Подружжя: коли з'являється третій

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Just_me » 12 січня 2014, 01:54

Ви якісь такі звороти дивні вживаєте, пане Олеже, що мені аж страшно: "скавуліти від самотності у 40", "просто далі спитися потихеньку абощо" :o :D
Ви не пробували стати самодостатньою людиною, щасливою самою по собі. Бо виглядає, що ваше відчуття щастя аж надто залежить від когось. Ви так ніколи не знайдете душевного спокою - ні в шлюбі, ні поза ним. Про спасіння - "спасися сам і біля тебе спасуться тисячі". Не знаю, чи добре братися одразу ж спасати когось. Але то лише моя дуже скромна думка, прошу, не прийміть за особисте. До речі, ваша наречена знає, що ви так трактуєте її і ваш звязок? Бо якщо знає - то все чесно, я б сказала, якщо вона це знає і приймає без сумніву, то в принципі у вас великі перспективи - шлюби з розсудку найміцніші :beer:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Олег_373
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 30 жовтня 2011, 20:51
Звідки: м.Калуш ,Івано -Франківської обл.
Контактна інформація:

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Олег_373 » 12 січня 2014, 02:32

а хіба значення "самодостатній" в нашій духовній практиці не вважається великою проблемою ? тут навіть і я вам можу пригадати Пресвяту трійцю : хіба Богові було недостатньо добре самому-ну навіщо Йому ще Двоє ? :D почитайте катехизм тоді й зрозумієте значення отого "на Свою вподобу"... вроді й модератор ви тут ,а як то кажуть "табличку множення " ще не засвоїли видать.
...ну при чому "за розсудком" ? я-зрійлий мужчина-в мене в голові вже не одні лиш "фіоли" ! як там пише Мудра книжка : полюбити всім серцем ,розумом та душею ! а з чого потрібно починати ?-хіба не з того ,що було "від початку" Ним задумане як "добре" ? а ви тут про якусь самодостатність ХХ століття мені торочите ! а може ще й фемінізм почнете виправдовувати-чоловіцтво ж он яке слабке сьогодні !
...так ,моя кохана наречена , знає ,що кохаю її романтично та реально практично-стаж наших зустрічей майже 5 років ! я теж знаю ,що у жінок там на думці не одна романтика ! ну любите ви ,щоби в домі було всього в досталь ,та й у кльовій тачці не проти проїхати-так що не треба тут ... ми слабкості один одного знаєм ,та зважаєм на них ! чого й вам також бажаю досягнути !

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення ShMariam » 12 січня 2014, 09:59

Just_me писав:...
Очевидно, що не всі щасливі в самотності.
Just_me писав:Ви не пробували стати самодостатньою людиною, щасливою самою по собі.
Кожному своє. :pardon: Така людська природа.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Just_me » 12 січня 2014, 12:17

ShMariam писав:Очевидно, що не всі щасливі в самотності.

Я б сказала, що в самотності ніхто не може бути щасливий. Самотність - це негативне поняття, яка може бути мова про щастя? Але самотність - це спосіб дивитися на світ, а не відсутність людей навколо. Ви думаєте, в контемплятивному монастирі живуть у своїх келіях самотні монахині? Ви помиляєтеся. Несамотня людина - це та, якій комфортно перебувати самій із собою у порожній кімнаті без комп"ютера та телефону. А тій, якій із собою некомфортно - їй і з іншими некомфортно буде теж.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення ShMariam » 12 січня 2014, 14:48

Just_me писав:
ShMariam писав:Очевидно, що не всі щасливі в самотності.
Так, помилилася зі словом - мала на увазі без чоловіка/жінки. Так от, наша природа така, що людина, зазвичай, страждає без особи протилежної статі, хіба що віддає себе повністю Богові (але від того, нмд, в монастирі страждають - тому це є подвиг), людству взагалі, або якійсь сфері діяльності.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення andrivovk » 12 січня 2014, 22:39

Just_me писав:Ви так ніколи не знайдете душевного спокою - ні в шлюбі, ні поза ним.

Колись запитав філософа (скрізь ті всюдисущі філософи) один юнак, чи йому одружуватися чи ні. Філософ відповів (можливо то був Сократ) - чи одружишся чи ні - в будь-якому випадку пошкодуєш.

ShMariam писав:Так, помилилася зі словом - мала на увазі без чоловіка/жінки. Так от, наша природа така, що людина, зазвичай, страждає без особи протилежної статі, хіба що віддає себе повністю Богові (але від того, нмд, в монастирі страждають - тому це є подвиг), людству взагалі, або якійсь сфері діяльності.


Та ніхто там не страждає в монастирі. То так вам думається. Вони туди йдуть страждати, що не одружені чи що?
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення ShMariam » 12 січня 2014, 23:37

andrivovk писав:
Та ніхто там не страждає в монастирі. То так вам думається.
Я знаю з реальних розповідей, що від статевого потягу там страждають (бо якщо чоловікові жінка не потрібна, то це або через велику досконалість, або, вибачте, через патологію). Погоджуюсь, що хтось більше, хтось менше... А хтось може так сильно занятий або дійшов до високого рівня досконалості, що вже й не помічає. В будь-якому разі, повторюю, це їх дуже й дуже великий подвиг - свідома відмова назавжди.

P.S. Щоб,хтось, бува, не подумав, що "якщо я не відчуваю сильних спокус, то я якийсь не такий (не така)". Добре, якщо вмію тримати себе в руках. І дякувати Богові, коли береже. :) (Дуже мені сподобався аргумент зі сусідньої теми (і ще раніше на форумівці) про довіру до Бога :Rose: ). Тому я з самого початку писала, що кожному своє.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Наталия
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 22 жовтня 2015, 13:40

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Наталия » 22 жовтня 2015, 21:46

Слава Ісусу Христу. В мене теж непроста ситуація. Ми з чоловіком 3 роки в шлюбі,маємо доньку. Вінчались,я як християнка вірю,що вінчання - свого роду оберіг,спасіння,допомога Господа у тяжкі часи подружнього життя. Та почалися великі чвари,чоловік приховує правду,випиває,закладає речі,коштовності,а всі кошти на випивки з друзями або борги віддає. Я молилася,я просила його піти до сповіді,поговорити зі священником,ніби ходив...я до останнього боротися вирішила. Все перепробувала...Веду до того,що біль,причинена ним,вже перекреслила мої почуття і одного разу,коли сталося подібне,я вирішила відволіктись,почала спілкуватися з людиною (чоловіком ),і знаєте мені він дочить симпатизує,я усвідомлюю,що роблю гріх,що можливо не все втрачено між нами,але надія і віра...їх нема,зостались докори сумління і розуміння,що я не повинна продовжувати спілкування,але нас тягне один до одного і поважне відношення ,а головне є правда,яка не підвласна моєму чоловікові...не знаю,що робити далі

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Міра » 23 жовтня 2015, 12:23

Слава Навіки.
Важко щось радити, але, Наталю, Ви стоїте на краю прірви... Біжіть від того чоловіка, що Вам подобається, не оглядаючись. Злий все приходить в гарному вигляді, оманливий, хитрий, обплутує свою жертву так, що вона не помічає..і вона гине.. Тому біжіть. Хіба в нашому земному житті все так файно є? але що маємо пройти, то маємо. Бог так все розраховує, щоб найкраще було для нас, щоб ми спаслися. Треба довіряти. Віддайте Йому все в руки. І старайтесь, опирайтесь з усіх сил. Подружжя -Свята Тайна. Вам допоможуть Сповідь і Причастя. Пораджу молитись дев"ятницю до Богородиці, що розв"язує вузли. Є книжечка, і тут на форумі я подавала, здається в темі "Моліться на вервиці", вона дуже дуже допомагає.
Згадую собі, як Ісус Христос говорив до Петра, що не хотів, що той йшов на муки -відійди від мене, сатана! Так і той чоловік, що з"явився у Вашому житті, виконує ту ж роль..
Тримайтесь. Помолюсь за Вас.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Наталия
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 22 жовтня 2015, 13:40

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Наталия » 23 жовтня 2015, 13:10

Дякую. Я розумію,що розійшовшись, якщо навіть з'являться інші стосунки,то не значить,що в них буде все гладко. В мені зараз силить великий страх,бути обманутою з дитиною знову і знову. Мені хочеться щасливої сім'ї,де немає агресії,коли я дізнаюсь про брехню,де нема криків,від яких плаче дитина,де тебе не звинувачують разом зі свекрухою,яка вже теж надію втрачає. Я думала,що сильніша,але виявилось інакше. Народження дитини не зупинило,купили нещодавно квартиру,теж говорив,все добре буде,але ні,їздили до священнка одного з цими проблемами,але всі обіцянки - марні. Я теж виросла без батька,мама пішла від нього,бо пив і бив нас. Боялась все життя,щоб не брехали мені і ...
Дякую вам за пораду.Дякую.
Складно,але сподіваюсь,що з Божою помуччю все налагодиться.

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Міра » 23 жовтня 2015, 15:16

Розумієте, тут людині потрібна така безмежна довіра до Бога, що навіть як не налагодиться, всерівно вірити, що це найкращий спосіб пройти випробування для душі, щоб колись з"єднатись з Господом. Можливо щось було у вашій родині, батьки втекли від проблем, то мусите Ви( Розумію, що звучить несправедливо, але Господь знає, як краще, і, можливо, через Вас спасає Вашого бідного батька?
Мені священик казав, що те, як живуть батьки, відіб"ється на їх дітях, бо ми зв"язані. моя мама теж мучиться з татом ,який п"є, а він з нею. Правда, ніколи не бив. може і завдяки моїй мамі маю доброго чоловіка? подумайте про свою дитину. на нас така велика відповідальність..
Боятись не можна, бо це і станеться( Відганяти такі думки, бо страх від нечистого.
Дуже допомагають розібратись в житті духовні книги.
Звичайно, всі ми хочемо щасливого життя, і Бог теж того хоче, він ж нас любить)) Але гріхи не дають.. Ісус говорить -шукайте перше Царства Божого, а все решта вам додастся. Треба старатись :)
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Подружжя: коли з'являється третій

Повідомлення Міра » 27 жовтня 2015, 09:50

Отець Петро Куркевич:
- Є три фундаментальні причини, щоб вінчатися з особою: По - перше, вона подобається мені духовно, мені просто приємно бути з нею поруч. По - друге, психологічна причина. Я дуже люблю з нею говорити, нам є про що подискутувати з чим погодитися. Теми йдуть одна за одною, і ми не знаємо куди дівається час. І нарешті, по-третє, фізіологічна. Якщо мені не подобається, як вона виглядає, не до смаку її тіло, і навпаки, це реальна причина не вінчатися. Шкода, люди часто цього не розуміють, а потім народжуються проблеми. Бо вінчання також означає: Я хочу кинутися на це тіло, ХОЧУ З'ЇСТИ його з кісточками. Хочу мати секс з нею! І то щодень.
Якщо ж подумати, що це брудна думка, можна прожити у подружжі більш-менш добре з 10 років, а потім всеодно наступить криза. Хіба Бог не виручить і не втрутиться. Але навряд, втрутиться. Маємо проконсультуватися з амбасадором Бога - розумом. А він скаже: вінчання залишається дійсним. Проси Бога, дозрівай. Не прийде рішення? Підемо до лікаря. І це не дасть результату? Ну тоді, це хрест. Я теж думав, що буду як Падре Піо, але не склалося...Так і у випадку з подружжям. Якщо маємо нестачу сексу, не причина робити перелюб. Якщо панянку, або чоловіка "клинить на перелюб" хай поставить собі питання, чи молилася вона за свого чоловіка, чи не слухала своїх подруг більше ніж Бога. Чи ставила ти свого чоловіка на перше місто, чи на третє, десяте? Бо будь-яка криза, це криза від недостатнього віддання себе Богу, а вже потім все інше.
Існує і інша крайність, коли навіть під час інтиму вона з вервицею не розтається. У всьому треба міра. Будьте поміркованими!
У перелюбі часто винні і чоловік і дружина. Зникає діалог. Криза. Але добре, що вона Є, бо показує місце де нема Господа.
http://radiomaria.org.ua/otec-petro-kur ... ?_utl_t=fb
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей