Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Sputnik » 16 грудня 2012, 13:55

пілігрим писав:Не знаю. "Ніхто не знає того часу , крім Отця" занадто глибоко ... Та й що робити? Людина і так повинна жити , так ніби прихід Ісуса Христа в славі відбудеться наступної миті. І так все життя. Важко? Так. Майже неможливо. Але саме так і треба. "Царство Боже силою береться". "Пам"ятай про смерть" казали римляни. "Пам"ятай , що рано чи пізно опинишся віч-на-віч з Богом" стараюсь думати . І дата - конкретна дата , якось не цікавить. Принаймі стараюсь не задумуватись.

Прямо в точку, пане Пілігриме. Ніхто ніколи не знав і не знає час кінця світу, окрім самого Господа Бога.
Ісус Христос навіть колись сказав: "Стережіться, щоб вас хто не звів, бо багато прийдуть в Ім'я Моє, кажучи, що це Я, і зведуть багатьох"...
А протягом всієї історії людства завжди знаходились "цікаві люди", які на весь світ заявляли про "точні дати" кінця світу...
Cogito, ergo sum

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 16 грудня 2012, 16:57

Sputnik писав:
пілігрим писав:Не знаю. "Ніхто не знає того часу , крім Отця" занадто глибоко ... Та й що робити? Людина і так повинна жити , так ніби прихід Ісуса Христа в славі відбудеться наступної миті. І так все життя. Важко? Так. Майже неможливо. Але саме так і треба. "Царство Боже силою береться". "Пам"ятай про смерть" казали римляни. "Пам"ятай , що рано чи пізно опинишся віч-на-віч з Богом" стараюсь думати . І дата - конкретна дата , якось не цікавить. Принаймі стараюсь не задумуватись.

Прямо в точку, пане Пілігриме. Ніхто ніколи не знав і не знає час кінця світу, окрім самого Господа Бога.
Ісус Христос навіть колись сказав: "Стережіться, щоб вас хто не звів, бо багато прийдуть в Ім'я Моє, кажучи, що це Я, і зведуть багатьох"...
А протягом всієї історії людства завжди знаходились "цікаві люди", які на весь світ заявляли про "точні дати" кінця світу...

В цьому об'явленні/"об'явленні" і не дають конкретної дати кінця світу (якщо я правильно зрозуміла - вчора трохи вчитувалася в послання), та суть не тільки в цьому...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Олег21
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 31 грудня 2010, 23:37

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Олег21 » 16 грудня 2012, 20:52

Я раджу прочитати "Молитви Хрестового походу": http://poperedzennya.blogspot.com/2012/ ... .html#more

Вони дуже актуальні в наш час і не можуть бути від сатани.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 16 грудня 2012, 20:58

Олег21 писав:Я раджу прочитати Молитви Хрестового походуhttp://poperedzennya.blogspot.com/2012/06/maria-divine-mercy.html http://poperedzennya.blogspot.com/2012/ ... mercy.html
Вони дуже актуальні в наш час і не можуть бути від сатани.

Та все нормально, якщо молитви добрі - моліться. Тільки це ще не є доказом того, що це все від Бога. І, по великому рахунку, Вам то треба знати? :pardon:
В будь-якому разі, молитися-каятися тощо треба, впадати в паніку - дурість.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Sputnik » 16 грудня 2012, 21:28

Дивно, але я вже десь на інтернет просторах проглядав цей лінк. Правда до кінця не був впевнений в написаному, тому хутко його закрив...
Cogito, ergo sum

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Послання через Марію Божого Милосердя

Повідомлення пілігрим » 16 грудня 2012, 22:30

Олег21 писав:Повідомлення, що вона отримує, одразу ж записує в інтернет - сторінці " The warning" (за благословенням єпископа) та передає своєму духівнику. На даний час, повідомлення ретельно вивчаються Католицькою Церквою.

.

А підтвердження цього благословення від єпископа з католицьких джерел хтось бачив? І хто саме в КЦ зайиається вивченням -
може Congregatio pro Doctrina Fidei?
Κύριε ελέησον

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Послання через Марію Божого Милосердя

Повідомлення Sputnik » 17 грудня 2012, 09:05

пілігрим писав:А підтвердження цього благословення від єпископа з католицьких джерел хтось бачив? І хто саме в КЦ зайиається вивченням -
може Congregatio pro Doctrina Fidei?

Вдало підмітили, пане Пілігриме. Дійсно, необхідна хоча б якась "верифікація" зі сторони КЦ.
Cogito, ergo sum

Олег21
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 31 грудня 2010, 23:37

Re: Перша неділя після Великодня - свято Божого Милосердя

Повідомлення Олег21 » 24 січня 2013, 22:04

раджу уважно ознайомитись з посланнями через Марію Божого Милосердя на сайті http://poperedzennya.blogspot.com/

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша неділя після Великодня - свято Божого Милосердя

Повідомлення ShMariam » 24 січня 2013, 22:17

Олег21 писав:раджу уважно ознайомитись з посланнями через Марію Божого Милосердя на сайті http://poperedzennya.blogspot.com/

Нові послання? Ой, не довіряю я цим об'явленням, дуже не довіряю: viewtopic.php?f=3&p=50642#p49900

Будьте обережні.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Перша неділя після Великодня - свято Божого Милосердя

Повідомлення пілігрим » 24 січня 2013, 22:38

ShMariam писав:
Олег21 писав:раджу уважно ознайомитись з посланнями через Марію Божого Милосердя на сайті http://poperedzennya.blogspot.com/

Нові послання? Ой, не довіряю я цим об'явленням, дуже не довіряю:

+1
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrey s. » 24 січня 2013, 23:15

Я не читаю таке.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Перша неділя після Великодня - свято Божого Милосердя

Повідомлення Michail » 25 січня 2013, 10:18

Олег21 писав:раджу уважно ознайомитись з посланнями через Марію Божого Милосердя на сайті http://poperedzennya.blogspot.com/

Давайте так, я читав книгу-збірку послань Діви Марії з Меджугор’я.. Перечитав тепер ці послання... Щось таке загальне... Більшість з цього нам відомо з вчення Церкви, робіт європейських католицьких святих середньовіччя і іе. джерел.
Зводиться все дот того, що потрібно любити Бога і ближнього свого і довіряти Спасителю і Марії.
Коли вже читаєш різні послання, а там одне і те ж... Ну значить то для початківців на шляху навернення і розвитку християнського.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Перша неділя після Великодня - свято Божого Милосердя

Повідомлення ShMariam » 25 січня 2013, 10:29

Michail писав:
Олег21 писав:раджу уважно ознайомитись з посланнями через Марію Божого Милосердя на сайті http://poperedzennya.blogspot.com/

Давайте так, я читав книгу-збірку послань Діви Марії з Меджугор’я.. Перечитав тепер ці послання... Щось таке загальне... Більшість з цього нам відомо з вчення Церкви, робіт європейських католицьких святих середньовіччя і іе. джерел.
Зводиться все дот того, що потрібно любити Бога і ближнього свого і довіряти Спасителю і Марії.
Коли вже читаєш різні послання, а там одне і те ж... Ну значить то для початківців на шляху навернення і розвитку християнського.

Загалом так, але деякі висловлювання із деяких послань (не кажу про ці, а взагалі) можуть бути (або виглядати) єретичними. Це один з індикаторів того, від кого є об'явлення. В цьому випадку звернули увагу на схильність до Нью Ейджу. :( Крім того, я би не прийняла "Печать Бога живого", бо критично відношуся до всіх т. зв. "листів з Неба". Чи то не є "лист з Неба"? А всі решта молитви там - ніби добрі.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Перша неділя після Великодня - свято Божого Милосердя

Повідомлення о.Олег » 25 січня 2013, 10:30

Michail писав:
Олег21 писав:раджу уважно ознайомитись з посланнями через Марію Божого Милосердя на сайті http://poperedzennya.blogspot.com/

Давайте так, я читав книгу-збірку послань Діви Марії з Меджугор’я.. Перечитав тепер ці послання... Щось таке загальне... Більшість з цього нам відомо з вчення Церкви, робіт європейських католицьких святих середньовіччя і іе. джерел.
Зводиться все дот того, що потрібно любити Бога і ближнього свого і довіряти Спасителю і Марії.
Коли вже читаєш різні послання, а там одне і те ж... Ну значить то для початківців на шляху навернення і розвитку християнського.

