Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Прощі, відпусти, милостиня, піст, сімейне життя, питання етики та моралі... Усе, що стосується повсякденного життя кожного християнина

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення ShMariam » 05 вересня 2013, 17:52

ірця123 писав:Слава Ісусу Христу.
Пропоную вашій увазі послання через жінку з Ірландії, яка не вказує своєї особи, а називає себе Марією Божого Милосердя. Починаючи з 2010 року отримує послання і передає їх світові.
Оригінал (англійською) http://www.thewarningsecondcoming.com/
Ось російською мовою: http://preduprezhdenije.ru/
Також на цих сайтах ви зможете побачити переклади також щей іншими мовами.
І, звичайно, нашою рідною (правда переклад трохи "недолугий" і не завжди в хронологічному порядку, зате дуже швидко оновлюється) : http://forum.meta.ua/topic/t/125685/asc/0.html
Спочатку я дуже підозріло і обережно віднеслась до цих послань. Але, поки що, жодного "підводного каменю" який би наштовхув мене на сумніви правдивості Божого слова не виявила.
Рекомендую всім почитати.


В УКРАЇНІ ПОШИРЮЮТЬСЯ ЗАСУДЖЕНІ ЦЕРКВОЮ "ОБ'ЯВЛЕННЯ"
http://catholicnews.org.ua/v-ukrayini-p ... byavlennya
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Знаки кінця часів

Повідомлення andrivovk » 05 вересня 2013, 18:03

ShMariam писав:В УКРАЇНІ ПОШИРЮЮТЬСЯ ЗАСУДЖЕНІ ЦЕРКВОЮ "ОБ'ЯВЛЕННЯ"
http://catholicnews.org.ua/v-ukrayini-p ... byavlennya

Теж хотів подати цю статтю, але запізнився на 10 хв. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення andrivovk » 29 листопада 2013, 20:10


Пристальный взгляд на ложные пророчества Марии Божье Милосердие


http://icatholic.ru/pristalnyiy-vzglyad ... iloserdie/
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення Michail » 06 листопада 2014, 00:57

знайшов їх групу в контакті....
https://vk.com/club77818013

Тобто сокріше вони мене знайшли і пікдлючили туди. Написали отакенного листа в приватку:

"Доню, незабаром пролунає лише одна гучна сурма, і вже ніщо у світі не залишиться таким, як було. Заклич усіх до чистоти і молитви. Скажи їм, доню, що тільки зберігаючи світло Ісуса у своїх душах, вони зможуть уникнути великих бід! Дитинко, хоча ти ще не докінця розумієш що Я вкладаю у твоє серце, однак, пиши усе так, як чуєш від мене.
Ворог Бога вже здійснює план про скорочення населення людства. Застережи Моїх дітей, аби споживали просту їжу, невибагливу. Щоб приносили Богу за усе подяку та хвалу, аби благословляли на своєму шляху усе, що зустрінуть! Дорогу, їжу, транспорт, худобу, ліси, ріки, птаство, звірів, людей - усе, що трапляється у їхньому житті! Ваше благословення допоможе зберегти усе це недоторканим та неушкодженим. Я помножу його Своїм Материнським Благословенням у стократ! Кожна благословенна річ буде збережена у будь-який спосіб.
Незабаром Бог опустить свою караючу руку на третину цього невдячного та перелюбного світу, і земля захитається. Витоки радіацій, які будуть лише зростати, призведуть до екологічного колапсу. Нагадую вам, діти, що Отець Небесний є Богом добрим та терпеливим, Він запропонував вам кожну можливість, щоб уникнути найгіршого, що чекає на людство через гріх. Порожнеча у душах зросте до такої міри, що самогубства постануть як звичайні речі мало не у кожному домі на сусідній вулиці.
Вчіть дітей молитися, вчіть їх пізнавати Бога, вчіть доброті та милосердю і самі вчіться цьому! Я застерігаю своїх діточок, щоб зберігали вірність заповідям Божим. Облиште політику, пересуди, ненависть та нарікання! Моліться і покладайте все у Руки Творця. Моліться на вервиці кожного дня. Так Я доможу захистити вас і ваші родини від небезпеки пекла! Подбайте про те, щоб у ваших домівках була освячена вода, олія, сіль. Тримайте у домі святі образи Об’єднаних Сердець, а також заступників та Ангелів-хоронителів. Нехай у кожному домі буде при вході розп’яття Мого сина Ісуса Христа на охорону від дияволів і як пригадування про те, що ви відкуплені дорогою ціною! Подбайте про те, щоб у домі були речі першої необхідності, їжа, вода питна, бинти, медикаменти. Будьте готовими надавати допомогу та робити милосердні вчинки по відношенню до ближніх.
Катаклізми, що будуть мати земне походження і спровоковані найперше через людську хіть, матимуть наслідки. Землетруси перемістяться по географічній карті і незабаром будуть на територіях Румунії, Молдавії, Білорусії, України, Росії, Киргизії, Грузії та в Угорщині частково. Кривду, яку заподіяно Мені, Моєму Непорочному Серцю у святих місцях, Бог не залишить без відповіді! Дитино, у своїх снах ти неодноразово бачила, що випростовуються вершини, розпадаються гори, висихає земля та не родить - час наблизився!
Тепер ти маєш подбати про те, щоб люди були проінформовані у твоїй Батьківщині і звернулися до Бога! Дай завдання для громади, щоб організували групи Хрестового Походу та групу Чисті серця, в яких по днях молитимуться по 3-7 чоловік молитви, що подає Боже Милосердя світові через найбільшого пророка - Марію Божого Милосердя, а також ті, що ти отримуєш від Мене, Моя жертовна душе. Нехай ніхто не сумнівається, що це справа Господа. Нехай Моє зображення Істинної Невісти буде благословенне священиками і розповсюджене у кожну домівку. А також нехай буде у місцях молитовних зборів - там Я сходитиму у славі зі Своїми Ангелами, а раз на тиждень творитиму для вас чуда!
Моя дитино, ти маєш подбати про місцевого пароха - нехай частіше буде у Церкві! Його обов’язком є вести моїх дітей до Божого притулку, освячувати їм дари Божі, а також забезпечити їх пресвятими таїнствами для скріплення душі і тіла і на життя вічне. Як Мене не почує - прожену його геть. Працюй для Неба і молися - про решту подбаю Я сама. Зберігай мир у своїй душі і тверду ревну віру. Я благословляю тебе і дарую Материнський поцілунок.
В Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа!
Амінь!"

Не відповів нічого, послідкую за розвитком їх групи, якщо вже попав туди (навіть на памятаю як нажимав приєднатись, але мабут ьавтоматично на запрошення відповів якось). Якщо ще будуть писати мені ,то скажу що по перше я не "доня" а чоловік, брат... По друге, якщо вже брати, то "найбільшого пророка - Марію Божого Милосердя" найбільшим рпороком Ісус назвав Івана Хрестителя...

А так карще нічого не казатиму. Є деякі люди,з якими краще не зачинатися...

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення Міра » 06 листопада 2014, 16:43

Жах просто(
Як ж той нечистий діє -90% правди і 10% зла, брехні( приблизно цифри написала), але такої, що перекреслює все. Бідні ті люди, що на гачок попались, в якій тривозі зараз(
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення ShMariam » 06 листопада 2014, 18:28

подала їм лінк: http://icatholic.ru/pristalnyiy-vzglyad ... iloserdie/

Цікаво, як швидко витруть :)

Насправді в подібних ситуаціях важко переконувати (я колись у подібні вірила).... Деколи треба то просто перерости...
До речі,
Упродовж віків були так звані «приватні» об'явлення, деякі з яких були визнані Церквою. Але вони не належать до спадщини віри, їхня остаточна роль - не «покращити» і не «доповнити» остаточне Об'явлення Христа, а допомогти, щоб воно повніше уводилось в життя в певну історичну епоху. Під керівництвом Учительського Служіння Церкви смисл віруючих уміє розрізнити і прийняти те, що в цих об'явленнях є справжнім закликом Христа або святих Його, зверненим до Церкви.
http://www.catechismus.org.ua/index.php ... &Itemid=36
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення Michail » 07 листопада 2014, 00:24

Лінк чомусь не працює тепер.


"Упродовж віків були так звані «приватні» об'явлення, деякі з яких були визнані Церквою. А"

Але навряд чи хтось би таког овізіонера найбільшим пророком визнавав... Хіба що в адвентистів таке було з Е. Уайт..

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення ShMariam » 07 листопада 2014, 17:38

Michail писав:Лінк чомусь не працює тепер.


"Упродовж віків були так звані «приватні» об'явлення, деякі з яких були визнані Церквою. А"

Але навряд чи хтось би таког овізіонера найбільшим пророком визнавав... Хіба що в адвентистів таке було з Е. Уайт..

http://www.rkcvo.ru/node/560
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Діана
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 06 березня 2015, 17:54

Велике Попередження Ісуса Христа.

Повідомлення Діана » 06 березня 2015, 18:04

Слава Ісусу Христу! Вітаємо на Форумі.
MOD: на цьому сайті друкуємо/даємо посилання на лише вивчені і дозволені Церквою попередження
З повагою, о.Олег Жаровський

Роман 85
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 19 березня 2015, 15:53

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення Роман 85 » 19 березня 2015, 18:30

По вірі вашій буде вам. Скажіть мені Чому Фарисеї і Садукеї , а ще книжники і первосвященники не прийняли ХРИСТА Спасителя ??? Чи не тому що були надто горді і вважали що вони читаючи старий завіт знають все про Бога. і про те як має виглядати його пришестя на цю землю. Що до Суті послань. ТО : вони покликані застерегти і вберегти Церкву Христову щоб ворота Аду її не подолали. Чому Священники так яро накидаються на ці послання але жодним чином не виступають проти біометричних чіпованих паспортів ??? Чому не розказують людям що приймаючи ЧІП вони приймають число звіра яке приховане у штрихкоді. Чому священники України не засудили Франсиска коли той сказав : "Хто я такий щоб засуджувати геїв." Чи не відомо отцям що гомосексуалізм це найтяжчий гріх, через який Господь побив Содом і Гомору дощем із Вогню і Сірки. Чи відомо вам що таке ХРЕСТ у християнському розумінні.??? І Чи має має право хтось міняти істину дану Господом через свого Сина Ісуса Христа. ??? Чому на Хресті Франсиска немає зображення Ісуса Христа спасителя і відкупителя роду людського, що дозволив себе розіпясти і цим врятував нас від смерти.і смерть переміг.
Вкладення
Papa - Cruz pectoral.jpg
Хрест без Спасителя
Papa - Cruz pectoral.jpg (39.77 Кіб) Переглянуто 20378 разів

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення ShMariam » 19 березня 2015, 19:17

Я і ті католики, що не піддаються емоціям вірити кожному, хто назве себе Христом (про таке Ісус говорив :wink: ) бачать наразі один наслідок ірландських послань: провокування схизми, що є тяжким гріхом. Одним з найтяжчих, вчиненим з гордості, саме таких грішників часто відлучали.

А щодо Папи Франциска, то погортайте історію Цекрви: знайдете там таких Пап, що волосся на голові буде рухатися... І тим не менше, вони були дійсними Папами. Нам останнім часом щастить з Папами... Але диявол не спить, і навіть так діє.Пошукайте на форумі - як дехто критикував св. Папу Івана Павла ІІ. А знаєте, що в світі є навіть не один лжепапа (у псевдокатоликів), крім того - і седевакантисти (теж псевдокатолики). І, вітаю! Проявилася нова група! :( Просто трошки треба розуміти той чи інший контекст висловлювання (про геїв - бл. Гузара догналіти засуджували за дуже подібне висловлювання, прошу про це писати у відповідній темі viewtopic.php?f=3&t=738), традицію (хрест з Ісусом - Добрим Пастирем) і суть гріха (про біометричний паспорт - писати сюди viewtopic.php?f=3&t=1711). Але ж ні! Головне повірити, що це від Бога (бо сподобалося як "Ісус" говорить) - далі повірити у все, що там написано - далі переконати себе в тому, що це так і є. (подібно як в Брукліні щось схалтурили і всі свідки Єгови мусять вірити, що саранча з безодні - то вони самі) Я знаю, про що кажу, бо сама колись вірила в подібні послання, тому зразу відчуваю, коли щось не так.

Крім того, дивною є поведінка жінки, яка не стане перед Церквою для експертизи (при об'явленнях це необхідно!).

Після детального вивчення Церквою і визначається, чи можна довіряти таким об'явленням. Тому що з одного боку маємо віру в те, що той, хто називає себе Ісусом, Марією чи Святим є дійсно ним (а як визначаємо? просто слова "Ісуса" подобаються, бо пророкування - це і диявол може), з другого боку - авторитет Церкви, (поставленої вже точно реальним Ісусом, якій обіцяно, що її "ворота пекельні не подолають"). В Церкві існують критерії розрізнення, назагал: чи провокується схизма, непослух церковній владі, чи висловлюються єресі, які плоди - чи часом не панічний страх, негатив, а також наскільки можна довіряти самій особі візіонера (духовний обман, психічний розлад...). Ось тут богословське дослідження цих "об'явлень": http://www.rkcvo.ru/node/560.

І, накінець: я розумію, якщо Ви не сприймете того, що я написала, тому що я знаю - Вам важко навіть уявити, що промовляє не Бог, але хтось інший. Тому що важко відчувати себе обманутим. Важко відкинути емоції і неупереджено вивчити ситуацію ("Пізнайте правду і правда визволить вас"). Наш форум (і старожили, зокрема) має "щеплення" від псевдооб'явлень після настирної пропаганди однієї дописувачки. Якби Ви знали, як солодко говорила "Діва Марія"! Аж поки за певний час не сказала такої єресі, що взагалі... В результаті - маємо в Тернополі схизму. :( Впадають туди найкращі - побожні жіночки, які не дуже знають науку Церкви.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення о.Олег » 19 березня 2015, 23:55

вітаємо на Форумі, пане Романе!
Роман 85 писав:По вірі вашій буде вам. Скажіть мені Чому Фарисеї і Садукеї , а ще книжники і первосвященники не прийняли ХРИСТА Спасителя ??? ...

ну... з книжників і фарисеїв пригадуються Апостол Павло, Нікодим, Йосип з Ариматеї, Гамалиїл :Rose:
Роман 85 писав:... Чому на Хресті Франсиска немає зображення Ісуса Христа спасителя...

навпаки - там Спаситель із спасенними зображений. І пташка в горі - то знак Духа Святого :pardon:
З повагою, о..Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Роман 85
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 19 березня 2015, 15:53

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення Роман 85 » 20 березня 2015, 09:43

навпаки - там Спаситель із спасенними зображений. І пташка в горі - то знак Духа Святого :pardon:


Кожен бачить те що хоче бачити , але істина одна.
Смысл притчи понятен любому и всякий христианин знает, что Иисус Христос полагает Свою жизнь за овец, то есть за весь человеческий род, желая спасения каждому, кто обратится ко Христу. Но дальше наступает черед противоречий:

Почему изображение притчи нарисовано на кресте? Крестные страдания Спасителя символизируют собой то, что Иисус Христос Свою жизнь положил за людей (овец своего стада), кровью освятив и орудие казни – крест, и кости Адама на горе Голгофа. Именно поэтому крест с распятием Иисуса Христа является самой главной святыней христиан, ведь именно через крестные страдания Сына Божия люди обрели возможность своего спасения, своей жизни со Спасителем. Крест без Иисуса Христа не может быть ничем, как только исторической памятью орудия смертельных пыток, презираемых евреями. Именно поэтому, даже нося крест без изображения Иисуса Христа мы всегда понимаем, что крест перестал быть орудием пытки, освященный кровью Спасителя, перестал быть орудием смерти, ибо «Смертию смерть поправ» Сын Божий даровал всем, верящим в него жизнь вечную.
Но почему на кресте папы Римского Франциска нет Иисуса Христа, а есть изображение доброго Пастыря с овцами? Разве все люди распялись вместе с Иисусом Христом? Нет, но для христиан это символ Любви Божественной и любви людей к Христу. Тогда почему на кресте Франциска нет Спасителя, принявшего добровольно крестные страдания и пролившего свою кровь на орудие казни? И кто тот пастырь, который идет впереди своего стада?
Это главный вопрос! Чье изображение на кресте иезуита Франциска, ведь пастырем может быть епископ, священник и даже мирянин? При внимательном рассматривании деталей изображения можно увидеть, что облачение пастыря препоясано веревкой, делящей облачение надвое. Но Иисус Христос носил хитон цельнотканый: «Итак сказали друг другу: не станем раздирать его, а бросим о нем жребий, чей будет, — да сбудется реченное в Писании: разделили ризы Мои между собою и об одежде Моей бросали жребий. Так поступили воины.» (Ин. 19-23,24) в этом стихе Евангелия от Иоанна цитируется пророчество Давида в псалме 21 стих 19. Но на изображении пастыря на кресте Франциска изображается совсем другой человек, кто же он?
В иудейской традиции велико почитание пророка Моисея, через которого пришло спасение для народа Израиля и закон, обязательный для исполнения каждым евреем. Известно, что Моисей был пастухом и все изображения его с препоясанной веревкой ризой, как бы делящей одежду надвое. Именно это мы видим на кресте папы Римского Франциска. Так может быть именно Моисей изображен на кресте, выводящий народ Израиля из египетского рабства, может быть он и есть пастырь добрый? Конечно, больше просто некому! Но тогда возникает следующий вопрос: а почему пророк Моисей изображен на кресте?
И это самый важный вопрос! Изображение человека на кресте, хотя бы и пророка, уничтожает весь смысл христианского спасения, уничтожает саму веру, являя веру в человека, а не в Сына Божия, который не пожалел своей жизни ради нас. Все проповеди иезуита Франциска полны веры в человека, в его качества, но не в Иисуса Христа, которому не нашлось места в католическом епископе, а теперь еще и папе Римском. Расположив на своем кресте пророка Моисея, Франциск отказался от веры в Христа, ради веры в человека, веры в иудейский символ торжества мошиаха или, проще говоря, в Иерусалимского царя.

Роман 85
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 19 березня 2015, 15:53

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення Роман 85 » 20 березня 2015, 10:46

Іще один хрест який до Християнства немає жодного відношення.
Вкладення
10898217_579767272168162_2564534262478248823_n.jpg
Эта символика сегодня так охотно раскупается туристами и бывшими христианами Италии и Европы, Латинской Америки и Африки, Ближнего Востока и США. Почему бывшими? Потому, что поставив в центр креста что то другоє, верующие лишились главного – Иисуса Христа, без которого крест стал фоном для притчи и историческим событием, но не верой. Странный вывод можно сделать на основании всего вышеперечисленного: папа Римский, глава католической христианской Церкви, отрекся от Иисуса Христа.
10898217_579767272168162_2564534262478248823_n.jpg (33.33 Кіб) Переглянуто 20349 разів
Востаннє редагувалось 20 березня 2015, 11:24 користувачем Роман 85, всього редагувалось 1 раз.

Michail
старець
старець
Повідомлень: 1196
З нами з: 29 грудня 2009, 10:42
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення Michail » 20 березня 2015, 11:00

Проблеми в хрестику нема взагалі. Хрест з Розп’яттям коли ввели в Церкві?
І він є символом відкуплення. Хрест без розпяття - символом воскресіння (Бо Христос воскрес і хрест зображають без тіла Христа). Хрест як виріб це лише символ. Набагато важливішим є Хрест той що кожен з нас посильно несе по житт. і той Хрест, який поніс за нас Христос (страждання та Смерть Христа за наше відкуплення і спасіння).
Скілкьи можна зовнішнє ставити вище внутрішнього?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення ShMariam » 20 березня 2015, 11:14

Наскільки я знаю, подібний хрест в римській традиції вже давно.

Ну що казати - якщо був Папа тримає в руках незвичний хрест - то вже відрікся від віри! :shock: :D Ну а пояснення Добрий Пастир = Мойсей - взагалі маразм.

Перш ніж робити якісь висновки, проаналізуйте, ВСЕ, що Папа робить, говорить (а не лише вирвані з контексту слова про геїв). Тоді дайте собі чесну відповідь - чи Папа відрікся від віри. Тому що навіть з Писання можна повихоплювати цитати так, що вийде, ніби Біблія суперечить вірі Церкви :shock:.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення о.Олег » 20 березня 2015, 11:42

MOD: перепрошую - цитуйте коректно: вгорі над повідомленням, яке хочете цитувати, є клавіша "цитата", яку Ви маєте тицьнути і появиться бланк, оформлений службовими фразами в квадратних дужках. Службові фрази обов`язково залишаєте, як є, а між ними стираєте те, що не потрібно. Там само над Вашим повідомленням є клавіша "редагувати" - натисніть і відредагуйте своє повідомлення. Нагадую - написане червоним завжди модераторіал, модераторіали на Форумі обговорювати заборонено. Якщо щось з модераторіалу не зрозуміло - пишіть приватно (клавіша ПП)
Роман 85 писав:навпаки - там Спаситель із спасенними зображений. І пташка в горі - то знак Духа Святого :pardon:
Кожен бачить те що хоче бачити , але істина одна...

не знаю навіть: це Ви щось такого російською писали і зараз тут цитуєте? Якщо ні - прошу своїми словами, щоб розрізнити Вашу думку і "думку" ГРУшника Іпатьева. Стосовно ж символіки - Добрий Пастир являється одним із найдревніших зображень Ісуса Христа в Христовій Церкві. Саме того Христа, що Родився, що Проповідував, Помер, Воскрес. Так бачить Церква свої символи. НАщо хочете бачити щось, окрім Істини? Як, зрештою, і Духа Святого у виді голуба або вогненних язиків Церква зображає віками... Це на Вас так впливають ірландські "об`явлення"?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення о.Олег » 20 березня 2015, 11:52

Роман 85 писав:Іще один хрест який до Християнства немає жодного відношення.

наступник Петра тримає в руках Хрест - це вже стосується Християнства, пане Романе. Так розумію, Вам важливе Розп`яття - добре
Зображення
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Роман 85
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 19 березня 2015, 15:53

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення Роман 85 » 20 березня 2015, 11:57

Наскільки я зрозумів коли Франциск буде говорити що Святе Причастя слід переробити і підігнати під потреби теперішнього світу ви будети і це восхваляти, коли Франциск скаже що слід кожній людині пройти чіпізацію то ви перші побіжите приймати клеймо Антихриста. Про яке Господь попереджав нас у Посланнях Через Марію Божого Милосердя. Ви так багато говорите гидоти про ці послання але зовсім їх не знаєте бо не читали. І це нагадує мені одну історію про молодого чоловіка який вирішив стати атеїстом , і для цього пішов шукати старого атеїста який міг будь якого священника за пояс запхати. Чи довго він ходив чи не довго невідомо. Але от прийшов він до дому старого атеїста і постукав у двері. Вийшов до нього старий шкутильгавий чолвік і спитав чого тобі. Той відповів що хоче стати учнем бо він теж атеїст. Старий відповів чи Знає він ТОРУ . чи може прочитати на память Коран , чи може відрізнити він послання до Коринтян від послання до Римлян. Ні для чого це мені відповів молодий чоловік я ж атеїст. Дурак ти а не атеїст сказав старий чоловік гримнувши дверима. А мораль сей басні такова нічого не можна ні зневажати ні возвеличувати допоки сам в цьому не впевнишся все гарно вивчивши. А ще є таке прислівя "диявол скривається в деталях".

Прошу ім'я Папи (та й імена взагалі) писати з великої літери (вже виправлено). Бо це з малої літери - це свідчить або про неповагу, або про повну безграмотніть.
(ShMariam)

Роман 85
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 19 березня 2015, 15:53

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення Роман 85 » 20 березня 2015, 12:17

ShMariam писав:
Ну що казати - якщо був Папа тримає в руках незвичний хрест - то вже відрікся від віри! :shock: :D Ну а пояснення Добрий Пастир = Мойсей - взагалі маразм.

Перш ніж робити якісь висновки, проаналізуйте, ВСЕ, що Папа робить, говорить (а не лише вирвані з контексту слова про геїв). Тоді дайте собі чесну відповідь - чи Папа відрікся від віри. Тому що навіть з Писання можна повихоплювати цитати так, що вийде, ніби Біблія суперечить вірі Церкви :shock:.

Шановний чи шановна. Це ви зробили висновки про Послання Через Марію Божого милосердя не прочитвши їх. Розкрию вам одне пророцтво від Пророка Божого Даниїла. Чотири Тварини : 1-Лев що мав крила і немає і осів на березі моря (ЄС що раніше володів половиною світу а зараз обмежився територією Європи ) 2-Медвідь із ребрами у пащі (Росія- в якій людське життя нічого не варте,) 3- Дракон (Комуністичний Китай) 4- Четвертий звір четверте царство буде на землі, яке буде різнитися від усіх царств, і пожере всю землю, і вимолотить її та розторощить її. (США)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення о.Олег » 20 березня 2015, 12:20

Роман 85 писав:Шановний чи шановна. Це ви зробили висновки про Послання Через Марію Божого милосердя не прочитвши їх. Розкрию вам одне пророцтво від Пророка Божого Даниїла. Чотири Тварини : 1-Лев що мав крила і немає і осів на березі моря (ЄС що раніше володів половиною світу а зараз обмежився територією Європи ) 2-Медвідь із ребрами у пащі (Росія- в якій людське життя нічого не варте,) 3- Дракон (Комуністичний Китай) 4- Четвертий звір четверте царство буде на землі, яке буде різнитися від усіх царств, і пожере всю землю, і вимолотить її та розторощить її. (США)

доведіть, що саме так :D
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Роман 85
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 19 березня 2015, 15:53

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення Роман 85 » 20 березня 2015, 12:24

Я знаю що голосу мого ви слухати не будете бо я для вас не є моральним авторитетом , але якже архиєпископ. Зайдіть по ссилці і почитайте пліз . http://presbyter.eu/2015/02/14/otkrytoe ... vla-lengi/

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення ShMariam » 20 березня 2015, 12:25

Роман 85 писав:Ви так багато говорите гидоти про ці послання але зовсім їх не знаєте бо не читали.
Я читала, коли вперше дали на них посилання. Прочитала все від початку до кінця - лексика стандартна для апокаліптичних (якщо можна так сказати) пророцтв. Запідозрила щось, бо ці послання провокують панічний страх (а переляканою людиною легко управляти), а також після прочитання про "Печать Живого Бога" (виглядало як магізм - суперечність з вірою Церкви). Коли вже з'явилося пророцтво про Папу - зрозуміла сенс послань. :( І мої близькі, які в них вірили, теж зрозуміли, для чого вони були...

Розумієте, якщо щось є від Бога, воно має бути ідеальним (на відміну від людського - люди завжди грішать, а то й несвідомо помиляються). Тому Церква має строгі критерії розрізнення.

Щодо пророцтв про ЄС, Росію, Китай, США: може й так, але "ніяке пророцтво в Писанні не допускає особистого тлумачення" (Петра, ?). Тлумачення - прегрогатива Церкви. Але це об'явлення ставиться вище Церкви (не вважається за потрібне вивчити його походження). Можуть бути об'явлено правду, правильно пояснено слова з Біблії, безконечно говоритися про Божу Любов, необхідність покаяння, але... До добра, до правди підмішати трохи брехні - це стиль сатани.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення о.Олег » 20 березня 2015, 12:31

Роман 85 писав:Наскільки я зрозумів коли Франциск буде говорити що Святе Причастя слід переробити і підігнати під потреби теперішнього світу ви будети і це восхваляти, коли Франциск скаже що слід кожній людині пройти чіпізацію то ви перші побіжите приймати клеймо Антихриста...

звідки таке можна було б зрозуміти? В чому Ваша логіка? В тому, що "врата аду подолали Церкву, збудовану на Камені-Петрі"? Ні, пане Романе - це не якась пані з Ірландії говорить, а Ісус обіцяє "не здолають". :Rose:
Чим більше спілкуюся з перейнятими ірландськими "об`явами" людьми, тим більше бачу недобрі плоди. А по плодах пізнається дерево :(
Боротьба - так, точиться і в Церкві Христовій. Боротьба із злом. Але - "не бійся, бо Я Бог". Обговорюване ж нами ірландське пропагує страх. Біда :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення о.Олег » 20 березня 2015, 12:35

Роман 85 писав:Я знаю що голосу мого ви слухати не будете бо я для вас не є моральним авторитетом , але якже архиєпископ. Зайдіть по ссилці і почитайте пліз . http://presbyter.eu/2015/02/14/otkrytoe ... vla-lengi/

а - так я читав і дискутував десь навіть з цього приводу. Молодець +Ленгі. Тільки це ніде не про прийняття ірландського безумства. Це про проблеми з людською складовою Христової Церкви, пане Романе. Вони (такого роду проблеми в різних своїх виявах) тривають через цілу історію Христової Церкви і триватимуть до Другого Приходу Ісуса. Та Бог Сильний і Правдомовний. "Не відречеться" :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Роман 85
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 19 березня 2015, 15:53

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення Роман 85 » 20 березня 2015, 12:42

Прошу доводжу до вашого відома що є 10 способів мати радість і щастя в житті від Папи Франциска. Що саме собою вже є запереченням святих 10 заповідей Божих. Крім цього в них жодного разу і в жодний спосіб не упомянуто про Господа. Чи може людина бути щаслива без Бога. Крім цього там є один пункт який взагалі суперечить всьому вченню Христа Спасителя . Коли Ісус посилав Апостолів у Світ , Що він Їм казав ??? Чи не те щоб проповідувати ВІРУ в Христа Спасителя і Пресвяту Трійцю.?????
А ось що пропунує Франциск
"Не навертай; шануй віру інших". – Людей ми можемо інспірувати, даючи свідчення, однак якнайгірше, що може бути, це паралізуюче навернення: "Говорю до тебе, щоб тебе переконати". Ні. Кожна людина входить в діалог, виходячи з власної тожсамості. Церква зростає завдяки атракційності, а не наверненню.
Сумно :cry:
http://www.kyrios.org.ua/literature/art ... siska.html
А ворота АДУ дійсно не подолають Церкву Христову. Якби ви читали то знали б що буде Залишок церкви який не прийме чіпізацію, і якій буде приймати Святе Причастя навіть після його Відміни у ВАТИКАНІ. Коли Христос прийшов у Перше то чому він не взяв собі в Апостоли Книжників Фарисеїв чи Садукеїв які добре знали все писання?? А взяв неосвідчених рибалок?? Чи не тому що їх ВІРА (рибалок) була вища а фарисеї ж були горді і вважали себе обраними.

Роман 85
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 19 березня 2015, 15:53

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення Роман 85 » 20 березня 2015, 12:47

Відповідь Марку Miravalle на його критику Марії Божого Милосердя (Maria Divine Mercy): Частина 1

Артур Policarpio

Ця стаття є першою відповіддю на статтю доктора Марка Miravalle (Dr. Mark Miravalle’s article), в якій засуджуються пророцтва та повідомлення Нашого Господа-Бога що надаються ірландській провидиці "Марії Божого Милосердя". У цій статті ми розглянемо три (3) заперечення щодо Dr. Miravalle щодо повідомлень.

Заперечення 1: Поява лжепророка

11 лютого 2012, рівно за рік до відставки Папи Бенедикта XVI, Марія Божого Милосердя отримала це Повідомлення від Ісуса:

Мій бідний Вікарій Святий Папа Бенедикт XVI, буде відсторонений від Святого Престолу в Римі. Торік Моя дочка, Я сказав вам про перешкоди в коридорах Ватикану. План по знищенню Мого Святого Вікарія був розроблений в таємниці від l7го березня 2011 року і це буде реалізовано, бо це було передбачене.

Рівно через рік після цього Повідомлення, Папа Бенедикт XVI зробив безпрецедентний акт відходу з папства. Обставини його відставки підняли багато питань: Чому папа пішов у відставку в середині Року Віри, який він сам об’явив? Він заявив про свою відставку 11 лютого 2013 року, і всього лише через два тижні його відставка набула чинності - чому настільки швидко?

12 квітня 2012, Ісус дав це вражаюче Повідомлення Марії Божого Милосердя: " Мій улюблений Папа Бенедикт XVI є останнім справжнім Папою на цій землі. .... Наступний Папа хоч і буде обраний членами Католицької Церкви, але він буде лжепророком.».

Саме цей аспект Повідомлення, даного Марії Божого Милосердя, спонукало багатьох благонамірених католиків, а також відомих богословів таких як Dr. Miravalle, відхилити Повідомлення. Dr. Miravalle, у своєму критичному огляді, зазначив:

Повідомлення прямо суперечить католицькому вченню, щодо легітимності законнообраного Папи. Повідомлення стверджує, що "анти-Папа" може обраним дійсним конклавом, який містить неправдиві або "єретичні" положення. Шляхом дедукції, Повідомлення стверджують, що Папа Франціск, насправді, - "лжепророк".

Нижче наведені 7 (сім) причин, які розкриють читачеві, що вище наведене Пророцтво про появу "лжепророка" є одночасно і можливим і правдоподібним:

1. Антипапи. Історія Католицької Церкви рясніє прикладами "антипап", які конкурували за Папство. Перший антипапа з'явилися в 3-му столітті. Під час Західного розколу (Western Schism), було три папи що конкурували за Папство.

2. Антипапи в історії. В минулому були історично підтверджені випадки законного обрання Папи на конклаві, які були віртуальними "антипапами" в словах і справах. Одним із таких був Папа Боніфатій VIII (Pope Boniface VIII), який змусив свого попередника –Папу святого Селестина V (Pope St. Celestine V) піти у відставку вже через п'ять місяців після обрання. В історії Церкви Святий Селестин V був останнім Папою у відставці до відставки Папи Бенедикта XVI. Боніфатій VIII вкинув Святого Селестина V до в'язниці в умови пустельні і недоречні для колишнього Папи. Після 10 місяців в’язниці Святий Селестин V, зрештою, помер в неволі. Історичні книги рясніють висловами та справами Папи Боніфатія VIII - його нав'язлива ідея світської влади, приміром: накладання

обтяження на власників земель та їх родичів, та багато інших діянь не відповідаючих статусу «Намісника Христа" на Землі. Важливо відзначити, що Бенедикт XVI відвідував гробницю Святого Селестина V кілька разів до його фактичної відставки - наче вказуючи нам на історію Святого Селестина V, а також обставини, пов'язані з його відставки.

3. Прихована рука масонства. На рубежі століть, Папою Пієм XII вилучені документи масонської ложі, які містять виважений детальний план таємної секти щодо знищення Католицької Церкви, через проникнення в її ряди масонів. Мета, згідно документів "Alta Vendita», є культивація "Папи у відповідності з нашими потребами". На рубежі століть, вони майже досягли своєї мети, але під час конклаву в останню хвилину втрутився стривожений Кардинал та запобіг обрання Кардинала Рамполли на Папу. Пізніше стало відомо, що Кардинал Рамполли був високопоставленим членом масонської сатанинської секти.

4. Підтверджуючі Пророцтва з авторитетних Об’явлень Богородиці. Багато авторитетних Об’явлень Богородиці пророкували про "кінець часів" – спричинений Другим пришестям Ісуса - і "Велике відступництво", яке виникатиме в Церкві. Повідомлення Марії, дану о. Гоббі з Марійського Руху Священиків (Fr. Gobbi of the Marian Movement of Priests) (що містять Churchimprimatur and Nihil obstat) ясно говорять, що в кінці часів, «людина беззаконня» буде сидіти в кріслі Святого Петра, і "створить помилкову церкву" шляхом злиття з нею інших релігій. Блаженній Анні-Катерині Еммеріх (Anne Catherine Emmerich), говорилося про майбутній великий розкол в Церкві в кінці часів, а також "дивні відносини" між двома Папами, один з яких спричинить помилкову церкву. В Акіто, Богородиця попередила про великий поділ в Церкві: - "єпископи проти єпископів, кардинали проти кардиналів ...". У Ла Салет (La Sallette), Богородиця також попередила про цю кризу, яка буде в Церкві в кінці часів. Можливо всі ці застереження, авторитетні об’явлення та пророчі Послання були неправильними? Або всі ці Повідомлення з Небес, враховуючи декілька джерел, означають Попередження нас про найбільше зло і обман, який спіткає Церкву в кінці часів?

5. Біблія пророкує про появу лжепророка. Книга Одкровення попереджає, що в кінці часів, антихрист і лжепророк ("лжепророки", згадані в Одкровенні) постануть і будуть в значній мірі обманювати дітей Божих: " І побачив я: з рота дракона і з рота звіра, і з рота лжепророка виходили три духи нечисті, немов жаби;" (Одкровення 16:13). Зрештою, Господь говорить, що Він буде переважати, і що антихрист і лжепророк будуть переможені: " І схоплено звіра і з ним лжепророка, що справляв знамення перед ним, якими він знадив тих, що прийняли клеймо звіра, і тих, що поклоняються образові його: живими вкинуто обох в озеро вогню, що палає сіркою. " (Одкровення 19:20). Окрім того, в книга Даниїла попереджає про "мерзоту запустіння" в Церкві та скасування «щоденної жертви" (мається на увазі Свята Літургія), що відбудеться в кінці часів. Це відповідає Пророцтвам, наданим Марії Божого Милосердя; а також Повідомленням, наданим о. Гоббі Богородицею, яка попереджає, що лжепророк припинить щоденну Жертву, заперечуючи реальну присутність Ісуса в Євхаристії через зміну слів освячення.

6. Це не означає розділення Церкви. Повідомлення не закликають нас повстати проти Церкви. Навпаки, вони закликають нас залишатися вірними Церкві та ієрархії. Повідомлення, однак, яснопророкують серйозні зміни в Церкві, які відбудуться дуже скоро - зміни в Таїнствах, Святій Літургії, Євхаристії, терпимості до гріха - все під виглядом «модернізації» Католицької Церкви. Все це завершиться створенням нової, сучасної, "Єдиної Світової церкви", яка буде заперечувати реальну присутність Ісуса в Євхаристії і зіллється Католицькою Церквою та з іншими релігіями. Тільки ці речі трапляться, Ісус закликає нас залишатися вірним і істинній Церкві - ІСТИННА ЦЕРКВА і ІСТИННА ВІРА.

7.Виконання Пророцтв підтверджується або спростовується. Зрештою, виконання (чи невиконання) Пророцтв буде доведено або спростовано Повідомленнями. Чи варто заперечувати ці прямі Пророцтва – які підтверджені такою кількістю Пророцтва? А якщо вони є Правдою? Є сенс прислухатися до історії людства за часів Ноя - багато сміялися над ним і не вірили в його Пророцтва. З часом, коли Пророцтво Великого Потопу збулося, вони не були готові, і були знищений. Тим часом, ті, хто вірив у Пророцтва і добре підготувалися, - були врятовані.

Заперечення 2: "Заперечення важливості оцінки Церквою пропонованих Повідомлень"

Dr. Miravalle зазначає, що "пропоновані повідомлення не потребують важливого розслідування Церквою і подальшого судження про їх справжність." Dr. Miravalle також впевнений, що належне розслідування церковною владою має відбуватися до поширення Повідомлень.

Нижче наведені деякі відповіді на поставлене вище заперечення:

1. У всій Історії Спасіння не існувало офіційного розслідування Церквою жодних Повідомлень, наданих пророкам. "Церковна ієрархія" за часів Ісуса - фарисеї та саддукеї, - насправді заперечували Слово Самого Бога. Там не було ніякого церквного дослідження пророцтв Ноя, Єзекіїля, Ісаї. Чи були ці пророцтва не дійсні, бо не було ніякого офіційного розслідування від церковної ієрархії? Бог завжди готовив світ для важливих подій протягом всієї Історії через Своїх Пророків. Якщо Ісус дійсно повертається в нашому поколінні, хіба не було б логічним припустити, що Бог буде готуватися до цієї найважливішої події через пророка останніх часів?

2. Потенційна упередженість оцінки розслідування. Оцінка будь-якого розслідування стосовно Марії Божого Милосердя буде потенційно упередженою, оскільки багато частин Повідомлень говорять про внутрішню корупцію в Церкві через проникнення масонства в її ряди. Якщо дійсно масонство проникло в ряди Церкви, дослідження Повідомлень Марії Божого Милосердя майже гарантує придушення, саме тими масонськими силами зсередини, - Божих зусиль втрутитися і попередити нас на її шляху. Це як у суді, де обвинувачений і судді є одним і тим же.

3. Актуальність для поширення повідомлень. Для проведення Церковного розслідування, щоб зробити судження про повідомлення, потрібні десятиліття (як показує минулий досвід), - а, враховуючи терміновість Повідомлень, вони потребують надання людству як можна швидше. Якщо дійсно Друге Пришестя Ісуса Христа відбудеться у нашому поколінні, як підтверджують багато сучасні Об’явлення Богородиці і приватні Об’явлення, то багаторічного розслідування просто не можна собі дозволити. Йдеться про Меджугор'є. Більше 40 мільйонів паломників відвідали Святиню, десятки Чудес, зцілень, народились численні релігійні Покликання - і все ж 30 років після початку Об’явлень, Церква досі не завершила своє розслідування. Якби Церковна Влада зупинила дітей Medjugore проголошувати і поширювати Повідомлення Богородиці на початку цих Об’явлень, то ми не мали б ті чудові духовні плоди, які ми бачимо сьогодні з Меджугор'є.

4. Духовні Плоди, будуть однією з важливих основ для визначення автентичності. - Якщо Повідомлення дані Марії Божого Милосердя дійсно Божі, вони будуть поширюватися через силу Святого Духа.

Гарним прикладом є Меджугор'є - відданість поширилась по всьому світу, навіть без формального схвалення Церквою.

Іншим прикладом є Об’явлення Богородиці італійському священику о. Стефано Гоббі. Там не було ніякого офіційного розслідування Церквою на початку повідомлень. І все ж, ці Повідомлення породили всесвітній Марійський Рух священиків і мирян, що включає в себе сотні священиків і єпископів, а також мільйони мирян.

Ще одним прикладом є Філіппіни, де відданість Богородиці - Посередниці Всієї Благодаті (Our Lady Mediatrix of All Grace) – процвітала, в першу чергу в результаті Об’явлень Богородиці ще в 1950-х роках у Липа, Філіппіни (Lipa, Philippines). Церква оголосила Обьявлення як такі, що не мають надприродного походження. Тим не менш, це не зупинило людей від Паломництва в Липі, а відданість Діві Марії Посередниці Всієї Благодаті - розквітнуло.

У всіх цих випадках, якби Церква втрутилася в самому початку цих Повідомлень, і заборонила їх поширення (дозволивши тільки після завершення повного розслідування),

то Повідомлення не могли би поширюватись і генерувати Духовні Плоди, які ми бачимо сьогодні в Меджугор'є, Марійському Русі священики і мирян, Липі, і багато інших. Насправді, нам потрібно точно дати час для поширення Повідомлень, щоб побачити як вони будуть приносити Духовні Плоди у формі чуда, молитви, зцілення і т.д.

Заперечення 3: Духовні Плоди

Dr. Miravalle зауважує, що Повідомлення характеризуються "відсутністю справжніх Християнських Плодів Духовного Миру, Радості, Довіри, Благодійності, і, на їх місці, появою більшого страху, тривоги, і домінуючого негативу."

Крім того, про тон і характер Повідомлень даних Марії Божого Милосердя, Dr. Miravalle говорить: "Продукуючий страх Божественна відплата, гнів, справедливість і стихійні лиха, є основними темами в пророчих словах Бога Отця та Ісуса. "

Нижче наведено чотири (4) відповіді на вище заперечення:

1. Помилковість поспішного узагальнення

Наведена цитата, є помилкою відомою в логіці як "поспішне узагальнення", яка по суті робить висновок, заснований на недостатніх доказах - тобто висновок, заснований на опитуванні невеликої групи респондентів, яка не в достатній мірі відображають всієї сукупності населення. Помилкою є «викривлена логіка», а висновки зроблені з її використанням - невірні. Приклад цієї помилки полягає в наступному. Людина проходить через місто в перший раз. Вона бачить 10 осіб, всі вони діти. Людина робиться висновок, що у місті немає ніяких дорослих.

Аргумент Dr. Miravalle подібний. Він випадково підбирає декілька фраз із Повідомлень, і робить висновок на їх підставі (без урахування обсягу), що всі Повідомлення певного характеру - не вистачає в любові, сприяння страху і т.д. Це дуже неправильно, тоді як уважне прочитання всього Повідомлень – а не тільки окремої фрази - покаже, що Повідомлення є, насправді, сповнені Любові і Турботи.

Повідомлення сповнені Надії - це говорить про Божий план втрутитися в ці останні часи, щоб зберегти своїх дітей від влади лукавого. У них йдеться про Любов - що Бог, по Своїй Милості, не залишить нас у ці важкі часи, і буде обов'язково втручатися, щоб врятувати Його творіння.

Нижче наведені деякі читати з першого Повідомлення Ісуса даного Марії Божого Милосердя 9 листопада 2010, що надає нам уявлення про загальний тон і наміри Книги Правди:

Я люблю вас всіх так багато, що Я віддав своє життя за вас. Невже ви забули це? Через Моє Божественне Милосердя Я благаю всіх вас повернути назад до Мене в останній раз. Через Мою Милість Я повернуся на Землю, щоб спробувати допомогти вам заглянути у ваші серця і шукати Істину. Не дозволяйте обманщикові, щоб знищив вас. Шукайте істину. Любов - чиста любов - це шлях в Царство Отця Мого.

Будь ласка, будь ласка, пам'ятайте Моє Божественне Милосердя. Я люблю кожного з вас. Моліться про прощення зараз. Тримайте ваші руки і дозвольте Мені направити вас до Царства Мого Отця. Я повертаюся на землю, як передбачено. Цей час пройде так швидко, що багато з вас не будуть підготовлені… Благаю вас слухати і прислухатися Мого Слова. Я люблю всіх вас. Я прошу вас молитися за навернення до Кінця світу, яке майже біля вас. Я не хочу лякати Моїх послідовників, але Я благаю всіх вас тепер рятувати душі.

Як можна це охарактеризувати, за словами самого Dr. Miravalle, як " продукуючий страх Божественна відплата, гнів, справедливість і стихійні лиха?" Якщо читати наведене Повідомлення щиро і смиренно, розумієш що ніхто не може допомогти, але відчувається Любов Ісуса - і в той же час, актуальність Його заклику для Покаяння.

2. Ісус завжди говорив Правду - часто різко - навіть якщо це боляче

Одне із заперечень Dr. Miravalle до Повідомлень наданих Марії Божого Милосердя є те, що для нього, "Повідомлення містять негатив ... тиради засудження, суд в словах і виразах, які серйозно спотворюють нескінченну Милість і Любов Отця і Сина ".

Ми вже зазначали вище, чому помилкові міркування - "поспішне узагальнення" є помилкою, які не враховують повноту Повідомлень, але замість цього виривають цитати із контексту.

Тим не менш, ще одним аспектом є те, що вище Dr. Miravalle, по суті, говорить нам, що Ісус не може так говорити - Ісус не може говорити"тиради засудження і суд".

Якщо ми звернемося до Біблії, ми розуміємо, що Ісус завжди говорив Правду проти гріха, часто у важких "тирадах засудження і суду". Він був особливо суворим проти фарисеїв та саддукеїв (Мф. 3:7-10):

«Гадюче поріддя! Хто вас навчив тікати від наступаючого гніву? Принесіть же плід, гідний покаяння, і не гадайте, що можете самі собі казати: Маємо за батька Авраама. Кажу бо вам, що Бог з цього каміння може розбудити ( до життя) дітей Авраама. Сокира вже при корінні дерев: кожне дерево, що не приносить доброго плоду, зрубають і в огонь кинуть.

Ми не повинні забувати який Бог Милостивий, Він також є Справедливим, і в Його справедливості, Він буде засуджувати гріх. Є багато, багато інших випадків коли Ісус в Біблії каже в суворих тонах (Матвія 18:9): " І коли око твоє до гріха тебе призводить, вирви його й кинь геть від себе: ліпше тобі віійти в життя однооким, ніж з обома очима бути вкиненим у вогняне пекло... "

Ісус навіть пішов далі слів у засудженні гріхів фарисеїв (Мк. 11: 15-17):

…І, ввійшовши у храм, Ісус взявся виганяти тих, що продавали й купували в храмі; перекинув столи міняйлів та ослони тих, що продавали голубів, а й не дозволив, щоб хтось будь-що переносив через храм. Навчав він їх і казав їм: "Хіба не написано: Дім мій домом молитви назоветься для усіх народів? А ви з нього зробили печеру розбійників!"

Якщо ми будемо застосовувати критерії Dr. Miravalle (Ісус не може говорити суворі "тирадах засудження і суду "), то ми погодимося, що ці уривків не могли прийти від Ісуса!

Перенесемося в наш час, і ми бачимо жахливі гріхи, які неможливо навіть уявити за часів фарисеїв, і які волають до Бога про помсту: аборти, гомосексуалізм, культ сатани, сатанинські культи, порнографія ... список можна продовжувати і продовжувати. Умови в наш час набагато, набагато гірше в порівнянні з часом фарисеїв. Хто ми такі, щоб встановити обмеження на вид мови і тону, які Син Божий повинен прийняти в ці часи?

3. Святий страх Божественної Справедливості Божої є корисним для наших душ

Так, іноді Правда очі коле. Так, іноді Попередження боляче. Так, Справедливість Бога може викликати в нас страх - і це справедливо, якщо ми живемо гріховного життя, і ризик втратити наше життя у вічності. Якщо ви бачите когось, хто йти прямо до скелі не звертаючи уваги на падіння, що приведе його до смерті, чи не буде ви кричати, кричати, і благати його змінити свій шляхи?

Святий Страх - особливо у випадках, коли є ризик втратити наші душі на всю Вічність - це добре. Насправді, проблема сучасного світу: люди точно не боїться наслідків гріха. Люди більше не бояться пекла. Багато людей більше не вірять у вічне покарання пекла - деякі навіть фактично пішли у пекло, поклоняючись сатані через масонство і нові практики віку.

Якщо ви Бог, і Ви бачите мільярди Ваші дітей, які не пам'ятають про свої душі і прямують в пекло своїми шляхами, хіба Ви не спробуєте розбудити Ваші дітей і знову розпалити Святий Страх в їх серцях?

4. Духовні плоди

Dr. Miravalle стверджує, що Духовні Плоди "по суті, відсутні в пропонованих Повідомленнях." По суті, Dr. Miravalle робить висновок, що Повідомлення дані Марії Божого Милосердя не призвели до будь-яких Духовних Плодів. Знову ж, це помилкова логіка - поспішне узагальнення. Так, ми можемо виявити людей, які не несуть ніякого Духовного Плоду в результаті читання Повідомлень - але ця помилкова логіка припустить, що все населення є таким.

Чи Dr. Miravalle говорив з кожним з людей, які читали Повідомлення - і виявив, що всі до єдиного не витягти з Них ніяких Духовних Плодів? Єдиний спосіб правильно визначити, що Повідомлення не призвели до будь-яких Духовних Плодів - це зробити глобальне обстеження кожного, хто читав Їх, і остаточно визначити, що там не було жодного Духовного Плоду отриманого тими, хто читав Повідомлення.

Навпаки, є багато, багато людей, які свідчили Дотику Повідомлень, а також хто прийняв виклик поста, жертвопринесення і молитви. Нижче наведено лише деякі з фактичних, дослівних відгуків від реальних людей щодо даних Повідомлень до Марії Божого Милосердя (містяться в розділі "Коментарі" частина рецензії на книгу , опублікованих по Книзі Істини):

Mae Diamez-Isidto (16 серпня 2013): "Я був колись як Фома невіруючий, поки не почав читати повідомлення МДМ, молитися Хрестовий похід молитви, молитися Святий Розарій і віночок Божого Милосердя, щоб подолати сумніви. Я католик з народження і ріс, не роздумуючи що зробив Господь Наш Ісус Христос. Але я шукав Його, і тепер я знайшов Його. Чекаю на Його Друге Пришестя".

Hellenious Kwekunab Дадзі (24 серпня 2013): «Щиро вражений і вибачте за мої гріхи, я грішник, і я недостойний, але все, про що я прошу у Господа це пробачити беззаконня наші. Господи, помилуй нас. Давайте будемо разом у Другому Пришестю. Амінь".

Лаура Хав'єр Справжн : «Бог любить нас всіх! Ось чому Він попереджає нас, щоб щось робити! Перш ніж це сталося … Ісус - Любов чиста і проста! Ми просто повинні зібратися разом і молитись Хрестовий похід молитви до Бога і Богородиці, до всіх святих і ангелів на Небесах, так щоби сатана був розчавлений і назавжди припинив шкодити дітям Божим на землі! Слава Богу на віки віків, Амінь ».

5. Заклик до молитви

Ісус закликає частого відвідування в Святу Літургію, Приймати святе Таїнство Євхаристії, щоденно читати Святий Розарій та Вервицю Божого Милосердя. Нижче наведено лише деякі з численних закликів до молитви, які містять в Повідомлення:

"Нагадаю, всім Моїм дітям в усьому світі, щоб читали мою Вервицю Божого Милосердя щодня. Моліться також, всі християнські конфесії, Святу Вервицю моєї улюбленої мами. Ця потужна молитва послабляє владу сатани над моїм дітям. "(13 червня 2011)

" Терпіння, тиха молитва щодня, створення молитовних груп, щодня читання Божественного Милосердя , посту і Святого Розарію до Моєї Улюбленої Матері комбіновано виступає в якості ідеальної формули для порятунку душ." (10 серпня 2011 року)

"... Чудо Святої Євхаристії, присутнє у всіх кивотах по всьому світу, існує сьогодні і є, щоб заповнити ваші бідні спраглі і спустошені душі своєю присутністю". (14 квітня 2011)

Одним з найбільш важливих Духовних Плодів Повідомлення є "Молитви Христового Походу", які Ісус закликає нас читати щодня. Якщо людина щиро читає молитви

Хрестового походу, це не можливо не помітити й не відчути Божественну руку, яка струмує по словах молитов. Багато, багато людей почали молитися Молитви Христового Походу. Насправді, є священики, черниці і прості миряни які докладають усіх сил, щоб відтворити молитви - за свій рахунок - жертвуючи свій дорогоцінний час, щоб поширити ці молитви для багатьох людей.

Про автора

Пан Артур Policarpio є католицький письменник, і головний редактор Totus Tuus, Марія журналу

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення ShMariam » 20 березня 2015, 12:53

Таких "залишків" знаєте скільки вже є? :lol: Одні так і себе назвали - "Вірний Останок". Круто відчувати себе вибраним, на відміну від інших. Але це просто гордість.

За наукою Церкви, після Об'явлення Ісуса Христа і встановленню Ним Церкви жодне об'явлення не може містити щось кардинально нового, що суперечить вірі Церкви. Віра Церкви незмінна.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення о.Олег » 20 березня 2015, 13:05

Роман 85 писав:Прошу доводжу до вашого відома що є 10 способів мати радість і щастя в житті від Папи Франциска. Що саме собою вже є запереченням святих 10 заповідей Божих. Крім цього в них жодного разу і в жодний спосіб не упомянуто про Господа. Чи може людина бути щаслива без Бога. Крім цього там є один пункт який взагалі суперечить всьому вченню Христа Спасителя . Коли Ісус посилав Апостолів у Світ , Що він Їм казав ??? Чи не те щоб проповідувати ВІРУ в Христа Спасителя і Пресвяту Трійцю.?????
А ось що пропунує Франциск
"Не навертай; шануй віру інших". – Людей ми можемо інспірувати, даючи свідчення, однак якнайгірше, що може бути, це паралізуюче навернення: "Говорю до тебе, щоб тебе переконати". Ні. Кожна людина входить в діалог, виходячи з власної тожсамості. Церква зростає завдяки атракційності, а не наверненню.
Сумно :cry:
http://www.kyrios.org.ua/literature/art ... siska.html
А ворота АДУ дійсно не подолають Церкву Христову. Якби ви читали то знали б що буде Залишок церкви який не прийме чіпізацію, і якій буде приймати Святе Причастя навіть після його Відміни у ВАТИКАНІ. Коли Христос прийшов у Перше то чому він не взяв собі в Апостоли Книжників Фарисеїв чи Садукеїв які добре знали все писання?? А взяв неосвідчених рибалок?? Чи не тому що їх ВІРА (рибалок) була вища а фарисеї ж були горді і вважали себе обраними.

Радість і щастя нічим не суперечать 10 Божим Заповідям, пане Романе :) ; приклади великих у Христовій Церкві фарисеїв вже наводив, а те, що пропонує Папа , власне, навертати до Христової Церкви не словом (нажаль - це дійсно проблема церковників: говоримо правильні речі, але з життям... не все так правильно), а ділом (власним життєвим прикладом). Зрештою - це не відміняє старі добрі способи Проповіді: відповідно до пасторальної потреби, а лише підкреслення того факту, що світ мінливий і Папа вважає, що навертати нині можна найкраще саме так. Відмінити Таїнства не може жоден Ватикан: Ви не розумієте, хто такий Папа в Христовій Церкві: що може говорити лише те, що від Надхнення Духом Святим Вчить Христова Церква. Стосовно ж вірного останку - читав, звичайно. В кожного, що викрикує свої приватні "візії" не варта шукати лише чогось нового/незрозумілого: диявол хитрує, руйнуючи душі напівправдою чи, навіть, додаючи у Правду краплинки отрути брехні :(
Шкода, що Вас аж так це зачепило. Однак отруювати інших Вами прийнятим ядом не можемо позволити. Вам заборонений доступ до Форуму. А охочі розібратися писанини подібного роду як не від ГРУшників, то від претендуючих на ОБ`ЯВЛЕННЯ знайдуть бааагато :( бо сатана не дрімає. Безутомний в зведенні вірного останку. Шкода, що Ви купилися. Хай Господь Помилує і Спасе
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Ірландські "об'явлення" від Марії Божого Милосердя

Повідомлення andrivovk » 15 квітня 2015, 20:18

ШОКУЮЧЕ ВІДКРИТТЯ: МАРІЯ ВІД БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ – ПІДПРИЄМЕЦЬ-НЕВДАХА З ІРЛАНДІЇ МЕРІ КАРБЕРРІ

Ще два роки тому католицькі блогери розкрили таємницю особи, яка приховується під псевдонімом Марія від Божого Милосердя і видає себе за пророчицю. Жертвами її «пророцтв» стали люди по цілому світі. ЇЇ пророцтва дійшли і до України. Існує навіть блог «Послання через Марію Божого Милосрдя» українською мовою, який поширює ці ложні пророцтва серед україномовної авдиторії. І хоча Церквою ці «пророцтва» уже неодноразово визнані облудними, певна частина людей продовжує вірити їм. Ми уже публікували переклад статті д-р. Марка Міравалле, у якій «пророцтва» піддані аналізу з метою перевірки їх на відповідність науці Католицької Церкви. Але сама особистість Марії від Божого Милосердя залишалася таємницею. Тож пропонуємо до уваги читачів матеріал, зроблений на основі публікації хорватського католицького порталу «Bitno.net» про саму особу «пророчиці».

Цими днями популярне ірландське видання «Irish Mail on Sunday» після тривалого журналістського розслідування, проведеного журналістом цього видання Майклом О’Фаррелом, опублікувало шокуюче для багатьох ірландців викриття: насправді за псевдонімом Марії від Божого Милосердя приховується збанкрутіла підприємець Мері Карберрі. Це викриття змусило пані Карберрі закрити свою веб-сторінку і сторінку у Фейсбуці.

Пізніше «Irish Mail on Sunday» також опублікував фотографії з камер спостереження, які підтверджують факт, що Мері Карберрі спробувала скупити сотні примірників «Irish Mail on Sunday» з викривальною статтею про себе, щоб хоч якось зменшити розголос невигідної для неї інформації.

Також опубліковано інформацію, яка підтверджує бізнесові зв’язки Мері Карберрі з ірландським мільйонером Бреффні Куллі, який по усьому світі організовував семінари, на яких популяризовував «одкровення» Марії від Божого Милосердя.

Майклу О’Фаррелу вдалося записати кілька розмов з Мері Карберрі, яка визнала, що саме вона автор «пророцтв» Марії від Божого Милосердя. Серед іншого пані Карберрі твердить, що свої «пророцтва» вона робила «для когось», а також, що сама не вірить у ці «пророцтва», які вона називає нецензурним лайливим словом. Журналістське розслідування стверджує, що пані Карберрі виготовляла «пророцтва» у супутні до них матеріали (молитовники, медалики, скапуляри) з метою банального заробітку.

Карберрі відома ірландському світу ЗМІ, свого часу вона провадила PR агентство, чиїми послугами користувалися чисельні ЗМІ та бізнесмени. Але останніх п’ятнадцять років бізнесові успіхи пані Карберрі бажали кращого – вона створила 10 фірм, які банкротували одна за одною. Деякі з них займалися виготовленням і розповсюдженням «Книги істини», збірника її «пророцтв», молитовника «Хрестоносні молитви» та медаликів і скапулярів Печать Бога Живого, виготовлених за ідеями пані Карберрі.

Залишається сподіватися, що, принаймні, частина прихильників ложних пророцтв Марії від Божого Милосердя, насправді Мері Карберрі, зіткувшись з такими фактами, полишить ці ложні «пророцтва».


http://catholicnews.org.ua/shokuyuche-v ... i-karberri
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books


Повернутись до “Життя християнина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей