Подружжя: коли з'являється третій

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення ShMariam » 07 жовтня 2013, 21:59

luksander писав:А Господь не допускає нам таких випробувань, яких ми не могли б знести.
:pardon:

Повністю згодна (інакше Бог був би несправедливий), тільки, зважаючи на останні події в моєму житті, "теорія" мене трохи дратує... Коли хочеться плюнути на все, взагалі зникнути... Але то я про своє... Мабуть, в багатьох в житті бували такі моменти.

Коротше, помоліться за Христик, а як будете мати багато часу - то й за мене, бо в мене проблеми значно менші.
Вибачте за офтоп. :roll:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Just_me » 07 жовтня 2013, 22:56

ShMariam писав:
luksander писав:А Господь не допускає нам таких випробувань, яких ми не могли б знести.
:pardon:

Повністю згодна

Та ні, ну ми ж вже це обговорювали. Дійшли висновку, що це ялід розцінювати як заклик до витримки, а не констатація факту. Інакше чому б діти йшли на самогубство з ряду причин?
ShMariam писав:Коротше, помоліться за Христик, а як будете мати багато часу - то й за мене, бо в мене проблеми значно менші.

Ми молимося, звісно)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення ShMariam » 07 жовтня 2013, 23:15

Just_me писав:Та ні, ну ми ж вже це обговорювали. Дійшли висновку, що це слід розцінювати як заклик до витримки, а не констатація факту. Інакше чому б діти йшли на самогубство з ряду причин?

Не зрозуміла?


А за молитву дякую. :Rose:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Ігор В » 08 жовтня 2013, 10:15

Христик писав:Так, закоханість минає. Згодна.
мої почуття тривають майже рік. чи це малий термін?
тут уже не про закоханість ідеться.

є люди які "одружуються" по 3,4 рази за життя виходячи насамперед з свого почуття любові в той час.Я б порадив Христику, якщо вже так складається, що ви розійдетесь з чоловіком, то ні з ким іншим не сходьтесь, час вас полікує, наслідків поганих не буде, тобто краще самій, ніж починати по новому і вже без шлюбу

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення о.Олег » 08 жовтня 2013, 14:15

Христик писав:Історія таки закінчується розлученням...і я поясню чому. я боролась, але не поборола.
Мій чоловік також не камінь, він не хоче жити зі мною знаючи, що я його більше не кохаю.
То чи маю право тримати його?
Змушувати все життя страждати від цієї думки?
Чи маю я обманювати, лицемірити йому в очі, кажучи, так-так, я тебе люблю, коли в самої серце рветься на шматки.
Мене цікавить інше, яке воно життя після розлучення? так, Причастя, Сповідь закриті теми, але чи має шанс розлучена людина
хоч якось єднатись з Богом? Чи має шанс бути колись з Ним?
адже це не гріх, як убивство чи крадіж, тут не розум керує, а серце.

насправді... "Від серця виходять злі помисли, вбивства, перелюбства, любодіяння, злодійство, лжесвідчення, хула. Це те, що оскверняє людину" (Мт.15,19)" і... наврят чи можна провести отаку от... лінію: оце от - розум, а це от - серце. А Причастя... - це важливо, бо, як там в Ів.6: "Якщо не споживатимете тіло Чоловічого Сина й не питимете його кров, не матимете життя в собі. Хто тіло моє їсть і кров мою п'є, той живе життям вічним, і я воскрешу його останнього дня."
Стосовно ж закоханості (не в свого чоловіка)... Зруйнувати Шлюб легко. Бо закоханості проходять. А любов, як вже цитував Павла Віталік - "не переминає". При чому... як чоловік, що вже майже 14 років одружений, скажу, що ця наша недосконала любов (суміш закоханості, вимоги "прав", ненависті, втоми, радостей, за/розчарувань...) "не переминає" лише тоді, коли ми їй (власним) вольовим зусиллям не даємо переминути, відмовляючись дивитися "в сторону" від Шлюбу. І... - так: часами це... мука. І... часами видавити з себе "я Тебе люблю" важко. Але треба. Щоб Богові сподобатися, донесши по житті те, за що взяв/ла відповідальність "...аж до смерті"
розумію, що всього в Мережі не скажеш, тому можемо зустрітися
деталі - в ПП
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Олег_373 » 08 січня 2014, 21:59

Христик писав:Історія таки закінчується розлученням...і я поясню чому. я боролась, але не поборола.
Мій чоловік також не камінь, він не хоче жити зі мною знаючи, що я його більше не кохаю.
То чи маю право тримати його?
Змушувати все життя страждати від цієї думки?
Чи маю я обманювати, лицемірити йому в очі, кажучи, так-так, я тебе люблю, коли в самої серце рветься на шматки.
Мене цікавить інше, яке воно життя після розлучення? так, Причастя, Сповідь закриті теми, але чи має шанс розлучена людина
хоч якось єднатись з Богом? Чи має шанс бути колись з Ним?
адже це не гріх, як убивство чи крадіж, тут не розум керує, а серце.

...просто як практик я так нічого і не зрозумів : то які проблеми у вас Христино з чоловіком ? раз ви до шлюбу так ні з ким і не були -то звідки у вас така впевненість ,що той інший саме те,що вам треба ? ну палає у вас пристрасть-ну то й що з того ?-та вона скоро вщухне...не раз таке переживав : пробуджуюсь з ранку з кимось ,і думаю собі : що я тут роблю ,хіба то моє ?...ви-просто класичний приклад слабкого "практичного" виховання -наслухались там в недільних школах казок-от і потрапили в халепу ! я не проти недільної школи,хай Бог боронить ,але не можу визнати ,що для "доросління" таких собі дуже правильних дівчат та хлопців потрібно готувати до реального ,а не видуманого життя...а в реальному житті(навіть і в християнському) є свої правила гри-і їх ніхто не відміняв ! дуже -і дуже багато молодих та не зрілих християн потрапляє якраз в таку пастку !
P.S. мені вже 40 ,а я лиш тільки одружуюсь-так ,що знаю що там і до чого :D

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення vitalko » 08 січня 2014, 23:07

Олег_373 писав:ви-просто класичний приклад слабкого "практичного" виховання -наслухались там в недільних школах казок-от і потрапили в халепу ! я не проти недільної школи,хай Бог боронить ,але не можу визнати ,що для "доросління" таких собі дуже правильних дівчат та хлопців потрібно готувати до реального ,а не видуманого життя...а в реальному житті(навіть і в християнському) є свої правила гри-і їх ніхто не відміняв ! дуже -і дуже багато молодих та не зрілих християн потрапляє якраз в таку пастку !
P.S. мені вже 40 ,а я лиш тільки одружуюсь-так ,що знаю що там і до чого :D


А можна трохи детальніше про те, що маєте на увазі під "практичним" вихованням і "дорослішанням"?
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення ShMariam » 08 січня 2014, 23:12

Якраз в недільних школах казок не розказують (там про то або по суті, або нічого - з того, що я чула). Скоріше вплив літератури, ставлення до того в суспільстві. Але тут справа трошки не в тому... Та й Христик вже давно нема...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Олег_373 » 08 січня 2014, 23:13

мені 40-навчився з часом розрізняти : пристрасть ,закоханість -та вправлятись із цим всім...та інтимна сфера-на то вона й інтимна : може просто не подобатись запах партнера ("неподобатись"-це зовсім мало сказано-просто дратувати ,смердіти) -люди не готові до цього ,вони ж думали ,що не в цьому головне...скажем ,в недільній школі ,не попереджають ,що природний запах парнера може як приваблювати так і дратувати ?-дуже сильно дратувати ! а мудрі люди кажуть ,що підбір по-запаху-це якраз і є природній вибір партнера ! а ні : вчителі все торочать про те , що треба тільки дуже активного християнина ( чи християнку ) шукати . а дальше : в людей не складається сексуальне життя ,бо вони один одному просто смердять ! про яку гармонію там може йти ? от і читаємо тут про розлучення : а все через те ,що молодих людей просто не підготували до цього ! дуже багато вчили про те що не можна робити ( пуританство і в такому дусі) і дуже мало як це задумав Господь ! чомусь-то ми всі такі різні ,і смаки у всіх різні -не з проста ! а ви все пробуєте під одну планку : гріх/не гріх ! от і з "не гріха"-виходить в результаті -перелюб !
Востаннє редагувалось 08 січня 2014, 23:28 користувачем Олег_373, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення ShMariam » 08 січня 2014, 23:19

Олег_373 писав:мені 40-навчився з часом розрізняти : пристрасть ,закоханість -та вправлятись із цим всім...та інтимна сфера-на то вона й інтимна : може просто не подобатись запах партнера ("неподобатись"-це зовсім мало сказано-просто дратувати ,смердіти) -люди не готові до цього ,вони ж думали ,що не в цьому головне...

Невже Ви справді думаєте, що люди в наш час одружуться, не відчуваючи хоч трошки статевого потягу? Якраз і наголошується та тому, що "це не головне", щоб вже зовсім не зациклювалися, а бачили в нареченому(ій) людину...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Олег_373 » 08 січня 2014, 23:36

ShMariam писав:
Олег_373 писав:мені 40-навчився з часом розрізняти : пристрасть ,закоханість -та вправлятись із цим всім...та інтимна сфера-на то вона й інтимна : може просто не подобатись запах партнера ("неподобатись"-це зовсім мало сказано-просто дратувати ,смердіти) -люди не готові до цього ,вони ж думали ,що не в цьому головне...

Невже Ви справді думаєте, що люди в наш час одружуться, не відчуваючи хоч трошки статевого потягу? Якраз і наголошується та тому, що "це не головне", щоб вже зовсім не зациклювалися, а бачили в нареченому(ій) людину...

так чому ж статеве життя не ладиться ,хоча й "человек" хороший ? я все тут пробую довести -не в цьому суть ! і Бог так не задумував ,щоби пару ідеальних снобів звести докупи,бо вони разом пропадуть же !А нема ніяких хороших християнських книжок як вибирати партнера : багато пустих слів ! ну хто з молодих дуже там сильно відчуває що йому Бог каже : та мама не проти-то мож виходити заміж -а дальше якось буде ! а не виходить так !

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення ShMariam » 09 січня 2014, 08:42

Олег_373 писав:ну хто з молодих дуже там сильно відчуває що йому Бог каже
?
А нема ніяких хороших християнських книжок як вибирати партнер
"Перш, ніж скажеш кохаю" одного польського священика, видавництва Свічадо. Там є, між іншим, і про те, що не можна одружуватися, не маючи бажання мати дітей саме з тим хлопцем (дівчиною). Саме бажання, а не тільки наміру. Зрештою, мені видається, що це зовсім природна річ і дивно, якщо хтось того не розуміє. :shock: Часто стикаємося з іншою проблемою: це бажання є неконтрольованим, що зрештою шкодить майбутній сім'ї.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Олег_373 » 09 січня 2014, 12:02

що значить "природна річ" ?- то чому ж розлучаються ,раз по "природі" зійшлись ? от і я за таке ,та нашу героїню хтось "добрий" навчив вибирати партнера за іншою ознакою мабуть : сильно віруючий/ні-от в неї цей природний інстинкт і схибив-вибрала не того ,бо не тим чуттям шукала...наші отці так полюбляють налаштувати дівчат шукати хлопців тільки в церкві ,що ті до сорока років дівують ! ось я про що !

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення ShMariam » 09 січня 2014, 12:25

Олег_373 писав:що значить "природна річ" ?- то чому ж розлучаються ,раз по "природі" зійшлись ? от і я за таке ,та нашу героїню хтось "добрий" навчив вибирати партнера за іншою ознакою мабуть : сильно віруючий/ні-от в неї цей природний інстинкт і схибив-вибрала не того ,бо не тим чуттям шукала...наші отці так полюбляють налаштувати дівчат шукати хлопців тільки в церкві ,що ті до сорока років дівують ! ось я про що !
В нашої героїні зовсім інші проблеми. І їх суть в тому, що статевий потяг (точніше, закоханість, яка в основі має статевий потяг) до конкретної людини з часом проходить і може з'являтися до іншої людини.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Олег_373 » 10 січня 2014, 00:22

ShMariam писав:
Олег_373 писав:що значить "природна річ" ?- то чому ж розлучаються ,раз по "природі" зійшлись ? от і я за таке ,та нашу героїню хтось "добрий" навчив вибирати партнера за іншою ознакою мабуть : сильно віруючий/ні-от в неї цей природний інстинкт і схибив-вибрала не того ,бо не тим чуттям шукала...наші отці так полюбляють налаштувати дівчат шукати хлопців тільки в церкві ,що ті до сорока років дівують ! ось я про що !
В нашої героїні зовсім інші проблеми. І їх суть в тому, що статевий потяг (точніше, закоханість, яка в основі має статевий потяг) до конкретної людини з часом проходить і може з'являтися до іншої людини.

а я з цим не згоден : вона свого партнера не по цьому принципу вибирала-от і природа взяла своє !

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення ShMariam » 10 січня 2014, 00:29

Олег_373 писав:а я з цим не згоден : вона свого партнера не по цьому принципу вибирала-от і природа взяла своє !
Ви не вірите, що статевий потяг до партнера проходить? :shock: Ви ж вище про це писали :roll:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Олег_373 » 10 січня 2014, 00:38

ShMariam писав:
Олег_373 писав:а я з цим не згоден : вона свого партнера не по цьому принципу вибирала-от і природа взяла своє !
Ви не вірите, що статевий потяг до партнера проходить? :shock: Ви ж вище про це писали :roll:
Такі заяви, вибачте, є банальним пліткарством: обговорити чужу проблему, решта - додумати і... промити кісточки. Так низько... :(

а що низько ?- визнати ,що нас не так наставляють в цьому плані ? я свого партнера не за "пастирським" принципом шукав слава Богу-вже маю досвід ,на жаль...при чому тут кісточки Христі ?-вона свій вибір зробила . наша задача :інших попередити про реалії життя ! цих молодих неспокушених ідеалістів ! мені їх так дуже шкода : не всі пройдуть без втрат через цю м ясорубку статевого життя !!!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення ShMariam » 10 січня 2014, 00:42

Олег_373 писав:а що низько ?-
Те, що людина прийшла за порадою і підтримкою, а її тупо почали обсуджувати. :(
Тим більше, що питання статевого життя не можуть вирішуватися на форумі, все значно складніше...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Олег_373 » 10 січня 2014, 00:58

а ми не її обсуджуєм ,а саму проблему -невже так важко зрозуміти ?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення ShMariam » 10 січня 2014, 09:07

Олег_373 писав:а ми не її обсуджуєм ,а саму проблему -невже так важко зрозуміти ?

Мені було б неприємно читати, якби я була Христик. :( Особливо, коли йдеться по інтимну сферу. Переконуєте, що знаєте причину проблеми - а я кажу, що причини можуть бути різні... І тут допоможе хіба щира розмова, можливо - психолог, можливо - священик...

От на днях я помітила таку особливість, що якщо я до якоїсь справи ставлюся дуже серйозно, то мені ця справа не вдається, а якщо і вдається, то з великими (значно більшими, ніж треба) труднощами і помилками. А в інших людей - все рівно навпаки. :pardon: Це я до того, що в кожного свої таракани в голові. :) Що казати, коли говоримо про двох людей і їх стосунки?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Just_me » 10 січня 2014, 12:26

Наколотили тут гороху з капустою... :)
ShMariam писав:Мені було б неприємно читати, якби я була Христик. Особливо, коли йдеться по інтимну сферу.

Не бачу в словах дописувача нічого образливого. Можна бути незгодним з його думкою, але те, що він нікого не образив - то факт, на мою думку.
Чесно кажучи, мало що з предмету дискусії зрозуміла, тобто може вцілому я б і не погодилася, якби там була якась чіткість (буду вдячна, якщо хтось коротко пояснить до чого вся та розмова :Search: ), але з одним згодна на всі 100%:
Олег_373 писав:дівчат та хлопців потрібно готувати до реального, а не видуманого життя
Я майже не бачила людей, які брали Шлюб зі знанням того, що вони роблять. При чому ще не дивуюсь тим, які ходять до Церкви по великих святах, або просто охрещені, але не практикуючі, ну але так роблять і християни, які відвідують різні спільноти, їздять на прощі і т.п. Навіть останні якось особливо романтизують шлюб і майбутнє життя в ньому. Наче вони не мають змоги оглянутися навколо і проаналізувати те, як живуть їх батьки/родичі/сусіди/знайомі, впевнені, що в них "так не буде, ми особливі, вибрані, створені одне для одного, а коли ми одружимося, то буде так чарівно, бо сам Бог поблагословив наш союз" ну і все у тому дусі. Забувають, що сам Бог поблагословив союз ще мільйонів, а може і мільярдів пар, і всі вони так думали, що страшенно особливі, створені одне для одного. А потім не витримали натиску проблем, труднощів, викликів. Маю повно подруг, які нещодавно повиходили заміж чи готуються до того кроку, якщо вони цікавляться моєю думкою, то завжи чесно кажу їм "дорога, придивися добре, у твого нареченого схильність до ревнощів/до авторитаризму/до-ще-чогось-у шлюбі-некорисного, подумай тричі, чи ти цього справді хочеш, потім нічого не зміниш". Ви думаєте, хоч хтось послухав? Ніхто. А тепер ходять, дзвонять і плачуть. Бо під час зустрічання думають, що ревнощі - прояв палкої любові, а авторитаризм видається їм рисою, тотожною з рішучістю чи мужністю, чи Бог зна чим... Та навіть якщо навіть в період зустрічання/нареченства все здається досконалим, то всеодно треба розраховувати на те, що після шлюбу вилізуть проблеми: вас дратуватиме те, що чоловік надто вибагливий у їжі, чи неохайний під час готування, чи з ним неможливо вийти в гості, чи в нього дивна логіка, чи він трохи безвідповідальний, чи поганий організатор, чи просто у вас не склалося в статевій сфері (от як у Христик - дуже показовий приклад, до речі, трапляється частенько). Полагодити це все не можна, можна лише змиритися чи працювати над собою, щоб змінити власне ставлення до проблеми, перестати її помічати. І треба бути готовими до проблем, подумати, чи ти матимеш змогу зносити всі труднощі, розраховувати на свою стійкість, а не бездоганність чи здатність до компромісів з боку партнера.
От дуже сумна історія про несповнені очікування навіть з відносно непоганими "вихідними даними" - віруюча жінка розповідає про те, як завалився її шлюб з чоловіком, з яким вони разом познайомилися у скаутській організації (у статті вона сама визнає, що це віщувало хороший початок, хто знає щось про скаутів - той зрозуміє). Напевне такі свідчення мають бути обов"язковим елементом програми передшлюбних наук http://www.deon.pl/religia/wiara-i-spol ... -zona.html Шкода, що польською, просто не маю зараз можливості перекласти, а текст трохи об"ємний. Може згодом перекладу, поки що гугль транслейт вам в допомогу :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення ShMariam » 10 січня 2014, 18:50

Just_me писав: Полагодити це все не можна, можна лише змиритися чи працювати над собою, щоб змінити власне ставлення до проблеми, перестати її помічати. І треба бути готовими до проблем, подумати, чи ти матимеш змогу зносити всі труднощі, розраховувати на свою стійкість, а не бездоганність чи здатність до компромісів з боку партнера.
Так. І враховувати те, що НІКОЛИ не знайдеш людини ідеальної.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Just_me » 10 січня 2014, 21:10

ShMariam писав:І враховувати те, що НІКОЛИ не знайдеш людини ідеальної.

Ну та так, але якщо у всьому рівнятися на Діву Марію, то треба певне шукати лише такого, як Святий Йосиф :)
Ну а якщо серйозно, то так, але, чесно кажучи, то як вибирати яким гріхом грішити - меншим чи більшим.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення ShMariam » 10 січня 2014, 21:25

Just_me писав:Ну а якщо серйозно, то так, але, чесно кажучи, то як вибирати яким гріхом грішити - меншим чи більшим.
Я б так не сказала. :( Бо вибираєш не холодильник, і не квартиру, але людину.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Міра » 10 січня 2014, 22:02

Але нащо вам ідеальна людина, якщо ви самі далеко не ідеальні? І чому так важко полюбити неідеальну людину?
Допомагає любити інших власна покірність перед Господом. Коли бачиш власну нікчемність, то інші такі чудові :)
А коли вже в шлюбі, то саме твій чоловік -найкращий для тебе і допоможе тобі змагати до святості. Вірю в це.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Just_me » 11 січня 2014, 00:31

Міра писав:чому так важко полюбити неідеальну людину?

Напевне тому, що неідеального може полюбити лише святий :) Невзаємно. Знаєте інші випадки?
Міра писав:Вірю в це.

Це дуже важливо, значить ви змогли
Just_me писав:бути готовими до проблем, подумати, чи ти матимеш змогу зносити всі труднощі, розраховувати на свою стійкість, а не бездоганність чи здатність до компромісів з боку партнера.
Це варте хіба щирого подиву вашій праці над собою.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення ShMariam » 11 січня 2014, 09:01

Just_me писав:
Міра писав:чому так важко полюбити неідеальну людину?

Напевне тому, що неідеального може полюбити лише святий :) Невзаємно. Знаєте інші випадки?

Гм... Здається мені, не варто так зациклюватися на ідеальності. На ідеальності взагалі у всьому.

Just_me писав:Знаєте інші випадки?
Я би сказала, що знаю, але зловила себе на думці, що чиста любов (не закоханість) і є вираженням святості. O:-)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Міра » 11 січня 2014, 16:16

Just_me писав:Напевне тому, що неідеального може полюбити лише святий :) Невзаємно. Знаєте інші випадки?

Ну так, бо люблю свого чоловіка, хоч він не ідеальний, а він любить мене, хоч я теж не ідеальна :oops: А інші подружжя? та багато таких є) А ваші батьки? (мої, на жаль, не попадають в ту категорію, бо просто терплять одне одного)
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Just_me » 11 січня 2014, 17:17

Міра писав:А ваші батьки? (мої, на жаль, не попадають в ту категорію, бо просто терплять одне одного)

Ну, вони така нормальна (залежить, що вважати нормою :D ) середньостатистична сімейка. З погляду оточуючих вони - втілення святості, з мого погляду вони одне одному взагалі не підходять :D Роблю знижку на те, що я природжена критиканка, тому знайду золоту середину по 10-бальній шкалі поставила б їм 6 балів :) Тобто вони може й люблять одне одного, але точно не тою любов"ю, яка "довго терпить, милосердствує, не заздрить, не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого" і там далі по тексту. Такою любов"ю можуть, на мою думку, любити лише святі. Десь приблизно так.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Олег_373 » 12 січня 2014, 00:45

Just_me писав:Ну та так, але якщо у всьому рівнятися на Діву Марію, то треба певне шукати лише такого, як Святий Йосиф :)
Ну а якщо серйозно, то так, але, чесно кажучи, то як вибирати яким гріхом грішити - меншим чи більшим.

Тут на всі 100% згідний ,або інакше ,просто далі спитися потихенько абощо ... кити там по морю по 100 років плавають ,шукаючи партнерку -я теж довго шукав ідеальну - беру ту ,яку мені Господь послав -довіряючи Йому сподіваюсь для спасіння нас обох ,і не тільки.


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей