Чужі гріхи

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 22 жовтня 2013, 08:41

Іггор писав:
ShMariam писав:
Павло (Євреїв, 12:5-8) писав:І ви забули попередження, що вам, як синам, говорить: «Мій сину, не легковаж Господнім каранням і не падай духом, коли він тебе картає, бо кого Господь любить, того карає, і б'є кожного сина, якого приймає.» На вашу науку ви терпите. Бог поводиться з вами, як із синами. Хіба є такий син, що його батько не карає? Коли ж вас виховано без картання, - якого всі зазнають, - то ви незаконновроджені, а не сини.

Ось так :pardon:
А з попередньою цитатою, то я переплутала. :oops:
Ці рядки про витривалість до покарань, випробувань, які посилає/допускає Господь. Відношення батька до рідного сина на противагу до не рідного, взяті за приклад відношення Бога до тих, кого Він любить. Заголовок цього умовного розділу: Витривалість у напастях. Про виховання там не йдеться, швидше про смиренність та терпіння. Це не заповідь карати дітей.

а хтось говорить про заповідь карати дітей?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 22 жовтня 2013, 10:04

о.Олег писав:а хтось говорить про заповідь карати дітей?

Ніхто. :) Маємо лише обов`язок їх доброго виховання. Не знаю як хто, але я не вірю, що дитину можна нормально виховати в умовах повної безкарності.
Іггор писав:Про виховання там не йдеться, швидше про смиренність та терпіння. Це не заповідь карати дітей.
Як не Господа Бога, то кого ж нам наслідувати? Це нагадало мені розмови в одній темі про "грішність" вживання алкоголю в принципі, коли на аргумент, що Ісус таки пив вино, відповідь була "Мы этого не одобряем" :D
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 167 гостей