесоти, через чотири місяці результат аналізу на МБТ був позитивний, та й рентенвіські знімки свідчили про слабку динаміку. Це дивувало й лікарів, адже за такий тривалий час інтенсивної хіміотерапії результати мали б бути набагато кращими.
Коли прочитала про о. Олега Максимлюка, зразу ж поїхала на молитву. Після Сповіді, Святого Причастя, та особистої молитви відчула фізичне полегшення — перстала боліти спина в області легень. Я приїзджала ще кілька раз на молитву, сповідь та духовну розмову з о. Олегом, після чого відчула величезне полегшення на душі.
З нетерпінням чекала на чергові обстеження не тільки я, але й лікарі, адже ситуація була не з простих. І ось, аналіз на МБТ негативний, а на рентгенівському знімку відмічено значне покращення!!! Завдяки Божій доброті мене виписали зі стаціонару!
Дякую Господу Богу за те, що зцілює моє тіло і мою душу! Дякую о. Олегу Максимлюку за щирі молитви і науку, яку я пронесу через ціле життя!!!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Свідчення про зцілення

Повідомлення Злий Іван » 15 листопада 2012, 20:15

Я щиро радий за вас! :) :) :)
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Свідчення про зцілення

Повідомлення andrey s. » 16 лютого 2013, 02:29

Ось одна зі збірок свідчень про оздоровлення .

http://osbm-hoshiv.in.ua/index.php/isto ... orovlennia
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 82 гостей