вже говорив, але ще раз повторюсь, що, поряд з тим, що до Правди додаються легенькі вкраплення ...гм... недоправди, прикрість такого роду поширювачів Об`яв/"об`яв" у протиставленні Христовій Церкві, маніпуляції вирваними з контексту Соборовими Постановами (як у данному випадку), за допомогою яких пропихається читачеві/слухачеві ідея непотрібності якихось окремих церковних дозволів/вивчення явлінь тощо. Забувається про те, що і диявол і просто "злії люде" можуть в своїх цілях використовувати людську довіру до Тих, чиїм Іменем це чи інше пропихається "в народ" :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Michail » 25 січня 2013, 10:47

Головне памятати, що скажуть: Христос тут, або Христос там...

Треба вірити що Він прийде і всі Його побачать.

Олег21
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 31 грудня 2010, 23:37

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Олег21 » 27 січня 2013, 12:18

andrey s. писав:Я не читаю таке.

" Духа не гасити, пророцтва не легковажити, усе перевіряти, триматися того, що добре"" ( 1 Сол.5:19-21)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення о.Олег » 27 січня 2013, 14:54

Олег21 писав:
andrey s. писав:Я не читаю таке.

" Духа не гасити, пророцтва не легковажити, усе перевіряти, триматися того, що добре"" ( 1 Сол.5:19-21)

"Постануть бо лжехристи і лжепророки, й давати муть ознаки та дива, щоб звести, коли можна, й вибраних." (Мр.13,22)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Олег21
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 31 грудня 2010, 23:37

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Олег21 » 14 лютого 2013, 22:38

вже про ірландські пророкування на Форумі говорили - охочі знайдуть/прочитають. Тут просимо їх не поширювати
з повагою, о.Олег
натомість пропоную подумати
    ВОПРОС:
    Как отличить откровения Бога от дьявольских внушений?

    ОТВЕТ:
    Под откровениями Бога мы можем подразумевать видения, объявления, экстазы.
    Что касается видений, то об их происхождении следует судить по эффектам, которые они производят. Если, например, в начале видения душа объята страхом и смущением, а потом постепенно эти чувства сменяются большой радостью, длительным внутренним миром, внутренним светом и расположенностью к молитве и благочестивым практикам, -- то это доказывает Божественный источник видения. Дьявольские же видения, как правило, начинаются удовольствием чувств и заканчиваются печалью, смущением и черствостью души.
    Явления, вызванные Богом, всегда приносят душе плоды спасения: усердие в любви, вдохновение для практики добродетелей, отречение от самого себя и от вещей, святое стремление к совершенству, а главное – глубокое смирение. Облагодетельствованная таким образом душа остерегается рассказывать кому бы то ни было об увиденном, кроме духовного отца, – да и то с большим нежеланием. В фальшивых видениях все происходит наоборот: душа не чувствует ничего, кроме пустого наслаждения, и любит часто упоминать о них без причины. Видения, берущие начало от небес, производят в душе глубокий мир, чего не бывает в случае дьявольских внушений. Видения от Бога легко узнать по плодам: если их автором является Бог, то душа облекается в добродетель, прежде всего смирения и послушания. Если же у истоков видения стоит дьявол, то вскоре откроется его гордыня и двуличие. Если же видение вызвано не Богом и не дьяволом, а является лишь плодом воображения, то это также вскоре становится ясным: отвлеченная фантазия порождает любопытство, поверхностную добродетель, самолюбование и несостыковки в рассказах об увиденном.
    Если речь идет об откровении в форме послания, то нужно следовать таким правилам:
    Абсолютно фальшивыми являются откровения, противоречащие догмам или нравственности. В Боге не может быть противоречия.
    Большое подозрение должны вызывать откровения, контрастирующие с тем, что обычно преподается в богословских школах, а также те, которые касаются вопросов, свободно обсуждаемых в богословских школах. Большинство авторов считают, что подобные послания следует отвергать. Другие полагают, что их можно принимать, но только после тщательного анализа.
    Следующий принцип: исполнение каких-либо предсказаний не является достаточной причиной считать их истинным откровением. Это может объясняться совпадением или природным знанием.
    Если предмет откровения представляет собой нечто ненужное, смешное, неуместное или непристойное, то его следует отвергать как не относящееся к Божественному. То же самое можно сказать о послании многословном, обремененном излишними доказательствами и доводами. Божественные откровения предельно кратки, ясны и сдержанны. Они выражены в немногих очень точных словах.
    Наконец, правилом различения источникjв откровения должны быть опять же плоды посланий, прозведенные в душе: «Не может дерево доброе приносить плоды худые, ни дерево худое приносить плоды добрые» (Мф 7,18).
    Когда мы сталкиваемся с экстазами, то вот критерии для различения между экстазами от Бога, от дьявола или объясняющимися природными феноменами.
    Божественный экстаз приносит духовные плоды: практику героической добродетели, поиск уединения и отдаления от созданий, поиск духовных и телесных сил вне испытываемых чувств. Среди признаков Божественного экстаза святые называют послушание: монашествующие, пребывающие в Божественном экстазе, следуют распоряжениям настоятеля.
    Экстаз природный – это состояние, напоминающее обморок, когда внешние чувства притупляются, как это бывает при некоторых заболеваниях нервной системы.
    Экстаз от дьявола представляет собой своего рода одержимость. Папа Бенедикт XIV, говоря о признаках дьявольского экстаза, перечисляет следующее: человек живет во грехе, наслаждается экстазом тогда, когда ему хочется, строит гримасы, произносит неуместные слова, не сохраняет никакой памяти о пережитом экстазе, ищет многолюдных мест, чтобы привлечь к себе внимание, приходит в большое смятение, когда возвращается в обычное состояние, получает сообщения, подстрекающие ко злу или к кажущемуся благу, но с дурной целью.
    Радио Ватикана

Назар Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 14 вересня 2012, 19:19

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Назар Шевчук » 01 квітня 2013, 11:16

Папа Франциск знову порушив традиції, вітаючи вірян із Великоднем

Папа Франциск демонструє новий підхід буквально до всього. Останньою його новацією став намір скоротити церковну службу, таким чином підпорядкувавши її ритму сучасного світу.
http://tsn.ua/svit/papa-francisk-znovu- ... 88489.html

І це лише початок.Тепер можемо простежити справжні наміри новообраного Папи Франциска. Пророцтво Даниїла сповниться на наших очах. Від часу припинення Святої Жертви (Євхаристії) мине 1260 днів.
Детальніше тут MOD о.Олег: Це один з сайтів, що пропагують різного роду пророкування, про які вже говорено-переговорено на цьому Форумі. Попередження Назар Шевчук

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення igormaks » 01 квітня 2013, 23:27

Слава Ісусу Христу!
Назар Шевчук писав:Папа Франциск знову порушив традиції, вітаючи вірян із Великоднем[/color]

Загальна кількість мов у світі 6000-7000 (точно не відомо). То певно щоб не ображати таку велику кількість носіїв мов, Папа Франциск обмежився однією .
Назар Шевчук писав:Папа Франциск демонструє новий підхід буквально до всього. Останньою його новацією став намір скоротити церковну службу, таким чином підпорядкувавши її ритму сучасного світу.
[/color]

А що порушено , що би вказувало на неправдивість , недійсність церковної служби?
Назар Шевчук писав:І це лише початок.Тепер можемо простежити справжні наміри новообраного Папи Франциска. [/color]

Чужа душа — темний ліс. Пр. Чужа душа, як темна ніч. Пр. Чужа душа — загадка. Пр. У чужу душу не влізеш. Пр. У чужій душі — мов серед ночі. Пр. Ніхто другому в душу не влізе. Пр.
Назар Шевчук писав: Пророцтво Даниїла сповниться на наших очах. Від часу припинення Святої Жертви (Євхаристії) мине 1260 днів. [/color]

Майбутнє це вічність яка лежить за межами часу. Щосекунди в теперішньому міняють дні в майбутньому!
З повагою Ігор
Помагати Ісусові двигати хрест!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Злий Іван » 07 квітня 2013, 12:33

Назар Шевчук писав:Папа Франциск знову порушив традиції, вітаючи вірян із Великоднем

Папа Франциск демонструє новий підхід буквально до всього. Останньою його новацією став намір скоротити церковну службу, таким чином підпорядкувавши її ритму сучасного світу.
http://tsn.ua/svit/papa-francisk-znovu- ... 88489.html

І це лише початок.Тепер можемо простежити справжні наміри новообраного Папи Франциска. Пророцтво Даниїла сповниться на наших очах. Від часу припинення Святої Жертви (Євхаристії) мине 1260 днів.
Детальніше тут MOD о.Олег: Це один з сайтів, що пропагують різного роду пророкування, про які вже говорено-переговорено на цьому Форумі. Попередження Назар Шевчук


А що, скорочення меси є припиненням Святої Жертви? Цікаві у вас висновки. Вітаю, у вас велике майбутнє, перекручування фактів перший крок у цьому... :cry: %)
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Назар Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 14 вересня 2012, 19:19

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення Назар Шевчук » 11 квітня 2013, 16:11

Цей новий храм назвуть церквою, яка об'єднує усіх, тому що Бог любить усіх Своїх дітей


Неділя, 7 квітня 2013 року, 18:40


Моя ніжно улюблена дочко, кожна з Божих Церков на землі, яка вшановує Мене, Сина Людського і тих, хто служить вірністю Моєму Отцю, невдовзі буде розділена. У кожній з церков багато людей здіймуть бунт, у їхніх лавах виникнуть великі розколи, коли вони будуть ще більше введені в оману, і вони намагатимуться ухвалити закони, які виправдовують гріх.

Тим, хто любить і знає Святе Боже Слово, і хто відчуває моральні зобов'язання, буде виголошено догану, їх звинуватять у жорстокості та безсердечності.

Цей їхній злочин буде суперечити гріховним законам, які набудуть чинності, коли Церкви будуть розформовані під час гонінь антихриста. Оскільки вони діляться та роздробляються, їхній фундамент похитнеться. Вони більше не зможуть тердо стояти перед лицем зла і несправедливості. Тоді прийде час для багатьох збентежених душ стати свідками альтернативного храму Божого...Ваш Ісус.
MOD: цей сайт містить сумнівні пророкування, що можуть бути причиною згіршення і розколу в Церкві. Прошу більше не давати цього посилання

Назар Шевчук
новик
новик
Повідомлень: 10
З нами з: 14 вересня 2012, 19:19

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Назар Шевчук » 11 квітня 2013, 16:12

Поява комети, про яку Я розповідав, – уже близько. Тоді люди думатимуть, що є два сонця

Субота, 6 квітня 2013 року, 17:00

Моя ніжно улюблена дочко, зірки скоро зміняться, уже близько поява комети, про яку Я розповідав, коли люди думатимуть, що існує два сонця. Незабаром людство стане свідком дивовижного видовища, буде чути звук грому, буде видно, як зіткнулися два сонця.

Промені Мого Милосердя зійдуть на кожну людську душу, включно з тими, хто буде засліплений Світлом, оскільки їхні душі – настільки темні. Коли почують звук грому, на землю спуститься тихий спокій, тиша буде приголомшливою. Не буде чутно жодного звуку, лише Мій голос, відбитий на нещасних душах.


Я буду наче промінь сонця, який зробить чітко видимими в очах грішника кожну його помилку, кожен його гріх і крик відчаю.

Тоді настане плач і глибоке відчуття скорботи, яке люди відчують у своїх серцях, коли зійдуться віч-на-віч зі станом своїх душ. Все зупиниться на п'ятнадцять хвилин, а по тому життя триватиме, як раніше, немов би це диво й не сталося. Однак для тих, чиїх душ торкнулася Істина, життя не може бути та й ніколи не буде таким, як раніше. Тоді вони підуть за Мною, Моїм Ученням, їхня кількість зросте до мільярдів.

Мої Повідомлення стануть для них щоденною їжею разом з Моєю Пресвятою Євхаристією, вони не потребуватимуть більше нічого. Вони стануть настільки сильними, що ніщо не зможе стати на їхньому шляху, ніщо не зможе злякати їх, або ж затримати, позаяк вони крокуватимуть у залишку Моєї Армії до Мого Нового Раю.

Іншим людям скажуть, що Попередження було спричинене порушенням в атмосфері Землі і легко це обґрунтують. Але це буде брехнею, бо вони не захочуть визнати існування Бога. Якщо б вони це зробили, то не змогли б завершити свій план обманути світ, щоб він прийняв порожні обіцянки антихриста.

Коли Дива Божі побачать у такому великому масштабі, знайте, що Мій План привести людство у царство спасіння – вже на завершальних стадіях.

Йдіть, Мої вірні послідовники, і завжди довіряйте Моїй обіцянці врятувати усі душі. Моє Милосердя – величезне, а Моя Сила – всемогутня.

Ваш Ісус.
MOD: Офтоп в темі про гомосексуалізм і прошу більше не давати цього посилання (див. повідомлення вище)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення ShMariam » 11 квітня 2013, 16:40

Пане Назар, а Ви.. взагалі знаєте, що далеко не кожне об'явлення і пророцтво (навіть якщо воно збувається) є від Бога? - Марка 13, 22. І що ми зобов'язані вірити виключно в одне об'явлення - Ісуса Христа 2000 років тому, а інші об'явлення не можуть вносити чогось принципово нового? І що поміж маси різних об'явлень лише частина визнається Церквою як автентичні? І що "Діва Марія" може безперестанно говорити про навернення, молитву, піст, Божу любов і т. п. (коротше кажучи, об'явлення у всім відомому стилі) і одночасно об'являє єресі: viewtopic.php?f=9&t=862&start=0&hilit=%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%B3%D0%B0+%D1%94%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%8C
Взагалі знаєте, як розрізняти (звичайно, тим займається Церква, але хоч "на хлопський розум") об'явлення?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Міра » 11 квітня 2013, 16:53

Назар Шевчук писав:..Я буду наче промінь сонця, який зробить чітко видимими в очах грішника кожну його помилку, кожен його гріх і крик відчаю.

Тоді настане плач і глибоке відчуття скорботи, яке люди відчують у своїх серцях, коли зійдуться віч-на-віч зі станом своїх душ. Все зупиниться на п'ятнадцять хвилин, а по тому життя триватиме, як раніше, немов би це диво й не сталося. Однак для тих, чиїх душ торкнулася Істина, життя не може бути та й ніколи не буде таким, як раніше. Тоді вони підуть за Мною, Моїм Ученням, їхня кількість зросте до мільярдів.

Мої Повідомлення стануть для них щоденною їжею разом з Моєю Пресвятою Євхаристією, вони не потребуватимуть більше нічого. Вони стануть настільки сильними, що ніщо не зможе стати на їхньому шляху, ніщо не зможе злякати їх, або ж затримати, позаяк вони крокуватимуть у залишку Моєї Армії до Мого Нового Раю.

І

Знаєте, Назар, я колись читала статтю про Нью Ейдж, якийсь американець розсекретив трохи їх плани, то це так страшно, що не віриться і не хочу в це вірити. Але..читаючи ваші ці повідомлення, я бачу те саме, що й там - вони якось хочуть зробити завдяки новим технологіям, щоб люди повірили, що Ісус прийшов на Землю, і всі народи це бачили. Але це буде ілюзія, щоб вони могли керувати людьми. А може цими повідомленнями (на цьому сайті) вони готують людей до своїх замислів :cry:
Я якось зайшла туди.. там так багато страху..
І як ж слова з Біблії про те, що коли Ісус прийде вдруге, буде кінець? А там ніби прийде, багато людей помре, не витримавши страху (невже Ісус би цього хотів?) але і не кінець ще..
Треба добре вважати, кому вірити.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 11 квітня 2013, 17:28

Міра писав:Знаєте, Назар, я колись читала статтю про Нью Ейдж, якийсь американець розсекретив трохи їх плани, то це так страшно, що не віриться і не хочу в це вірити. Але..читаючи ваші ці повідомлення, я бачу те саме, що й там - вони якось хочуть зробити завдяки новим технологіям, щоб люди повірили, що Ісус прийшов на Землю, і всі народи це бачили. Але це буде ілюзія, щоб вони могли керувати людьми. А може цими повідомленнями (на цьому сайті) вони готують людей до своїх замислів :cry:
...

Я, здається, вже тут писала про "сценарій" подій останніх часів згідно книжки М. Маріїна "Апокаліпсис або Християнство - єдина релігія розділення добра і зла": перше прийде святий Папа і добрий правитель, після цього - антипапа і антихрист. Але перед приходом антихриста відбудеться велике піднесення віри, зокрема навернення багатьох людей і цілих Церков, спільнот в Католицьку Церкву. Якщо події будуть розгортатися таким чином (а це не факт, бо не відомо, чи це автентичні об'явлення), то диявол прикладе всіх зусиль, щоб люди визнали святого Папу антипапою, а антихриста, відповідно, Христом. Не сумніваюся, що використає для цього "об'явлення" (хоч і не тільки це).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

dobrota
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 13 квітня 2013, 12:15

Re: Історії для душі

Повідомлення dobrota » 13 квітня 2013, 12:46

Послання через Марію Божого Милосердя
MOD: цей сайт містить сумнівні пророкування, що можуть бути причиною згіршення і розколу в Церкві. Вітаємо на Форумі, але прошу більше не давати цього посилання
ЗАРАЗ ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ БАГАТО КРИТИКИ З БОКУ ДУХОВЕНСТВА. МИ, В СВОЮ ЧЕРГУ, ЗАОХОЧУЄМО ЧИТАТИ ПОСЛАННЯ ТА МОЛИТИСЬ, ЩОБ БОГ ДАВ ЛАСКУ РОЗУМІННЯ ЇХ ІСТИННОГО ПОХОДЖЕННЯ. ЗРЕШТОЮ, СУМНІВИ ЛЕЖАТЬ В ОСНОВІ ВІРИ І ЧОГО Б БУЛА ВАРТА НАША ВІРА БЕЗ СУМНІВІВ.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Історії для душі

Повідомлення о.Олег » 13 квітня 2013, 12:57

дуже перепрошую, але пишіть, якщо можна, звичайними літерами (писання у пропонований Вами спосіб в повідомленнях прирівнюється до крику)
dobrota писав: ЗРЕШТОЮ, СУМНІВИ ЛЕЖАТЬ В ОСНОВІ ВІРИ І ЧОГО Б БУЛА ВАРТА НАША ВІРА БЕЗ СУМНІВІВ.

невже аж так? :D
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Історії для душі

Повідомлення igormaks » 14 квітня 2013, 21:08

dobrota писав: СУМНІВИ ЛЕЖАТЬ В ОСНОВІ ВІРИ І ЧОГО Б БУЛА ВАРТА НАША ВІРА БЕЗ СУМНІВІВ.

Віра це те , що зрозуміти розумом не можемо , але сприймаємо без сумнівів ! Віра в Бога , Пресвяту Трійцю - як тут можна вірити і в той же час сумніватися ?!!! І ще : 42. Тож пильнуйте, бо не знаєте, котрого дня прийде Господь ваш.43. Знайте ж це, що коли б знав господар, о котрій сторожі прийде злодій, то він пильнував би, і підкопати свого дому не дав би.44. Тому будьте готові й ви, бо прийде Син Людський тієї години, коли ви не думаєте!
(Від Матвія 24:42-44)
Помагати Ісусові двигати хрест!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Історії для душі

Повідомлення ShMariam » 14 квітня 2013, 22:02

igormaks писав:
dobrota писав: СУМНІВИ ЛЕЖАТЬ В ОСНОВІ ВІРИ І ЧОГО Б БУЛА ВАРТА НАША ВІРА БЕЗ СУМНІВІВ.

Віра це те , що зрозуміти розумом не можемо , але сприймаємо без сумнівів ! Віра в Бога , Пресвяту Трійцю - як тут можна вірити і в той же час сумніватися ?!!! І ще : 42. Тож пильнуйте, бо не знаєте, котрого дня прийде Господь ваш.43. Знайте ж це, що коли б знав господар, о котрій сторожі прийде злодій, то він пильнував би, і підкопати свого дому не дав би.44. Тому будьте готові й ви, бо прийде Син Людський тієї години, коли ви не думаєте!
(Від Матвія 24:42-44)

Та тут ( в контексті останніх дописів) все перемішалося: віра в Бога і віра в того, що десь там об'явився і представився Ісусом Христом... Здається, само собою зрозуміло, що таке треба розрізняти.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей